Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

169,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Visio 2016 standard Paljudes piirkondades tuleb kuvada tehnilisi kujutisi,...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 standard

Paljudes piirkondades tuleb kuvada tehnilisi kujutisi, diagramme või põrandaplaane. Microsoft Visio 2016 Standard tarkvaralahendus sobib selleks ideaalselt. See on visualiseerimistööriist, mis on saadaval standard- ja professionaalses versioonis alates 2003. aastast. Microsoft Vision kuulub tuntud Office'i perekonda, kuid ei ole otseselt Office'i paketi osa. Seetõttu peate selle tarkvara vajadusel eraldi tellima. Sellegipoolest ühildub Microsoft Visio 2016 Standard andmete importimise ja eksportimise osas täielikult Office'i rakendustega, nii et saate siin Exceli andmeid hõlpsalt töödelda. 2016. aasta versioon on oma menüüriba ja funktsioonidega kohandatud praegusele Windowsi versioonile. Seetõttu saate lihtsast toimimisest kasu.

Milliseid erifunktsioone pakub Microsoft Visio 2016 Standard?

Microsoft Visio 2016 Standardi visualiseerimistarkvara juhitakse pukseerimise teel. Siin saate kasutada mitmesuguseid malle, sümboleid ja graafikat. Isegi AutoCADi jooniste edasine kasutamine on Visio abil võimalik probleemideta. Näiteks arhitektid kasutavad Visiot, et ruumiplaanid koos mööbliga selgelt kuvada. Tööriist pakub arvukalt värvilised ikoonid ja kujundeid ärigraafikale et neid saab kuvada väga selgelt ja atraktiivselt.

Saate kasutada ka Microsoft Visio 2016 Standardiga puuteekraaniga monitore, et saaksite graafikat sõrmega joonistada. Kuid võimalik on ka mobiilne kasutamine. Pääsete Visiole juurde iOS- või Android-seadmest, kui olete liikvel. Juurdepääs praeguste veebibrauserite kaudu on toetatud.

Microsoft Visio 2016 Standardi eelised

Teie või teie töötajad saate arvukate mallide, graafika ja kujunditega veelgi loovamalt töötada. Looge oma aastaaruanded, diagrammid ja korruseplaanid vaid mõne hiireklõpsuga ja paistate seega tõhusalt teistest silma. Standardversioon on suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, aga ka kodukontori kasutajatele. Saate üheaegselt meeskonnas ülesande kallal töötada ja seeläbi tööd jagada. Andmekaitse kõrge tase on tagatud tänu teabeõiguste halduse aktiveerimisele. Linkige oma Exceli failid ja Accessi andmebaasid Microsoft Visioga. Töö on lihtsam, kuna lingitud failide muudatusi värskendatakse kohe kõigis teistes Office'i toodetes.

Mis sisaldub tarnekomplektis?

Anname teile Microsoft Visio 2016 Standardi täisversiooni hulgilitsentsi. See pärineb teiselt ettevõttelt, kes on selle litsentsi välja andnud. Saate selle litsentsi hõlpsalt oma nimele registreerida. Pärast aktiveerimist saate kasutada regulaarset värskendusteenust. Saate oma Microsoft Visio 2016 Standardit kasutada lõputult. Loomulikult saate meilt Saksa Visio versiooni litsentsi.

Milliseid süsteeminõudeid on vaja?

Sujuvaks tööks peaksite kasutama 1 GHz protsessoriga arvutit. See tähendab, et kõiki selle Visio versiooni funktsioone saab kasutada sujuvalt ja tõhusalt. Kui valite 32-bitise variandi, peaks teil olema saadaval 1 GB põhimälu. 64-bitine versioon nõuab vähemalt 2 GB muutmälu. Kõvakettale installimiseks vajate umbes 3 GB salvestusruumi.

Microsoft Visio 2016 Standard töötab järgmiste operatsioonisüsteemidega:

• Windows Server 2008 R2 – 64-bitine,
• Windows Server 2012 – 64-bitine,
• Windows 7 – 32 ja 64 bitine,
• Windows 8 – 32 ja 64 bitine,
• Windows 8.1 - 32 ja 64-bitine ning
• Windows 10 – 32- ja 64-bitine.

Kas soovite luua professionaalset graafikat, diagramme ja diagramme, siis soovime Microsofti Visio teile 2016 standard soovitada. Saksa litsentsi saate siit madalate hindadega tellida.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud