Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - tõestatud projektijuhtimistarkvara uus professionaalne versioon Microsoft on Project 2021 Professionaliga välja andnud mitmekülgse tarkvara praeguse versiooni, mis on projektijuhtimissüsteemina...
472,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - projektijuhtimistarkvara uusim versioon ostuversioonina Project 2021 Standard on Microsofti mitmekülgse projektijuhtimistarkvara uusim versioon, mis on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust...
325,90 € *

Project 2021 Standard ja Professional Editionid leiate kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest kohe pärast ametlikku väljalaskmist - nende soodsam hind võrreldes vastava uue tootega on teie jaoks soodsam. Järgnevalt saate teada kõikidest Project 2021 uutest funktsioonidest ja omadustest, mis on seni teada, ning saate teavet Standard ja Professional Editioni erinevuste kohta.

Värskeima teabe saamiseks MS Project 2021 kohta võtke lihtsalt ühendust ühega meie töötajatest. Samuti saate teada, millised teised Wiresoftis saadaval olevad Microsofti rakendused ühilduvad Project 2021-ga, mis on saadaval ka kasutatud tarkvarana.

Millistele sihtrühmadele on MS Project 2021 mõeldud?

Microsoft Project 2021 on välja töötatud nii algajatele kui ka projektijuhtimise professionaalidele, kes sõltuvalt oma teadmiste tasemest kasutavad uute projektide planeerimisel kas oma malle või loovad neutraalse, tühja Gantt diagrammi põhjal nullist uued projektiplaanid või kasutavad suurt valikut projektitüüpide malle, mis sisaldavad juba kõiki tüüpilisi komponente. Exceli, Wordi, Outlooki või PowerPoint'i failides sisalduvad andmed ja ülesannete nimekirjad saab importida Projecti, säilitades sealse vormingu ja kontuurid, mis vähendab redigeerimisega seotud jõupingutusi.

Sõltuvalt MS Project 2021 väljaandest - osta Standard või Professional - on kasutajatel lisavõimalusi väliste andmeallikatega kasutamiseks või sünkroniseerimiseks.

Visuaalselt on MS Project 2021 Buy, erinevalt eelmisest versioonist, veelgi selgem töölaua kasutajaliides, mis hõlbustab juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele. Paremat kasutajasõbralikkust täiendavad MS Office'ist tuttavad "tumehallid" ja "valged" kujundused, mis võimaldavad tänu värvide vähendamisele ekraanil kontsentreeritumalt töötada.

Maksimeerige projekti edu - Osta MS Project 2021

Olenemata sellest, kas tegemist on alustava ettevõtte, VKE või suurettevõttega - professionaalne projektijuhtimine lihtsustab edu planeerimist ja riskide minimeerimist - ülesannete ulatus hõlmab alati sisuliselt järgmisi elemente, mida võib sõltuvalt keerukusest veelgi diferentseerida või täiendada:

 • Projektiplaani koostamine, sh tegevuskava koostamine
 • Ressursside ja osalejate määratlus
 • Etappide seadmine kuni eesmärgi saavutamiseni
 • Projekti edenemise ja võimsuste kättesaadavuse jälgimine ja kontrollimine
 • Aruandlus nii käimasoleva projekti ajal kui ka pärast selle lõpetamist dokumentatsiooni koostamiseks

Tüüpilised ülesanded, mida saab MS Project 2021 abil hõlpsamini täita, on järgmised:

 • Dünaamiline projekti planeerimine: MS Projecti projektiplaanide abil saab dünaamiliselt ja seega paindlikult planeerida nii projekti pingutusi, projekti kestust kui ka osalejate paigutamist. Ajakava vaated lihtsustavad tähtaegadest kinnipidamist üksikutes tehingutes.
 • Kasutage keeruliste projektide puhul äriteabeanalüüsi: Sõltuvalt installeeritud MS Project Editionist saab Power BI abil luua ka interaktiivseid armatuurlaudu, mis ei näita mitte ainult projekti üldist seisu, vaid annavad ka üksikasjalikku teavet üksikute projekti valdkondade kohta. See võimaldab riske paremini hinnata ja vajaduse korral varakult kavandada erakorralisi meetmeid.
 • Töötage välja uuenduslikke lahendusi: MS Project 2021 abil saab automatiseerida nii töövooge kui ka individuaalseid lahendusi, näiteks mobiilseadmete jaoks, ning neid saab kasutada ka pilves.
 • Eelarveplaneerimine: tänu ressursside ja võimsuste igakülgsele kontrollile on võimalik kitsaskohti ja kulude plahvatust varakult ära tunda ja seega paremini vältida.
 • Projekti tagasiside: Integreeritud tagasisidevahendite abil saavad projektis osalejad kasutada oma spetsiifilist oskusteavet lahendusettepanekute väljatöötamiseks ja üksteisega kooskõlastamiseks, et ühiselt tagada projekti plaanipärane lõpuleviimine ja edu. Sellele võivad kaasa aidata ka kiiresti koostatud eduaruanded ja aruanded varasematest projektidest.

Kõigi nende ülesannete jaoks pakub Project 2021 nii Standard- kui ka Professional-versioonis põhjalikke vahendeid, et registreerida ja terviklikult kaardistada ja kontrollida kõiki projektijuhtimisega seotud protsesse ja komponente. MS Projecti praegune versioon pakub seega kasutajatele järgmisi olulisi eeliseid:

 • Looge projekte kiiresti ja lihtsalt: MS Project 2021 praktiliste mallide abil saavad isegi algajad edukalt planeerida ja koordineerida ülesandeid. Selleks saavad nad valida arvukate mallide vahel, mis põhinevad tööstusharu parimatel tavadel ja mida saab individuaalselt kohandada, selle asemel et luua projektijuhtimise kava nullist. Lisaks tõestatud standardmallidele, nagu Gantt diagrammid, on Project 2021-s saadaval ka paljud muud tüübid, nagu näiteks võrgudiagrammid või voogdiagrammid.
 • Haldage projekte selgemalt: Võimsad projektijuhtimisvahendid pakuvad kõiki eeldusi, et juhtida isegi nõudlikke projekte üksikasjalikult kõigis alavaldkondades ja ametites ning kontrollida neid kõigis üksikutes etappides, säilitades samal ajal alati ülevaate kõigist omavahelistest seostest. Selleks pakub MS Project 2021 erinevaid kuvamisvõimalusi, nt vaateid vormide, tabelite või veergudena, et tuua esile projekti teatud aspektid, mida täiendavad erinevad filtrid, mille abil saab selgelt kuvada üksikuid ülesandeid ja ressursse - sealhulgas nende seoseid ja määranguid teiste etappide või projektidega.
 • Lihtsam koostöö meeskonnas: isegi kui projekti liikmed on kohalikult hajutatud, kasutavad kõik osalejad koos MS Project 2021-ga sama plaani versiooni ja hoiavad seega kogu aeg ülevaadet kõigist jooksvatest arengutest ja vastavatest vastutusaladest. Ühine kogemustevahetus suurendab ka tõhusust praeguste ja tulevaste ülesannete täitmisel. Meeskonnaliikmetel on juurdepääs teabele ka aruannete kujul.

MS Project 2021 olulised funktsioonid

Lisaks mainitud põhifunktsioonidele on MS Project 2021 Standard ja ka Professional'il muid järeleproovitud funktsioone, mis kas täiendavad neid, nt ressursside haldamine ja aruannete koostamine, või pakuvad lisafunktsioone, nt portfellihalduse jaoks:

Portfellihaldus

Portfellihaldus on MS Project 2021 üks olulisemaid komponente, sest see võimaldab mitte ainult ühe projekti, vaid kõigi projektide registreerimist ja nende edenemise jälgimist. Projektijuhtidel on seega alati ülevaade kõigist hetkeseisudest - kui projekt ei edene ajakava kohaselt, saavad nad kohe reageerida ja võtta vastumeetmeid. Kõige sagedamini esinevad siinkohal ülesanded, mis ei ole veel ajakava kohaselt lõpetatud, ja kulud, mis on eelarvest välja jooksnud. Eriti siis, kui need ebasoovitavad arengud mõjutavad teisi projekte, sest planeeritud ressursid muutuvad napiks või ei ole kättesaadavad, saab praeguse seisu kohe MS Project 2021-s nähtavaks teha sõltumatu uuendamise kaudu ühe klõpsuga ja kriitilised olukorrad ära tunda.

MS Project 2021 buy ühendamise kaudu Power BI-ga on kättesaadavad ka üksikasjalikud kuvamisvõimalused eelarve haldamiseks nii analüüsi kui ka parandusettepanekute osas.

Üksikute projektiülesannete struktureerimine ja seostamine

MS Project 2021 eristab projekti sisestamisel ja kontrollimisel nelja tüüpi tegevusi või tegevuste tüüpe, mis põhinevad planeerimisvalemil, milles kolm väärtust - töö, kestus ja jaotamisüksused - on omavahel seotud:

 • Fikseeritud üksused
 • Fikseeritud töö
 • Fikseeritud kestus
 • Tegevuskontroll

MS Project 2021 pakub selleks maski, mille kaudu saab erinevaid ülesandeid kontrollida:

 • Ülesandeid saab importida tulpdiagrammi, sealhulgas lisada samaaegselt mitu ülesannet ning määrata vastavad ressursid ja seosed.
 • Kõiki ülesandeid saab omavahel siduda kas rippmenüü kaudu või ülesande tabelis väljal "ühisülesande nimi".
 • Igale ajaskaalale saab määrata eraldi algus- ja lõpukuupäevad ning ajaskaala ribad võivad olla eraldi märgistatud, mis tagab seotud ülesannete selguse.
 • Projekti üksikuid ülesandeid saab tähtsuse järgi hierarhiliselt sorteerida - see funktsioon on eriti praktiline keerukamate projektiplaanide puhul, kuna üksikud muudatused rakendatakse automaatselt kõigile seotud ülesannetele.
 • Samamoodi saab üksikuid ülesandeid omavahel siduda, et visualiseerida nende seoseid.

Ressursside haldamine

MS Project 2021 ressursside haldamine eristab põhimõtteliselt kolme tüüpi ressursse: "tööjõud", "materjal" ja "kulud". See võimaldab üksikasjalikumat, selgemat ja seega tõhusamat planeerimist ja kõigi projekti jaoks kavandatud ressursside haldamist. Ressursside koondamise kaudu saab neid tsentraalselt hallata projektiüleseks planeerimiseks ja selgelt määrata üksikutele tegevustele; nii saab vältida piiranguid seoses nende ajalise kättesaadavusega ning võimalikke riske tööjõu ülekoormuse korral, samuti kulude piiride ületamise korral.

Aruannete koostamine - Osta MS Project 2021

Projekti kohta sisuliste aruannete koostamine on oluline aspekt - ka agiilses projektijuhtimises - siinkohal pakub MS Project mitmeid võimalusi projektiandmete informatiivseks visualiseerimiseks, sõltuvalt kasutuseesmärgist. See ei kehti mitte ainult käimasoleva projekti hetkeseisu kohta, vaid ka lõpetatud ülesannete aruannete kohta. Saadud teadmisi ja parimaid tavasid saab jagada teiste meeskonnaliikmetega või partneritega. Projekt 2021 pakub laia valikut aruande malle kõige levinumate projektitüüpide jaoks, mida saab täiendavalt täiendada piltide või graafikaga jne. Aruandeid saab koostada erinevates vormingutes. Loodud aruanded saab teistele kättesaadavaks teha formaatides .PDF, .XPS, .CSV, .XML.

MS Project 2021 Professional Editioni eksklusiivsed omadused

Lisaks eespool nimetatud funktsioonidele on MS Project 2021 Professional Editionil ka järgmised eksklusiivsed funktsioonid, mis on eriti olulised suurte organisatsioonide ja ettevõtete projektijuhtimise jaoks:

 • Parem selgus Teamplanneris
 • Täiendavad mallid ja planeerimisvahendid tootlikkuse suurendamiseks
 • Valikuline koostöö MS SharePoint ja MS Project Serveriga
 • Project Online'i vabatahtlik kasutamine

Värskeima teabe saamiseks MS Project 2021 Professional Editioni kohta võtke ühendust Wiresofti esindajaga.

Osta MS Project 2021 väljaannetes ja Professional Wiresoftist kui Microsofti kasutatud tarkvara

Microsoft Project 2021 versioonid ja Professional on saadaval Wiresoftist kasutatud tarkvarana soodsate hindadega alates ametlikust väljaandmisest. Saate kasu nendest eelistest:

 • Microsofti kasutatud tarkvara, näiteks MS Project 2021 ostmine ja kasutamine on seaduslik ja seega seadusega lubatud.
 • Microsoft Project 2021 Edition - Standard või Professional - nimetamine Wiresofti poolt "kasutatud tarkvarana" ei tähenda mingeid piiranguid selle MS Project tarkvara funktsionaalsusele.
 • Ostes Project 2021 Editioni Wiresoftilt, ostate originaalse, täielikult toimiva Microsofti tarkvara - mitte piiratud kasutusega või ajaliselt piiratud prooviversiooni.
 • Kasutatud tarkvara, näiteks üks Project 2021 versioonidest - Standard või Professional - on enne edasimüüki ka Wiresofti poolt testitud täieliku kasutatavuse osas.
 • Ostes kasutatud tarkvara Wiresoftist, omandate alati seadusliku ja originaalse Microsoft Project 2021 toote.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Project 2021 või muu kasutatud Microsofti tarkvara kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust, kasutades chat'i, telefoni või e-posti teel.