Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integreeritud arenduskeskkond erinevate kõrgetasemeliste keeltega) Visual Studio Enterprise 2015 - sujuvaks toimimiseks Arenduskeskkonna abil saate mitte ainult luua programme ja rakendusi, vaid...
131,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integroitu kehitysympäristö, jossa on useita korkean tason kieliä) Visual Studio Professional 2015 - sujuvaan toimintaan Voit paitsi luoda ohjelmia ja...
94,90 € *

Osta Visual Studio 2015: Arendusrevolutsioon

Sissejuhatus Visual Studio 2015'ile

Microsofti poolt välja antud Visual Studio 2015 tähistab olulist verstaposti tarkvaraarenduse maailmas. Tänu paljudele uutele funktsioonidele ja täiustustele võimaldas see arendajatel luua kvaliteetseid rakendusi tõhusamalt ja kiiremini kui kunagi varem. Selles artiklis uurime põhjalikult Visual Studio 2015 silmapaistvaid funktsioone ja selle mõju tarkvaraarendusele.

Mis teeb Visual Studio 2015 ainulaadseks?

Intuitiivne kasutajaliides

Visual Studio 2015 kasutajaliides on loodud spetsiaalselt arendaja töövoo sujuvamaks muutmiseks. Selle selge ja intuitiivne ülesehitus muudab navigeerimise lihtsaks ja kiireks kohanemiseks isegi neile, kes on varem töötanud teiste arenduskeskkondadega.

Meeskonnatöö vahendite integreerimine

Visual Studio 2015 teine silmapaistev omadus on meeskonnatöö tööriistade sujuv integreerimine. TFS (Team Foundation Server) ja Git on integreeritud otse IDE-sse, mis muudab koostöö ja versioonihalduse palju lihtsamaks.

Täiustatud silumisfunktsioonid

Visual Studio 2015 on viinud silumise uuele tasemele. Tänu täiustatud funktsioonidele, nagu otsene silumine ja muutujate jälgimine reaalajas, saavad arendajad kiiremini vigu tuvastada ja parandada.

Keeled ja raamistikud: rohkem võimalusi kui kunagi varem

Visual Studio 2015 toetab suurt hulka programmeerimiskeeli ja raamistikke. Alates C#- ja C++ keelest kuni Pythoni ja JavaScriptini saavad arendajad töötada oma eelistatud keeles, ilma et nad peaksid tegema järeleandmisi kvaliteedi või tõhususe osas.

Mobiilne arendus

Xamarin'i jõudmisega Visual Studio 2015-sse on Microsoft andnud arendajatele võimaluse luua natiivseid mobiilseid

Rakendusi erinevatele platvormidele - sealhulgas Androidile, iOSile ja Windowsile - ühtses arenduskeskkonnas. See lihtsustab arendusprotsessi ja kiirendab rakenduste turule jõudmist.

.NET Core ja ASP.NET 5

Visual Studio 2015 tõi turule ka .NET Core'i, modulaarse ja kergekaalulise jooksutus- ja raamatukogukeskkonna, mis on optimeeritud pilve- ja serveripõhiste rakenduste jaoks. Koos ASP.NET 5ga võimaldas see arendajatel luua kaasaegseid veebirakendusi, mille jõudlus ja paindlikkus on paranenud.

Pilk tulevikku: Visual Studio 2015 pärand

Kuigi Visual Studio 2015 ilmumisest on möödas mitu aastat ja sellest on ilmunud uuemad versioonid, ei saa eitada, et see pani aluse tulevastele arengutele tarkvaratööstuses. Paljud selles versioonis kasutusele võetud funktsioonid ja kontseptsioonid on tööstusharus kinnistunud Standard ja mõjutavad jätkuvalt seda, kuidas tänapäeval tarkvara arendatakse.

Arendajate kogukond

Üks Visual Studio 2015 kõige püsivamaid mõjusid on olnud kogukonna tugevdamine. Integreerides selliseid vahendeid nagu NuGet ja julgustades laienduste loomist, lõi Microsoft elujõulise kogukonna, mis loob ja jagab lahendusi ühiselt.

Jätkusuutlikkus ja areng

Visual Studio 2015 ei olnud ainult oma aja toode. See oli lubadus tulevikuks. Selles versioonis tutvustatud ideed ja tehnoloogiad sillutasid teed hilisematele versioonidele ja tugevdasid Microsofti pühendumist arendajate kogukonnale.

Kokkuvõte

Visual Studio 2015 oli midagi enamat kui lihtsalt arenduskeskkond. See oli visioon tarkvaraarenduse tulevikust, mis seadis prioriteediks koostöö, innovatsiooni ja kvaliteedi. Isegi kui tehnoloogia areneb edasi ja Visual Studio uuemad versioonid ilmuvad, on Visual Studio 2015 mõju tööstuses veel pikka aega tunda. See ei ole muutnud mitte ainult seda, kuidas arendajad tarkvara loovad, vaid ka seda, kuidas nad omavahel suhtlevad ja koos arenevad.