Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard pakub keskset platvormi Management teie VMware keskkonna jaoks. See pakub lihtsustatud Management vSphere keskkondi, paremat jõudlust ja skaleeritavust ning täiustatud turvalisust. VMware vCenter Server 7...
4 501,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard virtuaalsete infrastruktuuride haldamiseks vCenter Server 8 Standard on võimas põhiline vahend vSphere'il põhineva infrastruktuuri ja selle keskkonna haldamiseks. Täiustatud serverihaldustarkvara pakub...
5 659,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Kas otsite usaldusväärset, taskukohast ja hõlpsasti kasutatavat virtualiseerimislahendust? Siis on VMware vCenter Server 7 Foundation just teie jaoks. See tarkvara sobib ideaalselt väikeettevõtetele, kes soovivad kasutada...
1 101,90 € *

Milliseid funktsioone pakub vCenter Server 7?

vCenter Server 7 pakub nii lihtsat kui ka kõikehõlmavat kontrolli, sealhulgas läbipaistvust kõigil tasanditel, virtualiseeritud hostide ja virtuaalmasinate tsentraliseeritud haldamise kaudu ühe konsooli kaudu. Seega lihtsustavad vCenter Server võimsad tööriistad vSphere infrastruktuuride tõhusat haldamist ja pakuvad ka ulatuslikke kontrollivõimalusi. Lisaks sellele on vCenter Server abil võimalik töökoormuste live-migratsioon vMotion'i abil, täielik kloonimine ja külm migratsioon. Veebiteenuste APId hõlbustavad ka vCenter Server paindlikku integreerimist olemasolevasse süsteemihaldustarkvarasse.

See annab ühele administraatorile lihtsa ülevaate olemasoleva virtuaalse infrastruktuuri kõigi põhikomponentide konfiguratsioonist, hallates samal ajal sadu töökoormusi, mis suurendab vCenter Server lahenduse tootlikkust rohkem kui kaks korda võrreldes füüsiliste infrastruktuuride haldamisega. Kuna vCenter Server töötab Photon OS-i peal, tehakse parandused ja uuendused sõltumatult kolmandatest osapooltest, lisaks saab probleemide lahendamise aega vähendada Log Insight'i tasuta litsentsiga.

Usaldusväärne virtuaalse infrastruktuuri kasutuselevõtt

vCenter Server pakub ennetavat, automatiseeritud haldust, et dünaamiliselt eraldada uusi Services. Ressursse saab eraldada maksimaalse tõhususega. Ressursse saab jaotada ja optimeerida maksimaalse tõhususega. Näiteks võib 15 vCenter Server instantsi hallata kuni 70 000 virtuaalmasinat ja 5000 hosti. Dünaamilise ressursihalduse, sealhulgas ressursside jaotamise kaudu jaotab vCenter Server intelligentselt olemasolevad ressursid virtuaalmasinatele. See võimaldab hõlpsasti täita teenuse taset vastavalt ärikriitiliste rakenduste teenustaseme kokkulepetele (SLA).

Hübriidi kõrge skaleeritavus ja laiendatavus Cloud

vCenter Server abil on võimalik ka kohapealseid keskkondi sujuvalt laiendada vSphere-põhistesse avalikesse pilvedesse, nagu VMware Cloud AWSis - kuni 2000 hosti ja 35 000 virtuaalmasinat saab läbipaistvalt hallata ühe vCenter Server instantsiga - sõltumata sellest, milline versioon vCenter Server on kasutusel.

Täiendavad vahendid ja funktsioonid VMware vCenter Server

Muud funktsioonid, mida saab kasutada vCenter Server kaudu, on järgmised:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Hajutatud ressursside planeerija
 • VMware vSphere Kõrge kättesaadavus (HA)
 • VMware vSphere Veatolerantsus
 • VMware vRealize Orchestrator parimate tavade töövoogude loomiseks
 • VMware vCenter Server Converge tööriist lihtsamaks migratsiooniks
 • vRealize Log Insight for vCenter Server Light versioon pakub paremat läbipaistvust ning sündmuste suundumuste visualiseerimist probleemide kiiremaks lahendamiseks

VMware vCenter Server 7 peamised eelised lühidalt

Keskse, laiendatava platvormina pakub VMware vCenter Server järgmisi eeliseid virtuaalsete infrastruktuuride lihtsaks ja automatiseeritud haldamiseks:

 • Lihtne kasutuselevõtt: vCenter Server saab paari sammuga kasutusele võtta eelkonfigureeritud virtuaalse seadmena.
 • Tsentraliseeritud, kasutajasõbralik kontroll: HTML5-põhise vSphere Client vCenter Server abil saab kogu vSphere infrastruktuuri hallata mis tahes brauserist - reageerivalt ja ühest kohast. Ühe klõpsuga saab kasutajatele määrata individuaalseid rolle, sirvida vCenter Server inventari või luua uusi virtuaalmasinaid.
 • vSphere Server laiendatavus avatud pistikprogrammide arhitektuuri kaudu: IT-administraatorid saavad sertifitseeritud VMware partnerite pistikprogramme integreerida ja hallata vCenter Server , kasutades vSphere Client pistikprogramme. Avatud vSphere Client plug-in SDK võimaldab varundamise, andmeturbe, turvahalduse, võrgu- ja serverifunktsioonide rakendamist otse vCenter Server kaudu.
 • Kõrge kaitse vCenter Server juhtudel: vCenter Server Kõrge kättesaadavus - kaitseb vCenter Server seadet ja vastavat Services algupärase kõrge kättesaadavusega ja vähem kui 10-minutilise RTO-ga.
 • Lihtne varundamine: integreeritud VMware varunduste ja taastamiste ajaplaneerija lihtsustab vCenter Server seadme varunduste ajaplaneerimist, sealhulgas säilitatavate varunduste arvu haldamist.
 • Ühtsete paranduste ja uuenduste haldamine: VMware vSphere Update Manager lihtsustab ja kiirendab aktiivsete ESXi hostide automaatset skaneerimist ja parandamist. vCenter Server seadet saab korduvalt kasutada ka malli abil, kasutades RESTful APIsid.
 • Kõrge turvalisus ja kättesaadavus aadressil vSphere: automatiseeritud ja ennetavad haldusfunktsioonid, nagu automaatne koormuse tasakaalustamine ja kasutusvalmis automatiseerimise töövõtted, tagavad kõrge kättesaadavuse.