Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

398,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2016 standardversioon Windows Exchange Server 2016 pakub...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 standardversioon

Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumsideplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata e-kirju ja kontakte ning kohtumisi ja ülesandeid; see on Windows 10 serveriversioon. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ja asutused eelkõige saavad palju praktilisi funktsioone, kõrge mastaapsuse ja pilv funktsioone standard väljaanne, mis toetavad koostööd meeskondade paindlik, kohapeal eraldi kasutamise ohverdamata turvalisus.

Exchange Server 2016 standardväljaanne toetab kuni 5 postkasti andmebaasi serveri kohta ja pakub optimeeritud serveriarhitektuuri, vähendades serveri rollid kahele: postkast ja Edge Transport. Serveritarkvara on seega ettevõtetes asendamatu komponent tööprotsesside juhtimiseks ja administreerimiseks ning vajalikuks infovahetuseks. Suure jõudlusega sidesüsteemi toimib sisemise ja välise liidese, kus ta usaldusväärselt ühendab töötajate ja osakondade üle asukohad ja seega muudab tervikliku panuse tõhususe suurendamine tööprotsesse: Mitte ainult e-kirju, kontakte ja kohtumisi saab hallata tsentraalselt kui samuti selgelt arhiveeritav ja hõlpsasti otsitav – integreeritud õiguste haldus võimaldab töötajatel ka diferentseeritud individuaalset juurdepääsu andmetele ja sisule; Microsoft Exchange Server 2016 Standard omab seega kõrget kontrolli ja samal ajal ka kõrget läbipaistvust.

Wiresoftis on Exchange Server 2016 standardväljaanne saadaval kasutatud tarkvarana uute kaupadega võrreldes soodsama ja madalama hinnaga – kui neid veel sellisena pakutakse. Kasutatud tarkvara on eriti atraktiivne ka väiksematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad kulusid kokku hoida ja otsivad ökonoomset viisi võimsa tarkvara kasutamiseks, nagu näiteks Exchange 2016 Standard . Sest isegi kasutatud tarkvarana pakub Exchange 2016 Standard väljaandele tüüpilist skaleeritavust, jõudlust ja turvalisust, kuna seda saab täiel määral kasutada.

Exchange Server 2016 Standardi kui kasutatud tarkvara puhul toimub litsentsimine vastavalt Microsofti litsentsihalduse sätetele. Iga Exchange'i serveri jaoks tuleb osta eraldi standardlitsents, samuti kliendi juurdepääsulitsentsid . Üksikasjalikku teavet Exchange Server 2016 Standardi optimaalse litsentsimise ning kaasatud optimeerimiste ja uute funktsioonide kohta leiate järgmisest jaotisest.

Microsoft Exchange Server 2016 eelised lühidalt

Lisaks olemasolevate funktsioonide edasiarendustele pakub Windows Serveri versioon 2016 Standard mitmeid olulisi uuendusi. Esimene asi on siin serveri arhitektuuri optimeerimine, vähendades serverirollide arvu kahele: postkast ja servatransport – sellest lähemalt allpool. Samuti on lihtsustatud otsingute skaleerimist ja täiustatud pilveteenuste tuge. Muud funktsioonid on:

Hübriidpilve tugi

Exchange Server 2016 Standard toetab nüüd ka hübriidstsenaariume, postkastid võivad asuda kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka pilvelaiendustena Exchange Online'i arhiveerimise ja Azure'i õiguste halduse kaudu.

Outlook veebis

Vanemates versioonides tuntud kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App", on Exchange Serveri veebipõhise juurdepääsu uus nimi nüüd "Outlook veebis". Põhjus on selles, et Microsoft on selle funktsiooni põhjalikult läbi vaadanud ja optimeerinud: Outlooki saab seetõttu kasutada ka ilma Outlooki rakendust installimata nutitelefoni või tahvelarvutisse Androidi või iOS-i all. Uus pühkimisfunktsioon muudab konkreetselt saatjalt tulevate kirjade korraldamise lihtsamaks: neid saab säilitada teatud arvu päevi või salvestatakse ainult viimane kiri.

Outlooki veebis saab suuremate piiranguteta kasutada ka Safari, Firefoxi või Google Chrome'iga Microsofti brauserite Edge ja Internet Explorer 11 asemel.

Täiustatud koostöö pilves Outlooki kaudu

Rakenduses Outlook 2016 või Outlook on the Web saab SharePoint 2016-sse salvestatud faile nüüd lisada ka meili lingina, mitte ainult manuse kujul, nagu varem tehti. Asjaomane adressaat saab siiski avada lingitud faili nagu manuse oma arvutis. Serveritevahelise autentimise standardprotokoll on OAuth (avatud autoriseerimine). Juurdepääsuõigusi failidele saab individuaalselt reguleerida ja automaatselt aktiveerida.

eDiscovery optimeeritud otsingu jaoks

Exchange Server 2016-s on muudetud eDiscovery otsinguarhitektuuri – see töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraalselt, otsides samal ajal mitmest serverist, mis annab kiiremad tulemused. Otsingutermini sisestamisel Outlooki või Outlooki veebis kuvatakse soovitused postkastis või kontaktides kõige sagedamini kasutatavate e-kirjade ja varasemate otsingute põhjal. Teabe leidmise hõlbustamiseks on saadaval ka kontekstipõhised filtrid kuupäevavahemiku ja seotud saatjate jaoks. Outlooki veebis saate otsida nii enda kui ka teiste inimeste kalendritest.

Uued kalendrifunktsioonid

Lisaks uuele välimusele on kalender saanud ka uusi funktsioone, nagu kalendrisündmuste e-kirjade meeldetuletused ja võimalus soovitada kohtumiskutsete jaoks alternatiivset aega.

Microsoft Exchange Server 2016 Standardi muu teenuste ulatus

Suurim erinevus Exchange Server 2016 ja Enterprise standardversiooni vahel on väiksem toetatud postkastide andmebaaside arv, maksimaalselt 5.

Standardväljaandes EI OLE SAADAVAL DLP (Data Loss Prevention) funktsioonid, piiramatu arvu virtuaalmasinate või 2 Hyper-V konteineri tugi, samuti funktsioonid Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines ja OneDrive Business.

Tehniline teave Exchange Server 2016 Standardi kohta

Allpool on teavet Exchange Server 2016 toetatavate stsenaariumide, arhitektuuri ning minimaalsete riist- ja tarkvaranõuete kohta, et tagada Exchange 2016 tarkvara optimaalne töö.

Serveri arhitektuur – muudatused võrreldes eelmise versiooniga

Exchange Server 2016 olulisemad muudatused võrreldes eelmise versiooniga on järgmised:

 • Serverirollide vähendamine kahele: Exchange 2016 nüüd 1. omab "postkasti" rolli, millel on põhifunktsioonid, mis võtab vastu klientide päringuid ja haldab andmebaase; 2. Roll "Edge Transport", mis vastutab täiendava turvalisuse eest e-kirjade edastamisel siseveebi ja Interneti vahel. CAS-i (Client Access Server) roll on eemaldatud.
 • MBX2016 serverile pääseb juurde Load Balanceri kaudu. Klient logib sisse postkastiserverisse kliendi juurdepääsuteenusega ja edastatakse aktiivse andmebaasiga postkastiserverisse. Suhtlemine jätkub protokolli tasemel.
 • Uus standardprotokoll MAPI üle HTTP: Exchange Server 2016 kaudu Outlooki kaudu suhtlemiseks on nüüd standardprotokoll MAPI üle HTTP. See pakub Outlooki ja Exchange'i ühenduste jaoks optimeeritud töökindlust ja stabiilsust ning kuvab ka transpordivigu. Pärast talveunerežiimi, võrguvahetust ja katkenud ühenduste loomist loob Outlook serveriga ühenduse palju kiiremini kui varem, lühikeste katkestuste korral pole uuesti ühendust vaja.
 • Virtualiseerimisõigused võimaldavad standardväljaandes kasutada kahte virtuaalmasinat või kahte Hyper-V konteinerit.
 • Kooseksisteerimise stsenaariumid: Exchange 2016 toetab kooseksisteerimist Exchange Server 2010 SP3 RU11 ja Exchange Server 2013 CU11-ga; Taotlused Exchange 2013 CU11 kliendipääsuserveri kaudu edastatakse Exchange 2016 postkastiserverisse. Kuid Exchange'i vanemaid versioone enam ei toetata.

Exchange Server 2016 Standardi süsteeminõuded

Windows Exchange Server 2016 Standardi installimiseks ja kasutamiseks peavad alltoodud riist- ja tarkvaranõuded olema täidetud. Ühilduva Microsoft Outlooki versiooni installimine on vajalik ka statsionaarseks suhtluseks töölaua kaudu. Täitma peavad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Datacenter või uuem
 • Protsessor: 64-bitine protsessor või AMD64 platvormi toega AMD protsessor
 • Kõvaketas: 30 GB kõvakettaruumi installidraivis; 500 MB ühe installitud sõnumside keelepaketi kohta; 500 MB järjekorra andmebaasi jaoks
 • Postkasti roll: 8 GB
 • Edge Transpordi roll: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1024 x 768 pikslit
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 või uuem versioon
 • Domeenitase ja metsa funktsionaalsustase: Windows Server 2008 R2 või uuem

Microsoft Exchange Server 2016 Standardi litsentsimine

Exchange Server 2016 standardväljaanne vastab väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ja organisatsioonide postkastinõuetele, toetades kuni 5 postkasti andmebaasi; Iga Exchange Server 2016 Standardi töötava eksemplari jaoks on vaja eraldi serverilitsentsi – olenemata sellest, kas Exchange Server töötab operatsioonisüsteemi füüsilises või virtuaalses keskkonnas. Iga Exchange Serveri eksemplar loetakse käivitatuks, kui tarkvara on mällu laaditud või selle käsud on täidetud.

KKK-d Microsoft Exchange Server 2016 Standardi kui kasutatud tarkvara kohta Wiresoftilt

Kasutatud tarkvaraga (nt Exchange Server 2016 Standard Edition) võite olla kindel, et teie ost on seaduslik, nagu ka serverilitsentsi kasutamine, mis pakub samu kasutusvõimalusi kui vastav uus üks ja kasutamata litsentsi - sest tarkvara üldiselt ei vananeb ja funktsionaalsuse ja luba seda kasutada ka ei ole piiratud. Altpoolt leiate vastused kõigile tüüpilistele küsimustele kasutatud Exchange Serveri tarkvara kohta.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara Exchange Server 2016 Standardi jaoks?

Wiresofti tarkvarapoes pakutava kasutatud tarkvara, nagu Exchange Server 2016 Standard , ostsid ettevõtted, kes ostsid selle tarkvara kunagi ise. Levinumad müügi põhjused on see, et litsentse on üleliigne või muudel põhjustel kasutamata või tarkvaraversioon on asendatud teise väljaandega või on kasutatud teist tüüpi ja seda enam ei kasutata. Wiresoft märgib kõik sellised litsentsid kasutatud tarkvaraks, isegi kui neid saab kasutada nagu uut serverilitsentsi.

Kas kasutatud tarkvara, nagu Exchange Server 2016 Standard, pakub ka ostja turvalisust?

Jah: kasutatud tarkvara, nagu Exchange Server 2016 Standard, pakub Wiresofti klientidele uue serveritarkvara ostmisel samu eeliseid: tavapärane ostja turvalisus kohese allalaadimise ja kohese litsentsi aktiveerimise kaudu kaasasoleva piiramatu litsentsivõtme abil.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: kasutatud tarkvara, mida Wiresoft pakub Exchange Server 2016 Standardile , pärineb ettevõtete litsentsivarudest. Kasutatud tarkvaraga kauplemine ja selle kasutamine on allutatud tavapärastele kohtupraktikatele: see on tunnistanud mõlemad seaduslikuks ja seda on ikka ja jälle kinnitanud erinevad kohtulahendid.

Milliseid muid eeliseid on Wiresofti kasutatud tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub suurtele ja väikestele ettevõtetele odavat võimalust olemasolevaid tarkvaravarusid täiendada või värskendada, kuna hind on tunduvalt madalam võrreldava uue kauba hinnast. Wiresofti tarkvarapoest leiate ka Exchange Serveri vanemaid versioone või muud tarkvara, mis pole enam saadaval, mille lisaeelis on see, et on võimalik vältida kallimaid uuendusi. Wiresofti kasutatud tarkvara eeliseks on ka see, et see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile!

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab nii Exchange Server 2016 Standard Editioni kui ka Enterprise Editioni (sh nõutavad kliendi juurdepääsulitsentsid) ja uuemaid programmiversioone. Wiresoftist leiad soodsaid pakkumisi ka paljudele teistele Microsofti programmidele – nt Outlook – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on Exchange Server 2016 Standardi litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud