Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

179,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio Professional 2017 – kõik professionaalse programmi loomiseks, ostuversioonis...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 – kõik professionaalse programmi loomiseks, ostuversioonis

Visual Studio 2017 Professional Edition kasutajad on kõik, mida nad vajavad, et luua rakendusi ja programme käepärast - alates arengu koodi vigade ja versiooni kontrolli vabastamist.

Visual Studio Professional toetab vanemaid keeli, nagu C ja C ++, aga ka praeguseid variante, nagu C # ja Apple Metali programmeerimiskeel, iOS, JavaScript ja Python ning muud veebikeeled. Lisaks saadab tarkvara kasutajaid koodi kirjutamisel reaalajas toega, olenemata kasutatavast keelest.

Täpsed silumisfunktsioonid hõlbustavad tõrkeotsingut ja vigade parandamist ning säästavad seega väärtuslikku aega rakenduste arendamisel.

Struktuuri kiirvaade näitab alati, kus koodi struktuuris on arendajad, ja keskne vealoend näitab kõiki kompileerimise, hoone ja koodianalüüsi probleeme, sealhulgas domeenispetsiifilisi probleeme. mõnede keelte puhul Live - analüüs tippimise.

Visual Studio Professional 2017 pakkumised mitmeid parandusi eriti sagedamini kasutatavaid funktsioone nagu IntelliSense ja refactoring, vaid ka koodi navigatsiooni ja koodi korrigeerimiseks samuti IntelliSense ja CodeLens, mis keskenduvad arendajad - Tugevdage tööd, tõstes otse redaktoris kohe esile viited ja koodimuudatused jne.

Kellele on Visual Studio 2017 Professional mõeldud?

Visual Studio 2017 Professional Edition on mõeldud professionaalsetele arendajatele, kes arendavad keerukaid rakendusi – ka mobiili jaoks – üksi või meeskonnas. Windows 7 toel saab Visual Studio 2017 kasutada ka vanemates operatsioonisüsteemides, mis laiendab kasutajate ringi.

Visual Studio 2017 Professionali pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis pakub arendajatele kõiki läbiproovitud Microsofti tarkvara eeliseid eriti madala hinnaga ühe litsentsina kasutamiseks oma arvutis, ilma tellimus. Commitment.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate nii Visual Studio 2017 Professionali kui ka teisi Visual Studio väljaandeid või versioone ühe litsentsina ostuversioonis ning ühilduvaid Microsofti programme, nagu Windows 8 ja Windows 10 . Järgmine ülevaade näitab Visual Studio 2017 Professionali olulisimaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Ülevaade Visual Studio 2017 Professionali kõige olulisematest funktsioonidest

Visual Studio 2017. aasta versioon sisaldab palju täiustusi võrreldes eelmise versiooniga ja ka mõningaid uusi funktsioone, mis muudavad arendaja töö veelgi kiiremaks ja tõhusamaks. Selle Professional Editioni installimisel saavad administraatorid valida, kas kasutada ainult Core Editorit või soovib kasutaja Unityga kirjutada ka .NET-i töölauarakendusi, Pythoni koodi või mänge.

Ja kui programm käivitub, on täiustused juba märgatavad nii alglaadimisaegade lühenemise kui ka seansi käivitamisel ja lahenduste laadimisel.

Üks funktsioonidest, mis nüüd ka kiiremini töötab, on projektide ja elementide mallide tuvastamine.

Lisaks pakub Visual Studio 2017 mõningaid täiustusi C ++, C #, Visual Basicu, F #, JavaScripti ja TypeScripti vastavatele redaktoritele ning koodi silumise ja probleemide diagnoosimise süsteemidele ja vahendid, et tarkvaraarenduse NET Core ja ASP NET Core, vaid ka Xamarin, Apache Cordova ja Unity samuti MS SQL Server. Eelkõige tuleks mainida ka järgmisi Visual Studio 2017 Professionali funktsioone:

IntelliSense rakenduses Visual Studio 2017 Professional

IntelliSense kirjeldab rakenduste programmeerimisliideseid – API-sid – nende sisestamisel ja täidab need automaatselt vastavate IntelliSense’i täitmisloendite abil, mis tähendab, et protsessid on nii täpsemad kui ka kiiremad. Samal ajal eemaldatakse filtrite abil mittevajalikud liikmed valmimisnimekirjast. Eriti C #-s sisaldavad IntelliSense'i lõpuloendid muu hulgas märke "Loendi liikmed" ja "Täielik sõna". Samuti võimaldavad loendid kiiret juurdepääsu teatud tüüpi või nimeruumi liikmetele, koodilõikudele ja muutujate nimedele, käskudele ja funktsioonidele.

API-t saab IntelliSense'iga ka kiiremini uurida, kuna väärtuste komplekti saab kategooria kaudu piirata. Tööriistavihjed hõlbustavad ka API-de määratluste uurimist; Tippimise ajal näitavad need probleeme ja märgivad kriitilised punktid laineliste joontega.

CodeLens rakenduses Visual Studio 2017 Professional

CodeLensiga on arendajatel töötamise ajal alati ülevaade – ilma koodi jätmata ja hõlpsasti üksikute funktsioonide juurde navigeerida. CodeLens märgib redaktoris kõik koodi muudatused ja näitab ka viimast arendajat, kes meetodit muutis; koodi vastavas punktis, kus see praegu asub, näidatakse ka, kas test on sooritatud.

Team Exploreri kasutamine Visual Studio 2017 Professionalis

Team Exploreri aktiveerimisel saavad arendajad projekti teiste meeskonnaliikmetega kooskõlastada, mis lihtsustab määratud ülesannete haldamist. Team Explorer ühendab Visual Studio Giti või GitHubi hoidlate ja TFVC hoidlatega (fondi versioonikontroll), samuti projektidega, mida hostivad Azure DevOps Services, et hallata järge, tööüksusi ja lähtekoodi.

Visual Studio 2017 uued ümbertegemised

Arenduses pole harvad juhud, kui projekti käigus tuleb koodi hiljem täiustada. Refaktoreerimine värskendab koodi sisemist struktuuri, muutmata selle käitumist. Visual Studio 2017 Professional pakub ka mitmeid uusi refactorings, nagu teeniva ülekirjutamiseta lisades parameetrid ja nimega argumendid, võime lisada kohaline separaatorid literaale ja muuta baasi numbriline literaale - all muu hulgas ka "kuueteistkümnendsüsteem" "binaarseks" -, edasine If- teisendamine Switch-käsuks; Samuti saate eemaldada kasutamata muutujad ja lisada parameetrite NULL-kontrolli.

Lähtekoodi juhtimine Visual Studio 2017 koos Gitiga

Visual Studio 2017 Professional pakub lähtekoodi haldamiseks kahte võimalust: Microsofti enda lahendus Azure DevOps – Azure Cloudi kasutamisel – ja

oma kaughoidla versioonihalduse Gitiga, mis on selle jaoks laialt levinud standard.

Azure DevOps (varem: Visual Studio Team Foundation – TFS) võimaldab täiustatud erinevate rollide koordineerimist arenduses, et meeskonnad saaksid vastavaid projektinõudeid tõhusamalt rakendada. Mis Azure DevOps Visual Studio, Redgate SQL otsing on saadaval, ja otsing SQL fragmendid erinevate andmebaaside ka lihtsam arendamine rände skripte; Redgate SQL Prompt Core pakub erinevaid võimalusi SQL-koodi kirjutamiseks ja vormindamiseks ning ümberkujundamiseks.

Kuna Visual Studio Team Foundationi või vastava serveri kasutamine nõuab tavaliselt Visual Studio 2017 abonemendiversiooni või otsest registreerimist, saavad kasutajad alternatiivina kasutada Giti – failide versioonihalduseks vabalt kasutatavat tarkvara. Nii saavad ka meeskonna liikmed samaaegselt samade projektidega tegeleda.

Sel eesmärgil pakub Visual Studio 2017 võimalust hallata hoidlaid otse IDE nuppude abil. Seda saab kasutada Git-teenuse koodi kiireks seadistamiseks, levitamiseks ja avaldamiseks. Lisaks pakub väljaanne ka uusi funktsioone ja täiendusi, sealhulgas "Push" ja "Commit" jaoks, samuti SSH-tuge, et Gitiga saaks IDE-s teha veelgi rohkem ülesandeid.

Xamarin rakenduses Visual Studio 2017

Xamarini toel keskendub Visual Studio 2017 tugevalt ka mobiilsete Windowsi, iOS-i ja Androidi rakenduste arendamisele. Sisseehitatud Xamarini funktsioonide hulka kuulub näiteks Xamarin Forms Previewer, millega arendajad saavad reaalajas eelvaate kaudu lisaks XAML märgistusele kohe näha ka koodirea mõju rakendusele. Xamarin Forms sisaldab ka XAML-i jaoks mõeldud IntelliSense'i täiustusi, nii et nüüd toetatakse nii sidumisi ja muundureid kui ka kohandatud juhtelemente ja omadusi jne.

Visual Studio 2017 Professionali süsteeminõuded

Visual Studio 2017 installimiseks on vajalik .NET Framework 4.5.2 või. Visual Studio käitamiseks vajalik .NET Framework 4.7.2 versioon installitakse häälestamise ajal. Vastasel juhul tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
  • Protsessor: 1,8 GHz või kiirem, kahetuumaline või parem soovitatav
  • RAM: soovitatav on 2 GB RAM, 4 GB RAM; virtuaalarvutis töötades vähemalt 2,5 GB
  • Kõvakettaruum: olenevalt installitud funktsioonidest on vaja kuni 130 GB vaba ruumi, tavaliseks installimiseks on vaja 20–50 GB vaba ruumi.
  • Graafikakaart: DirectX 9 toega, vähemalt 1280 x 720 (720p) eraldusvõimega, soovitatav on 1366 x 768 või kõrgem

Ostke Visual Studio 2017 Professional ühe litsentsina Wiresofti veebipoest

Microsofti tarkvara Visual Studio 2017 Professional on Wiresofti veebipoes saadaval ühe litsentsina kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga.

Siin müügiks pakutava Visual Studio 2017 Professional Editioni litsents pärineb ettevõtte Visual Studio hulgilitsentsist, mille Wiresoft omandas ning seega lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks; nimetus muutub "kasutatud tarkvaraks" või "kasutatud tarkvaraks". Kõik Wiresofti pakutavad Microsoft Visual Studio 2017 Professional litsentsid pärinevad eranditult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kohaldatakse ELi seadusi. Ei hulgilitsentsi jaotus ega Visual Studio 2017 Professionali tarkvara muudetud märgistus kasutatud tarkvarana ei tähenda mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga – teile alati turvaline ost! Visual Studio 2017 Professional litsents, mida Wiresoft Shopis pakutakse täiesti soodsa hinnaga, pakub turvalisust ka ostmisel kohese allalaadimise ja litsentsi otsese aktiveerimise kaudu koos kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Iga kasutatud tarkvara ostmine Visual Studio 2017 Professional või muu Microsoft programmi Wiresoft tarkvara kauplus on õiguslikult tagatud klientidele, sest kauplemine kasutada tarkvara on selgesõnaliselt seadusega lubatud, mis oli ka selgelt kinnitatud vastavate kohtuotsustega.

Kasutatud tarkvara, nagu Visual Studio 2017 Professional Edition, üksiklitsents on ostjate jaoks odav alternatiiv tavapärastele tarkvarapakkumistele ja pakub seetõttu võimalust kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka teie saate kasu meie madala hinnaga kasutatud tarkvara pakkumisest Microsofti tarkvaratoodete jaoks!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Visual Studio 2017 Professional Editioni kui ka Visual Studio muud versioonid või väljaanded ning vastavad Microsofti operatsioonisüsteemid, nagu Windows 8 ja Windows 10 Kasutatud tarkvara kohe alla. Kui teil on Visual Studio 2017 Professionali või mõne muu Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud