Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
MS Visio Professional 2016 - osta kõige põhjalikum väljaanne professionaalsete visualiseerimiste jaoks ühe litsentsina Visio Professional 2016 abil on kasutajate käsutuses maksimaalne hulk vahendeid ja malle, et luua professionaalselt...
134,90 € *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Microsoft Visio 2016 Standard Paljudes valdkondades tuleb esitada tehnilisi esitlusi, skeeme või põrandaplaane. Tarkvaralahendus Microsoft Visio 2016 Standard on selleks ideaalne. See on visualiseerimisvahend, mis on alates 2003. aastast...
118,90 € *

Osta Visio 2016: Diagrammide koostamise ja visualiseerimise tulevik

Visio 2016 ilmus Microsofti poolt 2015. aasta septembris ja tõi kaasa mitmeid uuenduslikke funktsioone ja täiustusi, mis viisid diagrammide koostamise uuele tasemele.

Evolutsioon

Visio on alates selle kasutuselevõtust 1990. aastatel teinud läbi muljetavaldava arengu. Iga versiooniga on kasutajate kasvavate vajaduste rahuldamiseks kasutusele võetud uusi funktsioone ja vahendeid. Visio 2016 jätkas seda suundumust, integreerides täiustatud tehnoloogiaid ja parandades kasutajakogemust.

Uuendused

Visio 2016 paistab silma mitmete murranguliste funktsioonide poolest:

Reaalajas andmete visualiseerimine

Visio 2016 üks revolutsioonilisemaid uusi funktsioone on andmete visualiseerimise võimalus reaalajas. Kasutajad saavad nüüd oma diagrammidesse integreerida andmeid erinevatest allikatest ja lasta neid andmeid reaalajas uuendada. See on eriti kasulik ettevõtetele, kes peavad jälgima keerulisi protsesse ja tegema otsuseid ajakohase teabe põhjal.

Automatiseeritud diagrammide loomine

Visio 2016-l on intelligentsed viisardid, mis lihtsustavad diagrammide koostamist. Kasutajad saavad valida malle ja tarkvara loob automaatselt sobivad diagrammid esitatud teabe põhjal.

Pilveintegratsioon ja meeskonnatöö

Tarkvara pakub sujuvat integratsiooni Microsoft 365 platvormiga. See võimaldab reaalajas koostööd nii lokaalselt kui ka pilves. Mitu kasutajat saab ühe diagrammiga samaaegselt töötada ja muudatused sünkroniseeritakse koheselt.

Täiustatud diagrammitüübid

Tarkvara pakub täiustatud diagrammitüüpide valikut, sealhulgas organisatsioonilised diagrammid, voogdiagrammid, BPMN-diagrammid, põrandaplaanid, protsessivood, võrgutopoloogiad ja palju muud. See võimaldab kasutajatel luua skeeme peaaegu iga kasutusjuhtumi jaoks.

Visio 2016 rakendusvaldkonnad

Visio 2016-i kasutatakse paljudes tööstusharudes ja kutsealadel:

Andmete visualiseerimine ja analüüs

Andmeanalüütikud kasutavad Visio 2016-i andmete visuaalseks esitamiseks ja analüüsimiseks. Reaalajas andmete visualiseerimise funktsioon võimaldab keerulisi andmeid kiiresti ja täpselt tõlgendada.

Äriprotsesside optimeerimine

Ettevõtted kasutavad Visio 2016-i oma äriprotsesside modelleerimiseks ja optimeerimiseks. Automaatne diagrammide loomine säästab aega ja võimaldab tõhusat protsessianalüüsi.

Võrgu projekteerimine ja haldamine

IT-eksperdid kasutavad tarkvara võrkude projekteerimiseks, dokumenteerimiseks ja haldamiseks. Reaalajas andmete sidumine on eriti kasulik võrkude jälgimiseks ja tõrkeotsinguks.

Organisatsiooniline areng

Visio 2016 on väärtuslik vahend organisatsiooni arendamiseks ja juhtimiseks. Organisatsioonikaardid ja struktuurikirjeldused aitavad visualiseerida hierarhiaid ja organisatsioonilisi struktuure.

Miks valida Visio 2016?

Tarkvara pakub mitmeid põhjusi, miks see on ettevõtete ja spetsialistide eelistatud valik:

Täiustatud tehnoloogiad

Reaalajas andmete visualiseerimise ja automaatse diagrammi koostamise integreerimine teeb Visio 2016-st hindamatu abivahendi teabe visualiseerimiseks.

Pilveintegratsioon ja koostöö

Saamatu integratsioon Microsoft 365 platvormiga võimaldab sujuvat koostööd ja juurdepääsu diagrammidele kõikjalt.

Kasutamise lihtsus ja tõhusus

Visio 2016 pakub kasutajasõbralikku kasutajaliidest ja nutikaid nõustajaid, mis kiirendavad ja lihtsustavad diagrammide koostamist.

Paindlikkus ja kohandatavus

Tarkvara on äärmiselt paindlik ja võimaldab kasutajatel kujundada diagrammid vastavalt oma individuaalsetele vajadustele.

Kokkuvõte

Visio 2016 esindab diagrammide koostamise ja visualiseerimise tulevikku. Tänu reaalajas andmete integreerimisele, automaatsele diagrammide koostamisele ja sujuvale pilveintegratsioonile võimaldab see kasutajatel visualiseerida ja analüüsida teavet viisil, mis pole kunagi varem olnud võimalik. Selle rakendusi on palju ning selle paindlikkus ja kasutusmugavus teevad sellest hindamatu ressursi ettevõtetele ja spetsialistidele kogu maailmas. Visio 2016 mängib kahtlemata jätkuvalt keskset rolli teabe visualiseerimise maailmas, aidates ettevõtetel teha teadlikke otsuseid, mis põhinevad reaalajas saadavatel andmetel.