Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

247,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business – asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business – asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele

Home and Business Editionis pakub Microsoft Office Suite 2021 uusim versioon nii ettevõtete professionaalsetele kasutajatele kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele veelgi paremat funktsionaalsuse ja tõhususe standardit – nii dokumentide loomisel ja redigeerimisel kui ka kõikehõlmavamaks kasutamiseks. side ning turvaline koostöö ning andmete ja dokumentide jagamine. Office 2021 tõstab ka koostöö pilves – ja ka kodukontoris – uuele tasemele. Selleks pakub uus MS Office 2021 Home and Business kõikehõlmavaid turvastandardeid, mis võtavad arvesse ka kehtivaid andmekaitseeeskirju.

Nagu alati, on selle MS Office'i uue väljalaske osaks palju proovitud programmide Wordi, Exceli, PowerPointi ja Outlooki täiustusi ja täiendusi: muu hulgas ulatuslikud võimalused dokumentide ühiseks redigeerimiseks reaalajas soodustada turvalist tööd ja kaitstud infovahetust meeskonnas ning takistusteta töötamist. MS Office 2021 Home and Businessi täiendab digitaalne märkmik OneNote ja Skype’i asendav Microsoft Teams. Kõiki Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena.

Lisaks kaitseb MS Office 2021Home and Business turvafunktsioon Data Loss Prevention andmete kadumise eest ulatuslike turvaeeskirjade ja individuaalsete juurdepääsuõiguste kaudu. Väljaanne vastab ka rangetele andmekaitseeeskirjadele:

Praegune 2019. aasta Home and Business Edition sisaldab mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalseks ja tõhusaks ning dokumentide vahetamiseks koostööks, eriti pilves.

Microsoft Office 2021 Home and Businessväljaande leiate juba Wiresofti tarkvarapoest – vastavate uute kaupadega võrreldes soodsama hinnaga – kõige parem on võtke kohe ühendust meie meeskonnaga ja uurige, millal see Office'i versioon ja ka muud MS Office 2021 väljaanded teile ametlikult saadaval on. Järgmises ülevaates on esitatud kõik kaasatud Office'i rakendused ja teave kõigi juba teadaolevate kohta. Uued funktsioonid väljaandest, mis on teile saadaval koos Office 2021 Home and Businessiga.

Tõestatud kontorirakendused on MS Office Home and Business 2021 veelgi võimsamad

Üksikud rakendused Word, Excel, PowerPoint ja Outlook moodustavad ka uue MS Office 2021 kodu- ja äriväljaande selgroo, mida täiendavad OneNote ja Microsoft Teams.  Microsoft Office 2021 Home and Businessväljaande jaoks on neid optimeeritud ja lisatud täiendavaid funktsioone, et muuta ristkoostöö veelgi tõhusamaks.

 • Microsoft Word2021on endiselt asendamatu programm teksti loomisel, praegune versioon toetab ka tööd dokumentidega, näiteks integreeritud tõlketööriist, optimeeritud dikteerimisfunktsioon ja täiustatud õigekirjaparandus, sealhulgas grammatikaparandus. Kõneväljundi tööriistaga saate lasta endale kirjutamise ajal tekste ette lugeda ja vastupidi, ka kõnesisestusfunktsiooni on veelgi täiustatud. Muudetud redaktor muudab kirjutamis- ja õigekirjasoovituste vastuvõtmise lihtsaks ühe klõpsuga. Täiustatud on ka virtuaalse tindi äratundmist, nii et digitaalse pliiatsiga ekraanile kirjutatud tekst muudetakse veelgi paremini Wordi tekstiks. On tehtud üksikuid täiustusi, nt SVG-graafikas: nüüd saab integreerida, skaleerida ja redigeerida veelgi keerukamaid pildidokumente ilma palju salvestusruumi nõudmata. Nn HEIC-pilte saab sisestada ka otse iPhone'idest või iPadidest ilma teisendamata.
 • Microsoft ExcelOffice'i versioonis 2021 pakub see lisaks uutele funktsioonidele ja filtritele (nt ajatelje filtrid) nüüd ka dünaamilisi massiive ja täiustatud XLOOKUP-funktsiooni professionaalseks analüüsiks ja andmete töötlemine. Samuti on optimeeritud finantsarvutuste tabelifunktsioonid; säilinud on ka suurepärane ühilduvus CSV-failidega. Lisateavet MS Office 2021 Home and Business Editioni Excelis saadaolevate funktsioonide kohta pole veel teada. Küsimuste korral võtke ühendust Wiresofti meeskonnaga.
 • Nagu tavaliselt, pakub
 • Microsoft PowerPoint2021 mitmesuguseid põnevaid efekte, nagu graafika ja piltide muutmine ning muud pilditöötlusvõimalused lai valik disainivõimalusi. Ultra HD-faile saab PowerPointi abil ka otse esitlustesse sisestada; Graafika on vabalt skaleeritav ja suumifunktsiooni saab kasutada pilti suumimiseks ning animatsioone saab käivitada ka digitaalse pliiatsiga. Jagamisvalikute hulgas on nüüd ka esitleja vaade PowerPointi failile ja Microsoft Formsiga koosolekul osalejate seas saab alustada otseküsitlust.
 • Microsoft Outlook2021toetab globaalset suhtlust äripartnerite ja töötajatega teistes asukohtades, muuhulgas võttes automaatselt eri ajavööndeid kohtumiste planeerimisel arvesse võtta kui ka ajalisi erinevusi. Uus Outlook 2021 toetab ka suvalise arvu meilikontode loomist ja haldamist kasutaja kohta, mis on eriti kasulik kasutajatele, kes vajavad mitut kontot. Microsoft Teamsi abil saab Outlookis olevaid sõnumeid otse teiste kolleegide ja partneritega jagada; Lõpuks sisaldab Outlook 2021 uut dikteerimise tööriistariba, mis hõlbustab meilide koostamist laiendatud häälkäskluste ja automaatsete kirjavahemärkidega.
 • Publisher 2021sisaldab palju võimalusi huvitavate prinditavate esitluste ja väljaannete kujundamiseks, sealhulgas täiustatud pliiatsituvastus ja professionaalne graafika redigeerimine.
 • OneNote ja Microsoft Teamstäiendavad MS Office Home and Business 2021 väljaannet: praktilise digitaalse märkmiku saab ühendada teiste programmidega, samas kui Microsoft Teams asendab nüüd Skype'i.

Kasutage paljusid muid Microsoft Office 2021 kodu- ja ärirakenduse eeliseid

MS Office 2021 ei paku mitte ainult kodu- ja äriväljaande üksikutes programmides paljusid optimeerimisi ja uusi funktsioone, vaid annab tulemuse ka terve hulga üldiste praktiliste funktsioonide ja eelistega, mis muuhulgas toetavad ka mobiilset töötamist ja intuitiivne koostöö meeskonnas dokumentide, tabelite või esitluste osas ning töötajatevaheline suhtlus.

Mobiilikasutajad pääsevad nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu juurde ka paljudele Officefunktsioonidele: rakenduses Office 2021Saadaolevad veebirakendused muudavad juurdepääsu veelgi lihtsamaks, nii et üksikud funktsioonid ja elemendid dokumentide kiireks redigeerimiseks liikvel olles on veelgi kiiremini leitavad. Faile saab avada ja pilves teiste kasutajate lõppseadmetega jagada.

Programmi Office 2021 töölauapind veenab oma selge paigutusega, paljusid rakendusi saab kasutada ka pimedas režiimis, mis toetab silmadele kerget tööd. Lisaks muudab otsinguala uus rippmenüü e-kirjade ja dokumentide otsimise veelgi lihtsamaks – kasutajad vastava postkasti ja avatud kausta vahel lülitumiseks lihtsalt klõpsavad. Töölauakliendi ajaloomenüü kaudu on võimalik ka otse viimati külastatud kohtadesse tagasi minna. Samuti on uus võimalus telefoninumbrite maskeerimiseks, mis võib pakkuda rohkem privaatsust ja anonüümsust.

Group Policy Object (GPO) on eeldatavasti saadaval ka Office 2021-s rühmapoliitikate haldamiseks, mis on kaitstud ADMX-failidega. Lisaks värskenduste juhtimisele hõlmavad need ka väliste dokumentide makrode juhtimise turbesätteid. Lisaks saab  Office 2021väljaannet kasutada ka terminalis või kaugtöölauaserveri kasutajates.

Lõpuks toetavad kõik Office 2021 programmid ka juurdepääsetavust, kasutades muu hulgas rahvusvahelisi standardeid ja praktilisi soovitusi dokumentide kujundamiseks, mida saab täiendada ka helijuhistega. Jaotis "Kasutuslihtsus" pakub erinevaid valikuid, näiteks suurt valikut toone "Heli abil tagasiside andmine".

Andmekao vältimine on saadaval Office 2021 Home and Businessis – kaitseks kriitiliste andmete kadumise ja volitamata avaldamise eest

 MicrosoftTool Data Loss Prevention (DLP), mida on proovitud ja testitud paljude Office'i väljaannete jaoks, kasutatakse ka rakenduses MS Office 2021 Home and Business, et kaitsta usaldusväärselt konfidentsiaalset teavet või andmeid, mille töötajad on tahtlikult või juhuslikult avaldanud. Selle tulemusena võivad organisatsioonid või ettevõtted olla kindlad, et kaitsevad isikuandmeid volitamata juurdepääsu eest, nagu nõuab näiteks GDPR. Kõiki andmete liikumist, nagu e-posti või Interneti-põhiste rakenduste kaudu edastamine, mitte ainult ei jälgita dünaamilise sisupõhise juhtimise abil, vaid ka blokeeritakse eeskirjade rikkumise korral.

Sõltuvalt kasutajast või rühmast saavad süsteemiadministraatorid teatud andmetele juurdepääsuks luua individuaalseid diferentseeritud reegleid, et piirata või täielikult blokeerida juurdepääs või avalikustamine Riskidele juhitakse tähelepanu.

Uues MS-s Office 2021 saavad administraatorid üksikute programmide jaoks lihtsamini määratleda, millist teavet saab dokumenti üldse integreerida. Lisaks ei lähe olulised andmed pilveteenuste (nt Microsoft OneDrive) kasutamisel kaotsi ka serveri tõrke või terminalseadme rikke korral. Samuti pääsevad kasutajad neile failidele kõikjalt ligi ja neid redigeerida.

Microsoft Office 2021 Home and Business süsteeminõuded

MS Office 2021 Home and Business Editionile kehtivad järgmised süsteeminõuded. Olenevalt muude rakenduste või programmide kasutamisest võivad salvestusruumile jne olla lisanõuded.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1 GHz (32- või 64-bitine)
 • Mälu: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Millised Windowsi versioonid ühilduvad MS Office 2021 kodu- ja äritarkvaraga?

Nagu süsteeminõuetes juba mainitud, nõuavad kõik  Microsoft Office 2021väljaanded operatsioonisüsteemina vähemalt Windows 10, et korralikult toimida. Nii et Microsoft Office 2021 Home and Business ei ühildu Windows 8, 7 või vanemate versioonidega. Kui teil on küsimusi, võtke lihtsalt ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Kuidas on Microsoft Office 2021 Home and Business litsentsitud?

See Microsoft Office 2021 kodu- ja äriväljaanne on tavapäraselt litsentsitud konkreetse seadme jaoks. Sõltuvalt praegu kehtivatest Microsofti eeskirjadest on teil õigus sellesse arvutisse installida suvaline arv selle Office'i versiooni ja varasemate versioonide koopiaid, sealhulgas teha need võrguserveris kättesaadavaks, et saaksite neid kaug- või virtuaalse töölaua kaudu kasutada. Infrastruktuur (VDI) litsentsitud seadme kaudu. Lisateavet selle kohta saate Wiresofti töötajalt.

Ostke Microsoft Office 2021 Home and Business Wiresofti tarkvarapoest

Uus Microsoft Office 2021 kodu- ja äriversioon on Wiresoftilt juba saadaval ühe litsentsina – see tähendab, et hind on praeguse uue toote omast soodsam. Lisaks saate Wiresoftilt Office 2021 Home and Businessi ostmisel alati kasu järgmistest eelistest.

 • Pärast ostu sooritamist on teie MS Office 2021 Home and Business tarkvara koheselt saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise kaudu (elektrooniline tarkvara tarnimine – ESD).
 • See MS Office 2021 kodu- ja ärilitsents, nagu ka kõik teised Wiresofti müügiks pakutavad litsentsid, ei ole piiratud ega piiratud testversioon ega ka juba aktiveeritud litsentsivõtmega, vaid ostate Microsofti tarkvaratoote, mis on teie jaoks volitatud ainult meie tarkvarapoes.
 • Ka kõiki Wiresoftilt ostetud vastavaid MS Office Home and Business 2021litsentse kontrollisime enne nende müüki.
 • Microsofti tarkvara (nt Office Home and Business 2021) edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selgesõnaliselt seda tarkvara müüa, osta ja kasutada.
 • Nii et kui ostate Wiresoftilt litsentsi, võite olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja samal ajal originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on küsimusi  Microsoft Office Home and Business 2021või mõne muu Office 2021 väljaande või Office'i vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara litsentsi ostmise kohta , võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud