Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

199,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Home and Business – väljaanne professionaalsetele kasutajatele...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2019 Home and Business – väljaanne professionaalsetele kasutajatele

Microsoft Office 2019on end tõestanud produktiivsuse tarkvara uusim versioon tekstide ja arvutuste loomiseks ja kujundamiseks, sealhulgas nende selgeks esitlemiseks ja avaldamiseks ning turvaliseks suhtlemiseks teiste töötajate ja partneritega. .

The Home and Business Edition Office 2019 pakub äriprofessionaalidele laia valikut funktsioone ja tööriistu, millega saab hõlpsasti hallata kõiki ettevõtte tavalisi ülesandeid. Kasutage Wordi koos selle mitmekülgsete võimalustega tekstide töötlemiseks, Excelit tabelite loomiseks ja hindamiseks ning PowerPointi tulemuste atraktiivseks esitluseks, mille saate ka lauaarvuti avaldamise tarkvara Publisher abil printimiseks valmis kujundada. Outlookiga muutub igapäevase e-kirjade tulva haldamine selgemaks ning suhtluse korraldamine äripartnerite ja kolleegidega tõhusamaks.

Kui ostetakseMicrosoft Office 2019 Home and Business, saavad era- ja ärikasutajad Components Wordi , Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ja ka digitaalne märkmik OneNote Lisage kõik olulised tööriistad, mida vajate kõigi igapäevaste andmete ja dokumentide töötlemisega seotud ülesannete edukaks haldamiseks, sealhulgas suhtluseks üle maailma. Lisaks kaitsevad end tõestanud funktsioonid nagu andmekao vältimine andmekao eest, igakülgselt juhitavad turvareeglid reguleerivad ka individuaalseid juurdepääsuõigusi failidele; Loomulikult vastab MS Office ka EL-i rangetele andmekaitsenormidele.

Praeguse Home and Business Edition 2019 tarkvarapakett sisaldab mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalseks ja tõhusaks takistusteta tööks ning dokumentide vahetamiseks koostööks, eriti pilves. Kõiki Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena.

The Office 2019Home and Business Edition on saadaval Wiresofti tarkvarapoes ühe litsentsina; Samuti saate kasu meie eriti madala hinnaga pakkumisest. Järgmine ülevaade näitab teile kõiki Office 2019 eeliseid.

Suurem kasutatavus Office 2019 Home and Businessis

The 2019 Office Suite ei saavuta mitte ainult uusi programmifunktsioone, vaid ka olemasolevate rakenduste paljusid individuaalseid täiustusi, mis suurendavad oluliselt kasutaja- ja kasutusmugavust üldiselt.

See hõlmab ka funktsioone kõigi programmide juurdepääsetavuse optimeerimiseks, näiteks toetades rahvusvahelisi standardeid, sealhulgas praktilisi soovitusi vastavate dokumentide kujundamiseks, mida täiendavad helijuhised. Selleks on jaotises "Kasutuslihtsus" lisatud suure toonivalikuga lisavalikud "Heli abil tagasiside andmine". Office 2019-s on Wordil nüüd peenem taust tumedate teemade tumehalli ja mustaga kontsentreeritud tööks ning tekst kõneks muutmise funktsioon.

Menüüüksuse "Vaade" all leiduvad õppetööriistad muudavad veerulaiuse, värvide ja muude sätete reguleerimise veelgi lihtsamaks, et parandada teksti loetavust. Lugemiskiirust saate reguleerida ka ettelugemise funktsiooniga.

Lisaks on laiendatud võimalused vabakäejooniste kasutamiseks erinevates programmides, mida saab tekstide ja tabelite illustreerimiseks integreerida.

Kui kasutate  Office 2019 Home and Businesspuuteekraaniga seadmes, saab programme juhtida nii sõrme kui ka pliiatsiga.

Edaspidi on optimeeritud ka dokumentide ja failide samaaegne töötlemine ja haldamine mitme kasutaja poolt – selleks on saadaval Microsofti pilveteenus OneDrive, mille kaudu on võimalik samaaegne juurdepääs andmetele ja uuendamine reaalajas või nende väljastamine kõikjalt . Praegune juurdepääsu- ja muutmisõiguste haldamine pakub igakülgset turvalisust, nii et tundlikku teavet saab vahetada ka pilve kaudu.

Ülevaade Office Suite 2019 olulisematest uutest funktsioonidest

Office 2019 kodu- ja ärirakenduses on ka palju uusi funktsioone ja tööriistu tõestatud programmides Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja Access.

 • Word 2019kiirendab tööd tekstide kallal erinevate vahenditega – kasutaja saab kasutada funktsiooni "Kontrolli" võõrsõnade või võõrkeelsete väljendite otsimiseks kohe ilma programmist lahkumata. Samuti on võimalik vaba käega joonistada otse dokumenti; lõikude visuaalseks esiletõstmiseks on saadaval ka värvilised piktogrammid.
 • Excel 2019 pakub aruannete jaoks uusi visualiseerimisvalikuid, sealhulgas kaardi- ja lehtridiagramme, sh skaleeritavat vektorgraafikat ning vabakäejooniste täiustatud integreerimist ja kuvamist. Lisaks on nüüd võimalik tekste liita. Excelis on uus ka andmekao kaitse tundlike andmetüüpide (nt krediitkaardinumbrite) leidmiseks.
 • PowerPoint 2019 sisaldab uusi visuaalseid efekte, et animeerida või muuta esitlusi dünaamilisemaks (nt suumimine või üleminekud). Saadaval on ka uued pildid ja redigeeritavad piktogrammid, sealhulgas vektorgraafika, samuti võimalus integreerida oma digitaalse pliiatsiga loodud illustratsioone. Varem Wordist tuntud tekstimarkerit saab nüüd kasutada ka PowerPointis lõikude värviliseks esiletõstmiseks.
 • Outlook 2019 pakub uusi funktsioone koos võimalusega sorteerida e-kirju nende tähtsuse ja asjakohasuse järgi ning neid saab ka ette lugeda, mis on eriti kasulik reisimisel. Andmete kadumise kaitse (DLP) kaitseb kriitilisi andmeid volitamata juurdepääsu eest.

Muud Office 2019 Home and Business funktsioonid lühidalt

Lisaks juba mainitud programmi funktsioonidele on Office'i kodu- ja äriväljaande kasutajatele saadaval ka järgmised funktsioonid, millest mõned on eriti olulised administraatorite jaoks ning pakuvad eelkõige suuremat turvalisust ja laiendatud juhtimisvõimalusi.

Rühmapoliitika täiustatud turvalisuse tagamiseks

Group Policy Object (GPO) pakub rühmapoliitikaid Office 2019 kaitsmiseks ADMX-failide abil. Lisaks värskenduste juhtimisele kehtib see ka turbesätete kohta, sealhulgas väliste dokumentide makrode juhtimise kohta.

Kasutamine terminaliteenuste / kaugtöölauateenuste (RDS) kaudu

Office 2019 Home and Businesssaab juurutada ka terminalis või kaugtöölauaserveris. Litsents sisaldab ka teist kasutusõigust määratud kasutaja kaasaskantavale arvutile.

Telemeetriarakendus

Telemeetriarakendus on loodud kasutatavuse parandamiseks. Selleks edastab Telemeetria tehnilised andmed (telemeetriaandmed) selle arvuti operatsioonisüsteemi, kuhu Office Home and Business on installitud.

Värskenduste juhtimine

Värskenduse juhtseade pakub administraatoritele erinevaid valikuid funktsioonide või funktsioonide värskenduste ja turvalisusega seotud kvaliteedivärskenduste (nt paigad ja kiirparandused) jaoks: vähem olulisi funktsioonide värskendusi saab ignoreerida ja olulisi värskendusi saab maksimaalselt 5 nädala võrra edasi lükata.

Microsoft Office 2019 kodu- ja ärirakenduse üldised süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõikidele MS Office 2019 Home and Businessja kõikidele muudele väljaannetele, kusjuures võib olla vaja järgida neid lisanõudeid.

 • OS: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1,6 GHz või kõrgem, kahetuumaline protsessor
 • RAM: 2 GB RAM (32-bitine) või 4 GB RAM
 • Kõvaketas: 4 GB või rohkem vaba ruumi
 • Eraldusvõime/graafikakaart: min 1280 x 768
 • nagu ka GPU-kiirendatud liidese jaoks: DirectX 10

Office 2019 Home and Business ühilduvus Windowsi operatsiooni- ja serverisüsteemidega

Siinkohal tuleks veel kord rõhutada, et Microsoft Office 2019 Home and Businessja kõik muud väljaanded nõuavad operatsioonisüsteemina Windows 10. installige ja käivitage õigesti Tarkvara toimimise tagamiseks. Microsoft Office 2019ei ühildu Windows 8 eelmise versiooni ega ka vanemate versioonidega.

Office Home and Business 2019 kasutamiseks koos kaugtöölauateenustega on nõutav Windows Server 2019.

32-bitine või 64-bitine versioon – mida tuleks Office 2019 Home and Business installimisel arvestada?

Office 2019 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Tarkvara installitakse arvutisse võrguühenduseta installeri abil (Interneti-ühendust pole vaja). Microsoft soovitab 32-bitist versiooni isegi siis, kui kasutate kõnealuses arvutis Windowsi 64-bitist versiooni. 32-bitise versiooni eeliseks on suurem ühilduvus paljude teiste Office'iga koos kasutatavate rakenduste ja lisandmoodulitega.

Office 32-bitist ja 64-bitist Office 2019 Home and Business versiooni ei saa korraga installida ühte arvutisse.

Hea teada: millised sätted kehtivad Microsoft Office 2019 Home and Business litsentsimise kohta?

Iga Microsoft Office 2019 väljaanne on litsentsitud väga konkreetse seadme jaoks – lauaarvuti, sülearvuti jne. Tarkvaralitsentsiga saate ka õiguse installida kõnealusesse seadmesse suvalise arvu Office Home and Businessi ja kõigi varasemate versioonide koopiaid. Saate installida koopia ka võrguserverisse, et seda litsentsitud lõppseadmega kasutada kaugjuhtimise teel või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu.

Ostke Microsoft Office 2019 Home and Business soodsalt Wiresofti tarkvarapoest

Programmi Microsoft Office 2019 Home and Businessväljaande saab osta Wiresoftist palju odavama üksiklitsentsina – sealhulgas järgmised eelised.

 • Kui teie makse on lõpetatud, on teie Office 2019 kodu- ja ärilitsents kohe saadaval.
 • Ostetud Microsoft Office 2019 kodu- ja ärilitsents on üks litsents.
 • Kõigi Microsoft Office'i litsentsidega, mida saate Wiresoftist osta, saate tarkvaratoote, mida kasutate ainult täies ulatuses.
 • Wiresoft kui mainekas tarkvara jaemüüja ei paku testversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja või on piiratud kasutusega.
 • Wiresoftilt litsentsi ostes võite olla tõesti kindel, et ostate Microsofti originaaltoote, mis vastab juriidilistele sätetele.

Kui teil on küsimusi litsentsi ostmise kohta Microsoft Office 2019 Home and Business, võtke meiega hea meelega ühendust e-posti, telefoni või vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud