Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10010
 • 021-10609
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
109,90 € * 120,90 € * (9,1% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft Office 2019 on tõestatud tootlikkustarkvara uusim versioon tekstide loomiseks ja kujundamiseks ning arvutuste, sealhulgas nende selge esitamine ja avaldamine, samuti turvaliseks suhtlemiseks teiste töötajate ja partneritega.   Standard Edition Office 2019 pakub äritöötajatele laia funktsioonide ja tööriistade portfelli, millega saab hõlpsasti hakkama kõik tüüpilised ülesanded ettevõtetes. Kasutage Wordi mitmekülgsete võimalustega tekstide töötlemiseks, Exceli tabelite koostamiseks ja hindamiseks ning PowerPointi tulemuste atraktiivseks esitlemiseks, mida saate ka trükivalmilt kujundada kirjastustarkvaraga Publisher. Outlooki abil muutub igapäevase e-kirjade tulva haldamine selgemaks ning äripartnerite ja kolleegidega suhtlemise korraldamine tõhusamaks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - väljaanne professionaalsetele kasutajatele

Microsoft Office 2019 on tõestatud tootlikkustarkvara uusim versioon tekstide loomiseks ja kujundamiseks, samuti arvutuste, sealhulgas nende selge esitamine ja avaldamine ning turvaline suhtlemine teiste töötajate ja partneritega.

Standard Edition Office 2019 pakub äritöötajatele laia valikut funktsioone ja tööriistu, et hõlpsasti toime tulla kõigi tüüpiliste äritegevusega seotud ülesannetega . Kasutage Wordi oma mitmekülgsete võimalustega tekstide töötlemiseks, Exceli tabelite loomiseks ja hindamiseks ning PowerPointi tulemuste atraktiivseks esitlemiseks, mida saate ka trükivalmilt kujundada kirjastustarkvaraga Publisher. Outlook muudab igapäevase e-kirjade tulva haldamise selgemaks ning äripartnerite ja kolleegidega suhtlemise korraldamise tõhusamaks.

Microsoft Office 2019 Standard ostmisega saavad nii era- kui ka ärikasutajad koos komponentidega Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ja digitaalne märkmik OneNote kõik olulised vahendid, mida nad vajavad, et edukalt hallata kõiki igapäevaseid ülesandeid andmete ja dokumentide töötlemiseks - sealhulgas suhtlemiseks kogu maailmas. Lisaks kaitsevad andmete kadumise eest sellised tõestatud funktsioonid nagu Data Loss Prevention, põhjalikult hallatavad turvapoliitikad reguleerivad ka individuaalseid failide kasutusõigusi; loomulikult vastab MS Office ka ELi rangetele andmekaitse-eeskirjadele.

Lisaks sisaldab praeguse Standard Edition 2019 tarkvarapakett mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalseks ja tõhusaks takistusteta tööks ning dokumentide vahetamiseks ühistööks, eriti pilves. Lisaks saab kõiki Office programme kasutada ka Office veebirakendustena.

Office 2019 Standard Edition - mis on muidu saadaval ainult mahulitsentsilepingu raames - on saadaval Wiresofti tarkvarapoes üksiklitsentsina; lisaks saate kasu ka meie eriti soodsast pakkumisest. Järgnev ülevaade näitab kõiki eeliseid, mida Office 2019 pakub.

Suurem kasutusmugavus Office 2019 Standard

Lisaks programmi uutele funktsioonidele on 2019. aasta Office Suite 'is ka palju üksikuid täiustusi olemasolevates rakendustes, mis suurendavad oluliselt kasutajasõbralikkust ja üldist kasutusmugavust .

See sisaldab ka funktsioone, mis aitavad optimeerida juurdepääsetavust kõigis programmides, näiteks toetades rahvusvahelisi standardeid, sealhulgas praktilisi soovitusi vastavate dokumentide kujundamiseks, mida täiendavad helimärkused. Selleks on jaotises "Kasutamise lihtsus" lisavõimalused, mis sisaldavad laias valikus helisid "Tagasiside andmine heliga". Wordil on nüüd peenemad taustad kontsentreeritud tööks Office 2019 tumedate teemade Dark Grey ja Black abil, samuti on olemas tekstist kõnelemise funktsioon.

Õppetööriistad, mis asuvad menüüpunktis View (Vaade), muudavad veerude laiuse, värvide ja muude seadete kohandamise veelgi lihtsamaks, et parandada teksti loetavust. Valjuhäälse lugemise funktsiooni abil saate reguleerida ka lugemiskiirust.

Lisaks on erinevates programmides täiustatud võimalusi vabakäejooniste kasutamiseks, mida saab integreerida tekstide ja tabelite illustreerimiseks.

Kui kasutate Office 2019 Standard puuteekraaniga seadmes, saab programme kasutada nii sõrme kui ka pliiatsiga.

Täiendavalt on optimeeritud ka dokumentide ja failide samaaegne redigeerimine ja haldamine mitme kasutaja poolt - selleks on saadaval Microsofti pilveteenus OneDrive, mille kaudu on võimalik samaaegne juurdepääs andmetele ning nende reaalajas uuendamine või vabastamine ükskõik kust. Põhjaliku turvalisuse tagab juurdepääsu- ja muutmisõiguste ajakohane haldamine, nii et tundlikku teavet saab vahetada ka pilve kaudu.

Office-Suite 2019 kõige olulisemad uuendused lühidalt

Office 2019 Standard sisaldab ka palju uusi funktsioone ja vahendeid tõestatud programmides Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja Access:

 • Word 2019 kiirendab tekstidega töötamist mitmesuguste vahendite abil - näiteks saab kasutaja "Review" funktsiooniga kohe otsida võõrsõnu või võõrkeelseid väljendeid, ilma et ta peaks selleks programmist lahkuma. Samuti on võimalik otse dokumendis vabakäega joonistada; lõigete visuaalseks esiletõstmiseks on saadaval ka värvilised piktogrammid.
 • Excel 2019 pakub uusi visualiseerimisvõimalusi aruannete jaoks, muu hulgas kaardi ja lehvikutega diagrammide abil; see hõlmab ka skaleeritavat vektorgraafikat ja jällegi vabakäejooniste paremat integreerimist ja kuvamist. Lisaks on nüüd võimalik tekstide ühendamine. Samuti on Excelis uudne andmekaitsesüsteem tundlike andmetüüpide, näiteks krediitkaardi numbrite otsimiseks.
 • PowerPoint 2019 sisaldab uusi visuaalseid efekte esitluste animeerimiseks või nende dünaamilisemaks muutmiseks, näiteks suumi või den morph üleminekud. Lisaks on saadaval uued pildid ja redigeeritavad piktogrammid, sealhulgas vektorgraafika, ning võimalus integreerida oma digitaalsel pliiatsil loodud illustratsioonid. Varem Wordist tuntud tekstide esiletõstmist saab nüüd ka PowerPointis kasutada lõigete värvilise esiletõstmiseks.
 • Outlook 2019 võimalust sorteerida e-kirju tähtsuse ja asjakohasuse järgi, lisaks saab neid ette lugeda, mis on eriti mugav reisil olles. Andmekaotuse kaitse (DLP) tagab, et kriitilised andmed on kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Muud omadused Office 2019 Standard lühidalt

Lisaks juba mainitud programmi funktsioonidele on Office Standard Editioni kasutajatele kättesaadavad ka järgmised funktsioonid, millest mõned on eriti olulised administraatorite jaoks ja pakuvad eelkõige suuremat turvalisust ning laiendatud kontrollivõimalusi.

Office 2019 Standard aktiveerimine mahulitsentsi võtme (VLK) kaudu

Selles Office väljaandes, mis on saadaval peamiselt mahulitsentside klientidele, pakub mahulitsentsi võti suuremate organisatsioonide administraatoritele mugavat vahendit Microsofti tarkvara automaatseks aktiveerimiseks ja haldamiseks.

Grupipoliitika täiustatud turvalisuse tagamiseks

Grupipoliitika objekt (GPO) pakub ADMX-failide abil grupipoliitikaid Office 2019 kaitsmiseks. Lisaks uuenduste kontrollimisele mõjutab see ka turvasätteid, sealhulgas väliste dokumentide makrode kontrollimist.

Kasutamine terminaliteenuste / Remote Desktop Services (RDS) kaudu

Office 2019 Standard saab kasutada ka terminali või kaugtöölaua serveris. Lisaks sisaldab litsents teisese kasutamise õigust määratletud kasutaja kaasaskantavale arvutile.

Telemetria rakendus

Telemetria rakendust kasutatakse kasutajakogemuse parandamiseks. Selleks edastab telemeetria tehnilised andmed (telemeetriaandmed) selle arvuti operatsioonisüsteemi, millele on paigaldatud Office Standard .

Kontrolli uuendamine

Värskenduskontroll pakub administraatoritele erinevaid võimalusi funktsioonide või funktsioonide uuenduste ja turvalisuse seisukohalt oluliste kvaliteedivärskenduste, näiteks paranduste ja hotfixide jaoks: vähem olulised funktsioonide uuendused võib ignoreerida ja olulised uuendused võib edasi lükata maksimaalselt 5 nädalaks.

Microsofti üldised süsteeminõuded Office 2019 Standard

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõigileMS Office 2019 Standard ja ka kõikidele teistele väljaannetele, nende puhul võivad kehtida lisanõuded.

 • Operatsioonisüsteem: Nõue on Windows 10
 • Protsessor: 1,6 GHz või kõrgem, kahetuumaline protsessor
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM
 • Kõvaketas: 4 GB või rohkem vaba ruumi
 • Resolutsioon/graafikakaart: vähemalt 1280 x 768
 • ja GPU-kiirendatud liidese jaoks: DirectX 10

Office 2019 Standard ühilduvus Windows operatsiooni- ja serverisüsteemidega 2019

Siinkohal soovime veel kord rõhutada, et Microsoft Office 2019 Standard ja ka kõik teised väljaanded nõuavad tingimata Windows 10 operatsioonisüsteemi, et tagada tarkvara paigaldamine ja nõuetekohane toimimine . Microsoft Office 2019 ei ühildu eelmise versiooniga Windows 8 ega ka vanemate versioonidega .

Selleks, et kasutada Office Standard 2019 koos Remote Desktop Services, on vaja Windows Server 2019.

32-bitine või 64-bitine versioon - mida arvestada Office 2019 Standard paigaldamisel?

Office 2019 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Sellisel juhul paigaldatakse tarkvara arvutisse ainult Click-To-Run installeriga (tuntud ka kui "click-and-lose fail"). Siin on see, mida peate teadma: Kui aktiveerite oma Microsofti Office 2019 Standard litsentsi, laaditakse alla ja paigaldatakse vaikimisi 32-bitine versioon Office. Microsoft soovitab seda versiooni isegi siis, kui te kasutate selles arvutis muidu 64-bitist versiooni Windows. 32-bitise versiooni eeliseks on see, et see ühildub paremini paljude teiste rakenduste ja lisanditega, mida jagatakse Office.

Office 32-bitise ja 64-bitise versiooni Office 2019 Standard samaaegne paigaldamine ühele arvutile ei ole võimalik.

Hea teada: millised on Microsofti Office 2019 Standard litsentsi tingimused?

Iga Microsoft Office 2019 väljaanne on litsentseeritud väga konkreetsele lõpp-punktile - lauaarvuti, sülearvuti jne. Tarkvaralitsentsi ostmisel ostate ka õiguse paigaldada kõnealusele lõppseadmele ükskõik kui palju Office Standard ja kõiki eelnevaid versioone. Võite paigaldada ühe koopia ka võrguserverisse, et seda saaksite kasutada kas eemalt või VDI (Virtual Desktop Infrastructure) kaudu koos litsentseeritud lõppseadmega.

Osta Microsoft Office 2019 Standard soodsalt Wiresofti tarkvarapoest

Microsoft Office 2019 Standard Edition on tavaliselt saadaval ainult mahulitsentsina - kuid Wiresoftis saate seda osta palju odavama üksiklitsentsina, mis sisaldab järgmisi eeliseid :

 • Pärast makse sooritamist on teie Office 2019 Standard litsents kohe teie käsutuses elektroonilise tarkvara allalaadimise (ESD) kujul, et seda saaksite paigaldada.
 • Microsoft Office 2019 Standard litsents, mille ostate, on ühekordne mahulitsents.
 • Kõigi Wiresoftist ostetavate Microsofti Office litsentside puhul saate tarkvara, mida kasutate ainult teie endi poolt tervikuna.
 • Kõik esialgse ostja poolt paigaldatud Office tarkvara kustutati Wiresoftile müümisel, seega on kõnealune litsents 100% tasuta ja kasutatav.
 • Wiresoft on kõik mahulitsentsidest pärinevad üksiklitsentsid põhjalikult kontrollinud nende tegeliku kasutatavuse osas.
 • Wiresoft kui tõsine tarkvaramüüja ei paku prooviversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mida saab kasutada piiratud viisil.
 • Wiresoftilt litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate originaalse Microsofti toote, mis vastab seaduslikele nõuetele.

Kui teil on küsimusi Microsofti Office 2019 Standard litsentsi ostmise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad