Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE
Visual Studio for Mac 2017 - professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition pakub kasutajatele IDE võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi, et luua platvormideüleseid...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE
Visual Studio 2019 for Mac üksiklitsents Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 on Apple'i arvutite .NETi jaoks mõeldud ja tõestatud integreeritud arenduskeskkonna uus versioon, mis võimaldab teil koodi redigeerida, siluda ja...
310,90 € *

Osta Visual Studio for Mac: MacOS-i jaoks parim arenduskeskkond

Sissejuhatus Visual Studio for Mac'ile

Tarkvaraarendus on aastate jooksul oluliselt mitmekesistunud, arendajad töötavad nüüd erinevate platvormide ja tööriistadega. Apple'i macOSiga töötavatele arendajatele pakub Microsoft Visual Studio for Mac'ile maailmatasemel arenduskeskkonda. See tööriist toob tõestatud tõhususe ja usaldusväärsuse macOS-i maailma.

Visual Studio for Mac'i peamised funktsioonid

Intuitiivne kasutajaliides

Microsoft on teinud kõvasti tööd, et Visual Studio for Maci kasutajaliides oleks macOSi kasutajatele nii tuttav kui ka intuitiivne. See integreerub sujuvalt Mac-kogemusega, pakkudes samal ajal rikkalikke funktsioone, mida arendajad on Visual Studio'lt oodanud.

Mitmeplatvormiline arendus

Visual Studio for Mac võimaldab arendajatel luua rakendusi mitmele platvormile, sealhulgas macOS, iOS, Android ja isegi veebirakendusi. See toetab erinevaid programmeerimiskeeli ja raamistikke, andes arendajatele vabaduse projekte kujundada nii, nagu nad soovivad.

Pilvede integreerimine

Azure'i integratsioon annab arendajatele lihtsa juurdepääsu pilveteenustele. Nad saavad testida, juurutada ja jälgida rakendusi otse Azure'i keskkonnas, mis kiirendab oluliselt arendusprotsessi.

Kapoti all: jõudlus ja stabiilsus

Suure jõudlusega optimeeritud

Kuna Visual Studio for Mac on loodud algusest peale macOSi jaoks, kasutab see süsteemi riistvara ja tarkvara maksimaalselt ära. See tähendab, et arendajad saavad kompileerida, siluda ja juurutada kiiremini kui kunagi varem.

Turvalisus ja uuendused

Microsoft annab regulaarselt välja uuendusi, et Visual Studio for Mac oleks alati ajakohane ja turvaline. Ajastul, mil turvaohud aina suurenevad, on see väga oluline.

Kogukond ja koostöö

Meeskonna funktsioonid

Sisseehitatud Git-funktsioonidega saavad meeskonnad teha koostööd, hallata versioone ja jagada koodi hõlpsasti. See toetab ka pidevat integratsiooni ja pidevat kasutuselevõttu, mis suurendab veelgi produktiivsust meeskonnakeskkondades.

Laiendatavus

Visual Studio for Mac'i suur eelis on selle laiendatavus. Arendajaskond on loonud mitmesuguseid lisaseadmeid ja -vahendeid, mida saab IDEsse sujuvalt integreerida, et arendusprotsessi veelgi isikupärasemaks muuta ja sujuvamaks muuta.

Jõudlus ja stabiilsus

Optimeeritud macOSi jaoks

Visual Studio for Mac on loodud spetsiaalselt macOS-i jaoks ja kasutab täielikult ära operatsioonisüsteemi tugevusi. See on kiire, tundlik ja stabiilne, tagades arendajatele probleemivaba töö.

Regulaarsed uuendused

Microsoft on pühendunud pidevale toetusele ja regulaarsetele uuendustele. See tagab, et tarkvara püsib tehnoloogia tipptasemel ning turvalisust ja jõudlust parandatakse regulaarselt.

Vaade Visual Studio for Mac'i tulevikku

Visual Studio for Maci pidev arendamine näitab Microsofti pühendumust macOSi arendajate kogukonnale. Tänu uute tehnoloogiate kavandatud integreerimisele ja avatud suhtumisele kogukonna tagasiside suhtes on selge, et Visual Studio for Mac on varustatud mitte ainult tänaste, vaid ka homsete ülesannete jaoks.

Kokkuvõttes kujutab Macile mõeldud tarkvara endast olulist sammu edasi macOS-i arendusmaailmas ja jääb kindlasti selle maastiku oluliseks tegijaks veel paljudeks aastateks. See ühendab endas mõlema maailma parimad küljed: macOSi lihtsus ja Visual Studio võimsus, et pakkuda arendajatele võrratut kogemust.

Kokkuvõte

Visual Studio for Mac ühendab macOS-i maailma Visual Studio tõestatud arenduskeskkonnaga. See pakub macOS-i arendajatele võimsat, usaldusväärset ja laiendatavat tööriista kõigi nende arendusvajaduste jaoks. Olenemata sellest, kas arendate natiivset Mac-rakendust, mobiilirakendust või pilvelahendust, on Visual Studio for Mac suurepärane valik, mis rikastab teie arendusportfelli.