Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

128,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Mac 2019 Standard – end tõestanud tarkvara ärikasutajatele Office 2019...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard – end tõestanud tarkvara ärikasutajatele

Office 2019 macO-dele on end tõestanud Microsofti tarkvara praegune versioon produktiivseks tööks – võimsate ja mitmekülgsete programmidega tekstide loomiseks ja kujundamiseks, keerukateks arvutusteks ning selgeteks esitlusteks ja nende turvaliseks suhtlemiseks nii sisemiselt töötajate ja väliselt äripartneritega.

Standardväljaanne Office 2019 for Mac pakub laia valikut kasutajasõbralikke funktsioone ja funktsioone, mis võimaldavad tõhusalt täita igapäevases kontorielus kõiki tavalisi ülesandeid.

Kasutage Wordi ulatuslikke tööriistu professionaalseks tekstide loomiseks, sisukate tabelite loomiseks Excelis ja PowerPointi paljude võimalustega tulemuste illustreerimiseks ja esitamiseks.

Office for Macis pakuvad need kolm programmi teile ka eriti praktilist vabakäefunktsiooni. See võimaldab teil sisestada diagramme ja valemeid otse dokumenti kas tahvelarvutiga, aga ka hiire või sõrmega.

Optimeeritud juurdepääsetavuse kontrollija – saadaval Wordis, Excelis, PowerPointis ja OneNote’is – muudab dokumendid praktiliste soovituste kaudu hõlpsamini mõistetavaks kõigile asjaosalistele ja parandab seega koostööd. Ja oma isikliku OneNote'i digitaalse märkmikuga saate oma ideed kohe salvestada, et saaksite neid otse asjakohastes programmides kasutada.

Saate kasutada Outlooki igapäevaste e-kirjade veelgi tõhusamaks korraldamiseks, et saaksite oma äripartnerite ja kolleegidega kiiremini ja paremini suhelda.

Tõestatud funktsioonid, nagu andmekao vältimine, kaitsevad oluliste andmete kaotsimineku eest, mida täiendavad põhjalikud turvareeglid, millega saate määrata dokumentidele individuaalsed juurdepääsuõigused, ning järgida ELi kehtivaid andmekaitseeeskirju. p>

Mis ost praeguse Standard Edition 2019 Mac Office paketi, saad kõike ühest allikast, mida vajate professionaalset, koostööl töö ja andmevahetus - eriti Cloud - vaja. Kõik kaasatud Office'i programmid on saadaval ka Office'i veebirakendustena iPhone'i kaudu mobiilseks kasutamiseks.

Office Mac 2019 Standard Edition on hulgilitsentsilepingu osana saadaval ainult standardsete pakkujate juures – saate selle osta ka eriti odava üksiklitsentsina Wiresofti tarkvarapoest! Järgmine üksikasjalik ülevaade kirjeldab kõiki eeliseid, mida saate Microsoft Office Mac 2019 Standardi ostmisega.

Office Mac 2019 Standard veelgi kasutajasõbralikum

2019. aasta Office Suite'i standardversioon macOS-ile avaldab muljet mitte ainult programmi uute funktsioonide, vaid ka seni kasutatud tuttavate funktsioonide optimeerimisega, mis muudavad selle veelgi kasutajasõbralikumaks. Juurdepääsetavus on rakenduses Office 2019 for Mac suurtähtedega – nii kasutaja enda kui ka dokumentide adressaatide või töötajate jaoks.

Office Standard 2019 for Mac kasutajana saate kasu jaotises „Kasutuslihtsus” saadaolevatest lisavalikutest, näiteks: need hõlmavad helimärguannete valikuid koos suure valikuga helinaid. "Tagasiside koos." Anda heli ". Office Mac 2019 Word pakub peenemat tausta tumedate tumehallide ja mustade teemadega, mis võimaldavad veelgi kontsentreeritumat tööd, ning teksti kõneks muutmise funktsiooni, mis võimaldab teile töö või liikvel olles sisu ette lugeda.

Nagu juba märgitud, vabakäe tööriist pakub terve hulk võimalusi Word, Excel ja PowerPoint sisestada oma jooniseid vabakäe ja mitut värvi, sealhulgas erinevate mõjude, otse dokumendi - sõltuvalt seadme pliiatsi (tahvelarvuti), sõrmega (puuteekraan) või hiirega (lauaarvuti). See võimaldab teil luua tähenduslikke diagramme ja valemeid, mis väljendavad täiuslikult teie enda ideid.

Töötajate ja väliste adressaatide jaoks dokumentide loetavuse parandamiseks on juurdepääsetavuse optimeerimise funktsioonid saadaval kõikides programmides. Lisaks rahvusvaheliselt kehtivate standardite toetamisele sisaldab see ka praktilisi soovitusi projekteerimiseks. Kui klõpsate vahekaardil "Kontrolli juurdepääsetavust", kuvab vastav programm teile vigade ja hoiatuste loendi ning näpunäiteid ja soovitusi nende parandamiseks või kõrvaldamiseks. Outlooki kaudu rahvusvahelistele adressaatidele saates saate ajavööndi kuva kaudu muu hulgas teada, kas nad on hetkel kohal.

Mitmete töötajate ühiste dokumentide ja failide muutmise hõlbustamiseks on Office 2019 for Macis saadaval Microsofti pilveteenus OneDrive; See võimaldab samaaegset juurdepääsu andmetele, sealhulgas nende tegelikkust reaalajas kõikjal. Põhjalikud juurdepääsu- ja muutmisõigused tagavad, et kriitilisi andmeid ja teavet saab turvaliselt vahetada ka pilve kaudu.

Ülevaade Office'i programmide 2019 Maci jaoks muudest uutest funktsioonidest

Office Mac 2019 Standardis on lisaks juba mainitud optimeerimisele ka mõned uued funktsioonid programmides Word, Excel, PowerPoint ja Outlook:

 • Word 2019 muudab teksti loomise lihtsamaks paljude praktiliste tööriistadega, nagu funktsioon "Kontrolli", mille abil saab võõrsõnu või võõrkeelseid väljendeid kohe otsida, ilma et kasutaja peaks avama. brauseriaken. Uurimisfunktsiooniga saavad nad ka teemasid uurida, selleks on saadaval ka Microsoft Academic Search. See muudab ka õige tsiteerimise lihtsamaks.
 • Excel 2019 pakub nüüd ka reaalajas koostööd, millega kasutajad saavad arvutustabelitega sünkroonselt töötada. Lisaks on kaardi ja lehtri diagrammidega saadaval uued illustratsioonivõimalused. Excel pakub nüüd ka PowerPivoti ja PowerQuery laiendusi. Veel üks Exceli uus funktsioon on andmete kadumise kaitse integreerimine, et kaitsta konfidentsiaalseid andmeid, näiteks krediitkaardinumbreid jms. samuti tekstide aheldamine.
 • PowerPoint 2019 pakub esitluste animeerimiseks uusi visuaalseid efekte: suumid ja üleminekud suurendavad slaidide järjestuse dünaamikat. Lisaks on illustratsiooniks saadaval uued ikoonid, SVG-vektorifailid ja 3D-mudelid, mida saab ka redigeerida. Wordist tuntud markerit saab kasutada ka PowerPointis tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Outlook 2019 sisaldab uusi praktilisi funktsioone hallata e-kirju: See hõlmab intelligentse vahend, mis automaatselt sorteerib e-kirju vastavalt nende tähtsust ja olulisust, ja tekst-kõneks funktsioon neid saab ka ette lugeda, mis on eriti kasulik iPhone'i kasutamisel. Lisaks tagab end tõestanud andmekao kaitse – DLP – kriitiliste andmete kaitse volitamata isikute juurdepääsu eest.

Täiendavad eksklusiivsed funktsioonid Office Mac 2019 Standardis

Office Standard Edition for Mac 2019 ostjatel on lisaks juba mainitutele saadaval veel mõned funktsioonid, mis hõlbustavad eelkõige administraatorite haldust ja kontrolli ning pakuvad ka suuremat turvalisust.

Hulgilitsentsi võti – VLK – Office Mac 2019 Standardi aktiveerimiseks

Kuna Office 2019 standardversioon on saadaval peamiselt suuremate ettevõtete hulgilitsentsina, on hulgilitsentsi võti administraatoritele mõeldud tööriist MS Office'i automaatseks aktiveerimiseks ja haldamiseks.

Grupipoliitika – koos juhistega kõrgema turvalisuse tagamiseks

Nn rühmapoliitikaobjekti - GPO - annab administraatorid tõhusat grupireegleid kellega Office 2019 Mac saab kinnitada kasutades ADMX malle, sealhulgas kontrollida uuendusi ja makrosid dokumendid suuremat turvalisust.

Office Mac 2019 Standardi kasutamine terminaliteenuste / kaugtöölaua teenustega

Office Mac 2019 Standard Edition sisaldab võimalust kasutada kõiki programme terminali või kaugtöölauaserveri kaudu, mis tähendab, et saab kasutada ka vanemaid Mace.

Telemeetriarakendus

Programmis Office Standard 2019 Macis vaikimisi aktiveeritud telemeetriarakendus on tööriist kasutajasõbralikkuse parandamiseks. Telemeetria edastab kasutatava operatsioonisüsteemi tehnilised andmed (telemeetriaandmed) Microsoftile.

Office'i juhtelemendi värskendamine

Värskenduse juhtseade pakub erinevaid aktiveerimisvalikuid funktsioonide või funktsioonide värskenduste osana, samuti turvalisusega seotud kvaliteedivärskendusi (paigad ja kiirparandused): vähem olulisi funktsioonivärskendusi saab näiteks ignoreerida, samas kui olulisi värskendusi saab kuni Loovutuskeeld 5 nädalat.

Üldised süsteeminõuded Microsoft Office Mac 2019 Standardile

Allpool loetletud süsteeminõuded kehtivad nii MS Office Mac 2019 standardile kui ka kõigile teistele Maci väljaannetele; võib-olla tuleb järgida ka muid nõudeid.

 • Operatsioonisüsteem: viimase kolme ja kõige uuema macOS-i operatsioonisüsteemi versioon (Big Sur, Catalina, Mojave või High Sierra)
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba salvestusruumi HFS + (macOS Extended) või APFS-vormingus
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 800 pikslit

Millele peaksite Office Mac 2019 Standardi installimisel tähelepanu pöörama?

Kuna Apple on alates macOS 10.5-st standardina toetanud 64-bitist versiooni, on soovitatav kasutada seda versiooni. Office'i tarkvara installitakse ainult koos Click2Runi installiprogrammiga ("klõpsatav fail").

Millised sätted kehtivad Microsoft Office Mac 2019 Standardi litsentsimisel?

Microsoft Office Mac 2019 standardväljaanne on litsentsitud väga konkreetse seadme jaoks – lauaarvuti, sülearvuti jne. Kaasas on ka koopia installimine võrguserverisse, et seda saaks kasutada kaugjuhtimise teel või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu selleks litsentsitud lõppseadmega. Eelduseks on vastava Microsofti tarkvara installeerimine.

Ostke Microsoft Office Mac 2019 Standard soodsalt Wiresofti tarkvarapoest

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac – tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsina – on saadaval ka Wiresoftilt ühe litsentsina ja eriti madala hinnaga – sealhulgas järgmised eelised: p>

 • Kohe pärast makse sooritamist on teie ühtne Office Mac 2019 Standardi litsents saadaval Maci installimiseks elektroonilise tarkvara allalaadimisena (ESD).
 • Wiresoft Shopist ostetud Microsoft Office Mac 2019 standardlitsents on üksiklitsents, mis oli algselt osa hulgilitsentsist.
 • Saate Wiresoftilt kõigi saadaolevate Microsoft Office'i litsentside jaoks ainult ühe tarkvaratoote, mis on mõeldud ainult teile kasutamiseks.
 • Esimese kasutaja poolt algselt installitud tarkvara Wiresoftile müümisel kustutati, nii et vastav Office'i litsents on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft kontrollis enne müüki üksikasjalikult kõiki selliseid eelmistest hulgilitsentsidest pärit individuaalseid litsentse nende absoluutse kasutatavuse osas.
 • Tõsise tarkvara jaemüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida saab kasutada ainult piirangutega.
 • Iga Wiresoftilt litsentsi ostmisega võite olla täiesti kindel, et ostate Microsofti originaaltoote – see vastab kõigile juriidilistele nõuetele.
 Kui teil on Microsoft Office Mac 2019 standardlitsentsi ostmise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel. 
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
04.10.2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

10.02.2020

Office läuft nicht nach Installation.

Bitte um Rückruf 01603601627. danke

19.01.2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud