Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise on kõige põhjalikum uus versioon usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist Microsoft, mis pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele kõiki andmebaasi-, analüüsi- ja...
11 708,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja...
3 054,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone,...
764,90 € *

Mõlemad versioonid SQL Server 2022 Standard ja SQL Server 2022 Enterprise on Wiresofti tarkvarapoes saadaval pärast ametlikku müügikuupäeva kasutatud tarkvarana - ja te saate kohe kasu nende madalamast hinnast võrreldes vastavate saadaval olevate uute kaupadega.

Järgnev ülevaade tutvustab SQL Serveri 2022 kõige olulisemaid funktsioone ning Standard ja Enterprise Editioni erinevusi. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust ühega meie töötajatest.

SQL Server 2022 Standardi ja Enterprise'i olulised funktsioonid

SQL Serveri 2022 versiooni kõige olulisemate funktsioonide hulka kuuluvad taas sellised kesksed funktsioonid nagu kõrgelt skaleeritavad pilveteenused ning Microsofti andmete krüpteerimise tehnoloogia Always Encrypted, lisaks andmete klastrimise võimalusele. SQL Server 2022s laiendab eelkõige Big Data klastrite kasutamine suurte andmemahtude analüüsi ja töötlemise võimalusi ja kasutusvaldkondi, näiteks otsingupäringute aruka töötlemise ja konteinerite kasutamise kaudu kõigis olulistes protsessides.

SQL Server 2022 pakub ka kõrgetasemelist andmekaitset turvalisuse osas, kasutades selliseid funktsioone nagu andmebaasi kiirendatud taastamine ja andmete klassifitseerimine usaldusväärse jälgimise ajal. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikumat teavet üksikute funktsionaalsete valdkondade kohta.

Big Data Cluster - Osta SQL Server 2022

SQL Server 2022 pakub kõiki eeldusi võimsaks suurandmete haldamiseks, mis on hädavajalik suurte andmemahtude analüüsimisel ja töötlemisel. Selleks sisaldab see versioon taas võimsaid vahendeid andmete kiireks töötlemiseks ja käitlemiseks, et teha need ettevõtetele kättesaadavaks erinevate rakenduste jaoks. Lisaks arukale päringutöötlusele hõlmab see ka võimalust viia suurte andmete töökoormused SQL Serverisse, selle asemel et neid näiteks Hadoopi-põhistel platvormidel lokaalselt hallata. Lisaks pakuvad SQL Server 2022 Standard ja Enterprise järgmisi funktsioone:

 • Sisseehitatud ühendused ning SQL Server PolyBase, et teha päringuid välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, samuti Azure Data Lake, kui see on kohaldatav, ilma et peaks andmeid kõigepealt füüsiliselt liigutama või replitseerima
 • SQL Serveri, Sparki ja HDFSi konteinerite skaleeritavate klastrite kasutuselevõtt Kubernetesiga paralleelseks päringute tegemiseks ning andmete kirjutamiseks ja töötlemiseks Transact-SQLiga
 • Tehisintellekti ja masinõppe ülesannete käivitamine HDFS-i salvestusparkides
 • Rakenduste kasutuselevõtt konteineritena ja rakenduste kasutuselevõtt veebiteenuste kujul
 • Skaalutavat HDFS-i salvestusparki Data Lake saab kasutada nii andmete salvestamiseks kui ka erinevatest välisallikatest pärit andmete ühendamiseks
 • Andmemarti saab kasutada suurte andmeklastrite horisontaalseks skaleerimiseks, parandades andmeanalüüsi tulemuslikkust
 • Lisaks AI-vahendite ning Sparki kasutamine koos R, Pythoni, Scala ja Java'ga

SQL Serveri 2022 usaldusväärne jõudlus

SQL Server 2022 pakub nii päringute töötlemiseks kui ka muudeks olulisteks toiminguteks tavapärast suurt skaleeritavust ja usaldusväärset jõudlust, mille tagab kõrge kättesaadavus - sealhulgas Server Core'i tugi, varundusserverid katastroofide taastamiseks ja Always On varundusklastri instantsid täiustatud andmebaasi taastamiseks, sealhulgas krüpteeritud varundamine.

Suurte objektide binääride jaoks on jõudluse optimeerimiseks saadaval ka sellised funktsioonid nagu columnstore ja mälusisene andmebaas koos mälusisese OLTP1-ga, hübriidpuhvripool ja püsiv mälu, eriti kriitiliste töökoormuste puhul; SQL Server 2022 toetab partitsioneeritud tabelite ja mitme failivoo konteineri paralleelset töötlemist kuni 50 instantsiga, kasutades selliseid funktsioone nagu stretch database, tabelite ja indeksite partitsioneerimine ja andmete tihendamine.

Parem turvalisus - Osta SQL Server 2022

Turvalisuse aspekt mängib relatsioonilise andmebaasisüsteemi puhul endiselt olulist rolli nii töötlemisel kui ka eriti suurte andmemahtude kättesaadavuse tagamisel, et vältida volitamata juurdepääsu neile. SQL Serveri 2022 funktsioon Always Encrypted on tõhus funktsioon, mis kaitseb tundlikke andmeid turvaliste enklaavide abil ja toetab ka tüüpiliste protsesside turvalist täitmist.

Turvalise andmebaasi veergusid saab kasutada kliendirakenduste usalduspiiride määratlemiseks serveri poolel nii, et ei SQL Server ega teised andmebaasid ega süsteemiadministraator ei saa neile ligi. Operatsioone, mis nõuavad konfidentsiaalsete andmete kasutamist lihtkirjas, saab seega turvalisemalt teostada.

Muud turvaelemendid hõlmavad läbipaistvat andmebaasi krüpteerimist koos laiendatava võtmehaldusega, samuti rea tasandi turvalisust ja dünaamilist andmete maskeerimist, lisaks kohandatud rollide haldamisele.

SQL Server 2022 Enterprise Editioni eksklusiivsed funktsioonid ja omadused

Võrreldes SQL Serveri 2022 Standard Editioniga pakub Enterprise Edition märkimisväärset eelist nii funktsioonide skaleeritavuse kui ka suurte andmete töötlemiseks vajalike lisafunktsioonide osas.

Skaleeritavus ja kõrge kättesaadavus

SQL Server 2022 Enterprise peaks skaleeritavuse osas pakkuma maksimaalselt operatsioonisüsteemi või RAM-i ja SQL Serveri andmebaasimootorit ühe instantsi või funktsiooni kohta, mille maksimaalne relatsioonilise andmebaasi suurus on siiani 524 PB:

 • Analüüsiteenused
 • Aruandlusteenused
 • Puhvervaru Põhimälu
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu
 • Mälu optimeeritud andmemaht

Skaalumine on võimalik nii rühmitatud kui ka rühmitamata veergude indeksite, mälusisese OLTP, mälu optimeeritud tempdb metaandmete ja püsiva mälu toe, Stretch Database ja Service Broker, mis on raamistik sõnumite saatmiseks andmebaasides ja andmebaaside vahel ning asünkroonse suhtlusega väga skaleeruvate rakenduste arendamiseks. Skaalumine on võimalik ka tabeli ja indeksi partitsioneerimise, reavahe salvestamise partiirežiimi, tabeli muutujate hilinenud koostamise ja kasutaja poolt määratletud skalaarfunktsioonide inlineerimise abil.

SQL Server 2022 Enterprise'i kõrge kättesaadavuse funktsioonide hulka kuuluvad Server Core'i tugi, kiire online lehe ja failide taastamine, andmebaasi peegeldamine ja varukoopiate tihendamine. Always On failover klastriinstantside ning Always On kättesaadavuse ja põhiliste kättesaadavusgruppide abil saab säilitada mitu sekundaarset andmebaasi ilma ühise salvestusruumita. Lisaks saab salvestusruumi lisada süsteemi töötamise ajal.

Rohkem eksklusiivseid funktsioone - Osta SQL Server 2022 Enterprise

Lisaks suuremale skaleeritavusele on SQL Server 2022 Enterprise Editionis saadaval järgmised peamised jõudlust suurendavad funktsioonid:

 • Intelligentne päringute töötlemine (IQP) viitab optimeeritud protsesside kogumile, mis on mõeldud päringute kiireks töötlemiseks suurtes andmekogumites. Näiteks funktsioon APPROX_COUNT_DISTINCT(expression) võib suurte Big Data tabelite puhul anda oluliselt kiiremaid tulemusi; samas kui tabeli muutuja edasilükatud koostamine kasutab tabeli muutuja tegelikku ridade arvu, mitte vaikimisi väärtust 1, et saavutada parem jõudlus. Lisaks sellele sisaldab Scalar UDF Inlining kasutajamääratletud funktsioonide kõnesid põhiküsimustesse ja Batch Mode on Rowstore (BMOR) võib vähendada protsessori kasutamist.
 • Intelligentne jõudlus viitab mitmetele parandustele andmebaasioperatsioonide täitmise kiiruses.
 • Lightweight Query Profiling Infrastructure'i vaikimisi aktiveerimine võimaldab kiiresti saada teavet ridade arvu ja I/O kasutuse kohta
 • Kiirendatud andmebaasi taastamine (Accelerated Database Recovery, ADR) tagab kiirema andmebaasi taastamise, nt pärast taaskäivitamist, või kiirendatud tagasipööramise pikaajaliste tehingute puhul.
 • Big Data Cluster (BDC) SQL Server 2022-s on Linuxil põhinev konteineriklaster Kubernetes'is või Azure Kubernetes Services'is (AKS), mis koosneb SQL Serverist ja Apache Sparkist, mille salvestusruum on Hadoopi jaotatud failisüsteemis (HDFS), kasutades erinevaid salvestusruumide pakkujaid.
 • Turvalised enklaavid võimaldavad krüpteeritud andmeid töödelda tavatekstina eraldatud mustas kastis andmebaasiserveris.
 • Funktsioon Andmebaasi hetkeseisu loob andmebaasi hetkeseisu, näiteks selle oleku dokumenteerimiseks; Viimase päringuplaani statistika annab samuti ülevaate jooksvatest päringutest.

SQL Server 2022 Standard ja Enterprise versioonide litsentsimine

SQL Serveri 2022 versiooni litsentsimine toimub eeldatavasti taas vastavalt Microsofti litsentside haldamise tavapärastele sätetele: Standard Editioni puhul on võimalik valida tuumapõhise litsentsimise ja serverilitsentsi ning kasutajate või lõppseadmete kliendilitsentsi kombinatsiooni vahel; Enterprise Editioni saab litsentseerida ainult tuumapõhiselt. Need reeglid kehtivad ka SQL Server 2022 kasutatud tarkvara ostmisel.

 • SQL Serveri 2022 tuumapõhise litsentsimise korral tuleb osta SQL Serveri tuumalitsents iga VM-i või konteineri virtuaalse protsessori jaoks. Microsoft kehtestab alati vähemalt 4 tuumalitsentsi VM/konteineri kohta.
 • Seega võetakse lisaks füüsiliselt kättesaadavate tuumaprotsessorite arvule arvesse ka virtuaalserverite arvu.
 • Üks SQL Server 2022 litsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku.

Lisaks sellele kehtivad serveri võimsuse arvutamise kohta täiendavad eeskirjad, mille saate teada Wiresofti töötajalt e-posti teel või otse vestluses või telefoni teel.

 • SQL Server 2022 Standardi litsentseerimisel serverilitsentsi ja kliendilitsentsi kombinatsiooniga peab iga SQL Serverile juurdepääsu omav kasutaja või lõppseade olema lisaks serverilitsentsile varustatud ka oma CAL-iga.

Klientide juurdepääsu litsentsid kasutajatele või lõppseadmetele SQL Server 2022 jaoks on saadaval ka Wiresofti kasutatud tarkvarana.

Ostke SQL Server 2022 väljaanded Standard ja Enterprise kasutatud tarkvarana Wiresoftist

SQL Server 2022 kaks uut versiooni - Standard ja Enterprise - on Wiresoftist saadaval kasutatud tarkvarana soodsate hindadega alates ametlikust väljaandmisest. Te saate nendest eelistest kasu:

 • Microsoft SQL Server 2022 Editioni kui kasutatud tarkvara kaubastamine ja kasutamine on seaduslik, sest see on seadusega lubatud.
 • Ostes Wiresoftilt kasutatud litsentsi, omandate seega seadusliku ja originaalse Microsoft SQL Server 2022 toote.
 • See toode on varustatud kehtiva litsentsivõtmega - see ei ole SQL Server 2022 testversioon, mida saab kasutada piiratud aja jooksul.
 • SQL Server 2022 Editioni märgistus Microsoft "kasutatud tarkvarana" ei tähenda samuti, et tarkvara funktsionaalsus on piiratud.
 • Wiresoft on enne edasimüüki testinud SQL Server 2022 Edition Standard ja Enterprise kasutatud tarkvara täieliku kasutatavuse osas.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft SQL Server 2022 Editioni või Client Accessi litsentseerimise kohta, võtke meiega ühendust vestluse, telefoni või e-posti teel.