Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmeid võimalusi töölaudade...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL
Osta Microsof Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmeid võimalusi töölaudade...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanhan Terminal Server CAL:n seuraaja. RDS on keskitetty työpöytä- ja sovellusalusta, joka tarjoaa useita vaihtoehtoja työpöytien...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmeid võimalusi töölaudade...
21,90 € *

Sissejuhatus Remote Desktop Services 2008 CAL-i sissejuhatus

Remote Desktop Services 2008 CAL pakub tõhusat lahendust kaugtöökeskkonna haldamiseks. Need Client Access Licences (CAL) võimaldavad ettevõtetel tõhusalt levitada ja kontrollida töölaudu ja rakendusi üle võrgu.

Miks Remote Desktop Services 2008 CAL?

Tõestatud usaldusväärsus

Remote Desktop Services 2008 CAL-d on osutunud usaldusväärseks kaugjuhtimise võimaluseks. Tänu pikaajalisele edule pakuvad nad stabiilset platvormi, mis sobib ideaalselt igas suuruses organisatsioonidele.

Kulude optimeerimine

Kasutades Remote Desktop Services 2008 CAL-d, saate ressursse tõhusamalt kasutada. See toob kaasa riistvara kulude vähenemise, kuna lauaarvutite ja rakenduste tsentraliseeritud haldamine võimaldab optimeeritud kasutamist.

Kasutajasõbralikkus

CALid on kasutajasõbralikud ja neid on lihtne rakendada. Remote Desktop Services 2008 CALiga saate hõlpsasti luua tõhusa kaugtöökeskkonna, mis vastab teie organisatsiooni vajadustele.

Kuidas saada Remote Desktop Services 2008 CAL?

Paindlik litsentsimine

Remote Desktop Services 2008 CAL pakub paindlikke litsentsimisvõimalusi. Valige vajalik arv litsentse ja skaleerige neid vastavalt vajadusele. See võimaldab teil hoida kulud vastavuses teie organisatsiooni nõuetega.

Lihtne integreerimine

Remote Desktop Services 2008 CAL-de integreerimine teie olemasolevasse infrastruktuuri on lihtne. Hallake litsentse hõlpsasti ja kasutage kaughalduse eeliseid ilma aeganõudva rakendamiseta.

Kokkuvõte

Optimeerige oma kaugtöökeskkonda Remote Desktop Services 2008 CAL-dega. Saate kasu tõestatud usaldusväärsusest, kulude optimeerimisest ja kasutusmugavusest. Valige paindlikud litsentsimisvõimalused ja integreerige CAL-d sujuvalt oma olemasolevasse infrastruktuuri, et tagada tõhus kaugjuhtimine. Vastake Google Help Deski viimase uuenduse nõuetele ja korraldage tõhusalt oma kaugtöökeskkonda Remote Desktop Services 2008 CAL-ga.

Kategooriad