Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

113,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Visio Professional 2013 – Microsofti programm mitmesuguste visualiseerimiste jaoks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Ostke Visio Professional 2013 – Microsofti programm mitmesuguste visualiseerimiste jaoks kasutatud tarkvarana

Visio Professional 2013 on selle Visio Microsofti programmiversiooni kõige ulatuslikum väljaanne, see ei sisalda mitte ainult märkimisväärselt rohkem malle professionaalseks diagrammide loomiseks, vaid sisaldab ka eksklusiivseid funktsioone, mis toetavad kohaldamise hõlbustada ja lihtsustada: mis Visio Professional 2013, teatavate diagramm tüübid võivad olla seotud Exceli tabeleid ja andmeid saab vahetult importida kuju; Sageli kasutatavad diagrammide ehitusplokid on kiirkujundite kaudu ka otsesemalt kättesaadavad.

Visio Professional 2013 abil saavad kasutajad vaid mõne sammuga luua graafilisi esitusi väga erinevates piirkondades; see ei hõlma mitte ainult äristruktuure ja -protseduure, vaid ka tehnilisi protsesse ja protseduure, samuti plaane ja teaduslikke esitlusi. Väljaannet Visio 2013 Professional on kõige parem kasutada kõikjal, kus on vaja keerulisi probleeme ja organisatsioone graafilise kujutisega selgelt illustreerida ja selgitada.

Kõik programmis Visio 2013 saadaolevad diagrammitüübid on selgelt paigutatud üksikute rakendusalade jaoks temaatiliselt rühmitatud mallidesse ja neid saab täiendada vastavate määratud kujunditega lohista samuti täis teksti või optiliselt muuta.

Kasutajad Office'i programmide kiiresti leida oma tee ümber Visio 2013 Professional , kuna programmi arvutiliideses on struktureeritud sarnaselt kasutamise integreeritud tööriistu lihtsalt sama intuitiivselt, et diagramme saaks hõlpsasti kohandada ja redigeerida.

Millistele kasutajarühmadele on Visio 2013 Professional väljaanne mõeldud?

MS Visio 2013 professionaalne väljaanne pakub maksimaalselt funktsioone ja diagrammitüüpe, nii et kõige erinevamate rakendusvaldkondade jaoks saab luua keerukaid visualiseerimisi - professionaalsel tasemel, mis on vajalik ka suurte ettevõtete ja organisatsioonide.

Suur eelis Visio 2013 Professional ja muud väljaanne on nende suur ühilduvus teiste Microsoft rakendused: operatsioonisüsteemide ulatuvad Windows 7 Windows 10. Visio 2013 Professional on seega eriti atraktiivne neile kasutajatele, kes pole veel uuemale operatsioonisüsteemile üle läinud või väldivad seda sammu, et Visio tarkvara 2013. aasta versiooni saaks kasutada ka ilma uuenduseta.

See professionaalne väljaanne Microsoft Visio 2013 pakutakse Wiresoft tarkvara poes ühe litsentsi ostmise versioon - seda kasutatakse tarkvara, mida kasutatakse siis, kui hulgilitsentsprogrammi tühistatakse tekib . Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentsidel on oluliselt madalam hind kui uutel toodetel ja seetõttu on see paljudele kasutajarühmadele odav võimalus kasutada Microsofti tarkvara, näiteks Visio 2013 kasutada.

Lisaks leiavad ostjad Wiresofti tarkvara veebipoest palju muid Microsofti programme, nt Windowsi operatsioonisüsteeme, Visio 2013-ga ühilduvates versioonides – odavate kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena. Järgmises ülevaates on esitatud Visio 2013 Professional Editioni olulisemad funktsioonid ja tööriistad.

Visio Professional 2013 väljaande eksklusiivsed funktsioonid ja funktsioonid

Visio 2013 Professional pole mitte ainult palju suurema hulga diagramm malle, vaid ka eriti praktilisi funktsioone, mille loomist ja täitmist diagrammid on isegi kiirem ja lihtsam:

Kiirkujundid sageli kasutatavate kujundite jaoks

Funktsioon Quick-Shape kiirendab diagrammide loomist ja pakub praktilist tuge, eriti kasutajatele, kes töötavad sageli programmiga Visio 2013 Professional . Quick-Shape abil saate muuta šablooni sees olevate kujundite järjekorda ja lohistada need kindlasse kohta, nt panna enimkasutatud kujundid kujundite loendi algusesse, et need oleksid kohe saadaval. Neid saab kuvada ka minitööriistariba kaudu, kasutades kursorit ja automaatse ühendamise funktsiooni.

Importige andmed välistest allikatest kujunditesse

Ainuüksi Visio 2013 professionaalses väljaandes on funktsioon andmete importimiseks välisest allikast ühte või mitmesse kujundisse. Kuna kõige levinum väline andmeallikas on Excel, on selleks saadaval kiirimpordi funktsioon. Rida seotakse vastavate andmetega või määratakse kindlale kujundile. Pärast andmete importimist saab sellele kujundile rakendada nn andmegraafikat, nt teatud väärtuste või siltide värvilisi märgistusi. Neid saab muuta, teisaldada või värskendada neis sisalduvaid imporditud andmeid.

Teise võimalusena on võimalik ka kasutaja määratud import andmeallikast. Imporditud andmeid saab Visio 2013 Professionalis kuvada eraldi aknas „Välised andmed”.

Kasutage rakenduses Visio Professional 2013 erinevaid malle ja kohandage neid veelgi rakendusega Shapes

Visio Professional 2013 väljaanne pakub suurimat valikut standard ja eriline diagrammid visualiseerimine struktuurid ja protsessid, samuti plaanid enamikus tegevusvaldkondades on sobiv. Nende hulka kuuluvad ühelt poolt mitmed erinevat tüüpi vooskeemid, millega saab esitada mitte ainult tehnilisi protsesse ja protseduure – andmevoo diagrammid süsteemi esituste jaoks, protsesside vooskeemid keemiliste protsesside inseneri jaoks –, vaid ka tüüpilisi ärivaldkondi, nagu töövoog. ja äriprotsesside modelleerimine. skeemid.

See hõlmab ka paljud diagrammid kooskõlas UML standard (Unified Modeling Language), mida kasutatakse peamiselt tarkvaraarenduse, klassi ja komponendi diagrammid süsteemi struktuuride ja - komponentide käitussüsteemide ja nende elementide sätte- ja järjestusskeemid, samuti andmebaasi tähistus, kasutusjuhtude ja side diagrammid jne.

Kõiki Visio Professional 2013-s saadaolevaid malle saab redigeerida nii vastavate standardkujudega kui ka omaloodud kujunditega ning selliselt loodud diagramme mallidena salvestada.

Muud Visio Professional 2013 uued funktsioonid ja täiustused

Microsoft Visio 2013 Professionali suureks eeliseks on visuaalne orientatsioon Office'i programmidele, mis tähendab, et töölauavaade on kasutajale kohe tuttav. Lisaks eelnimetatud professionaalsetele funktsioonidele pakub Visio 2013 võrreldes eelmise versiooniga ka muid uusi funktsioone:

  • Optimeeritud diagrammimallid: selles versioonis on täiendatud või täiustatud eelkõige Visio 2013 malle andmebaasiskeemide ja organisatsiooniskeemide ning ühtse modelleerimiskeele ja äriprotsesside modelleerimise jaoks. sealhulgas standard kujuga ja aeg ekraanil.
  • Uus vorming: rakenduses Microsoft Visio Professional 2013 loodud diagramme saab nüüd pakkuda ka uute efektidega, nagu 3D, värvigradiendid või varjud.
  • Pukseerimise funktsioon: Visio 2013 Professionali saab intuitiivselt kasutada pukseerimise abil andmete diagrammidesse importimiseks või Visio 2013-s loodud diagrammide uuesti importimiseks Excelisse, PowerPointisse või Word-dokumentide lisatav.
  • Muud failivormingud. Lisaks Visio failide salvestamiseks mõeldud vsdx-faililaiendile saab Visio 2013 Professionalis kasutada ka vsdm-, vssm-, vssx-, vstm- ja vstx-faililaiendit. < /li>

Visio 2013 Professionalis saadaolevate diagrammide struktuur

Visio 2013 Professional on organiseeritud ja üles ehitatud nagu ehituskomplekt, et kasutajad saaksid kiiresti orienteeruda. Siin on kolm järgmist taset:

Kujundid

Kujundid esindavad põhielemente, need on komponendid, mis moodustavad diagrammi. Need on šabloonides kokku võetud. Diagrammi loomisel või redigeerimisel lohistatakse kujund uuele või olemasolevale jooniselehele koopiana; erinevalt kujunditest nimetatakse koopiaid Visio 2013-s eksemplarideks.

Eksemplare või kopeeritud kujundeid saab seejärel nende valikupunktide abil redigeerida – neid saab pöörata, muuta laiust ja kõrgust või skaleerida, muuta värvi, joone paksust või kontuuri ja muuta Lõpuks andmeid või teksti saab ka sisestatud.

mallid

Teatud kujundite rühm võetakse kokku nn šabloonides, mis tavaliselt moodustavad teatud diagrammitüübi ja mida saab ka mitu korda erinevates šabloonides kaasata. See tähendab, et programmis Visio 2013 Professional on iga diagrammitüübi jaoks saadaval sobiv kujundite komplekt.

Kasutage malle rakenduses Visio 2013 Professional

Et luua diagramm, saavad kas avada vastava malli, mis sisaldab sobivat standard skeem ja kohandada või täitke see või nad saavad kasutada olemasolevaid kujundeid luua oma skeemi disain

Selliseid isetehtud diagramme ja muid Visio 2013 Professionalis redigeeritud standardskeeme saab salvestada ja need on programmi uuesti avamisel uuesti saadaval.

Visio failidel on oma laiend .vsd, kuid neid saab kasutada ka teistes Microsofti programmides, näiteks PowerPointi esitluse osana. Kasutajad peaksid teadma, et Visio Professional 2013 abil loodud fail ei ühildu uuema Office'i programmiga.

Microsoft Visio 2013 Professionali riistvaratingimused

Microsoft Visio 2013 Professional on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina – vastavalt sellele kehtivad erinevad mälunõuded.

Oluline märkus: Visio 2013 versioon – sealhulgas Professional Edition – ei ühildu Microsoft Office 2016-ga!

  • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 – 32-bitine või 64-bitine
  • Serveri operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2003 R2 või Windows Server 2008 – 64-bitine
  • Protsessor: x64-bitine või x86-bitine, vähemalt 1 GHz ja SSE2
  • Töömälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
  • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB vaba ruumi
  • Ekraan: DirectX10-toega graafikakaart, eraldusvõime vähemalt 1024 x 576 pikslit

Visio 2013 Professional Edition – ostke Wiresoftist odavat kasutatud tarkvara

See MS Visio 2013 Professional Edition on Wiresofti veebipoes ühe kasutaja litsentsina kasutatud tarkvara näol eriti odav, kuna hind on võrreldavast oluliselt madalam uued kaubad; Tavakaubanduses leiavad ostjad enamasti vaid Visio uusima tarkvaraversiooni. See on siis sageli tellitav versioon koos vastavate lepinguliste kohustustega ja ka tasuliste uuendustega. Lisaks madalamale ostuhinnale pakub Wiresofti pakutav ostuversioon seetõttu eeliseks ka piiramatut kasutusvõimalust.

Wiresofti kasutatud tarkvara põhitõed: siin pakutava Visio Professional 2013 väljaande ühe kasutaja litsents pärineb Microsofti programmi hulgilitsentsist, mis algselt lisatud üks omandatud ja kasutatakse sageli seaduslike ettevõtted. Wiresofti seaduslikult lubatud edasimüügi või omandamise osana jagati see üksikuteks litsentsideks, mis identifitseeriti kasutatud tarkvara või "kasutatud tarkvarana". Hulgilitsentsi lõpetamine ega "kasutatud tarkvaraks" märkimine ei too kaasa mingeid piiranguid Visio 2013 funktsionaalsuse ega kasutatavuse osas – ja mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei kulu, vaid eelkõige seetõttu, et kirjeldatud protsessid ei kao. tulemuseks ühtegi kehtivat need määrused on rikutud.

Lisaks on kõik pakutavad kasutatud tarkvara litsentsid, näiteks Microsoft Visio 2013 Professional Edition siin, pärit ettevõtetelt, kelle puhul kehtib asjakohaste äritehingute suhtes kohaldatav kohtupraktika, mis selgelt sätestab, et kauplemine kasutatud tarkvara on õiguslikult lubatud. Seda asjaolu on juba selgelt kinnitanud erinevad kohtulahendid, mis tähendab Sinu kui ostja jaoks, et ühelt poolt on vastutusrisk usaldusväärselt välistatud ning teisalt on Sinu ostetud tarkvara ka auditikindel tänu. et täielikumad tõendid kõikide ostude ja müügi osa Wiresoft.

Ergo: Tarkvara ostmine Wiresoftist on seega teie kui kliendi jaoks alati turvaline äri, mis pakub teile ainult eeliseid! Kui ostate Visio 2013 Professionali või mõne muu Microsofti programmi jaoks kasutatud tarkvaralitsentsi, saate lisaks suurele hinnaeelisele uute toodetega võrreldes kasu ka ostja turvalisusest tänu kohesele allalaadimisele ja kohese litsentsi aktiveerimisele ainult ühele mõeldud tootega. olete ostnud Application kehtiva hulgilitsentsivõti. Wiresofti kasutatud tarkvara valik annab teile seega võimaluse selliseid eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid ka ise kasutada.

Wiresoft Shop for Microsofti kasutatud tarkvara leiate lisaks sellele Visio Professional 2013 väljaandele mitte ainult selle programmi teisi versioone või väljaandeid, vaid ka muid Microsofti rakendusi, paljusid mis on kooskõlas selle programmi versioon ühildub, näiteks Windows operatsioonisüsteemide ja Windowsi operatsioonisüsteemide. Kui teil on küsimusi MS Visio Professional 2013 või mõne muu Wiresoft Shopis saadaoleva Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikku ja sõbralikku nõuannet – vestluse, telefoni või meili teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud