Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10184
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
91,90 € * 100,90 € * (8,92% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on loodud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist mahulitsentsi asemel ka üksikult soodsalt!

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 on selle Microsofti operatsioonisüsteemi versioon, mis sisaldab kõigist väljaannetest kõige suuremat funktsionaalsust - paljud neist sisalduvad ainult siin, sealhulgas ulatuslik rakenduste haldamine ja ka juurdepääs Microsofti pikaajalise hoolduse harule, mis on uuenduste erivorm Windows, kus paigaldatakse ainult turvauuendused, kuid mitte funktsioone.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub tuttavat kasutajasõbralikku kasutajaliidest, millel on tüüpiline Microsofti plaatide välimus, mida saab kohandada vastavalt isiklikele eelistustele. Enterprise Editioni eeliseks on ostjate jaoks ka see, et seda operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanematel riistvarasüsteemidel, mis on paljude kasutajate jaoks oluline ostuotsuse tegemiseks. Wiresoft Onlineshopist saate Windows 10 Enterprise LTSB 2015 üksikversioonina, samuti muud Windows 10 väljaanded ja paljud teised Microsofti programmid. Järgnev ülevaade tutvustab lisaks üldisele ülevaatele eelkõige Windows 10 Enterprise LTSB 2015 eripära.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 erilised ja eksklusiivsed funktsioonid: 10 EnterpriseLTSB 2015

Võrreldes ka selliste väljaannetega nagu Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakub lisafunktsioone ja vahendeid, mis pakuvad otsustavat lisaväärtust eelkõige keskmise suurusega ja eelkõige suurtele ettevõtetele nii lõppseadmete ja andmete turvalisuse kui ka administraatorite võimaluste osas grupipoliitikate jõustamisel ja kasutajakontode haldamisel. Kõik üksikasjad Windows 10 Enterprise LTSB 2015 allpool:

 • DirectAccess: DirectAccess võimaldab kaugkasutajatel kasutada võrguressursside ühenduvust ilma VPN-ühenduseta, kuna kaugkliendiarvutid jäävad ettevõtte võrguga ühendatuks krüpteeritud ühenduse kaudu.IT-administraatorid saavad kõiki kliendiarvuteid hallata ka DirectAccessi kaudu. Eriti mobiilikasutajad töötavad kõige paremini DirectAccessiga, isegi mitme tegevuskohaga keskkonnas. Pärast seadistamist ühenduvad nende sülearvutid automaatselt ettevõtte võrguga Interneti kaudu. DirectAccess muudab ka grupipoliitikate haldamise lihtsaks.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go installeerib Windows 10 Enterprise LTSB 2015 USB-pulgale või USB-kõvakettale, nii et kasutajatel on operatsioonisüsteem alati kaasas ja nad saavad seda seega kasutada kolmandast isikust lõppseadmes. Kõik andmed jäävad andmekandjale.
 • AppLocker: AppLockeriga saab määrata, milliseid rakendusi on lubatud käivitada Windows 10 Enterprise arvutis.Võimalik on ka usaldusväärsete rakenduste valgeloendisse kandmine.
 • BranchCache: Lairibavõrku (WAN) kasutavad ettevõtted saavad BranchCache'i abil optimeerida selle ribalaiust; lisaks vähesele rakendamiskulule parandab see funktsioon ka kiirust.
 • Universal Write Filter - UWF: Selle filtri abil ei salvestata andmeid enam alaliselt süsteemi, vaid need vahetatakse välja mällu, kus need on kättesaadavad kuni taaskäivitamiseni.Seejärel kustutatakse see virtuaalne kattekiht - isegi siis, kui külaliskasutaja logib näiteks välja.
 • Credential Guard: See turvavahend turvab volikirja, kasutades virtualiseerimisele tuginevat turvatehnikat, mis isoleerib andmed ülejäänud operatsioonisüsteemist ja pakub seega oluliselt paremat kaitset.
 • Device Guard: See võimaldab administraatoritel konfigureerida tööjaamu nii, et käivitada saab ainult kindlaksmääratud rakendusi - ideaalne kioskarvutite seadistamiseks. Valge nimekirja loomisega lubatakse käivitada ainult koodipärasuse poliitikale vastavaid rakendusi, mis takistab varem tundmatu pahavara aktiveerimist.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: See eksklusiivne Windows 10 Enterprise funktsioon suurendab masina jõudlust, sest erinevalt teistest Windows 10 versioonidest ei rakendata uuendusi pidevalt, vaid ainult pikemate ajavahemike järel, eristades turvauuenduste ja funktsioonide paigaldamist.LTSB on tuntud ka kui pikaajaline teeninduskanal (LTSC). Kasutajatele pakutakse ainult uuendusi ja funktsioone, mis avaldatakse sel perioodil umbes iga 2-3 aasta tagant, ning nad saavad neid kas paigaldada või tagasi lükata.
 • Desktop Analytics: Pilvepõhine teenus on integreeritud Microsoft Configuration Managerisse ja annab teavet vastavate Windows klientide kasulike uuenduste kohta. Samuti koostab see inventuuri ettevõttes töötavate rakenduste kohta ja annab teavet nende ühilduvuse kohta viimaste Windows 10 funktsioonide uuendustega.

Muud ärifunktsioonid jne. Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Lisaks neile eksklusiivsetele funktsioonidele on järgmised funktsioonid lisatud ainult Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ja Pro:

Ulatuslikud kasutusvõimalused

Windows 10 laiendab rakenduse võimalusi kasutajate jaoks mitmete funktsioonidega, nagu näiteks:

 • Remote Desktop App: Remote Desktop App'i abil saavad kasutajad kasutada teist, lokaalselt eemal asuvat lõppseadet nii, nagu istuksid nad oma arvuti või tahvelarvuti ees: RDS-väravaühenduse kaudu kuvatakse selle töölaua kasutajaliides, mida saab kasutada, sealhulgas kõiki programme.
 • Kioskirežiim: Kioskirežiimi abil saavad erinevad kasutajad kasutada arvutit Windows 10, ilma et nad pääseksid ligi muudele kriitilistele andmetele või põhikasutaja teatud funktsioonidele.See võimaldab igale volitatud isikule luua eraldi kioski kasutajakonto, mis teeb määratletud andmed ja funktsioonid kättesaadavaks ainult vastavale sisselogitud kasutajale.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode vähendab oluliselt vanemate veebirakenduste ühilduvusprobleeme, võimaldades nende käivitamist aadressil Windows 10; lisaks pakub Enterprise Mode Site List Manager erinevaid võimalusi veebilehtede renderdamisel.
 • Hyper-V klient: Windows 10 Enterprise LTSB 2015 sisaldab Hyper-V tehnoloogiat, et käivitada mitu operatsioonisüsteemi oma virtuaalmasinas (VM). See võimaldab olemasolevat salvestusruumi paremini ära kasutada ning dünaamiline mäluhaldus lihtsustab mitme VM-i paralleelset käivitamist.

Täiustatud juhtimisvõimalused

Administraatoritel on optimeeritud võimalused kasutajate ja nende arvutite haldamiseks aadressil Windows 10:

 • Grupipoliitikad määratletakse lokaalselt redaktori gpedit.msc abil ja neid hallatakse vastavalt teatavatele spetsifikatsioonidele:Seega saab uuenduste paigaldamist kontrollida vastavalt määratletud reeglitele, nt vastavustähtaegadega, mis määravad kindlaks, millal teatud uuendused tuleb hiljemalt paigaldada, kuid ka mälu optimeerimist Storage Sense'i kaudu saab tsentraalselt konfigureerida, et kustutada mittevajalikud failid.
 • Domeeni liitumine: Domeeni liitumine lihtsustab arvutite ja kasutajakontode haldamist nende kuulumise kaudu domeenile Active Directory's. Domeeni offline-liitumine võimaldab administraatoritel lisada arvuti domeenile offline - see on eelis kasutajatele, kes töötavad mobiilselt ja ilma domeenikontrolleriga võrguühenduseta.
 • Windows Business Store: Juurdepääsuga Windows Business Store'ile ja kasutades Azure'i aktiivset kataloogi, saab seal saadaval olevaid tarkvaratooteid osta ja rakendada tsentraalselt kõigile võrgu lõppseadmetele.

Tõhustatud turvalisus

Windows 10 on parandanud ka andmete ja kasutajate turvalisust, et toetada veelgi vabamat töötamist:

 • BitLocker: See funktsioon kaitseb spetsiaalselt mobiilseadmeid, näiteks tahvelarvuteid ja sülearvuteid, juhul kui need varastatakse või kaovad.Nendel olevad tundlikud või isiklikud andmed on BitLockeriga turvaliselt krüpteeritud, et neid ei saaks väärkasutada. BitLocker To Go't saab kasutada ka USB-pulkade või väliste kõvaketaste krüpteerimiseks.
 • Windows Defender System Guard: WDSG on spetsiaalne kaitsekiht, mis kaitseb Windows 10 operatsioonisüsteemi rünnakute eest käivitamisel, kui tavalised viirusetõrjeprogrammid ei ole veel aktiveeritud.
 • Enterprise Data Protection (EDP): See Windows 10 funktsioon võimaldab äriandmete sihipärast kaitset, nt sülearvutis, Active Directory õiguste haldamise kaudu, mis on aktiivne isegi siis, kui andmed viiakse teise kohta või saadetakse manusena.EDP takistab ka ebaturvaliste rakenduste paigaldamist.
 • Intelligent Security Graph: ISG analüüsib ettevõtte võrgus kehtivaid turvameetmeid ja teeb puuduste korral kasulikke parandusettepanekuid.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 muud omadused ja funktsioonid

Järgmised tööriistad on lisatud ka Windows 10 operatsioonisüsteemidesse või kujutavad endast olemasolevate funktsioonide täiustusi - veelgi parema ja turvalisema Windows kogemuse saamiseks:

 • Windows Hello: Turvaline alternatiiv paroolidele - logige sisse sõrmejälje või näotuvastuse abil, lokaalselt või veebikonto abil.
 • Snap Assist: Tööriist jagab ideaalselt olemasoleva kuvamisala aktiivsete akende vahel - Corner Snap'i abil saab korraga kuvada kuni neli akent.
 • Cortana: Hääletarkvara Cortana on vaikimisi aktiveeritud aadressil Windows 10, kuid selle saab ka välja lülitada, näiteks selleks, et mitte koormata aku energiat või andmekaitsega seotud põhjustel.
 • Continuum: See võimaldab tööd või mängimist sujuvalt jätkata, samal ajal kui kohalik arvuti töötab teises lõppseadmes.Tahvelarvutites ja nutitelefonides on kõik funktsioonid kättesaadavad virtuaalse klaviatuuri kaudu ning töölaua kuva kohandatakse automaatselt vastavale formaadile.
 • Windows Infokaitse: Kaitse andmete lekkimise eest ilma piiranguteta kasutajate jaoks.WIP ei kaitse mitte ainult andmeid, vaid ka rakendusi krüpteeriva failisüsteemi (EFS) abil varguse ja manipuleerimise eest.

Riistvaranõuded Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jaoks

Selleks, et Windows 10 Enterprise LTSB 2015 oleks hõlpsasti kasutatav arvutis või sülearvutis, kus on sisseehitatud suurem hulk funktsioone, peab riistvara vastama teatavatele miinimumnõuetele. Windowskuigi 10 Enterprise LTSB 2015 on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, tuleks võimaluse korral - eriti uuemal arvutil - paigaldada 64-bitine versioon, et saaks kasutada kõiki programme ja rakendusi. Arvuti peab vastama järgmistele tehnilistele omadustele, et paigaldada Windows 10 Enterprise:

 • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip - nutitelefonide jaoks): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32-bitise operatsioonisüsteemi puhul või 2 GB RAM 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
 • Kõvakettaruum: 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
 • Graafika: 800 x 600 ekraan, DirectX 9, WDDM 1.0 draiveriga
 • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi-mikrofonide massiivi
 • TPM (v1.2) kiip virtualiseerimise toetuseks (Intel VT-x või AMD-V ja teise taseme aadressi tõlge)

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 osta odavalt Wiresoftist meie veebipoest

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 pakutakse tavaliselt ainult mahulitsentsina Microsoft . Wiresofti veebipoes on aga võimalik osta  Windows 10 Enterprise LTSB 2015 operatsioonisüsteemi ka üksiklitsentsina - ja eriti soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana -, mille funktsioonide maht on identne.

See meie poolt pakutav litsents ostmiseks Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition on osa varasemast ettevõtte poolt ostetud mahulitsentsist. Edasimüügiga jaotati see lahti ja muudeti see protsessi käigus üksiklitsentsideks, mis siis kvalifitseeruvad kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Eraldamine või nimetamine Kasutatudtarkvara ei sea siiski mingeid piiranguid selle Windows 10 Enterprise LTSB 2015 operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsusele. 

Tarkvara ostmine Wiresoftist on teie jaoks alati turvaline! See Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Wiresoft Shopis saadaval olev operatsioonisüsteem pakub lisaks eriti soodsale hinnale ka turvalisust ostmisel: Microsofti originaaltootega identse versiooni kohese allalaadimise kaudu. Teie Windows 10 Enterprise LTSB 2015 litsentsi aktiveerimine toimub kaasasoleva kehtiva litsentsi võtmega.

Teie ostetud Windows 10 Enterprise LTSB 2015 kasutatud tarkvara ostmine Wiresofti tarkvarapoest ei tekita mingeid õiguslikke probleeme, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida kinnitavad ka arvukad õiguslikult siduvad ja avalikult nähtavad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara pakub meie klientidele odavat alternatiivi, et nad saaksid kasutada Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition. Ka sina võid saada kasu meie soodsast tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Editionile ka teisi Windows operatsioonisüsteemide versioone ning edasisi Microsofti programme soodsa ostuversioonina allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Windows 10 Enterprise LTSB 2015 või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, võtke meiega ühendust vestluse, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad