Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

3 790,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2019 andmekeskuse 16-tuumaline Serveri operatsioonisüsteem Windows...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 andmekeskuse 16-tuumaline

Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2019 andmekeskus pakub maksimaalset virtualiseerimist, ühendades kohapealsed keskkonnad Azure'iga – paljude hübriidfunktsioonide, suure jõudluse ja täiendavate turbetasemetega. See muudab selle ideaalseks kasutamiseks tänapäevastes andmekeskustes, kuna see vastab praegustele väljakutsetele, millega kaasaegne IT on nihkumas üha kaugemale kohalikest andmekeskustest ning pilvepõhiste teenuste ja rakenduste poole. See Windows 10 Windowsil põhinev serveritarkvara väljaanne on selleks ideaalselt varustatud: lisaks paljudele olemasolevate funktsioonide täiustustele pakub see ka uusi võimsaid funktsioone ja teenuseid tõhusaks võrgunduseks ning tundlike andmete lihtsamaks haldamiseks ja igakülgseks kaitseks. p>

Otsustavad tegurid Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ja Storage Replica: Datacenter Editioni ostmise üks olulisemaid põhjusi on varjestatud virtuaalmasinate tugi, et oleks võimalik luua üliturvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure. Tarkvaraga defineeritud võrgundus ja salvestusfunktsioonid Storage Spaces Direct ja Storage Replica on samuti siia kaasatud ainult või täielikult. Ainult Datacenter Edition toetab selliseid funktsioone nagu:

 • Virtualiseerimine piiramatule arvule virtuaalmasinatele
 • Piiramatu salvestusruumi koopia
 • Hüperkonvergeeritud infrastruktuur
 • Varjestatud virtuaalmasinad (VM-id)
 • Tarkvaraga määratletud võrgundus
 • Tarkvara määratud salvestusruum

Windows Server 2019 ühendab kohapealsed keskkonnad tihedalt Microsoft Azure'i teenustega, mis pakub ettevõtetele täiendavaid turbetasemeid ja uusi hübriidfunktsioone; Salvestusruumi migratsiooniteenus muudab serveri praegusele versioonile ülemineku ja serveri, sealhulgas andmete pilve üleviimise lihtsamaks.

Windows Server 2019 Editioni andmekeskuse litsentsimine põhineb protsessorite asemel tuumadel, minimaalselt 16 tuumaga. 16-tuumalise paketiga saate kõik vajalikud litsentsid, mis on igal juhul vajalikud vastava serveri tööks.

Wiresoftist leiate Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core'i kasutatud tarkvara uute kaupade omast oluliselt madalama hinnaga – koos kõigi tüüpiliste omadustega funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse osas. Järgmine ülevaade sisaldab üksikasjalikku teavet Windows Server 2019 Datacenter 16-Core uute funktsioonide ja selle Windows Serveri tarkvaraga seotud Microsofti litsentsitingimuste kohta.

Windows Server 2019 andmekeskus – kõige olulisemad uued funktsioonid ja funktsioonid

Windows Server 2019Datacenter sisaldab mitmeid täiustusi ja täiendusi olemasolevatele funktsioonidele võrreldes eelmise versiooniga, mis tõstavad nii virtualiseerimise võimalused kui ka turvalisuse uuele tasemele: HCI ehk hüperkonvergeeritud infrastruktuuri platvormid pakuvad palju eeliseid. serveri ja töölaua -Virtualization, nad ei ole ainult lihtne rakendada ja hallata, need võivad olla ka korrastatakse, seega oluliselt lihtsustada keerukust ja pakkumise IT-infrastruktuuri.

Millist lisaväärtust pakub Windows Server 2019 Datacenter Edition?

Windows Server Edition Datacenter 2019 pakub ennekõike maksimaalset arvu virtualiseerimisvõimalusi ja on seetõttu eriti huvitav ettevõtetele, kus need ja suur IT-töökoormus mängivad olulist rolli. Virtuaalsete masinate ja sellega opereeritavate Hyper-V konteinerite arv on antud väljaandes piiramatu, RAM-i limiit on 24 TB. Teised olulised funktsioonid, millest mõned on maksimaalse funktsionaalsusega saadaval ainult Datacenter Editionis, on järgmised:

Varjestatud virtuaalmasinad

Varjestatud virtuaalmasinatega on võimalik luua üliturvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure. Varjestatud VM sulgeb virtuaalserverid selliselt, et näiteks avalikus pilves hoitavad tundlikud andmed on usaldusväärselt kaitstud volitamata juurdepääsu või volitamata kasutamise eest. Serveriteenused ja nende andmed krüpteeritakse ja varjestatakse Hyper-V VM-idega. Samuti on olemas võimalus teisendada olemasolevad VM-id varjestatud VM-ideks. Lisaks Windowsi VM-idele saab siin luua ka kaitstud Linuxi VM-e. Varjestatud VM-id installitakse serverihalduri, Windowsi halduskeskuse või PowerShelli kaudu.

Tarkvaraga määratud võrgundus

Tarkvaraga määratletud võrkude (SDN) funktsioon Windows Server 2019 pakub füüsiliste võrguseadmete (nt ruuterid ja kommutaatorid) keskset konfiguratsiooni ning nende dünaamilist haldust – ka lüüside – võrguna. tasemed ei ole enam seotud võrgu seadmeid. Füüsilise ja virtuaalse võrgu vahelise integratsiooni kõrgema taseme saavutamiseks saab kasutada ka olemasolevaid SDN-iga ühilduvaid seadmeid. Virtuaalvõrgu elemendid hõlmavad Hyper-V virtuaalset lülitit, Hyper-V võrgu virtualiseerimist ja RAS-lüüsi.

Näiteks

SDN-i saab kasutada selleks, et:

 • Looge, kaitske ja ühendage võrke dünaamiliselt
 • Määratlege juhised füüsiliste ja virtuaalsete võrkude juhtimiseks ja
 • Võrgu skaleerimise juhised
 • Töökoormuse kiirendamine
 • Turvariskide minimeerimiseks võrgus

Windows Server 2019 andmekeskuse väljaandel on tarkvarapõhise võrgunduse jaoks ka mitmeid optimeerimisi ja täiendusi, sealhulgas tulemüüri jälgimine ning võimalus kahe võrguga võrrelda ja sujuvalt ühendada. Lisaks on krüptitud võrkude abil võimalik virtuaalsete võrkude turvaline krüptimine Datagrami transpordikihi turvalisuse (DTLS) kaudu, et vältida volitamata juurdepääsu.

Tarkvarapõhine salvestusruum

Windows Server 2019 tarkvarapõhine salvestusruum (SDS) pakub salvestusarhitektuuri, mille tarkvara eraldatakse riistvarast virtualiseerimise teel, et minimeerida nende sõltuvust. SDS võimaldab ka paindlikku salvestusmahtu skaleerida, mis aitab kaasa ka kuluefektiivsusele.

Salvestusreplica

Salvestusreplica Windows Server 2019 andmekeskuses toetab nii sünkroonset kui ka asünkroonset replikatsiooni ning hoiab ära andmete kadumise failisüsteemi tasemel. Sünkroonse replikatsiooni korral peegeldatakse andmeid füüsilistes asukohtades vastupidavate mahtudega, samas kui asünkroonse replikatsiooni korral peegeldatakse neid asukohtade vahel, kasutades suurema latentsusega võrgulinke. Katastroofivalmidus vähendab võimalikke seisakuid. Windows Server 2019 Datacenter Editionis on salvestusruumi koopia piiranguteta saadaval.

Salvestusruumid otse

Funktsioon Storage Spaces Direct (S2D) ühendab serverite kohalikud andmesalved virtuaalseks klastriks. Sellise klastri sõlmedel võivad olla erinevad füüsilised andmekandjad või andmekandjasüsteemid, nendevaheline suhtlus toimub SMB protokolli kaudu. Storage Spaces Direct mitte ainult ei lihtsusta tarkvaraga määratletud salvestussüsteemide (SDS) juurutamist ja haldamist, vaid võimaldab ehitada ka skaleeritavaid ja kõrge kättesaadavusega salvestussüsteeme. See tähendab, et serveri mälu saab kasutada riistvarast sõltumatult, mis suurendab selle tõhusust. Lisaks pakub S2D suuremat töökindlust, nii et vastavalt suurema arvu korral võivad mitmed klastri sõlmed ebaõnnestuda, ilma et see kahjustaks.

Windows Server 2019 täiendavad funktsioonid

Lisaks nendele funktsioonidele pakub Windows Server 2019 andmekeskuse väljaanne ettevõtetele ka järgmisi olulisi funktsioone.

Kubernetese tugi

Windows Server 2019 pakub nüüd Kubernetesile veelgi paremat tuge. Paralleelselt saab kasutada ka Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid. Kubernetese jaoks on saadaval uued funktsioonid, nagu konteinerite võrgustik, ja ka üksikuid pilte on täiustatud; Lisaks on saadaval konteineri kujutis "aknad", millel on suurem valik funktsioone.

System Insightsi analüüsifunktsioonid

Süsteemi statistika Ennustav Analytics Windows Server 2019 , mis toetavad masin õppe mudeli, võimaldada server süsteemi andmeid, näiteks jõudluse ja sündmusi hinnata, et luua täpsed prognoosid, mis vähendab jõupingutusi Windows Serveri eksemplaride reaktiivseks haldamiseks.

Tundlike andmete kõrgem kaitse

Infrastruktuuri ja tundlike töökoormuste usaldusväärne kaitse muutub ettevõtetes üha olulisemaks. Windows Server 2019 pakub erinevaid funktsioone, nagu domeenikontroller ja ülalmainitud varjestatud virtuaalsed masinad. Lisaks on Windows Defender täiendatud uute funktsioonidega nagu Exploit Guard, mis on osa Windows Defender Advanced Threat Protectionist (ATP), mis võimaldab jälgida võrgus olevaid dokumente ja kaustu ning neile juurdepääsu. Kohalike aktiivkataloogide kaitsmiseks on saadaval mitmesugused Azure AD turbefunktsioonid, nagu Azure AD keelatud paroolid ja Azure AD paroolikaitse.

Ülevaade muudest Azure'i teenustest Windows Server 2019 jaoks

Windows Server 2019 integreeritud hübriidfunktsioonid pakuvad Microsoft Azure'i teenuste paremat integreerimist või lihtsamat kasutamist kohalikus andmekeskuses, sealhulgas teenuseid, nagu Azure'i varundamine, Azure'i saidi taastamine, Azure'i värskenduste haldus ja Azure'i võrguadapter. Selle eeliseks on võimalus ühendada kohalik server Azure'i pilves Azure'i virtuaalse võrguga. Windows Serveri ja Microsoft Azure Servicesi tihedam koostöö muudab andmete sünkroonimise lihtsaks andmete varundamiseks. Salvestusruumi migratsiooni assistent ei hõlbusta mitte ainult üleminekut versioonile Windows Server 2019 , vaid ka serveri migreerimist, sealhulgas andmete pilve. Azure File Sync toimib võimaliku salvestuskohana.

Windows Server 2019 andmekeskuse riistvaranõuded

Windows Server 2019 põhineb Windows 10-l. Windows Server 2019 andmekeskuse turvalise töö tagamiseks peavad olema täidetud järgmised miinimumnõuded. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemi konfiguratsioonist ja installitud rakendustest:

 • Mälu (RAM): 512 MB, soovitatav ECC või muu sarnane
 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Lauaarvuti kuvari salvestusruum: 2 GB
 • Protsessori arhitektuur: x64
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz 64-bitisega
 • Võrgukaart: 1x Ethernet minimaalse läbilaskevõimega Gbit/s
 • Super-VGA toega graafikakaart: 1024 x 768 pikslit

Windows Server 2019 Datacenter 16-Core litsentsimine

Windows Server Edition 2019 andmekeskuse litsentsimine toimub ka kasutatud tarkvara puhul vastavalt Microsofti litsentsitingimustele ja ainult tuumade arvu alusel. Siin kehtivad järgmised sätted:

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2019 jaoks

Windows Server 2019 andmekeskuse litsentsimine põhineb füüsilisel riistvaral: nõutava minimaalse litsentside arvu serveri kohta ei määra mitte ainult hosti füüsiliste protsessorituumade arv, vaid ka arvu virtuaalservereid kindlasti. Üks litsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma. Kui ettevõte kasutab ühte või mitut mitme protsessoriga serverit, on iga tuumpaari jaoks vaja ühte litsentsi. Vastavalt Microsofti litsentsitingimustele kasutatakse ühe protsessori kohta minimaalselt 8 tuuma – olenemata olemasoleva riistvara tegelikust, võimalik, et väiksemast tuumade arvust. Sellest järeldub, et kahe protsessoriga serveri litsentsimiseks on vaja vähemalt ühte Windows Server 2019 Datacenteri 16-tuumalist paketti.

Windows Server 2019 andmekeskuse täiendavad litsentsitingimused

Hyper-V litsentsimisel litsentsitakse kõik loogilised protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessori tuumadele. Windows Server Datacenter Edition annab kasutajale õiguse käitada piiramatul arvul Hyper-V eksemplare ühe põhilitsentsi kohta. Selle eelduseks on, et kõik serveri vastavad protsessori tuumad on litsentsitud.

Linuxi eksemplaride jaoks pole täiendavat litsentsi vaja.

Lisaks serverilitsentsile peavad kõik kliendid, kes pääsevad juurde Windows Server 2019 – kasutajad ja lõppseadmed –, olema varustatud ka kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Need on saadaval ka Wiresoftist kasutatuna.

KKK-d Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core'i kui kasutatud tarkvara kohta Wiresoftilt

Wiresofti kasutatud tarkvarana pakutav pakett Windows Server 2019 Datacenter 16-Core ei erine oma kasutatavuse poolest uue serverilitsentsi omast – mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa üldiselt kuluda. Korduma kippuvatele küsimustele kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta leiate vastused allpool.

Kust tuleb kasutatud Windows Server 2019 Datacenteri 16-tuumaline tarkvara?

Wiresoft Shopis pakutav Windows Server 2019 andmekeskuse 16-tuumaline tarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle varem ostnud ja Wiresoftile edasi müünud. Wiresofti poes toimuva edasimüügi või pakkumise tõttu nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenteri 16-tuumalise litsentsi puhul eksisteerib tavaline ostja turvalisus?

Jah Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Wiresoft kasutada tarkvara pakub nagu klient samad eelised kui osta võrreldav uue tarkvara: ostja turvalisuse kaudu kohe alla laadida pärast ostu ja vahetus litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 16-tuumalise tarkvara ostmine või kasutamine on seaduslik?

Jah: võite olla kindel, et klientide jaoks ei riku kehtivaid seadusi mitte ainult Wiresofti kasutatud tarkvara ostmine Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jaoks, vaid ka nende tegelik kasutamine, sest selle tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi inventuuri. Seega kehtib praktikas praktika, mis mitte ainult ei luba sellise Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka nende kasutamist; neid asjaolusid on ikka ja jälle kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Milliseid muid eeliseid on Windows Server 2019 Datacenter 16-Core'i kasutatud tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele eelkõige majanduslikku eelist, et tarkvaravarusid on võimalik uuendada palju soodsamalt kui uute kaupadega, et olla alati kursis. Wiresofti kasutatud tarkvara ei aita mitte ainult tegevuskulusid vähendada, vaid pakub tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile ka auditi turvalisust!

Wiresoftist leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult väljaande Windows Server 2019 Datacenter 16-Core , vaid ka vastavad 2-tuumalised paketid ja Windows Server Standard Editioni, samuti kohustatud need Klient (CAL-e) - samuti eelmiste versioonide Windows Server 2019. laia kasutatud tarkvara Wiresoft ka paljude teiste Microsofti programmide - kõik mainitud eelised. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 andmekeskuse või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud