Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Kas otsite usaldusväärset, taskukohast ja hõlpsasti kasutatavat virtualiseerimislahendust? Siis on VMware vCenter Server 7 Foundation just teie jaoks. See tarkvara sobib ideaalselt väikeettevõtetele, kes soovivad kasutada...
992,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard pakub keskset platvormi Management teie VMware keskkonna jaoks. See pakub lihtsustatud Management vSphere keskkondi, paremat jõudlust ja skaleeritavust ning täiustatud turvalisust. VMware vCenter Server 7...
4 052,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard - Virtualiseerimiskeskkonna keskne juhtimine VMware vCenter Server 8 Standard on juhtiv lahendus kogu teie virtualiseerimiskeskkonna haldamiseks ja kontrollimiseks. Selles artiklis saate teada, miks...
5 094,90 € *

VMware vCenter: Virtualiseerimiskeskkonna tsentraliseeritud haldamine ja kontroll

VMware vCenter on võimas tarkvaralahendus, mis aitab ettevõtetel oma virtualiseerimiskeskkonda tõhusalt hallata ja kontrollida. Selles kategooriatekstis vaatleme VMware vCenteri peamisi funktsioone ja eeliseid.

Mis on VMware vCenter?

VMware vCenter on tsentraliseeritud haldusplatvorm, mis võimaldab ettevõtetel hallata ja jälgida oma virtuaalseid ressursse ja infrastruktuure. Tänu vCenterile saate kogu oma virtualiseerimiskeskkonda juhtida ühest konsoolist, olenemata sellest, kas kasutate VMware vSphere'i või muid VMware'i tooteid.

VMware vCenteri eelised

  • Tsentraliseeritud haldus: VMware vCenter pakub ühtset kasutajaliidest virtuaalmasinate, hostide ja ressursside haldamiseks. See lihtsustab kogu virtualiseerimiskeskkonna jälgimist ja haldamist.
  • Kõrge kättesaadavus ja vastupidavus: vCenter võimaldab teil luua kõrge kättesaadavuse lahendusi, et tagada teie virtuaalmasinate vastupidavus. Riistvararikke korral viiakse virtuaalmasinad automaatselt teistele hostidele.
  • Ressursside optimeerimine: VMware vCenter pakub ressursside optimeerimise vahendeid, et tagada teie virtuaalmasinate tõhus kasutamine. See aitab säästa kulusid ja maksimeerida jõudlust.

Paindlikkus ja skaleeritavus

VMware vCenter pakub paindlikkust ja skaleeritavust:

  • Mitme pilve haldamine: vCenter võimaldab teil laiendada ja hallata oma virtualiseerimiskeskkonda mitme pilve keskkonnas, suurendades teie IT-infrastruktuuri paindlikkust.
  • Skaleeritavus: vCenter on skaleeritav ja toetab sadade või tuhandete virtuaalmasinate ja hostide haldamist.
  • Integratsioon: VMware vCenter integreerub sujuvalt teiste VMware'i toodete ja lahendustega, et pakkuda täiustatud funktsioone ja võimalusi.

VMware vCenter praktikas

Organisatsioonid saavad VMware vCenter'i kasutada mitmesugustes stsenaariumides:

  • Konsolideerimine: vCenter võimaldab konsolideerida servereid ja vähendada riistvara kulusid.
  • Automatiseerimine: vCenter võimaldab automatiseerida ülesandeid ja suurendada virtualiseerimiskeskkonna tõhusust.
  • Turvalisus ja vastavus: vCenter pakub vahendeid turvaseireks ja vastavussuuniste järgimiseks.

Üldiselt võimaldab VMware vCenter ettevõtetel oma virtualiseerimiskeskkonda tõhusalt hallata. Tsentraliseeritud juhtimise, kõrge kättesaadavuse võimaluste ja ressursside optimeerimise abil saavad ettevõtted vähendada kulusid ja parandada oma virtuaalmasinate jõudlust. VMware vCenter on ideaalne lahendus neile, kes soovivad oma virtualiseerimisressursside terviklikku ja tsentraliseeritud haldamist.

Kategooriad