Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

KES ME OLEME JA MIDA ME TEEME?

Wiresoft on noor rahvusvaheline e-kaubandusettevõte, mis haldab Euroopa suurimat tuntud tootjate tarkvara allalaadimise veebipoodi. 2010. aastal asutatud idufirmana oleme nüüdseks Saksamaal edukalt kanda kinnitanud, pakkudes professionaalseid teenuseid ja mitmekesist tooteportfelli. Oma veebipoega tegutseme nii B2C kui ka B2B sektoris. Välis- ja sisekonsultatsiooniteenuste raames pakume ka pädevat nõu eelseisvate auditite, litsentsimudelite, protsesside optimeerimise ja muude küsimuste kohta. Vahepeal on Wiresoft Group kasvanud suureks ettevõtteks ja on end rahvusvaheliselt sisse seadnud - enam kui 27 riigis. 

 

MIDA ME PAKUME?

 
about-us-1

raha

KONKURENTSIVÕIMELISED HINNAD

Meie esmane eesmärk on alati pakkuda oma klientidele soodsaid ostuhindu ja igakülgset teenindust. Me teenindame B2C ja B2B kliente.

teenus

TEENINDUS

Pakume oma klientidele asjatundlikku nõustamist telefoni, live-chati, ekraani jagamise või e-posti teel kontori lahtiolekuaegadel esmaspäevast reedeni (8:00-16:00) - aitame ka Wiresoftist ostetud tarkvara paigaldamisel.

umbes-us-2

about-us-3

quote

"Tänu meie 100%-lisele raha tagasi garantiile ei pea meie kliendid muretsema, et nad jäävad oma probleemiga ühel hetkel üksi!"

Tegevjuht - Soheil Hosseini

kvaliteet

KVALITEET

Wiresoft tähistab testitud kvaliteeti mõistliku hinnaga. Meie kõrgelt koolitatud töötajad kontrollivad eelnevalt, kas müügiks pakutavad tooted vastavad meie kõrgetele kvaliteedistandarditele. See tagab, et toode on originaaltoode, mis on pühendatud vastavale majanduspiirkonnale. Kaup pannakse meie müügiplatvormile alles pärast edukat kontrollimist. Nii oleme saavutanud paljude rahulolevate klientide usalduse üle kogu maailma. Wiresofti tarkvaraga olete kindlal poolel.

about-us-4
umbes-us-5

 jätkusuutlikkus

JÄTKUSUUTLIKKUS

Jätkusuutlikkus on meie ettevõtte jaoks esmatähtis. Seetõttu oleme viimastel aastatel astunud täiendavaid samme, et tagada olemasolevate ressursside vastutustundlikum kasutamine: suure paberitarbimise kompenseerimiseks on peaaegu kõik Wiresofti protsessid kontrollitud digitaalselt. Keskkonna huvides on meie kolleegidel ka võimalus taotleda soodushinnaga tööpiletit, et tulla tööle ühistranspordiga - keskkonna huvides.

b2b

B2B

Meie B2B-poes pakume laia valikut tarkvaratooteid ärisektorile ja avalikule sektorile. Pakume B2B-klientidele spetsiaalset klienditeenindust. Vajaduse korral pakub ärimeeskond ka kohapealset tuge eelseisvate projektide puhul ning kohandatud ostunõuandeid ja igakülgset tuge litsentsimisprobleemide ja eelseisvate auditite puhul. Väliselt vastutavad meie tehnilised konsultandid eelauditite ja tehnilise nõustamise eest - näiteks protsessi optimeerimine. Ettevõttesiseselt haldavad nad testimiskeskkonda ning viivad läbi sisekonsultatsioone, seminare ja muud. Ka pärast ostu sooritamist pakume teile intensiivset professionaalset tuge ja igakülgset teenindust.

about-us-6
 
 

KUST ME TULEME?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Asutatud Rahvusvahel-istumine Täiendavate asukohtade avamine Ärimudeli läbivaatamine juristi poolt Tegutsemine enam kui 27 riigis
heart_icon 1.000.000 rahulolevad kliendid
 
users_icon55 Kolleegid
 
e_icon4.8 TrustedShopsi ülevaated
 
 

MEIE VISIOON

Wiresoft kui interdistsiplinaarne ja multikultuurne ettevõte

 
visioon-01

Viimastel aastatel on meie meeskond laienenud, kaasates kolleege turundusest, arendusest, võõrkeelsest klienditoest, ostust, müügist ja sekretariaadist. See võimaldab meil pidevalt täiustada oma tegevusvaldkondi, laiendada oma tootevalikut ja suurendada kliendibaasi.

 
visioon-2

Meeskonnatöö ja avatud ettevõtluskultuur ei ole meie jaoks tühjad sõnad, vaid sisustatud ja elatud väärtused. Me näeme end suure, mitmekesise ja tugeva meeskonnana: hea koostöö kolleegide vahel põhineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Wiresoftis väärib igaüks võimalust avastada oma väljakutsed, et positiivses töökeskkonnas oma ainulaadset potentsiaali täielikult ära kasutada.

 
visioon-3

Kosmopoliitsus ja mitmekultuurilisus on meie jaoks samuti eriti olulised väärtused: ettevõttena tahame alati vastata globaliseerunud maailma mitmekesistele vajadustele ega talu igasugust tõrjutust. Meie meeskonna mitmekultuuriline koosseis peegeldab Wiresofti rahvusvahelist orientatsiooni: see võimaldab meil alati pakkuda kohandatud teenuseid mitmekultuurilises maailmas.

 
vision-4

Püüame alati pakkuda väga mugavat ostukogemust kogu maailmas oma parimate pakkumiste ja kohandatud teenuse kaudu. Tagades alati laia valikut võimsat kaubamärgiga tarkvara, samuti võrratult madalaid hindu ja suurt kliendisõbralikkust, jätkame oma kasvu rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõttena ja jõuame oma eesmärkidele iga päev lähemale.

 
Kategooriad