Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD
Microsoft Project 2010 Standard Lae alla Microsoft Project Standard 2010 (projektijuhtimine) Hallata ja luua uusi projekte, määrata tähtaegu ja määrata inimesi konkreetsetele ülesannetele projektijuhi tarkvaras. Projektiga Standard 2010...
83,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Project Professional 2010 Lae alla Microsoft Project Professional 2010 (professionaalne projektijuhtimine) Hallata ja luua uusi projekte, määrata tähtaegu ja määrata inimesi konkreetsetele ülesannetele projektijuhi tarkvaras....
93,90 € *

Microsoft Project 2010 - põhjalik sissejuhatus

Mis on Microsoft Project 2010?

Microsoft Project 2010 on Microsofti poolt välja töötatud mitmekülgne projektijuhtimise tarkvara, mis aitab organisatsioonidel ja meeskondadel projekte tõhusalt planeerida, juhtida ja jälgida. Selles artiklis sukeldume sügavale Microsoft Project 2010 maailma ja saame rohkem teada selle võimsatest funktsioonidest.

Microsoft Project 2010 peamised funktsioonid

Projekti planeerimine ja juhtimine

Microsoft Project 2010 üks silmapaistvamaid funktsioone on selle võime luua ja hallata põhjalikke projektiplaane. See tarkvara võimaldab teil määratleda ülesandeid, määrata sõltuvusi ja luua ajakavasid, et tagada projekti sujuv kulgemine ja õigeaegne lõpuleviimine. Intuitiivne kasutajaliides võimaldab teil hõlpsasti kohandada projektiplaane ja reageerida paindlikult nõuete muutustele.

Ressursside haldamine

Microsoft Project 2010 pakub võimsaid ressursside haldamise vahendeid. Saate hõlpsasti eraldada töötajaid, seadmeid ja materjale ning jälgida nende ressursside kättesaadavust. See võimaldab teil tuvastada kitsaskohti ja võtta õigeaegselt meetmeid, et suurendada tootlikkust ja vältida projekti hilinemist.

Protsessi jälgimine ja aruandlus

Tarkvara võimaldab teil jälgida projekti edenemist reaalajas. Saate luua kohandatud aruandeid ja graafikuid, et analüüsida projekti hetkeseisu ja tulemuslikkust. See funktsioon hõlbustab suhtlemist ja võimaldab teil reageerida probleemidele ning teha kohandusi, et saavutada projekti eesmärgid.

Integratsioon teiste Microsofti vahenditega

Microsoft Project 2010 on sujuvalt integreeritud teiste Microsofti rakendustega, nagu Excel, SharePoint ja Outlook. See integratsioon hõlbustab andmevahetust ja koostööd teie meeskonnas. Te saate importida ja eksportida andmeid teistest programmidest, et sujuvalt hallata oma projekte ja jagada teavet tõhusalt.

Kokkuvõte

Microsoft Project 2010 on äärmiselt võimas lahendus projektide planeerimiseks ja haldamiseks. Tänu silmapaistvatele ressursside haldamise funktsioonidele, edusammude jälgimisele ja sujuvale integreerimisele teiste Microsofti vahenditega on see asendamatu vahend projektijuhtidele ja meeskondadele, kes soovivad projekte edukalt lõpule viia. Avastage Microsoft Project 2010 eelised ja suurendage oma projektitöö tõhusust, et saavutada oma ärieesmärgid ja viia projektid edukalt lõpule.

Kategooriad