Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10458
 • P71-09391
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
352,90 € * 390,90 € * (9,72% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core Lisa
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Nõuab põhilitsentsi
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Kasutusõigus


Täiendage oma litsentseerimisvajadusi Windows Server 2022 Datacenter 2-Core  pakettidega Wiresoftilt! Datacenter Windows Server 2022 väljaanne on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates, kaasaegsetes andmekeskustes: see pakub peaaegu piiramatuid virtualiseerimisvõimalusi ja suurt skaleeritavust - sealhulgas varjestatud VM-d ja paljud hübriidfunktsioonid - ning ühendab endas usaldusväärse jõudluse ja täiendavad turvakihid andmete ja rakenduste terviklikuks kaitsmiseks mitmesCloud keskkonnas.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core

Täiendage oma litsentsivajadusi Windows Server 2022 Datacenter 2-Core pakettidega Wiresoftilt! Windows Server 2022 Datacenter Edition on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates, kaasaegsetes andmekeskustes: see pakub peaaegu piiramatuid virtualiseerimisvõimalusi ja suurt skaleeritavust - sealhulgas Shielded VM-d ja paljud hübriidfunktsioonid - ning ühendab endas usaldusväärse jõudluse ja täiendavad turvakihid andmete ja rakenduste terviklikuks kaitsmiseks mitme pilve keskkonnas.

Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2022 Datacenter võimaldab füüsiliste ja virtuaalsete võrkude turvalist ühendamist või pilvepõhiste serverite pakkumist ja sobib seega suurepäraselt vastama kaasaegse IT-töötajate praegustele nõuetele. See versioon põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10 ja pakub palju optimeeritud olemasolevaid funktsioone ning uusi, võimsaid funktsioone ja teenuseid.

Windows Server 2022 Datacenter Edition'i ostmisel on olulised otsustavad tegurid Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct ja Storage Replica: koos Shielded Virtual Machines'iga piiramatu arvu virtuaalsete arvutite käitamiseks on need hädavajalikud funktsioonid kõigile ettevõtetele, kes vajavad usaldusväärseid virtualiseerimisinfrastruktuure. Datacenter Edition sisaldab ka selliseid eksklusiivseid funktsioone nagu:

 • Piiramatu salvestusruumi replica
 • Hyper Converged Infrastructure
 • Tarkvaral põhinev võrgustik
 • Tarkvara poolt määratletud salvestusruumid

Windows Server 2022 pakub ettevõtetele tihedat ühendust kohapealsete keskkondade ja tõestatud Microsoft Azure'i teenuste vahel - need pakuvad täiendavaid hübriidfunktsioone ja täiendavaid turvakihte, samuti tuge muudatuste ja serverite migratsiooniks, sealhulgas andmete pilve viimiseks Storage Migration Service'i abil.

 Windows Server 2022 Datacenter litsentsimine on alati tuumapõhine, minimaalne arv on 16 tuuma ühe serveri kohta. Suuremaid servereid saab täiendavalt litsentseerida 2-tuumaliste pakettidega. See võimaldab teil mugavalt ja paindlikult laiendada oma litsentsinõudeid.

Wiresoftist leiate Windows Server 2022 Datacenter 2-Core paketi kasutatud tarkvarana - oluliselt madalama hinnaga kui vastav uus tarkvara -, kusjuures see pakub kõiki tüüpilisi Datacenter funktsioone funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse osas. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet Windows Server 2022 Datacenter võimsate funktsioonide ja Microsofti litsentsimistingimuste kohta koos 2-tuumaliste pakettidega.

Windows Server 2022 Datacenter - praktiliselt piiramatu virtualiseerimine

 Windows Server 2022 Datacenter väljaanne viib virtualiseerimisvõimalused - samuti andmete ja rakenduste turvalisuse - uuele tasemele: lisaks paljudele parandustele ja täiendustele juba eelmisest versioonist tuntud funktsioonidele on võimalik luua tarkvaraliselt määratletud HCI (hyperkonvergentsed) infrastruktuuriplatvorme, mis pakuvad mitmeid eeliseid serverite ja töölaua virtualiseerimisel, sest neid ei ole mitte ainult lihtsam rakendada ja hallata, vaid ka skaleerida, lihtsustades seega isegi keeruliste IT-infrastruktuuride pakkumist.

Millist lisaväärtust pakub Windows Server 2022 Datacenter?

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2022 Edition Datacenter maksimaalseid virtualiseerimisvõimalusi - mistõttu sobib see eriti hästi ettevõtetele, kus see mängib olulist rolli koos sellega seotud suuremate IT-töökoormustega. Datacenter Editioni puhul on kasutatavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiramatu, RAM-i piirang on 24 TB. Selleks on järgmised olulised funktsioonid samuti maksimaalse funktsionaalsusega saadaval:

Laiendatud kaitse pilves koos Shielded Virtual Machines'iga

Varjestatud virtuaalmasinad (Shielded VM) võimaldavad luua kõrgelt turvatud virtualiseerimisinfrastruktuure. Virtuaalserverid on seega turvatud nii, et avalikus pilves salvestatud andmed ja rakendused on usaldusväärselt kaitstud volitamata juurdepääsu või kasutamise eest. Olemasolevad VM-d saab samuti muuta Shielded VM-deks ja luua kaitstud Linux VM-d. Varjestatud VM-i saab paigaldada Server Manageriga, Windows Admin Centeris või PowerShelli abil.

Tarkvaramääratletud võrk (Software Defined Networking)

 Windows Server 2022 tarkvaral põhinev SDN-funktsioon (Software-Defined Networking) võimaldab nii füüsiliste (näiteks ruuterid, kommutaatorid ja väravad) kui ka virtuaalsete võrguseadmete ja -elementide (näiteks Hyper-V virtuaalsed kommutaatorid, Hyper-V võrgu virtualiseerimine ja RAS-väravad) keskset seadistamist ning nende dünaamilist haldamist. Olemasolevaid SDN-ühilduvaid seadmeid saab kasutada füüsilise ja virtuaalse võrgu suurema integreerituse saavutamiseks, kuna võrgukiht ei ole enam seotud võrguseadmetega. Windows Server 2022 Datacenter Edition pakub võimalust ühendada kaks võrku omavahel ja sujuvalt, samuti tulemüüri jälgimist.

SDNi abil on võimalik näiteks:

 • Dünaamiliselt luua, kindlustada ja ühendada võrke
 • Füüsiliste ja virtuaalsete võrkude kontrollimiseks vajalike põhimõtete määratlemine
 • Võrgupoliitikad
 • Kiirendada töökoormuste kasutuselevõttu
 • Minimeerida võrgu turvariske
 • Krüpteeritud võrgud virtuaalsete võrkude turvaliseks krüpteerimiseks Datagrammi transpordikihi turvalisuse (DTLS) abil

Tarkvaral põhinev salvestusruum

Tarkvaramääratletud salvestusruum (SDS)aadressil  Windows Server 2022  lahutab salvestusriistvara salvestustarkvarast. See võimaldab hallata, skaleerida ja pakkuda andmesalvestust sõltumata aluseks olevast salvestusriistvarast. Samuti saab seda hõlpsasti asendada või laiendada ilma tööprotsesse muutmata, mis samuti aitab kaasa kulutõhususele.

Salvestusruumi replica

Windows Server 2022 Datacenter'is on Storage Replica funktsioon saadaval ilma piiranguteta. See toetab nii sünkroonset kui ka asünkroonset andmete replikatsiooni, mis takistab tõhusalt nende kadumist failisüsteemi tasandil. Kui sünkroonne replikatsioon peegeldab andmeid füüsilistes asukohtades, mille maht on tõrkekindel, siis asünkroonne replikatsioon asukohtade vahel toimub suurema latentsusega võrguühenduste kaudu. Hädaolukorraks valmisolek ja taastamine (DR) vähendab ka seisakute riski.

Storage Spaces Direct (S2D)

Storage Spaces Direct ühendab serverite lokaalse andmesalvestuse virtuaalseks klastriks. Selle sõlmed võivad ühendada erinevaid füüsilisi andmekandjaid või andmekandjate süsteeme; nendevaheline side toimub SMB-protokolli kaudu. S2D pakub seega suuremat tõrkekindlust, nii et suurema arvu puhul võib mitu klastrisõlme samuti välja kukkuda, ilma et klastrit ennast see mõjutaks.

Storage Spaces Direct võimaldab lisaks tarkvaraliselt määratletud salvestussüsteemide (SDS) lihtsale rakendamisele ja haldamisele luua ka skaleeritavaid, kõrgelt kättesaadavaid salvestussüsteeme, mille puhul saab serveri salvestusruumi kasutada riistvarast sõltumatult ja seega tõhusamalt.

Windows Server 2022 muud uued funktsioonid

Lisaks neile Windows Server 2022  Datacenter Editioni eksklusiivsetele funktsioonidele on ettevõtetele kättesaadavad ka järgmised olulised funktsioonid:

Põhjalik analüüs koos System Insights'iga

Masinõppe mudeli toel pakub Windows Server 2022  ennustavat analüüsifunktsiooni System Insights. See annab ülevaate lokaalselt kasutatavate serverite toimimisest, analüüsides nende jõudlusnäitajaid ja sündmusi, et teha täpseid prognoose, mis aitavad vähendada Windows Server'i instantside reaktiivse haldamisega seotud jõupingutusi, aidates seeläbi vähendada tegevuskulusid.

Kubernetese ja Linuxi tugi

Windows Server 2022, Kubernetes ja Linux on nüüd paremini toetatud: Seega saab Kubernetes'iga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid kasutada ka paralleelselt. Kubernetes'ile on saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinervõrgustik, ning siin on täiustatud üksikuid kujutisi.

Andmete ja võrgu suurem kaitse Azure'i teenustega

Mitte ainult andmete, vaid ka võrguinfrastruktuuride usaldusväärne kaitse muutub ettevõtetes üha olulisemaks. Windows Server 2022 pakub võimsaid funktsioone, nagu Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) koos Exploit Guardiga ja Domain Controller.

Siinkohal võimaldavad hübriidfunktsioonid, mis on saadaval Windows Server 2022  , nii kohalike aktiivsete kataloogide paremat kaitset kui ka Microsoft Azure'i teenuste lihtsamat kasutamist - nii et Windows Serveri ja Azure'i teenuste tihedam koostöö võimaldab muu hulgas andmete lihtsat sünkroniseerimist või andmete varundamist:

 • Azure Backup
 • Azure'i saidi taastamine
 • Azure'i uuenduste haldamine
 • Azure AD keelatud paroolid
 • Azure AD paroolide kaitse ja
 • Azure võrguadapter

See ühendab lokaalse serveri Azure'i pilveteenuse virtuaalse Azure'i võrguga. Storage Migration Assistant hõlbustab ka serveri migratsiooni, sealhulgas andmete üleminekut pilve, kusjuures Azure File Sync võib toimida salvestuskohana.

Riistvaranõuded Windows Server 2022 Datacenter'i kasutamiseks

Windows Server 2022 tarkvara põhineb Windows 10. Et tagada Windows Server 2022 Datacenter sujuv ja turvaline töö, peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Salvestusruum RAM: 512 MB
 • Mälu serveri töölaua kuvamiseks: 2 GB
 • Protsessori arhitektuur: x64
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz / 64 bitti
 • Super VGA-tugiga graafikakaart: 1024 x 768 pikslit
 • Võrgukaart: 1x Ethernet minimaalse läbilaskevõimega GBit/s vahemikus

Windows Server 2022 Datacenter 2-Core litsentsimine

Serverite litsentseerimisel Windows Server 2022 Datacenter tuleb järgida Microsofti litsentseerimiseeskirju ka kasutatud tarkvara puhul, mille arvutamise aluseks on südamike arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2022 Datacenter jaoks

Microsofti serveritarkvara, näiteks Windows Server 2022 Datacenter, litsentseeritakse algselt alati füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumaprotsessorite arvule arvestatakse ka virtuaalserverite arvu. Serverilitsents hõlmab alati kahte füüsilist protsessori südamikku. Microsofti litsentsireeglid põhinevad minimaalsel arvul 8 tuuma protsessori kohta - sõltumata sellest, kas olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma. Lisaks vähemalt 2 protsessorit füüsilise serveri kohta = 16 südamikku.

Kui Windows Server ettevõttes on suurem arv südamikke kui 16, siis saab neid paindlikult litsentseerida ka 2-Core Packages for Windows Server 2022 Datacenter.

Muud litsentsimisnõuded Windows Server 2022 Datacenter'ile

Hyper-V keskkonnas on litsentseeritud kõik protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessori südamikud. Eelkõige Windows Server Datacenter väljaanne lubab kasutada piiramatut arvu Hyper-V instantse. Selle eelduseks on, nagu juba öeldud, et kõik vastavad serveri protsessori südamikud on juba litsentseeritud.

Datacenter Editioni Linuxi instantside jaoks ei ole litsentsi vaja.

Lisaks Windowsi serverilitsentsile peavad kõik kliendid - kasutajad ja lõppseadmed -, kes pääsevad ligi Windows Server 2022  , olema varustatud ka kliendilitsentsiga (CAL). Wiresoft pakub mõistliku hinnaga ka kasutaja- ja seadme CAL-i.

Korduma kippuvad küsimused Wiresofti kasutatava tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2022 Datacenter jaoks

 2-Core Package for Windows Server 2022 Datacenter , mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine oma kasutatavuse poolest vastavast uuest, kasutamata serverilitsentsist - mitte ainult seetõttu, et tarkvara üldiselt ei kulu ära. Sellegipoolest tekib sageli täiendavaid küsimusi kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta - neile vastatakse allpool.

Kust pärineb selline kasutatud tarkvara nagu Windows Server 2022 Datacenter 2-Core?

Windows Server 2022 Datacenter tarkvara, mida Wiresoft pakub kasutatud kujul, näiteks 2-Core pakett, pärineb organisatsioonidelt või ettevõtetelt, kes on selle tavaliselt ise ostnud uuena, võib-olla ka kasutanud ja hiljem Wiresoft'ile müünud. Pärast müüki Wiresoftile või koos pakkumisega poes nimetatakse seda seega kasutatud tarkvaraks, kusjuures seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2022 andmekeskuse tarkvara müük, ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftis võite usaldada, et teie kui kliendi jaoks ei riku nii kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2022 Datacenter 2-Core, ostmine kui ka tegelik, ametlik kasutamine teie poolt ühtegi kehtivat seadust, sest tavapärane jurisdiktsioon ei luba mitte ainult Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist, kui tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Erinevad kohtulahendid on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2022 Datacenter 2-Core litsentsiga kaasneb ka tavapärane ostjakaitsega?

Jah: Kasutatud tarkvara, nagu näiteks pakutav Windows Server 2022 Datacenter 2-Core pakett, pakub teile kui Wiresofti kliendile samu eeliseid kui võrreldav uus servertarkvara: teil on tavapärane ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostu sooritamist ja te saate oma serverilitsentsi kohe aktiveerida lisatud kehtiva litsentsivõtme abil.

Kas kasutatud tarkvaral nagu Windows Server 2022 Datacenter 2-Core on muid eeliseid?

Kasutatud tarkvara pakub Wiresofti klientidele eelkõige suurt majanduslikku eelist, sest nad saavad oma tarkvaravarusid uuendada palju odavamalt kui uute kaupadega ja seega hoida neid mugavalt ajakohasena. Wiresofti kasutatud tarkvara võib seega aidata kaasa tegevuskulude vähendamisele, sest see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks 2-tuumaliseWindows Server 2022 Datacenter väljaande pakettidele odava kasutatud tarkvarana ka vastavad 16-tuumalised paketid põhilitsentside jaoks. Kui teil on väiksemad virtualiseerimisnõuded, leiate ka Windows Server 2022 Standard Editioni - samuti varasemad versioonid Windows Server 2022  - ja vastavad vajalikud kliendilitsentsid (CAL). Wiresofti laiapõhjaline kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka paljusid teisi Microsofti programme - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2022 Datacenter või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, võtke julgelt ühendust meie ekspertide nõustamisega chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad