Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10151
 • 228-11477
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
442,90 € * 490,90 € * (9,78% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core -
Minimaalne litsentsimine Puudub
CAL User CAL/seade CAL
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


 SQL 2019 Server Standard  Edition on osa relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist; see ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on vajalikud ettevõtte ressursside planeerimise süsteemide, CRM-süsteemide või ERP-tarkvara edukaks toimimiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, kes vajavad selleks võimsat RDMS-i, mis suudab täita kõiki sellega seotud nõudeid - ka . Microsoft Cloud

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard Edition on osa Relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist Microsoft; see ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on vajalikud ettevõtte ressursside planeerimise süsteemide, CRM-süsteemide või ERP-tarkvara edukaks toimimiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, kes vajavad selleks võimsat RDMS-i, mis suudab täita kõiki sellega seotud nõudeid - ka Cloud.

Selleks pakub SQL Server 2019 Standard Edition usaldusväärset põhilist andmehaldust ja Business luureandmebaasi, mille abil saab kõiki Business-tüüpilisi rakendusi turvaliselt käivitada ka väiksema võimsusega serverites. Selleks pakub see erinevaid rakenduste arendusvahendeid, mida saab kasutada nii lokaalselt kui ka Cloud. Lisaks võimaldab SQL Server 2019 Standard Edition tõhusat andmebaaside haldamist minimaalsete IT-vahenditega.

Lisaks väga hästi skaleeritavatele Cloud teenustele on SQL Server 2019 Standard Editioni kõige olulisemad integreeritud funktsioonid Always Encrypted, mis pakub turvalisi enklaave, ja laiendatavus, näiteks Java keele integratsiooniga. Hadoopi jaotatud failisüsteemid (HDFS), Apache Spark ja muud olulised analüüsivahendid on samuti toetatud Microsoft; see lihtsustab eelkõige suurte andmemahtude haldamist nüüd saadaval olevate Big Data klastrite abil, samuti konteinerite kasutamise kaudu kõikides tüüpilistes protsessides, alates arendusest kuni tootmiseni. Andmesilosid on nüüd võimalik lõhkuda otse SQL Server 2019-s, ilma neid eelnevalt liigutamata või replitseerimata. Andmebaaside ühilduvuse sertifitseerimine kaitseb rakenduste vaheliste vastuolude eest ning SQL Server andmebaasi saab uuendada mitte ainult lokaalselt, vaid ka perifeerselt või Cloud.

Lõpetuseks, SQL Server 2019 kaitseb usaldusväärselt kõiki ärikriitilisi andmeid ja hoiatab kohe kahtlase juurdepääsu või muude tegevuste eest, mis võivad ohustada nende terviklikkust (vastavust nõuetele).

Konkreetselt võimaldab see SQL Server 2019 Standard väljaanne serveri litsentseerimist serverilitsentsiga koos täiendavate kliendilitsentsidega; see lahendus on eriti atraktiivne VKEdele või keskmise suurusega organisatsioonidele, kelle serverite jõudlus on väiksem, kuna see on kokkuvõttes kuluefektiivsem.

Wiresoft pakub SQL Server 2019 Standard Editioni kasutatud tarkvarana oluliselt madalama hinnaga võrreldes uue tarkvaraga - ilma, et peaks ootama piiranguid funktsionaalsuses, jõudluses või turvalisuses. Üksikasjalik teave kõigi SQL Server 2019 Standard funktsioonide ja selle väljaande Microsoft litsentsimistingimuste kohta on esitatud järgmises ülevaates.

Võrdlus SQL Server 2019 Standard eelmise versiooniga - mis on uus?

Versioon SQL Server 2019 Standard erineb oma eelkäijast selle poolest, et pakub laiendatud või optimeeritud funktsioone ja funktsioone, samuti paremat jõudlust ja skaleeritavust. Lisaks on 2019. aasta versiooni Standard täiendatud terve rea uute, innovaatiliste funktsioonidega: eelkõige suurandmete valdkonnas Management uute analüüsivahenditega, nii et isegi suured andmemahud, nagu need tänapäeval tavaliselt enamasti esinevad, töödeldakse ja hinnatakse kiiresti ja usaldusväärselt ning need tehakse erinevate rakenduste jaoks igakülgselt kättesaadavaks.

Suurte andmete töökoormusi saab nüüd otse SQLi Server - erinevalt varasemast, kus neid hallati muudel Hadoopil põhinevatel kohalikel platvormidel.

Integreeritud SQL-konnektorite abil saab nüüd päringuid teha välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, ilma et peaks vastavaid andmeid füüsiliselt liigutama või replitseerima. Lisaks on SQL Server 2019 Standard saadaval ka arukas päringutöötlus ning kiirem andmebaasi taastamine, mis toob kaasa märkimisväärse jõudluse kasvu. Üksikuid funktsioone kirjeldatakse üksikasjalikumalt järgmises ülevaates.

SQL Server 2019 Standard - olulised funktsioonid üksikasjalikult

Eelkõige uued Big Data klastrid laiendavad võimalusi ulatusliku andmestiku analüüsimiseks, selle terviklikuks töötlemiseks ja kättesaadavaks tegemiseks. Andmete rühmitamist täiendab järelevalve nii süstemaatilise kogumise kui ka logimise ja mõõtmiste ajal, samuti otsingupäringute arukas töötlemine.

Põhjalik andmeanalüüs ja virtualiseerimine Big Data Clustersi abil

Eelkõige pakub Big Data Clustersi integreerimine SQL Server 2019 Standard rohkem võimalusi analüüsida isegi suuri andmemahte ja tehisintellekti toel teha need erinevate rakenduste jaoks kättesaadavaks - see hõlmab järgmisi funktsioone:

 • Big Data klastrite puhul on võimalik SQL Server-, Spark ja HDFS konteinerite skaleeritavate klastrite pakkumine Kubernetes'i alusel. Selleks, et andmeid saaks lugeda, kirjutada või töödelda samaaegselt Transact-SQL või Spark, töötavad need samuti paralleelselt.
 • SQL Server PolyBase abil on võimalik teha päringuid ka väliste andmeallikate andmesilode kohta ilma vastavaid andmeid liigutamata või kopeerimata.
 • Andmejärved pakuvad skaleeritavat HDFS-salvestusparki, mida saab kasutada mitmesugustest välistest allikatest pärinevate suurte andmete salvestamiseks suurte andmete klastrina, et neid analüüsida ja kombineerida relatsiooniliste andmetega.
 • Data Martiga on võimalik Big Data klastrite horisontaalne skaleerimine, nii et andmepoolisõlmede kaudu saab ka mitmest allikast pärinevaid andmeid vahemällu lisada, mis parandab andmeanalüüside jõudlust.
 • Tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid saab nüüd käivitada ka SQL Server Big Data klastrite jaoks HDFS-i salvestusparkides.
 • Sisseehitatud tehisintellekti tööriistu ja Spark SQL-i saab kasutada ka koos R, Python, Scala ja Java programmidega.
 • Rakenduste kasutuselevõtuga saab SQL Server Big Data Clusteril põhinevaid rakendusi kasutada veebiteenuste kujul konteinerite või rakendustena, mis pääsevad selleks otstarbeks ligi Big Data Clusterisse salvestatud andmetele.

SQL Server 2019 Standard optimeeritud jõudluse ja skaleeritavusega

SQL Server 2019 Standard skaleeritavuse ja jõudluse paranemine ning kõrge kättesaadavus saavutatakse muu hulgas järgmiste funktsioonide abil:

 • Intelligentne andmebaas pakub optimeeritud päringute jõudlust aruka päringutöötluse abil, ilma et oleks vaja eelnevalt muuta asjaomaseid rakendusi, sealhulgas tabeli muutujate hilinenud koostamist, kasutaja poolt määratletud skalaarfunktsioonide inlineerimist ja tabeli väärtuse funktsioonide sisendatud täitmist.
 • Mälusisene andmebaas pakub paremat jõudlust ärikriitiliste töökoormuste jaoks tänu mälusisesele OLTP1-le, hübriidpuhvervarule ja selle laiendusele, samuti püsiva mälu toetusele ja mälu optimeeritud tempdb-metaandmetele.
 • Columnstore sisaldab ka suuri objektibinaare rühmitatud columnstore'i indeksites ning pakub suuremat skaleeritavust ja jõudlust püsiva mälu toetuse, venitatud andmebaasi ja kuni 50 instantsi, samuti tabelite ja indeksite partitsioneerimise, andmete tihendamise, partitsioneeritud tabelite paralleelse töötlemise ja mitme failivoo konteinerite abil.
 • SQL Server Standard2019 kõrget kättesaadavust toetavad Server Core tugi, logide saatmine, andmebaasi peegeldamine ja hetkefoto, samuti varukoopiate tihendamine, Always on-failover klastriinstantsid, failoverServer katastroofide taastamiseks ning täiustatud andmebaasi taastamine ja krüpteeritud varundamine.
 • Always Encrypted kaitseb tundlikke kliendiandmeid loata juurdepääsu eest turvaliste enklaavide abil, funktsionaalsus võimaldab ka keerulisemate operatsioonide teostamist turvaliste andmebaasi veergude jaoks. See laiendab usalduspiiri kliendirakendustest serveripoolele ilma juurdepääsuta SQL Server, operatsioonisüsteemile, andmebaasidele või süsteemiadministraatorile, nii et tundlike andmetega toiminguid saab turvaliselt teostada isegi lihtkirjas.
 • Seda täiendab rea tasandi turvalisus koos dünaamilise andmete maskeerimise, andmete klassifitseerimise ja jälgimise, läbipaistva andmebaasi krüpteerimise ja laiendatava võtmehalduse ning kasutaja määratud rollidega.

SQL Server 2019 väljaande SQL Standard mastaapimispiirangud :

Järgmised spetsifikatsioonid kehtivad SQL Server 2019 Standard Editioni ühe instantsi kohta.

Maksimaalne relatsioonilise andmebaasi suurus:

 • 524 PB

Maksimaalne arvutusvõimsus:

 • SQL Server- Andmebaasi mootor: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku
 • Analüüs või aruandlus Services: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku

Maksimaalne mälu:

 • Puhvervaru: 128 GB
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlus Services: 64 GB
 • Analüüs Services: 16 GB2 (tabeli kujul) / 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 Standard koos Server/CAL-litsentsimisega

Siin kirjeldatud SQL Server 2019 Standard väljaannet saab kasutada koos serverilitsentside ja juurdepääsulitsentside (CAL) kombinatsiooniga (mis ei ole lisatud ja tuleb seetõttu eraldi osta). Seetõttu ei hõlma see litsentsimine protsessoreid või Server südamikke. Tingimused lühidalt:

 • Pro Server (füüsiline või virtuaalne) SQL Server 2019 Standard vajab serverilitsentsi.
 • Pro Kasutaja või lõppseade, kes kasutab litsentseeritud SQL Server, on igal juhul vaja vähemalt sama (või võimalusel kõrgema) versiooni täiendavat kliendilitsentsi (CAL), mis tuleb osta eraldi.
 • SQL Server konteinerites kasutatavaid instantse tuleb samuti litsentseerida; neid käsitletakse kui virtuaalmasinaid.

Tarkvara- ja riistvaranõuded SQL Server 2019 Standard Edition'i käitamiseks

SQL Server 2019 Standard Editioni kasutamiseks aadressil Server peavad olema täidetud järgmised minimaalsed tarkvara- ja riistvaranõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB - sõltuvalt installeeritud SQL Server komponentidest
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Graafikakaart: Super VGA minimaalse resolutsiooniga 800x600 pikslit
 • Protsessor: x64 protsessor - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T-ga, Intel Pentium IV koos EM64T-ga
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või kiiremini

Korduma kippuvad küsimused Wiresoft Kasutatud tarkvara kohta Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard litsents, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine kasutatavuse poolest täiesti uuest serverilitsentsist - ka seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda. Allpool leiate vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele kasutatud SQL Serveri litsentside kohta.

Kust tulevad kasutatud SQL Server 2019 Standard litsentsid?

SQL Server 2019 Standard tarkvara, mida pakutakse Wiresoft poes kasutatud tarkvarana, pärineb ettevõttelt, kes ostis litsentsi esmalt ja müüs selle hiljem edasi Wiresoft. Edasimüügi ja selle hilisema pakkumise kaudu poes Wiresoft on see seega märgitud kasutatud tarkvaraks, kuid ostja võib seda kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2019 Standard litsentside puhul on olemas ostjate turvalisus?

Jah: Ostes Wiresoft kasutatud tarkvara SQL Server 2019 Standard klientidele on samad eelised kui vastava uue Server tarkvara puhul: ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise pärast sooritatud ostu ja kohene litsentsi aktiveerimine koos kehtiva kaasasoleva litsentsiga Key.

Kas kasutatud SQL Server 2019 Standard tarkvara ostmine ja kasutamine on õiguslikult ohutu?

Jah: aadressil Wiresoft võite olla kindel, et teie kui kliendi jaoks ei riku nii kasutatud SQL Server 2019 Standard tarkvara ostmine kui ka selle tegelik kasutamine ühtegi seadust, sest see tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Seega põhineb selle ostmine ja kasutamine kehtival jurisdiktsioonil, mis lubab kaubelda kasutatud tarkvaraga Microsoft ja ka selle kasutamist - neid asjaolusid on mitmel korral selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Kas kasutatud tarkvaral nagu SQL Server 2019 Standard on muid eeliseid?

Wiresoft kasutatud tarkvara on klientide jaoks eelkõige majanduslik eelis, sest see võimaldab neil uuendada oma tarkvaravaru palju odavamalt kui uue tarkvara puhul, kui nad tahavad olla ajakohased, mis vähendab tegevuskulusid. Lisaks pakub kasutatud tarkvara Wiresoft ka audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollimisele!

Kasuta laia valikut kasutatud tarkvara aadressil Wiresoft

Veebilehel Wiresoft ei leia poest mitte ainult SQL Server 2019 Standard Editioni soodsa kasutatud tarkvarana, vaid siit saate osta ka server/CAL-litsentsimiseks vajalikke kliendilitsentse - loomulikult kasutatud tarkvarana - ning ka teisi Microsoft SQL Server 2019 ja vanemate versioonide väljaandeid; meie laiapõhjaline kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka paljusid teisi Microsoft programme - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Standard või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust kas vestluse, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad