Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

129,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 Home and Business for Mac – tõhus kontori- ja äritarkvara Maci jaoks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2016 Home and Business for Mac – tõhus kontori- ja äritarkvara

Maci jaoks on saadaval ka terviklik Microsofti tarkvarapakett Office 2016. Home and Business Edition sisaldab tõestatud programme Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote. Maci versioonis pakub MS Office 2016 eelmiste komponentide põhjalikku revisjoni koos optimeeritud kohandusega OS X-le, kusjuures säilinud on Windowsist tuntud tüüpiline kasutajaliides oma tüüpilise paigutusega. Kasutajad saavad seda kasutada tekstide kirjutamiseks, arvutuste koostamiseks, esitluste kujundamiseks, e-kirjade haldamiseks ja märkmete töötlemiseks nagu tavaliselt, ilma et peaksid loobuma Maci süsteemi tuttavatest omadustest. Programmis Microsoft Office 2016 for Mac on kasutusele võetud ka Windowsi versioonist tuntud klahvikombinatsioonid, mis teeb asja lihtsamaks, eriti nende kasutajate jaoks, kes vahetavad kahe operatsioonisüsteemi vahel. süsteemid.

Eelkõige  Office 2016 Macis on Windowsis ja OS X-is loodud dokumentide platvormidevaheline ühilduvus optimeeritud, kuna dokumendid on ühtlustatud. kuva. See pakub erilist eelist koostöö tegemisel ja dokumentide jagamisel mitte ainult Windowsi ja Maci kasutajate vahel, vaid ka pilves – Office pakub siin eelistatavalt Microsofti pilve OneDrive’i.

MS Office 2016 Home and Business Maci versioon erineb Windowsi versioonist mõne punkti poolest: Office for Mac 2016 ei sisalda programme Microsoft Publisher ja Microsoft Access; puuduvad ka kaks uut funktsiooni „Intelligentne otsing“ – „Insights“ – ja „Mida sa teha tahaksid?“. – "Räägi mulle" – ja äsja lisatud diagrammitüübid Wordis, Excelis ja PowerPointis.

Sellegipoolest on Office for Mac 2016 programmidel ka palju praktilisi laiendusi ja uusi huvitavaid funktsioone, et kõigi ülesannetega hõlpsalt toime tulla.

Microsoft Office 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes kodu- ja äriväljaande odava üksiklitsentsina. Allpool on ülevaade kõigist eelistest, mida Office 2016 for Mac selle ostmisel pakub.

Mis on uut igas Office 2016 for Maci programmis?

Paljud uued funktsioonid Office 2016 for Macis on saadaval ka kõigis programmides kolmes individuaalses rakenduses Excel, Word ja PowerPoint ning seega toetavad ka kõikehõlmavat tööd dokumentidega.

Lihtsustatud dokumentide jagamine

Dokumentide veelgi lihtsamaks jagamiseks klõpsavad kasutajad lihtsalt lindil vastavat nuppu "Jaga". Lugemis- ja toimetamisõigusi saab määrata ka individuaalselt.

Dokumentide täiustatud versiooniajalugu

Dokumendi kallal mitme kolleegiga koos töötades on oluline, et selle vanemad versioonid jääksid kättesaadavaks. Funktsiooniga "Versiooniajalugu" saab neid mitte ainult kohe kuvada, vaid ka vastavaid olekuid taastada, et neid seejärel edasi kasutada.

OneDrive'i integreerimine ka Macile

OneDrive'i integreerimist Office 2016 for Mac saavad nüüd kasutada ka Maci kasutajad ja seega pääsevad Office'i dokumendile juurde mis tahes vastavast lõppseadmest, olenemata asukohast OneDrive salvestati. Seetõttu pole vaja neid kohapeal arvutisse või muusse sarnasesse või USB-mälupulgale salvestada.

Andmekao kaitse (DLP)

DLP-funktsioonid on saadaval ka rakenduses Office 2016 for MacWordi, Exceli ja PowerPointi dokumentide jaoks OneDrive'i kaudu. Eelkõige saavad administraatorid kasutada DLP-d, et luua ja hallata eeskirju, mis määravad dokumentide loomisel ja jagamisel teiste kasutajatega andmeturbe juhised ja teabe ning kuvavad need niipea, kui rakendus tuvastab võimaliku ohu.

Individuaalsed funktsioonid Office 2016 for Maci programmides

Lisaks neile uutele Wordile, Excelile ja PowerPointile ühistele funktsioonidele on rakendusel  Office 2016 for Mac ka erinevad funktsioonid teiste väljaandes Home ja Business saadaval olevate üksikute programmide jaoks uued funktsioonid ja täiustused on valmis:

Office 2016 for Mac uued Wordi funktsioonid

Järgmised funktsioonid muudavad mitme kasutaja jaoks Wordi dokumendi kallal koos töötamise lihtsamaks:

 • Reaalajas sisend: Kui sama Wordi dokumendi kallal töötab mitu kasutajat, saab reaalajas sisendit kasutada selleks, et näidata, kus iga kasutaja parajasti muudatusi teeb. seejärel jälgitakse või redigeeritakse kohe. kontrollitakse.
 • Kommenteerimisfunktsioon: Täiustatud kommentaarifunktsiooniga on Word 2016 teksti redigeerimine nüüd palju selgem ja tõhusam, kuna Wordi dokument sisaldab nüüd kõiki erinevate osalejate kommentaare; Sellele saab ka otse vastata, et poleks enam vaja lisameili kirjutada.
 • Salvesta kinnitatud kausta: Kõnealuse kausta saab nüüd optiliselt kinnitada Wordi dokumendi külge, mis tähendab, et iga kasutaja saab sellele juurdepääsuks kasutada hüppeloendit (jumplist). ja selles sisalduvatele dokumentidele veelgi kiirem ja lihtsam juurdepääs.
 • PDF Wordi: Maci jaoks mõeldud Word for Office 2016 jaoks pole PDF-i sisu Wordi ülekandmiseks enam vaja seda kopeerida ja kleepida – mõnikord tüütult: Selleks piisab PDF-i otse Wordiga avamisest, et edastada mitte ainult tekst, vaid ka kõik graafilised elemendid. Neid ja saab nüüd Wordis vabalt redigeerida. Kui Wordi dokument on taas PDF-vormingus saadaval, saab selle uuesti selles vormingus salvestada.

Office 2016 for Mac uued Exceli funktsioonid

Excel 2016 for Mac sisaldab järgmisi olemasolevate funktsioonide täiustusi ja uusi tööriistu.

 • PROGNOSE.ETS: Funktsiooni PROGNOSE.ETS saab kasutada aegridade ekstrapoleerimiseks andmeteks, kasutades eksponentsiaalset silumist, kasutades kehtestatud ETS-i algoritmi (Exponential Smoothing). Funktsiooni kasutatakse lühiajaliste alternatiivsete prognooside genereerimiseks, mida saab teha ka nn prognoosilehena.
 • LET-funktsioon: LET-iga on nüüd võimalik valemis üksikuid alasid nimetada; see ei paranda mitte ainult arvutusvõimsust, vaid ka Exceli loetavust ja kombineeritavust.
 • Vaatefilter:Eriti Exceli dokumendiga koos töötades on parema ülevaate saamiseks sageli oluline kuvada ainult teatud vaateid – nt enda oma saada. Teiste kasutajate sortimise ja filtrid saab nüüd filtrivaate kaudu peita.

Office 2016 for Mac uued Outlooki funktsioonid

Maci kasutajad, kes naudivad Outlooki kasutamist meilide ja kohtumiste korraldamiseks, hindavad kindlasti järgmisi uusi funktsioone; need mitte ainult ei sorteeri igapäevast e-kirjade tulva, vaid muudavad ka sisu ja dokumentide leidmise palju lihtsamaks.

 • Failimanuste ülevaade: Kui meilisõnum tuleb saata koos failimanusega, kuvab Outlook 2016 for Mac selgelt kõik hiljuti kasutatud dokumendid loendis.< /li >
 • Dokumendi jagamine: OneDrive Maci kasutajad saavad seda kasutada dokumentide hõlpsaks jagamiseks teistega, sealhulgas lugemiseks, redigeerimiseks jne jagamislubade kohandatud konfigureerimiseks.
 • Segaduse funktsioon: See tööriist on oluline abimees suurte e-kirjade sortimisel ja seega nisu sõkaldest eraldamisel: see sorteerib ebaolulised meilid automaatselt eraldi. kausta ja saadab sinna salvestatud e-kirjade kohta igapäevase kokkuvõtte Outlooki kaudu, et need kahe silma vahele ei jääks.
 • Lihtsustatud otsing:Praeguse kausta või postkasti muutmiseks sisu otsimisel piisab, kui muuta otsingut rippmenüüst „Uus otsinguala”. li>

Office 2016 for Mac uued PowerPointi funktsioonid

Office Home ja Business for Maci uued Outlooki funktsioonid pakuvad muu hulgas praktilisi võimalusi esitluse ajahalduse parandamiseks ja sisu selgeks esiletõstmiseks.

 • Ajamõõtmine:Tehke lõpp esitlustega kaasnevale stressile kitsa ajaraamiga: aja jälgimine parandab ajahaldust ja aitab etteantud esitlusperioodi tõhusalt kasutada, kuna näitab esitluse ajal saadaolevat aega. esitlus; nii saab kasutaja igal ajal vastavalt reageerida ja oma esitlust kohandada.
 • Pintslitööriista kasutades täpsemad näpunäited:Selle asemel, et kasutada esitluse ajal laserkursorit või isegi pulka, et näidata teatud elemente või protsesse, saavad kasutajad nüüd kasutada integreeritud Kasutus pintslid publiku tähelepanu tõmbamiseks, tuues olulisi elemente värviga esile. See juhtub ainult esitlusrežiimis, nii et algne PowerPointi fail jääb puutumata.
 • Jagamisfunktsioon: PowerPointi jagamisfunktsiooni on täiustatud, nii et esitluste avaldamine sotsiaalmeedias on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem.

Office 2016 for Mac uued OneNote'i funktsioonid

OneNote – Office'i märkmik muudab oluliste ideede ülesmärkimise, redigeerimise ja teistega jagamise veelgi mugavamaks.

 • Märkmikute jagamine: kogu asjakohast teavet projekti kohta, nagu fotod, joonised, videod jne, saab koguda keskselt uude OneNote'i ja sünkroonida teistega, parandades koostööd. projektid.
 • Videote sisestamine: Vimeo ja YouTube'i videoid saab nüüd OneNote'iga hõlpsalt lehele integreerida.
 • Looge märkmeid otse veebilehel: Maci kasutajad, kes kasutavad Microsoft Edge'i brauserit, saavad hõlpsasti veebilehele märkmeid või esiletõsteid kirjutada ja neid seejärel OneNote'i kaudu jagada.< /li>

Office 2016 for Mac Home and Business süsteeminõuded

Office 2016 for Macon saadaval ainult 64-bitises versioonis. Lisaks ei saa Office 2016 for Maci ostuversiooni iPhone'ides iOS-i jaoks kasutada.

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) kuni versioon Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 6 GB HFS+ vormingus (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: vähemalt 1280 x 800

Ostke MS Office 2016 for Mac soodsalt Wiresofti veebipoest

Wiresoftist leiate Office 2016 kodu- ja äriväljaande Macile koos integreeritud programmidega:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

OstatesOffice 2016 for Mac kodu- ja äriväljaannekasutage < nonbreakingspace/ >Wiresoftlisaks meie madalale kasutatud tarkvara hinnale on teil ka järgmised eelised.

 • Iga Microsoft Office 2016 for Mac Home and Business litsentsi ostmisel saate Wiresoftilt tarkvaratoote, mida kasutate ainult.
 • Wiresoft on Office for Maci individuaalseid litsentse põhjalikult kontrollinud, et tagada nende probleemideta kasutamine.
 • Lubatud tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft oma veebipoes testversioone, mis kehtivad vaid piiratud aja jooksul või millel on piiratud funktsioonid.
 • Iga Wiresofti kaudu sooritatud ostuga saate alati olla täiesti kindel, et ostate originaalse Microsofti tarkvaratoote, mis on järginud juriidilisi sätteid, nii et te pole mingil juhul juriidilise hallis piirkonnas.

Tarkvara ostmisega seotud küsimuste korral Microsoft Office 2016 for Mac Home and Businessvõi muude saadaolevate Microsofti tarkvaratoodete kohta võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või vestluse kaudu.< /p>

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud