Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL

309,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

5x kaugtöölauateenuste User CAL-id Windows Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana Kasutajad...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"

5x kaugtöölauateenuste User CAL-id Windows Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana

Kasutajad vajavad Windowsi serverite kaugtöölaua teenuste kasutamiseks kliendi juurdepääsulitsentsi (CAL), mis võimaldab neil Windowsi programmidele juurde pääseda kõikjal ühe juurdepääsu ettevõtte võrgus, kaasa arvatud failid. Üks võimalus on RDS-i kasutaja CAL, mis teeb selle kaugtöölaua seansi osana konkreetsele kasutajale kättesaadavaks. Wiresofti RDS 5 kasutaja CAL-id pakuvad odavat alternatiivi tavalistele litsentsipakkujatele, kuna need on kasutatud tarkvara, mis pakub samu funktsioone.

Millised on Windowsi 2019. aasta RDS-i CAL-ide eelised?

Kaugtöölaua teenused - engl. Kaugtöölaua teenused – puhtalt tehnilisest vaatenurgast on Windows Server 2019 spetsiifiline serveri roll, millele viidati ka varem Terminaliteenustena. RDS võimaldab volitatud kasutajatel pääseda juurde vastava Windowsi serveri Windowsi programmidele hosti kaudu kaugtöölaua seansi vormis. Kasutajad, kellel on vastav juurdepääsulitsents (User CAL), pääsevad sellele kas kohalikult iseseisvalt (kaug) Interneti kaudu ettevõtte võrgu kaudu.

Administraatorite jaoks on Windows Remote Desktop Services tõhus viis tarkvara pakkumiseks ja haldamiseks ettevõtte keskkonnas, sealhulgas volitatud kasutajate jaoks. See tähendab, et tarkvaraprogramme ei pea installima igasse lõppseadmesse, kuna need saab selle asemel hõlpsasti kättesaadavaks teha keskses salvestuskohas – serveris. See muudab nende kontrollimise ja värskendamise lihtsamaks. See vähendab oluliselt töökohtade hooldamisega ja pakkumisega seotud jõupingutusi.

Kaugtöölaua CAL-ide eelised kasutajatele

Teisest küljest saavad kasutajad kasu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnast RDS CAL-iga , mis on eriti ilmne kasutaja CAL-i puhul, kuna iga seadmel on ühtne desktop on kaasava andmed - sõltumata sellest, kas nad on ettevõtte asukoht, liikvel, klientide või kontorina. Lisaks saate kaugtöölaua teenustega kasu serveri jõudlusest isegi siis, kui teie kasutatav seade pakub nõrgemat riistvara. Kui kasutate Hyper-V-d, saate kasutada ka virtuaalset masinat.

Kui kasutaja CAL-iga kasutaja pääseb hostiga kaugtöölaua seansi ajal teatud programmile juurde, käivitatakse see serveris. Igal kasutajal on teatud õigused ja talle näidatakse ainult tema enda seanssi, sõltumata muudest kliendiühendustest.

Windows Serveri kaugtöölauateenuste CAL-ide versiooni ühilduvus

Kasutaja CAL volitatud töötaja (või Seadme CAL ) peab seansi jaoks ühenduse loomiseks ühilduma Windows Serveri versiooniga. 2019. aasta RDS-i kasutaja CAL-iga pääseb seega juurde kas Windows Server 2019-le või vanemale serveriversioonile (alla versioonile), kuid mitte tulevastele kõrgematele serveriversioonidele.

Ülevaade Windows Server 2019 kaugtöölauateenustest

Windows Server 2019 RDS-id koosnevad järgmistest komponentidest, mis võimaldavad kliendi juurdepääsulitsentsiga kasutajal rakendusi ja teenuseid kasutada:

Kaugtöölaua seansi host

Kaugtöölaua seansi host – tuntud ka kui RD-seansi host – sisaldab kõiki töölaudu ja rakendusi, mis on CAL-iga kasutajale seansi alusel kättesaadavaks tehtud. Nad pääsevad sellele juurde kaugtöölaua kliendi või veebikliendi kaudu.

Kaugtöölaua ühenduse vahendaja

Kaugtöölaua või RD-ühenduse vahendaja haldab kõiki kaugtöölaua ühendusi – nii töölaudade kui ka kaugrakendustega. Kui ühendus seansi ajal katkeb, taastab RD-ühenduse vahendaja selle õige RD-seansi hostiserveriga.

Kaugtöölaua lüüs

Via kaugtöölaua värav, siseneb kasutaja Windowsi töölaual või taotluste haldab Microsoft Azure pilv teenuste avaliku võrgu oma kasutaja CAL.

Veebijuurdepääs RD-le

Web Access for Remote Desktop pakub juurdepääsu töölaudadele või rakendustele veebiportaali kaudu, käivitades vastava lõppseadme Microsoft Remote Desktopi klientrakenduse. Web Access for RD pakub ka võimalust avaldada lauaarvuteid või rakendusi ainult kindlatele kasutajatele või rühmadele.

Kaugtöölaua litsentsimine

RD-litsentsimine reguleerib litsentside kasutamist kaugtöölauateenuste pakkumisel. Olenevalt sellest, kas kasutaja või lõppseade loob ühenduse kaugtöölaua litsentsiserveriga, tehakse kättesaadavaks teatud RDS CAL ja luuakse ühendus RD-seansi hostserveri ja kasutatavate töölaudade või rakenduste vahel.

Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide võrdlus

Microsofti serveri kasutamise litsentsimissüsteem põhineb Client Access litsentsidel, mida nimetatakse lühidalt CAL-ideks. Serveritarkvara juurutamine on seega sõltumatu selle kasutamisest vastava juurdepääsulitsentsiga. Remote Desktop Services CAL tagada ainult volitatud kasutajatele juurdepääs serverile, mis lisaks diferentseeritud juurdepääsu haldamine kasutaja kohta serveri kaudu manustamise tähendab ka täiendavat tagatist, sest väline kasutajatel ei ole juurdepääsu teenustele või andmed.

Microsoft pakub programmi Remote Desktop Services 2019 jaoks kahte erinevat tüüpi CAL-e:

  • Kasutaja CAL-id , kui kasutajale antakse juurdepääsuõigused, ja
  • Seadme CAL-id , kui fookus on lõppseadmel (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiiltelefon).

Kaugtöölaua teenuste 2019 kasutaja CAL-i erifunktsioonid

Kasutaja CAL on peamiselt mõeldud ainult ühele pühendatud kasutajale ja registreeritakse tema nimele. Kasutaja CAL annab seejärel hostile juurdepääsu serverile kaugtöölaua seansside jaoks piiramatul arvul klientarvutitest või muudest seadmetest, kuid ainult ühest korraga. Lõppseadme vaba valikuga saab kasutaja lülituda ettevõttes lauaarvuti, liikvel olles mobiiltelefoni või tahvelarvuti jms ning kodukontoris lõppseadme vahel ning kasutada seeläbi oma registreeritud kontot Windowsi serveri kaudu. p>

RDS CAL-e kasutaja kohta ei jõusta kaugtöölaua litsentsimine. See tähendab, et kaugtöölauateenuste jaoks luuakse kliendiühendused sõltumata litsentsiserverisse installitud kasutaja CAL-ide arvust. Siiski peab iga kasutaja jaoks olema saadaval kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb ettevõttes kasutatavate kasutajate CAL-ide täpne arv registreerida ja vastavalt sellele peab olema serverisse installitud piisavad juurdepääsulitsentsid, et iga kasutaja saaks sellest kogumist saada CAL-i. Selle eest vastutab kaugtöölaua litsentsihaldur.

Kõik RDS-i kasutaja CAL-ide funktsioonid lühidalt

  • Kasutaja CAL-id määratakse Active Directory'is konkreetsele kasutajale, mitte seadmele
  • Kasutaja RDS-i CAL-id ei ole ajutiselt saadaval ja neid ei saa tühistada
  • Litsentsiserver jälgib iga kasutaja CAL-i
  • Neid ei saa aga meeskonnasiseselt jälgida
  • Määratud kasutaja CAL-ide arv võib olla ka ülekoormatud – see on vastuolus kaugtöölaua litsentsilepinguga

Järeldus

Millist tüüpi CAL-id ettevõtte kaugtöölauateenuste jaoks pakuvad rohkem eeliseid, on igal juhul erinev. Teatud vormis kliendi juurdepääsu litsentsimise otsus põhineb ühelt poolt töötajate arvul ja teiselt poolt nende eelistatud tööviisil: Töötajatele, kes pääsevad Windowsi serverile paindlikult erinevates seadmetes ja tööjaamades – nii sise- kui välistingimustes. samuti mobiiltelefoni, nt ka rongis või kontorina või liikvel, RDS Kasutaja CAL on parem valik.

Ostke Microsoftilt 2019. aasta kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id soodsalt üksiklitsentsidena Wiresoftilt veebipoest

Windows Server 2019 RDS-i kasutaja CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoes ühe litsentsi alusel kasutatud tarkvarana eriti madala hinnaga.

Mida tähendab kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-idest kasutatud tarkvara?

Siin müügiks pakutavad Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id on ettevõtte ostetud vastava hulgilitsentsi komponendid. Wiresoft ostis kasutajate jaoks mittevajalikud ühekordse juurdepääsu litsentsid või kogu hulgilitsentsi ning viimane lõpetas ja muudeti kliendi juurdepääsu üksiklitsentsideks.

Edasimüügi või jagamise tulemusena nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. See märgistus ei hõlma aga RDS-i kasutaja CAL-i funktsioonide kulumist ega piiranguid RDS-i funktsioonide kasutatavusele ega kestusele.

Millist turvalisust pakub Remote Desktop Services kasutaja CAL-ide kasutatud tarkvara?

Teie kasutatud tarkvara ost Wiresoftist on teile alati turvaline ost! Isegi Microsofti üksainus Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste CAL Wiresofti poes ei ole mitte ainult absoluutselt madala hinnaga võrreldes võrreldavate uute kaupadega, vaid pakub ka turvalisust kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaudu kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kõik Wiresofti pakutavad Microsofti kasutaja CAL-id Windows Server 2019 jaoks pärinevad ainult Euroopas asuvate ettevõtete litsentsivarudest, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Seetõttu ei kujuta endast iga Microsofti programmi kasutaja CAL-i või muude litsentside ostmine kasutatud tarkvarana ja nende kasutamine klientide jaoks juriidilist probleemi, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine ja kasutamine on seaduslikult lubatud kogu ELis, mis on tingitud paljudest kohtutest. otsuseid samuti on selgelt kinnitanud ja jälle.

Teie eelised kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-ide jaoks kasutatud tarkvaraga

Võimalus osta konkreetse kasutaja CAL samuti suurema numbri RDS Windows Server 2019 või muu CAL-e kasutatud tarkvara Wiresoft, ei ole lihtsalt üks esindab odavam alternatiiv tavalistele Windows Serveri litsentsi pakkumistele, kuid pakub ka võimalust osta Windows Serveri vanemate versioonide jaoks CAL-e. See tähendab, et saate jätkata oma olemasoleva serverikonfiguratsiooni, sealhulgas teiste Microsofti programmide kasutamist, ilma et peaksite muretsema ühilduvusprobleemide pärast. Ka teie saate kasu meie soodsast pakkumisest Windows Serveri Microsofti RDS CAL-ide ja muude tarkvaratoodete jaoks kasutatud tarkvarana!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Server 2019 kasutaja CAL-id, samuti vastavad seadme CAL-id ja kliendi juurdepääsulitsentsid kaugtöölauateenuste jaoks Windows Serveri vanematele versioonidele. nagu paljud teised Microsofti servereid -Programs kui kasutatud tarkvara kohe alla. Kui teil on küsimusi kasutaja RDS-i CAL-ide kohta Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kohta, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid jututuba või e-posti teel või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud