Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
118,90 € * 130,90 € * (9,17% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


 Visual Studio 2017 Professional Editioniga on kasutajatel kõik rakenduste ja programmide loomiseks käeulatuses - alates arendusest kuni koodi silumise ja parandamiseni ning versioonihaldusest kuni avaldamiseni.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - kõik, mis professionaalseks programmide loomiseks vajalik, on ostuversioonis olemas

Visual Studio 2017 Professional Editioni abil on kasutajatel rakenduste ja programmide loomiseks kõik käeulatuses - alates arendusest kuni koodi silumise ja parandamiseni ning versioonikontrollist kuni avaldamiseni.

Visual Studio Professional toetab nii vanemaid keeli nagu C ja C++ kui ka praeguseid variante nagu C# ja Apple'i programmeerimiskeel Metal, iOS, JavaScript ja Python ning muid veebikeeli. Lisaks sellele saadab tarkvara kasutajatele koodi kirjutamisel elavat tuge, olenemata kasutatavast keelest.

Täpsed silumisfunktsioonid hõlbustavad nii veaotsingut kui ka vigade parandamist ja säästavad seega väärtuslikku aega rakenduse arendamise ajal.

Struktuuri kiirvaade näitab alati, kus arendajad on koodi struktuuris, ja keskne veateade näitab kõiki kompileerimis-, ehitamis- ja koodianalüüsiprobleeme, sealhulgas mõnede keelte puhul valdkondlikke probleeme, reaalajas analüüsi kaudu, mida saate sisestada.

EelkõigeVisual Studio Professional 2017 pakub palju täiustusi sageli kasutatavate funktsioonide, nagu IntelliSense ja Refactoring, aga ka koodis navigeerimise ja koodi parandamise osas, samuti IntelliSense ja CodeLens, mis suurendab arendaja töö keskendumist, tõstes viited ja muudatused koodis jne. koheselt esile otse redaktoris.

Kellele on Visual Studio 2017 Professional mõeldud?

Visual Studio 2017 Professional Edition on mõeldud professionaalsetele arendajatele, kes arendavad keerulisi rakendusi - sealhulgas mobiilirakendusi - üksi või meeskonnas. Tänu toetusele alates Windows 7 saab Visual Studio 2017-i kasutada ka vanemates operatsioonisüsteemides, mis laiendab kasutajate ringi.

Visual Studio 2017 Professionali pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis pakub arendajatele kõiki Microsofti tõestatud tarkvara eeliseid eriti soodsa hinnaga üksiklitsentsina kasutamiseks oma arvutis, ilma tellimiskohustuseta.

Lisaks Visual Studio 2017 Professionalile leiate Wiresoft Software veebipoest ka teisi Visual Studio väljaandeid või versioone üksiklitsentsina ostuversioonina, samuti sellega ühilduvaid Microsofti programme, näiteks Windows 8 ja Windows 10. Järgnev ülevaade näitab Visual Studio 2017 Professionali olulisemaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Ülevaade Visual Studio 2017 Professionali kõige olulisematest funktsioonidest

Visual Studio 2017. aasta versioon sisaldab mitmeid parandusi võrreldes eelmise versiooniga, samuti üsna palju uusi funktsioone, mis muudavad arendajate töö veelgi kiiremaks ja tõhusamaks. Juba selle Professional väljaande paigaldamisel saavad administraatorid valida, kas kasutada ainult Core Editorit või soovib kasutaja kirjutada ka .NET töölauarakendusi, Pythoni koodi või mänge Unity abil.

Ja juba programmi käivitamisel on parandused märgatavad nii vähendatud käivitamisaja kui ka sessiooni käivitamisel ja lahenduste laadimisel.

Funktsioonide hulgas, mis nüüd ka kiiremini töötavad, on projektide ja elementide mallide äratundmine.

Lisaks pakub Visual Studio 2017 mõningaid parandusi C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript ja TypeScript redaktorites, samuti ka koodivigadeerimise ja probleemide diagnoosimise süsteemides ja tööriistades, mida kasutatakse tarkvaraarenduses koos .NET Core ja ASP .NET Core, samuti Xamarin, Apache Cordova ja Unity ning MS SQL Serveriga. Lisaks tuleks eraldi mainida järgmisi Visual Studio 2017 Professionali funktsioone:

IntelliSense Visual Studio 2017 Professionalis

IntelliSense kirjeldab rakendusprogrammeerimisliideseid (APId) trükkimise ajal ja täidab neid automaatselt, kasutades vastavaid IntelliSense'i lõpetamisloendeid, muutes protsessid nii täpsemaks kui ka kiiremaks. Samal ajal eemaldatakse filtrite abil täitmisloendist mittevajalikud liikmed. Konkreetselt C# keeles sisaldavad IntelliSense'i lõpetamise nimekirjad muu hulgas märgendeid "list member" ja "complete word". Nimekirjad pakuvad muu hulgas ka kiiret juurdepääsu konkreetse tüübi liikmetele või nimeruumidele, koodilõikudele ning muutujate, käskude ja funktsioonide nimedele.

Samamoodi saab IntelliSense'i kasutada API kiiremaks uurimiseks, kuna kategooriat saab kasutada väärtuste kogumi piiramiseks. Tööriistavihikud lihtsustavad ka API-definitsioonide uurimist; isegi trükkimise ajal osutavad nad probleemidele ja tõstavad kriitilised osad laineliste joontega esile.

CodeLens Visual Studio 2017 Professionalis

CodeLensiga saavad arendajad oma tööga kursis olla, ilma et nad peaksid koodist lahkuma, ja hõlpsasti üksikute funktsioonide juurde navigeerida. CodeLens toob esile kõik koodis tehtud muudatused redaktoris, sealhulgas viimase arendaja poolt meetodi kohandamise, samuti selle, kas test on läbitud koodis vastavas punktis, kus see hetkel asub.

Team Exploreri kasutamine Visual Studio 2017 Professionalis

Team Explorer'i aktiveerimisel saavad arendajad projekti teiste meeskonnaliikmetega kooskõlastada, mis lihtsustab määratud ülesannete haldamist. Team Explorer ühendab Visual Studio muuhulgas Git- või GitHubi repositooriumidega ja TFVC-repositooriumidega (Foundationi versioonihaldus), samuti Azure DevOps Services'i hallatavate projektidega, et hallata koostamisi, tööelemente ja lähtekoodi.

Visual Studio 2017 uued refaktooringud

Arendustöös ei ole haruldane, et projekti edenedes on vaja koodi tagantjärele parandada. Refaktooring ajakohastab koodi sisemist struktuuri, muutmata selle käitumist. Visual Studio 2017 Professional pakub selleks ka mitmeid uusi refaktoriseerimisi, nagu näiteks ülestähenduste genereerimine, parameetrite ja nimeliste argumentide lisamine, võimalus sisestada liitritesse numbrilisi eraldajaid ning muuta numbriliste liitrite baasi - sealhulgas "heksadekaal" "binaarseks" -, samuti If-avalduse teisendamine Switch-avalduseks; samuti saab eemaldada kasutamata muutujaid ning lisada NULL-kontrolli parameetrite jaoks.

Lähtekoodi haldamine Visual Studio 2017'is koos Gitiga

Visual Studio 2017 Professional pakub kaks võimalust lähtekoodi haldamiseks: Microsofti enda Azure DevOps lahendus - kui kasutatakse Azure Cloudi - ja

oma kaugrepositooriumi, kasutades Git'i, versioonihaldust, mis on selleks laialdaselt kasutatav Standard.

Azure DevOps (endine Visual Studio Team Foundation - TFS) võimaldab eri rollide paremat koordineerimist arenduses, võimaldades meeskondadel tõhusamalt rakendada oma projekti nõudeid. Visual Studio Azure DevOpsiga on muu hulgas saadaval Redgate SQL Search; lisaks hõlbustab SQL-fragmentide otsimist isegi erinevates andmebaasides Redgate ReadyRoll Core, teisalt toetab ka andmebaaside automaatsete muudatuste haldamist Source Controli abil, samuti migratsiooniskriptide arendamist; lisaks pakub Redgate SQL Prompt Core erinevaid võimalusi SQL-koodi kirjutamisel ja vormindamisel ning refaktoriseerimisel.

Kuna Visual Studio Team Foundationi või vastava serveri kasutamine eeldab tavaliselt Visual Studio 2017 tellimusversiooni või otseregistreerimist, saavad kasutajad alternatiivina kasutada ka Git'i - vabalt kasutatavat tarkvara failide versioonihalduseks. Nii saavad meeskonnaliikmed töötada samal ajal samade projektidega.

Selleks pakub Visual Studio 2017 võimalust hallata repositooriume otse IDE nuppude kaudu. See võimaldab koodi kiiresti Git-teenuse jaoks seadistada, kinnitada ja avaldada. Lisaks pakub väljaanne ka uusi funktsioone või täiendusi, sealhulgas "Push" ja "Commit", samuti SSH toetust, nii et Gitiga saab nüüd veelgi rohkem ülesandeid teha IDE-s.

Xamarin Visual Studio 2017'is

Visual Studio 2017 paneb suurt rõhku ka mobiilsetele Windows-, iOS- ja Android-rakenduste arendamisele koos Xamarin-toega. Näiteks Xamarin'i sisseehitatud funktsioonide hulka kuulub Xamarin Forms Previewer, mis võimaldab arendajatel kohe näha koodirea mõju rakendusele reaalajas eelvaate kaudu koos XAML-märgistusega. Xamarin Forms sisaldab ka XAML-i IntelliSense'i täiustusi, nii et see toetab nüüd sidumisi ja konvertereid, samuti kohandatud juhtelemente ja omadusi jne.

Visual Studio 2017 Professionali süsteeminõuded

.NET Framework 4.5.2 või on vajalik Visual Studio 2017 installimiseks. Visual Studio käivitamiseks vajalik versioon .NET Framework 4.7.2 paigaldatakse seadistamise käigus. Vastasel juhul on miinimumnõuded järgmised:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 8 (uuendus 2919355), Windows 8.1, Windows 7; Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 (uuendus 2919355)
  • Protsessor: 1,8 GHz või kiirem, soovitatav on kahetuumaline või parem protsessor
  • Mälu: 2 GB RAM, soovitatav 4 GB RAM; vähemalt 2,5 GB, kui see töötab virtuaalmasinas
  • Kõvakettaruum: sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest on vaja kuni 130 GB vaba ruumi; tavaliseks paigaldamiseks on vaja 20-50 GB vaba ruumi
  • Graafikakaart: DirectX 9-võimeline, resolutsioon vähemalt 1280 x 720 (720p), soovitatav on 1366 x 768 või suurem

Osta Visual Studio 2017 Professional üksiklitsentsina Wiresofti veebipoes

Microsofti tarkvara Visual Studio 2017 Professional on Wiresofti veebipoes saadaval üksiklitsentsina kasutatud tarkvarana eriti soodsa soodushinnaga.

Siin ostmiseks pakutav Visual Studio 2017 Professional Editioni litsents pärineb ettevõtte Visual Studio mahulitsentsist, mille Wiresoft ostis ja mille ta selle käigus likvideeris ning muutis üksiklitsentsideks; selle käigus muutub märgistus "kasutatud tarkvaraks" või "kasutatud tarkvaraks". Kõik Wiresoftis pakutavad Microsoft Visual Studio 2017 Professionali litsentsid pärinevad ainult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Visual Studio 2017 Professional tarkvara mahulitsentsi jagamine ega muudetud märgistus kasutatavaks tarkvaraks ei tähenda seeläbi piiranguid nende funktsionaalsuse osas.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu - alati turvaline ost! Visual Studio 2017 Professionali litsents, mida pakutakse Wiresoft Shopis absoluutselt madala hinnaga, pakub ka turvalisust tänu kohesele allalaadimisele ja otselitsentsi aktiveerimisele kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Iga kasutatud tarkvara Visual Studio 2017 Professional või mõne muu Microsofti programmi ostmine Wiresofti tarkvarapoes on meie klientide jaoks õiguslikult tagatud, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud, mida on selgelt kinnitanud ka vastavad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara nagu Visual Studio 2017 Professional Edition üksiklitsents on soodne alternatiiv tavapärastele tarkvarapakkumistele ja pakub seega võimalust kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka sina võid saada kasu meie soodsast kasutatud tarkvara pakkumisest Microsofti tarkvaratoodetele!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2017 Professional Editioni, aga ka teisi Visual Studio versioone või väljaandeid ning sobivaid Microsofti operatsioonisüsteeme, nagu 8Windows ja Windows 10, kasutatud tarkvara koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2017 Professionali või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad