Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT POWERPOINT 2010 MICROSOFT POWERPOINT 2010
Microsoft PowerPoint 2010 allalaadimine Microsoft PowerPoint 2010 (esitluste koostamine) Looge Microsoft PowerPoint 2010 abil professionaalseid esitlusi. Lihtsustage oma individuaalseid malle ulatuslike kujundusvõimalustega. Kasutage...
17,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2013 MICROSOFT POWERPOINT 2013
Microsoft PowerPoint 2013 - klassikaline Office tarkvara iseseisva programmina PowerPoint on MicrosoftOffice pakettide tüüpiline komponent ja hädavajalik veenvate esitluste loomiseks, mida peetakse otse või ka video vahendusel loenguna,...
21,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2016 MICROSOFT POWERPOINT 2016
Microsoft PowerPoint 2016 kui Office iseseisev programm Microsoft PowerPoint on mitmekülgne tarkvara veenvate esitluste ja loengute kujundamiseks ning teabe selgesõnaliseks esitamiseks. PowerPoint 2016 versioon on järjekordne verstapost...
42,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2019 MICROSOFT POWERPOINT 2019
Microsoft PowerPoint 2019 iseseisva programmina Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm, mille abil saab kujundada veenvaid teabe visualiseerimisi ja luua elulisi esitlusi. PowerPoint 2019 on tõestatud tarkvara Office uusim...
51,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2021 MICROSOFT POWERPOINT 2021
Microsoft PowerPoint 2021 iseseisva programmina Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvara teabe veenva visualiseerimise ja eluliste esitluste koostamiseks. PowerPoint 2021 on järeleproovitud Office'i tarkvara uusim versioon...
85,90 € *

Microsoft PowerPoint: terviklik esitlustarkvara

Sissejuhatus Microsoft PowerPoint'ile

Tarkvara on üks maailma juhtivaid esitlustarkvara rakendusi ning oluline vahend ettevõtetele, haridusasutustele ja üksikisikutele ideede, teabe ja lugude visuaalseks edastamiseks. Selles artiklis anname põhjaliku ülevaate Microsoft PowerPointist ning toome esile selle võimsa tarkvara paljud funktsioonid ja rakendused.

Microsoft PowerPointi ajalugu

Microsoft PowerPoint töötati esmakordselt välja 1987. aastal Forethought, Inc. poolt ja see avaldati nime "Presenter" all. Aastal 1987 omandas Microsoft Forethoughti ja tarkvara nimetati ümber PowerPointiks. Sellest ajast alates on PowerPoint teinud läbi märkimisväärse arengu ja sellest on saanud asendamatu esitlusprogramm.

PowerPointi tähtsus ärimaailmas

PowerPoint on avaldanud suurt mõju ärimaailmale, võimaldades ettevõtetel edastada keerulist teavet kergesti arusaadavate esitluste abil. Alates müügipresentatsioonidest kuni ettevõtte aruannete, koolituste ja turunduskampaaniateni on PowerPoint mitmekülgne vahend, mis parandab oluliselt kommunikatsiooni ja teadmiste edasiandmist organisatsioonides.

Kasutajaliides

Kasutajaliides on loodud kasutajasõbralikuks ja intuitiivseks. Vaikimisi vaates leiate vasakult slaidiriba, kus näete oma slaidide pisipilte. Paremal pool on vormindamisvõimalused ja slaidide ülevaade. Ekraani keskel näete peamist tööruumi, kus saate oma esitlust luua ja redigeerida.

Esitluste loomine

Slaidide paigutus ja kujundus

PowerPoint pakub mitmesuguseid slaidikujundusi ja kujundusmalle, mille abil on lihtne luua professionaalse väljanägemisega esitlusi. Saate valida valmis kujunduste vahel või luua oma vajadustele kohandatud slaide.

Teksti ja sisu lisamine

Teksti, piltide, graafika ja multimeediasisu lisamine slaididele on PowerPointi abil lihtne. Saate teksti vormindada, pilte kärpida, diagrammid luua ja videod sisse põimida, et oma sõnumit selgelt ja kaasahaaravalt edastada.

Animatsioonid ja üleminekud

Üks tugevusi on animatsiooni- ja üleminekuefektid. Saate animeerida teksti, pilte ja objekte, et muuta oma esitlus dünaamilisemaks ja kaasahaaravamaks. Üleminekuefektid võimaldavad sujuvat üleminekut slaidide vahel.

Esitlus ja sõelumine

Ekraani esitlus

PowerPoint pakub kasutajasõbralikku ekraanipresentatsiooni vaadet, mis võimaldab teil esitluse ajal esitlust tõhusalt kontrollida. Saate vaadata märkmeid, kasutada taimereid ja vahetada sujuvalt slaidide vahel.

Esitlusvaated

Lisaks slaidiesitluse vaatele pakub PowerPoint mitmeid vaateid, näiteks slaidihoidja vaade, märkmete lehekülje vaade ja käsikirja vaade. Nende vaadete abil on lihtne oma esitlust redigeerida ja kohandada.

Esitluste jagamine ja avaldamine veebis

Tarkvara võimaldab teil jagada ja avaldada esitlusi veebis. Võite salvestada esitlusi pilve, et neile eri seadmetest ligi pääseda, või avaldada neid sotsiaalmeedias ja veebisaitidel.

Koostöö ja integratsioon

Office'i integratsioon

PowerPoint on sujuvalt integreeritud Microsoft Office'i ökosüsteemi. Saate hõlpsasti importida sisu Wordist ja Excelist ning lisada oma esitlustesse graafikuid, tabeleid ja teksti.

Reaalajas koostöö

Te saate koos teiste kasutajatega redigeerida ja kommenteerida esitlusi reaalajas. See võimaldab tõhusat koostööd, eriti meeskondades ja projektirühmades.

Täiustatud funktsioonid ja integratsioon

Makros ja VBA

PowerPoint toetab makrosid ja Visual Basic for Applications (VBA) programmeerimist. See võimaldab ülesannete automatiseerimist ning kohandatud funktsioonide ja lisandmoodulite loomist.

Kolmanda osapoole rakenduste integreerimine

PowerPointi saab laiendada kolmanda osapoole rakenduste ja laiendustega, et pakkuda lisafunktsioone ja integratsioone. See võimaldab tarkvara kohandada vastavalt konkreetsetele nõuetele.

Turvalisus ja privaatsus

PowerPoint pakub funktsioone esitluste kaitsmiseks ja tundliku teabe kaitsmiseks. Saate määrata paroole, krüpteerida dokumente ja kontrollida õigusi, et tagada andmete kaitse.

Kättesaadavus ja hinnakujundus

PowerPoint on osa Microsoft Office'i paketist ja on saadaval erinevate hinnastamismudelitega, sealhulgas Office 365 tellimuste ja ühekordsete ostuvõimalustega. See on saadaval nii Windowsi kui ka Maci operatsioonisüsteemidele ning pakub mitmesuguseid funktsioone erinevate vajadustega kasutajatele.

Kokkuvõte

Microsoft PowerPoint on oluline tarkvara sisu loomiseks ja esitlemiseks mitmesugustes stsenaariumides, alates ärikohtumistest kuni hariduslike eesmärkideni. Tänu oma ulatuslikele sisu loomise, redigeerimise ja esitlemise funktsioonidele, sujuvale integreeritusele Microsoft Office'i ökosüsteemi ning koostöö- ja turvavõimalustele on tarkvara mitmekülgne tööriist, mis on põhjalikult muutnud teabe ja ideede jagamise viisi. Tänu pidevatele uuendustele ja uutele funktsioonidele on PowerPoint jätkuvalt juhtiv esitlustarkvara ning mängib visuaalse kommunikatsiooni maailmas jätkuvalt olulist rolli.