Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 475,90 € * 2 749,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2
Minimaalne litsentsimine 4 Core serveri kohta
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


SQL Server 2022 Standard Microsoftilt on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mida kasutatakse sageli kõikides ettevõtetes, mis kasutavad kaubahaldus- ja CRM-süsteeme või ERP-tarkvara. SQL Server 2022 Standard pakub kõigi nende ülesannete jaoks võimsat, pilvevõimelist relatsioonilist andmebaasi haldussüsteemi (RDMS), mis suudab nende nõudeid optimaalselt täita.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mida sageli kasutatakse kõikides ettevõtetes, mis kasutavad kaubahaldus- ja CRM-süsteeme või ERP-tarkvara. SQL Server 2022 Standard pakub kõigi nende ülesannete jaoks võimsat, Cloud-võimelist relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDMS), mis suudab nende nõudeid optimaalselt täita.

SQL Server 2022 Standard Editioniga on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete käsutuses juba põhiline andmehaldus- ja Business luureandmebaas, mis mitte ainult ei paku sobivaid vahendeid nii kohalike kui ka Cloud-spetsiifiliste rakenduste arendamiseks, vaid võimaldab ka eriti tõhusat andmebaasi haldamist tänu vähesele nõudlusele IT-ressursside järele.

Veebilehel Wiresoft leiate peagi uue SQL Server 2022 Standard Editioni, mida pakutakse kasutatud tarkvarana - koos kõigi funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse eelistega - kuid oluliselt madalama hinnaga kui uut tarkvara. SQL Server 2022 Standard on tõenäoliselt taas saadaval Core-põhise litsentsina, mis sobib ainult võimsama Server jaoks, kuna serverilitsentsi/CAL-põhist varianti ei saa siin kasutada.

Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet SQL Server 2022 Standard eelmisest versioonist tuntud funktsioonide kohta, samuti SQL Server tarkvara tavapäraste Microsoft litsentsitingimuste kohta.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Rohkem turvalisust

Suurte andmehulkade töötlemisel ja edastamisel on oluline ka turvalisuse aspekt, et vältida volitamata juurdepääsu neile. Selleks pakub SQL Server 2022 Standard selliseid funktsioone nagu Always Encrypted, mis mitte ainult ei kaitse tundlikke kliendiandmeid turvaliste enklaavide abil, vaid võimaldab ka keerulisemate operatsioonide teostamist.

Turvalised andmebaasi veerud laiendavad serveripoolset usalduspiiri kliendirakenduste jaoks, ilma et SQL Server, teised andmebaasid või süsteemiadministraator saaksid neile ligi. See võimaldab konfidentsiaalsete andmetega tehtavaid toiminguid turvaliselt teha lihtkirjas.

Täiendavat kaitset pakuvad nii rea tasandi turvalisus kui ka dünaamiline andmete maskeerimine, läbipaistev andmebaasi krüpteerimine koos laiendatava võtmehaldusega, samuti andmete klassifitseerimine ja kasutaja määratud rollide määratlemine.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licensing via Server-Core

SQL Server 2022 Standard väljaande puhul kohaldatakse eeldatavasti taas Core-litsentsimist, mis on määratletud Microsoft, mis põhineb nüüd teistsugusel litsentsimõõdikul võrreldes varasemate sätetega, kus protsessori südamike arv ei olnud litsentsimise seisukohast oluline.

Core-põhise litsentsimise puhul on litsentsinõude arvutamise aluseks tuumade arv. Varem võis ühe Core litsentsiga litsentseerida kaks südamikku. Seega on SQL Server 2022 Standard Core litsentsid tõenäoliselt taas saadaval kahest paketist koosnevate pakettidena.

Kogu litsentsinõue Pro Server tuleneb maksimaalsest kaasatavate südamike arvust, iga serveri füüsiline Core nõuab eraldi litsentsi. Microsoft niivõrd, kui Pro Server minimaalselt 8 litsentsi, kusjuures eelmises versioonis kohaldati järgmisi tingimusi:

 • Iga füüsiline protsessor on arvutatud vähemalt 8 tuumaga.
 • Iga füüsiline Server arvutatakse vähemalt 16 tuumaga.
 • Kõik füüsilised ja aktiivsed südamikud on litsentseeritud vastavalt nendele kahele tingimusele.

Lisaks sellele kehtivad SQL Server 2022 Standard puhul tõenäoliselt taas teatavad skaleerimispiirangud. Seega oli maksimaalne arvutusvõimsus, mida üks SQL Server instants võib kasutada, varem Standard:

 • SQL Server-andmebaasi mootor: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku
 • Analüüs või aruandlus Services: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku

Maksimaalne mälu, mida võib kasutada üks SQL Server andmebaasi mootori instants, oli varem:

 • Puhvervaru: 128 GB
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlus Services: 64 GB
 • Analüüs Services: 16 GB2 (tabeli kujul) või 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2022 Standard väljaande relatsioonilise andmebaasi suuruse ülempiir oli varem 524 PB.

Kui teil on küsimusi teie Server litsentseerimise kehtivate tingimuste kohta, võtke palun ühendust ühe töötajaga aadressil Wiresoft.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Riistvaranõuded 

Selleks, et SQL Server 2022 Standard saaks kasutada sobivas töökeskkonnas, peavad tõenäoliselt olema täidetud järgmised tarkvara- ja riistvaranõuded - palun arvestage, et oktoobri seisuga ei ole Microsoft veel ametlikku teavet andnud, seega võivad tegelikud miinimumnõuded erineda allpool loetletud nõuetest. Täiendavate küsimuste ja ajakohase teabe saamiseks võtke palun ühendust töötajaga aadressil Wiresoft.

 • Toetatavad operatsioonisüsteemid: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB - sõltuvalt iga kord paigaldatud SQL Server komponentidest
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse 800x600 piksli eraldusvõimega
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor
 • Protsessori kiirus: min. 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või rohkem

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft SQL Server 2022 Standard kui kasutatud tarkvara või mõne muu väljaande, samuti SQL Server vanemate versioonide või muu Microsoft tarkvara ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel. 

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad