Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - oluline uuendus Windows 10 operatsioonisüsteemile Windows 10 Enterprise LTSC 2021 allalaadimisel laaditakse kõik installimiseks vajalikud failid teie kõvakettale. Samal ajal saadab meie süsteem teile...
243,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on loodud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist...
100,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows 10 Enterprise pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on mõeldud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftis mahulitsentsi asemel...
168,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows 10 Enterprise LTSB 2016 pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on loodud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist soodsa...
138,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows 10 Enterprise pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on loodud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist üksiklitsentsina, mitte...
48,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Windows 10 Pro - tõestatud Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon võrreldes selle operatsioonisüsteemi lihtsamate versioonidega pakub Windows 10 Professional märkimisväärset lisaväärtust äritegevuse funktsioonide osas, mis on...
34,90 € *

Microsoft Windows 10 kõige olulisemad funktsioonid ja uuendused

Võrreldes oma eelkäijaga pakub uus Windows 10 mitmeid parandusi ja uusi funktsioone, mis muudavad arvutiga töötamise veelgi tõhusamaks ja lihtsamaks. Lisaks sellele puutuvad kasutajad kokku ka mõne funktsiooniga, mida mõned neist Windows 8 puhul võib-olla ei näinud.

Nende hulka kuulub eelkõige tuttav Windows 7 stardimenüü, mille 10. versioon toob sarnasel kujul tagasi: uues stardimenüüs on taas loetletud sageli kasutatavad programmid ja ka rakenduste plaadid, mis varem olid stardiekraanil  , on seal taas olemas. Erinevalt Windows 8-st avatakse need taas akendesse.

Uus värskendussüsteem lihtsustab tarkvara uuendamist

Uus Windowsi operatsioonisüsteem uuendatakse nüüd pidevalt automaatselt või täiendatakse uute funktsioonidega, nii et nende paigaldamist ei saa enam välistada. Seda eelkõige turvalisuse suurendamiseks, aga ka haldamise lihtsustamiseks. Samal ajal on laiendatud Windows 10 ühilduvust kolmandate osapoolte rakendustega.

Üks süsteem kõigi platvormide või lõppseadmete jaoks

Uut Windows 10 operatsioonisüsteemi saab nüüd kasutada kõigis kasutaja seadmetes: nutitelefonidest tahvelarvutite või mängukonsoolideni ja isegi VR-prillidega - ning ühendada kõik seadmed omavahel. See tähendab, et programme või mänge saab jätkuvalt kasutada või mängida teises lõppseadmes kui alguses.

Cortana häälassistent arvutis kasutamiseks

Videomängukonsoolist Xbox ja Windowsi nutitelefonidest tuntud häälassistenti Cortana saab nüüd Windows 10 abil kasutada ka arvutis. Cortana reageerib kasutaja häälele ja mõistab tekstisisestust. Kõneassistent sisestab kalendrisse ka kohtumisi, käivitab programme ja toetab kasutajat failide otsimisel.

Microsoft Edge'i brauser asendab Internet Exploreri

Microsoft Edge on nüüd Windows 10 vaikimisi brauser. Võrreldes Internet Exploreriga pakub Edge mitmeid eeliseid: Nende hulka kuulub võimalus lisada üksikutele veebilehtedele märkmeid või isegi jooniseid, mis on kasulikud nende uuesti vaatamisel, samuti lugemisvaade, mis asetab veebilehe teksti esiplaanile, vältides, et muud elemendid, näiteks veebilehe pildid, teid häiriksid.

Parem selgus visuaalsete töölaudade kaudu

Windows 10 pakub nüüd võimalust valida iga ülesande jaoks erinev töölaud, selle asemel, et avada korraga mitu akent, mis varem tekitas tööl segadust. Klõpsates Windowsi ikoonil, saab korraga kuvada ka kõik aktiivsed töölauad.

Kõikides seadmetes on saadaval ainult üks Windows Store

Windows Store'i tuleb nüüd igas lõppseadmes ainult üks kord seadistada, et laadida alla rakendusi, mänge, muusikat või filme. Ärritav mitmekordne aktiveerimine tahvelarvutis, nutitelefonis või arvutis ei ole enam vajalik.

Windows Defenderi integreeritud viirusetõrje

Windows Defender Antivirus versioon 10 pakub põhjalikke integreeritud turvafunktsioone, mida pidevalt uuendatakse. See pakub reaalajas kaitset selliste ohtude eest nagu viirused ja pahavara, mis levivad e-kirjade, rakenduste või veebi kaudu. See kasutab ära pilve, samuti masinõpet ja põhjalikku käitumisanalüüsi, et kaitsta lõpp-punkte praeguste ja keeruliste ohtude eest.

Osta Windows 10 Professional või Windows 10 Enterprise? 

Mõlemad Wiresofti pakutavad Windows 10 versioonid - Pro ja Enterprise - sobivad ideaalselt kasutamiseks äri- või professionaalsetele kasutajatele. Erinevus kahe versiooni vahel seisneb nii vastavas funktsioonivalikus kui ka mitmesuguste lisateenuste pakkumises.

Windows 10 Pro - väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Windows 10 Pro on ideaalne versioon väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. See ei paku mitte ainult kasutajasõbraliku kasutajaliidesega väga funktsionaalset alust kaasaegsele arvutipõhisele töökohale, vaid sisaldab ka kõiki vahendeid, mida meeskond vajab, et töötada koos veelgi tõhusamalt ja arukamalt.

Võrreldes Home Editioniga pakubWindows 10 Professional lisafunktsioone, mis võimaldavad näiteks lõppseadmete ja rakenduste haldamist ning nende integreerimist serveripõhisesse Windows-võrku. Pro toetab ka uut Windows Update for Business: selle funktsiooni abil saab turvavärskendusi veelgi kiiremini läbi viia. Lisaks sellele võimaldab kaug- ja mobiilsete stsenaariumide ning pilvetehnoloogiate toetamine tõhusat tööviisi.

Kõige olulisemad erinevused Windows 10 Professional ja Home versioonide vahel

Uus Windows 10 Professional versioon erineb lahjemast Home versioonist mitmete funktsioonide poolest, mis puudutavad eelkõige turvalisust ja andmekaitset, samuti funktsioonide poolest, mis lihtsustavad eelkõige administraatorite jaoks võrkude haldamist ning teenuste ja värskenduste pakkumist. Windows 10 Pro on loodud ka paindlikult kohanema vastavate lõppseadmete erinevate riistvaranõuetega. Erinevalt Home'ist pakub Pro muuhulgas järgmisi olulisi äritegevuse lisafunktsioone:

BitLocker andmete ja tarkvara krüpteerimiseks

Seadme krüpteerimine BitLocker kaitseb mitte ainult Windowsi sisemist käivitusketast Windows 10 Pro all, vaid ka väliseid kõvakettaid ja USB-pulki, krüpteerides nendel olevad andmed ja tarkvarainstallatsioonid. Kui BitLockeriga kaitstud arvuti või tahvelarvuti kaob või varastatakse, ei pääse sellele keegi ligi. Kasutajad saavad igal ajal oma kasutajatunnusega sisse logida ja taastada täieliku juurdepääsu kõikidele andmetele.

Regulaarsete uuenduste paigaldamise parem haldamine

Windows 10 Pro annab kasutajatele laiendatud õigused uuenduste paigaldamiseks, mida eriti administraatorid hindavad. See võimaldab uuenduste ajastamist kuni 365 päeva edasi lükata, mis annab eelise potentsiaalselt vigaste tarkvaraversioonide vahelejätmisel. See vähendab töö katkestusi või takistusi.

Kaugtöölaua ühendus vaikimisi Windows 10 Pro's

Uus Windows 10 Pro pakub täielikku Remote Desktop Connection'i, et kasutada kõiki funktsioone ja programme jne. eemalt ettevõtte kontori tööjaamast. Kasutajatel, kes töötavad sageli kodukontoris, teel või mujal, on Remote Desktop Connection'i abil täielik juurdepääs kontori arvutile ja seega ka kõigile andmetele, mida nad oma projektide jaoks vajavad.

Täiendavad funktsioonid Windows 10 Professionaliga

Lisaks pakub Microsoft Windows 10 Pro versioon võimalust liituda pilvepõhise kataloogi- ja identiteedihaldusteenusega Azure Active Directory, samuti grupipoliitika haldamise funktsioone ja Hyper-V klienti, mis võimaldab administraatoritel käivitada Windows 10 all virtuaalsete arvutitena mitut operatsioonisüsteemi.

Windows 10 Enterprise - keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Windows 10 Enterprise on mõeldud eelkõige keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele, millel on tavaliselt suurem nõudlus haldusteenuste ja täiustatud turvalisuse järele. Enterprise 10 erineb seega Pro-variandist mõningate täiendavate eksklusiivsete funktsioonide poolest. Näiteks Direct Access võimaldab töötajatele turvalist ja läbipaistvat juurdepääsu ettevõtte võrgule isegi teel olles; AppLocker võimaldab administraatoritel igal ajal takistada soovimatu tarkvara paigaldamist või aktiveerimist. Muud ettevõtte funktsioonid hõlmavad ulatuslikku seadmete ja rakenduste haldamist koos suure paindlikkusega operatsioonisüsteemi kasutuselevõtu ja uuenduste juhtimise kaudu.

Kõige olulisemad erinevused Windows 10 Enterprise ja Professional vahel

Kui Windows 10 Pro hõlmab juba praegu paljusid funktsioone ja teenuseid, mida väiksemad ja keskmise suurusega ettevõtted hindavad, siis Enterprise-versioon pakub täiendavat funktsioonide laiendust, millest saavad kasu eelkõige suuremad ettevõtted.

Turvalisuse ja andmekaitse teemad on siinkohal eriti olulised.

Seetõttu on Microsoft Windows 10 Enterprise 'is integreeritud turvafunktsioonid, mis kaitsevad tundlikke andmeid ja kaitsevad sisevõrku väliste rünnakute eest. Lisaks pakub Enterprise versioon 10 ka juurdepääsu Microsofti pikaajalise hoolduse harule. Siin paigaldatakse ainult turvauuendused, kuid funktsioone ei uuendata. Windows 10 Enterprise sisaldab järgmisi eksklusiivseid funktsioone:

Windows To Go Creator

Windows To Go Enterprise 10 võimaldab luua oma samanimelise Windows To Go tööruumi, mida saab käivitada USB kaudu ühendatud välise draivi kaudu. See võimaldab Windows 10 käivitada sõltumatult arvutisse paigaldatud operatsioonisüsteemist. Windows to Go tööruumi saab kasutada samu pilte ja seda saab hallata samamoodi nagu töökohal asuvat arvutit.

AppLocker

AppLockeriga saavad administraatorid täpselt kontrollida, milliseid rakendusi ja faile on üksikutel kasutajatel lubatud käivitada, näiteks skripte, rakenduspakette, Windows Installeri ja App Installeri faile ning dünaamilisi lingikirjastikke (DLL).

AppLocker võib seega takistada teatavate rakenduste käivitamist, näiteks kui need ei ole litsentseeritud tarkvara, või lubada ainult teatud kasutajatel kasutada litsentseeritud tarkvara. See funktsioon ei mõjuta mitte ainult litsentsipõhist kasutamist, vaid ka standardimiseeskirju rakenduste kasutamisel.

Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP)

Microsoft Defender Advanced Threat Protection Windows 10 Enterprise 'is aitab ettevõtetel mitte ainult tuvastada keerulisi ohte, vaid ka uurida neid ja reageerida neile otse - võrgu turvalisuse suurendamiseks. ATP-d kasutatakse koos Microsoft Cloud Service'iga, kus lõpp-punkti käitumisandurid koguvad andmeid tüüpiliste käitumisviiside kohta, mida pilve turvanalüütika analüüsib Big Data ja masinõppe abil, et tuvastada ja tõlgendada rünnakuid ning võtta asjakohaseid kaitsemeetmeid.

Windows 10 Professionali ja Enterprise'i süsteeminõuded

Windows 10 installimiseks on vaja lõppseadet, millel on 1 GHz protsessor ja 1 gigabait RAM-i 32-bitise versiooni puhul või 2 gigabaiti RAM-i 64-Bi puhul. Kõvaketta maht peaks olema 32-bitise puhul 16 GB ja 64-bitise puhul 20 gigabaiti. Graafikakaardi minimaalne resolutsioon peaks olema 800 x 600 pikslit või Microsoft DirectX 9 graafikakaart WDDM draiveriga.

Ostke Microsoft Windows 10 Editionid soodsalt Wiresoftist

Wiresoft pakub teile kahte Windows 10 versiooni Professional ja Enterprise eriti soodsate hindadega. Pakume neid Microsofti tooteid ainult originaallitsentsidena, mis on Euroopa ettevõtete kasutamata Windows-tarkvara ja mida Wiresoft on autentsuse ja täiusliku funktsionaalsuse osas testinud. Paljud meie kliendid kasutavad meie Microsofti tootevalikut. Kui teil on küsimusi teie vajadustele kõige paremini sobiva Windows 10 versiooni kohta, võtke meiega igal ajal ühendust: