Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

164,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Standard – väljaanne professionaalsetele kasutajatele Microsoft...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard – väljaanne professionaalsetele kasutajatele

Microsoft Office 2019 on viimane versioon tõestatud tootlikkuse tarkvara loomisel ja kujundamisel tekstide ja arvutused, sealhulgas nende selge esitlus ja avaldamist ning turvaline suhtlemine teiste töötajate ja partneritega.

Standardversioon Office 2019 pakub äriprofessionaalidele laia valikut funktsioone ja tööriistu, mille abil saab hõlpsasti hallata kõiki ettevõtte tavalisi ülesandeid. Kasutage Wordi koos selle mitmekülgsete võimalustega tekstide töötlemiseks, Excelit tabelite loomiseks ja hindamiseks ning PowerPointi tulemuste ahvatlevate esitluste jaoks, mille saate Publisheri lauaarvuti avaldamise tarkvara abil printimiseks valmis seada. Outlookiga saab igapäevase e-kirjade tulva haldamine selgeks ning suhtluse korraldamine äripartnerite ja kolleegidega tõhusamaks.

Microsoft Office 2019 Standardi ostmisel saavad nii era- kui ka ärikasutajad kõik olulised tööriistad koos komponentidega Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ja digitaalne märkmik OneNote, et teil on vaja edukalt toime tulla kõigi igapäevaste ülesannete töötlemiseks andmeid ja dokumente - sealhulgas kommunikatsiooni maailmas. Lisaks kaitsevad end tõestanud funktsioonid nagu andmekao vältimine andmekao eest ning igakülgselt hallatavad turvareeglid reguleerivad ka individuaalseid juurdepääsuõigusi failidele; Loomulikult täidab MS Office ka EL-i rangeid andmekaitsereegleid.

Praeguse Standard Edition 2019 tarkvarapakett sisaldab mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalseks ja tõhusaks takistusteta tööks ning dokumentide vahetamiseks ühiseks tööks, eriti pilves. Kõiki Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena.

Office 2019 standardversioon – muidu saadaval ainult hulgilitsentsilepingu osana – on Wiresofti tarkvarapoes saadaval ühe litsentsina; saate kasu ka meie eriti madala hinnaga pakkumisest. Järgmine ülevaade näitab teile kõiki Office 2019 eeliseid.

Suurem kasutatavus Office 2019 Standardis

Office 2019 Suite ei anna tulemusi mitte ainult uute programmifunktsioonide, vaid ka paljude olemasolevate rakenduste individuaalsete täiustustega, mis suurendavad oluliselt kasutaja- ja kasutusmugavust.

See hõlmab ka funktsioone kõigi programmide juurdepääsetavuse optimeerimiseks, näiteks toetades rahvusvahelisi standardeid, sealhulgas praktilisi soovitusi vastavate dokumentide kujundamiseks, mida täiendavad helimärkmed. Selleks on jaotises "Lihtsam kasutada" lisavõimalusi koos suure toonivalikuga "Heli abil tagasiside andmine". Office 2019-s on Wordil nüüd peenem taust tumedate tumehallide ja mustade teemadega kontsentreeritud tööks ning teksti kõneks muutmise funktsioon.

Menüü "Vaade" alt leitavad õppevahendid muudavad veergude laiuste, värvide ja muude seadistuste reguleerimise veelgi lihtsamaks, et parandada tekstide loetavust. Ettelugemisfunktsiooniga saate reguleerida ka lugemiskiirust.

Lisaks on erinevates programmides laiendatud võimalused kasutada vabakäejoonistusi, mida saab tekstide ja tabelite illustreerimiseks integreerida.

Kui kasutate puuteekraaniga seadmes rakendust Office 2019 Standard , saab programme juhtida sõrme või pliiatsiga.

samaaegne toimetamine ja haldamine dokumente ja faile mitme kasutaja on ka täiendavalt optimeeritud - Microsoft pilv teenust OneDrive on saadaval selleks, mis võimaldab samaaegset juurdepääsu andmetele ja uuendusi reaalajas või nende heakskiitu kõikjal on võimalik . Igakülgse turvalisuse tagab praegune juurdepääsu- ja muutmisõiguste haldus, nii et tundlikku teavet saab vahetada ka pilve kaudu.

Office Suite 2019 kõige olulisemad uued funktsioonid lühidalt

Office 2019 Standardis on ka palju uusi funktsioone ja tööriistu tõestatud programmides Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja Access:

 • Word 2019 kiirendab tekstide kallal töötamist erinevate vahenditega – funktsiooni "Kontrolli" abil saab kasutaja otsida võõrsõnu või võõrkeelseid väljendeid kohe, ilma programmist lahkumata. Samuti on võimalik vaba käega joonistada otse dokumenti; Lõikude visuaalseks esiletõstmiseks on saadaval ka värvilised piktogrammid.
 • Excel 2019 pakub muu hulgas uusi võimalusi aruannete visualiseerimiseks kaardi- ja lehtridiagrammidega, sealhulgas skaleeritav vektorgraafika ning vabakäejooniste täiustatud integreerimine ja kuvamine. Lisaks on nüüd võimalik tekste linkida. Samuti on Excelis uus andmekao kaitse konfidentsiaalsete andmetüüpide (nt krediitkaardinumbrite) otsimiseks.
 • PowerPoint 2019 sisaldab uusi visuaalseid efekte esitluste animeerimiseks või dünaamilisemaks muutmiseks (nt suumimine või üleminekute muutmine). Saadaval on ka uued pildid ja redigeeritavad piktogrammid, sealhulgas vektorgraafika, samuti võimalus integreerida oma digitaalse pliiatsiga loodud illustratsioone. Varem Wordist tuntud markerit saab nüüd kasutada ka PowerPointis lõikude värviliseks esiletõstmiseks.
 • Outlook 2019 pakub võimalust sortida e-kirju vastavalt nende tähtsusele ja asjakohasusele uute funktsioonidega ning neid saab ka ette lugeda, mis on eriti kasulik reisimisel. Andmete kadumise kaitse (DLP) kaitseb kriitilisi andmeid volitamata juurdepääsu eest.

Office 2019 Standardi lisafunktsioonid lühidalt

Lisaks juba mainitud programmifunktsioonidele on Office'i standardväljaande kasutajatele saadaval ka järgmised funktsioonid, millest mõned on eelkõige administraatorite jaoks olulised ning pakuvad eelkõige suuremat turvalisust ja laiendatud juhtimisvõimalusi.

Office 2019 Standardi aktiveerimine hulgilitsentsivõtme (VLK) kaudu

Selles Office'i väljaandes, mis on peamiselt saadaval hulgilitsentsi klientidele, on hulgilitsentsi võti praktiline tööriist suuremate ettevõtete administraatoritele Microsofti tarkvara automatiseeritud aktiveerimiseks ja haldamiseks.

Rühmapoliitika turvalisuse suurendamiseks

Grupipoliitika objekt (GPO) pakub rühmapoliitikaid Office 2019 kaitsmiseks ADMX-failide abil. Lisaks värskenduste juhtimisele kehtib see ka turvaseadete kohta, sealhulgas väliste dokumentide makrode juhtimise kohta.

Kasutamine terminaliteenuste / kaugtöölauateenuste (RDS) kaudu

Office 2019 Standardit saab kasutada ka terminalis või kaugtöölauaserveris. Lisaks sisaldab litsents teist kasutusõigust määratud kasutaja kaasaskantavale arvutile.

Telemeetriarakendus

Telemeetria rakendust kasutatakse kasutajasõbralikkuse parandamiseks. Selleks edastab Telemeetria tehnilised andmed (telemeetriaandmed) selle arvuti operatsioonisüsteemi, kuhu Office Standard on installitud.

Värskenda juhtelementi

Värskenduste juhtseade pakub administraatoritele erinevaid võimalusi funktsioonide või funktsioonide värskenduste ja turvalisusega seotud kvaliteedivärskenduste (nt paigad ja kiirparandused) jaoks: vähem olulisi funktsioonide värskendusi saab ignoreerida ja olulisi värskendusi saab maksimaalselt 5 nädala võrra edasi lükata.

Microsoft Office 2019 Standardi üldised süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõikidele M S Office 2019 Standardile ja kõigile teistele väljaannetele, kusjuures võib olla vaja järgida neid lisanõudeid.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1,6 GHz või kõrgem, kahetuumaline protsessor
 • RAM: 2 GB RAM (32-bitine) või 4 GB RAM
 • Kõvaketas: 4 GB või rohkem vaba ruumi
 • Eraldusvõime / graafikakaart: vähemalt 1280 x 768
 • ja GPU-kiirendatud liidese jaoks: DirectX 10

Office 2019 Standardi ühilduvus Windowsi operatsiooni- ja serverisüsteemidega

Siinkohal tuleb veel kord rõhutada, et Microsoft Office 2019 Standard ja kõik teised väljaanded nõuavad kindlasti operatsioonisüsteemina Windows 10, et tagada tarkvara installimine ja nõuetekohane toimimine. Microsoft Office 2019 ei ühildu ei Windows 8 eelmise versiooni ega ka vanemate versioonidega.

Windows Server 2019 on nõutav Office Standard 2019 kasutamiseks koos kaugtöölauateenustega.

32-bitine või 64-bitine versioon – mida peaksite Office 2019 Standardi installimisel jälgima?

Office 2019 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Tarkvara installitakse ainult arvutisse, kasutades Click-To-Run installerit (tuntud ka kui "klõpsatav fail"). Peaksite teadma järgmist. Kui aktiveerite oma Microsoft Office 2019 standardlitsentsi, laaditakse vaikimisi alla ja installitakse Office'i 32-bitine versioon. Seda versiooni soovitab Microsoft, isegi kui kasutate kõnealuses arvutis Windowsi 64-bitist versiooni. 32-bitise versiooni eeliseks on see, et see ühildub paremini paljude teiste Office'iga koos kasutatavate rakenduste ja lisandmoodulitega.

Office 2019 Standardi Office 32-bitist ja 64-bitist versiooni ei saa korraga installida ühte arvutisse.

Hea teada: millised sätted kehtivad Microsoft Office 2019 Standardi litsentsimisel?

Iga Microsoft Office 2019 väljaanne on litsentsitud väga konkreetse seadme jaoks – lauaarvuti, sülearvuti jne. Tarkvaralitsentsiga omandate ka õiguse installida asjaomasesse seadmesse suvalise arvu Office Standardi ja kõigi varasemate versioonide koopiaid. Saate installida koopia ka võrguserverisse, et seda litsentsitud seadmega kasutada kaugjuhtimise teel või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu.

Ostke odav Microsoft Office 2019 Standard Wiresofti tarkvarapoest

Microsoft Office 2019 standardne väljaanne on tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsina, kuid saate selle Wiresoftist osta palju odavama üksiklitsentsina, mis sisaldab järgmisi eeliseid:

 • Pärast makse sooritamist on teie Office 2019 standardlitsents kohe installimiseks saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kujul.
 • Ostetud Microsoft Office 2019 standardlitsents on üks litsents, mis pärineb hulgilitsentsist.
 • Kõigi Microsoft Office'i litsentsidega, mida saate Wiresoftist osta, saate tarkvaratoote, mida kasutate ainult täies ulatuses.
 • Iga esmaostja installitud Office'i tarkvara kustutati selle Wiresoftile müümisel, nii et vastav litsents on 100% tasuta ja kasutatav.
 • Wiresoft on kõiki hulgilitsentsidest pärit individuaalseid litsentse nende tegelikku kasutatavust üksikasjalikult kontrollinud.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mida saab kasutada piirangutega.
 • Kui ostate Wiresoftilt litsentsi, võite olla tõesti kindel, et ostate Microsofti originaaltoote, mis vastab juriidilistele nõuetele.

Kui teil on Microsoft Office 2019 Standardi litsentsi ostmise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud