Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 

Meie kohta

Mõnikord on lihtsad ideed parimad.

Tänapäeva teenusmajanduses toetub peaaegu iga ettevõte ühise tarkvara kasutamisele. Samal ajal tõusevad tavaliste formaatide hinnad igal aastal. Pole ime, sest minevikus suutsid arendajad ja tootjad saavutada monopoolse positsiooni, kus konkurents peaaegu puudub. Selline lähtepositsioon võimaldab suurettevõtetel hindu suvaliselt kohandada. Meil Wiresoftil on lihtne idee, kuidas võidelda tarkvara pakkujate monopoolse positsiooni vastu.

Ettevõtted, kes kasutavad Standard tarkvara, saavad oma kulusid märkimisväärselt vähendada, ostes ja müües juba ostetud litsentse. Lisaks sellele seab see tava uued standardid tarkvaraturu liberaliseerimisel ja on hüüumärk traditsiooniliste pakkujate hinnatõusu vastu.

See kauplemine kasutatud tarkvaraga ei ole mitte ainult majanduslikult mõistlik, vaid põhineb ka ettevõtete pideval arengul. Kuna tarkvara ei ole standardiseeritud kaup, mille puhul on juba olemas elav kasutatud kaubavahetus. Arvutisüsteemid ja programmid on paindlikumad, neid tuleb pidevalt ajakohastada ja kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele. 

Sellest me tahaksime alustada. Ülevõtmiste, ühinemiste või maksejõuetuse käigus jäävad juba omandatud litsentsid sageli kasutamata. Meie ettevõte omandab kasutamata tarkvara, sealhulgas litsentsid, ja annab need teistele ettevõtetele üle. Nii saavad nii müüvad kui ka ostvad ettevõtted kasu kasutatud tarkvara taaskasutamisest.

Viimati nähtud