Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL

1 499,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

25x Device CAL-id Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste jaoks kasutatud tarkvarana...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"

25x Device CAL-id Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste jaoks kasutatud tarkvarana

Windowsi serverite kaugtöölaua teenuste (RDS) kasutamiseks vajab iga kasutaja kliendi juurdepääsulitsentsi (CAL), mis võimaldab juurdepääsu Windowsi programmidele äriühingu võrgu - sealhulgas Files - ja kohapeal sõltumatu. Selleks on kaugtöölaua teenuste jaoks 25x seadme CAL-i, mille kaudu need kakskümmend viis registreeritud lõppseadet (seadet) tehakse kättesaadavaks kaugtöölaua seansi jaoks. RDS-seadme CAL-id kui kasutatud tarkvara Wiresoftilt on odav alternatiiv tavalistele litsentsipakkujatele, kuna need pakuvad samu funktsioone kui ametliku Microsofti hulgilitsentsiprogrammi CAL-id.

Millised on Windows Server 2019 RDS CAL-ide eelised?

Kaugtöölaua teenused – varem tuntud kui terminaliteenused – pakuvad spetsiaalset serveri rolli Windows Server 2019 või selle vanemaid versioone. RDS reguleerida juurdepääsu Windowsi programme, mis on kättesaadavad vastava Windows serveri host kaudu kaugtöölauaseansi. Kasutajad, kellel on vastav kliendijuurdepääsulitsents – siin näiteks RDS-seadme CAL – saavad seda seejärel kasutada ettevõtte võrguga varustatud arvuti, sülearvuti või muu sarnasega või kohalikult iseseisvalt (kaugjuhtimisega) Interneti-ühenduse kaudu.

Lisaks eeliseid, et need seadme (ja kasutaja) CAL on kasutajatele Windows Remote Desktop Services pakkuda ka administraatorid palju eeliseid, sest nad teevad halduse oluline tõhusam: tarkvara saab pakkuda tsentraalselt ettevõtte keskkonnas ja seetõttu ei pea seda igale lõppseadmele eraldi installima. Selle asemel tehakse see kättesaadavaks ühes kohas – serveris – ja vajadusel värskendatakse.

Samuti kontrollitakse RDS CAL volitatud kasutajate juurdepääsu, kuna igaühele saab määrata teatud õigused. Windows Serveri RDS-i CAL-id vähendavad oluliselt tööjaamade hooldamise ja pakkumisega seotud pingutusi.

Millised on kaugtöölaua teenuse seadme CAL-ide eelised kasutajatele?

Kasutajad, kes on varustatud RDS Seadme CAL Windows Server 2019 kasu standardiseeritud Windows töökeskkond, sõltumata asukohast pääsete seda teie registreeritud seade – olenemata sellest, milline kasutaja kasutab kaugtöölaua teenuseid kõnealuses arvutis, sülearvutis, tahvelarvutis jne.

Kui volitatud seade pääseb hostiga kaugtöölaua seansi ajal teatud programmile juurde seadme CAL-i kaudu, käivitatakse see serveris, sõltumata muudest kliendiühendustest. Kasutajale näidatakse ainult tema enda seanssi.

Kui vanemad seadmed on vaesemates tulemuste või riistvara, nad saavad kasutada jõudlust Windows server Remote Desktop Services, nii et kulud osutamise uuem riistvara ka vähendada

Windows Serveri kaugtöölaua teenuse CAL-ide versiooni ühilduvus

Seadme CAL seadet juurdepääsuõiguste (või Kasutaja CAL ) peab alati ühilduma praeguse Windows Serveri versiooniga, vastasel juhul ei saa seda seansi jaoks kaugühenduse loomiseks kasutada. Seetõttu saab 2019. aasta RDS-seadme CAL-iga juurde pääseda Windows Server 2019-le või vanemale serveriversioonile, näiteks 2016. aastal (alla versioonile), kuid mitte võimalikele tuleviku kõrgematele serveriversioonidele.

Seadme CAL-ide ja kasutaja CAL-ide võrdlus Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste jaoks

Põhimõtteliselt: Microsofti serveritarkvara realiseeritakse alati sõltumata selle tegelikust kasutusest – selleks on vajalik vastav juurdepääsulitsents. Microsoft reguleerib neid juurdepääsuõigusi Windowsi serveri kasutamiseks oma litsentsimissüsteemi kaudu, mis põhineb kliendi juurdepääsulitsentsidel või lühidalt CAL-idel. Nagu eespool juba kirjeldatud, tagavad Kaugtöölaua teenuste CAL-id , et ainult volitatud töötajatel on juurdepääs Windowsi serverile isegi kohalikult sõltumatult. Lisaks serveriadministraatorite võimalustele juurdepääsuõiguste diferentseeritud haldamisel tähendab RDS CAL-süsteem ka täiendavat turvalisust, kuna väliskasutajatel või ilma juurdepääsulitsentsita (Device CAL) registreerimata lõppseadmetel puudub juurdepääs olemasolevatele teenustele ega andmetele. nende kaudu.

Microsoft pakkumised Windows Server 2019 kaugtöölaua teenuste kahe saadaval on erinevat tüüpi CAL-id:

 • Seadme CAL RDS-i jaoks , kui üks seade (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil) saab juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL , kui konkreetsele kasutajale antakse juurdepääsuõigused

Seadme CAL-i erifunktsioonid Remote Desktop Services 2019 jaoks

Seadme CAL kehtib põhimõtteliselt ainult ühele spetsiaalsele lõppseadmele, mis on vastavalt registreeritud. Seadme CAL Remote Desktop Services jaoks reguleerib selle juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile iga kaugtöölaua seansi jaoks. Iga töötaja, kes võib või saab kasutada vastavat arvutit, sülearvutit jne. saab seejärel kasutada kaugtöölaua teenuseid. Sülearvutite, tahvelarvutite või mobiilsete seadmete puhul, mida saab kasutada olenemata asukohast, on vastaval kasutajal vaba valik, kas ta kasutab RDS-i ettevõtte asukohas, liikvel olles või kodukontoris.

Litsentsimisrežiimis lõppseadme kohta, kui esmalt luuakse ühendus klientarvuti vahel, antakse lõppseadmele selle jaoks ajutine juurdepääsulitsents. Niipea, kui see ühendus serveriga kui kaugtöölaua seansside hostiga luuakse teist korda, väljastatakse selle jaoks püsiv seadme RDS CAL - eeldusel, et see on saadaval.

Windows Server 2019 RDS-i seadme CAL-ide funktsioonid lühidalt

 • Seadme CAL-id määratakse alati füüsiliselt konkreetsele seadmele, mitte üksikule kasutajale
 • Iga RDS-seadme CAL-i jälgib asjakohane litsentsiserver ja see
 • sõltumatu Active Directory registreerimisest
 • Seadmetele ajutiselt saadaolevad RDS CAL-id kehtivad 52–89 päeva
 • Määratud seadme CAL-ide arvu ei saa üle koormata

Järeldus

See, millist tüüpi kaugtöölaua teenuse CAL pakub ettevõttes rohkem eeliseid, sõltub seetõttu konkreetsest juhtumist. Samuti ei ole võimalik muuta seadme CAL-i kasutaja CAL-iks ja vastupidi. Otsus kliendi juurdepääsu litsentsimise konkreetse vormi kohta tuleb seetõttu teha ostmise ajal. Seadme CAL-ide puhul sõltub see töötajate arvust ja töökohtadest: Kui näiteks ühte seadet kasutab mitu töötajat või kui nad töötavad enamasti ettevõtte asukohas, siis RDS-i seadme CAL pakub rohkem eeliseid. p>

Tehniline teave Windows Server 2019 kaugtöölauateenuste kohta

Windows Server 2019 RDS-i CAL-idega koosnevad need mitmest seadmele määratud komponendist või kasutaja lõpuks lubada kasutada Windowsi programmid:

 • Kaugtöölaua litsentsimine reguleerib RDS CAL-ide kasutamist ja teeb need seadmele kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansi host haldab kõiki töölaudu või programme, mis on ühe seansi jooksul seadmele (või kasutajale) kättesaadavaks tehtud.
 • Kaugtöölaua ühenduse vahendaja haldab RDS-ühendusi ja taastab need seansi ajal esineva katkestuse korral.
 • Kaugtöölaua lüüs reguleerib lõppseadme kaudu juurdepääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs pakub konkreetsetele kasutajatele või rühmadele juurdepääsu RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu.

Ostke veebipoest Wiresofti kaugtöölauateenuste 2019. aasta Microsofti seadme CAL-id odavalt üksiklitsentsidena

Seadme CAL-id Windows Server 2019 RDS-i jaoks on juba saadaval ühe litsentsina Wiresofti veebipoes – nagu Second-hand tarkvara juures eriti soodne soodne hind, ilma miinuseid kasutatavust.

Milliseid seadme CAL-e kasutatakse Windowsi kaugtöölauateenuste jaoks?

Seadme CAL-idega , mida pakutakse müügiks Wiresofti veebipoes kaugtöölauateenuste jaoks Windows Serverist 2019 juurdepääsu litsentside Nutitelefonidel vastavast hulgilitsentsivõti väljastatud teise firma tulla . Wiresoft on ostnud kokku mittevajalikud ühekordse juurdepääsu litsentsid lõppseadmetele või kogu hulgilitsentsi, tühistanud viimase ja pakub neile seadmetele kliendi juurdepääsu üksiklitsentse.

Kui need müüdi või jagati, nimetati neid edaspidi kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. See uus märgistus ei tähenda aga kaugtöölaua teenuste kasutatavuse piirangut isegi perioodi jooksul ega RDS-seadme CAL-i funktsioonide üldist kulumist.

Millist turvalisust pakuvad Remote Desktop Services seadme CAL-id kasutatud tarkvarana?

Wiresoftiga pole kasutatud tarkvara ostmine teile mitte ainult odavam, vaid ka turvalisem! Isegi ühe kasutaja CAL- Microsoft Remote Desktop Services Windows Server 2019 ei ole ainult madalama hinnaga Wiresoft võrreldes võrreldavate uute kaupade, vaid ka pakkumised instant download ja litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtib hulgilitsentsivõti ka ostja turvalisus.

Wiresofti pakutavad Microsofti RDS-seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks pärinevad eranditult organisatsioonide või ettevõtete litsentsivarudest. See tähendab, et mitte ainult RDS-i CAL-ide või muude Microsofti programmi juurdepääsulitsentside ostmine kasutatud tarkvarana, vaid ka nende kasutamine meie klientide jaoks ei ole õigusnormide rikkumine, sest nii CAL-ide kui kasutatud tarkvarana kauplemine ja kasutamine seadusega lubatud, mida erinevad kohtulahendid on ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Teie eelised 2019. aasta kaugtöölauateenuste seadme CAL-ide kasutatud tarkvaraga

pakkudes Seadme CAL üksikult või suurema arvu Remote Desktop Services Windows Server 2019 - või muud kliendi juurdepääsulitsentsid - kasutatud tarkvarana < / a> kasutajalt Wiresoft, olete meie klient ei ole mitte ainult odavam alternatiiv võrreldav tavalise pakkumised litsentsimise oma kaugjuurdepääsu Windows Server teenuseid, siis on ka võimalus osta RDS CAL varasemaid versioone Windows Server. See tähendab, et saate oma olemasoleva vanema serverikomplekti, sealhulgas Microsofti programmide, klientide juurdepääsulitsentside arvule lisada, ilma et peaksite muretsema ühilduvusprobleemide pärast. Kasutage meie Windows Serveri jaoks mõeldud Microsofti RDS CAL-ide laia valikut erinevaid versioone kasutatud tarkvarana!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks kui ka vastavad kasutaja CAL-id ja muud kliendid juurdepääsu litsentside töölaua teenuseid vanemad versioonid Windows Server samuti muude Microsofti server programmid - odav kasutatud tarkvara kohe alla. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote RDS-seadme CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud