Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10385
 • 6VC-03224
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
202,90 € * 224,90 € * (9,78% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Kasutajad vajavad Klientide juurdepääsu litsents (CAL), et kasutada Windows Server Remote Desktop Services'i, mis võimaldab neil kasutada ettevõtte võrgus olevaid Windows programme, sealhulgas faile, ükskõik kust. Üks võimalus on User CAL for RDS, mis teeb need konkreetsele kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua sessiooni osana. Wiresofti RDS User CAL-d pakuvad soodsat alternatiivi tavapärastele litsentsipakkujatele, kuna tegemist on kasutatud tarkvaraga, mis pakub sama funktsionaalsust.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"

5x Remote Desktop Services Kasutajakõlblikud CAL-d Windows Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Kasutajad vajavad kliendilitsentsi (CAL), et kasutada Windows serveritest kaugtöölaua teenuseid, mis võimaldab neil kasutada Windows programme ettevõtte võrgus, sealhulgas faile, ükskõik kust. Üks võimalus on User CAL for RDS, mis teeb selle kättesaadavaks konkreetsele kasutajale kaugtöölaua seansi osana. Wiresofti RDS 5 User CAL pakub siinkohal soodsat alternatiivi tavapärastele litsentsipakkujatele, kuna tegemist on kasutatud tarkvaraga, mis pakub seega sama funktsionaalsust.

Millised on Windows RDS CALs 2019 eelised?

Kaugtöölaua teenused - ingl Remote Desktop Services - on tehniliselt spetsiifiline serveriroll Windows Server 2019, mida varem tunti ka terminali teenuste nime all. RDS võimaldab volitatud kasutajatele juurdepääsu Windows programmidele vastavas Windows serveris host'i kaudu kaugtöölaua seansi vormis. Kasutajad, kellel on vastav juurdepääsulitsents (User CAL), saavad neile juurdepääsu kas lokaalselt ettevõtte võrgu kaudu või eemalt Interneti kaudu.

Administraatorite jaoks pakuvad Windows Remote Desktop Services tõhusat viisi tarkvara juurutamiseks ja haldamiseks ettevõtte keskkonnas, sealhulgas volitatud kasutajate jaoks. Tarkvaraprogramme ei pea paigaldama igale lõppseadmele, sest neid saab hõlpsasti paigaldada kesksesse kohta - serverisse. See muudab nende kontrollimise ja uuendamise lihtsamaks. Seega väheneb oluliselt töökoha hoolduse ja varustamise töömaht.

Kaugtöölaua CAL-de eelised kasutajate jaoks

Kasutajad seevastu saavad RDS CAL-i puhul kasu standardiseeritud Windows töökeskkonnast, mis on eriti ilmne kasutaja CAL-i puhul, kuna igal lõppseadmel on ühtne töölaud koos andmetega - olenemata sellest, kas nad on ettevõtte asukohas, teel, kliendi juures või kodusOffice. Lisaks saavad nad Remote Desktop Services abil kasu serveri jõudlusest isegi siis, kui nende kasutatav lõppseade pakub nõrgemat riistvara. Hyper-V kasutamisel võivad nad kasutada ka virtuaalset arvutit.

Kui kasutaja CAL-iga kasutaja pääseb konkreetse programmi juurde serveri kaugtöölaua seansi raames, käivitatakse see programm serveris. Igal kasutajal on konkreetsed õigused ja ta näeb ainult oma seanssi, sõltumata teistest kliendiühendustest.

Versioonikõlblikkus CAL-de jaoks Remote Desktop Services jaoks Windows Server

Kasutaja CAL juurdepääsuõigusega töötaja ( või Seade CAL) peab ühilduma Windows serveri versiooniga, et selle kaudu sessiooniks ühendust luua. 2019. aasta RDS User CAL saab seega kasutada kas Windows Server 2019 või vanemat serverversiooni (downgrade), kuid mitte tulevasi kõrgemaid serverversioone .

Ülevaade Remote Desktop Services for Windows Server 2019

Konkreetselt koosneb RDS for Windows Server 2019 järgmistest komponentidest, mis võimaldavad kliendilitsentsiga kasutajal kasutada nende kaudu rakendusi ja teenuseid:

Kaugtöölaua sessiooni vastuvõtja

Remote Desktop Session Host (ka RD Session Host) sisaldab kõiki lauaarvuteid või rakendusi, mida CALiga kasutajale seansipõhiselt pakutakse. Nad saavad neile juurdepääsu kaugtöölaua kliendi või veebikliendi kaudu.

Kaugtöölauaühenduse vahendaja

Remote Desktop või RD Connection Broker haldab kõiki Remote Desktopi ühendusi - nii lauaarvutite kui ka kaugrakendustega. Kui seansi ajal ühendus kaob, taastab RD-ühenduse vahendaja selle õige RD-seansi hostserveri abil.

Remote Desktop Gateway

Kaugtöölaua värava kaudu pääseb kasutaja oma User CALiga avalikus võrgus ligi Windows töölauale või Microsoft Azure'i pilveteenuste poolt majutatud rakendustele.

RD veebipõhine juurdepääs

Kaugtöölaua veebijuurdepääs võimaldab juurdepääsu töölaudadele või rakendustele veebiportaali kaudu, käivitades vastava lõpp-punkti Microsoft Remote Desktopi kliendirakenduse. Web Access for RD pakub ka võimalust avaldada lauaarvutid või rakendused ainult konkreetsetele kasutajatele või rühmadele.

Kaugtöölaua litsentsimine

RD-litsentseerimine reguleerib litsentside kasutamist Remote Desktop Services kasutuselevõtmisel. Sõltuvalt sellest, kas kasutaja või lõpp-punkt ühendub kaugtöölaua litsentsiserveriga, luuakse konkreetne RDS CAL ja selleks luuakse ühendus RD-seansi host-serveri ja kasutatavate töölaudade või rakenduste vahel.

Kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de võrdlus Remote Desktop Services ja Windows Server 2019 vahel

Microsofti serveri kasutamise litsentsimissüsteem põhineb Client Access Licenses (lühendatult CAL). Seega toimub serveri tarkvara rakendamine vastava kasutuslitsentsiga, sõltumata selle kasutamisest. Remote Desktop Services CAL-id tagavad, et serverile on juurdepääs ainult volitatud kasutajatel, mis tähendab lisaks kasutajate kaupa diferentseeritud juurdepääsu haldamisele serveri administreerimise kaudu ka täiendavat turvalisust, kuna võõrastel kasutajatel ei ole juurdepääsu teenustele ega andmetele.

Microsoft pakub Remote Desktop Services 2019 es kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • Kasutaja CAL, kui kasutajale antakse juurdepääsuõigus, ja
 • Seadme CAL-d, kui fookuses on lõppseade (arvuti, sülearvuti, laud, mobiiltelefon).

Kasutaja CAL eripära Remote Desktop Services 2019 jaoks

Kasutaja CAL on põhimõtteliselt mõeldud ainult ühele konkreetsele kasutajale ja registreeritud tema nimele. Seejärel annab kasutaja CAL sellele kasutajale õiguse pääseda serveri juurde serveri jaoks Remote Desktop seansside ajal piiramatu arvu kliendiarvutite või muude seadmete kaudu, kuid ainult ühe korraga. Vabalt lõppseadet valides saab kasutaja seega vahetada ettevõtte lauaarvuti, mobiiltelefoni või tahvelarvuti jne. vahel teel ja koduse lõppseadme vahelOffice ning kasutada seega oma registreeritud kontot Windows serveri kaudu.

Remote Desktop Licensing ei kehtesta RDS CAL-i kasutaja kohta. See tähendab, et kliendiühendused luuakse sõltumata Remote Desktop Services litsentsiserverisse paigaldatud kasutaja CAL-de arvust. Siiski peab iga kasutaja jaoks olema kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb registreerida ettevõttes kasutusel olevate kasutajakõlblike litsentside täpne arv ja vastavalt sellele tuleb serverisse paigaldada piisavalt palju juurdepääsulitsentse, et igale kasutajale oleks antud CAL sellest reservist. See on Remote Desktop Licensing Manageri ülesanne.

Ülevaade RDS-i kasutaja CAL-i kõigist funktsioonidest

 • Kasutaja CAL on määratud konkreetsele kasutajale Active Directory's - mitte seadmele
 • Kasutaja RDS CAL-d ei ole ajutiselt kättesaadavad ja neid ei saa tühistada
 • Iga kasutaja CAL-i jälgib litsentsiserver
 • Neid ei saa aga meeskonnas jälgida
 • Määratletud kasutaja CAL-de arvu võib ka üle koormata - vastupidiselt Remote Desktopi litsentsilepingule

Kokkuvõte

Milline Remote Desktops Services CAL-teenuste tüüp pakub organisatsioonis rohkem kasu, sõltub iga juhtumi puhul eraldi. Seega sõltub otsus teatava kliendilitsentside vormi kasuks ühelt poolt töötajate arvust ja teiselt poolt nende eelistatud tööviisist: Töötajatele, kes kasutavad Windows serverit paindlikult erinevatest seadmetest ja tööjaamadest - nii sisemistest kui ka välistest, aga ka mobiilsetest - nt ka rongis või kodus -Office või teel olles, on RDS User CAL parem valik.

Ostke kasutajate CAL-d Remote Desktop Services 2019 jaoks Microsoftilt üksiklitsentsidena Wiresoftist meie veebipoes

Kasutaja CAL-i RDS-i jaoks Windows Server 2019 saate Wiresofti veebipoest juba alates üksiklitsentsist eriti soodsa eelishinnaga kasutatud tarkvarana.

Mida tähendab kasutatud tarkvara aadressilt Remote Desktop Services User CALs?

Siin müügiks pakutavad Remote Desktop Services Windows Server 2019 kasutaja CAL-d on ettevõtte poolt ostetud vastava mahulitsentsi komponendid. Wiresoft ostis kasutajate kasutamata üksikjuurdepääsulitsentsid või isegi kogu mahulitsentsi üles ning viimane likvideeriti ja muudeti selle käigus kliendijuurdepääsu üksiklitsentsideks.

Edasimüügi või jagamise tõttu nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks. See nimetus ei tähenda siiski RDS User CALi funktsioonide kulumist ega piiranguid RDSi funktsioonide kasutatavuse või kestuse osas.

Millist turvalisust pakub kasutatud tarkvara Remote Desktop Services User CALs?

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftilt on alati turvaline ost! Juba üks CAL Remote Desktop Services to Windows Server 2019 Microsoftilt Wiresoft Shopis ei ole mitte ainult absoluutselt soodne hind võrreldes võrreldavate uute kaupadega, vaid pakub ka turvalisust läbi kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kõik Wiresoftis pakutavad Microsofti kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks pärinevad ainult Euroopas asuvate ettevõtete ja ettevõtete litsentsivarudest, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Seega ei ole Microsofti programmi kasutajakõlblike litsentside või muude litsentside ostmine kasutatud tarkvarana ega nende kasutamine klientide jaoks õiguslik probleem, sest nii kasutatud tarkvaraga kauplemine kui ka selle kasutamine on kogu ELis seaduslikult lubatud, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitatud arvukates kohtuotsustes.

Teie eelised Kasutatud tarkvara kasutaja CAL-ide jaoks, et Remote Desktop Services

Võimalus osta ühe kasutaja CAL-i, aga ka suurema arvu RDS-i jaoks Windows Server 2019 või ka muid CAL-e kasutatud tarkvarana Wiresoftist, on teie kui kliendi jaoks mitte ainult odavam alternatiiv tavapärastele pakkumistele Windows Serveri litsentsimiseks, vaid pakub teile ka võimalust osta CAL-e Windows Serveri vanemate versioonide jaoks. See võimaldab teil jätkata oma olemasoleva serverikomplekti, sealhulgas teiste Microsofti programmide kasutamist, ilma et peaksite kartma ühilduvusprobleeme. Kasuta meie soodsat pakkumist Microsoft RDS CAL-idele Windows Serverile ja teistele tarkvaratoodetele kui kasutatud tarkvarale!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Serveri 2019 kasutaja CAL-id, samuti seadme CAL-id ja kliendilitsentse Remote Desktop Services jaoks Windows Serveri vanemate versioonide jaoks - samuti palju teisi Microsoft Server programme kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi kasutaja RDS CAL-de kohta Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad