Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - projektijuhtimistarkvara uusim versioon ostuversioonina Project 2021 Standard on Microsofti mitmekülgse projektijuhtimistarkvara uusim versioon, mis on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust...
293,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - tõestatud projektijuhtimistarkvara uus professionaalne versioon Microsoft on Project 2021 Professionaliga välja andnud mitmekülgse tarkvara praeguse versiooni, mis on projektijuhtimissüsteemina...
426,90 € *

Microsoft Project 2021: teie lahendus projektijuhtimiseks

Microsoft Project 2021 on täiustatud projektijuhtimise tarkvaralahendus, mis aitab organisatsioonidel projekte tõhusalt planeerida, juhtida ja edukalt lõpule viia. See Microsoft Projecti uuendatud versioon pakub hulgaliselt uusi funktsioone ja täiustusi, mis võimaldavad projektimeeskondadel oma projekte paremini korraldada ja juhtida.

Microsoft Project 2021 uued funktsioonid

  • Intuitiivne kasutajaliides: Microsoft Project 2021 esitab ümberkujundatud kasutajaliidese, mis on veelgi kasutajasõbralikum ja intuitiivsem. See lihtsustab navigeerimist ja laialdaste projektijuhtimise vahendite kasutamist.
  • Aja ja ressursside juhtimine: Tänu täiustatud aja- ja ressursside planeerimise funktsioonidele saavad projektijuhid optimeerida ressursside jaotamist ja tagada projektide õigeaegse valmimise.
  • Integratsioon Microsoft 365-ga: Microsoft Project 2021 on sujuvalt integreeritud Microsoft 365 keskkonda. See võimaldab sujuvat koostööd, teabe jagamist ja pilveteenuste kasutamist projektijuhtimiseks.

Tõhus projektijuhtimine lihtsaks tehtud

Microsoft Project 2021 pakub laia valikut funktsioone, mis toetavad projektijuhte ja -meeskondi projektide tõhusal planeerimisel ja elluviimisel. Nende hulka kuuluvad Gantti diagrammide loomine, ressursside juhtimine, riskijuhtimine ja eelarvestamine. Samuti võimaldab tarkvara jälgida projekti edenemist reaalajas, võimaldades kiiresti kohaneda muudatuste ja ettenägematute sündmustega.

Maksimeerige oma meeskondade tootlikkust

Kasutades Microsoft Project 2021, saavad organisatsioonid suurendada oma meeskondade tootlikkust. Selge projektistruktuur, selged ülesandejaotused ja tõhus ressursihaldus aitavad vähendada kitsaskohti ja optimeerida töövooge. See viib projektide õigeaegse valmimiseni ja suurendab klientide rahulolu.

Microsoft Project 2021 on ideaalne lahendus organisatsioonidele, kes soovivad parandada oma projektijuhtimise protsesse. Tänu uutele funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele Microsoft 365 keskkonda pakub see tarkvara vahendeid, mida vajate projektide edukaks lõpuleviimiseks ja meeskonna tõhususe suurendamiseks.

Kategooriad