Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Ostmine Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL tähendab, et konkreetsele seadmele antakse juurdepääs Sharepoint platvormile. Seega saab ettevõtte arvutit või isegi sülearvutit...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Ostes Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL tähendab, et (teine) töötaja saab hõlpsasti ligi ettevõtte dokumentidele ja teha koostööd projektides kõikjalt. Kas kontoris,...
49,90 € *

SharePoint Server 2019 CALoptimeerige oma koostööd tippfunktsioonide abil

SharePoint Server 2019 CAL pakub täiustatud lahendust koostööks ja teabehalduseks organisatsioonides. Need Client Access Licences (CAL) annavad teile juurdepääsu SharePoint Server 2019 täiustatud funktsioonidele, et parandada meeskonnatööd ja hallata teavet tõhusalt.

Miks SharePoint Server 2019 CAL?

Tipptasemel koostöövahendid

Veebilehe SharePoint Server 2019 CAL abil saate kasu tipptasemel koostöövahenditest. Olgu tegemist siis dokumentide reaalajas toimuva koostööga või sotsiaalmeedia funktsioonide integreerimisega, need CAL-d pakuvad teie meeskonnale vajalikke vahendeid.

Intuitiivne kasutajaliides

SharePoint Server 2019 kasutajaliides on intuitiivne ja kasutajasõbralik. Meeldiva kujunduse ja lihtsasti mõistetavate funktsioonidega on platvormiga tutvumine lihtne, mis soodustab vastuvõtmist kogu ettevõttes.

Võimsad otsingufunktsioonid

SharePoint Server 2019 CAL otsingufunktsioonid on võimsad ja lihtsustavad asjakohase teabe leidmist. Otsige hõlpsasti dokumente, lehekülgi ja sisu ning suurendage oma teabepäringute tõhusust.

Kuidas saada SharePoint Server 2019 CAL?

Skaleeritav litsentsimine

SharePoint Server 2019 CAL pakub skaleeritavaid litsentsimisvõimalusi. Valige vajaminevate litsentside arv vastavalt oma ettevõtte vajadustele. Skaleerige kasutust vastavalt vajadusele, et hoida litsentsikulud vastavuses teie kasvuga.

Saamatu integreerimine

SharePoint Server 2019 CAL integreerub sujuvalt teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri. Haldage litsentse hõlpsasti ja kasutage SharePointi ulatuslikke funktsioone, et viia koostöö ja teabehaldus järgmisele tasemele.

Kokkuvõte

Optimeerige oma ettevõtte koostööd ja teabehaldust koos SharePoint Server 2019 CAL. Kasutage kaasaegseid koostöövahendeid, intuitiivset kasutajaliidest ja võimsaid otsingufunktsioone, et suurendada tootlikkust. Valige skaleeritavad litsentsimisvõimalused ja integreerige SharePoint Server 2019 CAL sujuvalt oma IT-infrastruktuuri, et täita Google Help Deski viimase uuenduse nõudeid.

Kategooriad