Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

343,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Professional Plus – oluline äriprofessionaalidele Professional Plus...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus – oluline äriprofessionaalidele

Professional Plus Editioniga pakub ülemaailmselt kasutatava mitmekülgse Microsofti Office komplekti uusim versioon professionaalsetele kasutajatele ettevõtetes ja ka füüsilisest isikust ettevõtjatele uut, veelgi kõrgemat funktsionaalsuse ja mugavuse standardit. mitte ainult loomisel ja ühiste dokumentide menetlemist, vaid ka terviklik side ja turvaline andmete jagamisele, mis võtab koostöös pilve - eriti kontorina - uuele tasemele. Samal ajal sisaldab uus MS Office Professional Plus kõikehõlmavaid turvastandardeid ja võtab arvesse kehtivaid uusi andmekaitseregulatsioone.

Loomulikult sisaldab iga MS Office'i väljalase ka edasisi täiustusi ja praktilisi täiendusi proovitud ja testitud programmidele Word, Excel, PowerPointi ja Outlook – näiteks kõikehõlmavate väljalaskevalikute ja reaal- aega dokumentide menetlemist, ühine meeskonnatöö veelgi lihtsamaks.

Lisaks on versioonis Professional Pro Edition 2021 saadaval ainult täiendavad äritööriistad, nagu Access ja Publisher, samuti rakendus Microsoft Teams.

Võite juba leida MS Office Edition Professional Plus 2021 aasta Wiresoft tarkvara pood nagu kasutatud tarkvara - ja madalama hinnaga kui uus kaup - see on parim meie tiimiga ühendust kohe ja teada, millal te See Office versioon saab alla laadida, aga ka teisi MS Office 2021 väljaandeid. Altpoolt leiate ülevaate selle väljaande uutest funktsioonidest, mis on juba teada, ning üksikasjalikku teavet üksikute programmide ja eksklusiivsete programmide kohta. funktsioone, mis on saadaval ainult teile on saadaval Professional Plus.

Tõestatud kontorirakendused – Professional Plus 2021 veelgi võimsamad

Nagu varemgi, moodustavad programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook kõigi Microsoft Office'i komplektide selgroo. Aastal Microsoft Office 2021 Professional Plus versiooni, need on veelgi optimeeritud ja uus funktsioonid on lisatud veelgi tõhusamaks, hõlbustada piiriüleseid programmi töö ja parandada meeskonnatöö:

 

 • Microsoft Word 2021 kiirendab dokumentidega töötamist veelgi, näiteks integreeritud tõlketööriista, dikteerimisfunktsiooni ja täiustatud õigekirjaparanduse, sealhulgas grammatikaparanduse abil. Häälväljundiga saate samal ajal kirjutamise ajal tekste valjusti lugeda, samuti on täiustatud häälsisendit. Uus redaktor võimaldab nüüd kirjutamis- ja õigekirjasoovitusi ühe klõpsuga otse vastu võtta. Veel üks uus funktsioon on virtuaalse tindi täiustatud äratundmine – digitaalse pliiatsiga ekraanile kirjutatud laused teisendatakse masinafondiks veelgi veavabamalt. Lisaks on tehtud mitmeid individuaalseid täiustusi: SVG-graafika abil saab nüüd integreerida, skaleerida ja redigeerida keerukamaid pildidokumente ilma palju salvestusruumi võtmata. HEIC-pilte iPhone'idest või iPadidest saab sisestada otse ilma teisendamata
 • Microsoft Excel versioonis Professional Pro Edition 2021 pakub mitmesuguseid funktsioone ja filtreid, nagu ajaskaala filtrid professionaalseks analüüsiks ja tabelite redigeerimiseks, nüüd ka dünaamilisi massiive ja paranenud XLOOKUP -Function. Lisaks on taas täiustatud tabelifunktsioone nii finantsarvestuste kui ka arvutuste jaoks; Ühilduvus on endiselt suurepärane, eriti CSV-failidega.
 • Microsoft PowerPoint 2021 on integreerinud suure hulga efekte, nagu morfimine ja muud pilditöötlusvalikud; Ultra HD-faile saab sisestada otse esitlustesse ja graafikat saab vabalt skaleerida; suumifunktsioon võimaldab pilti suumida. Animatsioone saab teha ka digitaalse pliiatsiga. PowerPointi failide jagamisvalikud sisaldavad nüüd ka esitlejavaadet ja Microsoft Formsi saab kasutada koosolekul osalejate seas otseküsitluse alustamiseks.
 • Microsoft Outlook 2021 on veelgi täiustanud igakülgset ülemaailmset koostööd kolleegide ja partneritega erinevates ajavööndis kõigis asukohtades. Ajavahesid võetakse ajakava koostamisel automaatselt arvesse. kohtumised; Uus Outlook toetab ka suvalise arvu meilikontode loomist ja haldamist – see on eriti kasulik mitme kontoga kasutajatele. Outlooki sõnumeid saab jagada otse teistega Microsoft Teamsis ning uus dikteerimise tööriistariba, mis sisaldab laiendatud häälkäsklusi ja automaatseid kirjavahemärke, muudab e-kirjade kirjutamise lihtsamaks.
 • Access 2021 toetab nüüd erinevate andmebaasirakenduste pakkumist, mis töötavad otse brauseris veelgi paremini, et säästa väärtuslikku salvestusruumi. Selle kohta salvestatud andmed tehakse turvaliseks juurdepääsuks kättesaadavaks nt Microsoft SQL-i andmebaasis.
 • Publisher 2021 sisaldab uusi valikuid ja funktsioone, eriti graafika redigeerimiseks, et kasutada neid huvitavates esitlustes ja väljaannetes: nt täiustatud pliiatsituvastuse ja kiirendatud koostöö kaudu Accessiga.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 sisaldab ka kahte rakendust OneNote ja Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

 

Kasutage Office 2021 Professional Plusi paljusid muid eeliseid

Lisaks juba mainitud uuendustele MS Office 2021 Edition Professional Plusi üksikutes programmides on kasutajatele saadaval ka palju muid üldisi praktilisi funktsioone ja eeliseid, mis toetavad ka mobiilset tööd: aitäh intuitiivne koostöös Kui dokumentidega töötamiseks, tabelite või esitlusi meeskonna, teabevahetuse osalejate muutub veelgi lihtsamaks. Office 2021 kasutajaliides on eriti selge disainiga – lisaks on paljudes rakendustes saadaval tume režiim, mis toetab silmale kerget tööd.

Otsinguala uus rippmenüü muudab otsingu veelgi lihtsamaks – näiteks saavad kasutajad klõpsuga lülituda praeguse postkasti ja hetkel avatud kausta vahel. Töölauaklient võimaldab ka ajaloomenüü kaudu naasta viimati külastatud asukohtadesse; Samuti on võimalik telefoninumbreid varjata, mis tagab suurema privaatsuse ja anonüümsuse.

Paljudele Office'i funktsioonidele pääseb juurde mobiili kaudu nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu, veebirakendused muudavad juurdepääsu eriti praktiliseks, kuna üksikud funktsioonid ja elemendid on veelgi kiiremini leitavad, et dokumente saaks liikvel olles kiiresti töödelda. Faile saab pilves avada ka teiste kasutajate seadmetega ja seega jagada.

Andmekao vältimine rakenduses Office 2021 Professional Plus andmete kadumise ja avalikustamise vältimiseks

Proovitud ja testitud Microsoft Data Loss Prevention (DLP) tööriista kasutatakse ka MS-s Office 2021 Professional Plus konfidentsiaalse teabe või andmete igakülgseks kaitsmiseks töötajate tahtliku või juhusliku avaldamise eest. Organisatsioonid või ettevõtted kaitsevad isikuandmeid volitamata juurdepääsu eest vastavalt GDPR-ile. Dünaamiline sisupõhine juhtseade mitte ainult ei jälgi kõiki andmete liikumisi, vaid blokeerib ka edastamise e-posti või Interneti-põhiste rakenduste kaudu.

Administraatorid saavad määrata kindlaksmääratud andmetele juurdepääsuks diferentseeritud reegleid, nt neid piirata või täielikult blokeerida, samuti teavitada kasutajaid võimalikest riskidest andmete kadumise ohu korral.

Programmis MS Office 2021 Professional Plus on nüüd lihtsam üksikutes programmides määrata, millist teavet saab dokumenti integreerida või edasi anda. Pilveteenuste (nt OneDrive) kasutamisel ei lähe olulised andmed kaduma isegi serveri tõrke või lõppseadme rikke korral, sest kasutajad pääsevad neile failidele kõikjalt hõlpsasti juurde ja neid redigeerida.

Microsoft Office 2021 Professional Plusi süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõikidele MS Office 2021 Professional Plus ile, olenevalt muude rakenduste või programmide kasutamisest kehtivad nendele rakendustele lisanõuded.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1 GHz (32- või 64-bitine)
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Milline Windowsi versioon ühildub MS Office 2021 Professional Plusiga?

Nagu süsteeminõuetes juba kirjeldatud, nõuavad kõik Microsoft Office 2021 väljaanded tarkvara nõuetekohaseks toimimiseks operatsioonisüsteemina Windows 10. Microsoft Office 2021 Professional Plus ei ühildu seetõttu Windows 8, 7 või vanemate versioonidega.

Kuidas on Microsoft Office 2021 Professional Plus litsentsitud?

See Microsoft Office 2021 väljaanne on litsentsitud konkreetse seadme jaoks. Sõltuvalt praegu kehtivatest eeskirjadest võib teil olla õigus sellesse arvutisse installida nii selle versiooni kui ka kõigi varasemate versioonide suvaline arv koopiaid, sealhulgas teha koopiad võrguserveris kaugvaatamiseks kättesaadavaks litsentsitud seadme või virtuaalse töölaua kaudu. infrastruktuuri (VDI). Lisateavet selle kohta saate Wiresofti töötajalt.

Ostke Microsoft Office 2021 Professional Plus Wiresofti tarkvarapoest

Uus Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition on Wiresoftist juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina – see teeb hinna uutest kaupadest soodsamaks. Ostes Office 2021 Professional Plusist kasutatud tarkvara, saate Wiresoftis alati kasu järgmistest eelistest:

 • Kohe pärast ostmist on teie MS Office 2021 Professional Plus rakendus saadaval elektrooniliseks tarkvara allalaadimiseks (Electronic Software Delivery – ESD).
 • MS Office 2021 Professional Plus samuti kõik teised kasutatud Office litsentside pakutakse müügiks Wiresoft on olnud piiratud või piiratud testversiooni, ega nad sisaldavad juba aktiveeritud litsentsivõti, vaid pigem kui ostetud meie tarkvara osta tarkvara toode mis on volitatud ainult teile.
 • Saate ühe litsentsi MS Office 2021 Professional Plus jaoks, mille varem omandas ja müüs edasi üks Euroopa ettevõte. Edasimüügi kaudu märgitakse see MS Office 2021 Professional Plusi litsents kasutatuks, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid tarkvara funktsionaalsusele.
 • Kui see esmaostja oli selle Office'i tarkvara juba installinud, kustutati see selle Wiresoftile müümisel, nii et asjakohane tarkvaralitsents on uuesti 100% vabalt saadaval.
 • Samuti oleme kontrollinud kõiki Wiresoftilt omandatud kasutatud litsentse, et tagada nende täielik toimimine.
 • Kasutatud Microsoft Office tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab sellist tarkvara müüa, osta ja kasutada.
 • Seega võite Wiresoftiga litsentsi ostes olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi oma litsentsi ostmiseks Microsoft Office Professional 2021 Plus kasutatud tarkvara või muu Office 2021 väljaanne, samuti vanemate Office versiooni või muude Microsofti tarkvara, siis võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud