Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10156
  • D86-05558
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
118,90 € * 130,90 € * (9,17% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Paljudes valdkondades tuleb kuvada tehnilisi esitlusi, skeeme või põrandaplaane. Tarkvaralahendus Microsoft Visio 2016 Standard sobib selleks ideaalselt. Tegemist on visualiseerimisvahendiga, mis on alates 2003. aastast saadaval Standard ja Professional versioonides. Microsoft Vision kuulub tuntud Office'i perekonda, kuid ei ole otseselt Office'i paketi osa. Seetõttu tuleb see tarkvara vajadusel eraldi tellida. Sellegipoolest on Microsoft Visio 2016 Standard andmete importimise ja eksportimise osas täielikult ühilduv Office'i rakendustega, nii et saate siin probleemideta töödelda andmeid Excelist. 2016. aasta versioon on oma menüüriba ja funktsioonidega kohandatud praegusele Windowsi versioonile. Seega saate siin kasu lihtsast kasutamisest.

Kui teil on toote kohta täiendavaid küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

Paljudes valdkondades tuleb esitada tehnilisi esitlusi, skeeme või põrandaplaane. Tarkvaralahendus Microsoft Visio 2016 Standard on selleks ideaalne. See on visualiseerimisvahend, mis on alates 2003. aastast saadaval Standard ja Professional versioonis. Microsoft Vision kuulub tuntud Office perekonda, kuid ei ole otseselt osa Office paketist. Seetõttu peate vajaduse korral selle tarkvara eraldi tellima. Sellegipoolest on Microsoft Visio 2016 Standard andmete importimise ja eksportimise osas täielikult ühilduv Office rakendustega, nii et saate siin hõlpsasti töödelda Exceli andmeid. 2016. aasta versioon on kohandatud praeguse Windows versiooni menüüriba ja funktsioonidega. Seetõttu on siinkohal lihtne kasutada.

Milliseid eriomadusi pakub Microsoft Visio 2016 Standard?

Visualiseerimistarkvara Microsoft Visio 2016 Standard töötab drag and drop'i abil. Siin on juurdepääs mitmesugustele mallidele, sümbolitele ja graafikale. Isegi AutoCADi jooniste edasine kasutamine on Visio abil hõlpsasti võimalik. Arhitektid kasutavad näiteks Visio't ruumiplaanide ja mööbli selgemaks esitamiseks. Ärigraafika jaoks pakub tööriist arvukalt värvilisi ikoone ja kujundeid, nii et neid saab väga selgelt ja atraktiivselt kuvada.

Microsoft Visio 2016 Standard abil saate kasutada ka puuteekraaniga monitore, et saaksite oma graafikat sõrmega joonistada. Kuid ka mobiilne kasutamine on võimalik. Nii et saate Visio't kasutada liikvel olles oma iOS- või Android-seadmest. Juurdepääs praeguste veebibrauserite kaudu on toetatud.

Microsoft Visio 2016 eelised Standard

Arvukate mallide, graafika ja kujundite abil saate teie või teie töötajad veelgi loomingulisemalt töötada. Looge oma äriaruanded, diagrammid ja ruumiplaanid vaid mõne hiireklikiga ja paistke tõhusalt silma. Standard versioon on suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, aga ka kodusteleOffice kasutajatele. Nad võivad töötada meeskonnana ühe ülesande kallal samaaegselt ja seega tööd jagada. Kõrge andmekaitse tase on tagatud tänu teabeõiguste haldamise aktiveerimisele. Ühendage oma Exceli failid ja Accessi andmebaasid Microsoft Visio'ga. Töö muutub lihtsamaks, sest lingitud failide muudatused uuendatakse kohe ka kõigis teistes Office toodetes.

Mida sisaldab tarne ulatus?

Saate meilt Microsoft Visio 2016 Standard täisversiooni mahulitsentsi. See pärineb teiselt ettevõttelt, kes on selle litsentsi välja andnud. Selle litsentsi saate hõlpsasti oma nimele registreerida. Pärast aktiveerimist saate kasu regulaarsest uuendusteenusest. Te võite kasutada oma Microsoft Visio 2016 Standard veebisaiti piiramatu aja jooksul. Loomulikult saate meilt Visio saksakeelse versiooni litsentsi.

Millised on süsteeminõuded?

Sujuva töö tagamiseks peaksite kasutama 1 GHz protsessoriga arvutit. See võimaldab teil kasutada kõiki selle Visio versiooni funktsioone sujuvalt ja tõhusalt. Kui valite 32-bitise versiooni, peaks teie põhimälu olema 1 GB. 64-bitise versiooni jaoks on vaja vähemalt 2 GB RAM-i. Paigaldamiseks kõvakettale on vaja umbes 3 GB kettaruumi.

Microsoft Visio 2016 Standard töötab järgmistes operatsioonisüsteemides:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bitti,
- Windows Server 2012 - 64 bitti,
- Windows 7 - 32 ja 64 bitti,
- Windows 8 - 32 ja 64 bitti,
- Windows 8.1 - 32 ja 64 bitti ja
- Windows 10 - 32 ja 64 bitti.

Kui soovite luua ka professionaalset graafikat, diagrammi ja graafikuid, siis soovitame Microsoft Visio 2016 Standard. Saksa litsentsi saate tellida siin mõistliku hinnaga. 

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad