Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL

119,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Uusim Device CAL Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste jaoks Windows Server 2022...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL"

Uusim Device CAL Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste jaoks

Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste (RDS) abil saab seotud rakendusi kasutajatele keskselt pakkuda. Selleks et kasutajad saaksid seda konkreetse Windowsi toega seadmega kaugjuurdepääsu kaudu kasutada, on selle seadme jaoks vaja kliendi juurdepääsulitsentsi (seadme CAL), mida on vaja ainult ühenduse loomiseks. Windows Server 2022 osana kaugtöölauaseansi on lubatud. Iga töötaja, kes on juurdepääsuõiguste vastava seadmega varustatud RDS Seadme CAL saab seejärel juurdepääsu Windows server, nt toetus, juurdepääs teise arvutisse või kasutada Virtual Desktop Infrastructure (VDI).

Wiresoftist leiate juba odava kasutatud tarkvarana RDS-seadme CAL-e Windows Server 2022 jaoks. Saate oma kohandatud litsentsimiseks kasutada ka suvalise arvu RDS-seadme CAL-ide vaba valikut.

Millised on Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-i eelised?

Windows Server 2022-s esindavad kaugtöölaua teenused spetsiaalset serverirolli, mis reguleerib kaugjuurdepääsu erinevatele Windowsi rakendustele, mis on saadaval hostina toimiva Windowsi serveri kaudu. Ainult kasutajad, kes on vastava kliendile juurdepääsu loa - nt lõpp seade - saab kasutada Windows server ja nende kättesaadavaks interneti ühendus PC, sülearvuti jne varustatud seda kasutada teenuseid.

Windows Server 2022 pakub ka palju uusi funktsioone Remote Desktop seansside jaoks, samuti võrguturbe optimeerimist, Windowsi ja Kubernetesiga konteinerite loomist ning andmete ja serverite migratsiooni, salvestus- ja virtualiseerimine. Viimane versioon Transport Layer Security Software defined Networking (SDN), panipaigad Direct (SSD), samuti Storage Replica, Virtual OSE, Hyper-V ja Varjestatud Virtual Machines (SVM) on saadaval, et tagada väga turvaline virtualiseerimine Luua ja hallata infrastruktuure.

Windows Server 2022 toetab ka pesastatud virtualiseerimine kasutades AMD protsessorid, uusi versioone Transmission Control Protocol (TCP), RACK (tunnistas hiljuti) ja RSC (Saate Segment Coalescing) ja kasutab Microsoft Edge nagu brauseri vaikimisi.

RDS-i CAL-ide eelised administraatoritele

Administraatoritel on Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-iga ka palju praktilisi eeliseid, kuna need vähendavad oluliselt ettevõtte lõppseadmete haldamisega kaasnevat pingutust ja muudavad juurutamise palju tõhusamaks, näiteks . Tarkvara või värskendusi saab seega pakkuda keskselt ettevõtte keskkonnas ja neid ei pea enam igasse lõppseadmesse eraldi installima. Rakendused tehakse kättesaadavaks ainult serveris või värskendatakse selle kaudu.

RDS-seadme CAL-i kasutavate kasutajate individuaalset juurdepääsu saab ka administraator individuaalselt reguleerida, sest kaugtöölaua teenused võimaldavad ka iga registreeritud töötaja jaoks erinevaid õigusi jaotada. Seega väheneb oluliselt kogu tööjaamade varustamise või hooldamisega seotud vaev.

Kaugtöölaua teenuste seadme CAL-i tüüpilised eelised kasutajatele

Eelkõige saavad aga ettevõtte töötajad palju kasu Windows Server 2022 RDS-seadme CAL-ist. Nad saavad kasu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnast, olenemata registreeritud seadme asukohast, millega nad sellele juurde pääsevad.

Selleks võib kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, mille jõudlus on kehvem või riistvara, millest tavaliselt ei piisa Windows Server 2022 riistvaranõuete täitmiseks. Sest niipea, kui litsentsitud arvuti pääseb hosti kaudu kaugtöölaua seansi osana seadme CAL-i kaudu konkreetsele rakendusele juurde, käivitatakse see ainult serveris. See toimub teistest kliendiühendustest sõltumatult ja vastavale töötajale näidatakse ainult tema enda seanssi. Seadme CAL-iga Windows Server 2022 Remote Desktop Services jaoks saab uue riistvara tarnimise kulusid vähendada või vältida; Võimalik on ka õhukeste klientide kasutamine.

Microsofti litsentsihaldus kaugtöölaua teenuse CAL-idele

Põhimõtteliselt kehtib kogu Microsofti serveritarkvara kohta, et selle rakendamine on alati tegelikust kasutamisest eraldiseisev. Vastav kliendijuurdepääsulitsents (CAL) on alati vajalik iga Windowsi serveri juurdepääsu jaoks, olgu see siis otsene või kaugjuurdepääs. Microsoft reguleerib Windowsi serveriprogrammide kasutamise juurdepääsuõigusi oma litsentsihalduse kaudu, mis põhineb kliendi juurdepääsulitsentsidel – CAL-idel.

Seadme CAL-id Remote Desktop Services jaoks tagavad näiteks, et ainult volitatud seade pääseb nendega Windowsi serverile juurde. Microsofti sõnul tagab see ka serveri poolt pakutavate andmete ja teenuste turvalisuse, kuna registreerimata lõppseadmetel, st ilma vastava juurdepääsulitsentsita, on keelatud juurdepääs nende kaudu saadaolevatele teenustele või andmetele.

Microsoft pakub Windows Server 2022 jaoks kahte erinevat tüüpi kaugtöölauateenuste CAL-e:

 • Seadme CAL RDS-i jaoks, millega spetsiaalne lõppseade (arvuti, sülearvuti, laud, mobiiltelefon) saab juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL, millega antakse konkreetsele kasutajale juurdepääsuõigused

Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste CAL koosneb erinevatest komponentidest, mis üheskoos võimaldavad seadmel või kasutajal kasutada Windows Serveri teenuseid:

 • Tegelik kaugtöölaua litsentsimine reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle seadmele või kasutajale kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansi host haldab kõiki töölaudu või programme, mis kaugseansi ajal kättesaadavaks tehakse.
 • Kaugtöölaua ühenduse vahendaja haldab kõiki kaugühendusi ja taastab need seansi katkestamise korral.
 • Kaugtöölaua lüüs reguleerib lõppseadme kaudu juurdepääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Veebijuurdepääs kaugtöölauateenustele pakub juurdepääsu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele veebiportaali kaudu.

Nagu juba märgitud, reguleerib kaugtöölaua teenuste seadme CAL juurdepääsuõigusi konkreetsele lõppseadmele, mis on sellega registreeritud. Litsentsimise käigus esimest korda ühenduse loomisel lõppseadme ja klientarvuti vahel antakse esimesele ajutine juurdepääsulitsents. Kui see loob kaugtöölaua seansi raames teist korda ühenduse hostserveriga, väljastatakse seadme püsiv RDS CAL.

Millised on RDS-seadme CAL-ide erilised eelised?

Seejärel haldab RDS-seadme CAL iga Remote Desktop seansi jaoks vastavaid juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile. Iga töötaja, kellel on lubatud või võimalik seda lõppseadet kasutada – olgu see siis arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti vms – saab seejärel kasutada kaugtöölaua teenuseid, eriti lokaalselt, sõltumata serveri asukohast. RDS-seadme CAL on seega suurem eelis, kui mitu töötajat jagavad ühte seadet.

Versioonide ühilduvus Windows Serveri RDS-seadme CAL-idega on oluline

RDS-seadme CAL-i litsentsimisel tuleb tagada, et kliendi juurdepääsulitsentsi versioon ühilduks alati Windows Serveri praeguse versiooniga. Võimalik on ka alandamine, kuid mitte täiendamine: kuna RDS-seade CAL 2022 sisaldab juurdepääsuõigusi mitte ainult Windows Server 2022, vaid ka vanemate serveriversioonide (nt 2019) jaoks, kuid mitte tulevaste kõrgemate serverite jaoks. versioonid. Seetõttu ei saa Windows Server 2022-ga kaugühenduste loomiseks kasutada RDS-seadme CAL-i eelmist versiooni.

Lisateave Windows Server 2022 RDS-seadme CAL-ide kohta

 • RDS-seadme CAL on füüsiliselt määratud konkreetsele seadmele, mitte üksikule kasutajale
 • Vastav litsentsiserver jälgib iga RDS-seadme CAL-i, olenemata selle registreerimisest Active Directory'is
 • Ajutiselt saadaolev RDS-seadme CAL kehtib 52–89 päeva
 • Eelnevalt määratud seadme CAL-ide arvu ei saa ületada

Järeldus RDS-seadme CAL-ide kohta

See, millist tüüpi kaugtöölauateenuste CAL Windows Server 2022 jaoks pakub ettevõttes suuremat eelist, sõltub seetõttu konkreetsest juhtumist ja ettevõtte suurusest. Eriti siis, kui mitut töötajat vaheldumisi kasutavad seadet, nt vahetustega tööl, pakub RDS-seadme CAL rohkem kasutusvõimalusi ja seetõttu vajate vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Kuna RDS-seadme CAL-i ei ole võimalik hiljem muuta kasutaja CAL-iks ja vastupidi, tuleb ostul teha otsus kahe kliendi juurdepääsulitsentsi ühe tüübi kohta. Küsige Wiresofti töötajalt teie jaoks optimaalse litsentsimise kohta Remote Desktop Services CAL-idega.

Teie ostja turvalisus Wiresoftiga Microsoft Windows Server 2022 kasutatud RDS-seadme CAL-ide jaoks

Praegused seadme CAL-id Windows Server 2022 jaoks mõeldud kaugtöölaua teenuste jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana, millel on kliendi juurdepääsulitsents või rohkem. Kasu mitte ainult CAL-i kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes uute võrreldavate toodetega, vaid ka ostja turvalisusest järgmiste eeliste kaudu:

 • Ühe või mitme kasutatud RDS-seadme CAL-i ostmisel saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaallitsentsid, mille ettevõte on varem omandanud ja Wiresoftile müünud.
 • Microsoft Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste nn kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsidega kauplemise seaduslikuks aluseks on kohaldatav seadus, mis lubab selgesõnaliselt nende edasimüüki, ostmist ja kasutamist.
 • Wiresofti poolt edasimüümisel märgitakse Windows Server 2022 RDS-seadme CAL kasutatuks, isegi kui "kasutatud" ei tähenda piiranguid selle kliendi juurdepääsulitsentsi funktsionaalsusele.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud