Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10020
 • H30-05613
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
164,90 € * 181,90 € * (9,35% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Veebileht Project Professional 2016 Edition on selle versiooni kõige ulatuslikum rakendus, mille Microsoft on välja töötanud eriti ulatuslike projektide planeerimiseks ja pakkumiseks ning haldamiseks ja dokumenteerimiseks suuremates ettevõtetes. Selleks vajalike funktsioonide jõudlust on Pro Editionis spetsiaalselt optimeeritud, et neid saaksid kasutada ka suuremad meeskonnad. Lisaks pakub see ka laiendatud võimalusi Skype for Businessi ja MS SharePoint'i kaudu toimuvaks suhtlemiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - osta terviklik projektijuhtimise lahendus kasutatud tarkvarana

Project Professional 2016 Edition on selle versiooni kõige ulatuslikum rakendus, mille Microsoft on välja töötanud eelkõige suuremate ettevõtete suurte projektide planeerimiseks ja kasutuselevõtuks ning haldamiseks ja dokumenteerimiseks. Selleks vajalike funktsioonide jõudlust on Pro Editioni lisaversioonis optimeeritud, et seda saaksid kasutada suuremad meeskonnad. Lisaks pakub see ka laiendatud suhtlemisvõimalusi Skype for Businessi ja MS SharePoint'i kaudu.

Vaatamata oma ulatuslikele funktsioonidele on see professionaalne projektijuhtimistarkvara ka kogenematuile kasutajatele kiiresti ja intuitiivselt mõistetav, esiteks seetõttu, et Project 2016 töölaua kujundus põhineb Office programmi Excel kujundusel, ja teiseks seetõttu, et funktsioonid on hõlpsasti ja otse leitavad "Ütle mulle" otsinguassistendi kaudu.

Project Professional 2016 väljaande abil saavad projektijuhid hoida kogu aeg ülevaadet kõigist etappidest ja kõigist kaasatud meeskonnaliikmetest, isegi ulatuslike ülesannete puhul. Olemasolevad funktsioonid ja vahendid ressursside, eelarvete ja tähtaegade haldamiseks muudavad seega projektide planeerimise selgemaks, nende elluviimise prognoositavamaks ja nende dokumenteerimise informatiivsemaks.

Millistele kasutajatele on Project Professional 2016 Edition mõeldud?

MS Project 2016 Professional Edition on loodud just nende projektijuhtide vajaduste rahuldamiseks, kes planeerivad ja juhivad paljusid keerulisi projekte, mis nõuavad ulatuslikku ressursside, sealhulgas suuremate meeskondade kasutamist, mis on eriti tavaline olukord suuremates ettevõtetes ja organisatsioonides. Seetõttu sisaldab Project Professional 2016 olulise komponendina täiustatud võimalust teha koostööd Skype for Businessi kaudu, samuti sünkroniseerimist Microsoft SharePoint'i või Microsoft Project Serveriga - kui neid kasutatakse samuti suhtlemiseks.

Lisaks pakuvad kõik Project 2016 Professionali integreeritud funktsioonid ja funktsioonid, sealhulgas olemasolevad ärianalüüsi vahendid, kõiki eeldusi, et edukalt hallata mis tahes suurusega projekte - alates planeerimisest kuni haldamiseni, sealhulgas ajakavade ja kuluplaanide koostamiseni ning aruannete koostamiseni kõigi etappide kohta.

Wiresoftis on Microsoft Project 2016 Professional väljaande ühe litsentsi ostuversioon kasutatud tarkvarana eriti taskukohane, mis muudab selle ostmise ökonoomsemaks, eriti suuremate meeskondade jaoks. Kuna see versioon töötab ka Windows 7 all, ei ole uuema operatsioonisüsteemi ostmine vajalik, kuid sellist koos teiste Microsoft Projecti versioonide või muude rakendustega leiate ka Wiresofti tarkvara veebipoest - alati kasutatud tarkvarana soodsatel tingimustel. Järgnev ülevaade näitab Project 2016 Professional väljaande kõige olulisemaid funktsioone.

Eksklusiivsed funktsioonid ja funktsioonid Edition MS Project 2016 Professional'is

MS Project 2016 Pro Edition pakub lisafunktsioone, mis annavad otsustava lisaväärtuse, mis on vajalik projektide edukaks elluviimiseks, eriti suuremate ettevõtete jaoks:

 • Parem suhtlus Skype for Businessi kaudu: MS Project Professional 2016 on mõeldud Skype for Businessi kasutamiseks, mis optimeerib veelgi suhtlust ja seega ka meeskonnatööd.
 • Sünkroniseerimine SharePointiga: MS SharePointi kasutavad kasutajad saavad Project Professional 2016s kasu reaalajas sünkroniseerimisest ning võimalusest pääseda ligi projektidele, muuta ülesannete ja tegevuste nimekirju peaaegu kõikjalt ja hoida need seega alati ajakohasena.
 • Gantti diagramm, millel iga projekt põhineb, toob esile üksikud ülesannete teekonnad, nii et kasutajad on alati kursis kõigi üksikute ülesannete ja nende seoste või olulisusega kogu projekti jaoks.

Muud MS Project 2016 uued funktsioonid ja tööriistad on järgmised

Töötamine MS-st tuttavas keskkonnas Office tuttav keskkond lihtsustab alustamist ja rakenduse intuitiivset kasutamist: Project 2016 väljaandeid iseloomustab töölaua vaade analoogselt Office-tüüpilisele, sealhulgas ribale; eriti kasutajad, kes kasutavad Excelit, leiavad seega Projectis kiiresti orienteerumise.

Uue projekti loomine on võimalik vaid paari hiireklõpsuga: neutraalne Gantt diagramm on alati saadaval mallina, kuhu saab importida projekti andmeid Excelist, Wordist, Outlookist või PowerPointist.

Analoogselt sama põlvkonna Office versiooniga on ka siin saadaval otsingufunktsioon "Ütle, mida sa tahad teha", mida kasutatakse funktsioonide kiiremaks leidmiseks keerulises süsteemis. Selleks on olemas sisendväli, kuhu sisestatakse vastav otsingusõna või küsimus - vastus esitatakse nimekirja kujul koos kõigi sobivate lahendustega, mis sisaldab ka protsessi kirjeldust. MS Project 2016 pakub veel palju muid funktsioone, mille hulka kuuluvad eelkõige järgmised:

Portfelli ja ressursside juhtimine

MS Project 2016 keskne töövaldkond on endiselt portfellihaldus: kõigi tarkvarasse sisestatud projektide hetkeseisu saab igal ajal kontrollida Microsoft Projecti kliendi kaudu, sealhulgas teavet tähtaegadest kinnipidamise või olemasolevate ressursside, näiteks tööjõu või eelarve, probleemide kohta. Selleks pakub Project 2016 oma näidikuid või vaateid.

Lisaks kontrollifunktsioonidele pakub MS Project 2016 Pro ka täiendavaid vahendeid ressursside sihipäraseks haldamiseks sõltuvalt nende tüübist. Need on jagatud "Töö", "Materjal" ja "Kulud", mis käsitlevad paremini vastavaid omadusi või nende kriitilisi punkte: Seega saab kulusid ja ajalisi piiranguid, inimesi jne. täpsemalt kontrollida. Ressursside koondisesse saab neid salvestada tsentraalselt ja määrata eraldi üksikutele projektidele ja sektsioonidele.

Ressursside juhtimine / ressursside kaasamine, sh meeskonnaplaneerija

Projekti 2016 vahendit "Ressursside kaasamine" kasutatakse projektijuhtide ja meeskondade vaheliste ressursikokkulepete üksikasjalikuks loomiseks, et õigeaegselt tuvastada igasugused kitsaskohad. Integreeritud ressursibaasi saab kasutada kõigi olemasolevate ressursside haldamiseks projektide lõikes ning "Meeskonnaplaneerija" saab kasutada projektis osalevate meeskonnaliikmete vaheliste olemasolevate võimsuste koordineerimiseks.

Mitu ajaskaalat ja hierarhiat

Tänu Project 2016 Pro täiustatud ajakava funktsioonidele on projektidest nüüd palju diferentseeritum ülevaade: projektile saab luua mitu ajakava, millest igaüks keskendub eri aspektile: näiteks üldist ajakava, mis annab ülevaate kõikidest etappidest, saab täiendada teise vaatega, mis näitab konkreetset etappi üksikasjalikumalt. Samuti saab lisada vaate "Etapid". Kasutajad lisavad vastavad esitused lihtsalt Gantt-vaates klõpsates ja vastavad seaded on kättesaadavad lindi kaudu.

Lisaks saab Project 2016 projektid jagada hierarhiliselt põhiprojektiks ja allprojektideks. See esitusviis seob mõlemad tasandid omavahel, nii et üksikute osade ülesanded jäävad kontrollitavaks: projektijuht hoiab alati silma peal kõigil ajakava osadel, sest kogu põhiprojekti teave on kuvatud ka allolevas projektis.

"Mis oleks, kui" analüüsid

Lisaks projekti tegeliku kulgemise planeerimisele ja kontrollimisele on juhtkonna ülesanne teha ka usaldusväärseid prognoose tulevase kulgemise kohta. Project 2016 Professional pakub selleks vastavat tööriista, mille abil saavad projektijuhid läbi mängida erinevaid stsenaariume, mille abil saab eelnevalt tuvastada tüüpilisi probleeme, näiteks ressursside kitsaskohti või pingelisi tähtaegu. Lisaks analüüsile ja vastavate arengute esitamisele esitatakse "Mis oleks, kui" analüüsis sobivad lahendused, nii et tekib suurem tegutsemisruum.

Professionaalne aruandlus MS Project 2016-s

Üks projektijuhi tüüpilisi ülesandeid on regulaarsete sisuliste aruannete koostamine projekti konkreetsete etappide kohta, et dokumenteerida projekti edenemine, aga ka õnnestumised ja raskused, nii et neid saaks kasutada ka tulevaste sarnaste ülesannete puhul. Selleks pakub Microsoft Project 2016 erinevaid malle ja tabeleid ning vaateid:

 • Vanemaid baasplaani väärtusi - kestuse, kulude, tähtaegade jne kohta - saab võrrelda projekti praeguste plaanide väärtustega, et kohe tuvastada kõrvalekalded.
 • Üksikute aspektide kohta saab luua ka graafilisi aruandeid ja projektiandmed eksportida Excelisse või MS Visio'sse edasiseks töötlemiseks.
 • Dünaamilised aruanded on otseselt kohandatavad vastavalt planeerimise muutustele; neid saab kasutada ka PowerPointis, Wordis või Outlookis.
 • Aruanded võimaldavad võrrelda planeerimisjärgus olevaid projekte, mis ei ole veel lõpule viidud, ja neid, mis on juba lõpule viidud.

Microsoft Project 2016 Professionali riistvara ja muud nõuded

Microsoft Project 2016 Professional Edition on võimalik paigaldada nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina - sõltuvalt versioonist kehtivad erinevad nõuded, sealhulgas mälu. Microsoft Project Serveriga kasutamiseks võivad kehtida teatavad operatsioonisüsteemi nõuded. Project 2016 toetab multituute funktsiooni sobivalt varustatud ekraanidel alates Windows 8 ja sobib seega mobiilseks kasutamiseks iOS- või Android-lõppseadmes.

 • Toetatavad operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 või kõrgemal tasemel
 • Toetatavad serveri operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 või Windows 10 Server
 • Protsessor: x86, vähemalt 1 GHz; x64, vähemalt 2 GHz, SSE2
 • RAM: vähemalt 1,0 GB RAM (32 bit) või vähemalt 2,0 GB RAM (64 bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • Resolutsioon: vähemalt 1 024 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Osta MS Project 2016 Professional Wiresoftist kasutatud tarkvarana soodsalt

Väljaande MS Project 2016 Professional ühe kasutaja litsents on Wiresofti veebipoes saadaval kasutatud tarkvarana - selle hind on seega oluliselt odavam kui vastava uue kauba puhul -, kuid märgistus ise ei tähenda mingeid piiranguid funktsioonide ulatuses, ja seda mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei ole üldjuhul kulunud.

See MS Project 2016 Professional Edition'i ühe kasutaja litsents on seega tähistatud kui kasutatud tarkvara, sest see on tekkinud sama programmi varem ettevõttes kasutatud mahulitsentsi lõpetamise ning selle jagamise teel üksiklitsentsideks. Siiski ei avalda mahulitsentsi jagamine mingeid negatiivseid mõjusid ega piiranguid üksiklitsentsi kasutatavusele, samuti ei tähenda see protsess õiguslikult lubamatut protsessi, kuna kõik sellised Wiresofti pakutavad Microsofti kasutatava tarkvara litsentsid, nagu ka käesolev Project 2016 Professional litsents, pärinevad ELis asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kehtib ELis kehtiv jurisdiktsioon. See ütleb selgelt, et sellise kasutatud tarkvara müük on seaduslik protsess, mida on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused; seega on ostjate igasugune vastutusrisk usaldusväärselt välistatud, pealegi on Wiresofti kasutatud tarkvara alati ka revisjonikindel, kuna vastava tarkvara eelmiste ostjate või müüjate kohta on olemas täielik dokumentatsioon.

Lisaks üksiklitsentsi oluliselt madalamale hinnale kui ostuversioon, on selle eeliseks ka selle piiramatu kasutatavus, kuna puuduvad kohustuslikud liitumiskulud.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftilt on seega meie klientidele alati turvaline valik, mis pakub teile ainult eeliseid! Seega, kui ostate MS Project 2016 Professionali kasutatud litsentsi, ei saa te kasu mitte ainult soodsast hinnast, vaid ka kohesest allalaadimisest ja otsesest litsentsi aktiveerimisest kehtiva litsentsi võtmega.

Mitte ainult MS Project 2016 kasutatud tarkvaralitsents, vaid ka paljude teiste Microsofti tarkvaratoodete litsentsid pakuvad teile seega soodsat alternatiivi, et saate kasutada paljusid uuemaid ja ka vanemaid Microsofti programmiväljaandeid, mida tavakaubanduses ühe kasutaja litsentsina ise ei ole võimalik saada. Wiresofti kasutatud tarkvara poest leiad ka palju teisi Microsofti rakendusi, mida saad kasutada koos MS Project 2016 Professionaliga, näiteks Windows 10 või Windows Server 2016. Kui sul on küsimusi MS Project 2016 Professionali või mõne muu siin pakutava Microsofti programmi kohta, kasuta lihtsalt meie pädevat nõuannet chatis või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad