Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Sule filter
Filtrile ei leitud tulemusi!

Mida sisaldab VMware vCloud Suite?

VMware vCloud lahenduspakett sisaldab VMware vSphere serverite virtualiseerimiseks, sealhulgas vSphere Enterprise Plus hüperviisor, samuti VMware vRealize Suite Hybrid Cloud Management Platform - koos järgmiste komponentidega:

 • VMware vRealize Automatiseerimine: poliitikapõhiste infrastruktuuride, rakenduste pakkumise ja elutsükli haldamise jaoks füüsilistes, virtuaalsetes ja avalikesCloud keskkondades
 • VMware vRealize Operatsioonid: intelligentne jõudluse, võimsuse ja konfiguratsiooni haldamine, eriti keskkondade puhul, mis sisaldavad komponente erinevatelt  pakkujatelt
 • VMware vRealize Business Cloud : rakenduste kasutamise automatiseeritud mõõtmiseks ning teenuste hindade arvutamiseks ja arvete esitamiseks virtuaalsetes infrastruktuurides, mis sisaldavad mitme teenusepakkuja komponente

vCloud Suite'i peamised eelised

vCloud Suite aitab organisatsioonidel IT-ressursse automatiseerimise ja ettemääratud põhimõtete abil pakkuda, ilma et see kahjustaks juhtimis- ja kontrollivõimalusi. Services kiirem kättesaadavus tagab suurema paindlikkuse ja paindlikkuse, millest saavad kasu mitte ainult arendajad, vaid ka konkreetsed äriüksused:

 • Era- ja avalike pilvede integreerimine infrastruktuuri ja rakendusressursside pakkumiseks ja haldamiseks hübriidseCloud kaudu.
 • Tarkvaral põhinev infrastruktuur, sealhulgas keskse IT-teenuseServices ressursside automatiseeritud eraldamine, võimaldab lõppkasutajatele ressursside kiiremat eraldamist.
 • Suurem tõhusus: Tänu sellistele funktsioonidele nagu arukas töökoormuse paigutamine ja muude täiustatud toimingute toetamine saavad organisatsioonid vähendada IT-kulusid, suurendades samal ajal jõudlust ja skaleeritavust.
 • Arendaja võimalused: arendajad saavad kasutada ressursse rakenduste arendamiseks kataloogi, CLI või avatud APIde kaudu.

VMware vCloud Suite - väljaanded ja funktsioonid

VMware vCloud Suite on saadaval kolmes erinevas versioonis, mille jõudlustase on erinev: Standard, Advance ja Enterprise. Iga väljaanne sisaldab kasutajasõbralikku vSphere Enterprise Plus hüperviisorit, mille jõudlus ja kättesaadavus on paranenud ja mis tagab suurema läbipaistvuse. Väljaanded erinevad integreeritud VMware vRealize Suite Editioni ja muude funktsioonide poolest.

vCloud Standard Väljaanne

Väljaanne Standard toetab intelligentset operatsioonide juhtimist ettevõtetes, kes soovivad parandada rakenduste kättesaadavust ja jõudlust prognoosivate analüüsifunktsioonide, sealhulgas intelligentsete teavitusfunktsioonide abil.

See pakub:

 • vRealize Business Cloud Standard - virtuaalmasinate rühmade kulude võrdlemiseks privaatses Cloud ja samalaadsete rühmade võrdlemiseks avalikus Cloud
 • Log Insight - skaleeritavate infrastruktuuride ja rakenduste analüüsifunktsioonidega, sealhulgas kiire tõrkeotsing
 • vRealize Operations Advanced (vROps) - platvorm automatiseeritud IT-operatsioonide haldamiseks privaatsetes, hübriid- ja mitmekülgsetesCloud keskkondades

vCloud Täiustatud väljaanne

Advanced Edition sisaldab kõiki Standard väljaande funktsioone ja Services, lisaks aitab see organisatsioonidel suurendada oma IT-valdkonna paindlikkust, tootlikkust ja tõhusust järgmise komponendi abil:

 • vRealize Automatiseerimine Enterprise - iseteeninduslikuks pilveteenuse pakkumiseks, mitmeCloud automatiseerimiseks koos juhtimisega ning DevOps-põhiseks taristu haldamiseks ja kindlustamiseks, sealhulgas ühtsete põhimõtete ja kontrolliga

Standard Editioni ja Advanced Editioni puhul on võimalik lisada lisana ka VMware vRealize Operations. Samuti on valikulise komponendina saadaval VMware NSX - võrgu virtualiseerimise ja turvalisuse platvorm.

vCloud Enterprise Väljaanne

Väljaanne Enterprise on vCloud paketi kõige ulatuslikum versioon. Lisaks kahe teise väljaande funktsioonidele sisaldab see Cloud võimalusi DevOps-algatusi haldavate ettevõtete arendajatele; nende hulka kuulub muu hulgas täielike rakenduste virnade automatiseeritud pakkumine ja haldamine. Eelkõige sisaldab Enterprise funktsioonikomplekt järgmist komponenti:

 • vRealize Automation Enterprise (vRA) - võimas ja hõlpsasti kasutatav infrastruktuuri automatiseerimisplatvorm iseteeninduslike pilvede ja erinevate võimaluste, sealhulgas ühtsete poliitikate pakkumiseks mitmeCloud põhineva DevOps-automaatika jaoks. vRA suurendab ettevõtte IT tõhusust ja tootlikkust ning valmistab neid ette tulevasteks väljakutseteks tänu kiiremale turulejõudmisele, kõrgele kasutatavusele, turvalisusele ja kontrollile. vRealize tugevdab infrastruktuuri tänu emakeelsele nõuetele vastavuse juhtimisele, paindlikele kaitsemeetmetele ja kohesele haavatavuste kõrvaldamisele. See pakub ka igakülgset tuge automatiseeritud IT-operatsioonide juhtimise kaudu ühtsel ja läbipaistval platvormil ning tõhusat rakenduste ja andmebaaside seiret privaatsetes, hübriid- ja mitmekülgsetesCloud keskkondades.

VMware vCloud Sviit - litsentsimine

Iga VMware vCloud Suite Edition on litsentseeritud Pro CPU. Lisaks sellele on paljud vCloud Suite'i komponendid saadaval ka eraldiseisvate toodetena, need on siis litsentseeritud Pro virtuaalmasin. Palun võtke arvesse järgmist: Kui need komponendid on ostetud vCloud Suite'i kaudu, on need ka vastavalt litsentseeritud Pro CPU.

Kõik vCloud väljaandes sisalduvad komponendid aktiveeritakse ainult ühe litsentsivõtmega. Näiteks vCloud Standard Editioni litsentsivõti kehtib kõikidele varadele, mis seda kasutavad - näiteks ESXi hostid, vCloud Automation Center ja vCloud Director. Seega saavad kõik sellega litsentseeritud protsessoril töötavad virtuaalmasinad kasutada kõiki selles väljaandes sisalduvaid komponente.

Ükskõik kui palju virtuaalseid masinaid saab kasutada ühel protsessoril, mis on litsentseeritud ühe vCloud versiooniga. Kui aga virtuaalmasinad käivitatakse protsessoritel, millel ei ole vCloud komplekti litsentsi, on vaja täiendavaid individuaalseid litsentse VMware toodete jaoks, mida kavatsetakse kasutada.