Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10384
 • 6VC-03222
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
974,90 € * 1 081,90 € * (9,89% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x Device CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Windows serverite Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks vajab iga kasutaja Client Access Licence (CAL), mis võimaldab talle juurdepääsu Windowsi programmidele ettevõtte võrgus - sealhulgas failidele - ja lokaalselt iseseisvalt. Selleks on muu hulgas olemas Remote Desktop Services'i jaoks Device CAL'id, mille kaudu tehakse need registreeritud lõppseadmele (seadmele) kaugtöölaua seansi jaoks kättesaadavaks. RDS Device CALs kui Wiresofti kasutatav tarkvara on soodne alternatiiv tavapärastele litsentsipakkujatele, sest need pakuvad sama funktsionaalsust.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"

25x seadme CAL-d Remote Desktop Services kuni Windows Server 2019 kasutatud tarkvarana

Windows serverite Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks vajab iga kasutaja Client Access License (CAL), mis võimaldab talle juurdepääsu Windows programmidele ettevõtte võrgus - sealhulgas failidele - ja lokaalselt iseseisvalt. Selleks on Remote Desktop Services jaoks olemas 25x Device CAL, mille kaudu tehakse need kakskümmend viis registreeritud lõppseadet (Device) kaugtöölaua seansi jaoks kättesaadavaks. Wiresofti kasutatud tarkvara RDS Device CAL on soodne alternatiiv tavapärastele litsentsipakkujatele, sest need pakuvad sama funktsionaalsust kui Microsofti ametliku mahulitsentside programmi CALid.

Millised on RDS CAL-de eelised Windows Server 2019 jaoks?

Remote Desktop Services - endise nimega Terminal Services - kujutavad endast spetsiaalset serveri rolli aadressilWindows Server 2019 või selle vanemates versioonides . RDS kontrollib juurdepääsu Windows-programmidele, mis on kättesaadavad vastava Windows serveri kui vastuvõtja kaudu, kaugtöölaua seansi kaudu. Kasutajad, kellel on vastav kliendilitsents - antud juhul näiteks RDS Device CAL - saavad neid kasutada sellega varustatud arvutiga, sülearvutiga vms ettevõtte võrgus või lokaalselt iseseisvalt (eemalt) internetiühenduse kaudu.

Lisaks eelistele, mida nad pakuvad kasutajatele seadme (ja kasutaja) CAL-de puhul, pakuvad Windows Remote Desktop Services palju eeliseid ka administraatoritele, kuna need muudavad halduse palju tõhusamaks: Tarkvara saab ettevõtte keskkonnas tsentraalselt kasutusele võtta, mis välistab vajaduse seda igale lõpp-punktile eraldi paigaldada. Selle asemel esitatakse see ühes kohas - serveris - ja vajaduse korral ka ajakohastatakse.

RDS CAL-i volitatud kasutajate juurdepääsu saab samuti kontrollida, kuna igale kasutajale saab määrata konkreetsed õigused. Seega vähendavad Windows serverite RDS CAL-teenused märkimisväärselt tööjaamade hoolduse ja kasutuselevõtu üldist koormust.

Millised on Remote Desktop Service Device CAL-de eelised kasutajate jaoks?

Kasutajad, kes on varustatud RDS Device CALiga Windows Server 2019 jaoks, saavad seega kasu standardiseeritud Windows töökeskkonnast, olenemata sellest, kust nad oma registreeritud lõppseadmega sellele ligi pääsevad - ja olenemata sellest, milline kasutaja kasutab Remote Desktop Services kõnealuses arvutis, sülearvutis, tahvelarvutis jne.

Kui volitatud lõppseade pääseb seadme CAL-i kaudu kaugtöölaua seansi ajal peremehega konkreetsele programmile ligi, käivitatakse see serveris, sõltumata teistest kliendiühendustest. Kasutaja näeb ainult oma seanssi.

Kui vanemate seadmete jõudlus või riistvara on nõrgem, saavad nad kasutada Remote Desktop Services, et kasutada Windows serveri võimsust, vähendades nii ka uuema riistvara kasutuselevõtu kulusid.

Windows Serveri kaugtöölaua teenuse CAL-de versioonide ühilduvus

Juurdepääsuõigustega seadme seadme CAL (või kasutaja CAL) peab alati ühilduma praeguse Windows serveri versiooniga, vastasel juhul ei saa seda kasutada seansi jaoks kaugühenduse loomiseks. 2019. aasta RDS Device CAL saab seega kasutada Windows Server 2019 või isegi vanemat serverversiooni, näiteks 2016 (downgrade), kuid mitte võimalikke kõrgemaid serverversioone tulevikus.

Seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de võrdlus Remote Desktop Services Windows Server 2019 jaoks

Põhimõtteliselt: Microsofti serveri tarkvara rakendamine on alati sõltumatu selle tegelikust kasutamisest - selleks on vaja vastavat kasutuslitsentsi. Microsoft reguleerib neid juurdepääsuõigusi Windows serveri kasutamiseks oma litsentsimissüsteemi kaudu, mis põhineb Client Access Licences ehk lühendatud CAL-idel. Nagu eespool juba kirjeldatud, tagavad CALid Remote Desktop Servicesjaoks, et ainult selleks volitatud töötajatel on juurdepääs Windows serverile, isegi lokaalselt ja sõltumatult . Lisaks serveriadministraatorite võimalustele juurdepääsuõiguste diferentseeritud haldamiseks tähendab RDS CAL-süsteem ka täiendavat turvalisust, kuna välismaa kasutajatel või registreerimata lõppseadmetel, kellel puudub juurdepääsulitsents (Device CAL), ei ole juurdepääsu selle kaudu kättesaadavatele teenustele või andmetele.

Microsoft pakub Remote Desktop Services Windows Server 2019 jaoks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • Device CAL RDSi jaoks, kui ühele lõpp-punktile (PC, sülearvuti, laud, mobiil) antakse juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL, kui konkreetsele kasutajale antakse juurdepääsuõigused

Seadme CAL eripära Remote Desktop Services 2019 jaoks

Põhimõtteliselt kehtib Device CAL ainult ühe spetsiaalse lõppseadme suhtes, mis on vastavalt registreeritud. Seadme CAL jaoks Remote Desktop Services reguleerib oma juurdepääsuõigusi Windows serverile või hostile iga kaugtöölaua seansi puhul. Iga töötaja, kellel on lubatud või võimalik kasutada kõnealust arvutit, sülearvutit jne, saab seejärel kasutada  . Remote Desktop Services. Sülearvutite, tahvelarvutite või mobiilseadmete puhul, mida saab kasutada sõltumata asukohast, on vastav kasutaja vaba valik, kas kasutada RDS-i ettevõtte asukohas, teel või kodusOffice.

Seadmepõhises litsentsimisrežiimis antakse kliendikompuutri vahel ühenduse loomisel seadmele ajutine juurdepääsulitsents selle ühenduse jaoks. Kui see ühendus luuakse teist korda serveri kui kaugtöölaua sessiooni vastuvõtva serveriga, väljastatakse sellele püsiv Device RDS CAL - eeldusel, et see on saadaval.

RDS-i Device CAL-de funktsioonid Windows Server 2019 kohta lühidalt

 • Seadme CAL on alati füüsiliselt määratud konkreetsele lõpp-punktile - mitte konkreetsele kasutajale
 • Iga RDS Device CAL-i jälgib vastav litsentsiserver ja see
 • sõltumata mis tahes registreerimisest Active Directory's
 • Ajutiselt saadaval olevad RDS CALid seadmetele kehtivad 52 kuni 89 päeva
 • Määratletud Device CAL-de arvu ei saa üle koormata

Kokkuvõte

Milline Remote Desktops Service CAL pakub ettevõttele rohkem eeliseid, sõltub seega konkreetsest juhtumist. Samuti ei ole võimalik muuta seadme CAL-i kasutaja CAL-iks ja vastupidi. Otsus teatud tüüpi kliendilitsentside kohta tuleb seega teha ostu ajal. Seadme CAL-de puhul sõltub see töötajate ja tööjaamade arvust: Kui näiteks mitu töötajat kasutavad ühte lõppseadet või kui nad töötavad valdavalt ettevõtte asukohas, siis pakub Device CAL for RDS rohkem eeliseid.

Tehniline info Remote Desktop Services kohta Windows Server 2019

Windows Server 2019 RDS-i CAL-de puhul koosnevad need mitmest komponendist, mis lõppkokkuvõttes võimaldavad lõppseadmel või kasutajal kasutada Windows programme:

 • Kaugtöölaua litsentsimine reguleerib RDS CAL-de kasutamist ja annab need seadmele.
 • Remote Desktop Session Host haldab kõiki seadmele (või kasutajale) pakutavaid töölaudu või programme seansi kohta.
 • Remote Desktop Connection Broker haldab RDS-ühendusi ja taastab need seansi ajal toimuva katkestuse korral.
 • Avalikus võrgus kontrollib Remote Desktop Gateway lõppseadme juurdepääsu Windows töölauale.
 • TheWeb Access for Remote Desktop Services pakub juurdepääsu RDS CALi kaudu veebiportaali kaudu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele.

Ostke Microsoft Device CAL-d Remote Desktop Services 2019 jaoks odavalt üksiklitsentsidena Wiresoftist meie veebipoes

Windows Serveri 2019 RDS-i seadme CAL-id on Wiresofti veebipoes juba saadaval üksiklitsentsidena - kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga, ilma kasutatavuse puudusteta.

Mida kasutatakse Windows Remote Desktop Services seadme CAL-teenuste puhul?

Wiresofti veebipoes müügiks pakutavad seadme CALid, mis on mõeldud Remote Desktop Services Windows Server 2019 on lõppseadmete juurdepääsulitsentsid teisest ettevõttest pärit vastavast mahulitsentsist . Wiresoft on ostnud sellelt ettevõttelt mittevajalikud üksikjuurdepääsulitsentsid lõppseadmetele või kogu mahulitsentsi, likvideerinud viimased ja pakub neid kliendilitsentse seadmetele.

Müügiga või nende jagamisega nimetati neid edaspidi kasutatud tarkvaraks. See uus nimetus ei tähenda siiski mingit piirangut Remote Desktop Services kasutatavusele isegi ajaliselt või RDS Device CALi funktsioonide üldist kulumist.

Millist turvalisust pakuvad Remote Desktop Services seadme CALid kui kasutatud tarkvara?

Wiresofti abil ei ole kasutatud tarkvara ostmine teile mitte ainult odavam, vaid ka turvaline! Isegi ühe kasutaja CAL Microsoft Remote Desktop Services kuni Windows Server 2019 on Wiresoft mitte ainult madalam hind võrreldes võrreldavate uute kaupade, vaid pakub ka juba koos kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimine koos tarnitud kehtiva maht litsentsi võti ostja turvalisus.

Wiresofti pakutavad Microsoft RDS Device CAL-d Windows Server 2019 jaoks pärinevad eranditult organisatsioonide või ettevõtete litsentsivarudest. Seega ei ole mitte ainult RDS-i CAL-de või muude Microsofti programmi kasutuslitsentside ostmine kasutatud tarkvarana, vaid ka nende kasutamine ei kujuta endast meie klientide jaoks õigussätete rikkumist, sest nii CAL-dega kauplemine kui ka nende kasutamine kasutatud tarkvarana on seaduslikult lubatud, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitatud erinevates kohtuotsustes.

Teie eelised kasutatud tarkvara Device CALs jaoks Remote Desktop Services 2019

Pakkudes seadme CAL-d üksikult või suuremas koguses Remote Desktop Services Windows Server 2019 - või muude kliendipääsu litsentside - ostmiseks kasutatud tarkvarana Wiresoftilt, ei ole teil meie kliendina mitte ainult odavam alternatiiv võrreldes võrreldavate tavapakkumistega, et litsentsida oma kaugjuurdepääsu Windows Serveri teenustele, vaid teil on ka võimalus osta veebipoes RDS CAL-d varasemate Windows Serveri versioonide jaoks. See võimaldab teil ka lisada kliendilitsentse olemasolevatele vanematele serveritele, sealhulgas Microsofti programmidele, ilma et peaksite kartma ühilduvusprobleeme. Kasuta meie laia valikut erinevaid Microsoft RDS CAL-versioone Windows Serverile kui kasutatud tarkvara!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Serveri 2019 seadme CAL-d, samuti vastavad kasutaja CAL-d ja edasised kliendilitsentsid Remote Desktop Services vanematele Windows Serveri versioonidele ja ka teistele Microsoft Server programmidele - odava kasutatud tarkvarana kohe allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi RDS Device CAL-de kohta Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid chatis, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad