Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
118,90 € * 130,90 € * (9,17% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Praegune Office Suite versioonis 2019 pakub professionaalsetele kasutajatele (lisaks Home & Business, Professional ja Standard), eriti Professional Plus versiooniga, enneolematut funktsionaalsust ja mugavust nii dokumentide loomisel ja redigeerimisel kui ka suhtlemisel, mis võimaldab ka koostööd pilves uuel tasemel. Samal ajal on tarkvaras arvestatud paljude turvastandarditega, sealhulgas kehtivate uute andmekaitse-eeskirjadega. Lisaks leiate mitmeid parandusi ja täiendusi tõestatud programmidesse Word, Excel, PowerPoint ja Outlook. Eelkõige lihtsustatud dokumentide avaldamine ja reaalajas toimetamine hõlbustavad ühist tööd meeskonnas.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - kõigi ärispetsialistide vajaduste jaoks

Praegune Office Suite versioonis 2019 pakub professionaalsetele kasutajatele (lisaks Home & Business, Professional ja Standard), eriti väljaandes Professional Plus, enneolematut funktsionaalsust ja mugavust dokumentide loomisel ja redigeerimisel ning suhtlemisel, mis võimaldab ka koostööd pilves uuel tasemel. Samal ajal võtab tarkvara arvesse paljusid turvastandardeid, sealhulgas kehtivaid uusi andmekaitse-eeskirju.

Lisaks leiate mitmeid parandusi ja täiendusi tõestatud programmidesse Word, Excel, PowerPoint ja Outlook. Lihtsustatud dokumendijagamine ja reaalajas toimuv redigeerimine lihtsustab meeskonnatööd.

Lisaks sellele on Professional Pro Editionis saadaval suur hulk muid vahendeid, sealhulgas Access, Publisher ja Skype for Business.

Office Professional Plus on tavaliselt saadaval ainult mahulitsentsilepingute kaudu - Wiresoft tarkvarapoes on see pakett saadaval ka üksiklitsentsina - ja seda eriti madala hinnaga. Allpool leiate üksikasjalikku teavet paljude rakenduste kohta, samuti eksklusiivsete funktsioonide kohta, mis on saadaval ainult selles väljaandes.

Tõestatud Office rakendused on veelgi võimsamad aadressil Professional Plus

Programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook on jätkuvalt kõigi Microsofti Office komplektide oluline alus. Microsoft Office 2019 versiooni jaoks on neid veelgi optimeeritud ja lisatud olulisi funktsioone:

 • Microsoft Word sisaldab mitmeid funktsioone, mis kiirendavad dokumendiga töötamist, näiteks integreeritud tõlkevahendit, dikteerimisfunktsiooni ja ka hääleväljundit, mis loeb teksti paralleelselt kirjutamise ajal valjusti ette. Täiustatud õigekirjakontroll pakub nüüd ka grammatikakorrektsiooni. Ja nägemise säästmiseks saab Wordi vaadata ka pimedas režiimis.
 • Microsoft Excel on täiustatud mitmesuguste funktsioonidega tabelite professionaalseks analüüsiks ja redigeerimiseks, sealhulgas ajajoonefiltrid ja muud funktsioonid aruannetes selge esitusviisi jaoks.
 • Microsoft PowerPoint toob muuhulgas kaasa morfinguefektid ja suumimisfunktsiooni, lisavõimalused eluliste esitluste animeerimiseks, mida saab teostada ka digitaalse pliiatsiga.
 • Microsoft Outlook lihtsustab globaalset koostööd kolleegide ja partneritega, kes asuvad teises ajavööndis: programm teisendab nüüd automaatselt tekkiva ajavahe; samuti saate kohandada žeste, näiteks pühkimisliigutusi.
 • Microsoft OneNote 'i saab kasutada teie isikliku märkmikuna , kuhu saate jooksvalt olulisi ideid või ülesandeid kirja panna, ning seda saab ühendada ka Cortana'ga.
 • Microsoft Publisher on loodud graafika avaldamiseks.
 • Microsoft Access abil saate luua professionaalseid andmebaase vastavalt oma isiklikele vajadustele.

Saate oma ettevõttele palju eeliseid, kui kasutate Office 2019 Professional Plus

Office 2019 edition Professional Plus pakub lisaks tõestatud funktsioonidele veel mitmeid eeliseid:

 • Nende hulka ei kuulu mitte ainult intuitiivse koostöö toetamine dokumentide, tabelite või esitluste koostamisel meeskonnas, vaid ka omavaheline suhtlemine on muutunud veelgi lihtsamaks tänu Office Professional Plus .
 • Ka Office 2019 kasutajaliides on muudetud selgemaks - paindlikuks ja tõhusaks tööks.
 • Paljude Office funktsioonide lihtne kasutamine on võimalik ka nutitelefonis või tahvelarvutis mobiilse juurdepääsu kaudu - dokumentide redigeerimiseks teel olles on veebirakendused eriti praktilised, sest üksikud funktsioonid ja elemendid on veelgi kiiremini leitavad.
 • Failide avamine ja jagamine pilves on võimalik ka muude seadmetega kui teie isiklik arvuti - vaja on vaid teie isiklikke juurdepääsuandmeid.
 • Veebimälu vähendab ka andmete kokkuvarisemise ohtu, OneDrive pakub teile  5 GB salvestusruumi pilves.
 • Selleks, et aidata hallata igapäevaste e-kirjade lakkamatut üleujutust, on Outlook 2019i oluline uus funktsioon "Clutter". See intelligentne funktsioon eraldab automaatselt olulised sõnumid ebaolulistest ja edastab ainult esimesed otse postkasti.

Lisaks sellele on olemas hulk muid funktsioone, mis on kasutajatele kättesaadavad ainult aadressil Office 2019 Professional Plus.

Kõik Office Professional Plus eksklusiivsed funktsioonid lühidalt

Allpool saate ülevaate väljaande funktsioonide eksklusiivsetest tööriistadest ja rakendustest Office Professional Plus Järgnevalt antakse ülevaade väljaande funktsioonide eksklusiivsetest tööriistadest ja rakendustest, mis muudavad suhtluse ja koostöö töötajate ja äripartneritega veelgi tõhusamaks, toetades samal ajal juriidiliste ja ettevõtte andmete turvalisuse standardite järgimist e-posti liikluses.

Kaitske olulist e-kirjade sisu ja faile teabeõiguste haldamisega

Infoõiguste haldamine (IRM) kaitseb tundlikku ja konfidentsiaalset teavet e-kirjades ja Office failides, takistades nende lugemist, kopeerimist, printimist või edastamist volitamata isikute poolt.

Ettevõtted ja organisatsioonid saavad kasutada IRM-i, et jõustada poliitikaid, mis ei kaitse teavet avalikustamise eest mitte ainult ettevõttesiseselt, vaid ka suhtlemisel väliste äripartnerite või muude osapooltega. Vastavad piirangud või volitused on salvestatud failis endas, nii et need kehtivad ka sõltumata sõnumi adressaadist.

E-posti säilitamine sõnumite säilitamiseks

E-posti säilitamise abil saavad kasutajad luua Outlook veebirakenduses erinevaid sõnumite ja kaustade säilitamise põhimõtteid. Näiteks säilitamispõhimõtted määravad, kui kaua e-kirju säilitatakse, samas kui arhiivipõhimõtted määravad, kui kaua e-kirju säilitatakse kaustas, enne kui need automaatselt arhiivi liigutatakse.

Andmekaotuse vältimine takistab andmete kadumist ja lekkimist

Andmekaotuse vältimine (DLP) on Microsofti tõestatud vahend konfidentsiaalse teabe või Office andmete kaitsmiseks töötajate juhusliku või tahtliku avalikustamise eest. Selle abil saavad organisatsioonid või ettevõtted kaitsta isikuandmeid ka volitamata juurdepääsu eest, nagu seda nõuab näiteks DSVGO.

Dünaamiline sisupõhine kontroll jälgib kõiki andmeliikumisi ja blokeerib edastused e-posti või internetipõhiste rakenduste kaudu.

Data Loss Prevention for MS Office Professional Plus pakub mitmeid täiustusi, sealhulgas täiustatud turvalisust, et paremini määratleda kaitsmist väärt sisu, kui seda töödeldakse Office dokumentides.

Administraatorid saavad ka kehtestada reegleid, et piirata või isegi blokeerida juurdepääsu konkreetsetele andmetele, samuti hoiatada kasutajaid võimalike riskide eest, kui andmete kadumine on otsene.

Pilvepõhised teenused, nagu OneDrive, kaitsevad ka andmete kadumise eest serveririkke või riistvara kahjustumise korral.

Saidi postkastid meeskonna sisu edastamiseks

Veebisaidi postkastid (või saidi postkastid) on eriti mugav viis dokumentide koostamiseks. Võite pakkuda oma meeskonnale, näiteks projekti raames, oma veebisaidil jagatud keskset asukohta, mis võimaldab ainult volitatud liikmetele juurdepääsu Microsoft SharePoint'i dokumentidele ja Exchange'i e-kirjadele. Nad saavad neile otse juurde pääseda ja neid redigeerida.

Saitpostkastid võivad seega suurendada meeskonnaliikmete tootlikkust ja kiirendada tööprotsesside tõhusust tänu ühisele kasutamisele.

Ühe klõpsuga arhiveerimine

Ühe klõpsuga arhiveerimine Outlook pakub kiiret võimalust valitud e-kirjade liigutamiseks postkastist või mõnest muust kaustast arhiivikausta. Kõik, mida te peate tegema, on klõpsata vastaval sõnumil tagasivõtmise klahviga. Sõnumite kustutamiseks vajutage lihtsalt DEL-klahvi ja need viiakse kausta "Kustutatud elemendid".

Excel tabelitööriistad

Professional Plus Edition for Office, Spreadsheet Inquire pakub kasutajatele mitmeid vahendeid Exceli tabelite diagnostikaks, mida saab kasutada nende analüüsimiseks erinevate võimaluste osas.

Näiteks võimaldab Spreadsheet Compare teha mitmeid võrdlusi, mis on lubatud või keelatud märkeruudu "Enable" abil. Kõik valitud töövihikute vahel leitud lahknevused kuvatakse interaktiivse aruandena mitte ainult tabelis värviliselt esile tõstetud, vaid neid saab kuvada ka loeteluna.

Pilveteenus koos Enterprise-VoIPiga

Ettevõtte VoIP pakub teile VDI (Virtual Desktop Infrastructure) raames mitmesuguseid võimalusi, et suhelda äripartneritega üle maailma või isegi meeskonnasiseste meeskondadega. Lynci või Skype for Businessi abil saate kõnesid erinevate seadmete vahel üle kanda või parkida, pääseda ligi kõnepostile, integreerida vestlussõnumeid ja kuvada kõnepartnerite kohaloleku staatust.

Windows Rights Management Services - RMS - abil saate hallata poliitikaid, et kaitsta teavet teiste isikute volitamata juurdepääsu eest ja seega aidata kaasa ka tundlike andmete suuremale turvalisusele.

Microsoft üldised süsteeminõuded Office 2019

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõigi MS Office 2019 väljaannete kohta,

Office 2019 Professional Plus individuaalsete taotluste puhul kehtivad lisanõuded :

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10 - tingimata vajalik!
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem, kahetuumaline protsessor
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 Bit)
 • Kõvaketas: vähemalt 4 GB vaba ruumi
 • Pildi resolutsioon/graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit

Muud Microsoft Office 2019 süsteeminõuded Professional Plus

Skype for Business:

 • min. 2,0 GHz või kiirem

Graafika riistvara kiirendus:

 • DirectX 9 või uuem
 • Graafikamälu 128 MB
 • 32 bitti piksli kohta värvisügavus

Muud omadused:

.NET 3.5 või 4.6 või uuemad versioonid

Milline Windows versioon ühildub Office 2019-ga?

Nagu on kirjeldatud süsteeminõuetega, nõuavad kõik Microsoft Office 2019 väljaanded tarkvara nõuetekohaseks toimimiseks operatsioonisüsteemina Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus ei ühildu Windows 8, 7 või isegi vanemate versioonidega.

Milline bittversioon Office on parim?

Kui aktiveerite Microsoft Office 2019 Professional Plus, paigaldatakse vaikimisi 32-bitine versioon Office. Microsoft soovitab alati kasutada seda versiooni, isegi kui kõnealuses arvutis on kasutusel 64-bitine versioon Windows. Põhjus: 32-bitine versioon ühildub paremini enamiku rakenduste ja lisanditega, mida saab kasutada koos Office. Samale arvutile ei ole võimalik samaaegselt paigaldada nii Office 32-bitist kui ka 64-bitist versiooni.

Kuidas on Microsoft Office 2019 Professional Plus litsentseeritud?

Microsoft Office 2019 on alati litsentseeritud konkreetse lõppseadme jaoks, mis kasutab tarkvara. Samuti on teil õigus paigaldada sellesse arvutisse ükskõik kui palju koopiaid sellest versioonist ja kõikidest varasematest versioonidest. See hõlmab koopiate paigutamist võrguserverisse, millele saab litsentseeritud seadmest kaugjuurdepääsu või virtuaalse töölauainfrastruktuuri (VDI) kaudu ligi pääseda.

Osta Microsoft Office 2019 Professional Plus Wiresoft tarkvarapoes

Erinevalt teistest väljaannetest onMicrosoft Office 2019 Professional Plus saadaval ainult üksiklitsentsina mainekatelt tarkvara edasimüüjatelt nagu Wiresoft - ja meilt eriti soodsa hinnaga. Teil on järgmised eelised:

 • Kohe pärast ostu on Office 2019 Professional Plus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • Kõik Wiresoftis müügiks pakutavad Office litsentsid ei ole piiratud kehtivusega ega ajaliselt piiratud testversioonid.
 • Saate Office 2019 Professional Plus üksiklitsentsina, mis pärineb mahulitsentsist .
 • Esimese ostja installeeritud Office tarkvara kustutati Wiresoftile müümisel, seega on litsents taas 100% vaba.
 • Kõik sellised Wiresoft ostetud litsentsid on samuti meie poolt testitud täieliku kasutatavuse osas.
 • Seega võite olla kindel, et ostate seadusliku ja originaalse Microsoft toote.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsofti Office Professional 2019 Plus litsentsi ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
14.07.2023

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

14.07.2023

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

14.07.2023

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

14.07.2023

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

14.07.2023

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

14.07.2023

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

14.07.2023

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

14.07.2023

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

15.11.2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

18.10.2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26.09.2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13.09.2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14.08.2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

04.08.2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27.03.2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

17.02.2020

Bewertungen

13.02.2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

24.12.2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad