Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

529,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2019 standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard on end...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 standard

Microsoft Exchange Server 2019 Standard on end tõestanud suure jõudlusega sõnumsideplatvormi uus versioon, mida kasutatakse e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete keskseks haldamiseks ning ajastamiseks väiksemates ettevõtetes. Exchange Serveri standardväljaanne pakub laiaulatuslikku komplekti uusi tööriistu ja olemasolevate funktsioonide optimeerimisi, et muuta suhtlus ja koostöö paindlikult kasutatavate rakendustega kasutaja määratud ja seega tõhusaks.

standardväljaandele Exchange Server 2019 toetab kuni 5 postkast andmebaasid serveri kohta ja seetõttu mõeldud väiksematele ettevõtetele või organisatsioonidele vastavalt vähe töötajaid, pakkudes optimaalset võimalusi tootlikkuse suurendamisele tõhusa korraldamise e-posti liiklust, samuti kohtumiste ja ülesannete haldamist. Iga serveri jaoks tuleb osta eraldi Exchange'i litsents ja kliendi juurdepääsulitsentsid, et Exchange Server saaks koos ettevõttega kasvada.

Wiresoft pakub Exchange Server 2019 Standard Edition kasutatud tarkvara - vähendatud ja seega odavam hind võrreldes uue tarkvara - see teeb seda pakkumist eriti atraktiivne ettevõtted ja organisatsioonid on vähem töötajaid, kes kasutavad võimas server tarkvara, näiteks Vahetage 2019. aasta standardi ja otsime võimalikult ökonoomsemat lahendust. Exchange Server 2019 saab täielikult kasutada ka kasutatud tarkvarana ja see pakub selles väljaandes maksimaalset võimalikku nii rakenduste skaleeritavuse kui ka jõudluse ja turvalisuse osas.

Exchange Server 2019 Standard on litsentsitud ka kasutatud tarkvarana vastavalt ametlikele Microsofti litsentsihaldustingimustele. Järgmisest jaotisest leiate üksikasjalikumat teavet kõigi Exchange Server 2019 Standardi uute funktsioonide ja täiustuste ning optimaalse litsentsimise kohta.

Millised on Microsoft Exchange Server 2019 Standardi eelised?

Exchange Server Standardi 2019. aasta versiooni oluline edasiminek on paranenud jõudlus. See saavutatakse muu hulgas järgmiste optimeerimiste ja täiendustega.

 • Uus postkastiserveri roll ühendab nüüd Exchange'i transpordi, postkasti transpordi esitamise, postkasti transpordi edastamise ja esiserveri transpordi, mis suurendab protsessori jõudlust.
 • Intelligentsele postkastile on lisandunud erinevad funktsioonid, mis aitavad kaasa tööprotsesside efektiivsemale kujundamisele, et paraneks ka töötajate tootlikkus – saadaval meilikliendiprogrammi Microsoft Outlook tuttaval Windowsi liidesel: Uus võimalusi Isikupärastamine postkastide ja otsingu funktsioone mitte ainult lihtsam leida e-kirju või oluline sisu, vaid ka korraldada kontakte, kohtumisi ja ülesandeid - kõik olulist teavet jääb isegi parem lühidalt.
 • Last but not least, Windows Server Exchange 2019 pakub suuremat turvalisust kui enne: Exchange nüüd töötab Windows Server 2019 Core, mis pakub kasutajatele usaldusväärset platvormi sõnumite infrastruktuuri hiljemalt krüpteerimistehnoloogiaid ja räsialgoritmid Nad kasutatakse kõigi andmete kaitsmiseks ja samal ajal rutiinsete toimingute haldamise hõlbustamiseks, kusjuures olemasolevaid süsteemiressursse (nt protsessori tuumad ja mäluruumid) kasutatakse tõhusamalt.
 • Outlook Mobile koos Exchange Online'iga pakub turvalist mobiilset juurdepääsu kõigile meilidele, kontaktidele jne, isegi kui olete liikvel.

Lisateavet selle kohta leiate järgmisest jaotisest.

Microsoft Exchange Server 2019 Standardi kõige olulisemate uute funktsioonide üksikasjad

Ka väiksemad ettevõtted saavad koos Exchange Server 2019 Standard Edition alates paranenud olemasolevate ja uute funktsioonide ja teenuste, mis on eriti suunatud kandes tegevuse keskpunkti teatis koostöö töötajat. See hõlmab ka Exchange Serveri teenuste pakkumist pilves ning laiendatud funktsionaalsust administraatoritele, millega Exchange Server 2019 aitab oluliselt vähendada kogu tegevuskulusid – nt järgmiste funktsioonidega:

Täiustatud Exchange Serveri jõudlus

Exchange Server 2019 esitleb end äsja muudetud otsinguinfrastruktuuriga, ka Exchange Online'is pilve skaleerimiseks, mis võimaldab indekseerida ka suuremaid faile – parema otsingujõudluse ja lihtsama haldusega. Serverite vaheline tõrkevahetus annab otsinguarhitektuuris muudatuste tegemisel oluliselt kiiremad ja usaldusväärsemad tulemused. Kuni 256 GB muutmälu ja 48 protsessorituuma toega Exchange'i versioon pakub muljetavaldavat riistvaratuge – RAM-i vahemälu dünaamilise jaotusega optimeeritakse mälukasutust andmebaasi aktiivseks kasutamiseks teabe salvestamise protsessis veelgi. Teatud komponentidele kehtivad ka mitmesugused lisandid:

 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) võimaldab salvestusmahtu dünaamiliselt kohandada sõltuvalt olukorrast ja suurendab ka Exchange'i serveri kiirust, mis tähendab, et seda on parem kasutada, kui andmebaaside muudatusi.
 • Meta vahemälu andmebaasi (MCDB) saab kasutada SSD-draividega füüsilise serveri haldamiseks. MCDB kaitseb juurdepääsu ja otsingu kiirendamiseks muu hulgas metateavet, nagu postkastide kaustastruktuurid. Administraatorid saavad kasutada automatiseerimisskripti, et luua serverieksemplaris ruumi lisakasutajatele, mis aitab samuti kulusid vähendada.
 • Exchange Server 2019 uus otsinguregister ei ole enam postkasti andmebaasist eraldiseisev, vaid asub nüüd otse seal, mis mitte ainult ei suurenda otsingukiirust, vaid lihtsustab ka postkastide haldamist. postkastidesse.
 • OneDrive for Businessi kaudu saab andmeid jne salvestada ja ühiseks kasutamiseks jagada.

Uued kliendi juurdepääsureeglid

Uute kliendi juurdepääsureeglitega pakub Exchange Server 2019 Standard administraatoritele täiendavaid võimalusi individuaalselt juurdepääsu piiramiseks serveri konfiguratsioonialale – see kehtib nii halduskeskuse enda kui ka konfigureerimiseks kasutatava PowerShelli kohta. , juhtimise ja automaatika süsteemide poolt. Kliendi juurdepääsureeglite abil saab Exchange'i serveriga ühendusi juhtida ja blokeerida sõltuvalt IP-aadressist, autentimise tüübist või kasutaja omadustest, mitte ainult riigist, vaid ka piirkonnast, ilma et oleks vaja tulemüüri kasutada. Ajaperioode saab määratleda ka PowerShelli abil.

Windows Server Core for Exchange Server 2019 Standard

Windows Server Core'iga Exchange Server 2019 versiooni jaoks saavad administraatorid nüüd käitada serverisüsteemi lihtsustatud versiooni. Oma lihtsama ja selgema disainiga hõlbustab Windows Server Core eriti konfigureerimist – deaktiveerida saab ka mittevajalikke, kuid ressursse tarbivaid teenuseid. Windows Server Core'il on ka vähem sissetungijate rünnakupunkte ja see vähendab vigade ohtu, mis tähendab, et see režiim pakub ka suuremat turvalisust.

Uued kalendrilaiendid

Exchange Server 2019 Standardil on kalendri jaoks palju uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad eelkõige koosolekute korraldamise lihtsamaks:

 • Vaikimisi lõppkuupäeva funktsioon piirab regulaarsete koosolekute korraldamist mõistliku arvuga.
 • Funktsiooni Mitte edastada abil saab korraldaja piirata või takistada koosolekule kutsutud osalejatel seda sõnumit teistele adressaatidele edastamast.
 • Puudumisteateid saab seadistada lisavalikutega, nt: oma kalendri saab teatud ajaks blokeerida; kõik määratud aja jooksul saadetud koosolekukutsed saab automaatselt tagasi lükata.
 • Administraator saab kasutada käsku Remove-CalendarEvents, et tühistada koosolekuid, mille on korraldanud töötaja, kes on puhkusel või on juba ettevõttest lahkunud.
 • Administraator saab kasutada PowerShelli, et anda teistele töötajatele volitused asendajana tegutseda.
 • E-posti aadresside rahvusvahelistumine (EAI) tähendab, et edastada saab ka e-posti aadresse, mis sisaldavad mitteingliskeelseid tähemärke.

Tehniline teave Exchange Server 2019 Standardi kohta

Järgmine teave sisaldab olulist teavet stsenaariumide kohta, mida Exchange Server 2019 toetab, ning miinimumnõudeid serveritele ning riist- ja tarkvarale, et tagada tarkvara optimaalne töö.

>

Exchange Server 2019 Standardi toetatud kooseksisteerimise stsenaariumid

Microsoft on kehtestanud Exchange Server 2019 eelmiste versioonide toe jaoks järgmised miinimumnõuded.

 • Exchange 2016: Exchange 2016 (koos KU11-ga) või uuem kõigis kasutatavates Exchange'i serverites, sealhulgas Edge Transporti serverites
 • Exchange 2016 ja Exchange 2013 segakeskkonnad: kui kõik Exchange'i serverid vastavad ülaltoodud nõuetele.
 • Exchange 2013: Exchange 2013 (koos KU21-ga) või uuem, sealhulgas Edge Transporti serverid
 • Pange tähele: Exchange 2010 ja vanemaid versioone enam ei toetata!

Exchange Server 2019 standardi nõuded võrgu- ja kataloogiserveritele

Olenevalt komponendist Exchange Server 2019 kehtivad võrgu- ja kataloogiserveritele järgmised miinimumnõuded.

 • Domeenikontrolleritel peab töötama üks järgmistest Windows Serveri versioonidest: Windows Server 2019 Standard või Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter või Windows Server 2016 Standard või Datacenter
 • Active Directory struktuur: Windows Server 2012 R2 või uuem
 • Active Directory sait: kirjutatav domeenikontroller, mis toimib globaalse kataloogiserverina – pärast Exchange Server 2019 installimist pole domeenikontrollerit võimalik Active Directory saidilt eemaldada!
 • Toetatud DNS-nimeruumid: külgnev, lahtiühendatud, üheosalised domeenid ja eraldiseisvad.
 • IPv6: IPv4 peab olema Exchange'i serveris juba installitud ja aktiveeritud.
 • Kataloogiserverite puhul suurendab 64-bitise riistvara kasutamine kataloogiteenuse jõudlust.
 • Pange tähele. Turvalisuse ja jõudluse huvides pole Exchange 2019 installimine Active Directory kataloogiserveritesse soovitatav, vaid ainult liikmeserveritesse.

Exchange Server 2019 riist- ja tarkvara miinimumnõuded

 • Protsessorid: 64-bitine, nt Inteli protsessor, mis toetab Intel 64 arhitektuuri (Intel EM64T) või AMD protsessor, mis toetab AMD64 platvormi
 • Pange tähele: Intel Itanium IA64 protsessoreid ei toetata!
 • Põhimälu postkast: 128 GB
 • Edge Transpordi mälu: 64 GB
 • Kõvakettaruum: 30 GB installimisel kasutatud draivil, süsteemidraiv 200 MB, 500 MB vaba ruumi draivil sõnumijärjekorra andmebaasi jaoks
 • Ekraani eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit (XGA)
 • NTFS: süsteemisektsioonide sektsioonide jaoks, Exchange'i binaarfailid, Exchange'i diagnostikalogi failid ja transpordiandmebaasi failid
 • ReFS: postkastide andmebaaside või tehingulogide partitsioonid

Exchange 2019 Standardi üksikute komponentide toetatud operatsioonisüsteemid/kliendid

Olenevalt Exchange Server 2019 komponendist kehtivad järgmised tingimused või nõuded.

 • Postkasti või Edge Transporti serveri roll: Windows Server 2019 Standard, andmekeskus
 • Haldustööriistad: Windows Server 2019 Standard, andmekeskus; Windows 10 64-bitine väljaanne
 • .NET Framework for Exchange 2019
 • Toetatud kliendid: Outlook 2019 kuni versioonini 2013, Outlook 2016 for Mac, Outlook for Mac Office 365 jaoks; Microsoft 365 Apps for Standard

Exchange Server 2019 Standardi litsentsimine

Iga töötava Exchange Server 2019 Standardi eksemplari jaoks on vaja eraldi serverilitsentsi – olenemata sellest, kas see eksemplar töötab füüsilises või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas. Eksemplar loetakse käivitatuks niipea, kui Exchange Serveri tarkvara on põhimällu laaditud või selle käsud on täidetud.

Microsoft Exchange Serveri standardväljaanne töötati välja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastinõuete jaoks ning see toetab kuni viit postkasti andmebaasi. Suuremate Exchange'i juurutuste korral sobib see ka serverirollide jaoks, mis pole postkastidega seotud.

KKK-d Wiresofti kasutatud Exchange Server 2019 standardversiooni tarkvara kohta

Kui Wiresoft on kasutatud tarkvara Exchange Server 2019 Standardi pakkuja, võite olla kindel, et see ost on seaduslik ja see serverilitsents pakub samu kasutusvõimalusi kui vastav uus serverilitsentsi tarkvara. - mitte ainult sellepärast, et tarkvara ei saa kuluda, vaid eelkõige selle funktsionaalsuse ja kasutamise osas. Altpoolt leiate kõik vastused tüüpilistele küsimustele kasutatud tarkvara (nt Exchange Server 2019 ) ostmise kohta.

Kust tuleb Wiresofti kasutatav tarkvara, näiteks Exchange Server 2019 Standard Edition?

Wiresofti tarkvarapoes kasutatud tarkvarana pakutav Exchange Server 2019 Standard väljaanne pärineb tavaliselt ettevõtetelt, kes ostsid tarkvara esimest korda ja müüsid selle hiljem Wiresoftile. Sellise edasimüügi põhjuseks on sageli see, et tarkvara sisaldab üleliigseid või kasutamata litsentse või on asendatud teist tüüpi või väljaandega ja seetõttu seda enam ei kasutata. Wiresoft märgib sellised kunagi kasutatud litsentsid nende edasimüümisel kasutatud tarkvaraks, mistõttu – nagu mainitud – saab neid põhimõtteliselt kasutada nagu uut serverilitsentsi.

Kas Wiresoft pakub ostjale turvalisust kasutatud tarkvara (nt Exchange Server 2019 Standard) jaoks?

Jah: osta kasutatud Wiresoft tarkvara nagu Exchange Server 2019 Standard litsentsi pakkumised klientidele samu eeliseid nagu osta uus server tarkvara: ostja turvalisuse kaudu vahetu alla laadida ja vahetu litsentsi aktiveerimise kasutades kehtivat litsentsi võti tarnitud.

Kas Exchange Server 2019 Standardi ostmine ja kasutamine kasutatud tarkvarana on seaduslik?

Jah: kasutatud tarkvaraga kauplemisele ja ka selle tegelikule kasutamisele kehtib tavapärane kohtupraktika, mis kirjeldab mõlemat seaduslikuna – seda on korduvalt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused. Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara pärineb ettevõtete litsentsivarudest.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on muid eeliseid?

Jah: Mis kasutatud tarkvara Wiresoft, paljud ettevõtted ja muud asutused on võimalus täiendada või uuendada oma olemasoleva tarkvara inventuuri odavalt, sest hind kasutatud tarkvara on odavam kui uus kaupu.

Wiresofti tarkvarapood pakub ka Exchange Serveri litsentside vanemaid versioone, mis pole enam saadaval, mis tähendab, et kulukaid uuendusi saab vältida. Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka kõigi ostjate täielikku tõendit ja seega täiendavat auditi turvalisuse eelist!

Wiresofti kasutatud tarkvara valik hõlmab mitte ainult Exchange Server 2019 Standard Editioni, vaid ka Enterprise Editioni ja ka vajalikke kliendi juurdepääsulitsentse. Siit leiad soodsaid pakkumisi ka paljudele teistele Microsofti programmidele – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on Exchange Server 2019 Standardi litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud