Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

218,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 11 Enterprise – kõige põhjalikum Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise – kõige põhjalikum Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele

Uue Windows 11 Enterprise'iga saavad eelkõige suuremad ettevõtted, kes seavad operatsioonisüsteemi turvalisusele eriti kõrgeid nõudmisi, maksimaalse hulga funktsioone ja valikuid kõigi asjakohaste vastutusvaldkondade tõhusaks haldamiseks. Windows 11 Enterprise töötati välja spetsiaalselt hübriidtööks ettevõtetes ja organisatsioonides, mis nõuavad täiustatud turvalisust ja põhjalikumat haldust. See väljaanne pakub muuhulgas ka kõrgemat kaitset virtualiseerimisel põhineva turbe ja hüperviisoriga kaitstud koodi terviklikkuse kaudu. Paroolide kasutamise asemel logivad kasutajad mugavalt ja turvaliselt sisse mitmetasandilise autentimisega Windows Hello for Businessi kaudu.

Windows 11 Enterprise pakub maksimaalseid funktsioone ja on saadaval kahes versioonis:

 • Windows 11 Enterprise E3 sisaldab täiendavaid turbe- ja juhtimisfunktsioone ning laiendatud haldusatribuute.
 • Windows 11 Enterprise E5-l on ka Microsoft Defender for Endpoint koos veelgi laiendatud haldusfunktsioonidega.

Windows 11 Enterprise esitletakse uues töölaualiideses, mis muudab arvutiga töötamise veelgi intuitiivsemaks ja seega kasutajasõbralikumaks. Kõige märgatavamad uuendused hõlmavad atraktiivset ujuvelementidega ujuvkujundust, uuendatud käivitusmenüüd nüüd keskse juhtnupuga, "meeskondade" integreerimist tegumiribale, veelgi täiustatud otsingufunktsiooni, optimeeritud võimalusi puutetundlikult töötamisel, digitaalset Pliiats ja kõnetuvastus ning "tume režiim" keskendunud tööks.

Need Windows 11 Enterprise 64-bit täisversioonid ei ole tavalises tarkvarakaubanduses eraklientidele ega eraldi saadaval: Wiresoftiga on teil võimalus osta need versioonid kasutatud tarkvarana ja see tähendab, et sa võid ka osta üksikute litsentside ja kasu pluss äri funktsioonid ja jõudlus.

Lisateavet Windows 11 Enterprise uute funktsioonide ja funktsioonide kohta leiate allolevast ülevaatest – samuti saate otsevestluses isiklikult Wiresofti töötajaga ühendust võtta.

Windows 11 Enterprise pakub ettevõtetele lihtsalt rohkem

Uus Windows 11 Enterprise pakub maksimaalset arvu funktsioone ja tööriistu, mis on eriti olulised suurtes, paljude töötajatega ettevõtetes kasutajate ja lõppseadmete haldamisel.

Windows 11 Enterprise on saadaval kahes versioonis – kohandatud ettevõtete erinevatele suurustele ja turbevajadustele:

Windows 11 Enterprise E3 – järgmiste funktsioonidega:

 • Mitmekülgsed võimalused operatsioonisüsteemi pakkumiseks, sealhulgas juhitud värskendused
 • Seadmete ja rakenduste ulatuslikud haldusvalikud
 • Serverivaba prindihaldus universaalseks printimiseks
 • Laiendatud kaitse uusimate turvaohtude eest

Windows 11 Enterprise E5 – sisaldab ka:

 • Microsoft Defender – terviklik terviklik lahendus eelkõige suurematele ettevõtetele, kes kasutavad lõpp-punkti turvalisust, mida pakutakse pilve kaudu järgmiste funktsioonide kaudu:
 • Lõpp-punkti kaitse ning tuvastamine ja reageerimine
 • Turvariskide juhtimine
 • Mobile Threat Defense (MTD) ohtude ja riskide tuvastamiseks mobiilseadmetes, nagu mobiilne andmepüügi

Veelgi ulatuslikum turvalisus ohtude vastu Windows 11 Enterprise E5 jaoks mõeldud Microsoft Defenderiga

Microsoft Defenderiga Windows 11 Enterprise E5 saavad ettevõtted ainulaadset teavet ohtude kohta ja saavad kasu esmaklassiliste turbeekspertide oskusteabest koos täiustatud jälgimise, analüüsi ja toega.

See terviklik, automatiseeritud turbelahendus kaitseb konkreetselt pilves olevaid lõpp-punkte – sealhulgas lõpp-punkti tuvastamist ja reageerimist – muu hulgas:

 • Riskipõhine hindamine, ründepinna vähendamine ja järgmise põlvkonna käitumispõhine kaitse, funktsioonirikkad API-d ja turvariskide ühtne haldamine, et võtta kohe asjakohased meetmed
 • eriti kaitse uue polümorfse ja metamorfse pahavara eest – lisaks failivabadele ja failipõhistele ohtudele
 • Kaasaegne käitumisanalüüs ja masinõpe tuvastavad käitumise jälgimise abil rünnakud ja nullpäeva rünnakud
 • Vähendage ründepinda ettevõtetes, mis on küberohtude suhtes haavatavad
 • Riistvarapõhine isoleerimine süsteemi terviklikkuse kaitsmiseks – nii käivitamisel kui ka täitmise ajal kohalike ja kaugtõendite kaudu
 • Microsoft Edge'i konteinerite isoleerimine, et kaitsta pahatahtlike veebisaitide eest

Muud uued funktsioonid operatsioonisüsteemis Windows 11 Enterprise

Kasutajad saavad kasu ka paljudest muudest uue Windows 11 Enterprise Editioni funktsioonidest – suure osa moodustavad täiendavad turvafunktsioonid, kuid lisaks üldistele optimeerimistele on ka huvitavaid uuendusi süsteemihalduse vallas. < /p>

Turvalisus

Turvalisuse osas on Windows 11 Enterprise'is saadaval järgmised funktsioonid.

 • Hyper-V on visualiseerimistehnoloogia, mille abil saab operatsioonisüsteeme käitada virtuaalarvutitena. Hyper-V eelised hõlmavad serveri võimsuse väiksemat kasutust ja sellest tulenevat väiksemat energiaressursside kasutamist ning suuremat turvalisust tänu virtuaalteenuste eraldi täitmisele.
 • BitLocker on tõhus krüpteerimistehnoloogia kõvaketaste turvaliseks krüptimiseks – eriti mobiilseadmete jaoks, nagu tahvel- ja sülearvutid. Rakendusega "BitLocker To Go" saab krüpteerida ka USB-mälupulki ja väliseid kõvakettaid.
 • Windowsi liivakast võimaldab tundmatute programmide ja rakenduste testimiseks kasutada Windows 11 virtualiseeritud versiooni ilma VHD-d (virtuaalne kõvaketas) installimata.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) võimaldab kasutada brauserit omamoodi liivakastis. See hoiab ära Internetis surfamisel tekkivad rünnakud, eraldades ebausaldusväärseks tunnistatud veebisaidid ning Wordi, PowerPointi ja Exceli failid ning takistades neil seeläbi ligipääsu ettevõtte usaldusväärsetele andmetele.

Haldus

Suuremates ettevõtetes on suure hulga üksikute kasutajate või rühmade diferentseeritud juhtimine väljakutse, mida ei tohiks alahinnata. Windows 11 Enterprise pakub selleks uusi funktsioone:

 • Rühmajuhised lõppseadmete ning kasutajakontode ja kasutajarühmade haldamiseks, nii andmetele ja seadmetele juurdepääsuõiguste kui ka värskenduste (nt tähtaegade järgimine) ja salvestusruumi optimeerimise (Storage Sense) jaoks.
 • Iga töötaja saab kioskirežiimis oma identiteediga kasutajakonto, mis lihtsustab lõppseadmete seadistamist.
 • Kaugjuurdepääsu funktsioon on võimalik arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu kaugtöölaua rakenduse kaudu, et kasutada oma arvutit ettevõtte asukohas.
 • Microsoft Business Store pakub keskses kohas rakendusi, mille saab teha konkreetsetele kasutajatele kättesaadavaks.

Üldised uuendused operatsioonisüsteemiga Windows 11 Enterprise

Windows 11 ka Enterprise Editionis sisaldab palju funktsioone ja täiendusi, mis annavad kasutajatele töötamisel uue välimuse – nt:

 • "Ujuv disain": Windows 11 töölauapinna uus kujundus erineb läbipaistvate ujuvate akende poolest, mis annavad sellele kolmemõõtmelise välimuse, koos uue tapeediga, mis meenutab volditud kangast. nii palju uue süsteemi ikoonid.
 • "Segoe Fluent" on uus kujundus glüüfide kuvamiseks. Segoe Fluent põhineb kolmel põhimõttel: glüüf sisaldab ainult detaile, mis on vajalikud ka tähenduse edastamiseks (minimaalne). Iga glüüf põhineb lihtsatel geomeetrilistel kujunditel (põhjus) ja seda hoitakse kergesti mõistetavas kaasaegses stiilis (arenenud).
 • Uus "Päikeseoru" kujundus paistab silma elementide ümarate nurkade tõttu ning harvemini kasutatavad funktsioonid on nüüd menüüst kadunud, et olulisematele funktsioonidele saaks kiiremini ligi.
 • Windows 11 Enterprise uus käivitusmenüü ei näita enam "reaalajas paane" nagu varem, vaid põhineb rohkem Microsofti nutitelefonide välimusel ja olemusel – tulemuseks on see, et kasutajatel on nüüd ühtne Find kasutajaliidesed igat tüüpi seadmete.
 • Tegumiriba koos uute sümbolitega on nüüd ekraani allservas keskel, positsiooni saab nagu varem vasakule joondada. See sisaldab ka suhtlusplatvormi Teams, mis asendab nüüd Skype'i, kasutajad saavad vestelda või videokonverentsidest osa võtta ühe klõpsuga.
 • Teabekeskuses on teavituskeskus kiirseadetest eraldi, kuupäeval klõpsates kuvatakse kalender.
 • Paljudelt puudunud vidinad on tagasi, uudisteribaga "Uudised ja huvitavad teemad" saab lisada ka teiste pakkujate vidinaid.
 • Uus tahvelarvutirežiim sisaldab rohkem puutežeste ja täiustatud ekraaniklaviatuuri.
 • Windows 11-ga saab kasutada ka Androidi rakendusi või linkida nutitelefoni.
 • Windows 11 Enterprise'i täienduste hulgas on ka uus tööriist ekraanipiltide tegemiseks ja uus lisafunktsioonidega kalkulaator, Microsoft Edge'i brauseri uus disain jne.

Windows 11 Enterprise'i tõestatud eksklusiivsed funktsioonid

Praeguses versioonis Windows 11 Enterprise on eelmise versiooni proovitud ja testitud funktsioonid tõenäoliselt uuesti saadaval koos:

DirectAccess kaugkasutajatele võrguressursside ühenduvuse kasutamiseks isegi ilma VPN-ühenduseta

 • Windows To Go Creator, et kasutajad saaksid kasutada Windows 11 Enterprise'i USB-mälupulgal või USB-kõvakettal kolmanda osapoole seadmes,
 • AppLocker: see määratleb reeglid rakenduste kasutamiseks ettevõtte arvutis, sealhulgas lisamine lubatud loendisse.
 • BranchCache optimeerib ribalaiust ja parandab kiirust
 • Universaalsed kirjutusfiltrid salvestavad andmed mällu, nii et need on saadaval kuni taaskäivitamiseni
 • Credential Guard kaitseb sisselogimisandmeid, kasutades "virtualiseerimisel põhinevat turvalisust", mis on eraldatud ülejäänud operatsioonisüsteemist
 • Device Guardi abil saab tööjaamu konfigureerida nii, et käitada saab ainult määratletud rakendusi
 • Desktop Analytics on pilvepõhine teenus, mis pakub teavet Windowsi klientide kasulike värskenduste kohta.

Lisateavet nende ja muude Windows 11 Enterprise'i eelmise versiooni funktsioonide saadavuse kohta saate Wiresofti töötajaga vestlusest.

Windows 11 Enterprise'i riistvaranõuded

Windows 11 Enterprise'i saab installida 64-bitise versioonina. Selleks et kasutada üht neist piiranguteta kohalikus arvutis või sülearvutis, peab selle riistvara vastama teatud nõuetele, mis erinevad eelmiste versioonide omadest. Windows 11 Enterprise Editionis saab nüüd installida kuni 2 TB RAM-i 128 GB asemel ja toetatakse maksimaalselt 2 täisprotsessorit või 128 protsessorituuma. Lisateavet saate Wiresofti töötajalt. Kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Protsessor: kahetuumaline protsessor (1 GHz) 64-bitise toega
 • RAM: 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 64 GB (64-Bit)
 • Süsteem: UEFI versioonist 2.3.1 koos turvalise alglaadimisega, aktiveeritud turvaliseks käivitamiseks
 • Püsivara: usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon 2.0
 • Graafikakaart: DirectX 12 koos WDDM 2.0 draiveriga
 • Ekraan: kõrge eraldusvõimega (720p), suurem kui 9 tolli, 8-bitine värvikanal

Ostke Windows 11 Enterprise E3 ja E5 kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoest juba täna soodsate hindadega

Uus Windows 11 Enterprise operatsioonisüsteem on nüüd saadaval kahes versioonis Enterprise E3 ja Enterprise E5 on Wiresoft tarkvara pood nagu kasutatud tarkvara - need ei ole ainult teile kättesaadavaks tunduvalt madalama hinnaga kui võrreldav uue kauba, kuid seal Samuti ei kehti piirangud uute ettevõttetarkvara litsentsidele, mis kehtivad nii eraklientidele müügile kui ka üksiklitsentsidele üldiselt. Wiresoftiga kasutatud tarkvara ostes saate kasu ka järgmistest eelistest:

 • Microsofti Windows 11 Enterprise Editioni ostmisel saavad Wiresofti kliendid algse tarkvaralitsentsi, mille ettevõte varem omandas ja Wiresoftile müüdi.
 • Kasutatud Windows 11 Enterprise'i tarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab nii Microsofti tarkvara müüa kui ka osta ja kasutada.
 • Windows 11 Enterprise'i tarkvarale viidatakse kui selle edasimüümisele "kasutatud", kusjuures "kasutatud" ei tähenda mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele või sellele, et seda on tegelikult juba kasutatud.
 • Kui eelmine ostja oli Windows 11 Enterprise'i tarkvara juba installinud või aktiveerinud, kustutati see enne Wiresoftile müümist uuesti, et seda saaks uuesti 100% kasutada.
 • Seda Windows 11 Enterprise'i jaoks mõeldud tarkvara, mida Wiresoft pakkus edasimüügiks, kontrolliti ka enne müüki, et see oleks täielikult töökorras.
 • Windows 11 Enterprise'i tarkvaralitsents, mida Wiresoft pakub kasutatud kujul müügiks, nagu ka muu kasutatud Microsofti tarkvara puhul, ei ole piiratud kasutusega ega ajaliselt piiratud testversioon, vaid volitatud tarkvaratoode. teile, mis aktiveeritakse pärast ostu.
 • Kui olete ostu edukalt lõpule viinud, on Windows 11 Enterprise tarkvara teile koheselt saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kaudu.
 • Ostes Wiresoftilt kasutatud Microsofti tarkvaralitsentsi, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati originaalset ja seaduslikku Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Windows 11 Enterprise E3 või E5 kui kasutatud tarkvara või uue Windows 11 operatsioonisüsteemi muu väljaande või Windowsi vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel. või vestlus.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud