Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Sule filter
Filtrile ei leitud tulemusi!

VMware vCloud - pilvandmetöötluse tulevik

VMware vCloud on täiustatud pilvandmetöötlusplatvorm, mis aitab organisatsioonidel ajakohastada oma IT-infrastruktuuri, suurendada paindlikkust ja saada kasu pilvandmetöötluse kasutuselevõtust. Selles artiklis saate teada, miks VMware vCloud on paljude organisatsioonide pilvestrateegia võtmekomponent.

VMware vCloudi põhifunktsioonid

  1. Hübriidpilv: VMware vCloud võimaldab avaliku ja erasektori pilveressursside sujuvat integreerimist, et luua ja hallata hübriidpilvekeskkondi.
  2. Iseteenindus ja automatiseerimine: Platvorm pakub iseteenindus- ja automatiseerimisvahendeid, et kiirendada ressursside ja teenuste pakkumist.
  3. Skaleeritavus: organisatsioonid saavad oma pilvetaristu hõlpsasti skaleerida, et vastata muutuvatele nõuetele.
  4. Turvalisus ja vastavus: VMware vCloud pakub põhjalikke turva- ja vastavusfunktsioone, et kaitsta andmeid ja rakendusi pilves.

VMware vCloudi eelised

  • Paindlikkus: Ettevõtted saavad valida, kas kasutada era-, avalikke või hübriidpilvemudeleid, et vastata oma konkreetsetele nõuetele.
  • Paindlikkus: vCloudi abil saavad ettevõtted kiiresti ressursse eraldada ning rakendusi kiiremini arendada ja rakendada.
  • Kulutõhusus: Platvorm aitab vähendada IT-infrastruktuuri käitamise ja hooldamise kulusid.

VMware vCloudi viimased arengud

  • VMware Cloud Director: See lahendus pakub teenusepakkujatele täiustatud mitme rentniku võimalusi ning võimaldab pilveteenuste tõhusat pakkumist ja haldamist.
  • Konteinerite haldamine: VMware vCloud võimaldab konteinerite ja Kubernetes-klastrite haldamist kaasaegsete rakenduste arendamiseks.
  • Tehisintellekti (AI) integreerimine: VMware integreerib AI-tehnoloogiaid vCloudi, et veelgi parandada jõudluse optimeerimist ja turvalisust.

Tulevik koos VMware vCloudiga

Pilvandmetöötluse tulevik kuulub VMware vCloudile, kuna organisatsioonid tuginevad üha enam paindlikele, skaleeritavatele ja turvalistele pilvelahendustele. Tänu oma uuenduslikele funktsioonidele ja pidevale arengule on vCloud jätkuvalt võtmekomponent organisatsioonide pilvestrateegias kogu maailmas. Hübriidpilvemudelite, automatiseerimise ja turvafunktsioonide integreerimine teeb vCloudist olulise platvormi pilvemuutuseks. VMware vCloud on valmis aitama organisatsioonidel jõuda pilvetehnoloogia järgmisele tasemele.

Kategooriad