Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

74,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core Täiendage paindlikult oma litsentsinõudeid...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Täiendage paindlikult oma litsentsinõudeid Windows Server 2019 Standardi jaoks Wiresofti kahetuumaliste pakettidega! Standard Edition Windows Server 2019 töötati eelkõige mõeldud kasutamiseks väiksemates andmekeskuste: see vastavalt pakub piisavalt võimalusi virtualiseerimine koos hea mastaapsuse, tugev esinemine ja tõhus turvalisuse taset vaja usaldusväärset kaitset andmete ja rakenduste Multi- pilvekeskkonnad on vajalikud.

Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2019 Standard ühendab pilvepõhiste serverite kaudu andmete ja teenuste pakkumiseks füüsilised ja virtuaalsed võrgud ning sobib seetõttu ideaalselt VKEde IT-nõuete täitmiseks. Kuna operatsioonisüsteemiks on Windows 10 , palju optimeerimisi ja uusi võimsaid funktsioone, on see väljaanne ideaalselt varustatud kõigi töökoormustega.

Oluline otsustusfaktor Windows Server 2019 standardväljaande ostmisel on saadaval olevad virtualiseerimisvalikud, nt konteinerite kasutamine. See tähendab, et see on asendamatud funktsioonid, eriti väiksematele ettevõtetele, kes soovivad pakkuda ka selles valdkonnas usaldusväärset infrastruktuuri.

Standardväljaande Windows Server 2019 võimaldab ettevõtetel luua tihedamalt asutusesisesed keskkonnad pilvega, sealhulgas Microsoft Azure'i teenuste kaudu, mis pakuvad täiendavaid hübriidfunktsioone ja turbetasemeid.

Windows Server 2019 Standard Editioni litsentsimine on tuumapõhine ja serveri kohta on vähemalt 16 tuuma. Suurema arvu tuumadega servereid saab mugavalt ja paindlikult litsentsida ka kahetuumaliste pakettidega.

Windows Server 2019 Standard 2-Core Package leiate Wiresoftist kasutatud tarkvarana – mille suureks eeliseks on oluliselt madalam hind kui vastavate uute kaupade puhul – ja ilma erinevusteta kõigis selle väljaande tüüpilistes omadustes – eriti selle pakkumised virtualiseerimine, turvalisuse ja jõudluse. Järgmine ülevaade sisaldab üksikasjalikku teavet kõigi Windows Server 2019 Standard Editioni funktsioonide ja funktsioonide ning kahetuumaliste pakettide jaoks kohaldatavate Microsofti litsentsitingimuste kohta.

Windows Server 2019 standard mitme pilvega keskkondade töötamiseks

Windows Server 2019 Standard Edition pakub ka mõningaid virtualiseerimisvõimalusi, mis mõjutavad ka andmete ja rakenduste turvalisust – seda kõrgemal tasemel kui eelmine versioon: sellele aitavad kaasa ka paljud seal juba tuntud funktsioonide täiustused ja täiendused. võimalus seda kasutada tarkvaraga määratletud hüperkonvergeeritud (HCI) infrastruktuuri platvormide loomiseks; need pakuvad serveri ja töölaua virtualiseerimisel veelgi rohkem eeliseid lihtsama juurutamise ja skaleerimise ning parema hallatavuse kaudu.

Võrdlus: milliseid funktsioone Windows Server 2019 Standard pakub?

ostuotsust Standard Edition Windows Server 2019 on tavaliselt mõjutatud kas teatud virtualiseerimine funktsioonid ei ole kättesaadavad või ainult piiratud ulatuses: Hyper-V saab kasutada ainult väga Piiratud ulatuses kehtib sama ka varjestatud virtuaalmasinate (VM) ning otsesalvestusruumide ja salvestusruumi replikatsiooni, aga ka SDN-i (tarkvaraga määratud võrgundus) ja SDS-i kohta

(Tarkvara määratud salvestusruum).

Virtualiseerimisvalikud Windows Server 2019 Standardiga

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2019 Edition Standard piiratud virtualiseerimist – seepärast on see pigem mõeldud ettevõtetele, kus see mängib alluvat rolli. Seetõttu on siin opereeritavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiratud, kusjuures RAM-i limiit on 24 TB, nagu laiemas väljaandes. Lisateabe saamiseks vaadake allpool.

Salvestusreplica

Windows Server 2019 Standard väljaandes on Storage Replica salvestusfunktsioon saadaval piirangutega, kuid Storage Spaces Directi ei toetata. Storage Replica toetab nii sünkroonse ja asünkroonse replikatsiooni andmed ja takistab nende väljalangemist failisüsteemi tasandil: Sünkroonne replikatsiooni peeglid andmete füüsilise asukohad veakindlasse maht ja asünkroonse replikatsiooni täidab seda funktsiooni asukohtade vahel võrgu kaudu lingid ühe võrra suurema Latenttisuus välja.

Windows Server 2019 Standardi täiendavad uued funktsioonid

Windows Server 2019 Standard Editionis on analüüsiks, konteinerite kasutamiseks ja hübriidinfrastruktuuride standardimiseks saadaval ka järgmised olulised funktsioonid:

System Insights põhjalikuks serverianalüüsiks

Windows Server 2019-s on saadaval ennustava analüüsi funktsioon System Insights, mida tõhusama funktsionaalsuse tagamiseks toetab masinõppemudel. Analüüsides jõudlusnäitajaid ja sündmusi, võimaldab System Insights põhjalikku ülevaadet kohapeal kasutatavate serverite funktsionaalsusest, et seejärel luua täpseid prognoose Windows Serveri eksemplaride reaktiivse haldamise kohta, mis võib viia jõupingutuste vähenemiseni ja seega aidata kaasa Company vähendada tegevuskulusid.

Kubernetese ja Linuxi tugi

Windows Server 2019 pakub ka standardväljaandes igakülgset konteineri tuge. Hyper-V konteinerite kasutamisel tuleb aga arvestada, et Standard Editioni litsents lubab ainult 2 konteinerit, kuna nende jaoks on lubatud ainult 2 virtuaalmasinat (VM); see ei sisalda ka hosti jälgimise tuge. Seevastu Windowsi konteinereid saab kasutada piiramatul arvul.

Lisaks toetatakse nüüd laiahaardelisemalt Kubernetest ja Linuxit, nii et Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid saab paralleelselt kasutada. Spetsiaalselt Kubernetese jaoks on standardväljaandes saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinerivõrk.

Suurem andmete ja võrgu kaitse Azure'i teenustega

Azure'iga on hübriidfunktsioonid saadaval ka Windows Server 2019 Standardis, et töötada sujuvalt nii kohalikus andmekeskuses kui ka pilves. Ainuüksi Azure pakub pilve täieliku hübriidtaristuga, millel on ühtsed funktsioonid turvalisuse, identiteedi ja halduse jaoks:

  • Azure Active Directory võimaldab identiteetide universaalset haldamist ja kaitset, kasutades mitut keskkonda.
  • Azure Arci abil saab Azure'i haldust ja Azure'i teenuseid laiendada mis tahes infrastruktuurile.
  • Azure'i teenuseid, nagu Azure Backup, Azure Site Recovery ja Azure Monitor, saab Windowsi halduskeskuse kaudu kiiresti ja lihtsalt aktiveerida.

Seega pakuvad Azure'i teenused versioonis Windows Server 2019 Standard mitte ainult kohalike Active Directory'de paremat kaitset, vaid ka andmete lihtsamat sünkroonimist ja varundamist.

Riistvaranõuded Windows Server 2019 Standardi installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2019 põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil. Et Windows Server 2019 Standardit saaks ohutult ja piiranguteta kasutada, peab selle aluseks olev riistvara vastama kõigile allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemi konfiguratsioonist ja muudest installitud rakendustest.

  • Kõvakettaruum: 32 GB
  • Töömälu (RAM): 512 MB
  • Serveri töölauaesitluse salvestusruum: 2 GB
  • Protsessor: 64-bitine arhitektuur
  • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
  • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super-VGA tugi
  • Võrgukaart: Gigabit Ethernet, 1x

Litsentsimine Windows Server 2019 standardse kahetuumalise paketiga

Serveril, millel on versioon Windows Server 2019 Standard , on Microsofti litsentsitingimuste kohaselt litsentsitud ka kasutatud tarkvara: litsentsinõude arvutamisel võetakse aluseks tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid.

Windows Server 2019 Standardi Microsofti litsentsi üldised tingimused

Serveritarkvara, nagu Windows Server 2019 Standard Edition, litsentsitakse alati kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu. Iga serverilitsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma. Microsofti litsentsitingimuste kohaselt kasutatakse alati minimaalselt 8 tuuma ühe protsessori kohta – isegi kui olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma. Lisaks on iga füüsilise serveri jaoks seatud vähemalt 2 protsessorit, mis annab minimaalselt 16 tuuma.

Serverid, mille tuumade arv on suurem kui 16, peavad lisaks Windows Server 2019 Standardile olema litsentsitud ka kahetuumaliste pakettidega.

Täiendavad Windows Server 2019 Standardi litsentsitingimused

Hyper-V keskkonnas peavad kõik protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessorituumadele, olema litsentsitud. Windows Serveri standardväljaanne lubab ühe põhilitsentsi kohta käitada maksimaalselt kahte Hyper-V eksemplari. Kui standardväljaande jaoks on vaja rohkem Hyper-V eksemplare, tuleb kõik aktiivsed tuumad uuesti litsentsida.

Lisaks Windows Serveri standardlitsentsile peavad kõik kliendid – nii kasutajad kui ka lõppseadmed –, mis pääsevad juurde Windows Server 2019-le, olema varustatud oma kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Need kasutajate ja seadmete CAL-id on madala hinnaga saadaval ka Wiresoftilt.

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta, nagu Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Windows Server 2019 Standardile mõeldud 2-tuumalise paketi funktsionaalsus, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine üldiselt võrreldavast uuest, kasutamata serverilitsentsist – kuna tarkvara üldjuhul ei kulu. Teistele tüüpilistele küsimustele juba kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta leiate vastused allpool.

Kust tuleb kasutatud Windows Server 2019 Standard 2-Core tarkvara?

Kasutatud tarkvara Windows Server 2019 Standard jaoks, näiteks 2-tuumaline pakett, pärineb ettevõtetelt, kes tavaliselt hankisid selle ise ja mitte alati, kuid kasutasid seda sageli ja müüsid hiljem Wiresoftile. Kui müüte selle edasi Wiresoftile või pakkumisele Wiresofti poes, nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks, isegi kui seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 standardtarkvara müük, ost ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite ostjana loota tõsiasjale, et Windows Server 2019 Standard 2-Core'i ostmine ega selle regulaarne kasutamine ei riku ühtegi kehtivat seadust: reguleerivad õiguslikku olukorda võimaldab nii Kauplemine kasutada Microsofti tarkvara, samuti selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentsi portfelli. Mitmed kohtuotsused on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2019 standardsete kahetuumaliste litsentside puhul kehtib ostja turvalisus?

Jah: Windows Server 2019 Standard kahetuumaline pakett, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana ja ka muu kasutatud tarkvara, pakub teile kui ostjale sama turvalisust ja eeliseid nagu uue serveritarkvara puhul. : Nii et teil on tavaline ostja turvalisuse kaudu vahetu tarkvara alla laadida pärast teie täidetud ostu ja kohest litsentsi aktiveerimise kehtiva litsentsi võtmega.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral (nt Windows Server 2019 Standard 2-Core) on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele tänu oma madalamale hinnale ka suurt majanduslikku eelist, kuna nad saavad sellega oma tarkvaravaru uuendada säästlikumalt kui vastava uue tootega. Microsofti kasutatav Wiresofti taoline tarkvara võib seega kaasa aidata ka tegevuskulude alandamisele, sest läbi ostja täieliku kontrollimise pakub see ka auditi turvalisust!

Wiresofti tarkvarapoest leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult väljaande Windows Server 2019 Standard 2-Core paketi, vaid ka 16-tuumalise paketi oma serveri põhilitsentsimiseks. Kui teil on kõrgem virtualiseerimisnõue, leiate siit lisaks nõutavatele kliendi juurdepääsulitsentsidele (CAL) ka Windows Server 2019 Datacenter Editioni – ja ka Windows Server 2019 vastavad varasemad versioonid. Lai valik Wiresofti kasutatavat tarkvara sisaldab ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on Windows Server 2019 Standardi litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud