Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Ostes Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL tähendab, et (teine) töötaja saab hõlpsasti ligi ettevõtte dokumentidele ja teha koostööd projektides kõikjalt. Kas kontoris,...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Ostmine Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL tähendab, et konkreetsele seadmele antakse juurdepääs Sharepoint platvormile. Seega saab ettevõtte arvutit või isegi sülearvutit...
49,90 € *

SharePoint Server 2019 CALid: Eduka koostöö alus

Tänapäeva ärimaailmas on teabe tõhus haldamine ja sujuv koostöö ettevõtte edu seisukohalt kriitilise tähtsusega. SharePoint Server 2019 on üks juhtivaid koostöö- ja dokumendihaldusplatvorme, mis aitab ettevõtetel neid väljakutseid täita. Klientide juurdepääsulitsentsid (CAL) on olulised, et server toimiks tõrgeteta ja vastaks õiguslikele nõuetele. Selles põhjalikus artiklis käsitleme üksikasjalikult SharePoint Server 2019 CALsid, selgitame nende tähtsust ja seda, kuidas need tagavad teie SharePoint-keskkonna edu.

Mis on SharePoint Server 2019 CALid?

Kliendilitsentsid (Client Access Licences, CAL) on litsentsid, mis reguleerivad kasutajate või seadmete juurdepääsu aadressile SharePoint Server 2019. Need on Microsofti litsentseerimise lahutamatu osa ja neil on keskne roll tarkvara seadusliku ja nõuetekohase kasutamise tagamisel.

On olemas kaks peamist SharePoint Server 2019 CAL-ide tüüpi:

1. SharePoint Server 2019 Standard CAL

Standard CAL annab põhijuurdepääsu SharePoint Server 2019 põhifunktsioonidele ja -teenustele. Kasutajad või seadmed, kellel on Standard CAL, saavad juurdepääsu meeskonna veebilehtedele, dokumendiraamatukogudele, põhilistele töövoogudele ja põhilistele otsingufunktsioonidele.

2. SharePoint Server 2019 Enterprise CAL

Enterprise CAL on laiendatud versioon, mis avab lisafunktsioone ja -teenuseid. Selle litsentsiga saavad kasutajad või seadmed juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, nagu äriandmete ühenduvus, äriintellekt ja täiustatud otsing. See on eriti kasulik organisatsioonidele, kellel on oma SharePoint'i rakendamisele nõudlikumad nõuded.

Miks on SharePoint Server 2019 CAL-d olulised?

SharePoint Server 2019 CAL-de tähtsus on kriitiline ja seda ei saa kergesti tähelepanuta jätta. Siin on mõned põhjused, miks need on nii olulised:

1. Litsentside vastavus nõuetele

SharePoint Server 2019 kasutamine ilma asjakohaste CAL-ideta võib põhjustada tõsiseid nõuetele vastavuse probleeme. CAL-d on olulised, et vältida õiguslikke konflikte ja tegutseda kooskõlas litsentsireeglitega.

2. Juurdepääs täiustatud funktsioonidele

Enterprise CAL-d laiendavad oluliselt teie SharePoint-keskkonna võimalusi. Organisatsioonid, kes soovivad kasutada täiustatud funktsioone, näiteks äritegevuse analüüsi ja täiustatud otsingut, tuginevad Enterprise CALidele.

3. Skaleeritavus

CALid on skaleeritavad ja neid saab laiendada vastavalt teie organisatsiooni vajaduste kasvule. Kui teie ettevõte kasvab või nõuded muutuvad, saate osta täiendavaid CAL-teenuseid, et rahuldada täiendavat nõudlust.

CAL-d ja hübriidsed SharePoint'i keskkonnad

Hübriidsetes SharePoint-keskkondades, kus SharePoint Server 2019 ja SharePoint Online on kombineeritud Microsoft 365-s, võivad olla vajalikud erinevad litsentsimudelid. Oluline on mõista oma hübriidkeskkonna erinõudeid ja tagada, et kohapealse ja pilvepõhise kasutuselevõtu jaoks ostetakse õiged CALid.

SharePoint Server 2019 CAL-d ja pilveteenused

Pärast SharePoint Online'i kasutuselevõttu Microsoft 365s on paljud organisatsioonid hakanud oma SharePoint'i rakendusi pilve üle viima. Selles pilvekeskkonnas ei ole enam vaja CAL-sid, kuna litsentsimine toimub kasutajapõhiselt ja sisaldub erinevates Microsoft 365'i tellimustes.

Kokkuvõte

SharePoint Server 2019 Selle võimsa koostöö- ja dokumendihaldusplatvormi seaduslikuks, nõuetekohaseks ja tõhusaks kasutamiseks on CAL-d väga olulised. Need reguleerivad juurdepääsu SharePointi funktsioonidele ja teenustele ning tagavad vastavuse Microsofti litsentsimisnõuetele. SharePointi juurutamist kavandades peaksite arvestama oma organisatsiooni individuaalsete nõuetega ja tagama, et ostate kasutajate vajadustele vastavad õiged CAL-d. Õige litsentsimise korral saate kasutada SharePoint Server 2019 maksimaalselt ära ning viia koostöö ja tootlikkuse oma organisatsioonis uuele tasemele. SharePoint Server 2019 CAL-d on teie organisatsiooni eduka ja tõhusa SharePoint-kogemuse võti.