Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD
Microsoft Project 2010 Standard Lae alla Microsoft Project Standard 2010 (projektijuhtimine) Hallata ja luua uusi projekte, määrata tähtaegu ja määrata inimesi konkreetsetele ülesannetele projektijuhi tarkvaras. Projektiga Standard 2010...
83,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Project Professional 2010 Lae alla Microsoft Project Professional 2010 (professionaalne projektijuhtimine) Hallata ja luua uusi projekte, määrata tähtaegu ja määrata inimesi konkreetsetele ülesannetele projektijuhi tarkvaras....
93,90 € *

Osta Microsoft Project 2010: Tõhus projektijuhtimine lihtsaks tehtud

Microsoft Project 2010 ilmus 2010. aasta mais ja on sellest ajast alates aidanud paljudel ettevõtetel oma projekte edukalt ellu viia. Tänu rohketele funktsioonidele ja tööriistadele pakub see terviklikku projektijuhtimise lahendust.

Microsoft Project 2010 funktsioonid

Microsoft Project 2010 pakub mitmeid põhifunktsioone, mis teevad sellest projektijuhtidele asendamatu tööriista:

Projekti planeerimine ja loomine

Üks Microsoft Project 2010 põhiülesandeid on projektiplaanide loomine. Projektijuhid saavad määrata ülesandeid, vahe-eesmärke ja ressursse ning määrata ajakava. See annab selge ülevaate projekti edenemisest ja ajakava koostamisest.

Ressursside haldamine

Tarkvara pakub põhjalikke ressursside haldamise funktsioone. Projektijuhid saavad määrata ressursse, jälgida nende kättesaadavust ja tagada nende tõhusat kasutamist.

Kulude jälgimine ja eelarvestamine

Microsoft Project 2010 võimaldab organisatsioonidel jälgida projekti kulusid ja hallata eelarvet tõhusalt. See on oluline, et projektid püsiksid eelarves.

Gantdiagrammid ja diagrammivaated

Tarkvara pakub Gantt diagrammi ja muid diagrammitüüpe, mis pakuvad projekti ajakava visuaalset esitust. See hõlbustab ajakavade ja ülesannete edastamist meeskonnaliikmete ja sidusrühmade vahel.

Integratsioon teiste Microsofti toodetega

Microsoft Project 2010 on sujuvalt integreeritud teiste Microsofti toodetega, nagu Excel, SharePoint ja Outlook. See hõlbustab koostööd ja teabevahetust erinevate meeskondade ja osakondade vahel.

Microsoft Project 2010 eelised

Microsoft Project 2010 pakub ettevõtetele ja projektijuhtidele palju eeliseid:

Parem planeerimine ja organiseerimine

Tänu võimalusele luua üksikasjalikke projektiplaane ja jaotada ressursse tõhusalt, saavad ettevõtted oma projekte paremini planeerida ja korraldada.

Läbipaistev projekti edenemine

Tarkvara annab selge ülevaate projekti edenemisest, võimaldades projektijuhtidel probleemidele varakult reageerida ja ajakava korrigeerida.

Ressursside tõhus kasutamine

Microsoft Project 2010 ressursside haldamise funktsioonid aitavad ettevõtetel kasutada oma ressursse tõhusalt ja vältida kitsaskohti.

Parem eelarvekontroll

Kulude jälgimise ja eelarvestamise funktsioonid tagavad, et projektid jäävad eelarvesse.

Saamatu integratsioon

Integratsioon teiste Microsofti toodetega hõlbustab koostööd ja teabevahetust erinevate meeskondade ja osakondade vahel.

Microsoft Project 2010 rakendusvaldkonnad

Microsoft Project 2010 kasutatakse paljudes erinevates tööstusharudes ja projektides:

Ehitus

Ehitustööstuses kasutatakse Microsoft Project 2010-d ehitusprojektide planeerimiseks, ressursside haldamiseks ja ehitusgraafiku optimeerimiseks.

IT-projektid

IT-tööstuses kasutatakse tarkvara tarkvararakenduste arendamise kavandamiseks, uute tehnoloogiate kasutuselevõtu koordineerimiseks ja IT-infrastruktuuri projektide juhtimiseks.

Tervishoid

Tervishoiutööstuses aitab Microsoft Project 2010 kavandada ja juhtida projekte, et rakendada uusi meditsiinisüsteeme, parandada patsientide hooldust ja täita regulatiivseid nõudeid.

Turunduskampaaniad

Turundusmeeskonnad kasutavad tarkvara turunduskampaaniate planeerimiseks, ressursside jaotamiseks ja kampaaniate edukuse jälgimiseks.

Miks valida Microsoft Project 2010?

Microsoft Project 2010 pakub mitmeid põhjusi, miks see on ettevõtete ja projektijuhtide eelistatud valik:

Võimsad funktsioonid

Tarkvara pakub ulatuslikke funktsioone, mis hõlmavad kõiki projektijuhtimise aspekte.

Kasutamise lihtsus

Microsoft Project 2010 kasutajaliides on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, minimeerides õppimiskõverat.

Paindlikkus

Tarkvara saab kohandada vastavalt ettevõtte või projekti erivajadustele.

Integratsioon

Saamatu integratsioon teiste Microsofti toodetega hõlbustab koostööd ja teabevahetust.

Kokkuvõte

Microsoft Project 2010 on hindamatu abivahend ettevõtetele ja projektijuhtidele, kes soovivad projekte tõhusalt planeerida, juhtida ja ellu viia. Tänu oma võimsatele funktsioonidele, kasutusmugavusele ja sujuvale integratsioonile teiste Microsofti toodetega pakub see terviklikku lahendust projektijuhtimiseks paljudes tööstusharudes ja projektides. Microsoft Project 2010 abil on ettevõtted hästi varustatud, et viia projektid lõpule õigeaegselt ja eelarve piires, kasutades samal ajal ressursse tõhusalt.