Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10152
 • 7NQ-01564
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 842,90 € * 2 046,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Minimaalne litsentsimine 4 Core Pro Server
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Väljaanne SQL Server 2019 Standard 2-Core  on praegu kõige ajakohasem versioon ülemaailmselt kasutatavast usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist Microsoft; sest see pakub kõiki praegu olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mis on vajalikud kaasaegses ettevõttes, mis kasutab näiteks kaubahaldussüsteeme, ERP-tarkvara või CRM-süsteeme jne. ja peab saama toetuda võimsale relatsioonilisele andmebaasi Management süsteemile (RDMS), mis suudab kõiki neid nõudeid täita ja on ka Cloud-võimeline.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaanne on praegu kõige ajakohasem versioon Microsofti usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist, mida kasutatakse kogu maailmas, sest see pakub kõiki praegu olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida vajab kaasaegne ettevõte, mis kasutab näiteks kaubahaldussüsteeme, ERP-tarkvara või CRM-süsteeme jne ja peab saama toetuda võimsale relatsioonilisele andmebaasi haldussüsteemile (RDMS), mis suudab kõiki neid nõudeid täita ja on ka pilvevõimeline.

SQL Server Standard Edition 2-Core pakub põhilist andmehaldus- ja ärianalüüsiandmebaasi, millega eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad usaldusväärselt kasutada tüüpilisi ärirakendusi. Standard Edition pakub selleks erinevaid arendusvahendeid, mis on mõeldud nii kohalikuks kasutamiseks kui ka pilvepõhiseks kasutamiseks, ning võimaldab tõhusat andmebaaside haldamist tänu minimaalsele vajadusele IT-ressursside järele.

Oluliste integreeritud funktsioonide hulka kuuluvad nii kõrgelt skaleeritavad pilveteenused kui ka Always Encrypted koos turvaliste enklaavidega ja laiendatavus, sealhulgas Java-keele integratsioon. Hadoopi hajutatud failisüsteemi (HDFS) põhjalik integreerimine Apache Sparki ja muude Microsofti poolt täielikult toetatud analüüsivahenditega lihtsustab teie ulatuslike andmete haldamist suurandmete klastrite kujul SQL Server 2019 Standardis. Lisaks sellele kasutatakse konteinereid kogu andmevaru jaoks kõikides protsessides - alates arendusest kuni tootmiseni.

Lisaks võimaldab see SQL Serveri väljaanne andmete silo lõhkumist, ilma et oleks vaja andmeid esmalt liigutada või replitseerida. Andmebaaside ühilduvuse sertifitseerimine väldib rakenduste ühildamatust ja võimaldab teil uuendada SQL Serveri andmebaasi mitte ainult lokaalselt, vaid ka perifeerias ja pilves.

Turvalisuse ja vastavuse osas on saadaval ka integreeritud funktsioonid teie andmete klassifitseerimiseks ja kaitsmiseks: SQL Server 2019 jälgib neid usaldusväärselt ja hoiatab kahtlaste tegevuste eest.

Siin kirjeldatud tuumikpõhine litsentsimine on võimalik ka SQL Server 2019 Standard Editioni puhul, mis on eriti atraktiivne suurematele ettevõtetele või organisatsioonidele, kellel on vastavalt võimsamaid servereid ja kelle puhul serverilitsentsi/CAL-variant seetõttu ei ole kohaldatav.

Wiresoftist leiate SQL Server 2019 Standard 2-Core Editioni täisfunktsionaalse kasutatud tarkvarana oluliselt soodsama hinnaga võrreldes uue tarkvaraga - ja see pakub kõiki teadaolevaid eeliseid funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse osas. Üksikasjalik teave SQL Server 2019 Standard 2-Core 'i uute funktsioonide ja Microsofti SQL Serveri tarkvara litsentseerimistingimuste kohta on esitatud järgmises ülevaates.

Mida uut on SQL Server 2019 Standard 2-Core'is? Võrdlus SQL Server 2019 Standardi eelmise versiooniga

Võrreldes eelkäijaga iseloomustab SQL Server 2019 Standardi versiooni mitte ainult funktsioonide ja funktsioonide laiendamine ja parem jõudlus ning parem skaleeritavus, vaid ka terve rida uuenduslikke funktsioone - muu hulgas uute analüüsivahenditega, mis suudavad kiiresti ja usaldusväärselt töödelda ja hinnata ka suuri andmemahte, nagu on tüüpiline Big Data Managementile, nii et need on vastavate ettevõtte rakenduste jaoks igakülgselt kättesaadavad.

SQL Server 2019 Standard 2-Core abil saate nüüd oma suurandmete töökoormused SQL Serverisse üle viia - varem oli võimalik ainult haldamine muudel Hadoopil põhinevatel lokaalsetel platvormidel.

Samamoodi saab nüüd sisseehitatud konnektorite abil päringuid teha ka välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, ilma et peaks andmeid kõigepealt füüsiliselt liigutama või replitseerima.

Lisaks on SQL Server 2019 Standard 2-Core 'is saadaval ka sellised funktsioonid nagu arukas päringute töötlemine ja kiirendatud andmebaasi taastamine, mille tulemuseks on tohutu jõudluse kasv. Täiendavaid funktsioone kirjeldatakse järgmises ülevaates.

SQL Server 2019 Standard 2-Core uuenduslikud funktsioonid lühidalt

SQL Server 2019 Standard 2-Core 'i eriti tähelepanuväärsete funktsioonide hulgas on tervikliku andmetöötluse jaoks lisaks andmete rühmitamisele ka nende süstemaatilise salvestamise jälgimine logimise ja mõõtmiste ajal ning otsingupäringute intelligentne töötlemine. Eelkõige suurandmete klastrid laiendavad andmete kasutamist mitmel viisil.

Andmete virtualiseerimine koos Big Data Clusteriga

Eelkõige tänu Big Data klastrite integreerimisele SQL Server 2019 Standard 2-Core'ile on nüüd saadaval terve rida võimalusi suurte andmemahtude kasutamiseks, analüüsimiseks ja kättesaadavaks tegemiseks:

 • Big Data Clusters võimaldab SQL Serveri, Sparki ja HDFSi konteinerite skaleeritavate klastrite kasutuselevõttu Kubernetes'i baasil. Need töötavad ka paralleelselt, nii et Transact-SQL-i või Sparki andmeid saab lugeda, kirjutada ja töödelda samaaegselt.
 • SQL Server PolyBase võimaldab päringuid teha väliste andmeallikate andmesilode kohta, ilma et oleks vaja andmeid kõigepealt liigutada või kopeerida.
 • Andmejärved SQL Server 2019 Standardis: Skaleeritavat HDFS-i salvestusparki saab kasutada mitmesugustest välistest allikatest pärinevate suurte andmete salvestamiseks. Pärast nende salvestamist suurandmete klastritena saab andmeid analüüsida ja kombineerida ka relatsiooniliste andmetega.
 • Data Mart pakub SQL Serveri suurte andmete klastrite horisontaalset skaleerimist, parandades andmeanalüüsi jõudlust. See võimaldab ka andmete vahemällu paigutamist mitmest allikast pärit andmete kogumissõlmede kaudu.
 • Tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid saab nüüd käivitada SQL Serveri suurte andmete klastrites HDFS-salvestusparkides.
 • Sparki ja selle integreeritud tehisintellekti tööri istu saab kasutada muu hulgas koos R, Python, Scala ja Java programmidega.
 • Rakenduste pakkumine võimaldab SQL Server Big Data klastrites pakkuda rakendusi konteinerite ja rakenduste kujul veebiteenuste kujul. Need saavad seeläbi juurdepääsu Big Data klastris salvestatud andmetele.

Parandatud jõudlus SQL Server 2019 Standard 2-Core

Teatavate funktsioonide skaleeritavuse ja jõudluse ning kõrge kättesaadavuse tagamiseks kehtivad SQL Server 2019 Standard 2-Core Editioni puhul muu hulgas järgmised spetsifikatsioonid:

 • Intelligentne andmebaas parandab päringute jõudlust mitmete andmebaasi funktsioonide, näiteks aruka päringutöötluse abil, ilma et oleks vaja muuta rakendusi. See hõlmab nii tabeli muutujate hilinenud kompileerimist kui ka kasutaja poolt defineeritud skalaarfunktsioonide inlineerimist ja tabeli väärtusfunktsioonidega nested execution.
 • Mitmesugused mälusisesed andmebaasi funktsioonid koos mälusisese OLTP1, hübriidpuhvripuhvri ja puhvripuhvripuhvri laiendamisega, samuti püsiva mälu tugi ja mälu optimeeritud tempdb-metaandmed - parandavad kriitiliste töökoormuste jõudlust.
 • Pluss Suurem skaleeritavus ja jõudlus tänu columnstore'ile, suurte objektide binaarsete indeksite grupeeritud columnstore'ile, mälusisese andmebaasi ja püsiva mälu toetusele, stretch andmebaasile, kuni 50 instantsi toetusele, tabelite ja indeksite partitsioneerimisele ja andmete tihendamisele, partitsioneeritud tabelite ja mitme failivoo konteineri paralleelsele töötlemisele.
 • Kõrge kättesaadavus koos Server Core'i toega, logide saatmine, andmebaasi peegeldamine ja hetkeseade, varukoopiate tihendamine, Always on-failover klastriinstantsid, failover server katastroofide taastamiseks ning täiustatud andmebaasi taastamine ja krüpteeritud varundamine.
 • Always Encrypted mitte ainult ei kaitse tundlikke kliendiandmeid turvaliste enklaavide abil, vaid võimaldab ka keerulisemate operatsioonide teostamist turvaliste andmebaasi veergudega. Need laiendavad ka usalduspiiri kliendirakendustest serveripoolele, ilma et SQL Server, operatsioonisüsteem, andmebaasid või süsteemiadministraator saaks neile ligi, võimaldades turvaliselt teostada operatsioone tundlike andmetega lihtkirjas.
 • Ridade tasanditurvalisus , dünaamiline andmete maskeerimine, läbipaistev andmebaasi krüpteerimine ja laiendatav võtmehaldus, samuti andmete klassifitseerimine ja jälgimine ning kasutaja määratud rollid.

SQL Server 2019 Standard 2-Core Editioni skaleerimispiirangud:

Järgnev teave kehtib peamiselt Standard väljaande kohta.

Maksimaalne arvutusvõimsus, mida üks SQL Server 2019 Standardi instants võib kasutada:

 • SQL Serveri andmebaasimootor: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku
 • Analüüsi- või aruandlusteenused: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku

Maksimaalne mälu, mida SQL Serveri andmebaasi mootori üks instants võib kasutada:

 • Puhvervaru: 128 GB
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlusteenused: 64 GB
 • Analüüsiteenused: 16 GB2 (tabeli kujul) või 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 standardväljaande maksimaalne relatsioonilise andmebaasi suurus:

 • 524 PB

SQL Server 2019 Standardi litsentsimine serverituumade kaupa

SQL Server 2019 Standard väljaande puhul on Microsofti poolt 2016. aasta serveriversiooniga kasutusele võetud põhilitsentsimine valikuliselt saadaval. Erinevalt vanematest versioonidest, kus protsessori südamike arv ei olnud litsentsimise seisukohast oluline, kohaldatakse nüüd teistsugust litsentsimõõdustikku: tuumapõhise litsentsimise puhul on südamike arv aluseks litsentsinõude määramisel koos vastavate 2-kuumaliste pakettidega. Seega saab ühe tuumalitsentsiga litsentseerida kahte tuuma, erinevalt varasemast, kus iga protsessori kohta oli vaja ainult ühte litsentsi.

Seega tuleneb serveri litsentsi koguvajadus selle maksimaalsest tuumade arvust, kusjuures iga serveri füüsiline tuum nõuab oma litsentsi. Põhimõtteliselt on minimaalne litsentside arv ühe serveri kohta 8; Microsoft on seega määratlenud järgmised tingimused:

 • 1. Iga füüsiline protsessor on arvutatud vähemalt 8 tuumaga.
 • 2. Iga füüsiline server on arvutatud vähemalt 16 tuumaga.
 • 3. Kõik füüsilised ja aktiivsed südamikud on litsentseeritud vastavalt tingimustele 1 ja 2.
 • 4. SQL Server 2019 Standardi põhilitsentsid on alati saadaval 2 paketina.

Tarkvara- ja riistvaranõuded SQL Server 2019 Standard 2-Core käivitamiseks

Selleks, et SQL Server 2019 Standardi saaks kasutada sobivas töökeskkonnas, peavad olema täidetud järgmised tarkvara- ja riistvaranõuded:

 • Toetatavad operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB - sõltuvalt iga kord paigaldatud SQL Serveri komponentidest
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse resolutsiooniga 800x600 pikslit
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T-ga, Intel Pentium IV koos EM64T-ga
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või kiiremini

Korduma kippuvad küsimused Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core'i kui Wiresoft'i kasutatava tarkvara kohta

Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara SQL Server 2019 Standard 2-Core ei erine kasutatavuse poolest uuest serverilitsentsist - ka seetõttu, et tarkvara ei kulu ära. Tüüpilised küsimused kasutatud SQL Serveri litsentside kohta on järgmised:

Kust pärineb kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core litsents?

Wiresofti poes pakutav kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core litsentsi tarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle tavaliselt ostnud uuena ja edasi müünud Wiresoftile. Edasimüügi või Wiresofti poe pakkumise puhul on see märgitud kasutatud tarkvarana, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core litsentside puhul on olemas ostja turvalisus?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara SQL Server 2019 Standard 2-Core pakub klientidele samu eeliseid kui võrreldava uue serveritarkvara ostmisel: ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise pärast ostu sooritamist ja kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftis võite usaldada, et klientide jaoks ei ole mitte ainult SQL Server 2019 Standard 2-Core 'i ostmine kasutatud tarkvarana, vaid ka selle tegelik kasutamine ei riku ühtegi seadust, sest: See pakutav tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi varudest. See on oluline, sest kehtiv jurisdiktsioon ei võimalda mitte ainult kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle kasutamist; neid asjaolusid on juba mitu korda kinnitatud erinevates kohtuotsustes.

Millised muud eelised on kasutatud SQL Server 2019 Standard 2-Core tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvaral on meie klientide jaoks see majanduslik eelis, et nad saavad oma tarkvaravarusid palju odavamalt uuendada, et olla ajakohased. See kajastub ka tegevuskuludes, sest Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollimisele!

Wiresoftist leiate lisaks SQL Server 2019 Standard 2-Core versioonile odava kasutatud tarkvarana ka Standard väljaande koos Server/CAL litsentsiga ning SQL Server 2019 teised väljaanded, lisaks Microsoft SQL Serveri vanematele versioonidele; Wiresofti laiaulatuslikus kasutatud tarkvara portfellis on ka paljud teised Microsofti programmid - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Standardi või mõne muu väljaande tuumikpõhise litsentsimise kohta, võite kasutada meie ekspertide nõuandeid kas vestluse või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad