Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard - suurem turvalisus võrkudele Windows Server 2022 Standard on Microsofti uus serverioperatsioonisüsteem. See põhineb Windows 10-l ja pakub veelgi suuremat turvalisust ning võimalusi andmete,...
577,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-Core Täiendage oma litsentsinõudeid Windows Server 2022 Standard paindlikult Wiresofti 2-tuumaliste pakettidega! Windows Server 2022 Standard Edition on välja töötatud spetsiaalselt kasutamiseks...
72,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core Täiendage oma litsentsivajadusi Windows Server 2022 Datacenter 2-Core pakettidega Wiresoftilt! Windows Server 2022 Datacenter Edition on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates,...
390,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - täiustatud turvalisus suurte võrkude jaoks Windows Server 2022 Datacenter on Microsofti uus serveri operatsioonisüsteem, mis on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele. See Windows 10-põhine...
3 238,90 € *

Windows Server 2022 Standard Edition pakub juba praegu paljudele väiksematele andmekeskustele põhjalikke funktsioone ning piisavaid võimalusi teenuste virtualiseerimiseks nende vajaduste jaoks, mida täiendavad täiustatud skaleeritavus ja edasine jõudluse optimeerimine - koos tõhusate turvafunktsioonidega andmete ja rakenduste usaldusväärseks kaitsmiseks mitmepilvistes keskkondades.

Windows Server 2022 Datacenter Editioniga on eelkõige suurte organisatsioonide ja ettevõtete keerukamatele andmekeskustele loodud laiendatud võimalused rakenduste ja andmete virtualiseerimiseks, sealhulgas veelgi suurem skaleeritavus ja täiendavad turvafunktsioonid.

Kaks väljaannet Windows Server 2022 Standard ja Windows Server 2022 Datacenter buy leiate Wiresoft Software Shopist nüüd kasutatud tarkvarana - ja saate kasu nende madalamast hinnast võrreldes vastava uue tootega.

Järgnev ülevaade tutvustab Windows Server 2022 kõige olulisemaid funktsioone ning Standard ja Datacenter Editioni erinevusi. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust ühega meie töötajatest.

Windows Server 2022 Standard ja Datacenter versioonid lühidalt

Sarnaselt oma eelkäijale põhineb ka praegune Microsoft Windows Server 2022 serveri operatsioonisüsteemi versioon tõenäoliselt Windows 10-l - tuttava töölaua kasutajaliidesega, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti orienteeruda ja kõik funktsioonid on kättesaadavad tuttavas kohas. Lisaks saavad nad Microsoftilt 10 aastat tootetuge Microsoft Server 2022 väljaannete toetuse ja uuenduste näol.

Windows Server 2022 Buy'is keskendutakse taas turvalisuse ja andmekaitsega, jõudluse ja virtualiseerimisega seotud valdkondadele - lisaks mõlema väljaande põhimõttelistele optimeerimistele. Standard Editioni funktsioonid on lisatud ka Datacenter Editioni ja neid on seal täiendatud või laiendatud.

Turvafunktsioonid - Windows Server 2022 ostmine

Windows Server 2022 pakub mitmekihilist turvalisust Standard ja Datacenter jaoks andmete ja teenuste igakülgseks kaitsmiseks, sealhulgas nende kättesaadavuse tagamiseks, näiteks nende funktsioonidega:

 • Põhimõtteliselt on lubatud TLS 1.3 - transpordikihi turvalisuse uusim versioon - ja HTTPS, et tagada turvaline ühendus andmete krüpteerimisel ja turvaline sidekanal kahe lõpp-punkti vahel. Kasutades HTTPS-protokolli, Secure DNS ja DoH (DNS-over-HTTPS), on DNS päringud krüpteeritud, et vältida DNS-andmetega manipuleerimist ja pealtkuulamist.
 • Server Message Block (SMB) kasutab nüüd automaatselt standardeid AES-256-GCM ja AES-256-CCM andmete krüpteerimiseks kohe, kui ühendus teise arvutiga luuakse, tingimusel, et ka see arvuti toetab seda standardit.
 • Samal ajal pakub SMB Directi ja RDMA (Remote Direct Memory Access) krüpteerimine suuremat ribalaiust koos väiksema latentsusega otsese salvestuse, salvestuse replika, Hyper-V ja SQL Serveri jaoks.
 • Trusted Platform Module 2.0 pakub krüptograafiliste võtmete ja andmete jaoks turvalist riistvarapõhist hoidlat, mida kasutatakse ka BitLocker-ketaste krüpteerimisel - sealhulgas süsteemi terviklikkuse ja koodi usaldusväärsuse kontrollimisel Windows Server 2022 käivitamisel.
 • Turvalised tuumserveriprotsessorid pakuvad püsivara kaitset Dynamic Root of Trust for Measurement (DRTM) tehnoloogia abil, kontrollides käivitamistoiminguid ja draiveri isoleeritud juurdepääsu mälule otsese mälu juurdepääsu (DMA) kaitse kaudu, samuti koodi terviklikkuse toetust vastavalt VBS (virtualiseerimispõhine turvalisus) ja HVCI (hüperviisoripõhine turvalisus) standarditele.
 • Eelkõige pakub VBS operatsioonisüsteemist isoleeritud turvalist mäluala, mis kaitseb serverit teatavate riskide eest, nagu need, mis esinevad näiteks krüptoraha kaevandamisel. Kasutades Credential Guard'i, salvestatakse kasutaja sisselogimise andmed ka virtuaalsesse konteinerisse, millele operatsioonisüsteem ei saa otsest juurdepääsu.
 • Failover-klastrid võimaldavad ka CSV (Cluster Shared Volumes) ja SBL (Storage Bus Layer) krüpteerimise üksikasjalikku kontrollimist.

Migratsioon ja salvestusfunktsioonid Windows Server 2022-s

Andmemahtude ja salvestussalvestiste migreerimine ning nende eraldamine on samuti Windows Server 2022 oluline funktsioonivaldkond. Optimeeritud Storage Migration Server Orchestrator pakub selleks laiendatud võimalusi, nt kohalike kasutajate või rühmade migreerimiseks Windows serverisse ning failover klastrite ja salvestusruumi vahel, samuti saab kaasata Linux serverid, NetApp CIFS serverid või NetApp Factory Application Server (FAS).

Konteinerteenused Windows Server 2022-s

Windows Containers'i kasutamine Windows Serveris pakub nüüd lisaks täiustustele eelkõige Kubernetes'i kasutamisel ka optimeeritud rakenduste ühilduvust ja jõudlust. Näiteks on Windowsi konteinerite käivitamisaeg vähenenud 30% võrra, kuna nende kujutise suurust on vähendatud kuni 40%, mis parandab ka nende jõudlust. Samuti on uuendatud Windows Admin Center, mis lihtsustab .NET-rakenduste konteinerite loomist. Lisaks on oluliselt lihtsustatud sõlmede, IPv6 ja ka võrgupoliitikate rakendamist Kubernetese'i kasutamisel.

Muud jõudlus- ja virtualiseerimisfunktsioonid - Windows Server 2022 ostmine

Kasutajad saavad kasu ka paljudest muudest Windows Server 2022 Standard ja Datacenter funktsioonidest, mis samuti suurendavad serveri operatsioonisüsteemi üldist jõudlust:

 • Mälu parandamisel on kasutajatel andmete sünkroniseerimise ajal tänu nüüd kohandatavale kiirusele suurem kontroll. Saadaolevaid ressursse võib eraldada kas andmekopiate parandamiseks (vastupidavus) või aktiivsete töökoormuste täitmiseks (jõudlus). See võimaldab ka klastreid paindlikumalt ja tõhusamalt hallata.
 • Lugemise ja kirjutamise jõudlust on parandatud, võimaldades aeglasema andmekandja, näiteks kõvaketta, ühendamist kiirema andmekandjaga, näiteks NVMe või SSD, ning ka eraldiseisvate serverite salvestusruumi vahemälu.
 • Tänu SMB pakkimisele saab faile kiiresti edastada isegi hõivatud võrkudes, ilma et neid peaks esmalt käsitsi kokku pakkima.
 • TCP HyStart++ abil on parandatud ülekandekontrolliprotokolli (TCP) jõudlust, mis vähendab pakettide kadusid
 • RACK (Recent ACKnowledgment) vähendab Retransmit TimeOuts (RTO) korduvsaatmise ajal

Virtualiseerimise valdkonnas on Windows Server:

 • Optimeerimine virtuaalsete lülitite jaoks Hyper-V-s RSC (Receive Segment Coalescing) abil, paketid hüperviisorivõrgus ühendatakse seega ja töödeldakse seega suuremate segmentidena. RSC vähendab seega protsessoritsükleid ja parandab võrgu andmeliikluse jõudlust.
 • Nested Virtualization'i toega AMD protsessoritel pakub Windows Server 2022 rohkem võimalusi Hyper-V virtuaalmasinate (VM) käivitamiseks Hyper-V's.

Lisaks on Microsoft Edge nüüd Windows Server 2022s vaikimisi saadaval ja asendab Internet Exploreri; Edge põhineb avatud lähtekoodiga Chromiumil ja pakub seega suuremat turvalisust.

Windows Server 2022 Datacenter väljaande eksklusiivsed funktsioonid

Ainult Windows Server 2022 Datacenter Edition pakub lisaks mainitud funktsioonidele veel terve portfoolio lisafunktsioone ning toetust Shielded Virtual Machines'ile, et luua Hyper-V abil väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure, sealhulgas piiramatu arv virtuaalseid arvuteid ja üks Hyper-V host litsentsi kohta, ning:

 • Tarkvaral põhinev võrgustik (SDN)
 • Tarkvaral põhinev salvestusruum (SDS)
 • Storage Spaces Direct (SSD)
 • Unlimited Storage Replica - nii sünkroonne kui ka asünkroonne mahu replikatsioon serverite või klastrite vahel katastroofide taastamise ajal
 • Hyper Converged Infrastructure - arvutus-, salvestus- ja võrgufunktsioonide tarkvarapõhiseks konsolideerimiseks klastris
 • Virtuaalne OSE (operatsioonisüsteemi keskkond)

Windows Server 2022 Edition Standard ja Datacenter litsentsimine

Windows Server 2022 versiooni litsentsimine põhineb tõenäoliselt taas tuttaval tuumapõhisel litsentsimisskeemil, samuti alternatiivselt kombinatsiooniga serverilitsents pluss kliendilitsents Standard Editioni puhul ja ainult tuumapõhine litsentsimine Datacenter Editioni puhul.

Isegi kui te ostate Windows Server 2022 kasutatud tarkvarana, on litsentsimine alati kooskõlas Microsofti litsentsimistingimustega, mis kasutavad tuumapõhise litsentsimise puhul, mis on saadaval ainult Datacenter Editioni puhul, litsentsinõude arvutamisel mõõtmisena tuumade arvu. Seetõttu kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Kõnealune Windows Server 2022 tarkvara on litsentseeritud tegelikult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliselt kättesaadavate tuumaprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu.
 • Seega kehtib järgmine: Üks Windows Server 2022 litsents katab 2 füüsilist protsessori südamikku.
 • Alati võetakse aluseks minimaalne arv 8 tuuma protsessori kohta, isegi kui tegelikult olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma.
 • Iga füüsilise serveri kohta on alati minimaalselt 2 protsessorit.
 • Selle tulemuseks on vähemalt 16 südamikku.
 • Rohkem kui 16 südamikuga serverirakenduse puhul tuleb kõik täiendavad südamikud litsentsida täiendavate Windows Server 2022 pakettidega.

Windows Server 2022 litsentseerimisel serverilitsentsi ja kliendilitsentsi kombinatsiooniga, mis on saadaval Standard väljaande puhul, peab iga kasutaja või lõppseade, mis kasutab Windows serverit, olema varustatud oma kasutaja CAL või seadme CAL-ga. See kehtib ka Windows Server 2022 kaugjuurdepääsu litsentsimise kohta.

Lisateabe saamiseks, eelkõige Client Accessi litsentsimise ja eriti Windows Server 2022 Hyper-V instantside kohta, võtke palun ühendust Wiresofti töötajaga. Vastav kasutaja või seade ning RDS CAL Windows Server 2022 jaoks on Wiresoftilt saadaval ka kasutatud tarkvarana.

Ostke Windows Server 2022 väljaanded Standard ja Datacenter Microsofti kasutatud tarkvarana Wiresoftist

Windows Server 2022 kaks uut versiooni - Standard ja Datacenter - on Wiresoftis juba saadaval soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana. Saate kasu nendest eelistest:

 • Kui ostate Windows Server 2022 väljaande, saate originaaltarkvara koos kehtiva litsentsivõtmega - ja mitte piiratud kasutusega või ajaliselt piiratud testversioone.
 • Windows Server 2022 Editioni nimetamine "kasutatud tarkvaraks" ei tähenda mingeid piiranguid seoses tarkvara funktsionaalsusega.
 • Kasutatud Windows Server 2022 tarkvara Standard ja Datacenter versioonid on enne edasimüüki Wiresofti poolt testitud täieliku kasutatavuse osas.
 • Microsofti kasutatud tarkvara kauplemine ja kasutamine koos Windows Server 2022 väljaandega on seaduslik, sest see on seadusega lubatud.
 • Wiresofti kasutatud litsentsi ostmisel omandate alati seadusliku ja samas originaalse Microsoft Windows Server 2022 toote.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Windows Server 2022 Editioni või Client Accessi litsentseerimise kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust vestluses, telefoni või e-posti teel.