Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10532FB
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
11,00 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard for Mac on praegu Apple'i arvutitele mõeldud ja järeleproovitud Microsoft kontoritarkvara uusim väljaanne, mis on saadaval ka allalaadituna. Kasutajad saavad seega taas kord kasu mitmekülgsest valikust üksikutest programmidest, mis katavad peaaegu kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja mis on ka omavahel ühilduvad, et võimaldada produktiivset tööd - mitte ainult üksi, vaid eriti koos Team: Word tekstide loomiseks eri valdkondades, Excel keeruliste arvutuste tegemiseks tabelarvutusformaadis, PowerPoint informatiivsete, interaktiivsete esitluste tegemiseks ja Outlook põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks. Neid täiendavad märkmete korraldamiseks mõeldud rakendus OneNote, samuti Cloud salvestusruum OneDrive, et teha andmed veebis kättesaadavaks, ja tõenäoliselt taas Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"

 

ÕPILASTELE, ÜLIÕPILASTELE JA PRAKTIKANTIDELE!
PIIRATUD AJA PAKKUMINE ÜLIKOOLIDELE!
*Selle toote jaoks ei ole vaja volitusi

 

Microsoft Office Standard 2021 Macile - EI TELLI TELLI! ALALINE LITSENTS!

MS Office 2021 Standard for Mac on praegu Apple'i arvutitele mõeldud ja järeleproovitud Microsoft kontoritarkvara uusim väljaanne, mis on saadaval ka allalaadimise teel. Seega saavad kasutajad taas kord kasu mitmekülgsest valikust üksikutest programmidest, mis katavad praktiliselt kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja mis on ka omavahel ühilduvad, et teha takistusteta produktiivset tööd - mitte ainult üksi, vaid eriti koos Team: Word tekstide loomiseks eri valdkondades, Excel keeruliste arvutuste tegemiseks tabelarvutusformaadis, PowerPoint informatiivsete, interaktiivsete esitluste tegemiseks ja Outlook põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks. Neid täiendavad märkmete korraldamiseks mõeldud rakendus OneNote, samuti Cloud salvestusruum OneDrive andmete veebis kättesaadavaks tegemiseks ning tõenäoliselt taas Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Erilisusena võrreldes eelmise versiooniga Office 2021 Standard for Mac, saab uut Office tarkvara kasutada ka Mac-arvutites, mis on juba varustatud uute Apple Silicon protsessoritega. Loomulikult saab seda endiselt kasutada ka Inteli-põhistel Macsidel.

Kasutage ära kasutatud tarkvara pakkumist Wiresoft, et osta uus Office 2021 Standard for Mac täisversioon allalaadituna ja ilma tellimuslepinguta madalama hinnaga kui tavalisest tarkvarakaubandusest!

Mida uut on MS Office 2021 Standard for Mac?

Kõik komplekti kuuluvad rakendused on tehniliselt ajakohased, mis kajastub loomulikult ka uuendatud kujunduses, kuigi tuttavlik menüüstruktuur on säilinud. Lisaks on veelgi tugevdatud keskendumist koostööle aadressil Team - samuti aadressil Cloud. Uue väljaande Office abil saab ka MacUser jätkuvalt kasu populaarsetest ja võimsatest tööriistadest - tõhusaks kontoritööks Business igapäevaelus.

Kuigi kõik uued funktsioonid Office 2021 Standard for Mac ei ole veel teada, on Microsoft teatanud erinevaid üksikasju üksikute programmide kohta:

 • Word 2021: XLOOKUPi rea fookusfunktsioon vähendab segavaid asjaolusid, Word-User, mis hõlbustab dokumendi täpset rea kaupa kontrollimist.
 • Excel 2021: XLOOKUP-funktsioon on jällegi saadaval, et lihtsustada tabeli või Excel töölehe sisu leidmist või kontrollimist. Sellele on lisatud parem toetus dünaamilistele massiividele tabelites - uute massiivi funktsioonidega FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ja XMATCH.
 • PowerPoint 2021: ettekandeid saab nüüd täiendada eelnevalt salvestatud häälkommentaariga, mis laiendab rakendusvõimalusi ja teabesisu.
 • Outlook: E-posti tekste saab tõlkida rohkem kui 70 keelde.

Täiendavad funktsioonid Office 2021 Standard for Mac

Praegune Standard väljaanne Office 2021 for Mac-User pakub lisaks eespool mainitud täiendustele üksikutele programmidele veel mitmeid täiendusi ja parandusi, mis on sageli programmidevahelised ja pakuvad seega tõhusamat kasutajakogemust.

Vabakäe tööriist Word, Excel ja PowerPoint 

Office programmide Word, Excel ja PowerPoint vabakäsitööriist pakub kasutajatele mitmesuguseid võimalusi vabakäejooniste ja visandite ning diagrammide ja valemite loomiseks - sõltuvalt lõppseadme funktsionaalsusest saavad kasutajad joonistada dokumendis pliiatsiga tahvelarvutis, sõrmega puuteekraanil või hiirega eraldiseisval seadmel või sülearvutis - ning seejärel neid mitmesuguste efektide ja tööriistadega edasi redigeerida. Office 2021 Standard for Mac pakub selleks otstarbeks ka uusi lasso- ja kustutusvahendeid. Isegi Office- võõramaiseid failivorminguid, nagu ODF, saab avada ja redigeerida.

Põhjalik integreeritud PDF-haldus

Uus Office suudab nüüd kuvada PDF-faile ka ilma Adobe Readerita ja võimaldab kommentaare. Vorme saab täita ja digitaalselt allkirjastada. Tänu täiustatud turvalisusele ja autoriseerimise haldamisele on failid ka paremini kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Meeskonnatöö OneDrive'iga

OneDrive on praktiline vahend projektidega töötamiseks aadressil Team. Kasutajad redigeerivad Microsoft OneDrive'is salvestatud dokumente, arvutustabeleid ja slaide üheskoos - kontoris, aadressil Home-Office või teel olles samaaegselt MobiDrive'is Cloud. Olemasolevaid Google Drive'i, OneDrive'i ja Dropboxi kontosid saab OneDrive'i kaudu siduda ka Office for Maciga. Põhjalikud haldusvõimalused juurdepääsu- ja muutmisõiguste andmiseks tagavad, et kriitilised andmed ja teave on kaitstud volitamata juurdepääsu eest ka aadressil Cloud.

Juurdepääsetavus programmides Office

Juurdepääsetavus on muutunud arvuti toetatud töö lahutamatuks osaks - nii autorite kui ka dokumentide ja e-kirjade lugejate jaoks. Word, Excel, PowerPoint ja OneNote pakuvad optimeeritud ligipääsetavuse kontrolli Office 2021 Standard for Mac, mis hõlbustab dokumentide mõistmist ja parandab seega koostööd teiste kasutajatega.

See hõlmab toetust rahvusvaheliselt kohaldatavate standardite koostamisel, samuti praktilisi soovitusi tekstide struktureerimiseks ja esitamiseks. Funktsiooni "Kontrollida juurdepääsetavust" aktiveerides kuvatakse vastavas programmis hoiatuste või vigade nimekiri, millele on lisatud nõuanded ja soovitused paranduste tegemiseks. Kui planeerite kohtumisi Business partneritega teistes kohtades, võib rahvusvaheliste vastuvõtjate ajavööndi kuvamine aadressil Outlook tagada, et ka nemad on kohal.

Kasutajad Office 2021 Standard for Mac saavad kasu ka paljudest töö lihtsustamise võimalustest: "Kasutamise lihtsus" jaotises on suur valik helisid koos "Tagasiside andmine heliga", et aktiveerida helisignaalid. Keskendumise parandamiseks sisaldab Word Office 2021 Standard for Mac ka tumehalli ja musta teemat: valides peenema tausta, saab vähendada tähelepanu kõrvalejuhtimist ja parandada keskendumist ülesannetele; ning aktiveerides tekstilt kõnelemise funktsiooni, saab töö ja liikumise ajal dokumentide ja e-kirjade sisu valjusti ette lugeda.

Eriomadused Office 2021 Standard for Mac administraatoritele

Lisaks puhtalt kasutajatele pakutavatele eelistele pakub väljaanne Office 2021 Standard for Mac eeldatavasti taas praktilisi funktsioone süsteemiadministraatoritele, mis olid juba eelmises versioonis olemas, et lihtsustada kasutajate haldamist ja pakkuda samal ajal suuremat turvalisust:

 • GPO ehk grupipoliitika objekti abil on administraatorite käsutuses tõhusad grupipoliitikad, et turvata Office ADMX-mallide kaudu, need pakuvad paremat turvalisust nii uuenduste kui ka dokumentides olevate makrode kontrollimisel.
 • Lisaks sisaldab uuenduste kontroll ise võimalusi funktsioonide ja funktsioonide uuenduste ning turvalisuse seisukohalt oluliste kvaliteedivärskenduste, näiteks paranduste ja kiirkinnituste aktiveerimiseks: olulised funktsioonide uuendused võib näiteks ignoreerida ja olulised uuendused võib kuni 5 nädala võrra edasi lükata.
 • Kasutades Services või Remote Desktop Services Office for Mac'is pakutavat terminali, saab tarkvara kasutada ka vanemal Mac'il.

Kõik üksikud programmid MS Office 2021 Standard for Mac lühidalt

Microsoft Office 2021 for Mac Standard Editioniga on Apple'i seadmete kasutajatel taas juurdepääs klassikalistele ja asendamatutele Office programmidele Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mis avaldavad muljet oma mitmekesiste rakendusvõimalustega nagu ükski teine kontoritarkvara:

 • Word 2021 sisaldab kõike professionaalseks tekstidokumentide loomiseks mitmeteks kasutusaladeks - praktilised vahendid, nagu näiteks "Kontrolli" funktsioon, hõlbustavad võõrsõnade õiget kasutamist või mõistmist otse dokumendis ning Microsoft Academic Search hõlbustab korrektset tsiteerimist.
 • Excel 2021 pakub veelgi rohkem võimalusi näiteks kaardi- ja trummeldiagrammide illustreerimiseks koos PowerPivot ja PowerQuery laiendustega, sealhulgas sünkroonne koostöö reaalajas Excel lehtedel ja töölehtedel. Andmekaitsesüsteem kaitseb konfidentsiaalseid andmeid kooskõlas ELi andmekaitse-eeskirjadega.
 • PowerPoint iga uue väljaandega pakub2021 rohkem huvitavaid visuaalseid efekte, et esitlusi ellu äratada, sealhulgas animatsioone, nagu suumid ja morfoloogilised üleminekud, samuti uusi ikoone, SVG-vektorfaile ja 3D-mudeleid sisu visualiseerimiseks. Selleks võib kasutada ka Word tuntud highlighterit PowerPoint.
 • Outlook 2021 sorteerib usaldusväärselt ettevõtete igapäevast e-kirjade tulva intelligentsete vahenditega, mis sorteerivad e-kirju automaatselt vastavalt nende tähtsusele ja asjakohasusele. Tekstist kõneks funktsioon, mis loeb sõnumeid ette, säästab aega. Samuti kaitseb Data Loss Protection aadressil Outlook manustes olevaid kriitilisi andmeid selle eest, et volitamata isikud ei saaks neid saata ega neile ligi pääseda

Süsteeminõuded MS Office 2021 Standard for Mac installimiseks ja kasutamiseks

Allpool leiate teavet teadaolevate süsteeminõuete ja kohaldatavate kasutustingimuste kohta, mis kehtivad uue väljaande MS Office 2021 Standard for Mac kohta. Samuti võib olla vaja järgida täiendavaid kasutusjuhiseid pärast ametlikku vabastamist.

MS Office 2021 Standard for Mac riistvaranõuded 2021 for Mac

Office 2021 Standard for Mac on Microsoft Office paketi versioon, mis töötab ka Mac-arvutites, kus on uus Apple Silicon protsessor. Siiski saab seda kasutada ka Inteli protsessoriga Macidel. Eelmine 32-bitine versioon ei ole enam saadaval, nii et tarkvara saab paigaldada ainult 64-bitisel põhinevatele seadmetele. Kokkuvõttes peavad olema täidetud järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Office for Mac 2021 toetab kolme kõige uuemat macOS-versiooni. Praegu on need Monterey, Big Sur ja Catalina; Mojave'i toetus on eeldatavasti lõpetatud või seda enam ei uuendata
 • Protsessor: Inteli protsessor või Apple Silicon protsessor
 • Kõvakettaruum: 10 GB
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: DirectX 9 või kõrgem
 • Ekraani eraldusvõime: 1,024 x 768 pikslit

Litsentsimine Microsoft Office 2021 Standard for Mac

Üks Standard versiooni Microsoft Office 2021 for Mac litsents annab teile õiguse kasutada tarkvara ühes Apple'i seadmes. See võib hõlmata ka tarkvara koopia paigaldamist võrguserverisse, et kasutada seda Remote või virtuaalse Desktop infrastruktuuri kaudu koos vastava litsentsiga lõppseadmega.

Osta MS Office 2021 Standard for Mac aadressil Wiresoft odavamalt kui kasutatud tarkvara

Milleks kulutada rohkem raha, kui saate osta praeguse Office 2021 Standard väljaande Macile kasutatud tarkvarana kohe praegu? Veebilehel Wiresoft saate kasu originaaltarkvara Microsoft oluliselt madalamatest hindadest - kohese allalaadimise ja kõigi nende eeliste abil:

 • Kasutage ühekordset litsentsi - ilma tellimiskohustuseta
 • Täielik Office komplekt, sh kõik programmid
 • Kõikide Office programmide täielik funktsionaalsus - Wiresoft kasutatav tarkvara on täielikult toimiv, ilma ajalise piiranguta
 • Kasutatud tarkvara Microsoft seaduslik kasutamine - seda on kinnitanud kohtuotsused ELis

Kas teil on küsimusi praeguse Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac teiste Microsoft või muu kasutatud tarkvara kohta? Siis võtke meiega lihtsalt ühendust vestluses, telefoni või e-posti teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .