Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Visio 2019 Professional - professionaalne Microsofti visualiseerimistarkvara üksiklitsentsina ostmiseks Visio 2019 on Microsofti keeruka tarkvara uusim versioon nii äri- kui ka tehniliste protsesside ja kontekstide informatiivseks...
199,90 € *
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Visio 2019 Standard - Microsofti visualiseerimisprogramm üksiklitsentsina ostmiseks Visio 2019 on Microsofti tarkvara uusim, värskelt uuendatud versioon nii tehniliste kui ka äriprotsesside professionaalseks visualiseerimiseks ning...
125,90 € *

Microsoft Visio 2019: Teie lahendus professionaalsete diagrammide jaoks

Microsoft Visio 2019 on võimas tarkvara, mis võimaldab ettevõtetel luua, visualiseerida ja jagada professionaalseid skeeme. See Microsoft Visio versioon pakub ulatuslikke funktsioone ja vahendeid keerulise teabe selge ja arusaadavaks esitamiseks.

Microsoft Visio 2019 eelised

  • Mitmekülgsed diagrammitüübid: Microsoft Visio 2019 pakub mitmesuguseid diagrammitüüpe, sealhulgas vooskeeme, organisatsioonilisi skeeme, põrandaplaane, tehnilisi jooniseid ja palju muud. See võimaldab visualiseerida eri tüüpi teavet.
  • Professionaalsed mallid: Tarkvara sisaldab mitmesuguseid professionaalseid malle, mis aitavad teil alustada. Ükskõik, kas soovite luua oma ettevõtte organisatsiooniskeemi või kujundada projekti jaoks protsesside vooskeemi, Visio pakub sobivat malli.
  • Lihtne koostöö: Microsoft Visio 2019 võimaldab sujuvat koostööd. Saate skeeme võrgus jagada, neid ühiselt redigeerida ja saada tagasisidet meeskonnaliikmetelt. See soodustab tõhusat suhtlust ja teadmiste jagamist meeskonnas.

Diagrammid lihtsaks tehtud

Microsoft Visio 2019 pakub kasutajasõbralikku kasutajaliidest, mis võimaldab kasutajatel luua skeeme ilma ulatuslike tehniliste teadmisteta. Intuitiivne drag-and-drop-funktsioon, kujundite automaatne paigutamine ja nutikad ühendused muudavad diagrammide loomise palju lihtsamaks.

Maksimeerige oma teabe selgust

Kasutades Microsoft Visio 2019, saavad ettevõtted muuta keerulise teabe arusaadavateks diagrammideks. See aitab optimeerida protsesse, teha otsuseid ja parandada kommunikatsiooni. Visio diagrammid on väärtuslik abivahend projektide, aruannete, esitluste ja koolituste jaoks.

Integratsioon Microsoft 365-ga

Microsoft Visio 2019 on sujuvalt integreeritud Microsoft 365 keskkonda. See tähendab, et saate hõlpsasti jagada ja redigeerida oma skeeme Microsoft Teamsis, SharePointis ja muudes Microsofti rakendustes. Visio sidumine teiste Microsofti vahenditega võimaldab teil töötada tõhusalt ja teha järjepidevalt koostööd.

Microsoft Visio 2019 on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes vajavad kvaliteetseid diagrammide ja visualiseerimisi. Selle tarkvara ulatuslike funktsioonide ja tööriistade abil saate esitada teavet selgelt ja elavalt, edendada koostööd oma meeskonnas ja suurendada tootlikkust.

Kategooriad