Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

2 839,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core Väljaanne SQL Server 2019 Standard 2-Core on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

Väljaanne SQL Server 2019 Standard 2-Core on praegu Microsofti usaldusväärse relatsiooniandmete platvormi uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas; sest see pakub kõiki hetkel olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida on vaja kaasaegses ettevõttes, mis kasutab näiteks kaubahaldussüsteeme, ERP-tarkvara või CRM-süsteeme jne ning selleks võimsal relatsiooniandmebaasihaldussüsteemil (RDMS) peab suutma usaldada, et see vastab kõigile neile nõuetele ja on ka pilvepõhine.

SQL Server Standard Edition 2-Core pakub põhiandmehalduse ja äriteabe andmebaasi, mille abil saavad eriti väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted usaldusväärselt käivitada tüüpilisi ärirakendusi. Standard Edition pakub selleks erinevaid arendustööriistu, mis on mõeldud nii lokaalseks kasutamiseks kui ka pilve ning mis võimaldavad tänu IT-ressursside minimaalsele kasutamisele tõhusat andmebaasihaldust.

Siin on olulised integreeritud funktsioonid väga skaleeritavad pilveteenused ning alati krüptitud turvaliste enklaavide ja laiendatavusega – sealhulgas Java keele integratsiooniga. Põhjaliku integratsiooni Hadoop hajusfailisüsteemi (HDFS) koos Apache Spark ja muud analüüsi vahendeid, mis on täielikult toetatud Microsoft lihtsustab juhtimist oma ulatusliku andmete kujul Big SQL Server 2019 Standard Andmete klastrid. Lisaks on kogu andmebaasi konteinerite kasutamine kõigis protsessides – alates arendusest kuni tootmiseni.

Lisaks võimaldab see SQL Serveri väljaanne teil andmehoidjaid jaotada, ilma et peaksite andmeid esmalt teisaldama või kopeerima. Andmebaasi ühilduvuse sertifikaat väldib rakenduste ühildumatust ja võimaldab teil värskendada oma SQL Serveri andmebaasi mitte ainult lokaalselt, vaid ka perifeerias ja pilves.

Turvalisuse ja vastavuse osas on saadaval ka integreeritud funktsioonid teie andmete klassifitseerimiseks ja kaitsmiseks: SQL Server 2019 jälgib seda usaldusväärselt ja hoiatab kahtlaste tegevuste eest.

SQL Server 2019 Standard väljaande puhul on võimalik ka siin kirjeldatud tuumapõhine litsentsimine, mis on eriti atraktiivne suurematele ettevõtetele või organisatsioonidele, millel on vastavalt võimsamad serverid ja mille jaoks server litsentsi seetõttu on vajalik / CAL variant ei saa kasutada.

Wiresoftist leiate SQL Server 2019 Standard 2-Core Editioni täisfunktsionaalse kasutatud tarkvarana oluliselt madalama hinnaga kui uued kaubad – see pakub kõiki teadaolevaid eeliseid funktsionaalsuse ja jõudluse osas ja turvalisus. Järgmine ülevaade annab üksikasjalikku teavet SQL Server 2019 Standard 2-Core uute funktsioonide ja sellega seotud Microsofti SQL Serveri tarkvara litsentsitingimuste kohta.

Mida uut on SQL Server 2019 Standard 2-Core'is? Võrdlus SQL Server 2019 Standardi eelmise versiooniga

SQL Server 2019 Standard versioon ei iseloomusta ainult laienemine funktsioone ja omadusi ja parema tulemuslikkuse samuti parem mastaapsuse, vaid ka lisaks terve hulk uuenduslikke funktsioone - hulgas muu, uute analüüsivahenditega, mis töötlevad ja hindavad ka suurandmete haldamisele omaseid suuri andmemahtusid kiiresti ja usaldusväärselt, et need oleksid vastavate ettevõtte rakenduste jaoks igakülgselt kättesaadavad.

SQL Server 2019 Standard 2-Core abil saate nüüd oma suured andmemahud teisaldada SQL serverisse – seni oli neid võimalik hallata ainult teistel Hadoopi-põhistel kohalikel platvormidel.

>

Samuti saab integreeritud konnektorite abil nüüd päringuid teha välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, ilma et andmeid tuleks eelnevalt füüsiliselt teisaldada või paljundada.

Lisaks on SQL Server 2019 Standard 2-Cores saadaval ka sellised funktsioonid nagu intelligentne päringute töötlemine ja kiirendatud andmebaaside taastamine, mis suurendab jõudlust tohutult. Järgmises ülevaates kirjeldatakse täiendavaid funktsioone.

SQL Server 2019 Standard 2-Core uuenduslikud funktsioonid lühidalt

Üks eriti tähelepanuväärne funktsioon SQL Server 2019 Standard 2-Core igakülgseks andmetöötluseks ei ole mitte ainult andmete rühmitamine, vaid ka nende süstemaatilise salvestamise jälgimine logimise ja mõõtmiste ajal. samuti intelligentne töötlemise hakupyynnöissä. Eelkõige laiendavad suurandmete klastrid andmete kasutamist mitmel viisil.

Andmete virtualiseerimine suure andmeklastri abil

Eelkõige tänu suurte andmeklastrite integreerimisele SQL Server 2019 Standard 2-Core'i on nüüd saadaval terve hulk võimalusi suurte andmemahtude kasutamiseks, analüüsimiseks ja edastamiseks.

 • Big Data Cluster võimaldab pakkuda Kubernetesel põhinevaid SQL Serveri, Sparki ja HDFS-i konteinerite skaleeritavaid klastreid. Need töötavad ka paralleelselt, nii et Transact-SQL-i või Sparki andmeid saab samal ajal lugeda, kirjutada ja töödelda.
 • SQL Server PolyBase võimaldab päringuid andmehoidlate kohta välistest andmeallikatest, ilma et peaksite andmeid esmalt teisaldama või kopeerima.
 • Andmejärved SQL Server 2019 standardis: skaleeritavat HDFS-i salvestusbasseini saab kasutada mitmesugustest välistest allikatest pärit suurte andmete salvestamiseks. Pärast suurandmete klastrina salvestamist saab andmeid analüüsida ja ka relatsiooniandmetega kombineerida.
 • Data Mart pakub SQL Serveri suurandmete klastrite horisontaalset skaleerimist, mis parandab andmeanalüüsi jõudlust. See võimaldab mitmest allikast pärinevaid andmeid andmekogumi sõlmede kaudu vahemällu salvestada.
 • AI ja masinõppe ülesandeid saab nüüd teha SQL Serveri suurandmete klastritega HDFS-i salvestuskogumites.
 • Sparki ja integreeritud tehisintellekti tööriistu saab kasutada muu hulgas R, Pythoni, Scala ja Javaga.
 • Rakenduse sätte abil saab rakendusi pakkuda SQL Serveri suurandmete klastrites konteinerite ja rakendustena veebiteenuste kujul. Neil on juurdepääs suurandmete klastris salvestatud andmetele.

Parem jõudlus SQL Server 2019 Standard 2-Core

Teatud funktsioonide mastaapsuse ja toimivuse ning kõrge kättesaadavuse tagamiseks kehtib SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaande kohta järgmine teave.

 • Intelligentset andmebaasi täiustatakse mitmete andmebaasifunktsioonidega, nagu näiteks Näiteks intelligentne päringutöötlus parandab päringu jõudlust ilma rakendusi muutmata. See hõlmab nii tabelimuutujate edasilükatud kompileerimist kui ka kasutaja määratud skalaarfunktsioonide lisamist ja pesastatud täitmist tabeliväärtustega funktsioonidega.
 • Mitmesugused mälusiseste andmebaasi funktsioonid koos mälusisese OLTP1, hübriidpuhvri ja puhvrikogumi laiendusega, samuti püsiva mälu toega ja mälule optimeeritud tempdb metaandmetega – parandavad äritegevuse jõudlust. kriitilise töökoormus.
 • Lisaks Suurem skaleeritavus ja jõudlus veerusalvega, suurte objektide binaarfailidega rühmitatud veerusalve indeksites, mälusiseste andmebaasidega, samuti püsimälu tugi, venitatud andmebaas, kuni 50 eksemplari tugi, laua ja indeks vaheseinte samuti andmetihenduseta paralleelsest töötlemisel seismoandurid tabelid ja mitmekordne FILESTREAM konteineritesse.
 • Kõrge kättesaadavus Server Core'i toe, logide saatmise, andmebaasi peegeldamise ja hetktõmmise, varukoopia tihendamise, alati tõrkesiirdeklastri eksemplaride, avariitaaste tõrkesiirdeserveri ja täiustatud andmebaasi kaudu taastamise ja krüpteeritud backup.
 • Alati krüptitud mitte ainult ei kaitse tundlikke kliendiandmeid turvaliste enklaavidega, vaid võimaldab ka keerukamate protsesside läbiviimist turvaliste andmebaasiveergudega. Need laiendavad ka serveripoolsete klientrakenduste usalduspiirangut, ilma et SQL Server, operatsioonisüsteem, andmebaasid või süsteemiadministraator saaks neile juurde pääseda, nii et toiminguid konfidentsiaalsete andmetega saab teha turvaliselt selge tekstina.
 • Turvalisus rea tasemel koos dünaamilise andmete maskeerimise, läbipaistva andmebaasi krüptimise ja laiendatava võtmehaldusega, samuti andmete klassifitseerimise ja jälgimisega ning kasutaja määratletud rollidega.

SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaande skaleerimispiirangud:

Järgmine teave kehtib peamiselt standardväljaande kohta.

Maksimaalne arvutusvõimsus, mida saab kasutada SQL Server 2019 Standardi üks eksemplar:

 • SQL Serveri andmebaasimootor: vähem kui 4 pesa või 24 tuuma
 • Analüüsi- või aruandlusteenused: vähem kui 4 pistikupesa või 24 südamikku

Maksimaalne mälumaht, mida SQL Serveri andmebaasimootori üks eksemplar saab kasutada:

 • Puhverkogum: 128 GB
 • Veerusalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlusteenused: 64 GB
 • Analüüsiteenused: 16 GB2 (tabel) või 32 GB (MOLAP)

Standardväljaande SQL Server 2019 relatsiooniandmebaasi maksimaalne suurus:

 • 524 PB

SQL Server 2019 Standardi litsentsimine vastavalt serveri tuumadele

Väljaandele SQL Server 2019 Standard on Microsofti 2016. aasta serveriversiooniga tutvustatud põhilitsentsid valikuliselt saadaval. Võrreldes vanemate versioonidega, kus protsessori tuumade arv oli litsentsimisel ebaoluline, kehtib nüüd teistsugune litsentsi mõõdik: Tuumipõhise litsentsimise korral on tuumade arv vastava 2-tuumalise litsentsinõuete määramisel aluseks. Paketid. Ühe põhilitsentsiga saab litsentsida kahte tuuma, erinevalt varasemast, kus protsessori kohta oli vaja ainult ühte litsentsi.

Kogu serveri litsentsinõue tuleneb selle tuumade maksimaalsest arvust, kusjuures iga serveri füüsiline tuum vajab oma litsentsi. Põhimõtteliselt on serveri kohta seatud minimaalselt 8 litsentsi; Microsoft on siin määratlenud järgmised tingimused:

 • 1. Iga füüsiline protsessor on laetud vähemalt 8 tuumaga.
 • 2. Iga füüsiline server on laetud vähemalt 16 tuumaga.
 • 3. Kõik füüsilised ja aktiivsed tuumad on litsentsitud tingimuste 1 ja 2 alusel.
 • 4. SQL Server 2019 Standardi põhilitsentsid on alati saadaval kahe paketina.

Tarkvara- ja riistvaranõuded SQL Server 2019 Standard 2-Core tööks

SQL Server 2019 Standardi kasutamiseks vastavas töökeskkonnas peavad olema täidetud järgmised tarkvara- ja riistvaranõuded:

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB – olenevalt installitud SQL Serveri komponentidest
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse eraldusvõimega 800x600 pikslit
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor – AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T-ga, Intel Pentium IV koos EM64T-ga
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz – soovitatav: 2,0 GHz või kiirem

KKK-d Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core kohta Wiresofti kasutatud tarkvarana

Kasutatav tarkvara, mida Wiresoft pakub SQL Server 2019 Standard 2-Core jaoks, ei erine oma kasutatavuse poolest uuest serverilitsentsist – ka seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda. Tüüpilised küsimused kasutatud SQL Serveri litsentside kohta on järgmised:

Kust pärineb kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core litsents?

Wiresoft Shopis pakutav kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core litsentsitarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle tavaliselt ostnud ja selle Wiresoftile edasi müünud. Kui seda müüakse edasi või pakutakse Wiresofti poes, märgitakse see kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2019 standardsete kahetuumaliste litsentside puhul kehtib ostja turvalisus?

Jah: Wiresofti kasutatav tarkvara koos SQL Server 2019 Standard 2-Core pakub klientidele samu eeliseid nagu uue võrreldava serveritarkvara ostmisel: ostja turvalisus kohese allalaadimise ja kohese litsentsi kaudu. - Aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud SQL Server 2019 standardse kahetuumalise tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Mis Wiresoft saab usaldada, et mitte ainult ostmiseks SQL Server 2019 Standard 2-Core Kasutatud tarkvara, kuid ka selle tegelik kasutamine ei riku seadused, sest: See pakkus Tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi inventuurist. See on oluline, sest praegune kohtupraktika ei luba mitte ainult Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist; neid asjaolusid on juba mitu korda kinnitatud erinevate kohtuotsustega.

Milliseid eeliseid veel on kasutatud SQL Server 2019 standardsel kahetuumalisel tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvaral on meie klientide jaoks majanduslik eelis, kuna nad saavad seda kasutada oma tarkvaravarude värskendamiseks palju väiksema kuluga, et olla ajakohane. See kajastub ka tegevuskuludes, sest tänu kõikide ostjate täielikule kontrollile pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi turvalisust!

Wiresoftist leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult väljaande SQL Server 2019 Standard 2-Core , vaid ka serveri/CAL-litsentsiga standardväljaande ja muud SQL Server 2019 väljaanded. Lisaks vanemad versioonid Microsoft SQL Server; Wiresofti laialdane kasutatud tarkvara portfell sisaldab ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Standardi või mõne muu väljaande põhilitsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud