Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10118
  • 312-04405
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
345,90 € * 382,90 € * (9,66% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
CU versioon Praegune
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Lisainfo Kuni 5 postkasti andmebaasi


Microsoft Exchange 2019 on tõestatud ja võimsa sõnumiplatvormi uus versioon, mida kasutatakse meililiikluse, kontaktide ja ülesannete tsentraliseeritud haldamiseks ning ajakava koostamiseks väikeettevõtetes ja ettevõtetes. The Server Standard Exchange Server Standard Väljaanne pakub põhjalikku komplekti uusi vahendeid ja olemasolevate funktsioonide optimeerimist, et kujundada kasutaja poolt määratletud ja seega tõhusat suhtlust ja koostööd paindlikult kasutatavate rakendustega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Teie ettevõtte jaoks on eriti oluline, et töötajate ja klientide vahel oleksid alati paindlikud suhtluskanalid. Eelkõige on esmatähtis turvaline e-posti liiklus, kohtumiste koordineerimine, ülesannete täitmine ja usaldusväärne kontaktide haldamine. Sellisel juhul võib tarkvaralahendust Microsoft Exchange Server 2019 Standard soovitada väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, aga ka kodukasutajateleOffice. Selle abil saate igakülgselt muretu paketi, mis vabastab teid paljudest igapäevastest ülesannetest kommunikatsiooni valdkonnas. Juba eelmine, 2016. aasta versioon oli murranguline edu. Nüüd saate kasutada uusimat 2019. aasta versiooni, mille jõudlus on paranenud.

Millised on Microsoft Exchange Server 2019 Standardi eelised?

Microsoft Exchange on olemas alates 1996. aastast. Alates versioonist 4.0 on seda pidevalt kohandatud ettevõtete vajadustele. Kuigi Enterprise-versioon on suunatud suurematele ettevõtetele, asutustele ja institutsioonidele ning pakub suuremat hulka e-postkaste ja andmebaase, on Standard versioon täiesti piisav paljude tegevusvaldkondade jaoks. Selles versioonis on erinevad transporditeed koondatud nn postkastiserveri rolli. See hõlmab
- Vahetustransport,
- Postkasti transpordi esitamine,
- Postkasti transportimise kättetoimetamine ja
- frontend transport.

Tänu sellele komplekteerimisele on teie protsessori jõudlus oluliselt lihtsustatud. Microsoft Exchange Server 2019 Standard on serveritarkvara, mis töötab kõigis peamistes veebibrauserites, näiteks Google Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer 11 või Microsoft Edge.

Iga serveri kohta on saadaval kuni viis andmebaasi, mis toimivad aktiivsete või passiivsete postkastide andmebaasidena. Microsoft Exchange Server 2019 Standard kasutatakse tõestatud klienditarkvara Microsoft Outlooki abil. Lisaks hõlmab tarne ulatus ka veebirakendust Outlook on the Web. Kui aktiivset andmebaasi kasutatakse sissetuleva ja väljamineva posti jaoks, siis varundamiseks ja taastamiseks on olemas ka passiivne andmebaas. Väiksematele ettevõtetele ja kodusteleOffice piisab täiesti viiest andmebaasist.

Mida tähendab intelligentne postkast?

Põhimõtteliselt muudab intelligentne postkast teie ettevõtte tootlikumaks. Seda ei saa mitte ainult isikupärastada, vaid see pakub ka tõhusat otsingufunktsiooni. Siin saate kiiremini otsida mitte ainult olulisi e-kirju, vaid ka kontakte, kohtumisi ja ülesandeid. Microsoft Exchange Server 2019 Standard seob need valdkonnad omavahel, et teil oleks alati ülevaade kõigist olulistest andmetest. Eriti praktiline on töötamine järeleproovitud e-posti kliendiprogrammi Microsoft Outlook kaudu, mis pakub teile ka järeleproovitud Microsofti Windows kasutajaliidest. Outlook on the Web on algselt välja töötatud pilve jaoks, kuid seda saab muidugi hõlpsasti kasutada ka tavalise e-posti liikluse jaoks.

Millised on Microsoft Exchange Server 2019 Standardi süsteeminõuded?

Microsoft Exchange Server 2019 Standard on tegelikult üsna vähenõudlik. Vajalik on 64-bitise arhitektuuriga arvuti ja vähemalt 30 GB suurune kõvaketas. Enamikul kontorikeskkondadel on selline põhikonfiguratsioon. Pange tähele, et ühtlustatud sõnumite keelepaketi ehk UF installimiseks on vaja täiendavalt 500 MB.

Saate kasutada litsentsi nii oma andmekeskuses serverilahendusena kui ka pilve kaudu. Microsoft pakub selleks vastavat hostilahendust. Siin on teie Microsoft Exchange Server 2019 Standard litsentseeritud kasutaja tellimuslitsentsi kaudu. See võimaldab teil kasutada nii Microsofti poolt loodud veebiteenust kui ka teie enda kasutuses olevat serverit. Microsoft Exchange Server 2019 Standard saab sel viisil väga paindlikult kasutada.

Mis kuulub Microsoft Exchange Server 2019 ostmisel tarnekomplekti?

Aeganõudev paigaldamine CD-lt kuulub nüüd minevikku. Saate praktilise ühe kasutaja MLK ilma andmekandjateta mahulitsentsina. Pärast paigaldamist tuleb uus tarkvaralahendus vaid registreerida. Anname teile kõik vajalikud andmed. Vajaduse korral peate tellima ka Outlooki klienditarkvara. Vastasel juhul saate kasutada lisatud Outlooki veebis. Loomulikult saate kasu Microsofti regulaarsetest tarkvarauuendustest. Seega jääte alati kõige uuematele tingimustele. Ei tohiks jätta mainimata, et te võite kasutada oma litsentsi Microsoft Exchange Server 2019 Standard ilma piiranguteta. Ajalist piirangut ei ole.

Võib-olla soovid ka sina oma ettevõtte või kodu olulisi sidekanaleid tsentraalselt hallata ja kasutadaOffice. E-posti, kontaktide, kohtumiste ja ülesannete jaoks soovitame seega Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Selle toote litsentsi võtme saate tellida siin mõistliku hinnaga.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad