Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

137,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 – Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 – Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub kasutajatele maksimaalse jõudluse ja oli mõeldud eelkõige suuremad ettevõtted - saadaval üksikult Wiresoft asemel maht litsentside!

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 on selle Microsofti versiooni operatsioonisüsteem, mis sisaldab kõigist väljaannetest suurimat valikut funktsioone – paljusid neid on hõlmatud siin, sealhulgas ulatusliku rakenduse haldamise ja juurdepääsu Microsoft Long Term teenindamine Branch, erivorm ajakohastamiseks Windows et ainult installib turbevärskendusi, kuid mitte funktsioone.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 näitab end tavalises kasutajasõbralikus liideses, millel on tüüpiline Microsofti paanide välimus, mida saab kohandada vastavalt isiklikele eelistustele. Ostjate jaoks on Enterprise Editionil ka see eelis, mida ei tasu alahinnata, et seda operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanematel riistvarasüsteemidel, mis on paljude kasutajate jaoks ostu puhul määrav funktsioon. Wiresofti veebipoest saate nii Windows 10 Enterprise LTSB 2015 üksikversioonina kui ka teisi Windows 10 väljaandeid ja palju muid Microsofti programme. Lisaks üldisele ülevaatele esitleb alljärgnev ülevaade peamiselt Windows 10 Enterprise LTSB 2015 erifunktsioone.

Windows 10 Enterprise'i erilised eksklusiivsed funktsioonid LTSB 2015

Võrreldes väljaanded nagu Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub rohkem funktsioone ja tööriistu, mis pakub otsustav lisaväärtus eelkõige keskmise suurusega ja eriti suurettevõtetele nii lõppseadmete ja andmete turvalisuse kui ka administraatorite võimaluste osas grupipoliitikate jõustamiseks ja kasutajakontode haldamiseks. Kõik konkreetsed üksikasjad Windows 10 kohta Enterprise LTSB 2015 allpool:

 • DirectAccess: DirectAccessi abil saavad kaugkasutajad võrguressursside ühenduvust kasutada ka ilma VPN-ühenduseta, kuna kaugklientarvutid jäävad krüpteeritud ühenduse kaudu ettevõtte võrguga ühendatuks. IT-administraatorid saavad DirectAccessi kaudu hallata ka kõiki klientarvuteid. Eriti mobiilikasutajad töötavad DirectAccessiga kõige paremini mitme saidi keskkonnas. Pärast konfigureerimist loovad nende sülearvutid Interneti kaudu automaatselt ühenduse ettevõtte võrguga. Grupipoliitikaid saab hõlpsasti hallata ka DirectAccessi kaudu.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go installib Windows 10 Enterprise LTSB 2015 USB-mälupulgale või USB-kõvakettale, nii et kasutajatel oleks alati operatsioonisüsteem kaasas ja seega saab seda kasutada kolmanda osapoole seadmes. Kõik andmed jäävad andmekandjale salvestatuks.
 • AppLocker: AppLockeriga saab määrata reeglid, millistel rakendustel on lubatud Windows 10 Enterprise'i arvutis töötada. Võimalik on ka usaldusväärsete rakenduste lisamine valgesse nimekirja.
 • BranchCache: Ettevõtted, mis kasutavad laivõrku (WAN), saavad kasutada BranchCache'i ribalaiuse optimeerimiseks; Lisaks rakendamisega kaasnevale vähesele pingutusele parandab see funktsioon ka kiirust.
 • Universaalne kirjutusfilter – UWF: Selle filtriga ei salvestata andmeid enam püsivalt süsteemi, vaid need edastatakse põhimällu, kus need on saadaval kuni taaskäivitamiseni. Seejärel see virtuaalne ülekate kustutatakse – ka näiteks siis, kui külaliskasutaja logib välja.
 • Credential Guard: See turbetööriist kaitseb sisselogimisandmeid virtualiseerimistehnoloogiaga "Virtualization Based Security", andmed salvestatakse ülejäänud operatsioonisüsteemist eraldatult ja on seetõttu palju paremad kaitstud.
 • Seadme valvur: See võimaldab administraatoritel konfigureerida tööjaamu nii, et saaks käitada ainult määratletud rakendusi – ideaalne kioskiarvutite seadistamiseks. Luues lubatud nimekirja, saab käivitada ainult rakendusi vastavalt koodi terviklikkuse juhistele, nii et varem tundmatut pahavara ei saa aktiveerida.
 • Windows 10 pikaajaline teenindusharu – LTSB: See eksklusiivne Windows 10 Enterprise'i funktsioon suurendab arvuti jõudlust, kuna erinevalt teistest Windows 10 väljaannetest ei toimu värskendusi pidevalt, vaid ainult pikemas ajavahemike järel tehakse vahet paigaldus turbevärskendusi ja paigaldus funktsioone. LTSB on tuntud ka kui Long Term Service Channel (LTSC). Kasutajatele pakutakse ainult selle perioodi jooksul iga 2–3 aasta järel avaldatud värskendusi ja funktsioone ning nad saavad need installida või neist keelduda.
 • Desktop Analytics: pilvepõhise teenuse integreeritud Microsoft Configuration Manager ja annab teavet kasulik või kasulik uudiseid vastava Windowsi klientidele, sealhulgas luua inventuuri rakendused töötab ettevõttes ja annab teavet nende ühilduvuse kohta uusimate Windows 10 funktsioonivärskendustega.

Täiendavad ärifunktsioonid jne Windows 10 Enterprise'ist LTSB 2015

Lisaks nendele eksklusiivsetele omadustele on Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ja Pro puhul kaasas ainult järgmised funktsioonid:

Põhjalikud kasutusvalikud

Windows 10 laiendab kasutajate rakendusvõimalusi mitme funktsiooniga, näiteks:

 • Remote Desktop App: Remote Desktop Appiga saavad kasutajad kasutada erinevat kohalikku kaugseadet nii, nagu nad istuksid oma arvuti või tahvelarvuti ees: RDS-i kaudu värav seoses oma töölaua pinna kuvatakse, saab seda kasutada ka kõik programmid.
 • Kioskirežiim: Kioskirežiimiga saavad erinevad kasutajad kasutada Windows 10 arvutit ilma juurdepääsuta muudele olulistele andmetele või põhikasutaja teatud funktsioonidele. See tähendab, et igale volitatud isikule saab luua eraldi kioski kasutajakonto, mis teeb sisselogitud kasutajale kättesaadavaks ainult määratletud andmed ja funktsioonid.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode vähendab oluliselt ühilduvusprobleeme vanemate veebirakendustega, et neid saaks käitada operatsioonisüsteemis Windows 10; Lisaks pakub Enterprise Mode Site List Manager erinevaid võimalusi veebisaitide renderdamiseks.
 • Hyper-V klient: Windows 10 Enterprise LTSB 2015 sisaldab Hyper-V tehnoloogiat mitme operatsioonisüsteemi käitamiseks eraldi virtuaalmasinas (VM). Olemasolevat salvestusruumi saab seega paremini ära kasutada ning tänu dünaamilisele salvestushaldusele saab probleemideta ka mitut VM-i paralleelselt kasutada.

Laiendatud haldussuvandid

Windows 10 puhul on administraatoritel optimeeritud valikud kasutajate ja nende arvutite haldamiseks:

 • Grupipoliitikad määratakse kohapeal redaktori gpedit.msc kaudu ja neid hallatakse vastavalt teatud spetsifikatsioonidele. Värskenduste installimist saab juhtida määratletud reeglite järgi, nt järgides tähtaegu, mis määravad kindlaks. kui konkreetne värskendus tuleb installida hiljemalt, kuid ka salvestusruumi optimeerimist saab tsentraalselt konfigureerida Storage Sense'i kaudu, et mittevajalikud failid kustutada.
 • Domeeniga liitumine: Domeeniliitumine lihtsustab arvutite ja kasutajakontode haldamist, kuuludes Active Directory domeeni. Võrguühenduseta domeeniühendus võimaldab administraatoritel lisada domeeni võrguühenduseta arvuti – see on eelis kasutajatele, kes töötavad mobiilselt ja ilma domeenikontrolleri kaudu võrguühenduseta.
 • Windows Business Store: Juurdepääsuga Windows Business Store'ile ja Azure Active Directory abil saab seal saadaolevaid tarkvaratooteid osta ja juurutada tsentraalselt kõigi võrgu lõppseadmete jaoks

Kõrgem turvalisus

Windows 10 on parandanud ka andmete ja kasutajate turvalisust, et toetada veelgi vabamat tööd:

 • BitLocker: See funktsioon kaitseb eriti mobiilseadmeid, nagu tahvel- ja sülearvuteid, juhul kui need varastatakse või kaotakse. Sellel olevad tundlikud või isiklikud andmed on BitLockeriga turvaliselt krüpteeritud, et neid ei saaks väärkasutada. Funktsiooniga "BitLocker To Go" saab krüpteerida ka USB-mälupulki või väliseid kõvakettaid.
 • Windows Defender System Guard: WDSG on eriline kaitsetase, mis kaitseb Windows 10 operatsioonisüsteemi rünnakute eest niipea, kui tavalised viirusetõrjeprogrammid on aktiveeritud.
 • Ettevõtteandmete kaitse (EDP): See Windows 10 funktsioon võimaldab sihipäraselt varundada ettevõtte andmeid, nt sülearvutis Active Directory õiguste halduse kaudu, mis on aktiivne ka siis, kui kui need teisaldatakse teise hoiukohta või saadetakse manusena. EDP takistab ka ebaturvaliste rakenduste installimist.
 • Intelligentne turbegraafik: ISG analüüsib olemasolevaid turvameetmeid ettevõtte võrgus ja soovitab puuduste korral mõistlikke parendusi.

Muud Windows 10 Enterprise LTSB 2015 funktsioonid ja funktsioonid

Järgmised tööriistad on lisatud ka Windows 10 operatsioonisüsteemidesse või esindavad olemasolevate funktsioonide täiustusi – veelgi parema ja turvalisema Windowsi kasutuskogemuse tagamiseks:

 • Windows Hello: turvaline alternatiiv paroolidele – logige sisse sõrmejälje või näotuvastusega, kohapeal või veebikontoga.
 • Snap Assist: Tööriist jagab ideaaljuhul saadaoleva kuvaala aktiivsete akende vahel – Corner Snapi abil saab korraga kuvada kuni neli akent.
 • Cortana: Cortana hääleassistent on Windows 10-s vaikimisi aktiveeritud, kuid selle saab ka deaktiveerida, nt aku tühjenemise vältimiseks või andmekaitsega seotud põhjustel. li>
 • Järjepidevus: See võimaldab süsteemi töötamise ajal sujuvalt jätkata mängude töötamist või mängimist mõnes teises seadmes asuvast kohalikust arvutist. Kõik funktsioonid on tahvelarvutites ja nutitelefonides saadaval virtuaalse klaviatuuri kaudu, töölaua ekraan kohandatakse automaatselt vastavale vormingule.
 • Windowsi teabekaitse: kaitse andmelekete eest ilma kasutajate piiranguteta. WIP ei kaitse mitte ainult andmeid, vaid ka rakendusi krüptiva failisüsteemi (EFS) kaudu varguse ja manipuleerimise eest.

Riistvaranõuded Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jaoks

Nii et Windows 10 Enterprise LTSB 2015 koos integreeritud suurema hulga funktsioonidega üks arvuti või sülearvuti saab kasutada ilma probleemideta, riistvara peab vastama teatavatele miinimumnõuetele. Windows 10 Enterprise LTSB 2015. aastal 32-bitine ja 64- bitine versioon saadaval, kui võimalik, siis 64-bitine versioon tuleb paigaldada - eriti uuema arvuti - nii et kõik programmid ja rakendused saab kasutada. Windows 10 Enterprise'i installimiseks peab arvuti vastama järgmistele tehnilistele omadustele:

 • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip – nutitelefonidele): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32-bitise või 2 GB muutmälu 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
 • Kõvakettaruum: 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
 • Graafika: ekraan 800 x 600, DirectX 9, WDDM 1.0 draiveriga
 • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi mikrofoni massiiv
 • TPM (v1.2) kiip virtualiseerimise toeks (Intel VT-x või AMD-V ja teise taseme aadressi tõlkimine)

Ostke Windows 10 Enterprise LTSB 2015 soodsalt Wiresofti veebipoest

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub tavaliselt ainult hulgilitsentsina Microsoft . Seevastu Wiresofti veebipoest saate osta operatsioonisüsteemi Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ühe litsentsina – ja eriti soodsa hinnaga Kasutatud tarkvara - identse ulatus funktsioone.

See meie poolt müügiks pakutava Windowsi 10 Enterprise LTSB 2015 väljaande litsents on osa varasem Köide litsentsi omandanud ettevõte. Nende edasimüümisega see lahustati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mida siis loetakse kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Jaotus või märgistus kasutatud tarkvarana ei ole aga seotud selle Windows 10 Enterprise LTSB 2015 operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsusega seotud piirangutega. .

Tarkvara ostmine Wiresoftist on teile alati turvaline! See Windows 10 Enterprise LTSB 2015 operatsioonisüsteem, mis on saadaval Wiresoft Shopis, pakub lisaks eriti madalale hinnale ka turvalisust ostes: läbi vahetu allalaadimist Version identne algse Microsofti toode. Teie Windows 10 Enterprise LTSB 2015 litsentsi aktiveerimine toimub kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Teie ostu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 kasutatud tarkvara Wiresoft tarkvara poes ei ole juriidiline probleem, sest kauplemise sellisel kasutatud tarkvara juriidiliselt selged lubatud, mida kinnitavad ka arvukad õiguslikult siduvad ja avalikult kättesaadavad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara pakub meie klientidele odavat alternatiivi Windows 10 Enterprise LTSB 2015 väljaande kasutamiseks. Ka teie saate kasu meie odavast tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate soodsa hinnaga Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Editioni, samuti Windowsi operatsioonisüsteemide teisi versioone ja muid Microsofti programme allalaadimiseks versiooni ostmiseks. Kui teil on küsimusi Windows 10 Enterprise LTSB 2015 või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud