Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

94,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 11 Pro – uus Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele Uue...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro – uus Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele

Uue Windows 11 Proga saavad eriti kasutajad, kes seavad operatsioonisüsteemile eriti kõrgeid nõudmisi, hulgaliselt funktsioone ja valikuid koos suurema jõudlusega, nii et kõiki ülesandeid saab tõhusalt täita ka ettevõtete ettevõtetes. Windows 11 Pro on esitatud moderniseeritud ja veelgi kasutajasõbralikumas liideses, mis muudab arvutiga töötamise veelgi intuitiivsemaks ja seega tõhusamaks, sealhulgas uus atraktiivne ujukkujundus ja tume režiim. Valik.

Lisaks pakub Windows 11 Pro muuhulgas palju kasutusmugavuse täiustusi ja lihtsustusi, näiteks muudetud keskse juhtimisega algusmenüü, meeskondade integreerimine tegumiribale, täiustatud otsingufunktsioon ja optimeeritud töö. puudutuste abil, digitaalne Pen ja kõnetuvastuse. Lisaks on vidinad tagasi koos Windows 11 Proga ja eriti mängufännid võivad oodata veelgi graafiliselt põnevamat mängukogemust.

Wiresoftist leiate juba kasutatud tarkvarana soodsalt uue Windows 11 Pro – pluss jõudluse ja paljude ärifunktsioonidega, mis rahuldavad kindlasti ka professionaalsete kasutajate vajadused. Lisateavet Windows 11 Pro uute funktsioonide ja funktsioonide kohta leiate allolevast ülevaatest – samuti otse Wiresofti töötajalt reaalajas vestluses.

Windows 11 Pro pakub rohkem

Selles väljaandes olev uus Windows 11 Pro pakub tervet hulka lisafunktsioone ja tööriistu, mis on halduse jaoks eriti olulised paljude töötajatega ettevõtete jaoks. Nende hulka kuuluvad laiendatud turbefunktsioonid – nii lõppseadmete kui ka andmete jaoks. Windows 11 Pro toetab olulisi seadmehaldusfunktsioone, nagu rühmapoliitikad, aga ka Windows Update for Business, mille abil saab värskenduste juurutamist täpselt juhtida, et vältida võimalikke riistvaraprobleeme üksikutes lõppseadmetes.

Põhjalikumad turvafunktsioonid operatsioonisüsteemiga Windows 11 Pro

Turvalisuse osas on järgmised funktsioonid saadaval eelkõige Windows Pro puhul:

 • Hyper-V visualiseerimistehnoloogia võimaldab käitada teisi operatsioonisüsteeme virtuaalarvutitena. Peamisteks eelisteks on serveri võimsuse madalam kasutamine, väiksemate energiaressursside kasutamine ja kõrgem turvatase, kuna virtuaalseid teenuseid osutatakse üksteisest eraldi. Lisaks saab rakendusi vanemal riistvaral hõlpsamini käivitada.
 • Kõvakettaid saab BitLockeri krüpteerimistehnoloogiaga turvaliselt krüptida. See funktsioon on eriti oluline mobiilseadmete (nt tahvelarvutid ja sülearvutid) kasutamisel, kuna neid saab kergemini varastada või kaotada. Tundlike või isiklike andmete väärkasutamise vältimiseks saab need BitLockeriga turvaliselt krüpteerida. USB-mälupulki ja väliseid kõvakettaid saab krüpteerida ka rakendusega "BitLocker To Go".
 • Kolmanda osapoole programmide ja rakenduste testimiseks saab Windowsi liivakastis käivitada Windows 11 virtualiseeritud versiooni. Iga testitud rakendus käivitatakse hostarvutist eraldi. Samuti pole vaja alla laadida VHD-d (virtuaalne kõvaketas).
 • "Windows Defender Application Guard" (WDAG) abil saab brauserit kasutada ka omamoodi liivakastis. WDAG-i põhieesmärk on ennetada rünnakuid, mis pärsivad surfamise ajal töötajate produktiivsust. Ebausaldusväärsed veebisaidid on isoleeritud ning näiteks Wordi, PowerPointi ja Exceli failidel on takistatud ka juurdepääs ettevõtte usaldusväärsetele ressurssidele.

Haldusfunktsioonid operatsioonisüsteemiga Windows 11 Pro

Eriti paljude töötajatega ettevõtetes tekitab üksikute kasutajate ja rühmade haldamine administraatoritele suuremaid väljakutseid. Näiteks Windows Pro puhul on neile saadaval järgmised funktsioonid:

 • Rühmajuhised võimaldavad määratleda ja hallata personaalarvuteid, kasutajakontosid ja gruppe, nt juurdepääsuõigusi andmetele ja seadmetele, nagu printerid, värskenduste installimist (sh vastavustähtajad) ning salvestusruumi optimeerimist (Storage Sense). < / li>
 • Siin võimaldab eelkõige kioskirežiim konfigureerida üksikuid lõppseadmeid, kusjuures iga töötaja saab oma identiteediga kioski kasutajakonto.
 • Rakendus Remote Desktop pakub kasutajatele kaugjuurdepääsu funktsiooni arvutile, tahvelarvutile või nutitelefonile, et luua kaugkohas ühendus oma arvutiga ja seda kasutada.
 • Microsoft Business Store pakub praegu ettevõtte kasutajatele keskse koha, kust leida rakendusi, mis näiteks teatud rühmadele kättesaadavaks tehakse ja seejärel tsentraalselt juurutatakse.

Mis on veel Windows 11 Pro uut?

Windows 11 sisaldab – mitte ainult Pro Editionis – arvukalt uusi funktsioone ja funktsioone, mis pakuvad ka uut visuaalset kasutuskogemust. Olulisemate uuenduste hulka kuuluvad näiteks välimus:

 • Uus välimus "ujuva disainiga": Windows 11 pinda iseloomustavad lisaks ümaratele nurkadele läbipaistvad aknad ja eriti ujuvad elemendid, mis annab töölauale ruumilise välimuse, ka seoses uuega tapeet on meenutab volditud kanga. Lisaks on Windows 11-l palju uusi süsteemiikoone.
 • Windows 11 tutvustab siin ka uut süsteemisümboli fonti: Segoe Fluent Icons. Glüüfide esitus Segoe Fluentiga järgib kolme põhimõtet: Glüüfid sisaldavad ainult sisu edastamiseks vajalikke detaile (minimaalne). Need põhinevad lihtsatel geomeetrilistel kujunditel (Grund) ja kasutavad kaasaegset, kergesti mõistetavat stiili (Evolved).
 • Ka kontekstimenüü on muutunud selgemaks: selle tagab ühelt poolt uus "Päikeseoru" kujundus, mis püüab pilku ümarate nurkadega ja eriti harvemini kasutatavate funktsioonidega on nüüd kadunud menüüst, nii et rohkem olulisi ülesandeid on kergemini kättesaadavad.

Töölaud on samuti muudetud ja võrreldes eelmise versiooniga pakub nüüd uut, kasutajasõbralikumat kujundust intuitiivseks tööks:

 • Uus algus menüü Windows 11 ei näita enam live plaadid, kuid põhineb välimuse nutitelefonid, mis omakorda toetab ühtse kasutajaliidese igat tüüpi seadmete tõrgeteta kasutaja - Kogemus.
 • Uute sümbolitega tegumiriba on ekraani allosas keskel, kuid neid saab rühmitada ka vasak-joondustega nagu varem.
 • Tume režiim on saadaval ka kontsentreeritumaks tööks.
 • Teabekeskus eraldab nüüd teavituskeskuse kiirseadetest ja näitab kalendrit, kui klõpsate kuupäeval.
 • Vidinad on jälle olemas, sealhulgas uudisteriba "Uudised ja huvitavad teemad", ja teisi teiste pakkujate vidinaid saab hiljem täiendada.
 • Teamsi suhtlusplatvorm on integreeritud ka Windows 11 tegumiribale, asendades Skype'i ja võimaldades kasutajatel ühe klõpsuga vestelda või videokonverentsidest osa võtta.
 • Puutetundliku ekraaniga seadmete uus tahvelarvutirežiim, millel on täiendavad puutežestid ja täiustatud ekraaniklaviatuur, pakub uusi funktsioone ja suuremat selgust.
 • Androidi rakendusi saab kasutada ka Windows 11-ga ja nutitelefoni saab sellega linkida
 • Ja lõpuks, Windows 11 Pro pakub kasutajatele ka uut ekraanipiltide lõikamise tööriista, samuti uut kalkulaatorit koos lisafunktsioonidega, uue kujundusega Microsofti uue brauseri Edge'i, energiasäästu režiim ja valikuliselt ka Microsoft tool kogumise PowerToys.

Windows 11 Pro riistvaranõuded

Windows 11 Pro töötamiseks kohalikus arvutis või sülearvutis peab riistvara vastama teatud nõuetele. Windows 11 Pro väljaandes saab 128 GB asemel installida kuni 2 TB RAM-i ja toetatakse maksimaalselt 2 täisprotsessorit või 128 protsessorituuma. Lisateavet saate Wiresofti töötajalt. Kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Protsessor: kahetuumaline protsessor (1 GHz) 64-bitise toega
 • RAM: 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 64 GB
 • Süsteem: UEFI versioonist 2.3.1 koos turvalise alglaadimisega, aktiveeritud turvaliseks käivitamiseks
 • Püsivara: usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon 2.0
 • Graafikakaart: DirectX 12 koos WDDM 2.0 draiveriga
 • Ekraan: kõrge eraldusvõimega (720p), suurem kui 9 tolli, 8 bitti värvikanali kohta

Ostke Windows 11 Pro juba täna mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoest

Uus Windows 11 Pro operatsioonisüsteem on nüüd saadaval ka Wiresofti tarkvarapoes kasutatud tarkvarana – seega on see Sulle saadaval oluliselt soodsama hinnaga kui võrreldav uus kaup. Wiresoftiga kasutatud tarkvara ostes saate kasu ka järgmistest eelistest:

 • Ostes Microsoft Windows 11 Pro , saavad Wiresofti kliendid algse operatsioonisüsteemi litsentsi, mille ettevõte varem omandas ja Wiresoftile müüdi.
 • Kasutatud Microsoft Windows 11 Pro tarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab nii selle müüki kui ka ostmist ja kasutamist.
 • Seetõttu märgitakse see Windows 11 Pro litsents selle edasimüümisel kui "kasutatud", mis ei tähenda piiranguid selle funktsionaalsusele ega seda, et seda on tegelikult juba kasutatud.
 • Kui eelmine ostja on Windows 11 Pro tarkvara juba installinud või aktiveerinud, kustutati see enne Wiresoftile müümist, et seda saaks 100% uuesti kasutada.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud