Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS

179,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 Home and Business – kaasaegse kontori ja ärikorralduse jaoks Office...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2016 Home and Business – kaasaegse kontori ja ärikorralduse jaoks

Office Edition 2016 Home and Business on mõeldud kõigi tüüpiliste kaasaegse äritegevuse jaoks. igapäevaeluga toime tulemine – ja palju muud: üksikute programmide kasutamist hõlbustavad paljud praktilised, intuitiivselt kasutatavad tööriistad. mis kiirendab projektide valmimist. Eelkõige Office 2016 kodu- ja äriväljaanne pakub rakendusvõimalustes selget plussi võrreldes teiste väljaannetega tänu Publisher 2016 DTP programmi integreerimisele – see tähendab, et professionaalselt saab luua suure hulga väljaandeid kõikidele sihtrühmadele: alates äripostitustest. ulatuslikele reklaamikataloogidele .

Kõik Office 2016 Home and Businessi programmid:

 • Word 2016 – tekst toimetaja kontori- ja erasuhtluse jaoks
 • Excel 2016 – raamatupidamine, statistika, arvutused
 • PowerPoint 2016 – koosta esitlusi ja loenguid< /li>
 • Outlook 2016 – meilisuhtlus, kalender, kohtumiste ja ülesannete planeerimine
 • OneNote 2016 – märkmete loomine, kogumine ja dokumenteerimine ideed

Office 2016 Home and Business pakub loomulikult ka tervet hulka üldisi funktsioone Lisafunktsioonid:

 • Intelligentsed assistendid "Insights", otsingutööriist, mis seob Office'i programmid otse Bingi otsinguga, ja "Tell Me" funktsioonide kiiremaks leidmiseks, toetavad nii professionaale kui ka kogenematuid kasutajad dokumentide redigeerimisel.
 • Pilves olevad kasutajad on ühendatud OneDrive'i ja SharePointi kaudu. Laialdased funktsioonid muudavad andmete avaldamise ka eriti paindlikuks, nii et Office 2016 optimeerib veelgi koostööd Office'i dokumentidega ja nende esitamist reaalajas.
 • Sellele ja teistele saadaolevatele väljaannetele on saadaval ka uued Office'i kujundused: Režiim "Tumehall" on eriti tugevate kontrastidega, samas kui "Värviline" kujundus näitab programme kaasaegse välimusega.

2016. aasta väljaande ostmisel on ka eriline eelis, et seda toetavad vanemad versioonid. Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st – oluline ostuotsustav funktsioon, eriti nende ostjate jaoks, kes jätkavad selle või hilisema versiooni kasutamist. Lisaks Office 2016 Home and Business 2016. aasta versioonile ostuversioonina (tellimust pole!) saate Wiresofti veebipoest hankida ka Professional Pro väljaande. Järgmine ülevaade annab üksikasjaliku ülevaate kõigist üksikutest programmidest, mis sisalduvad Office 2016 Home and Businessis.

Office 2016 Home and Business üldised uued funktsioonid

Office 2016 Home and Business sisaldab kodu- ja äriprogrammides mõningaid uusi funktsioone, mis on mõeldud kasutajatele kasulikuks toeks tööl:

  • „Soovite " (Tell Me ) on operatiivassistent (inglise keeles: "You wish"), mille ikooniks on lambipirni kuju. Kui kasutaja otsib funktsiooni, sisestab ta lühidalt sisestusväljale, mida ta sooviks teha ning Ütle mulle, kus ja kuidas seda teha, või pakub täiendavat tuge.
  • SamutiInsights < /strong> on viisard, mille abil saate kasutada Bingi toetatud intelligentset otsingut, et hankida otsingutulemusi, mis kuvatakse Office'i akna külgalal näiteks Office'i dokumendis sisalduvate terminite kohta.
  • Lihtsustatud jagamine võimaldab Exceli, Wordi ja PowerPointi dokumente hõlpsamini jagada ning määrata adressaatidele individuaalsed õigused.

 

 • Versiooniajalugu " funktsioon kuvab ka Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks mõeldud dokumendi vanemaid versioone ning teeb need kättesaadavaks.
 • OneDrive'i integreerimine võimaldab kasutajatel juurdepääsu kõikjalt ja igalt poolt seadmes Office'i dokumentides, kui need on sinna salvestatud.
 • Funktsioon Andmekadu Kaitse (DLP) on saadaval SharePoint Online'i ja OneDrive for Business for Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumentide kaudu, et luua tsentraalselt tundlike andmete kasutamise ja jagamise eeskirju. Niipea kui turvarisk avastatakse, saab asjaomane kasutaja teatise.

 

Programmispetsiifilised üksikud funktsioonid Office 2016 Home and Businessis

< p>Office 2016 kodu- ja äriväljaandes sisalduvad üksikud programmid pakuvad tervet rida täiustusi ja uusi funktsioone:

 

Office 2016 Home and Businessi uued Wordi funktsioonid

< p>Teenuses Office 2016 Home and Business sisalduv Wordi programm sisaldab lisaks olemasolevate funktsioonide optimeerimisele ka uusi tööriistu. Eelkõige muudavad need Wordi dokumentide kallal meeskonnatöö veelgi tõhusamaks – olgu siis kontoris või veebis pilves. Lisaks on Word 2016-s rohkem malle ja eriti praktiline funktsioon PDF-dokumendi avamiseks otse programmis:

 

 • PDF-i avamine otse Wordis: PDF-i avamisel Word 2016 ei võta üle mitte ainult vormingu, sealhulgas fontide, vaid ka piltide ja graafika. Neid saab redigeerida otse Wordi integreeritud tööriistadega. Seejärel saab selle Wordi dokumendi uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Uued WordArt-kujude valikud: Word 2016-l on WordArt-kujundite jaoks veelgi rohkem võimalusi dokumentide loomiseks, et seda kohandada – tekst saab saab vabalt teisendada, näiteks sobitada graafilise elemendi kujuga jne.
 • Parem reaalajas sisend: Reaalajas sisendi tööriistaga võimaldab samaaegne meeskonnatöö Wordi dokumendis on veelgi tõhusam ja samal ajal selgem: kui teatud kasutaja teeb Wordi tekstis muudatusi samal ajal, kui teised töötajad seda ka avavad, saab ta mitte ainult toiminguid jälgida, vaid ka vajadusel parandada. li>
 • Täiustatud kommenteerimine: lisaks muudatuste kuvamisele reaalajas, näitab Wordi täiustatud kommenteerimisfunktsioon iga kaastöötaja kommentaare viisil, mida teised kasutajad saavad otse kommenteerida. vastake neile samas kommentaarikastis. See tähendab, et kõik kaastööd on integreeritud tsentraalselt samasse Wordi dokumenti, nii et kasutajad ei pea nende kohta meile kirjutama.
 • Kinnitatud kaust: Igal Wordi dokumendil võib olla kaust kuhu see on salvestatud, saab nähtavalt lisada hüppeloendina (Jumplist). See tähendab, et kõik töötajad pääsevad sellele ja kõikidele muudele seal sisalduvatele dokumentidele kohe juurde.

Uued funktsioonid rakenduses Excel 2016 for Office Home and Business

Excel 2016 soovitatavate funktsioonide hulka kuulub iga aritmeetilise toimingu jaoks sobivaima diagrammitüübi soovitamine. Selleks märgivad kasutajad lihtsalt hiirega vastavad andmed ja programm loob reaalsete andmete põhjal reaalajas eelvaatena valiku sobivatest diagrammidest.

Lisaks on teostamiseks saadaval mõned uued diagrammitüübid. illustreerimiseks teatud arvutused:

 • Juga diagramm on veergdiagrammi tüüp, mida saab kasutada antud väärtuse positiivsete ja negatiivsete muutuste kuvamiseks.
 • Histogramm sobib teatud klasside sagedusjaotuste kuvamiseks.
 • Tüüp Treemap kuvab selgelt proportsioonid hierarhilises struktuuris.
 • Pareto diagramm kuulub histogrammide hulka ja seda kasutatakse absoluutsete ja suhteliste väärtuste visualiseerimiseks veergude kujul.
 • Päikesepaiste diagramm Tugev > on mõeldud peamiselt hierarhiliste andmete korraldamiseks kontsentriliste rõngaste kujul dnen, et näidata nendevahelisi seoseid.
 • Kasti graafika – tuntud ka kui boxplot või kast & Whiskers – kuvab statistilisi hinnanguid kvartiilide ja mediaanide kujul.

Lisaks pakub Excel rakenduses Office 2016 Home and Business mõningaid uusi arvutustüüpe, näiteks < tugev >PROGNOSE.ETS, millega lühiajalised alternatiivsed tulevikuprognoosid, sealhulgas Best & Halvimad juhtumid genereeritakse. Interaktiivsed diagrammid pivot-tabelites koos äsja integreeritud ärianalüüsi funktsioonidega pakuvad muu hulgas põhjalikku navigeerimist, nagu on teada võrguanalüüsi töötlemisest (OLAP). Uus LET-funktsioon parandab Excel 2016 arvutusvõimsust ja kombineeritavust: seda saab kasutada valemis üksikute piirkondade nimetamiseks. Uus vaatefilter võimaldab peita töölehel teiste kaastöötajate sordid ja filtrid ning kuvada ainult enda oma.

PowerPointi funktsioonid Office 2016 kodus ja ettevõttes

 

strong>

PowerPointi 2016. aasta versioon laiendab esitlusslaidide kujundamise võimalusi uute tööriistade, animatsioonide ja graafika ning ajahaldusvõimalustega.

 

 • Integreeritud PowerPointi disainer annab slaidile graafika või illustratsiooni sisestamisel mitmesuguseid kujundussoovitusi, mida saab klõpsuga kohe rakendada.
 • Uus PowerPointi funktsioon Morph võimaldab seda animeeritud üleminekute loomiseks kahe esitlusslaidi vahel. Morfing töötab piltide ja graafika või 3D-kujunditega, aga ka sõnade ja tekstidega.

 

 • Pintsli tööriista kasutatakse üksikute elementide, näiteks terminite, aga ka graafika selgeks värvimiseks. rõhutatakse esitluses slaidil, märkides need värviga. Märgistamine toimub ainult esitlusrežiimis, PowerPointi dokumenti ennast ei muudeta.
 • Aja jälgimise abil saavad esinejad esitluse ajajuhtimisest paremini aru: see näitab alati saadaolevat aega, et võimalikest viivitustest hoolimata ajaraamist kinni peetakse.
 • Funktsioon Jagamine muudab esitluse avaldamise sotsiaalmeediakanalites, nagu Facebook ja teised, veelgi lihtsamaks.< / li>
 • Esitlusteenust saab kasutada Microsofti kontoga, et muuta reaalajas esitlus brauseri kaudu teistele huvitatud isikutele kättesaadavaks.

< strong >Outlooki praktilised uued funktsioonid Office 2016 kodu- ja ärirakenduses

Outlook 2016-l on mitmeid uusi funktsioone, mis aitavad eelkõige kasutajatel tõhusalt hallata igapäevast e-kirjade tulva ja sisu, kontaktid ja dokumendid leida veelgi kiiremini; Failide manuste saatmine on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem:

 • Segaduse funktsioon eraldab juba postkastis olulised ebaolulised kirjad ja sorteerib viimased eraldi rämpspostiks -E -maili kaust, keelab see ka kogu potentsiaalselt ohtliku sisu, näiteks ebaturvalised lingid või pahavara. Segadus tunneb ära ka kasutaja käitumise, näiteks milliseid e-kirju loetakse esimesena, milliseid loetakse hiljem ja milliseid üldse ignoreeritakse, parandades seeläbi pidevalt sortimiskriteeriume.
 • Virtuaalse otsingukausta kaudu. strong> e-kirjad või inimesed ja kontaktid filtreeritakse esmalt vastavalt eelmääratletud otsingukriteeriumile ja kuvatakse seejärel tervikuna.
 • Aadressiraamat kuvatakse pärast nime sisestamist või klõpsamist väljale "An-" uue e-kirja jaoks aadressiraamatust, aga ka neid, kellega kirja saatja sageli suhtleb.
 • Manused leiate ja saadetakse veelgi kiiremini, sest Outlook 2016 näitab kõigi viimati kasutatud failide loendit, kui klõpsate nupul "Manusta fail". Manused sisaldavad rippmenüüd funktsioonidega, mida saab ühe klõpsuga kohe avada, kopeerida, salvestada või kustutada.
 • Seal salvestatud faile saab saata lingina OneDrive'i ja SharePointi kaudu. tahe. See vähendab märkimisväärselt e-posti postkastis olevate andmete hulka.

OneNote'i märkmeprogramm Office 2016 Home and Businessis

Viimane, kuid viimane Office 2016 Home and Business sisaldab ka populaarset digitaalset sülearvutit OneNote, mida saab selle mitmekülgsuse tõttu kasutada peaaegu kõikjal ning mida saab kasutada ka

nutitelefonides ja tahvelarvutites, et kõikjal märkmeid teha, redigeerimiseks ja teistega jagamiseks.

 • Ideed ja ülesanded saab OneNote'iga spontaanselt salvestada ning sünkroonida kõigis lõppseadmetes.
 • See hõlmab ka pilte, videofaile ja tekste. Integreeritud teksti- ja kõnetuvastus võimaldab otsida märksõnu piltide (nt ekraanipiltide) ja keelefailide tekstidest.
 • OneNote integreerub erinevatesse Office'i programmidesse, mis tähendab, et märkmeid saab sinna hõlpsasti üle kanda.
 • li>
 • Puutetoega seadmetes saab märkmeid sisestada ka käsitsi.
 • Märkmeid saab ka üksteisega linkida, kusjuures Interneti-allikatest pärit sisu lingitakse automaatselt.
 • < li >Märkmikuid saab OneDrive'i salvestada ja teiste kasutajatega jagada.

Office 2016 Home and Business süsteeminõuded:

MS Office Home and Business on saadaval 32-bitiste ja 64-bitiste versioonidena. 64-bitine versioon installitakse tavaliselt automaatselt – 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Olenevalt sellest erinevad üksikud riistvaranõuded üksteisest – eriti töömälu ja kõvakettaruumi osas. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • < li>Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: vähemalt DirectX 10 graafikakaart graafika riistvaraliseks kiirendamiseks

MS Office 2016 kodu ja äri odav ost Wiresoftist veebipoest

MS Office 2016 Home and Business väljaanne on saadaval tavapoodides. Office 2016 Home and Business tarkvara on saadaval ka üksikult Wiresofti veebipoes, ostuversioonina ja ilma tarkvarauuendustega liitumisega kaasnevate kohustusteta; Wiresofti kaudu ostes tekivad vaid ühekordsed kulud. Ostate programmi täisversiooni sama programmide ja funktsioonidega, mida jaemüügilitsents pakub. Ainus erinevus on see, et see Office 2016 kodu- ja äripakett on üks litsents, mida kasutate ainult teie.

< p>Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Office 2016 Home and Business või mõne muu Office 2016 väljaande ostmine Wiresoftilt pole mitte ainult eriti odav ja mugav, vaid ka turvaline: see Office 2016 Home ja Äritarkvara on ühe kasutaja litsents. Wiresofti ühe kasutaja litsents ei mõjuta programmide ulatust ega nende funktsionaalsust, samuti ei kuulu tarkvara kasutamise käigus kulumisele.

 

Wiresoft müüb ainult MS Office Home and Business või muude Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti algversioonide või väljaannetega; need pärinevad ka ainult seaduslikest allikatest Euroopas asuvatelt esmaostjatelt.

Kui ostate Wiresofti tarkvarapoest Office 2016 Home and Businessi, ei võta te seega juriidilist riski, sest kauplemine on selgesõnaline seadusega lubatud, mida on kinnitanud ka arvukad otsused.

Selle Office 2016 Home and Business tarkvara saab installida arvutisse kohe pärast ostuprotsessi lõpetamist ja allalaadimist ja aktiveeritakse ostuga kaasas oleva litsentsivõtmega ning seda saab kasutada ilma aja- või muude piiranguteta.

Microsoft Office'i pakettide tarkvara ostmine on Wiresofti klientide jaoks ökonoomne võimalus osta selliseid programme, mis pole tavaliselt eriti madala hinnaga saadaval, et saaksite Seetõttu saavad meie taskukohasest tarkvarapakkumisest kasu eelkõige füüsilisest isikust ettevõtjad ja erakasutajad, aga ka VKEd: Wiresoftiga ei saa te mitte ainult kõiki Office 2016 Home and Business Editioni eksklusiivseid eeliseid, Ostes säästate ka raha!< /p>

Lisaks Office 2016 kodu- ja äriväljaandele leiate Wiresofti tarkvarapoest ostuversioonina ka teisi väljaandeid ja versioone ning muid Office'i programme. . Kui teil on küsimusi programmi Office 2016 Home and Business või mõne muu Microsoft Office 2016 väljaande kohta, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud