Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
legal-header

 

KAS WIRESOFT ON SEADUSLIK? ME KLARISEERIME!

 

Tänu meie toodete uskumatult madalatele hindadele ja meie professionaalsele toetusele on meilt ikka ja jälle küsitud, kas Wiresoft on seaduslik. Järgnevalt kirjeldame, miks Wiresoft ärimudelit võib usaldada.

ÕIGUSLIK OLUKORD: WIRESOFTI JURIIDILINE ÄRIMUDEL

 

2010. aastal asutatud ettevõte Wiresoft Group võib nüüdseks vaadata tagasi kaheteistkümne aasta pikkusele kogemusele. Wiresoft on nüüd rahvusvaheline e-kaubandusettevõte, mis tegutseb mitte ainult Saksamaal, vaid ka 26 teises riigis. Rohkem kui 40 kolleegi võib tagasi vaadata miljonitele rahulolevatele klientidele, kes usaldavad meid, meie tooteid ja teenuseid.

Tänu meie järeleproovitud müügikontseptsioonile saame kõigis Wiresoft veebipoodides pakkuda ainult tuntud tootjate originaaltooteid soodsate hindadega. Loomulikult on Wiresoft valitud turustuskanal seaduslik ja vastab õiguslikule olukorrale.

Et tagada, et meie turustuskontseptsioonid on absoluutselt õiguspärased, vaatavad juristid meid regulaarselt üle. 2021. aasta lõpus viisime läbi järjekordse õigusliku auditi, et tagada, et meie ärimudel on praeguses õiguslikus olukorras endiselt kehtiv ja Wiresoft on seega seaduslik. Selleks võtsime ühendust ühe kõige tuntuma Saksa advokaadibürooga, kes viis läbi meie ärimudeli õigusliku läbivaatamise. Õigusliku auditi käigus uuritakse eelkõige hankemenetlust, ostetud ja müüdud tooteid ning vastavat õiguslikku alust. Selle alusel teostab ärimudeli õigusliku liigituse lõpuks volitatud jurist. Selle õigusliku uurimise tulemus on positiivne: Wiresoft ärimudel on seaduslik ja autoriõiguse alusel lubatud.

OSTUALLIKATE HOOLIKAS KONTROLLIMINE:

WIRESOFT NÕUSTUSID TÕSISELT

 

Lisaks sellele kontrollime regulaarselt ja kompromissitult oma ülemaailmseid hankeallikaid, et veenduda, et meie ostetud tooted sobivad edasimüügiks sihtmajanduspiirkonnas ja on igas mõttes laitmatu. Lisaks sellele saame täiendava kinnituse, et kõik tooted on tõepoolest heaks kiidetud ettenähtud majanduspiirkonnas. Seetõttu peavad meie ostuallikad vastama kõige rangematele standarditele. Wiresoft tegutseb tõsiselt: meid varustavad ainult tootjate ametlikud turustajad ja esmaostjad, kes vastavad kõikidele nõuetele 100%.

See tagab, et Wiresoft tegutseb tõsiselt ja seaduslikult. Kõikides veebipoodides pakutakse eranditult tooteid, mida võib müüa vastavates majanduspiirkondades ja mis toimivad ideaalselt.

JÄRELDUS: WIRESOFT ON SEADUSLIK JA USALDUSVÄÄRNE

 

Meie järjepideva hoolsusega ja juristide poolt heakskiidetud alusel tagame, et ostud aadressil Wiresoft on seaduslikud ja õiguslikult usaldusväärsed - ja seda juba rohkem kui 12 aastat.

Kui teil on kahtlusi Wiresoft ärimudeli seaduslikkuse osas, võite lõppkliendina alati pöörduda meie professionaalse klienditeeninduse poole. Ärikliendina aitab teid hea meelega teie isiklik kontaktisik.

about-us-3

Soheil Hosseini
Tegevdirektor

legal-mark
 
Kategooriad