Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10027
 • D87-07284
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
134,90 € * 148,90 € * (9,4% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visio Professional 2016 abil on kasutajate käsutuses maksimaalne hulk tööriistu ja malle, et luua professionaalselt diferentseeritud skeeme mitmesuguste äri-, tehniliste või teaduslike valdkondade jaoks - kõikjal, kus plaanid, joonised ja illustratsioonid hõlbustavad eelkõige keeruliste struktuuride, protsesside ja faktide mõistmist.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - osta kõige põhjalikum väljaanne professionaalsete visualiseerimiste jaoks ühe litsentsina

Visio Professional 2016 abil on kasutajate käsutuses maksimaalne hulk vahendeid ja malle, et luua professionaalselt diferentseeritud skeeme mitmesuguste äri-, tehniliste või teaduslike valdkondade jaoks - kõikjal, kus plaanid, joonised ja illustratsioonid hõlbustavad eelkõige keeruliste struktuuride, protsesside ja faktide mõistmist.

Selleks pakub Visio Professional 2016 mitte ainult laia valikut kõige erinevamaid diagrammitüüpe, sealhulgas täiustusi, vaid ka täiendavaid malle ja stiile, need on ka selgelt organiseeritud teemavaldkondadesse nn kujunditega ehituskomplektis läbi mõistliku mallide alajaotuse, et pakkuda kasutusala järgi valmis elemente, mida saab ainult jooksvate andmetega täita ja vajadusel ka kohandada või muuta vastavalt oma ideedele. Eriti äri- ja tehniliste ning protsessidiagrammide - ja eriti ka võrgu-, tarkvara- ja andmebaasidiagrammide - loomiseks on Visio Professional 2016-l palju täiendavaid malle (sealhulgas BPMN 2.0 - lühend Business Process Model and Notation) ning täiendavaid põhiplaane ja kaarte.

Kasutajad, kes kasutavad Microsofti pilveteenust OneDrive, saavad ka Visio Professional 2016 abil loodud faile veebis teistega jagada ja neid isegi meeskonnatööks kättesaadavaks teha, loodud diagrammid saab siduda aluseks olevate andmetega, et pakkuda alati "tõe praegust versiooni" ("one version of truth"), sest siin sisalduvad andmed uuendatakse automaatselt. Sarnaselt saab DataVisualizeriga importida andmeid teisest allikast otse diagrammi.

Alates veebileheltWindows 8 saavad kasutajad kasutada Visio Professional 2016 ka puutetundliku seadme abil ning kasutada tarkvara joonistamiseks või teksti lisamiseks kas pliiatsit või sõrme .

Millistele kasutajatele on Visio Professional 2016 väljaanne mõeldud?

Tänu oma laiale vormide ja tööriistade valikule pakub MS Visio 2016 Professional Edition parimaid eeldusi, et seda saaksid kasutada nõudlikud kasutajad - nii ettevõtetes, organisatsioonides kui ka füüsilisest isikust ettevõtjad - täpsete ja keerukate visualiseeringute professionaalseks loomiseks, mis võtavad eelkõige arvesse ka kehtivaid norme ja tehnilisi standardeid.

Microsoft Visio 2016 Professional Edition'i üksiklitsents on saadaval Wiresofti tarkvarapoes nn kasutatud tarkvara ostuversioonina, mis pärineb varasemast mahulitsentsist. See tähendab, et hind on oluliselt madalam kui uue tarkvara puhul ning puudub tellimusleping, nagu see on tihtipeale selliste versioonide puhul tavaks. Wiresofti ühekordse litsentsiga Microsofti programmidele saavad ostjad kasutada kasutatud tarkvara majanduslikke eeliseid, et kasutada seda professionaalset visualiseerimistarkvara mõistliku hinnaga. Lisaks teeb Visio Pro 2016 ühilduvus Windows 7-ga selle versiooni atraktiivseks eriti selle kasutajaskonna jaoks, kes kasutavad endiselt seda operatsioonisüsteemi, nii et nad ei vaja Visio 2016 kasutamiseks olemasolevate programmide (kallist) uuendamist.

Lisaks Visio Professional 2016 versioonile on Wiresoft Software veebipoes soodsate kasutatud tarkvarade üksiklitsentsidena saadaval palju teisi Microsoft Windows üksikprogramme või tarkvarapakette, mis ühilduvad selle versiooniga, samuti operatsioonisüsteeme. Järgnev ülevaade tutvustab Visio Professional 2016 väljaande kõige olulisemaid funktsioone ja uuendusi.

Visio Professional 2016 Editioni eksklusiivsed omadused ja funktsioonid

Visio Professional 2016 Edition pakub paljudes valdkondades rohkem võimalusi diagrammide loomiseks ja ka nende jagamiseks teistega. Nende hulka kuuluvad järgmised eksklusiivsed funktsioonid:

Diagrammide koostamine vastavalt uusimatele standarditele

MS Visio Professional 2016 on paljude mallide puhul integreeritud mitmesugused tööstusstandardid ja märked, nii et nendega loodud diagrammid vastavad nende standarditele ja võivad seega sisaldada ka siduvaid avaldusi. Lisaks pakuvad paljud Visio kujundid võimalust olla seotud üksikute näitajate ja metaandmetega, mis seejärel diagrammi automaatselt uuendatakse.

 • UML 2.4: Unified Modeling Language on graafiline modelleerimiskeel, mida kasutatakse eelkõige tarkvarakomponentide, aga ka muude süsteemide spetsifikatsiooniks ja konstrueerimiseks ning visualiseerimiseks ja dokumenteerimiseks.
 • Windows Workflow 4.0 kujutab endast Microsoft .NET programmeerimiskeskkonna jaoks mõeldud programmikogu, mida kasutatakse keerukate programmiga juhitavate tööprotsesside lihtsaks arendamiseks.
 • IEEE on elektrotehnika ja infotehnoloogia valdkonna elektrotehnika- ja elektroonikainseneride instituudi ülemaailmne Standard.
 • EPK - lühend sõnast Event Driven Process Chain - on graafiline modelleerimiskeel, mida organisatsioonid kasutavad tavaliselt äriprotsesside kujutamiseks ja modelleerimiseks, et süstematiseerida või paralleelselt toimivaid protsesse.
 • ISO - on Standard isomeetriliste jooniste loomiseks, eriti hoonete, ruumide või objektide 3D-kujutiste jaoks.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modeling Notation - on graafiline spetsifitseerimiskeel, mida kasutatakse äriprotsesside modelleerimise standardmenetlustes, eriti äriinfosüsteemides, protsesside juhtimises ja arvutiteaduse dokumentatsioonis.

Luua diagrammid automaatselt DataVisualizeriga                      

DataVisualizer-lisa on saadaval ainult Visio Professional 2016 väljaandes, et luua diagrammid automaatselt, sidudes need välise andmeallikaga, näiteks Exceliga. Funktsiooni saab kasutada nii standardsete voogdiagrammide - Simple Flowcharts - kui ka horisontaalsete või vertikaalsete ristfunktsionaalsete voogdiagrammide - Cross-Functional Flowcharts - jaoks. Andmete sünkroniseerimine reaalajas võimaldab muuta muutused diagrammis (ja ka andmeallikas) kohe nähtavaks, mis on eriti oluline protsesside haldamisel.

Jagage brauseri kaudu "tõe praegust versiooni" graafikust

Kui diagrammi kujundid seotakse reaalajas toimivate andmetega ja tehakse need veebis kättesaadavaks Microsofti pilveteenuse OneDrive kaudu, saavad teised kasutajad seda mitte ainult brauseri kaudu muuta, vaid nad võivad olla kindlad, et selle diagrammi nn "tõe praegune versioon" on neile kättesaadav, sest selles sisalduvad lingitud andmed ajakohastuvad automaatselt.

DWG-failide kasutamine Visio Pro 2016-s

Visio 2016 Professional Edition toetab ka DWG-failide (kuni DWG 2010) - CAD-andmete vahetamise tööstusstandard - importimist AutoCADist. See teeb .dwg-failid kasutajatele kättesaadavaks edasiseks kasutamiseks Visio' s, nt hoone põrandaplaanide alusel, et kasutada seda teavet ruumide planeerimiseks, nt kontorite või tööstusettevõtete jaoks.

Visio's loodud diagrammid saab salvestada uuesti AutoCAD-failidena või ka tavalistes pildifailiformaatides .jpeg, .png või .xml ning PDF-formaadis.

Lisaks kasutab Visio Professional 2016 ka VSDX- ja VSDM-failiformaate, mis põhinevad Microsofti Standard OPC (Open Packaging Conventions) failide pakkimiseks ZIP-formaadis.

Muud Visio 2016 Professionali funktsioonid

Kasutajad saavad nii Professionalis kui ka teistes Visio 2016 väljaannetes kasutada mitmeid muid praktilisi funktsioone, mis muudavad programmi kasutamise lihtsamaks ja seega tõhusamaks:

Office Funktsioonid Visio 2016 Professionalis

Praegused funktsioonid on saadaval ka MS Visio 2016 Professional Editionis, nagu ka vastavas Office Versioon on integreeritud:

 • Otsingufunktsioon "Ütle mulle" pakub kiiremat orienteerumist, eriti algajatele: sisestage lihtsalt otsinguväljale otsitavad funktsioonid ja mõisted ning Visio näitab teile, kust neid leida või kuidas neid kasutada.
 • "Mustad teemad" pakuvad valge, halli või musta töölaua värvi kohandamist, mis võimaldab kontrastide muutmise abil silmasõbralikumalt töötada.

Kasutage "Starter Diagramme" Visio Professional 2016 mallidena - või looge oma kujundid

"Stardiagrammid" on Visio tõhus abivahend diagrammi kiiremaks loomiseks. Need pakuvad valmis skeeme, mida kasutaja saab seejärel täiendada või kohandada, sisestades oma andmed arusaadavate samm-sammult juhiste alusel. Visio Professional 2016 jaoks on saadaval stardidiagrammid spetsiaalselt vooludiagrammide jaoks - nn "Swimlane-diagrammid".

Parem tugi ja ühilduvus

Visio Professional 2016 toetab kasutajaid ka diagrammide loomisel kasulike näpunäidete ja funktsioonidega: Näiteks kujundite automaatne joondamine ja positsioneerimine, mida on eriti lihtne diagrammi lisada drag & drop'i abil, tagab selge välimuse.

Üldiselt on oluliselt paranenud Visio 2016 ühilduvus teiste Office programmidega: Visio faile saab nüüd probleemideta kasutada teistes dokumenditüüpides, näiteks graafikana PowerPoint'i esitluses.

Visio Professional 2016'is saadaval olevad diagrammitüübid

Visio Professional 2016'is saadaval olev lai Professional diagrammide portfell, mis sisaldab 70 malli ja üle 600 tavalise kujundi ning veel 400 intelligentset kujundit, muudab mitmesuguste struktuuride, süsteemide ja protsesside visualiseerimise veelgi lihtsamaks. Selle laia valikuvõimaluse lihtsaks kasutamiseks ja ka paremaks orienteerumiseks sobiva diagrammi malli leidmisel on kõik tüübid selgelt määratud erinevatele mallidele, mis sisaldavad vastavaid kujundeid, millest paljud vastavad ka tüüpilistele tööstusstandarditele, sealhulgas:

 • Vooludiagrammid, ajagraafikud, pivot- ja organisatsioonilised diagrammid - äridiagrammide jaoks
 • IT-diagrammid Active Directory kaardistuste jaoks, samuti üksikasjalikud võrgu- ja rack-ülesanded, sealhulgas ITIL (Information Technology Infrastructure Library) diagrammid Standard
 • Tarkvara ja andmebaaside diagrammid, näiteks UML 2.4 (Unified Modeling Language), veebilehtede kaardid ja andmebaaside notatsioonid
 • Funktsioonideülesed vooskeemid ja diagrammid vastavalt IDEF0 (Integration Definition for Process Modeling) ja BPMN (Business Process Model and Notation) Standard, samuti Microsoft SharePoint 'i töövood - igat tüüpi protsessidiagrammide jaoks
 • Tüüpilised plaanid ja põrandaplaanid kinnistute, büroode ja ruumide jaoks, kus on HVAC (küte, ventilatsioon ja kliimaseadmed)
 • Elektripaigaldiste, -ahelate ja -süsteemide tehnilised skeemid vastavalt IEEE Standard (Elektri- ja Elektroonikainseneride Instituudi)

Lisaks võimaldab Visio Professional 2016 kasutajatel kasutada olemasolevaid kujundeid nende kohandamiseks, sealhulgas kasutada erinevaid tööriistu teksti vormindamiseks, joonte stiili muutmiseks ja alade täitmiseks värvide, mustritega jne. Seejärel saab need salvestada lemmikute mallile, et neid uuesti kasutada.

Microsoft Visio Professional 2016 riistvaranõuded

Microsoft Visio Professional 2016 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina - sõltuvalt sellest kehtivad veel erinevad nõuded, näiteks põhimälu kohta. Kui kasutate operatsioonisüsteemina Windows 8, toetab Visio 2016 mitme puutetundliku ekraani kasutamist, mis muudab tarkvara sobivaks mobiilseks kasutamiseks vastavatel iOS- või Android-otsaseadmetel. Visio failide pilvepõhiseks haldamiseks on vaja ühendust MS OneDrive'iga.

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: alates Windows 7 või uuemad
 • Toetatavad serveri operatsioonisüsteemid: alates Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 kuni Windows Server 2008 R2
 • Protsessor: x86, vähemalt 1 GHz; x64, vähemalt 2 GHz, SSE2
 • Mälu: 1,0 GB RAM (32 bit); 2,0 GB RAM (64 bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • Resolutsioon: 1,024 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Osta MS Visio 2016 Professional Edition üksiklitsentsina mõistliku hinnaga Wiresoftist

Visio 2016 Professional Edition'i pakub Wiresoft veebipoes ühe kasutajaga litsentsi kujul kasutatud tarkvarana - seega on selle hind oluliselt madalam kui võrreldava uue kauba hind, samas kui siin tavakaubanduses on sageli saadaval ainult Visio uusim tarkvaraversioon. Lisaks madalamale hinnale pakub Visio 2016 ostuversioon suurt majanduslikku eelist, et seda saab kasutada piiramatu aja jooksul, sest tegemist ei ole tellimusversiooniga, millel on tüüpilised lepingulised kohustused.

See saadaval olev MS Visio 2016 Professional Editioni ühe kasutaja litsents oli osa Microsofti samanimelise programmi varasemast mahulitsentsist, kusjuures erinevus seisnes selles, et see oli ostetud ja võimalik, et seda kasutas ettevõte. Wiresoftile edasimüümisel muudeti mahulitsents individuaalseteks litsentsideks; selle tulemusena märgiti see kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks". Siiski ei too see ühe kasutaja litsentsideks muutmine ega Visio Professional 2016 Editioni märgistamine kasutatud tarkvaraks kaasa mingeid piiranguid selle kasutatavuse või funktsioonide ulatuse osas - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda, vaid ka seetõttu, et jagamine ja edasimüük ei kujuta endast kehtivate õigusnormide rikkumist: Wiresofti kasutatud tarkvarana pakutavad litsentsid - näiteks Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pärinevad eranditult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt. Seetõttu reguleerib ka aluseks olevaid äritehinguid ELis kehtiv kohtupraktika; selles on selgelt öeldud, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud. Seda on mitmel korral kinnitanud ka erinevad kohtuotsused, nii et teie kui ostja vastutusrisk on usaldusväärselt välistatud. Lisaks sellele on teie ostetud tarkvara ka auditeerimiskindel, kuna Wiresoft on esitanud täieliku tõendi kõigi eelmiste ostjate või müüjate kohta.

Teie tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on alati turvaline äri, mis toob teile ainult eeliseid! Iga litsentsi, näiteks MS Visio 2016 Professional, ostmisel Wiresofti poest saate kasu mitte ainult hinnaeelisest eelisest võrreldavate uute kaupade ees, vaid ka turvalisusest, mis tuleneb kohesest allalaadimisest pärast maksmise lõpetamist, sealhulgas teie litsentsi kohesest aktiveerimisest kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Seega pakub kasutatud tarkvaralitsentside ostmine, näiteks Visio Professional 2016 Editionile või mõnele teisele Microsofti programmile, samuti võimalust kasutada selliseid eksklusiivseid programmiväljaandeid ilma piiranguteta.

Wiresofti kasutatud Microsofti tarkvara poest ei leia lisaks MS Visio Professional 2016 Editionile mitte ainult teisi Visio väljaandeid või versioone, vaid ka palju teisi Microsoft'i programme, mis sellega ühilduvad, näiteks Windows operatsioonisüsteemid ja serveri operatsioonisüsteemid jne. Kui teil on küsimusi MS Visio Professional 2016 või mis tahes muu Microsofti tarkvara kohta Wiresoft tarkvarapoes, kasutage lihtsalt meie pädevat ja sõbralikku tuge - nii chatis kui ka telefoni või e-posti teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad