Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

29,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft Windows Server 2019 kasutaja CAL-id kasutatud litsentsidena Microsoft Windows...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Ostke Microsoft Windows Server 2019 kasutaja CAL-id kasutatud litsentsidena

Microsoft Windows Server 2019 standardväljaande või andmekeskuse väljaande litsentsimiseks on lisaks tuumapõhistele serverilitsentsidele iga kasutaja jaoks vajalik kliendi juurdepääsulitsents: nt Windows Server 2019 kasutaja CAL; see annab vastavale registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused sellele Windowsi serverile.

Kuna Windows 2019 Serveri standard- või andmekeskuse väljaande põhilitsentsid ei sisalda täiendavaid kasutajaõigusi, tuleb need kasutaja CAL-ina eraldi osta, et saada konkreetne Kasutajad ainult isiklikult luba juurdepääsuks Windows server kaudu - aga vabalt valitav - seade.

Kasutatud kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks Wiresoftilt ei ole mitte ainult madalama hinnaga võrreldes teiste tarkvarakaubanduses pakutavate klientide juurdepääsulitsentsidega, vaid ka saadaval ka eraldi saadaval kimbu. Sellegipoolest on kasutatud CAL-idel samad funktsioonid kui Windows Server 2019 kasutajakliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval ametliku Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage kõiki MS Windows Server 2019 eeliseid kasutatud kasutaja CAL-iga

Standard või andmekeskuse väljaanne Windows Server 2019 pakub palju uusi funktsioone, eriti kui kasutatakse pilvepõhise põhinevate rakenduste Windows 10. tarkvaral põhineva Networking (SDN) Lisaks füüsiliste võrguseadmete, nagu ruuterid ja kommutaatorid, samuti virtuaalsete võrguseadmete (nt lüüsid) keskne konfiguratsioon ja nende dünaamiline haldamine. Lisaks võimaldab Windows Server 2019 kahe võrgu vahelise suhtluse võimalust, et need peaaegu sujuvalt ühendada. Muud funktsioonid, millest saavad kasu kasutatud kasutaja CAL-iga kasutajad, on järgmised:

  • Virtuaalsete võrkude turvaline krüpteerimine krüptitud võrkude ja Datagrammi transpordikihi turvalisuse (DTLS) abil
  • Hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) uued funktsioonid vähendavad IT-infrastruktuuride keerukust ja hõlbustavad nende pakkumistV
  • Linuxi täiustatud integreerimine varjestatud VM-idega
  • Kubernetese konteinerite kasutamine
  • Täiustatud ohukaitse tundlike andmete kaitsmiseks ja rünnete varaseks avastamiseks
  • Otsesalvestusruumid serverite kohalike andmesalvede ühendamiseks virtuaalseks klastriks
  • Salvestusreplica hoiab ära andmete kadumise failisüsteemi tasemel ja minimeerib seisakuid katastroofivalmidusega

Oluline teave kasutatud kasutaja CAL-ide kohta Windows Server Standardi ja Datacenter Edition 2019 jaoks

Isegi kasutatud tarkvara Wiresoft nagu Kasutaja CAL on sama võimalust kasutada kõiki integreeritud funktsioone vastava Windows Server 2019 Edition Võime: Eelkõige pakub see väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele säästlikku alternatiivi serveri litsentsimiseks, kuna seda saab ka täpselt kohandada:

Teave Windows Server 2019 CAL-litsentsimise kohta

Microsofti litsentsitingimused pakuvad Windows Server 2019 litsentsimist vastavalt tuumadele/protsessori tuumadele Editions Standardi ja Datacenteri jaoks, kusjuures seda tuleb täiendada kasutajate või lõppseadmete litsentsimisega ; Kõik serverilitsentsis sisalduvad CAL-id on varustatud eranditult administraatoriõigustega, nii et iga sihtotstarbeline kasutaja vajab tegelike Windowsi serveriteenuste kasutamiseks juurdepääsulitsentsi (User CAL); see peab vastama ka identsele või kõrgemale Windowsi serveri versioonile – selle kohta lähemalt allpool.

Ainult see isiklik kliendile juurdepääsu loa lubab kasutajal kasutada Windows Server funktsioone versioon 2019 see sisaldab puhta juurdepääsuõiguste kliendi / serveri keskkonnas Windows Server 2019 ja ei installitav lisatarkvara.

Millised on Windows Server 2019 Standardi või Datacenter Editioni kasutaja CAL-idega litsentsimise eelised?

Windows Server 2019 CAL-litsents võimaldab kasutajaõiguste paindlikku ja vajadustepõhist haldamist. Kasutatud kasutajate juurdepääsulitsentsidega kasutamine on Windowsi serveriteenuste kasutamiseks säästlikum võimalus, eriti VKEde jaoks, kuna kliendi juurdepääsulitsentse tuleb osta vaid nii paljudele töötajatele, kui palju tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimismudel pakub Windows Server 2019 jaoks kahte tüüpi CAL-e:

  • Windows Server 2019 kasutaja CAL : see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused
  • Windows Server 2019 kasutaja CAL: see annab spetsiaalse seadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused

Kasutaja CAL-e saab kombineerida ka seadme CAL-idega.

Pange tähele CAL-ide versiooni ühilduvust Windows Server 2019-ga!

Windows Server 2019 jaoks mõeldud kasutaja CAL annab asjaomasele kasutajale juurdepääsuõigused mitte ainult Windows Serveri versioonis 2019, vaid ka vanemates versioonides, näiteks kui 2014 (alandavad). See annab eelise CAL-ide ees, mis on spetsiaalselt loodud ainult Windows Server 2019 eelmise versiooni jaoks, kuna neid ei saa kasutada Windows Serveri versioonile 2019 (uuenduseks) juurdepääsuks. Seetõttu tuleks Windows Server 2019 jaoks kasutaja CAL-ide ostmisel pöörata tähelepanu serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvusele.

Millele veel peaksite tähelepanu pöörama Windows Server 2019 litsentsimisel kasutatud kasutaja CAL-iga?

Nagu juba mainitud, saab kasutaja CAL-iga Windows Server 2019 isiklikud juurdepääsuõigused ainult teatud registreeritud töötaja, mistõttu on oluline, et vastav Windowsi toega seade saaks vabalt olla valitud on. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda enam muuta. Põhimõtteliselt on samuti võimatu muuta CAL-i tüüpi kasutaja-CAL-iks seadme CAL-iks või vastupidi. Siiski on Windows Server 2019 jaoks võimalik kombineerida kasutaja CAL-id seadme CAL-idega.

Need Microsofti CAL-litsentsi sätted on mõeldud selleks, et vältida sobimatut juurdepääsu Windows Server 2019-le. Need pakuvad ka ettevõtte ja selle andmete turvalisust, kuna volitamata või volitamata kasutajad ei saa teenuseid kasutada.

Mille poolest erineb Windows Server 2019 kasutaja CAL seadme CAL-ist?

Windows Server 2019 jaoks kasutatud kasutaja CAL ei erine oma funktsionaalsuse poolest põhimõtteliselt seadmepõhisest kliendi juurdepääsulitsentsist, mida nimetatakse seadme CAL-iks. Nende eeliseid saab näha ainult tavapärasel viisil, kuidas ettevõttes Windowsi serverile juurde pääseb:

Kasutaja juurdepääsu litsentsi Windows Server 2019 on ainult seotud kindla töötaja, kuid see pakub vaba valik seadme juurdepääsu Windowsi server, ükskõik kus see asub. Võrreldes terminaliga seotud juurdepääsulitsentsiga, pakub kasutaja CAL teistsugust kasutusala, kuna litsentsitud kasutaja ei ole seotud kasutatava arvuti või muu sarnasega – alati eeldusel, et kasutataval terminalil on juurdepääs Internet. See tähendab, et nad ei pääse Windowsi serverisse mitte ainult ettevõtte töökoha statsionaarsest arvutist, vaid ka väliselt: nt isikliku sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu – tööreisil või kodukontoris.

Kasutaja CAL Windows Server 2019 pakkumist need töötajad paindlikuma kasutuse Windows Server funktsioone kes sageli muuta oma töökeskkonda ja kasutada olemasolevat seadme jaoks Connect server, sest koos Kasutaja CAL kasutate alati oma isiklikku kontot.

Järeldus

Mis tüüpi kliendi juurdepääsulitsents Windows Server 2019 jaoks pakub ettevõttes kasutamisel rohkem eeliseid, erineb igal juhul erinevalt. Siin mängib rolli Windowsi serverit kasutavate töötajate arv võrreldes olemasolevate lõppseadmete kaudu valitseva juurdepääsutüübiga: Niipea, kui enamus kasutab vaheldumisi mobiilseid lõppseadmeid või erinevaid seisuseadmeid ja seega ka erinevaid tööjaamu juurdepääsuks Windows Serveri juurdepääs, isiklik kasutaja CAL pakub rohkem eeliseid. Nagu juba mainitud, tuleb õiget tüüpi kliendi juurdepääsu litsentsimise otsus teha enne ostmist, sest Windows Server 2019 kasutaja CAL-i ei saa teisendada seadme CAL-iks ega vastupidi. Windows Server 2019 jaoks on aga võimalik kombineerida kasutaja CAL-e ja seadme CAL-e või kasutada neid paralleelselt.

Kasutatud kasutaja CAL-id Microsoft Windows Server 2019 jaoks, mis on saadaval Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

Kasutatud kasutaja CAL-id MS Windows Server 2019 jaoks saate hankida Wiresofti veebipoest ühe kasutaja litsentsina – Microsofti hulgilitsentsi sätted siin ei kehti. Nimetus "kasutatud" ei tähenda mingeid üldisi puudusi kasutaja CAL-ide kasutatavuse osas, kuna tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Teave Windows Server 2019 kasutatud kasutaja CAL-ide kohta Wiresoftilt

Windows Server 2019 jaoks kasutatavad kasutaja CAL-id on tüüpilised töötajate juurdepääsulitsentsid, kuna muidu on need saadaval Microsofti litsentsimisprogrammi osana; Vastupidiselt sellele kuulusid need kasutatud tarkvarana kunagi Windows Server 2019 kasutaja hulgilitsentsi, mille eelmine ostja, tavaliselt ettevõte, omandas. Kasutaja juurdepääsulitsentsid või täielik hulgilitsents, mida see ettevõte ei nõua, müüdi Wiresoftile. Hulgilitsents lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks ning sellest tulenevaid individuaalseid kasutaja juurdepääsulitsentse nimetati kasutatud tarkvaraks. Vaatamata märgistusele "kasutatud", saab selliseid kasutaja CAL-e Windows Server 2019 jaoks täielikult kasutada, kuna need ei erine oma funktsionaalsuse ega kasuliku eluea poolest uuest litsentsist.

Ostja turvalisus kasutatud tarkvarale koos kasutaja CAL-idega Windows Server 2019 jaoks

Kasutatud kasutaja CAL-id Windows Serveri jaoks on Wiresofti klientidele mitte ainult odavam alternatiiv Windows Serveri litsentsimiseks, vaid ka ohutud! Kliendina saate meilt juba Microsoft Windows Server 2019 jaoks ühe kasutaja CAL-i madalama hinnaga võrreldes "kasutamata" uute CAL-idega, vastasel juhul on teil tavapärane ostja turvalisus kohese allalaadimise ja kohese litsentsi aktiveerimise kaudu kaasasoleva hulgilitsentsiga. võti.

Kas Windows Server 2019 jaoks kasutatud CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Kõik Wiresoftilt ostetud Windows Server 2019 kasutaja- ja muud juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentside loendist. Sel põhjusel allub nii müügile kui ka ostmisele kehtiv kohtupraktika, mis sõnaselgelt lubab kaubelda kasutatud tarkvaraga; erinevad kohtuotsused on seaduslikkust selgelt kinnitanud.

Klientidele pakub Windows Server 2019 kasutaja CAL-ide või muude kasutatud tarkvarana Wiresofti pakutavate kliendi juurdepääsulitsentside ostmine ja nende kasutamine seaduslikku turvalisuse, seal ei Wiresoft ega sind klient rikuvad seadusesätted. Lisaks on Wiresofti kasutatud CAL-id ka auditikindlad, kuna kõik varasemad ostjad on täielikult kontrollitud!

Teie Wiresofti eelised Windows Server 2019 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmisel

Kokkuvõte: Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele odavat alternatiivi paljudele teistele pakkumistele mitte ainult Windows Server 2019 jaoks mõeldud kasutaja CAL-idega , vaid ka teistega juurdepääsu litsentsid Tarkvara pakkujad lisaks, nagu juba märgitud, ei ole piiranguid minimaalne arv kasutaja CAL-id, mis tuleb osta ostmisel - erinevalt paindumatu uskumatud kliendile juurdepääsu litsentsid, nii et ettevõtted ja teised kliendid vähendada kulusid serveri litsentsi suutes litsentsi tegeliku kasutamise Windows Server teenuseid täpselt.

Wiresofti veebipoest leiate lisaks kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsidele kasutaja CAL-ide jaoks ka seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks – aga ka Windows Serveri muude versioonide litsentse või teised Server tarkvara, sealhulgas vastava juurdepääsu litsentsid. See tähendab, et saate kasutatud litsentsidega madala hinnaga lisada või värskendada olemasolevat tarkvaravaru muudes valdkondades ning vältida ka uue riistvara soetuskulusid ja ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks CAL-idele ja serveritarkvarale leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaratooteid – koos kõigi Wiresofti kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud