Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

1 900,00 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2016 andmekeskuse 16-tuumaline Windows Server 2016 Datacenter pakub...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 andmekeskuse 16-tuumaline

Windows Server 2016 Datacenter pakub kõiki nõudeid, et täita täielikult suurte organisatsioonide ja ettevõtete kõrge virtualiseerimistaseme nõudeid kasutatavate serverite ja pakutavate teenuste osas; see on Windows 10 serveriversioon. 16-tuumaline pakett on Datacenter Editioniga serveri litsentsimise aluseks.

Kõige olulisem teave Microsoft Windows Server 2016 andmekeskuse kohta lühidalt

Windows Server 2016 andmekeskusega saavad ettevõtted usaldusväärse serveri operatsioonisüsteemi paljude võimsate tehnoloogiate ja funktsioonidega, mis toetavad rakenduste virtualiseerimist. Võrreldes eelmise versiooniga pakub see Datacenter Edition lisaks paljudele laiendustele ja optimeerimistele ka palju uusi eksklusiivseid funktsioone, mis tagavad ka võrguinfrastruktuuride parema turvalisuse läbi suurema stabiilsuse ja optimeeritud kaitse rikete jms eest. Tänu tuttavale Windows 10 liidesele on Windows Server 2016 andmekeskuse kasutamine peaaegu intuitiivne.

Mida pakub Windows Server 2016 Datacenter Editionis?

Windows Server 2016 Datacenter Editioni ostmisel otsustamise põhikriteeriumiks on üha kasvav vajadus virtualiseerimise järele, et arendada ja kasutada keerulisi hüperkonvergeeritud infrastruktuure. See andmekeskuse väljaanne pakub palju eksklusiivseid funktsioone, millest saavad lisaks suurele töökoormusele kasu ka ettevõtted, kellel on palju virtuaalseid süsteeme ja kõrged IT-alased nõudmised. Nende hulka kuuluvad Storage Spaces Direct (S2D) ja Storage Replica, Shielded Virtual Machines (Shielded VM), Software Defined Networking (SDN) ja uus võrgupinn (Protocol Stack), mida kirjeldatakse üksikasjalikumalt allpool.

Windows Server 2016 andmekeskuses on saadaval ka Microsoft Azure'i teenused, mis koos muude praktiliste funktsioonidega võimaldavad veelgi tihedamat ühendust kohalike keskkondade ja pilve vahel.

Windows Server 2016 Datacenter Editioni litsentsimine kasutatud tarkvaraga

Versiooni Windows Server 2016 väljalaskmisega on Datacenteri väljaande litsentsimine ainult tuumapõhine: iga serveri jaoks eeldatakse minimaalselt 16 tuuma, samuti saab kasutada täiendavaid tuumasid. vastava 2-core paketid samuti võib litsentsitud - rohkem üksikasju allpool.

Wiresoft pakub seda 16-tuumalist paketti Windows Server 2016 andmekeskuse jaoks kasutatud tarkvarana. Võrreldes uute kaupadega saavad ostjad kasu eelkõige nende madalamast hinnast – ilma funktsioonide ulatuse piiranguteta, nt VM-ide või jõudluse kasutamisel – seda vanemat serveriversiooni enam tavaliselt enam ei pakuta. Üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Editioni funktsionaalse ulatuse ja täpsete litsentsitingimuste kohta leiate allolevast ülevaatest.

Windows Server 2016 Datacenter Edition – kõik eelised ja eksklusiivsed funktsioonid

Windows Server 2016 Datacenter Editioniga saavad suurettevõtted, mis arendavad ja pakuvad väga virtualiseeritud keskkondi või hüperkonvergeeritud infrastruktuure, võimsa serveritarkvara, mis vastab kõigile nõuetele. Integreeritud funktsioonid kasutavad uuenduslikke Microsofti tehnoloogiaid, et pakkuda stabiilseid ja usaldusväärseid rakendusi.

Andmekeskuse väljaanne ei ole veenev mitte ainult võrgupiirkonnas, vaid pakub ka palju eeliseid turvalisuse ja andmesalvestuse osas. See annab talle paindlikkuse, mida ta vajab ettevõtete keerukamate IT-taristute kohandamiseks digiajastu praeguste ja tulevaste ärinõuetega. Selles kontekstis võimaldab see pakkuda kuluefektiivsemaid virtuaalseid salvestusruume, veebi- ja rakendusplatvorme ning tarkvarapõhiseid võrke (SDN), mida täiendavad serverihalduse ja automatiseerimise täiustused ning andmete turvalisus ja juurdepääs neile. .

Windows Server 2016 andmekeskuses toetavad paljud eksklusiivsed funktsioonid stabiilsete võrgustruktuuride ehitamist, mis taluvad paremini suuremaid koormusi ja häireid, sealhulgas: varjestatud virtuaalmasinad, salvestusruumide otsene ja tarkvaraga määratud võrgundus (SDN), samuti salvestusruumi koopia ja uus võrguvirna (protokollistiku), millele lisandub uuendusi tõrkesiirdeklastrite Hyper-V, mis on esitatud siin.

Varjestatud virtuaalmasinad (varjestatud VM-id)

Võrkudes pakuvad varjestatud virtuaalmasinad kõrgetasemelist kaitset ärikriitilistes rakendustes kasutatavate kriitiliste andmete varguse või väärkasutamise eest, nt kui need tellitakse allhanke korras avalikku pilve. Varjestatud virtuaalarvutid kasutavad selleks valvega kangast, mis koosneb Host Guardian Service'ist (HGS) ja valvega hostidest.

Tarkvaraga määratud võrgundus (SDN)

Tarkvaraga määratletud võrguga saab tsentraalselt konfigureerida ja dünaamiliselt hallata nii füüsilisi (nt ruuterid, kommutaatorid) kui ka virtuaalseid võrguseadmeid (nt lüüsid). SDN-i saab kasutada ka võrkude turvamiseks ja töökoormuse kiirendamiseks ning füüsiliste ja virtuaalsete võrkude juhtimise juhiseid saab samuti määratleda ja skaleerida, kasutades tarkvara määratletud võrku.

Storage Spaces Direct (S2D)

S2D või Storage Spaces Direct võimaldab erinevates kohalikes Windowsi serverites asuvaid andmesalve ühendada virtuaalseks salvestusklastriks. S2D muudab skaleeritavate, suure kättesaadavusega tarkvaraga määratletud salvestussüsteemide seadistamise ja haldamise lihtsamaks.

Salvestusreplica

Lisaks S2D-le kasutatakse salvestusreplicat Windows Server 2016 andmekeskuses , et minimeerida katastroofivalmidusega seisakuid ja välistada praktiliselt andmete kadu failisüsteemi tasemel. Salvestusreplikatsioon toetab ühelt poolt sünkroonset replikatsiooni, mille puhul andmeid peegeldatakse füüsilistes asukohtades tõrkekindlate mahtudega, ja teisest küljest asünkroonset replikatsiooni, mille puhul andmeid peegeldatakse asukohtade vahel üle piirkondlike piirkondade, kasutades võrku. suurema latentsusajaga lingid.

Täiendavad turvafunktsioonid

Süsteemis Windows Server 2016 nüüd saadaval olevate turbekihtidega tuvastatakse ettevõtte IT-struktuure ähvardavad ohud veelgi paremini ja võetakse kohe kasutusele asjakohased vastumeetmed. Samuti on suurendatud virtuaalmasinate kaitset, sealhulgas optimeeritud juurdepääsukontrolli ja mitmete kaitsetasemete integreerimise kaudu, mis on vähendanud turvariski.

Laiendatud turvalisust andmekeskuse serveriväljaandes pakub ka Microsoft Zero Trust lähenemisviis, eraldades hosti ja virtuaalmasina, kusjuures jagatud keskkondades kasutatavaid ressursse kaitsevad varjestatud virtuaalmasinad. Microsoft Host Guardian Service tuvastab usaldusväärsed hostid ning administraatori juurdepääsuõiguste piiramise reegleid saab määratleda ka õigel ajal ja piisava haldusega.

Windows Server 2016 Datacenter Editioni lisafunktsioonid

Rakenduste virtualiseerimiseks pakub Windows Server 2016 andmekeskus tänu konteinerite paremale integreerimisele eelmise versiooniga võrreldes veelgi rohkem võimalusi nende kättesaadavaks tegemiseks. Neid täiendavad muud funktsioonid, nagu Nano Server ja Azure Services, mida samuti lühidalt kirjeldatakse.

Lisaks optimeeritakse Windows Server 2016 Datacenteri kasutamist IT-infrastruktuuride haldamise andmekeskusena uute serverirollide ja kasutajaõiguste määramise lisavõimaluste kaudu. Windows Server 2016 andmekeskuse saab käivitada ka vähendatud põhirakenduses, et parandada vanema riistvara jõudlust, kuna graafilist töölaualiidest ei kuvata.

Virtualiseerimisvalikud koos Hyper-V-ga

Windows Server 2016 andmekeskuse väljaanne sisaldab virtualiseerimisõigusi piiramatule arvule virtuaalmasinatele ja Hyper-V konteineritele. Järgmised ladustamise funktsioonid on saadaval Hyper-V: iSCSI algataja kasutamise SCSI protokolli üle IP-võrgu, eespool nimetatud hoiukohti Direct, kanalilevikuga I / O (MPIO) suuremat usaldusväärsust parema koormuse jaotus ja VM Storage Resiliency parandada Hyper-V klastrite kättesaadavus tänu salvestussüsteemide suuremale tõrketaluvusele.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

Microsoft Windows Server 2016 toetab Windows Server konteinerid või Hyper-V konteinerid põhineb avatud lähtekoodiga tarkvara sadamatööline, mis muudab lihtsamaks pakkuda serveri ja pilv rakenduste kaudu konteiner virtualiseerimine, sealhulgas lihtsam kasutuselevõtt.

Nanoserver operatsioonisüsteemis Windows Server 2016

Nano Server on kaughaldatav serveri operatsioonisüsteem, mis võimaldab luua oluliselt lahjemaid servereid, kuna virtuaalse mootori kasutamine võimaldab säästa ettevõtte serveristruktuuris kuni 90% salvestusruumi. Nano-Server on optimeeritud Windows Serveri konteinerite või Dockeri jaoks ja seetõttu saab seda konfigureerida Dockeri konteinerite hostina – lisaks sellele, et seda kasutatakse klassikaliste serveriteenuste jaoks, nagu failiserver.

Microsoft Azure'i teenuste kasutamine koos Windows Server 2016 andmekeskusega

Windows Server 2016 versioonis pakub see veelgi tihedamat ühendust operatsioonisüsteemi ja Microsoft Azure'i pilveteenuste vahel, et siduda hajutatud andmekeskused veelgi tõhusamalt ja usaldusväärsemalt suure jõudlusega ja kõrge kättesaadavusega serverid ja klastrid. Azure'i suur eelis on homogeense hübriidtaristu pakkumine – sealhulgas turvafunktsioonid ja haldus.

Ülevaade muudest Microsofti serverirakendustest ja komponentidest, mida saab kasutada Windows Server 2016 andmekeskusega

Järgmine ülevaade pakub valikut Windows Server 2016 Datacenter Editioniga saadaolevatest serverirakendustest ja komponentidest; neid saab installida serverihalduri või PowerShelliga.

Rakendused, sealhulgas:

 • Microsoft SQL Server: versioon 2016, 2014–2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Configuration Manager (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Toetatud komponentide valik:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • PowerShell
 • BitLockeri draivi krüptimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • Intelligentne taustateenus (BITS)
 • NFS-i (võrgufailisüsteemi) klient
 • Rikkumisklaster
 • Grupipoliitika haldamine

Miinimumnõuded tarkvarale ja riistvarale Windows Server 2016 Datacenter Editioni installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 andmekeskuse väljaande sujuva töö tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Lisanõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist või muudest installitud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Töömälu (RAM): 512 MB
 • Installimine koos lauaarvuti kuvariga: 2 GB
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64-bitine
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super-VGA
 • Võrgukaart: 1 Etherneti adapter minimaalse läbilaskevõimega gigabiti vahemikus 1x

Serveri litsentsimine Windows Server 2016 Datacenteri 16-tuumalise paketiga

Serveri litsentsimisel Windows Server 2016 Datacenter Editioni kasutatud tarkvaraga tuleb järgida tavalisi Microsofti litsentsitingimusi. Iga serveri põhilitsentsi jaoks on nõutav vähemalt üks 16-tuumaline pakett, mille puhul tuleb järgida alltoodud juhiseid.

Microsofti litsentsijuhendi tingimused Windows Server 2016 litsentsimiseks

Versiooni Windows Server 2016 väljalaskmisega värskendas Microsoft täielikult ka oma litsentsimismudelit. Serveri litsentsimisel Datacenter Editioniga on arvu arvutamisel aluseks kasutatud füüsilise riistvara tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma.
 • Protsessori kohta on alati minimaalselt 8 tuuma – isegi kui olemasolevas riistvaras on vähem kui 8 tuuma.
 • Minimaalne protsessorite arv füüsilise serveri kohta on 2.
 • Selle tulemusena on alati minimaalselt 16 tuuma, mis on litsentsitud vastava 16-tuumalise paketiga.
 • Kui serveril on rohkem kui 16 tuuma, saab neid täiendavalt litsentsida 2-tuumaliste pakettidega.
 • Samuti on vajalik, et igal kliendil – olenemata sellest, kas tegemist on kasutaja või lõppseadmega – oleks Windows Server 2016 andmekeskusele juurdepääsuks kehtiv kliendi juurdepääsulitsents (CAL). Windows Server 2016 kasutajate ja seadmete CAL-id on kasutatud tarkvarana saadaval ka Wiresoftist.

Lisaks sisaldab Windows Serveri versioon 2016 vastavate vanemate Windows Serveri versioonide kasutamise õigust madalamale versioonile.

Windows Server 2016 andmekeskuse kasutusõigused virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas

Windows Server 2016 eksemplaride andmekeskuse väljaandes saab füüsilises operatsioonisüsteemi keskkonnas kasutada ühte töötavat eksemplari – teisest küljest on virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas piiramatu arv eksemplare. p>

Eeldusel, et kõik serveri füüsilised tuumad on litsentsitud, sisaldab Windows Server 2016 Datacenter Edition piiramatuid virtualiseerimisõigusi: selle tulemusel saab arvutis käitada mis tahes arvu operatsioonisüsteemi keskkondi ja suvalist arvu Hyper-V konteinereid. litsentsitud serveris.

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition kui

Üldiselt ei saa tarkvara erinevalt riistvarast kuluda ja Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite olla kindel, et see pakub samu funktsioone ja õigusi kui uus serverilitsents. Seetõttu saab Windows Server 2016 Datacenteri kasutatud 16-tuumalise paketiga litsentsida serverituumasid samamoodi nagu uuega. Kõigile teistele levinud küsimustele, mis puudutavad kasutatud Windowsi serverilitsentside omadusi ja kasutusõigusi, leiate vastused siit:

Kas Microsofti kasutatud tarkvara (nt Windows Server 2016 16-tuumalise paketi) müümisel, ostmisel või kasutamisel esineb juriidilisi probleeme?

Wiresofti kasutatud tarkvaraga saate kliendina olla kindel, et Windows Server 2016 Datacenter 16-Core paketi ostmine ega selle ametlik kasutamine ei riku ühtegi kohaldatavat seadust. Praegune kohtupraktika lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentsiportfellist, nagu Wiresofti kasutatud tarkvara puhul. Erinevad kohtulahendid on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara Windows Server 2016 Datacenter 16-tuumalise paketi jaoks?

16-core paketid pakutud Wiresoft Windows Server 2016 Datacenter tulevad, nagu juba eespool mainitud, erinevatelt firmadelt, mis on tavaliselt värskelt omandatud tarkvara ise ja enamasti tegelikult seda kasutanud ja hiljem müüakse need Wiresoftile. Sagedased müügi põhjused on uuemale tarkvaraversioonile üleminek või vähemate tuumadega serveririistvara kasutamine, et oleks saadaval üleliigsed serverilitsentsid. 16-tuumalisi pakette pakutakse Wiresoft Shopis alati kasutatud tarkvarana, isegi kui neid ei kasutata ja neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2016 andmekeskuse tarkvara puhul on olemas ostja turvalisus?

Windows Server 2016 Datacenter 16-Core pakett või mõni muu Wiresofti kasutatud tarkvara pakub teile kui kliendile tavalist ostja turvalisust – ühelt poolt laadite tarkvarapaketi kohe pärast makseprotsessi lõppu alla. ja teiselt poolt kohe litsentsi aktiveerimise kehtiva litsentsi võti - just nagu uus tarkvara.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on veel üks eelis?

Jah, mitu neist: Ühest küljest saavad Wiresofti kliendid kasutatud tarkvara ostmisel kasu selle madalamast hinnast; Tänu sellele saavad ettevõtted või organisatsioonid oma tarkvaravarusid kas säästlikumalt täiendada või ajakohastada kui uue tarkvaraga. Teisest küljest ei pakuta enam vanemaid Microsofti serveriprogramme või ei pakuta neid üldse, mis muutub täiendava litsentsimisega probleemiks, kui soovite uuendust vältida. Wiresofti kasutatud tarkvara võib samuti aidata tegevuskulusid vähendada, sest kõigi ostjate täielik kontrollimine pakub ka auditi turvalisust!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows Server 2016 Datacenter Editioni 16-tuumalisele paketile ka 16-tuumalise paketi teistele väljaannetele ja uuematele Windows Serveri versioonidele, nagu hästi 2-core paketid põhilised litsentsimise oma Windows server. Kui soovite virtualiseerimiseks kasutada uusimaid Microsofti tehnoloogiaid, võite kasutada Windows Server 2019 versiooniuuemat versiooni Datacenter Edition, mis on saadaval ka Wiresoftilt kasutatuna. Lisaks paljudele teistele Microsofti programmidele leiate meie kasutatud tarkvara portfellist ka hädavajalikud kliendi juurdepääsulitsentsid (CAL-id) koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi 16-tuumaliste pakettidega Windows Server 2016 andmekeskuse õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud