Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise on kõige põhjalikum uus versioon usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist Microsoft, mis pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele kõiki andmebaasi-, analüüsi- ja...
9 485,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja...
2 475,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone,...
620,90 € *

Avasta Microsoft SQL Server 2022: andmete haldamise uus määratlus

SQL Server 2022 tutvustus

Microsoft SQL Server 2022 on väljakujunenud andmebaasiplatvormi uusim laiendus, mis seab kaasaegsete organisatsioonide jaoks uued standardid jõudluse, turvalisuse ja analüüsi osas. See täiustatud RDBMS (Relational Database Management System) integreerub sujuvalt Azure'iga, pakub paremat jõudlust ja kättesaadavust ning suurendab andmeoperatsioonide tõhusust.

Mis on uut SQL Server 2022s?

SQL Server 2022 on varustatud paljude uute funktsioonidega, mis lihtsustavad andmete töötlemist ja analüüsimist hübriid- ja mitmepilvemaailmas.

SQL Server 2022 peamised funktsioonid

Täiustatud Azure'i integratsioon

SQL Server 2022 laiendab Azure'i integratsiooni, pakkudes paremat sünkroniseerimist ja lihtsamat andmete liikumist kohapealsete serverite ja pilve vahel.

Haldatud instantsi link

Funktsioon Managed Instance Link võimaldab kasutajatel ühendada oma kohapealsed andmebaasid Azure SQL Managed Instance'iga, võimaldades sujuvat pilveintegratsiooni ja katastroofide taastamist.

Parem jõudlus ja kättesaadavus

SQL Server 2022 tutvustab uusi funktsioone, mille eesmärk on parandada kättesaadavust ja optimeerida kriitiliste töökoormuste jõudlust.

Intelligentne päringute töötlemine

Intelligentse päringute töötlemise abil pakub SQL Server 2022 täiustatud päringute töötlemist, mis vähendab märkimisväärselt täitmisaega.

Turvalisuse uuendused

Andmekaitse ja nõuetele vastavus on prioriteediks ning SQL Server 2022 pakub täiustatud turvafunktsioone, mis aitavad organisatsioonidel oma andmeid kaitsta.

Ledger-tehnoloogia

Üks märkimisväärsemaid uuendusi on sisseehitatud ledger-tehnoloogia kasutuselevõtt, mis võimaldab tagada andmete muutumatuse ja läbipaistvuse andmebaasis.

SQL Server 2022 kasutamine ettevõtetes

Tööstuse juhtiv andmeanalüüs

SQL Server 2022 seab uued standardid andmeanalüüsi valdkonnas, kuna suurandmete klastrite integreerimine võimaldab organisatsioonidel saada ülevaateid mis tahes andmeallikatest.

Synapse Link

Synapse Link võimaldab kasutajatel teostada reaalajas analüütikat ilma andmete liigutamiseta, mis muudab revolutsiooniliselt operatiiv- ja analüütiliste töökoormuste analüüsi.

Rakenduse moderniseerimine

SQL Server 2022 abil saavad arendajad ja IT-spetsialistid moderniseerida rakendusi, kasutades uusimaid vahendeid ja raamistikke, et edendada innovatsiooni ja vastata muutuvatele ärivajadustele.

Konteinerite tugi

Konteinerite täiustatud tugi võimaldab SQL Server 2022-l töötada erinevates keskkondades, alates arendajate sülearvutitest kuni suurte Kubernetes-klastriteni.

Microsoft SQL Server 2022 pakub platvormi, mis on valmis andmehalduse tulevikuks. Tänu läbimurdeliste tehnoloogiate kasutuselevõtule ja olemasolevate võimaluste täiustamisele on see ideaalne lahendus organisatsioonidele, kes soovivad oma andmehaldust moderniseerida ja panna aluse tulevasele kasvule. See kategooria tekst annab teile põhjaliku ülevaate sellest, mida SQL Server 2022 teie organisatsiooni jaoks teha saab.

Kategooriad