Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10075
 • R18-05768
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x kasutaja CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Kasutaja CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Microsoft Windows Server 2019 standard- või andmekeskuse väljaande litsentseerimiseks on lisaks tuumipõhistele serverilitsentsidele vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi iga kasutaja jaoks: nt Windows Server 2019 User CAL; see annab vastavale registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused sellele Windowsi serverile.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Ostke Microsoft Windows Serveri 2019 User CAL-d kasutatud litsentsidena

Microsoft Standard- või Datacenter-Edition Microsoft Windows Server 2019 litsentseerimiseks on lisaks tuumapõhistele serverilitsentsidele iga kasutaja jaoks vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: nt Windows Server 2019 User CAL; see annab vastavale registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused sellele Windows serverile.

Standard- või Windows 2019 Serveri Datacenter-Editioni põhilitsentsid ei sisalda täiendavaid kasutajaõigusi, nii et need tuleb eraldi osta User CAL-ina, nii et teatud kasutajal on isiklikult õigus pääseda Windows Serverile ligi ainult - kuid suvaliselt valitava - lõppseadme kaudu.

Kasutatud User CAL for Windows Server 2019 Wiresoftilt ei ole mitte ainult madalama hinnaga võrreldes teiste tarkvarakaubanduses pakutavate uute kliendilitsentsidega, vaid need on saadaval ka üksikult, mitte komplektis. Sellest hoolimata on kasutatud CAL-del sama funktsionaalsus kui ametliku Microsofti mahulitsentside programmi kaudu saadaval olevatel Windows Serveri 2019 kasutajaklientide juurdepääsulitsentsidel.

Saate kõik MS Windows Server 2019 eelised koos kasutaja eelkasutatava CALiga

Standard- ehk Windows Server 2019 Datacenter Edition pakub mitmeid uusi funktsioone, eriti pilvepõhiste rakenduste kasutamiseks, mis põhinevad aadressil Windows 10. Näiteks võimaldab tarkvaral põhinev võrgukorraldus (SDN) mitte ainult füüsiliste võrguseadmete, näiteks ruuterite ja kommutaatorite, vaid ka virtuaalsete võrguseadmete - näiteks väravate - keskset konfigureerimist ja nende dünaamilist haldamist. Selleks võimaldab Windows Server 2019 võimalust ühendada kaks võrku peaaegu sujuvalt. Muud funktsioonid, mida kasutajad saavad kasutada kasutatud kasutaja CALiga, hõlmavad järgmist:

 • Virtuaalsete võrkude turvaline krüpteerimine krüpteeritud võrkude ja Datagram Transport Layer Security (DTLS) abil
 • Uued Hyper-Converged Infrastructure (HCI) funktsioonid vähendavad keerukust ja lihtsustavad IT-infrastruktuuri kasutuselevõttuV
 • Linuxi parem integreerimine Shielded VM-dega
 • Kubernetes konteinerite kasutamine
 • Täiustatud ohukaitse tundlike andmete kaitseks ja rünnakute varaseks avastamiseks
 • Storage Spaces Direct kohalike serverite andmekogude koondamiseks virtuaalsesse klastrisse
 • Storage Replica hoiab ära andmekaotuse failisüsteemi tasandil ja minimeerib seisakuaega katastroofiks valmisoleku abil

Oluline teave kasutatud kasutaja CAL-de kohta Windows Server Standard- ja Datacenter-Edition 2019 jaoks

Wiresofti kasutatud tarkvaral nagu User CALil on samuti samad võimalused, et kasutada kõiki vastava Windows Server 2019 Editioni integreeritud funktsioone: See pakub eelkõige väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele ökonoomset alternatiivi serverilitsentside puhul, kuna seda saab ka kohandada vastavalt vajadusele:

Info Windows Serveri 2019 CAL-litsentsimise kohta

Microsofti litsentsitingimused pakuvad väljaannete Standard ja Datacenter jaoks Windows Server 2019 litsentsimist tuumade/protsessori südamike järgi, kusjuures seda tuleb täiendada kasutajate või lõppseadmete litsentsimisega; kõik serverilitsentsi sisalduvad CAL-d on varustatud ainult administraatori õigustega, nii et tegelike Windows serveriteenuste kasutamiseks vajab iga spetsiaalne kasutaja juurdepääsu litsentsi (User CAL); see peab vastama ka samale või kõrgemale Windows serveriversioonile - täpsemalt allpool.

Ainult see isiklik kliendilitsents annab kasutajale õiguse kasutada 2019. aasta versiooni Windows serveri funktsioone, see sisaldab puhtalt Windows serveri 2019 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigusi ja ei sisalda muud tarkvara, mis tuleb veel installeerida.

Millised eelised on litsentsimisel Windows Server 2019 Standard- või Datacenter edition koos User CAL-idega?

Windows Server 2019 CAL-litsentsimine võimaldab kasutajate õiguste paindlikku ja vajaduspõhist haldamist. Kasutatud juurdepääsulitsentside kasutamine kasutajatele on eelkõige VKEde jaoks ökonoomsem võimalus kasutada Windows serveriteenuseid, sest siin tuleb kliendilitsentse osta ainult nii paljude töötajate jaoks, kui tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimudel pakub Windows Server 2019 jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • Windows Server 2019 User CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele kasutajale
 • Windows Server 2019 User CAL: see annab spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serverile juurdepääsuõigused

Kasutaja CAL-d saab kombineerida ka seadme CAL-dega.

Pange tähele CAL-de ühilduvust versioonidega Windows Server 2019!

Kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks ei anna vastavale kasutajale juurdepääsuõigusi mitte ainult Windows Serveri 2019. aasta versioonile, vaid ka vanematele versioonidele, näiteks 2014. aasta versioonile (downgrade). See annab eelise CAL-de ees, mis on selgelt mõeldud ainult Windows Serveri 2019 eelmisele versioonile, kuna neid ei saa kasutada Windows Serveri 2019. aasta versiooni (uuendus) kasutamiseks. Seetõttu tuleb Windows Serveri 2019 kasutaja CAL-de ostmisel jälgida, et serverilitsents ja kliendilitsents oleksid ühilduvad.

Mida tuleb veel arvesse võtta, kui litsentseeritakse Windows Server 2019 kasutatud kasutaja CALiga?

Nagu juba mainitud, saab ainult teatud registreeritud töötaja isiklikud kasutusõigused Windows Server 2019 koos User CALiga, kusjuures siinkohal on oluline, et vastav Windows-võimeline lõppseade oleks vabalt valitav. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda enam muuta. Põhimõtteliselt ei ole ka võimalik CAL-tüüpi muuta kasutaja CAL-ist seadme CAL-iks või vastupidi. Siiski on võimalik kombineerida kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i Windows Server 2019 jaoks.

Need Microsofti sätted CAL-litsentseerimisel on mõeldud selleks, et vältida vale juurdepääsu Windows Server 2019-le. Lisaks sellele tagavad nad ka ettevõtte ja selle andmete turvalisuse, välistades volitamata või kolmandate isikute kasutajate juurdepääsu teenustele.

Mille poolest erineb kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks seadme CAL-st?

Põhimõtteliselt ei erine kasutatud kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks funktsionaalsuse poolest seadmepõhisest kliendilitsentsist (Device CAL). Nende vastavad eelised ilmnevad ainult tüüpilisel viisil, kuidas organisatsioonis on juurdepääs Windows serverile:

Kasutaja juurdepääsulitsents Windows Server 2019 on seotud ainult konkreetse töötajaga, kuid see pakub seejuures vabalt valitud lõppseadme juurdepääsu Windows Serverile, sõltumata selle asukohast. Võrreldes lõppseadmega seotud juurdepääsulitsentsiga pakub kasutaja CAL seega teistsugust kasutusulatust, kuna litsentseeritud kasutaja ei ole seotud kasutatava arvuti või muu sarnase seadmega - alati tingimusel, et kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. See tähendab, et kasutaja saab juurdepääsu Windows serverile mitte ainult ettevõtte töökohal asuvast statsionaarsest arvutist, vaid ka väljastpoolt: nt oma sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - tööreisi ajal või ka kodusOffice.

Seega pakuvad kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks sellistele töötajatele Windows serveri funktsioonide paindlikumat kasutamist, kes vahetavad sageli töökeskkonda ja kasutavad selle kaudu serveriga ühendumiseks vastavat olemasolevat lõppseadet, sest kasutaja CAL-i abil kasutavad nad selleks alati oma isiklikku kontot.

Kokkuvõte

Seega, millist tüüpi kliendilitsents Windows Server 2019 pakub ettevõttes kasutamisel rohkem eeliseid, on iga juhtumi puhul erinev . Siinkohal mängib eelkõige rolli Windows serverit kasutavate töötajate arv võrreldes olemasolevatest lõppseadmetest valdavalt kasutatava juurdepääsuga: kui enamik kasutab Windows serverile juurdepääsuks vaheldumisi mobiilseid lõppseadmeid või erinevaid eraldiseisvaid seadmeid ja seega ka erinevaid töökohti, pakub personaalne kasutaja CAL rohkem eeliseid. Nagu eespool mainitud, tuleb otsus sobiva kliendilitsentside tüübi kohta teha enne ostmist, sest User CAL-i Windows Server 2019 jaoks ei saa ümber klassifitseerida Device CAL-ks või vastupidi. Siiski on võimalik kombineerida või kasutada paralleelselt Windows Serveri 2019 kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i.

Microsoft Windows Server 2019 kasutatud kasutajakõlblikud CAL-d on juba saadaval Wiresofti veebipoes üksiklitsentsiga

Kasutatud kasutaja CAL-d MS Windows Server 2019 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes juba ühe kasutaja litsentsina - siin ei kehti Microsofti mahulitsentside sätted. Märgistus "kasutatud" ei tähenda mingit üldist puudust kasutaja CALide kasutatavuses, sest tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Info kasutatud kasutaja CAL-de kohta Windows Server 2019 jaoks Wiresoftist

Kasutatud kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks on tüüpilised juurdepääsulitsentsid töötajatele, kuna need on muidu saadaval Microsofti litsentsimisprogrammi raames; erinevalt neist olid need kunagi osa Kasutaja mahulitsentsist Windows Server 2019 kui kasutatud tarkvara, mille ostis eelmine ostja, tavaliselt ettevõte. Viimasele mittevajalikud kasutaja juurdepääsu litsentsid või isegi kogu mahulitsents müüdi edasi Wiresoft'ile. Selle käigus lahustati mahulitsents ja muudeti individuaalseteks litsentsideks ning saadud individuaalsed kasutajate juurdepääsulitsentsid märgistati seejärel kasutatud tarkvaraks. Hoolimata nende märgistamisest "kasutatud", on sellised kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks täielikult kasutatavad, sest need ei erine uutest litsentsidest funktsionaalsuse või kasutusaja piirangute poolest.

Kasutatud tarkvara ostja turvalisus kasutaja CALs jaoks Windows Server 2019 jaoks

Kasutatud kasutajakontod Windows Serveri jaoks ei ole mitte ainult odavam alternatiiv Windows serverilitsentsidele Wiresofti klientidele, vaid ka turvaline! Kliendina saate meilt juba ühe kasutaja CAL-i Microsoft Windows Server 2019 jaoks soodsamalt võrreldes "kasutamata" uute CAL-idega, muidu on teil tavapärane ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele lisatud mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud CAL-de ostmine ja kasutamine Windows Server 2019 jaoks on seaduslik?

Kõik kasutajate ja muude juurdepääsulitsentside Windows Server 2019, mida ostate Wiresoftilt, pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega on nii müük kui ka ostmine allutatud kehtivale jurisdiktsioonile, mis lubab selgesõnaliselt kaubelda kasutatud tarkvaraga; erinevad kohtuotsused on selgelt kinnitanud selle seaduslikkust.

Seetõttu pakub klientide jaoks kasutajate CAL-de ostmine Windows Server 2019 või muude Wiresoftis pakutavate kliendilitsentside kui kasutatud tarkvara, samuti nende kasutamine õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega teie kui klient ei riku ühtegi õigusnormi. Lisaks sellele on Wiresofti kasutatud CALid ka auditeerimiskindlad, kuna neil on täielik tõend kõigi eelmiste ostjate kohta!

Teie Wiresofti eelised kasutatud kasutaja CAL-de ostmisel Windows Server 2019 jaoks

Kokkuvõte: Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele taskukohast alternatiivi paljudele teiste tarkvaratootjate pakkumistele, mitte ainult Windows Server 2019 kasutaja CAL-de, vaid ka muude juurdepääsulitsentside puhul.Lisaks, nagu juba märgitud, ei ole ostu ajal ostetavate kasutaja CAL-de miinimumarvu suhtes piiranguid, erinevalt paindumatutest kliendilitsentside tasemetest, seega saavad ettevõtted ja teised kliendid vähendada oma serverilitsentside kulusid, kuna nad saavad täpselt litsentsida Windows serveriteenuste tegelikku kasutust.

Wiresofti veebipoest leiate lisaks Kasutatud tarkvara kasutuslitsentsidele kasutaja CAL-idele ka seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks, samuti teiste Windows Serveri versioonide või muu serveritarkvara litsentsid, sealhulgas vastavad juurdepääsulitsentsid. Seega saate mõistliku hinnaga täiendada või uuendada oma olemasolevat tarkvaravarustust ka teistes valdkondades kasutatud litsentsidega ning vältida uue riistvara soetamise kulusid ja ühilduvusprobleeme, mis tulenevad tarkvara ebaühtlastest versioonidest.

Lisaks CAL-dele või servertarkvarale leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaratooteid - kõigi Wiresofti kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Serveri 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad