Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
MS Project 2016 Professional - osta terviklik projektijuhtimise lahendus kasutatud tarkvarana Project Professional 2016 Edition on selle versiooni kõige ulatuslikum rakendus, mille Microsoft on välja töötanud eelkõige suuremate...
164,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Project 2016 Standard - Microsofti projektijuhtimise tarkvara üksiklitsents ostuversioonina Projekt Standard 2016 on Microsofti järeleproovitud lahendus projektide planeerimiseks, kasutuselevõtuks, haldamiseks ja dokumenteerimiseks...
138,90 € *

Microsoft Project 2016: tõhus projektijuhtimine tõestatud vahenditega

Microsoft Project 2016 lühidalt

Microsoft Project 2016 on tõestatud projektijuhtimistarkvara, mis aitab organisatsioonidel projekte tõhusalt planeerida, juhtida ja edukalt lõpule viia. See versioon pakub laia valikut funktsioone ja tööriistu, mis toetavad projektijuhte ja meeskondi projektide tõhusal elluviimisel.

Microsoft Project 2016 põhifunktsioonid

Projekti planeerimine ja jälgimine

Microsoft Project 2016 üks põhifunktsioone on võimalus projekte üksikasjalikult planeerida. Saate täpselt määratleda ülesanded, ajakavad ja ressursid, et jälgida projekti edenemist ja tagada projekti õigeaegne ja eelarvesisene lõpuleviimine.

Ressursside haldamine

Tarkvara pakub võimsaid ressursside haldamise vahendeid, mis aitavad teil optimeerida meeskonna planeerimist ja vältida kitsaskohti. Saate ressursse tõhusalt jaotada ja tagada, et neid kasutatakse parimal võimalikul viisil.

Aruandlus ja analüüs

Microsoft Project 2016 võimaldab teil luua üksikasjalikke aruandeid ja analüüse, et anda selgelt teada projekti seisust ja teha teadlikke otsuseid. Need funktsioonid aitavad varakult tuvastada riske ja optimeerida projektijuhtimist.

Miks kasutada Microsoft Project 2016?

Tõestatud usaldusväärsus

Microsoft Project 2016 on tõestanud end usaldusväärse projektijuhtimise lahendusena ja seda kasutavad organisatsioonid kogu maailmas. Tarkvara pakub järeleproovitud vahendeid ja funktsioone, mis aitavad teil projekte edukalt lõpule viia.

Saamatu integratsioon

Microsoft Project 2016 integreerub sujuvalt teiste Microsofti rakendustega, näiteks Exceli ja SharePointiga, hõlbustades koostööd ja andmete jagamist.

Kokkuvõte

Microsoft Project 2016 on tõestatud ja usaldusväärne projektijuhtimise lahendus, mis aitab organisatsioonidel projekte tõhusalt planeerida ja juhtida. Tänu põhjalikele projektiplaneerimis-, ressursihaldus- ja aruandlusfunktsioonidele pakub see kõiki vajalikke vahendeid projektide edukaks lõpuleviimiseks. Kui otsite usaldusväärset lahendust projektijuhtimise protsesside optimeerimiseks ja projektide edu tagamiseks, on Microsoft Project 2016 teie ettevõtte jaoks õige valik. Investeeri sellesse tõestatud tarkvarasse, et planeerida, hallata ja edukalt lõpule viia oma projekte tõhusamalt.

Kategooriad