Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

679,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft SQL Server 2019 standard SQL Server 2019 Standard Edition on osa Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2019 standard

SQL Server 2019 Standard Edition on osa Microsofti relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist; See ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on vajalikud laokontrollisüsteemide, CRM-süsteemide või ERP-tarkvara edukaks toimimiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, mis peavad kasutama võimsat RDMS-i, mis vastab kõigile kaasnevatele nõuetele. ka pilves – saab.

Sel eesmärgil pakub SQL Server 2019 Standard Edition usaldusväärset elementaarset andmehalduse ja äriteabe andmebaasi, mille abil saab kõiki tüüpilisi ärirakendusi turvaliselt käivitada ka väiksema võimsusega serverites. Lisaks pakub see erinevaid arendustööriistu rakendustele, mida saab kasutada nii lokaalselt kui ka pilves ning SQL Server 2019 Standard Edition võimaldab tõhusat andmebaasihaldust minimaalse IT-ressursiga.

SQL Server 2019 Standardi väljaande kõige olulisemad integreeritud funktsioonid hõlmavad lisaks hästi skaleeritavatele pilveteenustele funktsiooni Alati krüptitud, mis pakub turvalisi enklaave, ja laiendatavust, nt Javaga. Keele integreerimine. Microsoft toetab ka Hadoop Distributed File Systems (HDFS), Apache Sparki ja muid olulisi analüüsitööriistu; Eelkõige lihtsustab see suurte andmemahtude haldamist nüüd saadaolevate suurandmete klastritega, samuti konteinerite kasutamist kõigis tüüpilistes protsessides alates arendusest kuni tootmiseni. Nüüd on võimalik andmehoidlaid otse SQL Server 2019-s jaotada, ilma et peaksite neid esmalt teisaldama või kopeerima. Andmebaasi ühilduvuse sertifikaat kaitseb rakendustevahelise ühildumatuse eest ning võimaldab SQL Serveri andmebaasi värskendada mitte ainult lokaalselt, vaid ka väliselt või pilves.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, SQL Server 2019 kaitseb usaldusväärselt kõiki ärikriitilisi andmeid ja hoiatab kohe kahtlase juurdepääsu või muude tegevuste eest, mis võivad ohustada selle terviklikkust (nõuetele vastavust).

Eriti see SQL Server 2019 Standard Edition võimaldab serveri litsentsimist serverilitsentsiga koos täiendavate kliendi juurdepääsulitsentsidega; see lahendus on eriti atraktiivne VKEdele või keskmise suurusega organisatsioonidele, kelle serveri jõudlus on madalam, kuna see on üldiselt kuluefektiivsem.

Wiresoft pakub SQL Server 2019 Standard versiooni kasutatud tarkvarana uute kaupadega võrreldes oluliselt madalama hinnaga – ilma funktsionaalsuse, jõudluse või turvalisuse piiranguteta. Järgmine ülevaade sisaldab üksikasjalikku teavet SQL Server 2019 Standardi kõigi funktsioonide ja selle väljaande Microsofti litsentsitingimuste kohta.

Võrdlus SQL Server 2019 Standardi eelmise versiooniga – mis on uut?

SQL Server 2019 Standard versioon erineb oma eelkäijast laiendatud või optimeeritud funktsioonide ja funktsioonide ning parema jõudluse ja skaleeritavuse poolest. Lisaks on 2019. aasta standardversiooni täiendatud terve rea uute, uuenduslike funktsioonidega: eriti suurte andmehalduse valdkonnas uute analüüsivahenditega, nii et isegi suured andmemahud, mida tänapäeval tavaliselt genereeritakse, on töödeldud ja hinnatakse kiiresti ja usaldusväärselt eri rakenduste kättesaadavaks põhjalikult.

Suure andmemahu saab nüüd teisaldada otse SQL serverisse – erinevalt varasemast, kus neid hallati muudel Hadoopi-põhistel kohalikel platvormidel.

Integreeritud SQL-konnektorite abil saab nüüd päringuid teha ka välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, ilma et vastavaid andmeid tuleks füüsiliselt teisaldada või paljundada. Lisaks sellele pakub SQL Server 2019 Standard ka intelligentset päringute töötlemist ja kiiremat andmebaasi taastamist, mille tulemuseks on jõudluse märkimisväärne suurenemine. Järgmises ülevaates kirjeldatakse üksikuid funktsioone üksikasjalikumalt.

SQL Server 2019 Standard – olulised funktsioonid üksikasjalikult

Eriti avardavad uued suurandmete klastrid võimalusi ulatuslike andmete mitmekülgseks analüüsimiseks, nende igakülgseks töötlemiseks ja kättesaadavaks tegemiseks. Andmete rühmitamist täiendab seire nii süstemaatilise salvestamise kui ka logimise ja mõõtmiste ajal, samuti otsingupäringute intelligentne töötlemine.

Põhjalik andmete analüüs ja virtualiseerimine suurandmete klastritega

Eriti integratsiooni suur andmed klastrite SQL Server 2019 Standard pakub rohkem võimalusi analüüsides suurte andmemahtude ja toetab AI, mistõttu on saadaval erinevate rakenduste - see sisaldab järgmisi funktsioonid:

  • Suurandmete klastrite abil on võimalik pakkuda Kubernetesel põhinevaid SQL Serveri, Sparki ja HDFS-i konteinerite skaleeritavaid klastreid. Et andmeid saaks Transact-SQL või Spark samal ajal lugeda, kirjutada või töödelda, töötavad need ka paralleelselt.
  • Rakendusega SQL Server PolyBase on võimalik päringuid teha ka välistest andmeallikatest ilma vastavaid andmeid teisaldamata või kopeerimata.
  • Andmete Lakes pakkuda skaleeritav HDFS ladustamiseks bassein, mida saab kasutada, et salvestada suur andmeid erinevate välistest allikatest nagu suur andmeid klastri et analüüsida ja kombineerida seda relatsioonandmed.
  • Teenusega Data Mart on võimalik suurandmete klastrite horisontaalne skaleerimine, nii et mitmest allikast pärinevaid andmeid saab andmekogu sõlmede kaudu vahemällu salvestada, mis parandab andmeanalüüside toimivust.

 

 • AI ja masinõppe ülesandeid saab nüüd teha ka SQL Serveri suurandmeklastrite jaoks HDFS-i salvestuskogumites.
 • Integreeritud AI tööriistu ja Spark SQL saab kasutada ka R, Pythoni, Scala ja Javaga.
 • App catering , SQL Server suur andmed klastripõhised taotlusi saab esitada kujul veebiteenuste nagu konteinerid või rakendused, millele juurdepääs salvestatud andmete suur andmete klastri selleks.

 

SQL Server 2019 standard optimeeritud jõudluse ja skaleeritavusega

SQL Server 2019 Standardi mastaapsuse ja jõudluse paranemine ning kõrge kättesaadavus saavutatakse järgmiste funktsioonide abil.

 

 • Intelligentne andmebaas pakub koos intelligentse päringu töötlemisega optimeeritud päringu jõudlust, ilma et peaksite esmalt asjakohaseid rakendusi muutma, muuhulgas tabelimuutujate viivitusega kompileerimisega, kasutaja määratud skalaari lisamisega. Funktsioonid ja tabeliväärtustega funktsioonide pesastatud täitmine.

 

 • Mälusisene andmebaas pakub paremat jõudlust ärikriitiliste töökoormuste jaoks koos mälusisese OLTP1, hübriidpuhvri basseini ja selle laiendusega, samuti püsiva mälu toega ja mälu jaoks optimeeritud tempdb metaandmetega. li>
 • Veeruhoidla sisaldab ka suuri objektide binaarfaile rühmitatud veerusalve indeksites ja pakub paralleelset töötlemist partitsioonitud tabelite ja kuni 50 eksemplari jaoks, samuti tabelite ja indeksi partitsioonide jagamist, samuti andmete tihendamist, partitsioonide paralleeltöötlust tabelid ning toetades Püsimällu mitu FILESTREAM konteinerid kõrgemad mastaapsuse ja jõudlust.
 • SQL Server Standard2019 kõrget saadavust toetab Server Core'i tugi, logide saatmine, andmebaasi peegeldamine ja hetktõmmis, samuti varukoopia tihendamine, alati tõrkesiirdeklastri eksemplaridel, tõrkesiirde Avariitaasteserverid, samuti täiustatud andmebaaside taastamine ja krüptitud varukoopia.
 • Alati krüptitud kaitseb tundlikke kliendiandmeid volitamata juurdepääsu eest turvaliste enklaavidega, funktsioon pakub ka keerukamate protsesside täitmist turvaliste andmebaasiveergude jaoks. Kliendirakenduste usalduslimiit laieneb serveri poolele, ilma et SQL-serveril, operatsioonisüsteemil, andmebaasidel või süsteemiadministraatoril oleks neile ligipääs, et konfidentsiaalsete andmetega protsesse saaks turvaliselt läbi viia ka selge tekstina.
 • Lisaks on olemas turvalisus rea tasemel dünaamilise andmete maskeerimise, andmete klassifitseerimise ja jälgimise, läbipaistva andmebaasi krüptimise ja laiendatava võtmehalduse ning kasutaja määratud rollidega.

SQL Server 2019 Standardi väljaande skaleerimispiirangud:

Järgmine teave kehtib SQL Server 2019 Standard Editioni ühe eksemplari kohta.

Maksimaalne relatsiooniandmebaasi suurus:

 • 524 PB

Maksimaalne arvutusvõimsus:

 • SQL Serveri andmebaasimootor: vähem kui 4 pesa või 24 tuuma
 • Analüüsi- või aruandlusteenused: vähem kui 4 pistikupesa või 24 südamikku

Maksimaalne RAM:

 • Puhverkogum: 128 GB
 • Veerusalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlusteenused: 64 GB
 • Analüüsiteenused: 16 GB2 (tabel) / 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 Standard koos serveri-/CAL-litsentsiga

Siin kirjeldatud SQL Server 2019 Standardi väljaannet saab kasutada serverilitsentsi ja juurdepääsulitsentside (CAL-ide) kombinatsiooniga (mis ei ole kaasas ja tuleb seetõttu eraldi osta). Seetõttu ei võeta selles litsentsimises arvesse protsessoreid ega serverituumasid. Tingimused lühidalt:

 • Iga serveri (füüsilise või virtuaalse) jaoks, kus töötab SQL Server 2019 Standard , on vaja ühte serverilitsentsi.
 • Iga litsentsitud SQL Serveri kasutaja või seadme jaoks on vaja täiendavat kliendi juurdepääsulitsentsi (CAL) vähemalt sama (või võib-olla ka kõrgema) versiooniga, mis tuleb eraldi osta.
 • SQL Serveri eksemplarid, mida kasutatakse konteinerites, peavad samuti olema litsentsitud; neid käsitletakse virtuaalmasinatena.

Tarkvara- ja riistvaranõuded SQL Server 2019 Standard Editioni kasutamiseks

SQL Server 2019 Standard Editioni kasutamiseks serveris peavad tarkvara ja riistvara jaoks olema täidetud järgmised miinimumnõuded.

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB – olenevalt installitud SQL Serveri komponentidest
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Graafikakaart: Super VGA minimaalse eraldusvõimega 800x600 pikslit
 • Protsessor: x64 protsessor – AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T-ga, Intel Pentium IV koos EM64T-ga
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz – soovitatav: 2,0 GHz või kiirem

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta Microsoft SQL Server 2019 Standardi jaoks

Wiresofti kasutatud tarkvarana pakutav SQL Server 2019 Standard litsents ei erine oma kasutatavuse poolest täiesti uuest serverilitsentsist – ka seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda. Altpoolt leiate kõik vastused enamlevinud küsimustele kasutatud SQL Serveri litsentside kohta.

Kust pärinevad kasutatud SQL Server 2019 standardlitsentsid?

Wiresoft Shopis kasutatud tarkvarana pakutav SQL Server 2019 Standard tarkvara pärineb ettevõttelt, kes hankis esmalt litsentsi ja müüs selle hiljem Wiresoftile. Edasimüügi ja sellele järgneva pakkumise kaudu Wiresoft Shopis märgitakse see seetõttu kasutatud tarkvaraks ja ostja saab seda kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2019 standardlitsentside puhul kehtib ostja turvalisus?

Jah: ostes Wiresofti kasutatud tarkvara SQL Server 2019 Standardile, on klientidel samad eelised, mis vastava uue serveritarkvara puhul: ostja turvalisusega kohese allalaadimise kaudu pärast ostu sooritamist ja kohese litsentsi aktiveerimisega kehtiva tarkvaraga. tarnitud Litsentsivõti.

Kas minu ost ja kasutatud SQL Server 2019 standardtarkvara kasutamine on juriidiliselt ohutu?

Jah: Wiresoftiga võite usaldada, et teie kui kliendi jaoks ei riku kasutatud tarkvara ostmine SQL Server 2019 Standardi jaoks ega selle tegelik kasutamine ühtegi seadust, kuna see tarkvara pärineb litsentsi inventuuri äri. Sellest tulenevalt põhineb nende ostmine ja kasutamine kehtival kohtupraktikal, mis lubab kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga ja selle kasutamisega – neid fakte on mitmel korral selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Kas kasutatud tarkvaral, nagu SQL Server 2019 Standard, on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvaral on klientide jaoks ka majanduslik eelis, kuna see võimaldab uuendada oma tarkvaravaru palju soodsamalt kui uute kaupade puhul, kui nad soovivad end kursis hoida, mis alandab tegevuskulusid. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi turvalisust kõigi ostjate täieliku kontrollimise kaudu!

Kasutage Wiresofti laias valikus kasutatud tarkvara

Wiresoftist leiate poest odava kasutatud tarkvarana mitte ainult SQL Server 2019 Standard Editioni, vaid saate siit osta ka serveri / CAL-i litsentsimiseks vajalikke kliendi juurdepääsulitsentse – nagu kasutatud tarkvara, muidugi ka teisi väljaandeid Microsoft SQL Server 2019 kui ka vanemad versioonid; Meie laias valikus kasutatava tarkvara portfellis on ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Standardi või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud