Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

169,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business – end tõestanud tarkvara ärikasutajatele Office...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business – end tõestanud tarkvara ärikasutajatele

Office 2019 macOS-ileon end tõestanud Microsofti tarkvara praegune versioon produktiivseks tööks – võimsate mitmekülgsete programmidega tekstide loomiseks ja kujundamiseks, keerukate arvutuste tegemiseks ning selgete esitluste ja teie turvaline suhtlus nii sisemiselt töötajatega kui ka väliselt äripartneritega.

Programmi Office 2019 Macile kodu- ja äriväljaanne pakub laias valikus kasutajasõbralikke funktsioone ja funktsioone kõigi tüüpiliste igapäevaste kontoritoimingute tõhusaks täitmiseks. < /p>

Kasutage Wordi ulatuslikke tööriistu professionaalseks tekstide loomiseks, looge Exceliga sisukaid tabeleid ja kasutage PowerPointi koos paljude valikutega tulemuste illustreerimiseks ja esitamiseks.

Office for Macis saate nendes kolmes programmis kasutada ka eriti kasulikku tindimisfunktsiooni. See võimaldab teil lisada diagramme ja valemeid otse dokumenti, kasutades kas tahvelarvutit või hiirt või sõrme.

Optimeeritud juurdepääsetavuse kontrollija – saadaval Wordis, Excelis, PowerPointis ja OneNote’is – muudab dokumendid praktiliste soovitustega lihtsamini mõistetavaks kõigile asjaosalistele, parandades seeläbi koostööd. Ja oma isikliku OneNote'i digitaalse märkmikuga saate oma ideed kohe salvestada, et saaksite neid otse sobivates programmides kasutada.

Lisaks saate Outlookiga veelgi tõhusamalt korraldada igapäevase e-kirjade haldamist, et saaksite oma äripartnerite ja kolleegidega kiiremini ja paremini suhelda.

Tõestatud funktsioonid, nagu andmekao vältimine, kaitsevad oluliste andmete kaotsimineku eest, mida täiendavad põhjalikud turvareeglid, millega saate määrata dokumentidele individuaalsed juurdepääsuõigused ja järgida ka kehtivaid EL-i andmekaitseeeskirju.

Ostes praeguse  Home and Business Edition 2019 for Mac Office'i paketi, saate ühest allikast kõike, mida vajate professionaalseks ja ühiseks tööks. dokumendid ja nende vahetamine – eriti pilves. Kõik kaasasolevad Office'i programmid on saadaval ka Office'i veebirakendustena iPhone'i kaudu mobiilseks kasutamiseks.

The Office Mac 2019Home and Business Editioni saab osta Wiresoftist tarkvarapoest eriti odava üksiklitsentsina! Järgmine üksikasjalik ülevaade kirjeldab kõiki eeliseid, mida saate  Microsoft Office Mac 2019 Home and Business ostmisega.

Office Mac 2019 kodus ja ettevõttes veelgi lihtsam kasutusmugavus

MacOS-i Office Suite'i 2019. aasta kodu- ja äriväljaanne avaldab muljet mitte ainult programmi uute funktsioonide, vaid ka varem tuttavate funktsioonide optimeerimisega, mis aitavad veelgi kasutajasõbralikumalt kaasa. Juurdepääsetavus on rakenduses Office 2019 for Mac esmatähtis – nii kasutaja enda kui ka dokumentide adressaatide või töötajate jaoks.

Office Home and Business 2019 for Mac kasutajana saate ise kasu lisavalikutest, mis on teile saadaval, näiteks jaotises „Kasutuslihtsus”. Need hõlmavad helijuhiste valikuid koos suure toonide valik jaotises "Andke heliga tagasisidet". Office Mac 2019 Word pakub peenemat tausta tumedate tumehallide ja mustade teemadega, mis võimaldavad veelgi kontsentreeritumat tööd, ning teksti kõneks muutmise funktsiooni, mis võimaldab teil töötamise või liikvel olles sisu ette lugeda.< /p>

Nagu juba märgitud, pakub vabakäetööriist teile Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks terve rea valikuid, et lisada oma jooniseid ja visandeid vabakäeliselt ja mitmevärvilistena, sealhulgas erinevaid efekte, otse dokumenti – olenevalt lõppseadmest on pliiats ( tahvelarvuti), sõrmega (puuteekraan) või hiirega (lauaarvuti). Selle abil saate luua tähenduslikke diagramme ja valemeid, mis väljendavad suurepäraselt teie enda ideid.

Teie dokumentide loetavuse suurendamiseks töötajate ja väliste adressaatide jaoks on juurdepääsetavuse optimeerimise funktsioonid saadaval kõikides programmides. Lisaks rahvusvaheliselt kehtivate standardite toetamisele sisaldab see ka praktilisi soovitusi projekteerimiseks. Kui klõpsate vahekaardil "Kontrolli juurdepääsetavust", kuvab vastav programm teile vigade ja hoiatuste loendi ning näpunäiteid ja soovitusi nende parandamiseks või kõrvaldamiseks. Outlooki kaudu rahvusvahelistele adressaatidele saatmisel näitab ajavööndi kuva, kas nad on kohal.

Microsofti pilveteenus OneDrive on saadaval Office 2019 for Macis, et muuta dokumentide ja failide ühine redigeerimine mitme töötaja poolt juurdepääsetavamaks; see tähendab, et andmetele on võimalik reaalajas juurde pääseda ja neid saab uuendada kõikjal ja samal ajal. Põhjalikud juurdepääsu- ja muutmisõigused tagavad, et kriitilisi andmeid ja teavet saab turvaliselt vahetada ka pilve kaudu.

Ülevaade muudest uuendustest Office'i programmides 2019 for Mac

Programmis Office Mac 2019 Home and Businesslisaks juba mainitud optimeerimistele on programmides Word, Excel, PowerPoint ja Outlook ka mõned uued funktsioonid:

 • Word 2019lihtsustab teksti loomist mitmete käepäraste tööriistadega, nagu funktsioon "Kontrolli", mis võimaldab võõrkeelseid sõnu või väljendeid kohe otsida, ilma et kasutaja peaks seda tegema ava brauseriaken peab avanema. Samuti saavad nad kasutada uurimisfunktsiooni teemade uurimiseks; selleks on saadaval ka Microsoft Academic Search. See muudab ka õige tsiteerimise lihtsamaks.
 • Excel 2019 pakub nüüd ka reaalajas koostööd, võimaldades kasutajatel sünkroonselt arvutustabelitega töötada. Lisaks on kaardi ja lehtridiagrammidega saadaval uued illustratsioonivalikud. Excel pakub nüüd ka PowerPivoti ja PowerQuery laiendusi. Excelis on uus ka andmete kadumise kaitse integreerimine, et kaitsta konfidentsiaalseid andmeid, nagu krediitkaardinumbrid jms. leidmiseks, samuti tekstide ühendamine.
 • PowerPoint 2019 pakub esitluste animeerimiseks uusi visuaalseid efekte: suumid ja morfimise üleminekud suurendavad slaidide järjestuse dünaamikat. Lisaks on illustratsiooniks saadaval uued ikoonid, SVG-vektorifailid ja 3D-mudelid, mida saab ka redigeerida. Wordist tuntud markerit saab kasutada ka PowerPointis tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Outlook 2019 sisaldab uusi käepäraseid funktsioone e-kirjade haldamiseks: see sisaldab intelligentset tööriista, mis sorteerib meilid automaatselt nende tähtsuse ja asjakohasuse järgi ning kõneks muutmise funktsiooniga, neid saab ka ette lugeda, mis on eriti kasulik iPhone'i kasutamisel. Lisaks kaitseb proovitud andmekao kaitse (DLP) kriitilisi andmeid volitamata isikute juurdepääsu eest.

Muud Office Mac 2019 kodu ja ettevõtte eksklusiivsed funktsioonid

Office Home and Business Edition for Mac 2019 ostjatel on lisaks juba mainitud funktsioonidele juurdepääs paljudele muudele funktsioonidele, mis muudavad haldamise ja kontrolli administraatorite jaoks lihtsamaks ning pakuvad ka suuremat turvalisust.

Grupipoliitika – koos juhistega kõrgema turvalisuse tagamiseks

Nn rühmapoliitika objekt – GPO – pakub administraatoritele tõhusaid rühmapoliitikaid, mille abil saab Office 2019 for Maci ADMX-mallide kaudu turvata, sealhulgas kontrollida dokumentides olevaid värskendusi ja makrosid, et tagada suurem turvalisus.< /p>

Office Mac 2019 kodu- ja ärirakenduse kasutamine terminaliteenuste / kaugtöölauateenustega

TheOffice Mac 2019Home and Business Edition sisaldab võimalust kasutada kõiki programme terminali või kaugtöölauaserveri kaudu, mis võimaldab selleks kasutada vanemaid Mace .

Telemeetriarakendus

Telemeetriarakendus, mis on programmis Office Home and Business 2019vaikimisi  Macis lubatud tööriist kasutatavuse parandamiseks. Selleks edastab Telemeetria kasutatava operatsioonisüsteemi tehnilised andmed (telemeetriaandmed) Microsoftile.

Officei värskenduste juhtimine

Värskenduse juhtseade pakub erinevaid aktiveerimisvalikuid funktsioonide või funktsioonide värskenduste jaoks, samuti turvalisusega seotud kvaliteedivärskendusi (paigad ja kiirparandused): vähem olulisi funktsioonivärskendusi saab näiteks ignoreerida, samas kui olulised värskendused saab blokeerida kuni tühistamiseni. 5 nädalat.

Üldised süsteeminõuded Microsoft Office Mac 2019 Home and Business jaoks

Allpool loetletud süsteeminõuded kehtivad nii  MS Office Mac 2019 Home and Business kui ka kõigile teistele Maci väljaannetele; võib olla vaja järgida ka muid nõudeid .< /p>

 • Operatsioonisüsteem: versioon kolmest uusimast ja uusimast macOS-i operatsioonisüsteemist (Big Sur, Catalina, Mojave või High Sierra) 
 • Protsessor: Intel
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba salvestusruumi HFS+ (macOS Extended) või APFS-vormingus
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 800 pikslit

Mida arvestada Office Mac 2019 Home and Business installimisel?

Kuna Apple on alates MacOS 10.5-st vaikimisi toetanud 64-bitist versiooni, on soovitatav kasutada seda versiooni. Office'i tarkvara installitakse ainult koos Click2Runi installiprogrammiga ("klõpsake ja käivitage fail").

Millised on Microsoft Office Mac 2019 kodu ja ettevõtte litsentsimise tingimused?

Programmi Microsoft Office Mac 2019 kodu- ja äriväljaanne on litsentsitud väga konkreetse lõppseadme jaoks – lauaarvuti, sülearvuti jne. Kaasas on ka koopia installimine võrguserverisse, et seda kaug- või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu kasutada selleks litsentsitud lõppseadmega. Eelduseks on vastava Microsofti tarkvara installeerimine.

Ostke Microsoft Office Mac 2019 Home and Business soodsalt Wiresofti tarkvarapoest

Maci jaoks mõeldud Microsoft Office 2019 kodu- ja äriväljaanne on saadaval ka Wiresoftilt ühe litsentsina ja eriti madala hinnaga – sealhulgas järgmised eelised:

 • Kohe pärast makse sooritamist on teie rakenduse Office Mac 2019 Home and Business üksiklitsents saadaval Maci installimiseks elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kujul.
 • Wiresoft Shopist ostetud Microsoft Office Mac 2019 kodu- ja ärilitsents on üks litsents.
 • Kõigi saadaolevate Microsoft Office'i litsentside puhul saate Wiresoftilt ainult ühe teie enda tarbeks mõeldud tarkvaratoote.
 • Esimese kasutaja algselt installitud tarkvara kustutati selle Wiresoftile müümisel, nii et vastav Office'i litsents on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft kontrollis enne müüki kõiki selliseid individuaalseid litsentse põhjalikult, et tagada nende täielik toimivus.
 • Lubatud tarkvara jaemüüjana ei paku Wiresoft ühtegi piiratud aja jooksul kehtivat testversiooni.
 • Iga  Wiresoftilt litsentsi ostmisega võite olla täiesti kindel, et ostate Microsofti originaaltoote – kooskõlas kõigi õigusnormidega.

Kui teil on Microsoft Office Mac 2019 kodu- ja ärilitsentsi ostmise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud