Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
50,90 € * 55,90 € * (8,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core Lisa
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Nõuab põhilitsentsi
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Kasutusõigus


Täiendage paindlikult oma litsentsinõudeid Windows Server 2019 Standard  Wiresofti 2-Core pakettidega! Standard väljaanne Windows Server 2019 on välja töötatud spetsiaalselt kasutamiseks väiksemates andmekeskustes: vastavalt pakub see piisavalt võimalusi virtualiseerimiseks koos hea skaleeritavuse, tugeva jõudluse ja tõhusa turvalisuse tasemega, mis on vajalik andmete ja rakenduste usaldusväärseks kaitsmiseks mitmesCloud keskkonnas.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Täiendage paindlikult oma Windows Server 2019 Standardi litsentsimisvajadusi Wiresofti 2-Core pakettidega! Windows Server 2019 Standard Edition on välja töötatud eelkõige kasutamiseks väiksemates andmekeskustes: vastavalt pakub see piisavalt võimalusi virtualiseerimiseks koos hea skaleeritavuse, tugeva jõudluse ja tõhusate turvakihtidega, mis on vajalikud andmete ja rakenduste usaldusväärseks kaitsmiseks mitmepilvistes keskkondades.

Windows Server 2019 Standardi serveri operatsioonisüsteem ühendab füüsilised ja virtuaalsed võrgud andmete ja teenuste edastamiseks pilvepõhiste serverite kaudu, mistõttu sobib see ideaalselt VKEde IT-vajaduste rahuldamiseks. Tänu Windows 10 operatsioonisüsteemile, paljudele optimeerimistele ja uutele, võimsatele funktsioonidele on see versioon seega kõige paremini varustatud kõigi töökoormuste jaoks.

Windows Server 2019 Standard Editioni ostmisel on oluline otsustusfaktor olemasolevad virtualiseerimisvõimalused - sealhulgas konteinerite abil. See on hädavajalik funktsioon, eriti väiksemate ettevõtete jaoks, kes soovivad pakkuda usaldusväärset infrastruktuuri ka selles valdkonnas.

Windows Server 2019 standardväljaandes võimaldab ettevõtetel tihedamalt ühendada kohapealseid keskkondi pilvega, sealhulgas Microsoft Azure'i teenuste kaudu, mis pakuvad täiendavaid hübriidfunktsioone ja turvakihte.

Windows Server 2019 Standard Editioni litsentsimine on tuumapõhine, minimaalne arv on 16 tuuma ühe serveri kohta. Suurema arvu tuumadega servereid saab mugavalt ja paindlikult litsentseerida ka 2-Core pakettidega.

Windows Server 2019 Standard 2-Core pakett on Wiresoftist leitav kasutatud tarkvarana - suureks eeliseks on oluliselt madalam hind kui vastavate uute kaupade puhul - ja ilma erinevusteta kõigis tüüpilistes omadustes, mida see väljaanne pakub funktsioonide - eriti virtualiseerimise -, turvalisuse ja jõudluse osas. Üksikasjalik teave Windows Server 2019 Standard Editioni kõigi omaduste ja funktsioonide kohta ning Microsofti litsentsitingimuste kohta, mida kohaldatakse 2-Core pakettide suhtes, on esitatud järgmises ülevaates.

Windows Server 2019 Standard mitme pilve keskkondade käitamiseks

Windows Server 2019 Standard väljaanne pakub ka mõningaid virtualiseerimisvõimalusi, mis mõjutavad ka andmete ja rakenduste turvalisust - kõrgemal tasemel kui eelmine versioon: sellele aitavad kaasa paljud parandused ja täiendused seal juba tuntud funktsioonidele, samuti võimalused tarkvaraliselt määratletud hüperkonverentsete (HCI) taristuplatvormide loomiseks; need pakuvad veelgi rohkem eeliseid serverite ja töölaua virtualiseerimiseks lihtsama rakendamise ja skaleerimise ning parema hallatavuse kaudu.

Võrdlus: Milliseid funktsioone pakub Windows Server 2019 Standard?

Windows Server 2019 Standard Editioni ostuotsust mõjutab tavaliselt asjaolu, et teatud virtualiseerimisfunktsioonid ei ole kättesaadavad või on kättesaadavad ainult piiratud jõudlusega: Näiteks Hyper-V-d saab siinkohal kasutada ainult väga piiratud ulatuses, sama kehtib ka varjestatud virtuaalmasinate (VM), Storage Spaces Directi ja salvestusruumi replikatsiooni, samuti SDN-i (Software Defined Networking) ja SDS-i kohta

(Tarkvaramääratletud salvestusruumid).

Virtualiseerimisvõimalused Windows Server 2019 Standardiga

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2019 Edition Standard piiratud virtualiseerimist - see on seega mõeldud pigem neile ettevõtetele, kus see mängib teisejärgulist rolli. Seetõttu on ka siin kasutatavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiratud, kusjuures sarnaselt ulatuslikumale versioonile on RAM-i piirang 24 TB. Lisateavet vt allpool.

Salvestusruumi replica

Windows Server 2019 Standard Editionis on salvestusfunktsioon Storage Replica saadaval piirangutega, Storage Spaces Direct aga ei ole toetatud. Storage Replica toetab nii sünkroonset kui ka asünkroonset andmete replikatsiooni ja hoiab ära nende kadumise failisüsteemi tasandil: sünkroonne replikatsioon peegeldab andmeid füüsilistes asukohtades, kus on tõrgeteta maht, ja asünkroonne replikatsioon täidab seda funktsiooni asukohtade vahel üle võrguühenduste, mille latentsus on suurem.

Muud Windows Server 2019 Standardi uued funktsioonid

Windows Server 2019 Standard väljaandes on saadaval ka järgmised põhifunktsioonid analüütika, konteinerite kasutamise ja hübriidinfrastruktuuri ühendamise jaoks:

System Insights põhjalikuks serverianalüüsiks

Windows Server 2019-s on selleks saadaval ennustava analüüsi funktsioon System Insights, mida toetab masinõppe mudel tõhusama toimimise tagamiseks. System Insights annab põhjaliku ülevaate lokaalselt kasutatavate serverite toimimisest, analüüsides jõudlusnäitajaid ja sündmusi, et teha täpseid prognoose Windows Server'i instantside reaktiivseks haldamiseks, mis võib vähendada jõupingutusi ja aidata organisatsioonidel vähendada tegevuskulusid.

Kubernetes ja Linuxi tugi

Windows Server 2019 pakub Standard Editionis ka põhjalikku konteinerite tuge. Hyper-V konteinerite kasutamisel tuleb siiski arvestada, et Standard Editioni litsents lubab ainult 2 konteinerit, kuna nende jaoks on lubatud ainult 2 virtuaalmasinat (VM); samuti ei ole kaasatud hostide jälgimise tugi. Windowsi konteinereid saab seevastu kasutada piiramatus arvus.

Lisaks on Kubernetes ja Linux nüüd ulatuslikumalt toetatud, nii et Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid saab kasutada paralleelselt. Eelkõige Kubernetes'i jaoks on standardväljaandes saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinervõrgustik.

Andmete ja võrgu suurem kaitse Azure'i teenustega

Tänu Azure'ile on hübriidfunktsioonid saadaval ka Windows Server 2019 Standardis, et töötada sujuvalt nii kohapealses andmekeskuses kui ka pilves. Azure pakub ainuüksi hübriidinfrastruktuuriga pilve, millel on ühtsed turva-, identiteedi- ja haldusvõimalused:

 • Azure Active Directory võimaldab identiteetide universaalset haldamist ja kaitset mitme keskkonna abil.
 • Azure Arciga saab Azure'i haldust ja Azure'i teenuseid laiendada mis tahes infrastruktuurile.
 • Windows Admin Center'i kaudu saab Azure'i teenuseid, nagu Azure Backup, Azure Site Recovery ja Azure Monitor, kiiresti ja lihtsalt aktiveerida.

Seega ei paku Azure'i teenused Windows Server 2019 Standardis mitte ainult kohapealse Active Directory paremat kaitset, vaid ka lihtsamat andmete sünkroniseerimist ja varundamist.

Riistvaranõuded Windows Server 2019 Standardi installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2019 põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil. Windows Server 2019 Standardi piiranguteta ja turvaliseks kasutamiseks peab aluseks olev riistvara vastama kõigile allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad täiendavalt vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja muudest paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Põhimälu (RAM): 512 MB
 • Kettaruum serveri töölaua kuvamiseks: 2 GB
 • Protsessor: 64-bitine arhitektuur
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super VGA tugi
 • Võrgukaart: Gigabit Ethernet, 1x

Windows Server 2019 Standard 2-tuumalise paketi litsentsimine

Windows Server 2019 Standard Editioniga serveri litsentseerimine toimub ka kasutatud tarkvara puhul vastavalt Microsofti litsentseerimiseeskirjadele: Litsentsinõudluse arvutamise aluseks on tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid.

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2019 Standardi jaoks

Servertarkvara, näiteks Windows Server 2019 Standard Edition, litsentseeritakse alati kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumaprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu. Iga serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku. Vastavalt Microsofti litsentsireeglitele võetakse alati aluseks minimaalne arv 8 tuuma protsessori kohta - isegi kui olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma. Lisaks sellele kasutatakse iga füüsilise serveri puhul vähemalt 2 protsessorit, mille tulemuseks on vähemalt 16 südamikku.

Serveritele, millel on suurem arv südamikke kui 16, tuleb Windows Server 2019 Standardi jaoks täiendavalt litsentseerida 2 südamiku paketid.

Windows Server 2019 Standardi täiendavad litsentsimisnõuded

Hyper-V keskkonnas peavad kõik protsessorid olema litsentseeritud, mis vastavad füüsilistele protsessori südamikutele. Windows Server Standard väljaanne annab teile õiguse käivitada maksimaalselt kaks Hyper-V instantsi ühe tuumalitsentsi kohta. Kui Standard Editionis on vaja rohkem Hyper-V instantse, tuleb selleks kõik aktiivsed tuumad uuesti litsentseerida.

Lisaks Windows Serveri standardlitsentsile peavad kõik kliendid - nii kasutajad kui ka lõppseadmed -, kes pääsevad ligi Windows Server 2019-le, olema varustatud ka oma kliendilitsentsiga (CAL). Need kasutaja ja seadme CALid on saadaval ka Wiresoftist mõistliku kasutatud hinnaga.

Korduma kippuvad küsimused Wiresofti kasutatava tarkvara, näiteks Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition kohta

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutava Windows Server 2019 Standardi 2-tuumalise paketi funktsionaalsus ei erine üldjuhul võrreldavast uuest, kasutamata serverilitsentsist - kuna tarkvara üldjuhul ei kulu. Muudele tüüpilistele küsimustele kasutatud Windows Serveri litsentside kohta vastatakse allpool.

Kust pärineb Windows Server 2019 Standard 2-Core kasutatud tarkvara?

Windows Server 2019 Standardi kasutatud tarkvara, näiteks 2-Core Package, pärineb ettevõtetelt, kes tavaliselt ostsid selle kõigepealt ise uuena, mitte alati, kuid sageli ka kasutasid seda ja müüsid selle hiljem Wiresoftile. Wiresoftile tehtud edasise ostu või Wiresofti poe pakkumise kaudu nimetatakse seda siis kasutatud tarkvaraks, isegi kui seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Standard tarkvara müük ja ostmine ning kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite ostjana olla kindel, et nii Windows Server 2019 Standard 2-Core'i ostmine kui ka regulaarne kasutamine ei riku kehtivaid seadusi: määrav õiguslik olukord lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Mitmed kohtuotsused on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Standard 2-Core litsentsid on ka ostjakaitsega?

Jah: Windows Server 2019 Standard 2-Core pakett, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, nagu ka muu kasutatud tarkvara, pakub teile kui ostjale samasugust turvalisust ja eeliseid nagu uue serveritarkvara puhul: seega on teil tavapärane ostja turvalisus tarkvara kohese allalaadimise kaudu pärast ostu sooritamist ja kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtme abil.

Kas Wiresoft Kasutatud tarkvara nagu Windows Server 2019 Standard 2-Core omab muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele tänu madalamale hinnale ka suurt majanduslikku eelist, kuna nad saavad sellega oma tarkvaravarusid uuendada odavamalt kui vastavate uute kaupade puhul. Microsofti kasutatav tarkvara, näiteks Wiresofti tarkvara, võib seega aidata kaasa ka tegevuskulude vähendamisele, sest see pakub ka auditi turvalisust tänu täielikule ostutõendile!

Wiresofti tarkvarapoest leiad lisaks Windows Server 2019 Standard 2-tuumalise paketi väljaande odavale kasutatud tarkvarale ka 16-tuumalise paketi oma serveri põhilitsentsimiseks. Kui teil on suuremad virtualiseerimisnõuded, siis leiate ka Windows Server 2019 Datacenter Editioni - samuti vastavad Windows Server 2019 eelversioonid - koos vastavate nõutavate kliendilitsentsidega (CAL). Wiresofti laiapõhjaline kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka paljusid teisi Microsofti programme, millel on kõik mainitud eelised. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 Standardi litsentsimise kohta, võite kasutada meie ekspertide nõuandeid kas vestluse kaudu, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad