Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL

159,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Device CAL-id SQL Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana Microsoft SQL Server 2019 pakutavate...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL"

Device CAL-id SQL Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana

Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks peab kasutajal olema vastav kliendi juurdepääsulitsents – nt SQL Server 2019 seade strong> CAL; see sisaldab ühe registreeritud seadme juurdepääsuõigusi. Kuna SQL 2019 serverilitsents standardversiooni jaoks Serveri/CAL-i variandis ei sisalda ise mingeid kasutajaõigusi, tuleb need osta eraldi, nt seadme juurdepääsulitsentsi kujul. See seadme CAL annab loa juurdepääsuks serverile ainult sellega varustatud arvutile.

Kasutatud tarkvarana pakuvad Wiresofti SQL Server 2019 seadme CAL-id seda suurt eelist, et need on saadaval ka eraldi, vaid on ka odavamad kui tavaliste litsentsipakkujate võrreldavad pakkumised. Teil on samad funktsioonid nagu seadme kliendipääsulitsentse SQL Server 2019 .

Kasutage kõiki MS SQL Server 2019 eeliseid kasutatud seadme CAL-iga

SQL Server 2019 on praegu Microsofti andmebaasiplatvormi kõige ajakohasem versioon. Ettevõtted, kes kasutavad kaubahaldussüsteeme, ERP-tarkvara või CRM-süsteeme, saavad kasutada kõiki selle võimsa relatsioonilise andmebaasihaldussüsteemi olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mis on vajalikud.

Olenevalt väljaandest pakub SQL Server 2019 mitte ainult andmete rühmitamise (rühmitamise) võimalust, vaid ka sihitud andmebaasipäringute töötlemisel nende süstemaatilise salvestamise jälgimise funktsioone. SQL Server 2019 seadme CAL-iga saavad kasutajad kasutada kõiki eeliseid spetsiaalses seadmes, mida intelligentne päringutöötlus pakub suuremate andmemahtude kiirendatud päringute jaoks, samuti uut Big Data Cluster funktsiooni koos masinõppetööriistade ja PolyBase'iga optimeeritud seadmete jaoks. töötlemise Transact- SQL päringuid väliste andmeallikate.

Rohkem SQL Server 2019 funktsioone:

  • Alati krüptitud krüpteerib andmed turvaliselt – nii kliendilt kui ka DBMS-ilt
  • Intelligentne päringutöötlus optimeerib suurte andmemahtude päringuid
  • Intelligentne jõudlus pakub andmebaasitoimingute jaoks suuremat täitmiskiirust
  • Andmebaasi hetktõmmised dokumenteerivad võimalikud kõrvalekalded
  • Viimase päringuplaani statistika pakub päringute ajakohastatud vaateid
  • Kerge päringute profileerimise infrastruktuur on vaikimisi aktiveeritud
  • Kiirendatud andmebaasi taastamine andmebaasi kiiremaks taastamiseks pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

Seadme CAL-id SQL Server 2019 standardväljaandele

Isegi Wiresofti kasutatud seadme CAL-iga saate täielikult kasutada SQL Server 2019 Standard Editioni tavalisi funktsioone ja teenuseid. Eelkõige saavad kasu väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted. litsentsimise võimalus abil Server / CAL, mis koosneb serverist litsentsi ja erinev hulk juurdepääsu litsentsid (Client Access License) seadmeid.

SQL Server 2019 litsentsimismudel serverilitsentside ja CAL-idega

SQL Server 2019 pluss Device CAL-i litsentsimise võimalus põhineb Microsofti määratletud tingimustel – seda litsentsimudelit nimetatakse serveri / CAL-i litsentsimiseks. Microsofti litsentsihaldus eristab serveri ja üksikute lõppseadmete või kasutajate litsentsimist. Iga server töötab SQL Server näiteks esimese vajab standard server litsentsi 2019. pääsemiseks litsentseeritud SQL server, eraldi juurdepääsu loa ( Seadme CAL ) on vaja ka iga spetsiaalne seade. Identse või vaja kõrgemat serveri versiooni.

Ainult seadme CAL-i kaudu on sellel volitused kasutada SQL serveri versiooni 2019 funktsioone. Kliendi juurdepääsulitsents lõppseadmetele ei sisalda täiendavat installimist vajavat tarkvara, vaid ainult kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigusi SQL Server 2019 jaoks.

SQL Server 2019 seadme CAL-ide puhul tuleb jälgida versiooni ühilduvust

Seadme CAL SQL Server 2019 jaoks annab juurdepääsu ka SQL Server 2017-le või vanemale versioonile (alandamine). Vastupidine juhtum – vanema SQL Serveri versiooni (nt 2016) seadme CAL-iga pole aga võimalik pääseda juurde kõrgemale SQL Serveri versioonile (nt 2019). Seetõttu peaksite SQL Server 2019 kasutamisel veenduma, et teil on seadme CAL-ide õige versioon.

Miks on SQL Server 2019 standardversiooni jaoks kliendi juurdepääsulitsentsid?

SQL Server 2019 standardversiooni jaoks pakub Microsoft valikuliselt ka CAL-põhist litsentsimist, nt seadmete jaoks. Serveri juurdepääsu litsentsimine seadme CAL-ide kaudu on säästlikum nendele VKEdele, kelle SQL Serveri jõudlus on väiksem, kuid mis on nende vajaduste jaoks piisav. Seda tüüpi SQL Server 2019 kasutamiseks pakub Microsofti litsentsimudel kahte erinevat tüüpi CAL-e:

  • SQL Server 2019 seadme CAL: see annab spetsiaalse lõppseadme (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil) serveri juurdepääsuõigused
  • SQL Server 2019 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused

Näiteks mitme seadme kliendi juurdepääsulitsentsi ostmine SQL Serveri funktsioonide kasutamiseks on tavaliselt odavam kui serveri tuumade litsentsimine.

Milliseid erifunktsioone tuleb SQL Server 2019 seadme CAL-idega litsentsimisel arvestada?

Seadme CAL on litsents, millega antakse väga konkreetsele lõppseadmele (seadmele) SQL Server 2019 juurdepääsuõigused. Esmasel registreerimisel määratud seadet ei ole võimalik hiljem muuta ega määrata määramise tüüpi – Seadmest Kasutaja CAL-ile. Nende piirangute eesmärk on vältida CAL-ide väärkasutust ja pakkuda suuremat turvalisust, kuna volitamata või volitamata kasutajad ei pääse ettevõtte serverile juurde.

Millised on SQL Server 2019 seadme CAL-i eelised?

Funktsionaalsuse osas pole terminalipõhisel kliendi juurdepääsulitsentsil ja kasutajatele mõeldud juurdepääsulitsentsil põhimõtteliselt vahet. Vastavaid eeliseid näitab tüüpiline SQL Serveri juurdepääsu tüüp. Ettevõtted, mis kasutavad SQL Server tavaliselt erinevad number või tüüpi tööjaamad kasutatakse tavaliselt tööprotsesse: Teatavate projektide mitu töötajad saavad jagada ühte arvuti või kasutada seda nihked, samas mõnda teise töökeskkonda, samas kasutaja kasutab SQL-serverile juurdepääsuks regulaarselt väga erinevaid lõppseadmeid.

Seoses sellega, et SQL Server 2019 seadmelitsents on seotud ainult konkreetse Windowsi toega seadmega – mitte kasutajaga, et kasutada juurdepääsuõigust SQL Server, Sõltuvalt on erinevaid kasutamiseks: Kui see on mobiilne seade nagu laptop, vastava kasutaja pääseb SQL server mitte ainult firma sees, nt töökohal, vaid ka väljaspool seda - näiteks teises firma asukoha või kontorina. Arvuti puhul toimub juurdepääs loomulikult alati samas kohas.

Järeldus

Milline CAL-i tüüp SQL Server 2019 jaoks pakub teatud ettevõttes rohkem rakendusvõimalusi, erineb vastavalt kehtivale rakendusestsenaariumile. Otsus kliendi juurdepääsulitsentsi tüübi kohta tuleb teha enne ostmist, sest nagu juba mainitud, ei saa SQL Serveri seadme CAL-i hiljem muuta kasutaja CAL-iks ega vastupidi.

Rolli ei mängi mitte ainult töötajate arv, vaid ka lõppseadmete peamine kasutusala: kui paljud töötajad kasutavad kordamööda sama arvutit SQL-ile Juurdepääs server, kas sisemine või väline või mobiil, siis litsentseerimisjuht Seadme CAL pakub rohkem eelised. Seadme CAL-id on seega kõige sobivam litsentsimise vorm niipea, kui mitu töötajat pääseb kordamööda ühe seadme kaudu SQL serverile juurde.

Ostke seadme CAL Microsoft SQL Server 2019 jaoks Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

Seadme CAL SQL Server 2019 on saadaval Wiresoft-poes ühest kasutaja litsentsi - pakkumise kui kasutatud tarkvara on oluliselt odavam kui võrreldav uue litsentsi ilma "kasutatud" CAL-i seisukord tähendab kasutatavuse osas puudusi, kuna tarkvara ei saa kuluda.

Milliseid seadme CAL-e kasutatakse SQL Server 2019 jaoks?

Wiresofti veebipoes pakutavad SQL Server 2019 seadme CAL-id on algsed juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval Microsofti litsentsimisprogrammi osana; selle erinevusega, et need olid kunagi osa SQL Server 2019 lõppseadmete hulgilitsentsist, mille ostis ettevõte, kes müüs edasi mittevajalikud üksikud seadme juurdepääsulitsentsid või hulgilitsentsid Wiresoftile. See endine hulgilitsents lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, kusjuures seadme CAL-id märgiti kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. Nagu juba mainitud, ei ole see märgistus seotud SQL Serveri tarkvara Seadme CAL kulumisega ega piira selle funktsionaalsust ega piiramatut kasutamist.

Millist turvalisust pakuvad kasutatud seadme CAL-id SQL Server 2019 jaoks?

Kasutatud tarkvara, näiteks SQL Serveri seadme CAL-ide ostmine Wiresoftist pole klientidele mitte ainult odavam, vaid ka ohutu! Sest isegi üksainus seadme CAL Microsoft SQL Server 2019 jaoks pole saadaval mitte ainult soodsama hinnaga kui vastav uus tarkvara, vaid teil on ka ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast maksmist ja litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega. P>

Wiresoftist saadaolevad seadme CAL-id SQL Server 2019 jaoks pärinevad erinevate ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu kehtib kasutatud tarkvaraga kauplemisel tavapärane kohtupraktika. Sellega nõustutakse sõnaselgelt kasutatud tarkvaraga kauplemisega, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Teie kui kliendi jaoks tähendab SQL Server 2019 Microsoft Device CAL-ide või muude Wiresofti pakutavate kliendi juurdepääsulitsentside ostmine ja kasutatud tarkvarana kasutamine õiguskindlust, sest rikkunud seadusesätteid. Ja kõigi ostjate täieliku kontrollimise tõttu on Wiresofti kasutatud CAL-id ka auditikindlad!

Teie eelised SQL Server 2019 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmisel

SQL Server 2019 seadme CAL-ide või muude CAL-ide pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftilt ei paku meie klientidele mitte ainult odavat alternatiivi teistele pakkumistele, vaid annab meie klientidele ka vaba valiku kui tegemist on täpselt üks arv seadme CAL vaja litsentsi kasutamise SQL Server teenuseid täpselt asemel rohkem ebapraktiline uskumatud litsentside, mis alandab kulusid litsentsi.

Lai valik kasutatud tarkvara CAL-e Wiresofti veebipoes sisaldab nii seadme CAL-e kui ka kasutaja CAL-e SQL Server 2019 jaoks, aga ka vanemaid versioone juurdepääsu litsentsid MS SQL Server, sealhulgas asjakohane serverilitsentse. Nii saate vältida uue riistvara ostmist ja ühilduvusprobleeme. Saate Wiresoftist kasu laias valikus kasutatavast tarkvarast erinevate SQL Serveri jne CAL-ide jaoks!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii seadme CAL-id SQL Server 2019 jaoks kui ka kliendi juurdepääsulitsentsid muule Microsofti serveritarkvarale – kasutatud tarkvarana alati odav ja koheselt kasutatav tänu instantile alla laadida ja -Activation. Kui teil on SQL Server 2019 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud