Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
57,90 € * 62,90 € * (7,95% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  64bit


Uue Windows 11 Proga pakutakse kasutajatele, kes esitavad operatsioonisüsteemile eriti kõrgeid nõudmisi, hulgaliselt funktsioone ja võimalusi koos suurema jõudlusega, et täita tõhusalt kõiki ülesandeid ettevõtete äritegevuses. Windows 11 Pro esitleb end moderniseeritud, veelgi kasutajasõbralikumas kasutajaliideses, mis muudab arvutiga töötamise veelgi intuitiivsemaks ja seega ka tõhusamaks, muuhulgas uues atraktiivses "Float Design" ja "Dark Mode" valikuga.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - uus Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele

Uue Windows 11 Proga pakutakse kasutajatele, kes esitavad operatsioonisüsteemile eriti kõrgeid nõudmisi, hulgaliselt funktsioone ja võimalusi koos suurema jõudlusega, et täita tõhusalt kõiki ülesandeid ettevõtete äritegevuses. Windows 11 Pro esitleb end moderniseeritud, veelgi kasutajasõbralikumas kasutajaliideses, mis muudab arvutiga töötamise veelgi intuitiivsemaks ja seega ka tõhusamaks, muu hulgas uues atraktiivses "Float Design" ja "Dark Mode" valikuga.

Windows 11 Pro pakub ka mitmeid parandusi ja lihtsustusi kasutusmugavuse osas, näiteks uuendatud keskse juhtimisega stardimenüü, meeskondade integreerimine tegumiribale, täiustatud otsingufunktsioon ja optimeeritud töötamine puute, digitaalse pliiatsi ja häältuvastuse abil. Lisaks naasevad Windows 11 Proga vidinad ja eriti mängufännid võivad oodata graafiliselt veelgi põnevamat mängukogemust.

Wiresoftist leiate uue Windows 11 Pro juba mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana - pluss tulemuslikkuse ja paljude ärifunktsioonidega, mis kindlasti rahuldavad professionaalsete kasutajate nõudmisi. Windows 11 Pro uute funktsioonide ja omaduste kohta saate lisateavet järgmises ülevaates - samuti otse Wiresofti töötajalt live-chatis.

Windows 11 Pro pakub rohkem

Uus Windows 11 Pro pakub selles väljaandes terve rea lisafunktsioone ja -vahendeid, mis on eriti olulised paljude töötajatega ettevõtete jaoks juhtimise eesmärgil: Nende hulka kuuluvad laiendatud turvafunktsioonid - nii lõppseadmete kui ka andmete jaoks. Windows 11 Pro toetab siinkohal olulisi seadmehaldusfunktsioone, nagu näiteks grupipoliitikaid, samuti Windows Update for Business, mille abil saab uuenduste kasutuselevõttu täpselt kontrollida, et vältida võimalikke riistvaraprobleeme üksikutes lõppseadmetes.

Windows 11 Pro ulatuslikumad turvafunktsioonid

Turvalisuse osas on näiteks järgmised funktsioonid saadaval spetsiaalselt Windows Pro's:

 • Visualiseerimistehnoloogia Hyper-V võimaldab käivitada teisi operatsioonisüsteeme virtuaalsete arvutitena. Peamised eelised on serveri võimsuse väiksem kasutamine, väiksem energiaressursside kasutamine ja suurem turvalisus, kuna virtuaalseid teenuseid osutatakse üksteisest eraldi. Lisaks saab rakendusi sujuvamalt käivitada, eriti vanemal riistvaral.
 • BitLockeri krüpteerimistehnoloogia abil saab kõvakettaid turvaliselt krüpteerida. See funktsioon on eriti oluline selliste mobiilseadmete nagu tahvelarvutid ja sülearvutid kasutamisel, kuna neid võidakse kergemini varastada või kaotada. Selleks, et vältida tundlike või isiklike andmete väärkasutamist, saab neid BitLockeriga turvaliselt krüpteerida. USB-pulki ja väliseid kõvakettaid saab samuti krüpteerida, kasutades "BitLocker To Go".
 • Windows 11 virtualiseeritud versiooni saab käivitada "Windows Sandboxis", et testida võõraid programme ja rakendusi. Iga testitav rakendus käivitatakse vastuvõtvast arvutist eraldi. Samuti ei ole vaja alla laadida VHD-d (virtuaalne kõvaketas).
 • "Windows Defender Application Guard" (WDAG) abil saab brauserit kasutada ka omamoodi liivakastis. WDAGi kasutatakse peamiselt selleks, et vältida rünnakuid, mis takistavad töötajate tootlikkust surfamise ajal. Ebausaldusväärsed veebisaidid on isoleeritud ja näiteks Wordi, PowerPointi ja Exceli failid ei pääse ligi ettevõtte usaldusväärsetele ressurssidele.

Windows 11 Pro haldusfunktsioonid

Eriti paljude töötajatega ettevõtetes tekitab administraatoritele suuremaid väljakutseid nii üksikute kasutajate kui ka rühmade haldamine. Näiteks Windows Pro puhul on neile kättesaadavad järgmised funktsioonid:

 • Grupipoliitika võimaldab määrata ja hallata arvutid, kasutajakontod ja rühmad, nt juurdepääsuõigused andmetele ja seadmetele, näiteks printeritele, uuenduste paigaldamine - sealhulgas vastavustähtajad - ning salvestusruumi optimeerimine (Storage Sense).
 • Siin võimaldab eelkõige Kiosk-režiim individuaalsete lõppseadmete konfigureerimist, kusjuures iga töötaja saab Kiosk-kasutajakonto oma identiteediga.
 • Remote Desktop App pakub kasutajatele kaugjuurdepääsu funktsiooni arvutile, tahvelarvutile või nutitelefonile, et ühendada oma arvutiga ja kasutada seda eemalt.
 • Microsoft Business Store pakub eelkõige ettevõtete kasutajatele keskse koha, kust saab leida rakendusi, mis tehakse kättesaadavaks näiteks teatud gruppidele ja mida siis tsentraalselt rakendatakse.

Mida muud uut on Windows 11 Pro's?

Windows 11 sisaldab - mitte ainult Pro Editionis - arvukalt uusi funktsioone, mis pakuvad ka uut kasutajakogemust. Kõige olulisemad uuendused on näiteks välimuses:

 • Uus välimus koos "hõljuva disainiga": Windows 11 pinda ei iseloomusta mitte ainult ümarad nurgad, vaid ka läbipaistvad aknad ja eriti hõljuvad elemendid, mis annavad töölauale kolmemõõtmelise välimuse, seda ka seoses uue taustapildiga, mis meenutab kokkuvolditud kangast. Windows 11 saab ka palju uusi süsteemiikoneid.
 • Windows 11 tutvustab siin ka uut süsteemi ikoonifonti: Segoe Fluent Icons. Segoe Fluent'i abil järgib tähemärkide kujutamine kolme põhimõtet: Glüafid sisaldavad ainult selliseid üksikasju, mis on vajalikud sisu edastamiseks (minimaalne). Need põhinevad lihtsatel, geomeetrilistel kujunditel (Basic) ja kasutavad kaasaegset, kergesti mõistetavat stiili (Evolved).
 • Kontekstimenüü on samuti muudetud selgemaks: Selle tagab ühest küljest uus "Sun Valley" disain, mis tõmbab pilku oma ümardatud nurkadega, ja eelkõige asjaolu, et menüüst on nüüdseks kadunud vähemkasutatavad funktsioonid, nii et olulisemad funktsioonid on lihtsamini kättesaadavad.

Töölaud on samuti ümber kujundatud ja pakub nüüd võrreldes eelmise versiooniga uut, kasutajasõbralikumat kujundust intuitiivseks tööks:

 • Windows 11 uus Start menüü ei sisalda enam live-plaate, vaid põhineb nutitelefonide välimusel, toetades veelgi ühtset kasutajaliidest kõigis seadmetüüpides, et tagada sujuv kasutajakogemus.
 • Uute ikoonidega tegumiriba on tsentreeritud ekraani allservas, kuid neid saab rühmitada ka vasakule joondatuna, nagu varemgi.
 • Saadaval on ka tumedam režiim kontsentreeritumaks tööks.
 • Infokeskus eraldab nüüd teavituskeskuse kiirseadetest ja näitab kalendrit, kui klõpsate kuupäeval.
 • Vidinad on tagasi, muuhulgas uudiste riba "Uudised ja huvitavad teemad", teisi teiste pakkujate vidinaid saab ka tagantjärele paigaldada.
 • Windows 11 tegumiribale on integreeritud ka suhtlusplatvorm Teams, mis asendab Skype'i ja millega kasutajad saavad ühe klõpsuga vestelda või osaleda videokonverentsidel  .
 • Uusi funktsioone ja suuremat selgust pakub ka uus tahvelarvutirežiim puuteekraaniga seadmetele, millel on rohkem puutežeste ja täiustatud ekraaniklaviatuur.
 • Androidi rakendusi saab kasutada ka koos Windows 11-ga ja nutitelefoni saab nendega siduda
 • Lõpuks on Windows 11 Pro kasutajatele kättesaadav ka uus ekraanipiltide lõikamise tööriist, samuti uus lisafunktsioonidega kalkulaator, uue Microsofti brauseri Edge uus disain, energiasäästurežiim ja valikuliselt ka Microsofti tööriistakogum PowerToys.

Windows 11 Pro riistvaranõuded

Selleks, et Windows 11 Pro saaks kohalikus arvutis või sülearvutis piiranguteta töötada, peab riistvara vastama teatavatele nõuetele. Lisaks saab Windows 11 Pro Editioni paigaldada kuni 2 TB RAM-i 128 GB asemel ning toetatakse maksimaalselt 2 täisprotsessorit või 128 protsessori südamikku. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti esindajaga. Kohaldatakse järgmisi miinimumnõudeid:

 • Protsessor: kahetuumaline protsessor (1 GHz) 64-bitise toega
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 64 GB
 • Süsteem: UEFI versioon 2.3.1 või uuem, mille turvaline käivitamine on lubatud
 • Firmware: TPM (Trusted Platform Module) versioon 2.0
 • Graafikakaart: DirectX 12 koos WDDM 2.0 draiveriga
 • Ekraan: Kõrgresolutsiooniga (720p), suurem kui 9 tolli, 8 bitti iga värvikanali kohta

Ostke Windows 11 Pro täna soodsalt kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoest

Uus operatsioonisüsteem Windows 11 Pro on nüüd saadaval ka kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes - see tähendab, et see on teile kättesaadav oluliselt madalama hinnaga kui võrreldav uus tarkvara. Kui ostate kasutatud tarkvara Wiresofti kaudu, saate kasu ka järgmistest eelistest:

 • Microsoft Windows 11 Pro ostmisel saavad Wiresofti kliendid algse operatsioonisüsteemi litsentsi, mille ettevõte on varem ostnud ja Wiresoftile müünud.
 • Kasutatud Microsoft Windows 11 Pro tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nii selle müüki kui ka ostmist ja kasutamist.
 • Seetõttu on see Windows 11 Pro litsents edasimüümisel märgitud "kasutatud", kuigi see ei tähenda, et selle funktsionaalsus oleks piiratud või et seda oleks juba kasutatud.
 • Kui eelmine ostja on Windows 11 Pro tarkvara juba paigaldanud või aktiveerinud, kustutati see enne Wiresoftile müüki uuesti, et seda saaks uuesti 100% uuesti kasutada.
Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad