Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10445
 • 269-09050
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
180,90 € * 199,90 € * (9,5% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Maailmas kasutatava mitmekülgse Microsofti Office'i paketi uusim versioon Professional Plus Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele uut, veelgi kõrgemat Standard funktsionaalsuse ja mugavuse taset - mitte ainult dokumentide loomiseks ja ühiseks redigeerimiseks, vaid ka ulatuslikuks suhtlemiseks ja andmete turvaliseks jagamiseks, mis tõstab koostöö pilves - eriti kodukontoris - uuele tasemele. Samal ajal sisaldab uus MS Office Professional Plus põhjalikke turvastandardeid ja võtab arvesse kehtivaid uusi andmekaitse-eeskirju.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - hädavajalik ettevõtjatele

Maailmas kasutatava mitmekülgse Microsoft Office'i paketi uusim versioon Professional Plus Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele uut, veelgi kõrgemat funktsionaalsuse ja mugavuse taset - mitte ainult dokumentide loomiseks ja ühiseks redigeerimiseks, vaid ka ulatuslikuks suhtlemiseks ja andmete turvaliseks jagamiseks, mis tõstab ka koostöö pilves - eriti kodukontoris - uuele tasemele. Samal ajal sisaldab uus MS Office Professional Plus põhjalikke turvastandardeid ja võtab arvesse kehtivaid uusi andmekaitse-eeskirju.

Loomulikult sisaldab iga MS Office'i versioon ka täiendavaid parandusi ja praktilisi täiendusi järeleproovitud programmidele Word, Excel, PowerPoint ja Outlook - näiteks ulatuslikud jagamisvõimalused ja dokumentide reaalajas redigeerimine muudavad ühise töö meeskonnas veelgi lihtsamaks.

Lisaks sellele pakub Professional Pro Edition 2021 teile täiendavaid äritööriistu, nagu Access ja Publisher, samuti Microsoft Teams'i rakendust.

MS Office Edition Professional Plus 2021 leiate Wiresoft Tarkvarapoest juba kasutatud tarkvarana - ja seda odavamalt kui uut tarkvara. Kõige parem on kohe ühendust võtta meie meeskonnaga ja teada saada, millal saate selle Office'i versiooni, aga ka teised MS Office 2021 väljaanded alla laadida. Allpool leiate ülevaate selle väljaande juba teadaolevatest uuendustest, samuti üksikasjalikku teavet üksikute programmide ja eksklusiivsete funktsioonide kohta, mis on teile kättesaadavad ainult Professional Plus'is.

Proovitud Office'i rakendused - veelgi võimsamad Professional Plus 2021 versioonis

Nagu varemgi, moodustavad programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook kõigi Microsoft Office'i komplektide selgroo. Microsoft Office 2021 Professional Plus 'is on neid veelgi optimeeritud ja lisatud uusi funktsioone, et veelgi suurendada tõhusust, hõlbustada programmidevahelist tööd ja parandada meeskonnatööd:

 • Microsoft Word 2021 kiirendab veelgi enam tööd dokumentidega, näiteks integreeritud tõlkevahendi, dikteerimisfunktsiooni ja täiustatud õigekirjakorrektsiooni, sealhulgas grammatikakorrektsiooni abil. Kõne väljundi abil saate teksti ette lugeda, samal ajal kui kirjutate; ka kõnesisestust on parandatud. Uus toimetaja võimaldab teil nüüd ühe klõpsuga otse kirjutus- ja õigekirjasoovitusi vastu võtta. Teine uus funktsioon on virtuaalse tindi parem äratundmine - digitaalse pliiatsiga ekraanile kirjutatud laused teisendatakse seega veelgi vigadevabamalt masinakirjatekstiks. Lisaks sellele on mitmeid individuaalseid parandusi: SVG-graafika abil saab nüüd integreerida, skaleerida ja redigeerida keerulisemaid pildidokumente, ilma et see võtaks palju mälu. HEIC-pilte iPhone'ist või iPadist saab sisestada otse ilma konverteerimiseta
 • Microsoft Excel Professional Pro Edition 2021 pakub nüüd dünaamilisi massiive ja täiustatud XVERWEIS-funktsiooni lisaks mitmesugustele funktsioonidele ja filtritele, nagu näiteks ajajoonefiltrid tabelite professionaalseks analüüsiks ja redigeerimiseks. Lisaks on taas kord parandatud finantsarvutuste tabelifunktsioone, näiteks finantsarvutusi; nagu varemgi, on suurepärane ühilduvus, eriti CSV-failidega.
 • Microsoft PowerPoint 2021 on integreerinud mitmesuguseid efekte, nagu morphing, samuti täiendavaid pilditöötlusvõimalusi; ultra HD-faile saab sisestada otse esitlustesse, samuti saab graafikat vabalt skaleerida; suumimisfunktsioon võimaldab pildi suurendamist. Animatsioone saab teha ka digitaalse pliiatsiga. PowerPoint-failide jagamisvõimalused hõlmavad nüüd ka kõneleja vaateid ja Microsoft Formsiga saab koosolekul osalejate vahel käivitada otseküsitluse.
 • Microsoft Outlook 2021 on veelgi parandanud ulatuslikku, globaalset koostööd kolleegide ja partneritega kõigis asukohtades erinevates ajavööndites Aegade erinevusi võetakse automaatselt arvesse kohtumiste planeerimisel; uus Outlook toetab ka suvalise arvu e-posti kontode loomist ja haldamist - see on kasulik eelkõige kasutajatele, kellel on mitu kontot. Outlooki sõnumeid saab Microsoft Teamsis otse teistega jagada ning uus dikteerimise tööriistariba, sealhulgas laiendatud häälkäsklused ja automaatne kirjavahemärgistus, lihtsustab e-kirjade koostamist.
 • Access 2021 toetab nüüd veelgi paremini erinevate andmebaasirakenduste pakkumist, mis töötavad otse brauseris, säästes seeläbi väärtuslikku salvestusruumi. Selle kaudu salvestatud andmed tehakse kättesaadavaks näiteks Microsoft SQL-andmebaasis, et tagada turvaline juurdepääs.
 • Publisher 2021 sisaldab uusi võimalusi ja funktsioone eelkõige graafika töötlemiseks, et kasutada neid huvitavates esitlustes ja väljaannetes: muu hulgas täiustatud pliiatsituvastuse ja kiirendatud koostöö kaudu Accessiga.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 sisaldab ka kahte rakendust OneNote ja Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Office 2021 Professional Plus pakub palju muid eeliseid

Lisaks eespool nimetatud MS Office 2021 Edition Professional Plus üksikute programmide uuendustele saavad kasutajad loomulikult kasu ka paljudest muudest üldistest praktilistest funktsioonidest ja eelistest, mis samuti toetavad mobiilset töötamist: Intuitiivne koostöö dokumentide, tabelite või esitluste koostamisel meeskonnas muudab osalejate omavahelise suhtlemise veelgi lihtsamaks. Office 2021 kasutajaliides on eriti selgelt kujundatud - lisaks on paljudes rakendustes saadaval tume režiim, mis toetab silmasõbralikku tööd.

Otsinguala uus rippmenüü muudab otsingu veelgi lihtsamaks - näiteks saavad kasutajad ühe klõpsuga vahetada praeguse postkasti ja hetkel avatud kausta vahel. Töölaua klient võimaldab kasutajatel ka naasta hiljuti külastatud kohtadesse ajaloo menüü kaudu; samuti on võimalik varjata telefoninumbreid, mis võimaldab suuremat privaatsust ja anonüümsust.

Paljudele Office'i funktsioonidele on võimalik nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu ka liikvel olles ligi pääseda; veebirakendused muudavad juurdepääsu siinkohal eriti praktiliseks, kuna üksikud funktsioonid ja elemendid on liikvel olles veelgi kiiremini leitavad, et dokumente kiiresti redigeerida. Failid saab avada ka teiste kasutajate seadmetega pilves ja seega jagada.

Andmekaotuse vältimine Office 2021 Professional Plus'is, et vältida andmete kadumist ja avalikustamist

MS Office 2021 Professional Plus kasutab ka Microsofti tõestatud andmekaotuse vältimise (DLP) vahendit, et kaitsta põhjalikult konfidentsiaalset teavet või andmeid töötajate tahtliku või juhusliku avalikustamise eest. Sel viisil kaitsevad organisatsioonid või ettevõtted isikuandmeid volitamata juurdepääsu eest, nagu DSVGO nõuab. Dünaamilise sisupõhise kontrolli abil ei jälgita mitte ainult kõiki andmeliikumisi, vaid blokeeritakse ka andmete edastamine e-posti või internetipõhiste rakenduste kaudu.

Administraatorid saavad kehtestada diferentseeritud reeglid juurdepääsuks määratletud andmetele, näiteks piirata või blokeerida need täielikult, samuti hoiatada kasutajaid võimalike riskide eest andmete kadumise korral.

MS Office 2021 Professional Plus 'is on nüüd lihtsam määratleda üksikutes programmides, millist teavet saab dokumenti integreerida või edasi anda. Pilveteenuste, näiteks OneDrive'i kasutamisel ei lähe olulised andmed kaduma isegi serveri rikke või lõppseadme rikke korral, sest kasutajad saavad nendele failidele hõlpsasti ligi ja neid redigeerida ükskõik kust.

Microsoft Office 2021 Professional Plus süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõigile MS Office 2021 Professional Plus'i rakendustele, sõltuvalt täiendavate rakenduste või programmide kasutamisest võivad nende rakenduste suhtes kehtida lisanõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1 GHz (32- või 64-bitine)
 • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800 pikslit
 • Graafikakaart:    DirectX 10

Milline Windowsi versioon ühildub MS Office 2021 Professional Plusiga?

Nagu juba kirjeldatud süsteeminõuetega seoses, on kõikide Microsoft Office 2021 versioonide korralikuks käivitamiseks vaja Windows 10 operatsioonisüsteemi. Microsoft Office 2021 Professional Plus ei ühildu seega Windows 8, 7 või vanemate versioonidega.

Kuidas litsentseeritakse Microsoft Office 2021 Professional Plus?

See Microsoft Office 2021 väljaanne on litsentseeritud konkreetsele lõppseadmele. Sõltuvalt kehtivatest tingimustest võib teil olla ka õigus paigaldada kõnealusesse arvutisse ükskõik kui palju koopiaid sellest ja mis tahes varasematest versioonidest, sealhulgas paigaldada koopiaid võrguserverisse, et neid saaks litsentseeritud seadmest kasutada eemalt või VDI (Virtual Desktop Infrastructure) kaudu. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti esindajaga.

Osta Microsoft Office 2021 Professional Plus Wiresofti tarkvarapoest

Uus Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition on Wiresoftist juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina - see tähendab, et hind on madalam kui uue tarkvara puhul. Office 2021 Professional Plus kasutatud tarkvara ostmisel saate Wiresoftis alati kasu järgmistest eelistest:

 • Kohe pärast ostmist on teie MS Office 2021 Professional Plus rakendus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • Nii MS Office 2021 Professional Plus kui ka kõik teised Wiresoftis müügiks pakutavad kasutatud Office'i litsentsid ei ole piiratud kehtivusega või ajaliselt piiratud testversioonid ega sisalda juba aktiveeritud litsentsivõtit, vaid meie tarkvarapoest ostes ostate ainult enda jaoks autoriseeritud tarkvaratoote.
 • Saate ühe litsentsi MS Office 2021 Professional Plus, mille on varem ostnud ja edasi müünud üks Euroopa ettevõte. MS Office 2021 Professional Plus'i litsentsi edasimüümisel on see tähistatud kui kasutatud, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid piiranguid tarkvara funktsionaalsusele.
 • Kui esialgsel ostjal oli see Office'i tarkvara juba paigaldatud, kustutati see koos müügiga Wiresoftile, nii et kõnealune tarkvaralitsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Kõik sellised Wiresoftilt ostetud kasutatud litsentsid on samuti meie poolt kontrollitud, et tagada nende täielik kasutatavus.
 • Kasutatud Microsoft Office'i tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab sellise tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • Seega võite Wiresoftist litsentsi ostes olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft Office Professional 2021 Plus'i litsentsi ostmisega kasutatud tarkvarana või mõne muu Office 2021 väljaande, samuti vanemate Office'i versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
14.07.2023

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

14.07.2023

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

14.07.2023

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

14.07.2023

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

14.07.2023

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

14.07.2023

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

14.07.2023

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

14.07.2023

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

14.07.2023

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

14.07.2023

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

14.07.2023

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

14.07.2023

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

14.07.2023

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

12.07.2023

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

12.07.2023

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

12.07.2023

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

12.07.2023

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

11.07.2023

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

11.07.2023

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

11.07.2023

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad