Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10025
 • D87-05962
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
76,90 € * 83,90 € * (8,34% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visio Professional 2013 on selle Microsofti programmiversiooni Visio kõige ulatuslikum väljaanne. See ei sisalda mitte ainult oluliselt rohkem malle diagrammide professionaalseks loomiseks, vaid sisaldab ka eksklusiivseid funktsioone, mis muudavad rakenduse kasutamise lihtsamaks ja lihtsamaks: näiteks saab Visio Professional 2013 abil siduda teatud diagrammitüüpe Exceli tabelitega ja andmeid saab importida otse kujunditesse; lisaks on sageli kasutatavad diagrammide ehitusplokid veelgi otsesemalt kättesaadavad Quick Shapes'i kaudu.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - osta Microsofti programm erinevate visualiseerimiste jaoks kasutatud tarkvarana

Visio Professional 2013 on selle Microsofti programmiversiooni Visio kõige ulatuslikum väljaanne; see sisaldab mitte ainult oluliselt rohkem malle diagrammide professionaalseks loomiseks, vaid ka eksklusiivseid funktsioone, mis muudavad rakenduse lihtsamaks ja lihtsamaks: näiteks saab Visio Professional 2013 abil siduda teatud diagrammitüüpe Exceli tabelitega ja andmeid saab importida otse kujunditesse; lisaks on sageli kasutatavad diagrammide ehitusplokid veelgi otsesemalt kättesaadavad Quick Shapes kaudu.

Visio Professional 2013 abil saavad kasutajad paari sammuga luua graafilisi esitlusi väga erinevates valdkondades; nende hulka ei kuulu mitte ainult äristruktuurid ja -protsessid, vaid ka tehnilised protsessid ja protseduurid, samuti plaanid ja teaduslikud esitlused. Visio 2013 Professional Edition on kõige paremini kasutatav kõikjal, kus on vaja keerulisi küsimusi ja organisatsioone graafilise kujutamise abil selgelt illustreerida ja selgitada.

Kõik Visio 2013-s saadaval olevad diagrammitüübid on selgelt paigutatud temaatiliselt rühmitatud mallidesse üksikute rakendusvaldkondade jaoks ning neid saab drag & drop'i abil täiendada vastavate määratud kujunditega, samuti täita tekstiga või visuaalselt muuta.

Ka Office programmide kasutajad leiavad Visio 2013 Professionalis kiiresti orienteerumise, sest programmi töölaua kasutajaliides on sarnaselt struktureeritud ja integreeritud tööriistu saab siin kasutada sama intuitiivselt, nii et diagrammide kohandamine ja redigeerimine on lihtne.

Millistele kasutajarühmadele on Visio 2013 Professional väljaanne mõeldud?

MS Visio 2013 Professional väljaanne pakub maksimaalselt funktsioone ja diagrammitüüpe, nii et saab luua keerukaid visualiseeringuid kõige erinevamate rakendusvaldkondade jaoks - professionaalsel tasemel, mida on vaja eelkõige suurtes ettevõtetes ja organisatsioonides.

Nii Visio 2013 Professionali kui ka teiste versioonide suur eelis on nende suur ühilduvus teiste Microsofti rakendustega: operatsioonisüsteemide osas ulatub see Windows 7-st kuni Windows 10. Visio 2013 Professional on seega eriti atraktiivne neile kasutajatele, kes ei ole veel uuemale operatsioonisüsteemile üle läinud või väldivad seda sammu, nii et vajadusel on Visio tarkvara kasutamine ka 2013. aasta versioonis võimalik ilma uuendamiseta.

Seda Microsoft Visio 2013 professionaalset väljaannet pakutakse Wiresofti tarkvarapoes üksiklitsentsina ostuversioonis - see on kasutatud tarkvara, mis tekib mahulitsentsi lahustamisel. Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentside hind on võrreldes uue tarkvaraga märkimisväärselt madalam, mistõttu on need paljudele kasutajarühmadele taskukohane viis Microsofti tarkvara, näiteks Visio 2013, kasutamiseks.

Lisaks sellele leiavad ostjad Wiresoft Software veebipoest ka paljud teised Microsofti programmid, nt Windows operatsioonisüsteemid, Visio 2013-ga ühilduvates versioonides - soodsate kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena. Järgnev ülevaade tutvustab Visio 2013 Professional Editioni kõige olulisemaid funktsioone ja vahendeid.

Visio Professional 2013 Editioni eksklusiivsed omadused ja funktsioonid

Visio 2013 Professionalil on palju suurem valik diagrammimalle ning eriti praktilised funktsioonid, mis muudavad diagrammide loomise ja täitmise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks:

Kiirvormid sageli kasutatavate kujundite jaoks

Funktsioon Quick-Shape kiirendab diagrammide loomist ja pakub seega praktilist tuge eelkõige neile kasutajatele, kes töötavad sageli Visio 2013 Professionaliga. Quick-Shape'i abil saavad nad muuta kujundite järjekorda malli sees ja lohistada neid konkreetsesse positsiooni, nt panna kõige sagedamini kasutatavad kujundid kujundite loendi tippu, et need oleksid kohe kättesaadavad. Neid saab kuvada ka minitööriistaribal kujundite jaoks kursori ja automaatse ühendamise funktsiooni abil.

Andmete importimine välistest allikatest kujunditesse

Visio 2013 Professional Editioni ainuõigus on võimalus importida andmeid välisest allikast ühte või mitmesse kujundisse. Kuna kõige tavalisem väline andmeallikas on Excel, on selleks olemas kiire impordi funktsioon. Selle protsessi käigus seotakse rida vastavate andmetega või määratakse konkreetsele kujule. Pärast andmete importimist saab sellele kujule rakendada nn andmegraafikat, nt värvilisi sildid teatud väärtuste jaoks või ka sildid. Neid saab muuta, teisaldada või neis sisalduvaid imporditud andmeid ajakohastada.

Alternatiivina on võimalik ka kasutaja määratud import andmeallikast. Imporditud andmeid saab Visio 2013 Professionalis kuvada eraldi aknas "Välised andmed".

Kasutage Visio Professional 2013 mitmesuguseid malle ja kohandage neid veelgi kujunditega

Visio Professional 2013 väljaanne pakub suurimat valikut Standard- ja spetsiaalseid skeeme, mis sobivad struktuuride ja protsesside ning plaanide visualiseerimiseks enamikes ärivaldkondades. Nende hulka kuuluvad mitmesugused vooludiagrammid, mida saab kasutada mitte ainult tehniliste protsesside ja protseduuride kujutamiseks - andmevooludiagrammid süsteemi kujutamiseks, protsessivooludiagrammid keemiatehnika jaoks -, vaid ka tüüpilised ärivaldkonnad, näiteks töövoogude ja äriprotsesside modelleerimise diagrammid.

Lisatud on ka paljud UML-Standard (Unified Modeling Language) kohased diagrammid, mida kasutatakse peamiselt tarkvaraarenduses, koos klassi- ja komponentdiagrammidega süsteemi struktuuride ja komponentide jaoks, kasutuselevõtu- ja järjestusdiagrammidega jooksvate süsteemide ja nende elementide jaoks, samuti andmebaaside notatsioon, kasutusjuhtumi- ja kommunikatsioonidiagrammid jne.

Kõiki Visio Professional 2013s saadaval olevaid malle saab redigeerida, kasutades vastavaid Standard kujundeid ja ka ise loodud kujundeid, ning saadud diagrammid saab salvestada tagasi malle.

Rohkem uusi funktsioone ja täiustusi Visio Professional 2013'is

Microsoft Visio 2013 Professionali suur eelis on visuaalne orientatsioon Office programmidele, mis muudab töölaua vaate kasutajatele kohe tuttavaks. Lisaks juba mainitud Professional-funktsioonidele pakub Visio 2013 võrreldes eelmise versiooniga täiendavaid uuendusi:

 • Optimeeritud diagrammimallid: Eelkõige on selles versioonis täiendatud või parandatud Visio 2013 malle nii andmebaaside diagrammide kui ka organisatsiooniskeemide ning Unified Modeling Language ja äriprotsesside modelleerimise mallide jaoks, sealhulgas Standard-kujundite ja ajatelje kuvamise osas.
 • Uus vorming: Microsoft Visio Professional 2013 abil loodud diagrammid on nüüd võimalik varustada ka uute efektidega, nagu 3D, värvikraadid või varjud.
 • Drag-and-drop-funktsioon: Visio 2013 Professionali saab lohistamise abil intuitiivselt kasutada andmete importimiseks diagrammidesse või Visio 2013is loodud diagrammide kleepimiseks tagasi Excel-, PowerPoint- või Word-dokumentidesse.
 • Muud failivormingud: Lisaks .vsdx faililaiendile Visio failide salvestamiseks saab Visio 2013 Professional kasutada ka vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ja .vstx.

Visio 2013 Professional'is saadaval olevate diagrammide struktuur

Visio 2013 Professional on korraldatud ja struktureeritud nagu ehituskomplekt, mis võimaldab kasutajatel kiiresti orienteeruda. On olemas järgmised 3 taset:

Kujundid

Kujundid kujutavad põhielemente, st komponente, millest diagramm koosneb. Need on grupeeritud šabloonidesse. Diagrammi loomisel või redigeerimisel lohistatakse kuju koopiana uuele või olemasolevale joonistuslehele. Erinevalt kujunditest nimetatakse Visio 2013-s koopiaid instantsideks.

Näidiseid või kopeeritud kujundeid saab seejärel redigeerida nende valikupunktide abil - neid saab pöörata, muuta laiust ja kõrgust või skaleerida, muuta värvi, joone paksust või kontuuri ning lõpuks saab sisestada andmeid või teksti.

Kujundid

Teatud kujundite rühm on rühmitatud nn mallidesse, mis tavaliselt moodustavad teatud diagrammitüübi ja võivad sisalduda ka mitu korda erinevates mallides. Selle tulemusena on Visio 2013 Professionalis iga diagrammitüübi puhul saadaval sobiv kujundite kogum.

Mallide kasutamine Visio 2013 Professionalis

Diagrammi loomiseks saavad kasutajad kas avada vastava malli, mis sisaldab sobivat Standard diagrammi, ja seda kohandada või täita või kujundada oma diagrammi, kasutades olemasolevaid kujundeid.

Sellised ise loodud diagrammid, nagu ka kõik muud Visio 2013 Professionalis töödeldud standarddiagrammid, saab salvestada ja need on programmi uuesti avamisel uuesti kättesaadavad.

Visio failidel on oma laiend .vsd, kuid neid saab kasutada ka teistes Microsofti programmides, näiteks PowerPointis esitluse osana. Kasutajad peaksid olema teadlikud, et Visio Professional 2013 programmiga loodud fail ei ühildu uuema programmiga Office.

Microsoft Visio 2013 Professional'i riistvaranõuded

Microsoft Visio 2013 Professional on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina - vastavalt sellele kehtivad erinevad mälunõuded.

Oluline märkus: Visio 2013 versioon - ka Professional Edition - ei ühildu Microsoftiga Office 2016!

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32-bitine või 64-bitine
 • Serveri operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2003 R2 või Windows Server 2008 - 64-bitine
 • Protsessor: x64-bit või x86-bit, vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Näita: DirectX10-võimeline graafikakaart, vähemalt 1024 x 576 piksli resolutsiooniga

Visio 2013 Professional Edition - osta odavalt kasutatud tarkvara Wiresoftist

See MS Visio 2013 Professional Edition on Wiresofti veebipoes saadaval ühe kasutaja litsentsina eriti soodsa hinnaga kasutatud tarkvara kujul, sest siin on hind oluliselt madalam kui võrreldaval uuel kaubal; lisaks leiavad tavakaubanduses ostjad tavaliselt ainult Visio uusimat tarkvaraversiooni. Tihti on tegemist tellimusversiooniga, millel on vastavad lepingulised kohustused ja tasulised uuendused. Lisaks madalamale ostuhinnale pakub Wiresofti pakutav ostuversioon seega ka piiramatu kasutatavuse eelist.

Põhiteave kasutatud tarkvara kohta Wiresoftilt: Siin pakutav Visio Professional 2013 Edition'i ühe kasutaja litsents pärineb Microsofti programmi mahulitsentsist, mis on esmalt ostetud ja sageli kasutatud volitatud ettevõtte poolt. Seaduslikult lubatud edasimüügi või omandamise raames jagati see Wiresofti poolt üksikuteks litsentsideks, mis seega märgiti kasutatud tarkvaraks. Ei mahulitsentsi lõpetamine ega "kasutatud tarkvarana" märgistamine ei too kaasa mingeid piiranguid Visio 2013 funktsionaalsele ulatusele või kasutatavusele aja jooksul - ja seda mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei kulu, vaid eelkõige seetõttu, et kirjeldatud protsesside käigus ei rikuta kehtivaid eeskirju.

Lisaks sellele pärinevad kõik pakutavad kasutatud tarkvaralitsentsid, nagu antud juhul Microsoft Visio 2013 Professional Edition, ettevõtetelt, mille puhul kohaldatakse sellega seotud äritehingute suhtes kehtivat kohtupraktikat, milles on selgelt öeldud, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud. Seda asjaolu on juba selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused, mis tähendab teie kui ostja jaoks, et ühelt poolt on vastutusrisk usaldusväärselt välistatud ja teiselt poolt on teie poolt ostetud tarkvara ka auditeerimiskindel, kuna Wiresoft on kõigi ostude või müügitehingute kohta täielikku tõendit esitanud.

Ergo: tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on teie kui kliendi jaoks alati turvaline äri, mis pakub teile ainult eeliseid! Ostes kasutatud tarkvara Visio 2013 Professional - või mis tahes muu Microsofti programmi - litsentsi, ei saa te kasu mitte ainult suurest hinnaeelisest võrreldes uue kaubaga, vaid ka ostja turvalisusest, mis tuleneb kohesest allalaadimisest ja kohesest litsentsi aktiveerimisest ainult teie ostetud rakendusele kehtiva mahulitsentsi võtmega. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine annab teile seega võimaluse kasutada selliseid eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid ise.

Wiresofti kasutatud Microsofti tarkvarapoest leiate lisaks sellele Visio Professional 2013 versioonile ka selle programmi teisi versioone või väljaandeid ning palju muid Microsofti rakendusi, millest paljud ühilduvad selle programmiversiooniga, näiteks Windows operatsioonisüsteemid ja Windows serveri operatsioonisüsteemid. Kui teil on küsimusi MS Visio Professional 2013 või mõne muu Wiresofti poes saadaval oleva Microsofti tarkvara kohta, võtke meiega ühendust ja küsige pädevat ja sõbralikku nõu - vestluse, telefoni või e-posti teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad