Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
MS Visio Professional 2016 - osta kõige põhjalikum väljaanne professionaalsete visualiseerimiste jaoks ühe litsentsina Visio Professional 2016 abil on kasutajate käsutuses maksimaalne hulk vahendeid ja malle, et luua professionaalselt...
134,90 € *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Microsoft Visio 2016 Standard Paljudes valdkondades tuleb esitada tehnilisi esitlusi, skeeme või põrandaplaane. Tarkvaralahendus Microsoft Visio 2016 Standard on selleks ideaalne. See on visualiseerimisvahend, mis on alates 2003. aastast...
118,90 € *

Microsoft Visio 2016 - teie lahendus diagrammide ja visualiseerimiste jaoks

Microsoft Visio 2016 on võimas tarkvara diagrammide ja visualiseeringute loomiseks, mida kasutavad ettevõtted ja eraisikud kogu maailmas. Selles artiklis saate teada, miks Microsoft Visio 2016 on asendamatu vahend keerulise teabe visualiseerimiseks.

Microsoft Visio 2016 põhifunktsioonid

  1. Mitmekülgsed mallid: Visio 2016 pakub laias valikus diagramme, vooskeeme, organisatsiooniskeeme, põrandaplaane ja muud mallid, mis aitavad teil alustada.

  2. Intuitiivne kasutajaliides: Visio 2016 kasutajaliides on kasutajasõbralik ja võimaldab teil hõlpsasti luua ja kohandada diagrammid ja visualiseeringud.

  3. Andmete sidumine: Te saate integreerida oma diagrammidesse andmeid Excelist, SharePointist ja muudest allikatest, et visualiseerida reaalajas teavet.

  4. Koostöö: Visio 2016 abil saab mitu kasutajat töötada diagrammi kallal korraga ja jälgida muudatusi reaalajas.

Microsoft Visio 2016 eelised

  • Professionaalsed visualiseerimisedvisio 2016 võimaldab teil luua professionaalseid skeeme ja visualiseeringuid, mis muudavad keerulise teabe hõlpsasti mõistetavaks.
  • Suurem tõhusustarkvara aitab teil optimeerida äriprotsesse, visualiseerides töövooge ja struktuure.
  • Andmepõhine otsuste tegemine: Andmeallikatega sidudes saate teha andmepõhiseid otsuseid ja hõlpsasti trende ära tunda.

Viimased uuendused ja funktsioonid

Kuigi Visio 2016 ei ole enam kõige uuem versioon, pakub see endiselt väärtuslikke funktsioone. Mõned uuendused ja funktsioonid on järgmised:

  • Office'i integratsioonvisio 2016 integreeribsujuvalt teiste Microsoft Office'i rakendustega, nagu Word ja PowerPoint, et lisada oma diagrammid dokumentidesse ja esitlustesse.
  • Täiustatud kujundite raamatukogudtarkvaral on täiustatud kujundraamatukogud, mis võimaldavad luua spetsiifilisi tööstus- ja rakendusskeeme.
  • Pilvede integreerimine: Saate oma diagrammid salvestada pilve ja pääseda neile ligi kõikjalt, et hõlbustada koostööd.

Microsoft Visio 2016 on tõestatud lahendus diagrammide ja visualiseeringute loomiseks, mida paljud ettevõtted jätkuvalt hindavad. Kui otsite tõhusaid viise teabe visualiseerimiseks, võib Visio 2016 olla väärtuslik täiendus teie tööriistakomplektile.

Kategooriad