Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

204,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Visio Professional 2016 – ostke professionaalsete visualiseerimiste jaoks kõige põhjalikum...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 – ostke professionaalsete visualiseerimiste jaoks kõige põhjalikum väljaanne ühe litsentsina

Mis Visio Professional 2016 kasutajatel on maksimaalne arv tööriistad ja mallid professionaalselt loovad diferentseeritud diagrammid erinevaid äri, tehnilisi või teaduslikke valdkondi - kus iganes plaanid, joonised ja illustratsioonid teha on lihtsam mõista eelkõige keerulisi struktuure, protsesse ja probleeme.

Visio Professional 2016 mitte ainult pakub laias valikus erinevaid diagrammi tüüpi, sealhulgas parandusi, vaid ka muud mallid ja stiile, need on saadaval ka läbi Mõtestatud alajaotus mallidesse, mis on selgelt organiseeritud ainevaldkondadesse koos nn kujunditega ehituskomplektis, et pakkuda olenevalt kasutusalast kokkupandavad elemendid, mida saab täita ainult jooksvate andmetega ja vajadusel kohandada või muuta vastavalt oma ideedele. Visio Professional 2016 on palju täiendavaid malle (sh BPMN 2.0 - lühend BPMN), samuti täiendavate korruste plaanid ja kaardid.

Kasutajad, kes kasutavad Microsoft pilv teenust OneDrive jagada ka loodud faile Visio Professional 2016 Internetis teistega ja isegi jagada neid koostöövõimalusi meeskond, loodud diagramme saab siduda aluseks olevate andmetega, et alati esitada "tõe praegune versioon" ("üks tõeversioon"), kuna siin sisalduvaid andmeid uuendatakse automaatselt. DataVisualizerit saab kasutada ka andmete importimiseks teisest allikast otse diagrammi.

Alates Windows 8 kasutajad saavad kasutada ka Visio Professional 2016 puutetundliku toega seade ja kasutada tarkvara kas pliiatsi või oma sõrme, et joonistada või teksti lisada.

Millistele kasutajatele on Visio Professional 2016 väljaanne mõeldud?

MS Visio 2016 professionaalne väljaanne oma laia kujundite ja tööriistade portfelliga pakub parimaid eeldusi nõudlikele kasutajatele – olgu siis ettevõtetes, organisatsioonides või isegi füüsilisest isikust ettevõtjatena. Kasutatavate täpsete ja keerukate visualisatsioonide professionaalne loomine, mis eelkõige arvestavad ka kehtivaid norme ja tehnilisi standardeid.

Programmi Microsoft Visio 2016 professionaalse väljaande üksiklitsents on saadaval Wiresoft tarkvara poes saadaval ostu versiooni kujul nn kasutatud tarkvara mis pärineb varasemast hulgilitsentsivõti. Sellest tulenevalt on sellel ka oluliselt madalam hind võrreldes uute kaupadega ning puudub ka tellimiskohustus, nagu selliste väljaannete puhul sageli juhtub. Wiresofti Microsofti programmide ühe litsentsiga saavad ostjad kasutada kasutatud tarkvara majanduslikke eeliseid, et kasutada seda professionaalset visualiseerimistarkvara odavalt. Lisaks muudab Visio Pro 2016 ühilduvus Windows 7-ga selle versiooni eriti atraktiivseks kasutajatele, kes seda operatsioonisüsteemi veel kasutavad, nii et nad ei vaja Visio 2016 kasutamiseks olemasolevate programmide (kallist) värskendust. p>

Lisaks programmile Visio Professional 2016 on Wiresofti tarkvaras palju muid Microsoft Windowsi individuaalseid programme või tarkvarapakette ning operatsioonisüsteeme, mis ühilduvad selle väljaandega Internetipoest Odavamad kasutatud tarkvara ühe litsentsi. Järgmises ülevaates on toodud Edition Visio Professional 2016 olulisemad funktsioonid ja uuendused.

Visio Professional 2016 väljaande eksklusiivsed funktsioonid ja funktsioonid

Edition Visio Professional 2016 pakub diagrammide koostamiseks ja ka teistega jagamiseks paljudes valdkondades rohkem võimalusi. See hõlmab järgmisi eksklusiivseid funktsioone:

Diagrammi loomine vastavalt uusimatele standarditele

Programmi MS Visio Professional 2016 on integreeritud mitmesugused tööstusstandardi standardid ja tähistused paljude mallide jaoks, nii et nendega loodud diagrammid vastavad nende normidele ja seega samuti siduvad avaldused võivad sisaldada. Lisaks pakuvad paljud Visio kujundid võimalust linkida üksikute indikaatorite ja metaandmetega, mida seejärel diagrammis automaatselt värskendatakse.

 • UML 2.4: Unified Modeling Language on graafiline modelleerimise keel, mida kasutatakse spetsifikatsiooni ja ehitus, samuti visualiseerimine ja dokumentatsiooni, eriti tarkvara komponente, vaid ka teiste süsteemidega.
 • Windows Workflow 4.0 on programmiteek Microsoft .NET programmeerimiskeskkonnale, mida kasutatakse keerukate programmiga juhitavate tööprotsesside lihtsaks arendamiseks.
 • IEEE on elektri- ja elektroonikainseneride instituudi ülemaailmne standard elektrotehnika ja infotehnoloogia valdkondades.
 • EPK – sündmustepõhise protsessiahela lühend – on graafiline modelleerimiskeel, mida organisatsioonid kasutavad sageli äriprotsesside esitlemiseks ja modelleerimiseks, et süstematiseerida või paralleelseerida tööprotsesse.
 • ISO – on standard isomeetriliste jooniste loomiseks, eriti hoonete, ruumide või objektide 3D-esitusteks.
 • BPMN 2.0 – Business Process Modeling Notation – on graafiline spetsifikatsioonikeel, mida kasutatakse äriprotsesside modelleerimise standardprotseduurides, nagu eelkõige äriinformaatikas, protsessihalduses ja dokumentatsiooni informaatikas.

Looge diagramme automaatselt DataVisualizeriga />

Lisandmoodul DataVisualizer on saadaval ainult Visio Professional 2016 väljaandes, et luua diagramme automaatselt, lingides välise andmeallikaga, näiteks Exceliga. Funktsiooni saab kasutada nii standardsete vooskeemide – lihtsate vooskeemide – kui ka horisontaalsete või vertikaalsete ristfunktsionaalsete vooskeemide – ristfunktsionaalsete vooskeemide jaoks. Andmeid reaalajas sünkroniseerides saab muudatused diagrammis (nagu ka andmeallikas) koheselt nähtavaks teha, mis on eriti oluline protsessihalduses.

Jagage brauseri kaudu diagrammi "tõe praegust versiooni"

Seoses diagrammi kujundid reaalajas andmetega ja tehes need veebis kättesaadavaks Microsofti pilveteenuse OneDrive kaudu, saavad teised kasutajad seda mitte ainult brauseri kaudu redigeerida, vaid ka tugineda, et nn "praegune versioon tõde" - inglise keeles: üks versioon tõde - see skeem on teile kättesaadavad, kui seotud selles sisalduvad andmed uuendatakse automaatselt.

Kasutage DWG-faile rakenduses Visio Pro 2016

Visio 2016 professionaalne väljaanne toetab ka DWG-failide importi (kuni DWG 2010) – CAD-andmete vahetamise tööstusstandard – AutoCADist. See tähendab, et .dwg-failid on kasutajatele saadaval edasiseks kasutamiseks rakenduses Visio , nt selle teabe kasutamiseks ruumide planeerimisel hoone korruseplaanide alusel, nt kontorite või tööstusettevõtete jaoks.

Visios loodud diagramme saab taas salvestada AutoCAD-failidena või levinud pildifailivormingutes .jpeg, .png või .xml, samuti PDF-vormingus.

Visio Professional 2016 kasutab failide ZIP-vormingus tihendamiseks ka VSDX- ja VSDM-failivorminguid, mis põhinevad Microsoft OPC (Open Packaging Conventions) standardil.

Visio 2016 Professionali lisafunktsioonid

Professionalis ja teistes Visio 2016 väljaannetes saavad kasutajad kasutada mitmeid muid praktilisi funktsioone, mis muudavad programmi kasutamise lihtsamaks ja seega tõhusamaks:

Office'i funktsioonid rakenduses Visio 2016 Professional

Praegune funktsioonid on saadaval ka Professional Edition MS Visio 2016 , kui nad on vastava Office versioon on integreeritud:

 • Otsingufunktsioon "Räägi mulle" pakub algajatele kiiremat orienteerumist: lihtsalt sisestage otsitavad funktsioonid ja terminid otsinguväljale ning Visio näitab, kust neid leida või kuidas neid kasutatakse.
 • "Mustad teemad" pakuvad töölaua värvide sobitamist valgel, hallil või mustal alal, mis muudab silmade jaoks muutunud kontrastidega töötamise lihtsamaks.

Kasutage programmis Visio Professional 2016 mallina "algusskeeme" või looge oma kujundeid

"Algusdiagrammid" on Visio tõhusaks toeks, mis võimaldab diagrammi kiiremini luua. Need teevad kättesaadavaks valmis skeemid, mida kasutaja saab seejärel täiendada või kohandada arusaadavate samm-sammult juhiste alusel, sisestades oma andmed. Programmi Visio Professional 2016 jaoks on stardiskeemid saadaval spetsiaalselt vooskeemide jaoks – nn ujumisradade diagrammid.

Täiustatud tugi ja ühilduvus

Visio Professional 2016 toetab kasutajaid ka muul viisil kasulike näpunäidete ja funktsioonidega diagrammide loomisel: Kujundite automaatne joondamine ja positsioneerimine, mida saab teha lohistamise ja amp; Tilka saab hõlpsasti diagrammi lisada, et tagada selge välimus.

Üldiselt on Visio 2016 ühilduvus teiste Office'i programmidega oluliselt paranenud: Visio faile saab nüüd probleemideta kasutada ka teistes dokumenditüüpides, näiteks graafikana. Powerpoint esitlus.

Programmis Visio Professional 2016 saadaolevad diagrammitüübid

Programmis Visio Professional 2016 saadaolev lai professionaalsete diagrammide portfell koos 70 malli ja üle 600 tavalise kujundi ning veel 400 intelligentse kujundiga võimaldab visualiseerida kõige erinevamaid struktuure ja süsteeme ja töötleb veelgi lihtsamaks. Selle laia valikute lihtsaks kasutamiseks ja parema orienteerumise huvides õige diagrammimalli leidmisel on kõik tüübid selgelt määratud erinevatele mallidele, mis sisaldavad sobivaid kujundeid, millest paljud vastavad ka tüüpilistele tööstusstandarditele, sh. :

 • Vooskeemid, ajajooned, pöördediagrammid ja organisatsiooniskeemid – äriskeemide jaoks
 • IT-diagrammid Active Directory ülesannete jaoks, samuti üksikasjalike võrkude ja rack-ülesannete esitus, samuti vastavalt ITIL-i (Information Technology Infrastructure Library) standardile
 • Tarkvara ja andmebaaside skeemid, nagu UML 2.4 (Unified Modeling Language), veebisaitide kaardid ja andmebaasi tähistused
 • Ristfunktsionaalsed vooskeemid ja diagrammid vastavalt IDEF0 (protsesside modelleerimise integreerimise definitsioon) ja BPMN (äriprotsesside mudel ja märkimine) standardile, samuti töövoogudele Microsoft SharePointist – kõigile liiki protsessi diagrammid
 • Kinnistute, kontorite ja ruumide tüüpilised plaanid ja põrandaplaanid, kus on HVAC (küte, ventilatsioon ja kliimaseade)
 • Elektripaigaldiste, ahelate ja süsteemide tehnilised skeemid vastavalt IEEE standardile (elektri- ja elektroonikainseneride instituudi)

Lisaks saavad Visio Professional 2016 kasutajad olemasolevaid kujundeid nende kohandamiseks kasutada; erinevate tööriistadega teksti vormindamiseks, joonte stiili muutmiseks ja alade täitmiseks värvide, mustritega jne. Seejärel saab need edaspidiseks kasutamiseks salvestada malli "Lemmikud".

Microsoft Visio Professional 2016 riistvaranõuded

Microsoft Visio Professional 2016 on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina – olenevalt olukorrast kehtivad erinevad nõuded, nt põhimälule. Windows 8 kasutamisel operatsioonisüsteemina toetab Visio 2016 multi-touch ekraane, mis tähendab, et tarkvara sobib ka mobiilseks kasutamiseks vastavatel iOS või Android seadmetel. Visio failide pilvepõhiseks haldamiseks on vajalik ühendus MS OneDrive'iga.

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuem
 • Toetatud serveri operatsioonisüsteemid: alates Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2 , Windows Server 2012 kuni Windows Server 2008 R2
 • Protsessor: x86 vähemalt 1 GHz; x64 vähemalt 2 GHz, SSE2
 • RAM: 1,0 GB RAM (32-bitine); 2,0 GB muutmälu (64 bitti)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
 • Eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Ostke MS Visio 2016 Professional Edition ühe litsentsina Wiresoftilt madala hinnaga

Professional Edition Visio 2016 on pakutud Wiresoft online pood kujul ühe kasutaja litsentsi kasutatud tarkvara sageli vaid uusim tarkvara versioon Visio on saadaval tavalised kauplused. Lisaks madalama hinnaga, ostu versioon Visio 2016 pakkumised suur majanduslik eelis, et seda saab kasutada lõputult, sest see ei ole tellimus versioon tüüpiline lepingulisi kohustusi.

See saadaolev MS Visio 2016 Professional Editioni ühe kasutaja litsents oli osa Microsofti programmi samanimelisest varasemast hulgilitsentsist, selle erinevusega, et selle ostis ettevõte ja vajaduse korral ka kasutada. Kui see müüdi edasi Wiresoftile, muudeti hulgilitsents individuaalseteks litsentsideks; see tuvastati kasutatud tarkvarana või "kasutatud tarkvarana". Kuid ei see ühe kasutaja litsentsideks teisendamine ega Visio Professional 2016 väljaande nimetamine kasutatud tarkvaraks ei piira selle kasutatavust ega funktsioonide valikut – mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda. ja pisar, vaid ka sellepärast, tükeldada ja edasimüügi ei rikuta kehtib õigusnorme: litsentsid pakutud Wiresoft kui Kasutatud tarkvara - nagu Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pärinevad eranditult Euroopas asuvad ettevõtted. Seetõttu kehtib ELis kohaldatav kohtupraktika ka aluseks olevate äritehingute suhtes; see ütleb selgelt, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud. Seda kinnitavad ka erinevad kohtulahendid.Seda fakti on ka korduvalt kinnitatud, seega on Teie kui ostja vastutusrisk usaldusväärselt välistatud. Lisaks on teie ostetud tarkvara ka auditikindel tänu Wiresofti kõigi varasemate ostjate või müüjate täielikele tõenditele.

Teie tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on alati turvaline äri, millel on seega teile ainult eelised! Iga litsentsi (nt MS Visio 2016 Professional ) ostmisel Wiresoft Shopist saate lisaks hinnaeelisele võrreldavate uute toodetega võrreldes kasu ka kohese allalaadimise turvalisusest pärast seda. makse on lõpule viidud, sealhulgas vahetu aktiveerimise Teie litsents kehtiva hulgilitsentsivõti.

Kasutatud tarkvara litsentside ostmine, näiteks Visio Professional 2016 väljaande või mõne muu Microsofti programmi jaoks, pakub teile samuti võimalust sellist eksklusiivset programmi kasutada - Väljaandeid saab kasutada piiranguteta.

Wiresoft Shop for Microsofti kasutatud tarkvara ei leia lisaks MS Visio Professional 2016 väljaandele mitte ainult teisi Visio väljaandeid või versioone, vaid ka palju muid ühilduvaid Microsofti programme sellega, nt Windows operatsioonisüsteemi ja operatsioonisüsteemide, jne Kui teil on küsimusi MS Visio Professional 2016 või mis tahes muu Microsoft tarkvara Wiresoft tarkvara kauplus, lihtsalt kasutada meie pädev ja sõbralik nõustamine - jututuba või telefoni teel või e-posti

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud