Magazin
Legal
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
0800 - 20 44 222
 
Trustmask

header_wiresoft

KES ME OLEME JA MIDA ME TEEME?

Wiresoft on noor rahvusvaheline e-kaubandusettevõte, mis haldab Euroopa suurimat tuntud tootjate tarkvara allalaadimise veebipoodi. 2010. aastal asutatud idufirmana oleme nüüdseks Saksamaal edukalt kanda kinnitanud, pakkudes professionaalseid teenuseid ja mitmekesist tooteportfelli. Oma veebipoega tegutseme nii B2C kui ka B2B sektoris. Välis- ja sisekonsultatsiooniteenuste raames pakume ka pädevat nõu eelseisvate auditite, litsentsimudelite, protsesside optimeerimise ja muude küsimuste kohta. Vahepeal on Wiresoft kontsernist saanud täiskasvanud ettevõte, mis on end rahvusvaheliselt kehtestanud - enam kui 27 riigis. 

 

MIDA ME PAKUME?

 
about-us-1

raha

KONKURENTSIVÕIMELISED HINNAD

Meie esmane eesmärk on alati pakkuda oma klientidele soodsaid ostuhindu ja igakülgset teenindust. Me teenindame B2C ja B2B kliente.

teenus

TEENINDUS

Pakume oma klientidele asjatundlikku nõustamist telefoni, live-chati, ekraani jagamise või e-posti teel kontori lahtiolekuajal esmaspäevast reedeni (8:00-16:00) - aitame ka Wiresoft veebilehelt ostetud tarkvara paigaldamisel.

umbes-us-2

about-us-3

quote

"Tänu meie 100%-lisele raha tagasi garantiile ei pea meie kliendid muretsema, et nad jäävad oma probleemiga ühel hetkel üksi!"

Tegevjuht - Soheil Hosseini

kvaliteet

KVALITEET

Wiresoft seisab testitud kvaliteedi eest mõistliku hinnaga. Meie kõrgelt koolitatud töötajad kontrollivad eelnevalt, kas müügiks pakutavad tooted vastavad meie kõrgetele kvaliteedistandarditele. See tagab, et toode on originaaltoode, mis on pühendatud vastavale majanduspiirkonnale. Kaup pannakse meie müügiplatvormile alles pärast edukat kontrollimist. Nii oleme saavutanud paljude rahulolevate klientide usalduse üle kogu maailma. Wiresoft tarkvara abil olete kindlal poolel.

about-us-4
umbes-us-5

 jätkusuutlikkus

JÄTKUSUUTLIKKUS

Jätkusuutlikkus on meie ettevõtte jaoks esmatähtis. Seetõttu oleme viimastel aastatel astunud täiendavaid samme, et tagada olemasolevate ressursside vastutustundlikum kasutamine: suure paberitarbimise kompenseerimiseks on peaaegu kõik protsessid aadressil Wiresoft kontrollitud digitaalselt. Keskkonna huvides on meie kolleegidel ka võimalus taotleda soodushinnaga tööpiletit, et sõita tööle ühistranspordiga - keskkonna huvides.

b2b

B2B

Meie B2B-poes pakume laia valikut tarkvaratooteid ärisektorile ja avalikule sektorile. Pakume B2B-klientidele spetsiaalset klienditeenindust. Vajaduse korral pakub Business meeskond ka kohapealset tuge eelseisvate projektide puhul ning kohandatud ostunõuandeid ja igakülgset tuge litsentsimisprobleemide ja eelseisvate auditite puhul. Meie tehnilised konsultandid vastutavad eelauditite ja tehnilise nõustamise eest, näiteks protsessi optimeerimise eest. Ettevõttesiseselt haldavad nad testimiskeskkonda ja viivad läbi sisekonsultatsioone, seminare ja muud. Ka pärast ostu sooritamist pakume teile intensiivset professionaalset tuge ja igakülgset teenindust.

about-us-6