Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 459,90 € * 2 731,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Piiramatu
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2019 Datacenter  pakub maksimaalset virtualiseerimist, ühendades kohapealseid keskkondi Azure'iga - koos paljude hübriidfunktsioonide, suure jõudluse ja täiendavate turvakihtidega. Seetõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks kaasaegsetes andmekeskustes, kuna see vastab kaasaegse IT-töö praegustele väljakutsetele, mis on üha enam liikumas ära kohalikest andmekeskustest ja suunatud Cloud-põhistele Services ja rakendustele. 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Windows Server 2019 Datacenter serveri operatsioonisüsteem pakub maksimaalset virtualiseerimist, ühendades kohapealseid keskkondi Azure'iga - koos paljude hübriidfunktsioonide, suure jõudluse ja täiendavate turvakihtidega. Seetõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks kaasaegsetes andmekeskustes, kuna see vastab kaasaegse IT-tööstuse praegustele väljakutsetele, mis on üha enam nihkunud kohalikest andmekeskustest pilvepõhiste teenuste ja rakenduste suunas. See Windows 10 Windowsil põhinev serveri tarkvaraväljaanne on selleks ideaalselt varustatud: Lisaks paljudele olemasolevate funktsioonide täiustustele pakub see ka uusi võimsaid funktsioone ja teenuseid tõhusaks võrgustikuks ning lihtsamaks haldamiseks ja tundlike andmete ulatuslikuks kaitsmiseks.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ja Storage Replica: Üks olulisemaid põhjusi Datacenter Editioni ostmiseks on kaitstud virtuaalmasinate tugi, et luua väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure. Tarkvaramääratletud võrgud ja salvestusfunktsioonid Storage Spaces Direct ja Storage Replica on samuti siin ainult või täielikult hõlmatud. Ainult Datacenter Edition toetab selliseid funktsioone nagu:

 • Virtualiseerimine piiramatu arvu virtuaalsete arvutite jaoks
 • Piiramatu salvestusruumi replica
 • Hyper Converged Infrastructure
 • Varjestatud virtuaalmasinad (VM)
 • Tarkvara poolt määratletud võrgustik
 • Tarkvara poolt määratletud salvestusruumid

Windows Server 2019 ühendab tihedalt kohapealseid keskkondi Microsoft Azure'i teenustega, mis pakub ettevõtetele täiendavaid turvatasandeid ja uusi hübriidfunktsioone; Storage Migration Service hõlbustab nii praeguse serverversiooni muutmist kui ka serveri migratsiooni koos andmetega pilve.

Windows Server 2019 Edition Datacenter litsentsimine põhineb südamike, mitte protsessorite arvul, kusjuures minimaalne arv on 16 südamikku. 16-tuumalise paketiga saate seega kõik vajalikud litsentsid, mis on vastava serveri käitamiseks igal juhul vajalikud.

Wiresoftist leiad Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core kasutatud tarkvara oluliselt soodsama hinnaga võrreldes uue tarkvaraga - koos kõigi tüüpiliste omadustega nii funktsionaalsuse, jõudluse kui ka turvalisuse osas. Üksikasjalik teave Windows Server 2019 Datacenter 16-Core 'i uute funktsioonide kohta ning vastavad Microsofti litsentseerimistingimused selle Windowsi serveritarkvara kohta on esitatud järgmises ülevaates.

Windows Server 2019 Datacenter - kõige olulisemad uued funktsioonid ja omadused

Võrreldes eelmise versiooniga sisaldab Windows Server 2019 Datacenter mitmeid parandusi ja täiendusi olemasolevatele funktsioonidele, mis tõstavad nii virtualiseerimise kui ka turvalisuse võimalused uuele tasemele: HCI ehk hüper-konvergentsed infrastruktuuriplatvormid pakuvad serveri- ja töölaua virtualiseerimisel palju eeliseid, neid ei ole mitte ainult lihtne rakendada ja hallata, vaid ka skaleerida ning seega lihtsustada oluliselt IT-infrastruktuuride keerukust ja kasutuselevõttu.

Milline on Windows Server 2019 Datacenter Editioni lisaväärtus?

Kõigepealt pakub Windows Server Edition Datacenter 2019 maksimaalseid virtualiseerimisvõimalusi ja on seetõttu eriti huvitav ettevõtetele, kus see ja suured IT-töökoormused mängivad olulist rolli. Selles versioonis on piiramatu arv virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid, mida saab kasutada, RAM-i piirang on 24 TB. Muud olulised funktsioonid, millest mõned on saadaval ainult maksimaalse funktsionaalsusega Datacenter Editionis, on järgmised:

Varjestatud virtuaalmasinad

Varjestatud virtuaalmasinad võimaldavad luua kõrgelt turvatud virtualiseerimisinfrastruktuure. Shielded VM sulgeb virtuaalserverid selliselt, et näiteks avalikus pilves salvestatud tundlikud andmed on usaldusväärselt kaitstud volitamata juurdepääsu või kasutamise eest. Serveriteenused ja nende andmed on krüpteeritud ja kaitstud Hyper-V VMide abil. Samuti on võimalik muuta olemasolevad VM-d varjestatud VM-deks. Lisaks Windowsi VM-dele saab siin luua ka kaitstud Linux VM-d. Varjestatud VM-d paigaldatakse Server Manager, Windows Admin Center või PowerShell abil.

Tarkvaramääratletud võrk (Software Defined Networking)

Windows Server 2019 tarkvaral põhinev SDN (Software Defined Networking) funktsioon pakub füüsiliste võrguseadmete, näiteks ruuterite ja kommutaatorite, ning nende dünaamilise haldamise - ja ka väravate - keskset konfigureerimist, kuna võrgukihtide kasutamine ei ole enam võrguseadmetega seotud. Olemasolevaid SDN-ühilduvaid seadmeid saab kasutada ka füüsilise ja virtuaalse võrgu suurema integreerituse saavutamiseks. Virtuaalsete võrguelementide hulka kuuluvad Hyper-V virtuaalne kommutaator, Hyper-V võrgu virtualiseerimine ja RAS-värav.

SDNi saab kasutada näiteks järgmistel eesmärkidel:

 • Dünaamiliselt luua, kindlustada ja ühendada võrke
 • Määratleda poliitikaid füüsiliste ja virtuaalsete võrkude kontrollimiseks ning
 • Võrgupoliitikad
 • Kiirendada töökoormuse kohaletoimetamist
 • Minimeerida võrgu turvariske

Windows Server 2019 Datacenter Edition sisaldab ka mitmeid optimeerimisi ja täiendusi tarkvaramääratletud võrkude jaoks, sealhulgas tulemüüri seiret ja võimalust ühendada kaks võrku omavahel ja sujuvalt. Lisaks võimaldab Encrypted Networks virtuaalsete võrkude turvalist krüpteerimist Datagram Transport Layer Security (DTLS) abil, et vältida volitamata juurdepääsu.

Tarkvaral põhinev salvestusruum

Windows Server 2019 tarkvaral põhinev salvestussüsteem (SDS) pakub salvestusarhitektuuri, mille tarkvara on virtualiseerimise abil eraldatud riistvarast, et vähendada nende sõltuvust. SDS võimaldab ka salvestusmahu paindlikku skaleerimist, mis samuti aitab kaasa kulutõhususele.

Salvestusruumi replica

Windows Server 2019 Datacenter 'i Storage Replica toetab nii sünkroonset kui ka asünkroonset replikatsiooni ja hoiab ära andmekaotuse failisüsteemi tasandil. Sünkroonne replikatsioon peegeldab andmeid füüsilistes asukohtades tõrkekindlate mahtude abil, samas kui asünkroonne replikatsioon peegeldab neid asukohtade vahel, kasutades suurema latentsusega võrguliinide abil. Katastroofideks valmisolek minimeerib võimalikke seisakuid. Storage Replica on Windows Server 2019 Datacenter Editionis piiranguteta saadaval.

Storage Spaces Direct

Funktsioon Storage Spaces Direct (S2D) ühendab serverite lokaalse andmesalvestuse virtuaalseks klastriks. Sellise klastri sõlmedel võivad olla erinevad füüsilised andmekandjad või andmekandjate süsteemid ning nende vaheline side toimub SMB-protokolli kaudu. Storage Spaces Direct mitte ainult ei lihtsusta tarkvaral põhinevate salvestussüsteemide (SDS) rakendamist ja haldamist, vaid võimaldab ka luua skaleeritavaid ja kõrgelt kättesaadavaid salvestussüsteeme. See võimaldab serveri salvestusruumi kasutada sõltumatult selle riistvarast, mis suurendab selle tõhusust. Lisaks pakub S2D suuremat tõrkekindlust, nii et vastavalt suurema arvu puhul võib mitu klastrisõlme ebaõnnestuda, ilma et see ise mõjutaks.

Windows Server 2019 muud funktsioonid

Lisaks nendele funktsioonidele on Windows Server 2019 Datacenter Editioniga ettevõtetele kättesaadavad ka järgmised olulised funktsioonid:

Kubernetese tugi

Windows Server 2019 pakub nüüd veelgi paremat toetust Kubernetes'ile. Linuxi ja Windowsi konteinereid, mida hallatakse Kubernetes'iga, saab kasutada ka paralleelselt. Kubernetes'ile on saadaval uued funktsioonid, nagu konteinervõrgustik, ja ka üksikuid kujutisi on täiustatud; saadaval on ka "windows" konteineri kujutis, millel on suurem hulk funktsioone.

Süsteemi Insights analüüsi funktsioonid

Windows Server 2019-i süsteem Insights for Predictive Analytics, mis põhineb masinõppe mudelil, võimaldab analüüsida serversüsteemi andmeid, näiteks jõudlust ja sündmusi, et teha täpseid prognoose, vähendades Windows Serveri instantside reaktiivseks haldamiseks vajalikke jõupingutusi.

Tundlike andmete suurem kaitse

Infrastruktuuri ja tundlike töökoormuste usaldusväärne kaitse muutub ettevõtetes üha olulisemaks. Windows Server 2019 pakub selleks erinevaid funktsioone, näiteks domeenikontroller ja juba mainitud Shielded VM-d. Lisaks on Windows Defenderit täiendatud uute funktsioonidega, nagu Exploit Guard; see võimaldab Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) osana jälgida võrgus asuvaid dokumente ja kaustu ning juurdepääsu neile. Erinevad Azure AD-i turvafunktsioonid, nagu Azure AD Banned Passwords ja Azure AD Password Protection, on saadaval kohalike Active Directory'de kaitsmiseks.

Muud Windows Server 2019-i Azure'i teenused lühidalt

Windows Server 2019-i integreeritud hübriidfunktsioonid pakuvad Microsoft Azure'i teenuste suuremat integreerimist või lihtsamat kasutamist kohapealses andmekeskuses - sealhulgas sellised teenused nagu Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management ja Azure Network Adapter. Selle eeliseks on võimalus ühendada kohalik server Azure'i virtuaalse Azure'i võrguga Azure'i pilves. Windows Serveri ja Microsoft Azure'i teenuste tihedam koostöö võimaldab andmete lihtsat sünkroniseerimist andmete lihtsaks varundamiseks. Storage Migration Assistant ei lihtsusta mitte ainult üleminekut Windows Server 2019-le, vaid ka serveri migratsiooni, sealhulgas andmete ümberpaigutamist pilve. Azure File Sync toimib võimaliku salvestuskohana.

Windows Server 2019 Datacenter'i riistvaranõuded

Windows Server 2019 põhineb Windows 10. Windows Server 2019 Datacenter'i turvalise toimimise tagamiseks peavad olema täidetud allpool loetletud miinimumnõuded. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja paigaldatud rakendustest:

 • Mälu (RAM): 512 MB, soovitatav on ECC või sarnane
 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Mälu lauaarvuti kuvamiseks: 2 GB
 • Protsessori arhitektuur: x64
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz 64-bitise protsessoriga
 • Võrgukaart: 1x Ethernet minimaalse läbilaskevõimega GBit/s
 • Super VGA-tugiga graafikakaart: 1024 x 768 pikslit

Windows Server 2019 Datacenter 16-Core litsentsimine

Windows Server Edition 2019 Datacenter litsentseerimine toimub ka kasutatud tarkvara puhul vastavalt Microsofti litsentseerimiseeskirjadele üksnes südamike arvu kaudu. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

Microsofti üldised litsentsimistingimused Windows Server 2019 jaoks

Windows Server 2019 Datacenter 'i litsentsimine põhineb füüsilisel riistvaral: nõutav minimaalne litsentside arv serveri kohta ei sõltu ainult host'i füüsiliste protsessori südamike arvust, vaid ka virtuaalserverite arvust. Üks litsents katab kaks füüsilist protsessori südamikku. Kui ettevõte kasutab ühte või mitut mitme protsessoriga serverit, on vaja ühte litsentsi iga tuumapaari kohta. Vastavalt Microsofti litsentsireeglitele võetakse aluseks minimaalne arv 8 tuuma protsessori kohta - sõltumata olemasoleva riistvara tegelikust, võimalik, et väiksemast tuumade arvust. Sellest järeldub, et 2 protsessoriga serveri litsentseerimiseks on vaja vähemalt ühte Windows Server 2019 Datacenter 16-tuumalist paketti.

Windows Server 2019 Datacenter'i täiendavad litsentsimisnõuded

Hyper-V litsentseerimine litsentseerib kõiki loogilisi protsessoreid, mis vastavad füüsilistele protsessori südamikutele. Windows Server Datacenter Edition annab teile õiguse kasutada piiramatut arvu Hyper-V instantse ühe tuumalitsentsi kohta. Selle eelduseks on, et kõik vastavad serveri protsessori südamikud on litsentseeritud.

Linuxi instantside jaoks ei ole vaja lisalitsentsi.

Lisaks serverilitsentsile peavad kõik Windows Server 2019-le juurdepääsu omavad kliendid - nii kasutajad kui ka lõppseadmed - olema varustatud ka kliendilitsentsiga (CAL). Need on saadaval ka kasutatud Wiresoftist.

Korduma kippuvad küsimused Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core'i kohta, mis on Wiresofti kasutatud tarkvara

Wiresoftis kasutatud tarkvarana pakutav Windows Server 2019 Datacenter 16-Core pakett ei erine kasutatavuse poolest uuest serverilitsentsist - mitte ainult seetõttu, et tarkvara üldiselt ei kulu ära. Allpool on vastatud sageli esitatud küsimustele kasutatud Windows Serveri litsentside kohta.

Kust pärineb kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-Core tarkvara?

Wiresofti poes pakutav kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-Core tarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle varem ostnud uuena ja edasi müünud Wiresoftile. Edasimüügi või Wiresoft Shopi pakkumise tõttu nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-Core litsentsile kehtib tavapärane ostja kaitse?

Jah: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Wiresofti kasutatud tarkvarana pakub teile kui kliendile samu eeliseid kui võrreldava uue serveritarkvara ostmisel: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostu sooritamist ja kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-Core tarkvara on seaduslik osta või kasutada?

Jah: Te võite olla kindel, et klientide jaoks ei ole mitte ainult Wiresofti kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-Core tarkvara ostmine, vaid ka selle tegelik kasutamine ei riku ühtegi kehtivat seadust, sest see tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi varudest. Seega kehtib väljakujunenud kohtupraktika, mis mitte ainult ei luba sellise Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist; neid asjaolusid on korduvalt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Millised muud eelised on Windows Server 2019 Datacenter 16-Core kasutatud tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele eelkõige majanduslikku eelist, kuna tarkvara varusid saab uuendada palju odavamalt kui uute kaupade puhul, nii et need on alati ajakohased. Wiresofti kasutatud tarkvara ei aita seega mitte ainult vähendada tegevuskulusid, vaid pakub ka audititurvalisust kõigi ostjate täieliku kontrollimise kaudu!

Wiresoftist ei leia soodsa kasutatud tarkvarana mitte ainult Windows Server 2019 Datacenter 16-Core väljaannet, vaid ka vastavaid 2-Core pakette ning Windows Server Standard väljaannet, lisaks ka vastavaid vajalikke kliendilitsentse (CAL) - samuti Windows Server 2019 varasemaid versioone. Wiresofti laias kasutatud tarkvara portfellis on ka palju teisi Microsofti programme - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 Datacenter' i või mõne muu väljaande litsentseerimise kohta, kasutage meie pädevat nõustamist chat'i kaudu või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad