Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10116
 • 312-04349
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
260,90 € * 288,90 € * (9,69% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
CU versioon Praegune
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Lisainfo Kuni 5 postkasti andmebaasi


Windows Exchange 2016 pakub usaldusväärset sõnumiplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on versioon Server Server Windows 10. Eriti väiksemad või keskmise suurusega ettevõtted ja asutused saavad väljaande puhul kasu paljudest praktilistest funktsioonidest, selle suurest skaleeritavusest ning funktsioonidest, mis toetavad meeskondade koostööd paindlikus, ka lokaalselt iseseisvas kasutuses, ilma turvalisust ohverdamata. Standard Cloud

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition

Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumivahetusplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on Windows 10 serveriversioon. Eriti väikesed või keskmise suurusega ettevõtted ja asutused saavad Standard Editioniga kasu paljudest praktilistest funktsioonidest, selle suurest skaleeritavusest, samuti pilvefunktsioonidest, mis toetavad meeskondade koostööd paindlikus, ka lokaalselt iseseisvas kasutuses, ilma turvalisust ohverdamata.

Exchange Server 2016 standardväljaanne toetab kuni 5 postkasti andmebaasi ühe serveri kohta ja pakub optimeeritud serverite arhitektuuri, vähendades serverite rolle 2-le: postkast ja servertransport. Servertarkvara on seega ettevõtetes tööprotsesside kontrollimiseks ja haldamiseks ning selleks vajaliku teabe vahetamiseks hädavajalik komponent. Võimas kommunikatsioonisüsteem toimib nii sisemise kui ka välise liidesena, ühendades usaldusväärselt töötajaid ja osakondi eri asukohtades ning aidates seega igakülgselt kaasa töövoogude tõhususe suurendamisele: E-kirju, kontakte ja kohtumisi ei saa mitte ainult tsentraalselt hallata, selgelt arhiveerida ja hõlpsasti otsida - integreeritud õiguste haldamine võimaldab ka töötajate individuaalset diferentseeritud juurdepääsu andmetele ja sisule; Microsoft Exchange Server 2016 Standard pakub seega maksimaalset kontrolli ja samal ajal suurt läbipaistvust.

Wiresoftis on Exchange Server 2016 Standard Edition saadaval kasutatud tarkvarana madalama, vähendatud hinnaga võrreldes uue tarkvaraga - kui seda üldse veel sellisena pakutakse. Kasutatud tarkvara on eriti atraktiivne väiksematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad kulusid kokku hoida ja otsivad ökonoomset võimalust kasutada sellist võimsat tarkvara nagu Exchange 2016 Standard. Sest isegi kasutatud tarkvarana pakub Exchange 2016 Standard väljaandele iseloomulikku skaleeritavust, jõudlust ja turvalisust, sest seda saab kasutada tervikuna.

Exchange Server 2016 Standardi kui kasutatud tarkvara puhul toimub litsentsimine vastavalt Microsofti litsentside haldamise sätetele. Iga Exchange'i serveri jaoks tuleb osta eraldi standardlitsents, samuti täiendavad kliendilitsentsid. Üksikasjalik teave Exchange Server 2016 Standardi optimaalse litsentsimise ning lisatud optimeerimiste ja uute funktsioonide kohta on esitatud järgmises jaotises.

Microsoft Exchange Server 2016 eelised lühidalt

Lisaks olemasolevate funktsioonide edasiarendustele pakub Windows Server 2016 Standard mitmeid olulisi uuendusi. Esimene neist on serverite arhitektuuri optimeerimine, vähendades serverite arvu kahele: postkast ja Edge Transport - selle kohta allpool rohkem üksikasju. Samuti on lihtsustatud otsingu skaleerimist ja parandatud pilveteenuste tuge. Muud funktsioonid hõlmavad ka järgmist:

Hübriidpilve tugi

Exchange Server 2016 Standard toetab nüüd ka hübriidseid stsenaariume, postkastid võivad asuda kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka pilve laiendustena Exchange Online'i arhiveerimise ja Azure'i õiguste haldamise kaudu.

Väljavaated veebis

Vanemates versioonides tuntud kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App", on Exchange Server ile veebipõhise juurdepääsu uus nimi nüüd "Outlook veebis". Selle põhjuseks on see, et Microsoft on selle funktsiooni põhjalikult üle vaadanud ja optimeerinud: Outlooki saab nüüd kasutada ka ilma Outlooki rakendust installimata nutitelefonis või tahvelarvutis, millel on Android või iOS. Uus pühkimisfunktsioon lihtsustab konkreetse saatja e-kirjade korrastamist: valikuliselt saab neid säilitada ainult teatud arvu päevi või salvestada ainult kõige uuemad sõnumid.

Outlooki veebis saab ilma suuremate piiranguteta kasutada ka Safari, Firefoxi või Google Chrome'iga Microsofti brauserite Edge ja Internet Explorer 11 asemel.

Parem koostöö pilves Outlooki kaudu

Outlook 2016 või Outlook veebis saab SharePoint 2016-s salvestatud faile nüüd lisada e-kirja ka lingina, mitte ainult manusena nagu varem. Asjaomane vastuvõtja saab lingitud faili oma arvutis avada nagu manustet. Serverite vahelise autentimise standardprotokoll on OAuth (Open Authorisation). Failide kasutusõigusi saab individuaalselt kohandada ja automaatselt aktiveerida.

eDiscovery optimeeritud otsingu jaoks

Exchange Server 2016s on eDiscovery otsinguarhitektuur muudetud - see töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraliseeritult, otsides korraga mitmes serveris, mis viib kiiremate tulemusteni. Outlookis või Outlook on the Webis ilmuvad otsingusõna sisestamisel ettepanekud, mis põhinevad kõige sagedamini kasutatud kirjakastis või kontaktides olevatel e-kirjadel ning varasematel otsingutel. Lisaks sellele on teabe leidmise hõlbustamiseks saadaval ka kontekstifiltrid kuupäevade ja seotud saatjate jaoks. Outlooki veebis on võimalik otsida mitte ainult oma kalendris, vaid ka teiste inimeste kalendrites.

Uued kalendrifunktsioonid

Lisaks uuele välimusele on kalender saanud ka uusi funktsioone, näiteks kalendrisündmuste meeldetuletused e-postiga ja võimaluse pakkuda koosolekukutsete jaoks alternatiivset aega.

Microsoft Exchange Server 2016 Standardi muud funktsioonid

Suurim erinevus Exchange Server 2016 Standard väljaande ja Enterprise väljaande vahel on väiksem toetatud postkastiandmebaaside arv, mis on maksimaalselt 5.

Standardväljaandes EI OLE saadaval andmekaotuse vältimise (DLP) funktsioone, toetust piiramatule arvule virtuaalmasinatele või 2 Hyper-V konteinerile ning funktsioone Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines ja OneDrive for Business.

Exchange Server 2016 Standard tehnilised näitajad

Allpool on esitatud teave Exchange Server 2016 poolt toetatavate stsenaariumide, arhitektuuri ning minimaalsete riist- ja tarkvaranõuete kohta, et tagada Exchange 2016 tarkvara optimaalne toimimine.

Serveri arhitektuur - muudatused võrreldes eelmise versiooniga

Exchange Server 2016 kõige olulisemad muudatused võrreldes eelmise versiooniga on järgmised:

 • Serveri rollide vähendamine 2-le: Exchange 2016-l on nüüd 1. Mailboxi roll, millel on põhifunktsioonid, see võtab vastu klientide päringuid ja hoiab andmebaase; 2. Edge Transport roll, mis vastutab täiendava turvalisuse eest, kui e-kirju edastatakse intraneti ja interneti vahel. Klientide juurdepääsuserveri (CAS) roll on eemaldatud.
 • MBX2016 serverile pääseb ligi koormuse tasakaalustajate kaudu. Klient logib sisse postkastiserveri kliendi juurdepääsuteenuse kaudu ja suunatakse edasi aktiivse andmebaasiga postkastiserverisse. Side toimub jätkuvalt protokolli tasandil.
 • Uus standardprotokoll MAPI via HTTP: MAPI via HTTP on nüüd Exchange Server 2016-i standardprotokoll suhtlemiseks Outlooki kaudu. See pakub optimeeritud töökindlust ja stabiilsust Outlooki ja Exchange'i ühendustele ning kuvab ka transpordivigu. Pärast hibernatsiooni, võrgu muutmist ja katkestatud ühendusi loob Outlook ühenduse serveriga palju kiiremini kui varem, lühiajaliste katkestuste korral ei ole vaja uuesti ühendust luua.
 • Virtualiseerimisõigused võimaldavad standardväljaandes kasutada 2 virtuaalmasinat või 2 Hyper-V konteinerit.
 • Kooseksisteerimise stsenaariumid: Exchange 2016 toetab kooseksisteerimist nii Exchange Server 2010 SP3 RU11 kui ka Exchange Server 2013 CU11-ga; Exchange 2013 CU11 kliendijuurdepääsuserveri kaudu esitatud päringud edastatakse Exchange 2016 postkastiserverile. Vanemaid Exchange'i versioone aga enam ei toetata.

Exchange Server 2016 Standardi süsteeminõuded

Windows Exchange Server 2016 Standardi installimiseks ja kasutamiseks peavad olema täidetud järgmised riist- ja tarkvaranõuded. Töölaua kaudu toimuvaks statsionaarseks suhtluseks on vaja paigaldada ka Microsoft Outlooki ühilduv versioon. Järgmised miinimumnõuded peavad olema täidetud:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Datacenter või kõrgem
 • Protsessor: 64-bitine protsessor või AMD64 platvormi toetav AMD protsessor
 • Kõvaketas: 30 GB kõvakettaruumi paigalduskettal; 500 MB paigaldatud Unified Messaging keelepaketi kohta; 500 MB järjekorra andmebaasi jaoks
 • Postkasti roll: 8 GB
 • Ääretranspordi roll: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1 024 x 768 pikslit
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 või uuem versioon
 • Domeeni tase ja metsa funktsionaalne tase: Windows Server 2008 R2 või kõrgemal tasemel

Microsoft Exchange Server 2016 Standardi litsentsimine

Exchange Server 2016 Standard Edition vastab väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ja organisatsioonide postkastivajadustele, toetades kuni 5 postkasti andmebaasi; Exchange Server 2016 Standardi iga töötava instantsi kohta on vaja eraldi serverilitsentsi - sõltumata sellest, kas Exchange Server töötab füüsilises või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas. Iga Exchange Serveri instantsi loetakse töötavaks, kui tarkvara on mällu laetud või selle käsud on täidetud.

Korduma kippuvad küsimused Microsoft Exchange Server 2016 Standardi kui Wiresofti kasutatud tarkvara kohta

Kasutatud tarkvara, näiteks Exchange Server 2016 Standard Edition, puhul võite olla kindel, et nii teie ostetud kui ka kasutatav serverilitsents on seaduslik, pakkudes samasuguseid kasutusvõimalusi nagu vastav uus ja kasutamata litsents - sest tarkvara ei kulu üldiselt ära ning selle funktsionaalsus ega kasutusluba ei ole piiratud. Allpool leiate vastused kõigile tüüpilistele küsimustele kasutatud Exchange Serveri tarkvara kohta.

Kust pärineb Wiresofti kasutatud tarkvara Exchange Server 2016 Standard?

Wiresofti tarkvarapoes pakutav kasutatud tarkvara, näiteks Exchange Server 2016 Standard, on ostetud ettevõtete poolt, kes kunagi ostsid selle tarkvara ise uuena. Kõige sagedamini müüakse neid litsentside ülejäägi või muudel põhjustel kasutamata jäänud litsentside tõttu või seetõttu, et tarkvaraversioon on asendatud teise versiooni või teise tüübiga ja seda enam ei kasutata. Wiresoft märgib kõik sellised litsentsid kasutatud tarkvaraks, isegi kui neid saab kasutada nagu uusi serverilitsentse.

Kas kasutatud tarkvara nagu Exchange Server 2016 Standard pakub ka ostja turvalisust?

Jah: Kasutatud tarkvara, näiteks Exchange Server 2016 Standard, pakub Wiresofti klientidele samu eeliseid kui uus serveritarkvara: tavapärane ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva piiramatu litsentsivõtme abil.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresofti pakutav Exchange Server 2016 Standardi kasutatud tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi varudest. Nii kasutatud tarkvaraga kauplemine kui ka selle kasutamine kuulub tavapärase kohtualluvuse alla: see on tunnistanud mõlemad seaduslikuks ja seda on ka mitmed kohtuotsused ikka ja jälle kinnitanud.

Millised muud eelised on Wiresofti kasutataval tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele soodsat võimalust täiendada või ka uuendada olemasolevaid tarkvaravarusid, sest hind on oluliselt madalam kui võrreldava uue tarkvara hind. Wiresofti tarkvarapoest leiate ka Exchange Serveri või muu tarkvara vanemaid versioone, mida ei pakuta enam uuena, mille eeliseks on ka see, et kallimaid uuendusi saab vältida. Wiresofti kasutatud tarkvara eeliseks on ka see, et see pakub audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollimisele!

Wiresofti kasutatud tarkvarapakkumine sisaldab nii Exchange Server 2016 Standard Edition kui ka Enterprise Edition - koos vastavate nõutavate kliendilitsentsidega - ning uuemaid programmiversioone. Wiresoftist leiate soodsaid pakkumisi ka paljudele teistele Microsofti programmidele - nt Outlook - koos kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi oma Exchange Server 2016 Standard litsentseerimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad