Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10015
 • 021-10609
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
89,90 € * 98,90 € * (9,1% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Office 2019 for macOs on Microsofti tõestatud tarkvara uusim versioon produktiivseks tööks - võimsad ja mitmekülgsed programmid nii tekstide, keeruliste arvutuste kui ka eluliste esitluste loomiseks ja kujundamiseks ning nende turvaliseks edastamiseks nii sisemiselt töötajatega kui ka väliselt äripartneritega.  Standard Edition Office 2019 for Mac pakub laia valikut kasutajasõbralikke funktsioone ja funktsioone, et tõhusalt täita kõiki tüüpilisi ülesandeid igapäevases kontorielus. Kasutage Wordi ulatuslikke tööriistu, et luua professionaalselt tekste, koostage Exceliga sisukaid tabeleid ja kasutage PowerPointi koos selle paljude võimalustega tulemuste illustreerimiseks ja esitlemiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - tõestatud tarkvara Business kasutajatele

Office 2019 for macOs on uusim versioon järeleproovitud Microsoft tarkvarast produktiivseks tööks - võimsad ja mitmekülgsed programmid tekstide, keeruliste arvutuste ja selgete esitluste loomiseks ja kujundamiseks ning nende turvaliseks edastamiseks nii sisemiselt töötajatega kui ka väliselt äripartneritega.

Selleks pakub Standard Edition of Office 2019 for Mac laia valikut kasutajasõbralikke funktsioone ja funktsioone, et tõhusalt täita kõiki tüüpilisi ülesandeid igapäevases kontorielus.

Kasutage Word ulatuslikke tööriistu professionaalse teksti loomiseks, looge sisukaid tabeleid Excel abil ja kasutage PowerPoint koos selle paljude võimalustega oma tulemuste illustreerimiseks ja esitlemiseks.

Programmis Office for Mac on eriti praktiline vabakäefunktsioon saadaval ka nendes kolmes programmis. See võimaldab sisestada diagrammid ja valemid otse dokumenti kas tahvelarvuti pliiatsiga või hiire või sõrmega.

Optimeeritud ligipääsetavuse kontroll - saadaval Word, Excel, PowerPoint ja OneNote'is - hõlbustab dokumentide arusaadavust kõigile asjaosalistele praktiliste soovituste abil ja parandab seega koostööd. Ja oma isikliku digitaalse märkmiku OneNote abil saate oma ideed kohe kirja panna, et neid saaksite kasutada otse asjaomastes programmides.

Lisaks sellele korraldate Outlook abil veelgi tõhusamalt igapäevase e-posti hulga haldamist, et suhelda oma äripartnerite ja kolleegidega kiiremini ja paremini.

Tõestatud funktsioonid, nagu andmekaotuse vältimine, kaitsevad oluliste andmete kadumise eest, mida täiendavad põhjalikud turvasätted, mis võimaldavad määrata dokumentidele individuaalsed juurdepääsuõigused ja järgida kehtivaid ELi andmekaitse-eeskirju.

Ostes praeguse Office paketi Standard edition 2019 for Mac, saate seega kõik, mida vajate ühest allikast professionaalseks, ühiseks tööks dokumentidega ning nende vahetamiseks - eriti aadressil Cloud. Kõik lisatud Office programmid on saadaval ka Office veebirakendustena mobiilikasutuseks iPhone'i kaudu.

Office Mac 2019 Standard Edition on saadaval ainult Standard teenusepakkujatelt mahulitsentsilepingu raames - Wiresoft tarkvarapoes saab seda osta ka eriti soodsa üksiklitsentsina! Järgnevas üksikasjalikus ülevaates kirjeldatakse kõiki eeliseid, mida saate, kui ostate Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Veelgi ulatuslikum kasutajasõbralikkus Office Mac 2019'is Standard

Väljaandes Standard ei avalda 2019 Office Suite for macOS muljet mitte ainult uute programmifunktsioonidega, vaid ka varasemate tuttavate funktsioonide optimeerimisega, mis aitavad kaasa veelgi suuremale User-sõbralikkusele. Juurdepääsetavus on Office 2019 for Mac'i puhul esmatähtis - nii kasutaja kui ka dokumentide adressaatide ja koostööpartnerite jaoks.

Kasutajana Office Standard 2019 for Mac, saate ise kasu lisavõimalustest, mis on teile kättesaadavad näiteks jaotises "Kasutamise lihtsus": Nende hulka kuuluvad ka helisignaalide valikud, mille suur valik helide all on "Tagasiside andmine heliga". Word in Office Mac 2019 pakub ka diskreetsemaid taustu tumedate teemade Dark Grey ja Black abil, mis võimaldavad veelgi keskendunumalt töötada, ning tekstist kõneks funktsiooni, et lasta endale töö või liikumise ajal sisu valjusti ette lugeda.

Nagu juba mainitud, pakub vabakäsitööriist Word, Excel ja PowerPoint terve rida võimalusi jooniste ja visandite vabakäeliselt ja mitmevärviliselt, sealhulgas erinevate efektidega, otse dokumenti sisestamiseks - sõltuvalt lõppseadmest pliiatsiga (tahvelarvuti), sõrmega (puuteekraan) või isegi hiirega (lauaarvuti). See võimaldab teil luua sisukaid skeeme ja valemeid, mis väljendavad täiuslikult teie enda ideid.

Et suurendada oma dokumentide loetavust töötajate ja väliste adressaatide jaoks, on kõikides programmides olemas ligipääsetavuse optimeerimise funktsioonid. Lisaks rahvusvaheliselt kehtivate standardite toetamisele sisaldab see ka praktilisi soovitusi projekteerimiseks. Kui klõpsate vahekaardil "Check accessibility", näitab vastav programm teile nimekirja vigadest ja hoiatustest ning nõuandeid ja soovitusi nende parandamiseks või kõrvaldamiseks. Kui saadate Outlook kaudu rahvusvahelistele adressaatidele, saate muu hulgas ajavööndi kuvamise abil teada, kas nad on hetkel kohal.

Selleks, et muuta mitme töötaja ühine dokumentide ja failide töötlemine kättesaadavamaks, on Microsoft Cloud -Service OneDrive saadaval Office 2019 for Mac; see võimaldab samaaegset juurdepääsu andmetele, sealhulgas nende ajakohastamist reaalajas kõikjalt. Põhjalikud juurdepääsu- ja muutmisõigused tagavad, et isegi kriitilisi andmeid ja teavet saab turvaliselt vahetada aadressil Cloud.

Ülevaade muudest uutest funktsioonidest Office programmide 2019 Macile

Programmis Office Mac 2019 Standard on lisaks juba mainitud optimeerimistele ka mitmed uued funktsioonid programmides Word, Excel, PowerPoint ja Outlook:

 • Word 2019 lihtsustab teksti koostamist mitmete praktiliste vahenditega, näiteks funktsiooniga "Kontrolli", mis võimaldab võõrsõnu või võõrkeelseid väljendeid kohe otsida, ilma et kasutaja peaks avama brauseriakent. Samuti saavad nad teemade uurimiseks kasutada uurimisfunktsiooni; selleks on saadaval ka Microsoft Academic Search. See hõlbustab ka korrektset tsiteerimist.
 • Excel 2019 pakub nüüd ka reaalajas koostööd, millega User saab sünkroonselt töötada lauddokumentide kallal. Lisaks on saadaval uued illustreerimisvõimalused kaardi ja trummeldiagrammide kujul. Samuti pakub Excel nüüd nii PowerPivot kui ka PowerQuery laiendusi. Uus on ka Andmekaitsesüsteemi integreerimine Excel, et leida konfidentsiaalseid andmeid, näiteks krediitkaardi numbreid jms, samuti tekstide ühendamine.
 • PowerPoint 2019 pakub uusi visuaalseid efekte esitluste animeerimiseks: Suumid ja morfoloogilised üleminekud suurendavad slaidide jada dünaamikat. Lisaks on illustreerimiseks saadaval uued ikoonid, SVG-vektorfailid ja 3D-mudelid, mida saab ka redigeerida. Tekstikatkete esiletõstmiseks saab kasutada ka PowerPoint veebilehelt Word varem tuntud esiletõstjat.
 • Outlook 2019 sisaldab uusi praktilisi funktsioone e-kirjade haldamiseks: Nende hulka kuulub intelligentne vahend, mis sorteerib e-kirjad automaatselt vastavalt nende tähtsusele ja asjakohasusele ning tänu tekstist kõneks funktsiooni abil saab neid ka ette lugeda, mis on eriti praktiline iPhone'i kaudu kasutades. Lisaks tagab tõestatud andmekaotuse kaitse (DLP), et kriitilised andmed on kaitstud volitamata isikute juurdepääsu eest.

Täiendavad eksklusiivsed funktsioonid Office Mac 2019 Standard

Office Standard Edition for Mac 2019 ostjad saavad lisaks juba mainitud funktsioonidele juurdepääsu mitmetele lisafunktsioonidele, mis muudavad halduse või kontrolli lihtsamaks eelkõige administraatorite jaoks, pakkudes samal ajal ka suuremat turvalisust.

Volume Licence Key - VLK - aktiveerimiseks Office Mac 2019 Standard

Kuna Office 2019 Standard väljaanne on saadaval peamiselt mahulitsentsina suurematele ettevõtetele, pakub mahulitsents Key administraatoritele vahendit, mis lihtsustab MS Office automatiseeritud aktiveerimist ja haldamist.

Grupipoliitika - koos suunistega kõrgema turvalisuse tagamiseks

Niinimetatud grupipoliitika objekt - GPO - pakub administraatoritele tõhusaid grupipoliitikaid, mida saab kasutada Office 2019 for Mac'i turvamiseks ADMX-mallide kaudu, sealhulgas uuenduste ja dokumentide makrode kontrollimiseks, et tagada tugevam turvalisus.

Kasutades Office Mac 2019 Standard koos terminaliga Services / Remote Desktop Services

Office Mac 2019 Standard väljaanne sisaldab võimalust kasutada kõiki rakendusi terminali või Remote-Desktop-Server kaudu, mis võimaldab seda teha ka vanemate Macide puhul.

Telemetria rakendus

Telemetria rakendus, mis on Macis vaikimisi sisse lülitatud aadressilOffice Standard 2019, on kasutajakogemuse parandamise vahend. Telemetria edastab tehnilisi andmeid (telemeetriaandmed) kasutatava operatsioonisüsteemi kohta aadressile Microsoft.

Kontrolli ajakohastamine Office

Värskenduskontroll pakub erinevaid aktiveerimisvõimalusi nii funktsioonide või funktsioonide uuenduste kui ka turvalisuse seisukohalt oluliste kvaliteedivärskenduste (parandused ja kiirkinnitused) puhul: Vähemtähtsad funktsioonide uuendused võib näiteks ignoreerida, samas kui olulisi uuendusi võib edasi lükata kuni 5 nädalat.

Üldised süsteeminõuded Microsoft Office Mac 2019 jaoks Mac 2019 Standard

Allpool loetletud süsteeminõuded kehtivad nii MS Office Mac 2019 Standard kui ka kõigi teiste Mac'i versioonide puhul; lisaks võivad kehtida ka lisanõuded.

 • Operatsioonisüsteem: versioon kolmest viimasest ja kõige uuemast macOS-operatsioonisüsteemist (Big Sur, Catalina, Mojave või High Sierra) 
 • Protsessor: Intel
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi HFS+ (macOS Extended) või APFS formaadis
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 800 pikslit

Mida peaksin silmas pidama, kui paigaldan Office Mac 2019 Standard?

Kuna Apple toetab alates macOS 10.5-st standardina 64-bitist versiooni, on soovitatav kasutada seda versiooni. Tarkvara Office paigaldatakse ainult Click2Run paigaldusprogrammiga ("click-and-lose fail").

Millised on Microsoft Office Mac 2019 Standardi litsentsitingimused?

Standard väljaanne Microsoft Office Mac 2019 on litsentseeritud konkreetsele lõppseadmele - Desktop-PC, sülearvuti jne. See hõlmab ka koopia paigaldamist võrguserverisse, et kasutada seda Remote või Virtual Desktop Infrastructure (VDI) kaudu, kusjuures lõppseadmele on antud selleks litsents. Eelduseks on vastava tarkvara Microsoft paigaldamine.

Microsoft Office Osta Mac 2019 Standard soodsalt Wiresoft tarkvarapoest

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac - tavaliselt on see saadaval ainult mahulitsentsina - on saadaval ka üksiklitsentsina aadressil Wiresoft ja eriti madala hinnaga - sealhulgas nende eeliste eest:

 • Kohe pärast makse sooritamist on teie üksiklitsents Office Mac 2019 Standard saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kujul, et seda saaksite paigaldada oma Mac'ile.
 • Microsoft Office Mac 2019 Standard poest Wiresoft ostetud litsents on üksiklitsents, mis oli algselt osa mahulitsentsist.
 • Sellisel juhul saate te Wiresoft kõik olemasolevad Microsoft Office litsentsid ainult tarkvara, mis on mõeldud ainult teie endi kasutamiseks.
 • Esimese kasutaja algselt paigaldatud tarkvara kustutati müügi käigus aadressile Wiresoft, nii et vastav Office litsents on taas 100% vaba ja kasutatav.
 • Kõik sellised varasematest mahulitsentsidest pärinevad üksiklitsentsid on enne müüki põhjalikult kontrollitud nende täieliku kasutatavuse osas Wiresoft.
 • Tõsise tarkvara edasimüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida saab kasutada ainult piirangutega.
 • Iga litsentside ostu puhul aadressilt Wiresoft võite olla täiesti kindel, et ostate originaaltoote Microsoft, mis vastab kõigile seaduslikele nõuetele.
Kui teil on küsimusi Microsoft Office Mac 2019 Standard litsentsi ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.
Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
03.03.2021

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

04.10.2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

19.01.2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad