Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10073
  • R18-05123
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
18,90 € * 19,90 € * (5,03% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x kasutaja CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Kasutaja CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes olevaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: Windows Server 2016 kasutaja CAL. See annab konkreetsele registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab kasutada mis tahes Windowsiga lõppseadmes.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL"

User CAL-d Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: Windows Server 2016 User CAL. See annab konkreetsele registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab kasutada mis tahes Windows-võimekusega lõppseadmes.

Kuna Microsofti litsentside haldamise eeskirjade kohaselt ei sisalda Windows Server 2016 serverilitsents kasutajate juurdepääsuõigusi, tuleb need osta eraldi kasutaja CAL-i kujul.

Wiresofti pakutavate Windows Server 2016 väljaannete Standard ja Datacenter kasutaja CAL-d on saadaval mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana - pealegi on need saadaval ka üksikult - kõigi kasutajate paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentseerimiseks. Nendel kasutatud kasutajate juurdepääsulitsentsidel Windows Server 2016 on sama funktsionaalsus kui tavalise Microsoft Volume Licensing Program'i kaudu pakutavatel uutel kasutaja CAL-del.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 teenuseid kasutatud kasutaja CAL-iga

Kasutatud kasutaja CAL-i abil saate kasutada kõiki funktsioone, mis on saadaval programmis

Serveri versioon 2016, mis on Windows Serveri 2012 järeltulija: Windows Server 2016 toetab Windows 10 ja seda saab kasutada ka pilveserveri loomiseks, et pakkuda ja varundada andmeid sellel.

Windows Server 2016 on saadaval Wiresoftilt Standard ja Datacenter väljaannetes. Nende hulka kuuluvad sellised funktsioonid nagu Core & Nano serverite kasutuselevõtt ja Host Guardian teenus, lisaks pakuvad nad lisaks Windows serverikonteineritele ka virtualiseerimise/Hyper-V konteinerite kasutamist. Ainult Windows Server 2016 Datacenter Editionis on vastava kasutaja CAL-i eeldusel võimalik kasutada selliseid funktsioone nagu Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica, samuti võrgupinu (Protocol Stack) ja Shielded Virtual Machines (Shielded VMs); need on peamiselt funktsioonid, mida on vaja eelkõige suuremates ettevõtetes, kus on suur töökoormus ja kasutusel on mitu virtuaalset süsteemi.

Ülevaade kasutajakõlblikest CAL-dest versioonide Windows Server 2016 Standard ja Datacenter kui kasutatud tarkvara kohta

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d on funktsionaalselt samad kui uued kasutaja CAL-d, sest need sisaldavad samu funktsioone ja teenuseid, mis on saadaval vastavalt Windows Server 2016 väljaannetes Standard ja Datacenter. Kasutatud kasutaja CAL on seega paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks ökonoomne lahendus, et anda kasutajatele isiklik serverile juurdepääsulitsents. Üksikasjalikumalt vt järgmist ülevaadet.

Microsofti kliendilitsentside haldamine aadressil Windows Server 2016

Microsofti litsentside haldamine kirjeldab üksikasjalikult Windows Server 2016 väljaannete Standard ja Datacenter kasutajate täiendavat juurdepääsu litsentsimist e-posti, kontaktide, kalendri ja muude teenuste kasutamiseks. Kuigi serverilitsents sisaldab ka juurdepääsulitsentse, on need mõeldud ainult administraatoritele, nii et neid ei saa kasutada kasutajatüüpi teenuste jaoks. Neid saab kasutada ainult koos vastava kliendilitsentsiga, nagu näiteks kasutaja CAL, mis annab konkreetsele, individuaalsele kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, millele ta saab juurdepääsu enda valitud lõppseadme kaudu. Lisaks nendele spetsiaalsetele kasutaja juurdepääsuõigustele Windows Server 2016 kliendi/serveri keskkonnas ei sisalda kasutaja CAL mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2016 Standard- ja Datacenter edition jaoks?

Microsofti litsentsimudel Client Access Licensing for Windows Server 2016 pakub kahte tüüpi CAL-sid:

  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks - ühele spetsiaalsele kasutajale
  • Seadme CAL Windows Server 2016 jaoks spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel Windows Server 2016 puhul?

Põhimõtteliselt saab Windows Serveri 2016 kasutaja CALiga kasutada samu funktsioone ja teenuseid kui seadme CALiga. Mõlemad erinevad ainult selle poolest, kes või mis on sellega litsentseeritud: User CAL võimaldab spetsiaalsel kasutajal kasutada Windows serveri teenuseid vabalt valitud lõppseadmes vaheldumisi ja asukohast sõltumatult; sõltuvalt ettevõtte tööjaamade arvust ja varustusest võib see olla valdav tööolukord - erinevalt sellest, kui mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama lõppseadet oma kontoga.

Seega saab kasutaja, kes on kasutaja CALi kaudu volitatud, kasutada Windows teenuste kasutamiseks mis tahes Windows-võimelist lõppseadet, millel on sobiv operatsioonisüsteemi versioon. Näiteks võib ta oma töökohas asuva statsionaarse arvuti asemel kasutada teel oma sülearvutit ja kodukontoris võib ta kasutada seal olevat arvutit või sülearvutit. Eriti kui töötajad töötavad sageli mobiilselt ja kontrollivad oma e-kirju või pääsevad ligi serverite andmetele jne, võib litsentseerimine kasutaja CAL-idega olla kuluefektiivsem kui litsentsimine lõppseadmetega.

Milliseid konkreetseid kasutusvõimalusi pakuvad Windows Serveri 2016 kasutaja CAL-d Standard ja Datacenter väljaannetes?

Sõltuvalt sellest, kas on paigaldatud Standard või Datacenter Edition Windows Server 2016, on kasutaja CALiga saadaval erinevad funktsioonid: Samuti on võimalik kasutada Windows Server 2016 Datacenter Editioni koos Standard Editioni kasutaja CALiga - kuid piiranguga, et siis on saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid. Kuna ainult Datacenter Editioni kasutaja CALiga on laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatus saadaval koos Datacenter Editioni serverilitsentsiga.

Seevastu Datacenter Editioni kasutaja CAL-i puhul saab Standard väljaande jaoks litsentseeritud serverile juurdepääsul kasutada ainult vastavalt määratletud funktsionaalsust.

Pange tähele kasutajate CAL-de ühilduvust Windows Server 2016 versiooniga

Nagu juba mainitud, saab töötaja kasutatud kasutaja CALiga Windows Server 2016 mitte ainult kasutada sõltuvalt väljaandest sisalduvaid funktsioone, vaid see sisaldab ka vanemate Windows Serveri versioonide, näiteks 2013 (downgrade), kasutusõigusi. Kuid vastupidine ei ole võimalik, nii et Windows Serveri 2016. aasta versiooni kasutaja CAL-i ei saa kasutada kõrgemale 2019. aasta versioonile juurdepääsuks (uuendus).

Seetõttu tuleks kasutaja CAL-de ostmisel Windows Server 2016 jaoks pöörata tähelepanu mitte ainult vastavatele kasutatavatele funktsioonidele väljaande kohta, vaid ka serverilitsentsi ja kliendilitsentside ühilduvusele.

Mida peaksite veel arvestama, kui litsentseerite Windows Server 2016 koos User CAL-dega?

User CAL for Windows Server 2016 litsentseerib täpselt ühe kasutaja ja varustab teda vastava serveri väljaande kasutusvõimalustega. Pärast registreerimise lõpetamist ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi ja kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina.

Nende Microsofti litsentsihalduses määratletud sätete eesmärk on takistada volitamata juurdepääsu Windows Server 2016-le, mis tagab suurema turvalisuse nii kommunikatsioonile kui ka andmetele endile, kuna ilma vastava kasutaja CAL-ga ei saa kolmandad isikud juurdepääsu e-posti teenustele või serveri andmetele.

Kokkuvõte kasutaja CALide kohta

See, millist tüüpi kliendilitsents konkreetsele ettevõttele pakub rohkem kasutusvõimalusi Windows Server 2016 jaoks ja kujutab endast ka soodsamat litsentsimisvõimalust, sõltub seega konkreetsest juhtumist . Lisaks kasutajate arvule on määravaks teguriks see, kui palju lõppseadmeid kasutatakse Windows serverile juurdepääsuks: Niipea kui enamik kasutajaid kasutab Windows Server 2016 teenuste kasutamiseks väga erinevaid lõppseadmeid, pakub litsentsimine kasutaja CAL-dega rohkem eeliseid.

Seetõttu on soovitatav enne CAL-de ostmist kontrollida, milline on ettevõtte tüüpiline töökorraldus, et leida kõige sobivam CAL-tüüp Windows Server 2016 jaoks. Seejärel võib litsentsimine kasutaja CAL-dega olla odavam kui litsentsimine seadme CAL-dega, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Microsoft Windows Server 2016 kasutaja CAL-d on saadaval kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist

Kasutatud kasutaja CAL-d Windows Server 2016 väljaannetele saab osta ka ükshaaval Wiresofti veebipoest, kuna puudub gradueerimine nagu tavaliselt Microsofti litsentsimääruste puhul; muidu ei ole kasutatud tarkvaral mingeid puudusi ega piiranguid funktsionaalsuses - ka seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärinevad Wiresofti pakutavad kasutatud kasutaja CAL-d Windows Server 2016 jaoks?

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2016 väljaannete kasutaja CAL-d on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse samuti Microsofti litsentsiprogrammi raames; ainus erinevus on see, et need olid varem osa ettevõtte poolt ostetud Windows Server 2016 kasutaja mahulitsentsist. Need mahulitsentsid või individuaalse kasutaja juurdepääsu litsentsid ostis Wiresoft, kusjuures mahulitsentsid on jaotatud individuaalseteks litsentsideks. Saadud individuaalseid kasutajakõlblikke CAL-sid nimetatakse kasutatavaks tarkvaraks. Hoolimata sellest, et need on märgistatud kui "kasutatud", saab neid kasutada nagu uusi litsentse, et kasutada Windows Server 2016, sest need ei erine neist funktsionaalsuse või kasutusaja piirangute poolest.

Kasutatud tarkvara koos kasutaja CAL-dega Windows Server 2016 ostja turvalisusega

Isegi Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-ide puhul võivad kliendid loota tavapärasele ostja turvalisusele, mis hõlmab kohest allalaadimist pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutuselevõtt on seaduslik Windows Server 2016 kasutaja CAL-de puhul?

Kasutatud kasutaja CAL-de ostmine Windows Server 2016 jaoks ning nende kasutamine on klientide jaoks õiguslikult lubamatu, kuna sellega ei rikuta mingeid õiguslikke eeskirju. Esiteks, Wiresoft Shopis pakutavad User CAL-d Windows Server 2016 jaoks, nagu ka muud kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seega põhineb nii kasutatud CALide müük kui ka ostmine ja kasutamine kohaldataval kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentsidega kauplemist ja nende kasutamist; seda asjaolu on mitmel korral selgelt kinnitatud erinevates kohtuotsustes.

Teine Wiresofti kasutatava tarkvara eelis on selle audititurvalisus, mis tuleneb kõigi eelmiste ostjate täielikust tõestusest!

Kokkuvõte teie eelistest kasutatud tarkvara kasutajakontode jaoks Windows Server 2016 jaoks kasutajakontode (CAL) puhul

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d Windows Server 2016 jaoks on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see hinnaeelis kehtib ka muude Wiresofti kasutatud Microsoft Server-tarkvarade või juurdepääsulitsentside kohta.

Kuna litsentseerimine kasutatud kasutaja CAL-idega välistab muidu sageli levinud tasemete määramise, saate Wiresofti abil kohandada oma vajadust kliendi juurdepääsu litsentside järele vastavalt Windows serveriteenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. Seega võib kasutajate paindlik kliendilitsentsimine Windows Server 2016 jaoks vähendada ka teie soetamiskulusid.

Wiresofti kasutatud litsentside pakkumine on ka eriti odav viis oma tarkvaravaru täiendamiseks, sest selle käigus on saadaval mitu versiooni konkreetsest tarkvarast, mis võimaldab vältida ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, mis võib vähendada ka uue riistvara soetamise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate saadaval olevate Windows Server 2016 versioonide kasutaja CAL-d ning ka vastavad seadme CAL-d kasutatud tarkvarana. Lisaks sellele sisaldab Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine ka rakendusi muudele valdkondadele, kus kasutatakse Microsofti tarkvara - koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad