Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE
Visual Studio for Mac 2017 - professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition pakub kasutajatele IDE võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi, et luua platvormideüleseid...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE
Visual Studio 2019 for Mac üksiklitsents Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 on Apple'i arvutite .NETi jaoks mõeldud ja tõestatud integreeritud arenduskeskkonna uus versioon, mis võimaldab teil koodi redigeerida, siluda ja...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio for Mac: keskkond arendajatele

Ülevaade

Microsoft Visual Studio for Mac on võimas integreeritud arenduskeskkond (IDE), mis on loodud spetsiaalselt Mac-kasutajatele. Selle tarkvara abil saavad arendajad luua, testida ja siluda Mac-rakendusi, mobiilirakendusi ja veebirakendusi. Microsoft lõi Visual Studio for Mac'i, et vastata Mac-arendajate vajadustele ja pakkuda sujuvat arendusplatvormi.

Peamised omadused

1. Platvormideülene arendus

Visual Studio for Maciga saavad arendajad töötada platvormide vahel ja luua rakendusi macOS-i, iOS-i, Androidi ja veebi jaoks. See võimaldab käsitleda laia kasutajaskonda ja käivitada rakendusi erinevates seadmetes ja operatsioonisüsteemides.

2. Intuitiivne kasutajaliides

Visual Studio for Mac'i kasutajaliides on kasutajasõbralik ja kergesti mõistetav. Arendajad leiavad kiiresti orienteeruda ja saavad tõhusalt töötada. IDE pakub ka mitmesuguseid sisseehitatud tööriistu ja funktsioone, mis kiirendavad arendustegevust.

3. Integratsioon Azure'iga

Visual Studio for Mac pakub sujuvat integratsiooni Microsofti pilveplatvormi Microsoft Azure'iga. See lihtsustab rakenduste kasutuselevõttu ja skaleerimist pilves ning annab arendajatele juurdepääsu paljudele pilveteenustele.

Tugi ja kogukond

Microsoft peab arendajate kogukonna toetamist väga oluliseks. Visual Studio for Mac'i uuendatakse regulaarselt ja see pakub juurdepääsu ulatuslikele ressurssidele, sealhulgas dokumentatsioonile, õpetustele ja foorumitele. Arendajad saavad kasu ka aktiivsest kogukonnast, jagades teadmisi ja kogemusi.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Visual Studio for Mac põhjalikku arenduskeskkonda Mac-arendajatele. Tänu platvormideülesele toetusele, kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ja integratsioonile Microsoft Azure'i pilvega on see IDE väärtuslik ressurss kvaliteetsete rakenduste loomiseks.

Kui otsite Macile terviklikku arenduskeskkonda, tasub Microsoft Visual Studio for Mac kindlasti ära vaadata. See pakub kõiki vahendeid ja funktsioone, mida vajate oma arendusprojektide edukaks elluviimiseks.

Kategooriad