Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
130,90 € * 143,90 € * (9,03% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  64bit


Uue Windows 11 Enterprise abil saavad eriti suuremad ettevõtted, kellel on eriti kõrged nõudmised operatsioonisüsteemi turvalisusele, maksimaalse hulga funktsioone ja võimalusi kõigi asjakohaste ülesannete tõhusaks haldamiseks. Windows 11 Enterprise on spetsiaalselt välja töötatud selliste ettevõtete ja organisatsioonide hübriidtöötajatele, kes vajavad suuremat turvalisust ja ka ulatuslikumat haldust. See väljaanne pakub kõrgemat kaitsetaset, sealhulgas virtualiseerimispõhist turvalisust ja hüperviisoriga kaitstud koodi terviklikkust. Paroolide kasutamise asemel logivad kasutajad mugavalt ja turvaliselt sisse Windows Hello for Business'i kaudu, millel on mitmetasandiline autentimine.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - kõige põhjalikum Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele

Uue Windows 11 Enterprise'iga saavad suuremad ettevõtted, kes esitavad eriti kõrgeid nõudmisi operatsioonisüsteemi turvalisusele, maksimaalse hulga funktsioone ja võimalusi kõigi asjakohaste ülesannete tõhusaks haldamiseks. Windows 11 Enterprise on spetsiaalselt välja töötatud selliste ettevõtete ja organisatsioonide hübriidse töö jaoks, mis vajavad suuremat turvalisust ja ka põhjalikumat haldamist. See versioon pakub kõrgemat kaitsetaset, sealhulgas virtualiseerimispõhist turvalisust ja hüperviisoriga kaitstud koodi terviklikkust. Paroolide asemel logivad kasutajad mugavalt ja turvaliselt sisse Windows Hello for Businessi kaudu, mis võimaldab mitmetasandilist autentimist.

Windows 11 Enterprise pakub maksimaalselt palju funktsioone ja on saadaval 2 versioonina:

 • Windows 11 Enterprise E3 sisaldab rohkem turva- ja kontrollifunktsioone ning täiustatud haldusfunktsioone.
 • Windows 11 Enterprise E5 sisaldab ka Microsoft Defender for Endpoint'i, millel on veelgi täiustatud haldusfunktsioonid.

Windows 11 Enterprise esitleb end uue töölaua kasutajaliidesega, mis muudab arvutiga töötamise veelgi intuitiivsemaks ja seega ka kasutajasõbralikumaks. Kõige silmatorkavamate uuenduste hulka kuuluvad atraktiivne "ujuvdisain" koos hõljuvate elementidega, keskse juhtimisega uuendatud stardimenüü, "Meeskondade" integreerimine tegumiribale, veelgi täiustatud otsingufunktsioon, optimeeritud võimalused töötamiseks puute, digitaalse pliiatsi ja häältuvastusega ning "pimedas režiim" keskendunud tööks.

Need Windows 11 Enterprise 'i 64-bitised täisversioonid ei ole tavapärastes tarkvarakauplustes eraklientidele või individuaalselt saadaval: Wiresofti kaudu on teil võimalus osta neid versioone kasutatud tarkvarana ja seega ka individuaalsete litsentsidena ning saada seega kasu nii ärifunktsioonide kui ka jõudluse plussidest.

Lisateavet Windows 11 Enterprise 'i uute omaduste ja funktsioonide kohta leiate järgmisest ülevaatest - samuti saate personaalset kontakti Wiresofti töötajaga live-chatis.

Windows 11 Enterprise pakub ettevõtetele lihtsalt rohkem

Uus Windows 11 Enterprise pakub maksimaalselt funktsioone ja vahendeid, mis on kasutajate ja lõppseadmete haldamisel väga olulised, eriti suurtes, paljude töötajatega ettevõtetes.

Windows 11 Enterprise on saadaval kahes variandis, mis on kohandatud ettevõtete eri suurustele ja turvavajadustele:

Windows 11 Enterprise E3 - järgmiste funktsioonidega:

 • Mitmekülgsed võimalused operatsioonisüsteemi kasutuselevõtuks, sealhulgas kontrollitud uuendused
 • Seadmete ja rakenduste põhjalikud haldusvõimalused
 • Servervaba printimise haldamine universaalse printimise jaoks
 • Täiustatud kaitse uusimate turvaohtude eest

Windows 11 Enterprise E5 - sisaldab ka:

 • Microsoft Defender - terviklik terviklahendus eelkõige suuremate ettevõtete jaoks, mis kasutab pilve kaudu pakutavat lõpp-punktiturvet, kasutades selliseid funktsioone nagu:
 • Lõpp-punkti kaitse ning tuvastamine ja reageerimine
 • Turvariskide juhtimine
 • Mobile Threat Defense (MTD), et tuvastada ohte ja riske mobiilsetes seadmetes, näiteks mobiilne andmepüük

Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5 veelgi ulatuslikum kaitse ohtude eest

Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5 abil saavad organisatsioonid ainulaadse ülevaate ohtudest ja saavad kasu maailmatasemel turvaekspertide kogemustest, täiustatud jälgimisest, analüüsist ja toetusest.

See terviklik automatiseeritud turvalahendus kaitseb spetsiaalselt pilvepunktide lõpp-punkte - sealhulgas lõpp-punktide tuvastamist ja reageerimist - ning pakub järgmisi funktsioone:

 • riskipõhine hindamine, ründepinna vähendamine ja järgmise põlvkonna käitumispõhine kaitse, funktsioonirikkad APId ja ühtne haavatavuste haldamine, et võtta koheseid ja asjakohaseid meetmeid
 • eelkõige kaitse uute polümorfsete ja metamorfsete pahavara vastu - lisaks failideta ja failipõhistele ohtudele
 • Täiustatud käitumisanalüüs ja masinõpe avastavad rünnakuid ja nullpäevaseid rikkumisi käitumise jälgimise kaudu
 • Vähendada küberohtude suhtes haavatavate organisatsioonide ründealasid
 • Riistvarapõhine isoleerimine süsteemi terviklikkuse kaitsmiseks - nii käivitamisel kui ka täitmise ajal kohaliku ja kaugtõendite abil
 • Microsoft Edge'i konteineri isoleerimine, et kaitsta pahatahtlike veebisaitide eest

Muud Windows 11 Enterprise'i uued funktsioonid

Kasutajad saavad kasu ka paljudest teistest uue Windows 11 Enterprise Editioni funktsioonidest - suur osa neist on täiendavad turvafunktsioonid, kuid lisaks üldistele optimeerimistele on ka mitmeid huvitavaid uuendusi süsteemi administreerimise valdkonnas.

Turvalisus

Turvalisuse osas on Windows 11 Enterprise 'is saadaval järgmised funktsioonid:

 • Hyper-V on visualiseerimistehnoloogia, mis võimaldab operatsioonisüsteeme käivitada virtuaalsete arvutitena. Hyper-V eeliste hulka kuuluvad serveri võimsuse madalam kasutamine ja sellest tulenev väiksem energiaressursside kasutamine ning suurem turvalisus tänu virtuaalsete teenuste eraldi teostamisele.
 • BitLocker on tõhus krüpteerimistehnoloogia kõvaketaste turvaliseks krüpteerimiseks - eriti mobiilsete seadmete, näiteks tahvelarvutite ja sülearvutite puhul. BitLocker To Go abil saab krüpteerida ka USB-pulki ja väliseid kõvakettaid.
 • Windows Sandbox võimaldab kasutada Windows 11 virtualiseeritud versiooni ilma VHD (virtuaalne kõvaketas) installeerimata, et testida tundmatuid programme ja rakendusi.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) võimaldab kasutada brauserit ka omamoodi liivakastis. See võimaldab ennetada internetis surfamise käigus toimuvaid rünnakuid, isoleerides ebausaldusväärseks kuulutatud veebisaidid ning Wordi, PowerPointi ja Exceli failid ja takistades seega juurdepääsu ettevõtte usaldusväärsetele andmetele.

Juhtimine

Suuremates ettevõtetes on suure hulga üksikkasutajate või rühmade diferentseeritud haldamine väljakutse, mida ei tohiks alahinnata. Windows 11 Enterprise pakub selleks uusi funktsioone:

 • Grupipoliitikad lõppseadmete ning kasutajakontode ja -rühmade haldamiseks, nii andmetele ja seadmetele juurdepääsuõiguste kui ka uuenduste (nt vastavustähtaegade) ja salvestusruumi optimeerimiseks (Storage Sense).
 • Kioskirežiimis saab iga töötaja eraldi identiteediga kasutajakonto, mis lihtsustab lõppseadmete konfigureerimist.
 • Kaugtöölaua rakenduse kaudu on võimalik kaugjuurdepääs arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist kaugemast asukohast, et kasutada oma arvutit ettevõtte asukohas.
 • Microsoft Business Store pakub rakendusi keskses kohas, mida saab teha kättesaadavaks konkreetsetele kasutajatele.

Üldised uuendused Windows 11 Enterprise'iga

Windows 11 sisaldab ka paljusid Enterprise Editioni funktsioone ning täiendusi, mis pakuvad kasutajatele uut väljanägemist töötamisel - nt:

 • "Ujuv disain": Windows 11 töölaua kasutajaliidese uut disaini iseloomustavad läbipaistvad, hõljuvad aknad, mis annavad sellele kolmemõõtmelise välimuse, koos uue taustapildiga, mis meenutab kokkuvolditud kangast, samuti paljud uued süsteemiikoonid.
 • "Segoe Fluent" on uus kujundus glüüfide kuvamiseks. Segoe Fluent põhineb kolmel põhimõttel: Glüüf sisaldab ainult neid üksikasju, mis on vajalikud tähenduse edastamiseks (minimaalne). Iga tähemärk põhineb lihtsatel geomeetrilistel kujunditel (Basic) ja on kergesti mõistetavas kaasaegses stiilis (Evolved).
 • Uus "Sun Valley" disain paistab silma elementide ümardatud nurkade tõttu. Lisaks on menüüst kadunud vähemkasutatavad funktsioonid, et olulisemate funktsioonideni jõuaks kiiremini.
 • Windows 11 Enterprise 'i uus stardimenüü ei näita enam "live-plaate" nagu varem, vaid on rohkem orienteeritud Microsofti nutitelefonide välimusele - tulemuseks on, et kasutajad leiavad nüüd ühtset kasutajaliidest kõikidel lõppseadmetel.
 • Tööriba - sealhulgas uued ikoonid - on nüüd keskeltläbi ekraani allosas, positsiooni saab vasakule joondada nagu varemgi. See sisaldab ka suhtlusplatvormi Teams, mis asendab nüüd Skype'i. Kasutajad saavad ühe klõpsuga vestelda või osaleda videokonverentsidel.
 • Infokeskuses on teavituskeskus eraldatud kiirseadetest ja kuupäeval klõpsates kuvatakse kalender.
 • Paljude poolt igatsetud vidinad on tagasi, uudisribal "Uudised ja huvitavad teemad" saab lisada vidinaid teistelt pakkujatelt.
 • Uus tahvelarvutirežiim sisaldab rohkem puutetundlikke žeste ja täiustatud ekraaniklaviatuuri.
 • Windows 11 abil saab kasutada ka Androidi rakendusi või ühendada nutitelefoni.
 • Windows 11 Enterprise'i täienduste hulka kuuluvad ka uus ekraanipiltide lõikamise tööriist, uus lisafunktsioonidega kalkulaator, Microsofti brauseri Edge'i uus disain jne.

Windows 11 Enterprise'i tõestatud eksklusiivsed funktsioonid

Praeguses Windows 11 Enterprise 'i versioonis on eelmise versiooni järeleproovitud funktsioonid tõenäoliselt taas saadaval, koos:

 DirectAccess kaugkasutajatele, et kasutada võrguressursside ühenduvust ka ilma VPN-ühenduseta

 • Windows To Go Creator, mis võimaldab kasutajatel kasutada Windows 11 Enterprise'i USB-mälupulgal või USB-kõvakettal isegi võõras lõppseadmes,
 • AppLocker: see määratleb rakenduse kasutamise eeskirjad ettevõtte arvutis, sealhulgas valgeloendisse kandmine
 • BranchCache optimeerib ribalaiust ja parandab kiirust
 • Universaalne kirjutamisfilter salvestab andmed põhimällu, et need oleksid kättesaadavad kuni taaskäivitamiseni
 • Credential Guard kaitseb sisselogimisandmeid "virtualiseerimispõhise turvalisuse" abil, mis on ülejäänud operatsioonisüsteemist isoleeritud
 • Device Guard võimaldab tööjaamu konfigureerida nii, et käivitada saab ainult kindlaksmääratud rakendusi
 • Desktop Analytics on pilvepõhine teenus, mis annab teavet Windows-klientidele kasulike uuenduste kohta.

Lisateavet nende ja teiste Windows 11 Enterprise'i eelversiooni funktsioonide kättesaadavuse kohta saate Wiresofti esindajaga.

Windows 11 Enterprise'i riistvaranõuded

Windows 11 Enterprise saab paigaldada 64-bitise versiooni. Selleks, et kasutada ühte neist kohalikus arvutis või sülearvutis ilma piiranguteta, peab selle riistvara vastama teatud nõuetele, mis erinevad eelmiste versioonide omadest. Lisaks saab Windows 11 Enterprise Editionis nüüd 128 GB asemel paigaldada kuni 2 TB RAM-i ning toetatakse maksimaalselt 2 täisprotsessorit või 128 protsessori südamikku. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti esindajaga. Kohaldatakse järgmisi miinimumnõudeid:

 • Protsessor: Kahetuumaline protsessor (1 GHz) 64-bitise toetusega
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 64 GB (64-bitine)
 • Süsteem: UEFI versioon 2.3.1 või uuem, mille turvaline käivitamine on lubatud
 • Firmware: TPM (Trusted Platform Module) versioon 2.0
 • Graafikakaart: DirectX 12 koos WDDM 2.0 draiveriga
 • Ekraan: Kõrge resolutsiooniga (720p), suurem kui 9 tolli, 8-bitine värvikanal

Ostke Windows 11 Enterprise E3 ja E5 juba täna kasutatud tarkvara soodsalt Wiresofti veebipoest

Uus operatsioonisüsteem Windows 11 Enterprise on nüüd saadaval nii Enterprise E3 kui ka Enterprise E5 versioonides kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes - need ei ole teile kättesaadavad mitte ainult oluliselt madalama hinnaga kui võrreldavad uued tooted, vaid ka uute Enterprise tarkvara litsentside piirangud, mis kehtivad nii eraklientidele müümisel kui ka üksiklitsentside puhul üldiselt, ei kehti enam. Lisaks saate Wiresofti kasutatud tarkvara ostmisel kasu ka järgmistest eelistest:

 • Microsoft Windows 11 Enterprise Editioni ostmisel saavad Wiresofti kliendid algse tarkvaralitsentsi, mille ettevõte on varem ostnud ja Wiresoftile müünud.
 • Kasutatud Windows 11 Enterprise tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nii Microsofti tarkvara müüki kui ka ostu ja kasutamist.
 • Windows 11 Enterprise tarkvara kirjeldatakse edasimüügil kui "kasutatud" ja "kasutatud" ei tähenda, et selle funktsionaalsus oleks piiratud või et seda oleks tegelikult kasutatud.
 • Kui Windows 11 Enterprise'i tarkvara on eelmise ostja poolt juba paigaldatud või aktiveeritud, on see enne Wiresoft'ile müümist uuesti kustutatud, et seda saaks uuesti 100% ulatuses kasutada.
 • See kasutatud Windows 11 Enterprise tarkvara, mida Wiresoft pakub edasimüügiks, on enne müüki täielikult testitud.
 • Wiresofti pakutav Windows 11 Enterprise tarkvaralitsents, nagu ka muu kasutatud Microsofti tarkvara, ei ole piiratud kasutatav või ajaliselt piiratud testversioon, vaid teie enda jaoks autoriseeritud tarkvaratoode, mis aktiveeritakse pärast ostu sooritamist.
 • Pärast edukalt sooritatud ostu on Windows 11 Enterprise tarkvara teile kohe kättesaadav elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kaudu.
 • Ostes Wiresoftilt kasutatud Microsofti tarkvara litsentsi, võite seega olla kindel, et ostate ja kasutate alati originaalset ja seaduslikku Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Windows 11 Enterprise E3 või E5 kasutatud tarkvara või mõne muu uue Windows 11 operatsioonisüsteemi väljaande, samuti vanemate Windowsi versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad